ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ζωντανός - Νεκρός
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 21:10:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστεύετε ότι κάποιος μπορεί να είναι νεκρός και να μην το έχει συνειδητοποιήσει???????
Θα σας διηγηθώ τη δική μου ιστορία.Πριν περίπου 4 χρόνια στο πρώτο έτος της σχολής με χτύπησε ένα αυτοκίνητο.Δεν έπαθα απολύτως τίποτα,με πήγαν νοσοκομείο για προληπτικούς και μόνο λόγους,έκανα εξετάσεις,μόνο πονούσε η μέση μου για 2 μέρες.
Λίγο καιρό αργότερα άρχισα να παρατηρώ πως ενώ ήμουν 18,δεν ήμουν τόσο ανεπτυγμένος για την ηλικία μου,πράγμα που το παρατηρώ ως σήμερα...για έναν περίεργο λόγο έχω ελάχιστα γένια,ενώ είμαι ακόμα 60 κιλά κ 1,75 ύψος...Επιπλέον παντού περνάω απαρατήρητος,δεν έχω φίλους,εκτός από περιστασιακές παρέες,δεν έχω ούτε σεξουαλική ζωή
Όταν μιλάω σε κάποιον χρειάζεται αρκετή ώρα για να με προσέξει.Όταν πάω supermarket πρέπει να τους φωνάξω για να με εξυπηρετήσουν,το ίδιο και στα fast food!!!!!!Ακόμα και μερικοί καλλιτέχνες που είχα την τύχη να γνωρίσω,με πρόσεξαν μετά από ώρα.Τελευταία ούτε οι γονείς μου δεν μου δίνουν σημασία,λέω πχ στη μάνα μου όταν έρχεται σπίτι μου να μου βάλει φαγητό και αυτή μπορεί να κοιμάται,μετά από ώρα μπορεί να μου μιλήσει!!!!!!!Κατά τ'άλλα είμαι ένα φυσιολογικό άτομο,τρώω κανονικά,πάω τουαλέτα,κοιμάμαι κανονικά,πάω πανεπιστήμιο....Μήπως όλα αυτά τα βλέπω επειδή θέλω να τα βλέπω,μήπως τελικά είμαι νεκρός και δεν το έχω συνειδητοποιήσει?Τουλάχιστον οι περισσότεροι έτσι με αντιμετωπίζουν!Μπορεί να θέλω έναν ψυχολόγο...κατά 99,9% πιστεύω πως είμαι ζωντανός.....Εσείς τι πιστεύετε????????
Dnike
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 21:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dnike  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σαν λάτρης του οτιδήποτε έχει σχέση με επιστημονική φαντασία δηλώνω ήδη φαν σου! Τρομερή ιστορία!! Απλά αν ήσουν νεκρός θα είχες σημάδια αποσύνθεσης και η οποιαδήποτε σχέση σου με το εσωτέρικα θα ήταν επειδή ίσως ήσουν πρωταγωνιστικό πνεύμα σε ιστορίες με ποτηράκι! Μάλλον φίλε μου είναι το στυλάκι σου να περνάς απαρατήρητος, δοκίμασε να αλλάξεις χτένισμα και ντύσιμο, άλλαξε και την μουσική που ακούς και όλοι θα αρχίσουν να σε κοιτάνε διαφορετικά!
Ντύσου γυναικεία πχ και αν η μάνα σου συνεχίσει να είναι το ίδιο αδιάφορη τότε σίγουρα κάποιος από τους δυο σας δεν ζει! χοχοχο
Υ.Γ αν δεν σε παίρνει είδηση και η γκόμενα, ειδικά την ώρα του σεξ να το κοιτάξεις πιο σοβαρά! ¨)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 13:56:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γενικά είμαι trendy όσο μπορώ,ντύνομαι ακριβά και με μάρκες.αλλά sport ντύσιμο!!!!!!Δεν περνάω απαρατήρητος την ώρα του sex γιατί πολύ απλά δεν έχει τύχει ποτέ!Επιπλέον έχω διαβάσει μια ιστορία σε ένα site με αστικούς μύθους ότι ήταν ο μικρός Γιαννάκης και κάθε μέρα που πήγαινε στο σχολείο δεν τον παρατηρούσε κανείς,μόνο οι γονείς του τον έβλεπαν σπίτι & τελικά αυτός και οι γονείς του ήταν νεκροί!!!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dnike
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 14:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dnike  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου νομίζω ότι ο μοναδικός τρόπος με τον οποίο θα μπορέσεις να προσδιορίσεις με σαφήνεια τον εαυτό σου απέναντι στον κόσμο είναι η σύναψη σχέσης. Είσαι σε μια ηλικία πλέον που θα έπρεπε να είχες ήδη μια σχέση. Η απουσία της είναι αυτή που σε μπερδεύει ..σε κάνει να μην πιστεύεις, όχι μονο στις δυνατότητές σου, αλλά ακόμα και στην ίδια σου την ζωή. Το ότι δεν πιστεύεις 100% στο ότι είσαι ζωντανός δείχνει ένα βαθύ υπαρξιακό σοκ. Το οποίο μπορεί να βαθύνει ακόμα περισσότερο εάν αφήσεις τον χρόνο να κυλήσει έτσι! Για μένα η μόνη λύση στο πρόβλημά σου δεν είναι ούτε τα φάρμακα, ούτε ο ψυχίατρος..Ερωτεύσου ! Στο προηγούμενο ποστ μου σε εσένα σου έκανα λίγη πλάκα..εδώ μιλάω σοβαρά και θα ήθελα να διαβάσουμε όλοι μας και άλλες γνώμες! )(Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 15:21:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
thebest2008
Γενικά είμαι trendy όσο μπορώ,ντύνομαι ακριβά και με μάρκες.αλλά sport ντύσιμο!!!!!!


Δεν ξέρω κατά πόσο το ντύσιμο παίζει ρόλο. Στην Ελλάδα ίσως πολύ.

Προσωπικά πάντως θα προτιμούσα να ήμουν στη θέση σου και να περνούσα απαρατήρητος. Παρά το ότι είμαι λίγο πιο ψηλός αλλά και πιο ελαφρύς απ' ό,τι εσύ, και παρά το ότι ντύνομαι απλά, συχνά νιώθω από άβολα ως άσχημα όταν αντιλαμβάνομαι ότι έλκω βλέμματα πάνω μου, ειδικά όταν είναι από άτομα πολύ νεαρότερα από μένα.

quote:
thebest2008
Δεν περνάω απαρατήρητος την ώρα του sex γιατί πολύ απλά δεν έχει τύχει ποτέ!

Ίσως αυτό να έχει σχέση με το πρόβλημά σου. Ποια ακριβώς σχέση μόνο εσύ μπορείς να ξέρεις.

Αν και ίσως θα έπρεπε να σε παροτρύνω να αποκτήσεις σεξουαλική εμπειρία, εντούτοις δε θα το πράξω γιατί ο καθένας μας είναι διαφορετικός, ειδικά σε τέτοια θέματα. Θυμάμαι τις δικές μου πρώτες επαφές που ήταν πραγματικά συγκλονιστικές για τις ψυχικές και βιολογικές μου ισσοροπίες, παρά το ότι ήμουν ήδη 21-22. Εννοείται ότι μετά από αυτό δε θα το συνιστούσα σε άτομα κάτω από αυτήν την ηλικία. Τα πράγματα όμως δεν είναι έτσι γιατί όπως προείπα διαφέρουμε πολύ στην αντιμετώπιση αυτού του θέματος.

Και ένα τελευταίο, απλά από περιέργεια: λες ότι δεν έχεις φίλους. Αυτό αποτελεί επιλογή δική σου ή είναι μονόδρομος που είσαι αναγκασμένος να ακολουθήσεις;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 15:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
thebest2008
Μπορεί να θέλω έναν ψυχολόγο...κατά 99,9% πιστεύω πως είμαι ζωντανός.....Εσείς τι πιστεύετε????????


Ξέχασα να απαντήσω στο βασικότερο: το ότι γράφεις εδώ είναι η απόδειξη ότι είσαι ζωντανός. Ειδάλλως θα είχαμε "χτυπήσει" παγκόσμια πρωτιά.

Απλά προσπάθησε να αποκτήσεις καλύτερη επαφή/σχέση με το περιβάλλον σου. Αν νομίζεις ότι δυσκολεύεσαι τόσο που μπορεί να χρειάζεσαι βοήθεια, τότε φοβάμαι ότι δύσκολα θα την βρεις εδώ. Σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σημαντική η ζωντανή και άμεση ανθρώπινη επαφή. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 19:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Λίγο καιρό αργότερα άρχισα να παρατηρώ πως ενώ ήμουν 18,δεν ήμουν τόσο ανεπτυγμένος για την ηλικία μου,πράγμα που το παρατηρώ ως σήμερα...για έναν περίεργο λόγο έχω ελάχιστα γένια,ενώ είμαι ακόμα 60 κιλά κ 1,75 ύψος...Επιπλέον παντού περνάω απαρατήρητος,δεν έχω φίλους,εκτός από περιστασιακές παρέες,δεν έχω ούτε σεξουαλική ζωή


Ένα-ένα τα θυμάμαι. Δεν μας λες πόσων ετών είσαι σήμερα. Ας πούμε ότι είσαι 20. Στην ηλικία αυτή, με 175 cm ύψος και 60 kg μάζα, είσαι φυσιολογικότατος. Έχεις BMI 19.6, κάτι που είναι εντελώς φυσιολογικό.

Τα ελάχιστα γένια μπορεί να σημαίνουν κάτι μπορεί και όχι. Υπάρχουν και άλλα άτομα στην οικογένεια με περιορισμένη τριχοφυΐα, ειδικά στο πρόσωπο; Αν ναι, μπορεί να υπάρχει κληρονομική προδιάθεση.

Επίσης, έχεις συχνά φαντασιώσεις και διάθεση για... σεξ; Έχεις αυθόρμητες στύσεις και, το σημαντικότερο, συχνές αν όχι συστηματικές πρωινές στύσεις; Αν οι απαντήσεις σου είναι αρνητικές, τότε το πρώτο πράγμα που θα έπρεπε να ελέγξεις είναι τα επίπεδα της τεστοστερόνης στο αίμα σου. Ειδικά αν η απάντησή σου στην ακόλουθη ερώτηση είναι καταφατική: περνάς περιόδους κατάθλιψης, ή τουλάχιστον περιόδους κατά τις οποίες χάνεις το ενδιαφέρον σου για τις χαρές της ζωής;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 21:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εαν ειναι 20-22.δεν ειναι παραξενο αν δεν εχει ακομη αυξημενη τριχοφυια,υπαρχουν αγορια που πετανε τριχες στα 24-25,ενω πριν ειχαν μια εδω και μια εκει.
Επειδη αυτα τα εχω κατακαποιον τροπο περασει με εναν συμμαθητη μου,ο οποιος ειχε φτασει τα ορια να κανει ακροτητες γιανα τραβηξει την προσοχη ακομη και της μανας του,φοβαμαι πως ειναι καταθλιψη αυτο που εχει,και μαλιστα χωρις λογο.
Απορω ομως για ενα πραγμα.Ακομη κι αν δεν ετυχε να κανεις σχεση,δεν ειχες την επιθυμια να ενωσεις το κορμι σου με μια γυναικα;στην αναγκη να πληρωσεις!
Ειναι κατι αλλο που δεν μας λες;περα απο το ατυχημα που ειχες,ηταν ολα ενταξει στην εφηβεια σου;αδελφια εχεις;γιατι αν εισαι μοναχοπαιδι,την απαντηση στα ερωτηματα σου την εχω ηδηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 21:54:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομιζω να μην εχεις αυτοπεποιθηση,αν δεν ειχες,δεν θα φορουσες ακριβες μαρκες ρουχα,μηπως εχεις παραπανω αυτοπεποιθηση απο αυτη που θα επρεπε,σε σημειο να εισαι κατα καποιον τροπο"επιλεκτικος"ωστε να καταληγεις μονος και να συμβιβαζεσαι μονο με περιστασιακες παρεες;
Μηπως"απαιτεις"την προσοχη σε σημειο που να μοιαζει πως την"επαιτεις";
Και για να χαριτολογησω και λιγο,μηπως εισαι Λεων;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:06:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν έχω μια αδερφή μικρότερη που σπουδάζει νομική...σε μένα έδιναν όμως ενδιαφέρον οι δικοί μου!!!!!!!!!!Επιθυμία για sex έχω,αλλά με κοπέλα στην ηλικία μου,όχι με ιερόδουλη,θέλω να μου μείνει...Γενικά οι περισσότερες φοιτητριες είναι ιερόδουλες και δεν βρίσκω καλή κοπέλα,έχουν χαλάσει γενικά....αυτή με την οποία τα έχω 1 μήνα και ξεκίνησε πριν 2 χρόνια σαν φιλία,δεν έχουμε κάνει ακόμα κάτι σεξουαλικό,και πάντα κάτι τυχαίνει και δεν βλεπόμαστε!!!!Και από φίλους κάνω περιστασιακές παρέες γιατί αρκετοί που ήξερα από παλιά παίρνουν τώρα ναρκωτικά και έχω φοβηθεί φυσικά για να μην μπλέξω!Παλιότερα έκανα με αυτούς,χωρίς να τους έχω καταλάβει,τώρα με έχει επηρεάσει αυτό και είμαι πολύ κλειστός!Με την κοπέλα μου και με τις φίλες της πάντως βγαίνουμε 5-6 φορές το χρόνο για μπουζούκια στην Αθήνα & για καφέ βγαίναμε ως τον Ιούνιο,τώρα εξεταστική και τα γνωστά!!!!!!Αυτές μόνο με πρόσεχαν,να είναι νεκρές το αποκλείω?????????Εγώ έθεσα αυτό το θέμα για να πω για τις στιγμές που νιώθω "νεκρός"...Αυτό που έχει αλλάξει πριν και μετά το ατύχημα είναι ότι πριν είχα φίλους και βγαίναμε συχνά,τώρα ελάχιστα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και ξέχασα να πω ότι ορμονικά είμαι φυσιολογικός καθώς και εξετάσεις έχω κάνει και στύσεις έχω και αρκετές φορές (για να το πω κόσμια)έχω παιοληξία (κοινώς αυνανίζομαι....δεν θέλω να επεκταθώ σε αυτό για να μη γίνει παρεξήγησηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:13:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με συγχωρείτε που κάνω και άλλο post....κανείς από εσάς έχει νιώσει σαν νεκρός??????Και κάτι ακόμα,το ενδεχόμενο να είμαι νεκρός ή να είναι νεκρή η μάνα μου μπορώ να το αποκλείσω από το γεγονός ότι και οι δύο έχουμε κοιταχτεί μαζί σε καθρέφτη (οι "μη συνειδητοποιημένοι νεκροί" δεν "φαίνονται στον καθρέφτη")Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:35:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηπως κριτικαρεις και ψειριζεις πολυ τα πραγματα;
Θελω να πω,εσυ ενα τοσο καλο και καλλιεργημενο παιδι,πως εκανες φιλους σου ατομα που κατα τα λεγομενα σου ειναι ναρκωμανεις;
Χωρις να παρεξηγηθω απο τα υπολοιπα παιδια του forum,αν οι φιλοι σου εκαναν περιστασιακα κανενα"τσιγαρακι",εβαλες μεσα σου τον φοβο και την πεποιθηση πως θα μπλεξεις κι εσυ με αυτα;
Γιατι;δεν εχεις εμπιστοσυνη στον εαυτο σου,η,οι γονεις σου που σου δινουν περισσοτερη προσοχη απο οτι στην μικρη σου αδελφη-λαθος κατεμε-σε εχουν παρα πολυ..πως να το πω τωρα.."συμαζεμενο";
Και οταν λες πως θες να σου "μεινει" η πρωτη σου φορα,και δεν θες να το κανεις με ιεροδουλη,ποτε περιμενεις να το κανεις δηλ;
οταν ερωτευτεις;
Η πρωτη φορα για εναν ανδρα ειναι διαφορετικη απο την πρωτη φορα της γυναικας.Να το κατανοησω αυτο για ενα κοριτσι.Ολες περιμενουμε τον πριγκιπα.Αλλα εσυ;
Επισης παρατηρησα πως λες πως και τα αλλα κορτσια ειναι ιεροδουλες στην σχολη η κατι τετοιο(θα ξαναδιαβασω τι εγραψες),τι εννοεις παλι.
Υστερα,διασκεδαση δεν ειναι τα μπουζουκια και μονο,και για να κανεις ερωτα με την κοπελια δεν χρειαζεται να κλεισεις ραντεβου,αυτα γινονται απο μονα τους,δεν τα προγραμματιζεις,κυριως κι οταν βλεπετε ο ενας τον αλλο σποραδικα.
Λεω λοιπον,μηπως τα ψειριζεις πολυ και οι γονεις σου ειναι πολυ υπερπροστατευτικοι μαζι συ,κυριως μετα το ατυχημα και για αυτο μετα πο αυτο,τα βλεπεις λιγακι διαφορετικα;
Μονο την μεση σου χτυπησες;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποια ειναι τα standarts σου για να μην ειναι μια κοπελα ιεροδουλη και να ειναι..καλη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 22:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1)να μην είναι ιερόδουλη,να μην κάνει βίζιτες δηλαδή
2)δεν έχω πρόβλημα αν είναι παρθένα ή όχι,άλλωστε καμία δεν νομίζω να είναι
3)δεν θέλω να ζητάει πχ κεράσματα και δώρα,να μη ζητάει να έχω αμάξι,αλλά να την κερνάω όποτε θέλω και να πληρώνω και ταξί
4)από εμφάνιση δεν έχω πρόβλημα
5)να είναι πιστή σε μένα όσο θα είμαστε μαζί


Πιστεύω ότι έχω βρει την ιδανική γυναίκα,λίγο γεμάτη,αλλά συμπαθητική,φαίνεται ότι δεν έχει κάνει ποτέ σχέση και αλλάζει συνεχώς κουβέντα όταν ξεκινάω να της λέω για sex...είναι από τα κοριτσάκια που τρέχουν πίσω από το Νίνο (τον βλέπω σε όλα τα σχήματα τα τελευταία δύο χρόνια)...πιστεύω ότι και αυτή δεν έχει ωριμάσει ακόμα,είναι 19,αλλά είναι αυτό που ψάχνω...έχω να τη δω από μέσα αυγούστου!Τέλος Ιουλίου τα φτιάξαμε,κάναμε 2 χρόνια παρέα!!!!!!Όσο για το "νεκρό" ήθελα να ρωτήσω αν νιώθει κάποιος άλλος έτσι,ή αν πιστεύει ότι υπάρχουν νεκροί ανάμεσά μας που τους βλέπουμε ως ζωντανούς??????????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 23:23:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μιλας μεταφορικα η κυριολεκτικα οσον αφορα τους νεκρους.
Γιατι εμενα προσωπικα με εχεις μπερδεψει.
Αν μιλας για το ποσο νεκρος ειναι ενας ανθρωπος μεσα του,ολοι μας θα εχουμε κατι να πουμε.Αν μιλας για νεκροζωντανους και ποσοι απο εμας εχουμε δει,θα σου προτεινα να διαβασεις το Καμπαλ του Clive Barker.
Εκει θα λυσεις πολλες αποριες σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 23:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γενικά οι περισσότερες φοιτητριες είναι ιερόδουλες...


Μα ποια σχολη εχει τετοιες φοιτητριες;Νεα εκπαιδευτικα συστηματα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 23:43:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
thebest2008
...Γενικά οι περισσότερες φοιτητριες είναι ιερόδουλες και δεν βρίσκω καλή κοπέλα,έχουν χαλάσει γενικά....

Οι περισσότερες; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 23:49:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

... και αρκετές φορές (για να το πω κόσμια)έχω παιοληξία (κοινώς αυνανίζομαι....δεν θέλω να επεκταθώ σε αυτό για να μη γίνει παρεξήγηση


Καλά, δεν υπάρχει θέμα παρεξήγησης ούτε και κάτι κακό με τον αυνανισμό, τουναντίον μάλιστα, αλλά φαίνεται να τον μπερδεύεις με την πεολειχία που είναι κάτι άλλο...

Edited by - Rankett on 04/09/2008 23:49:52

Edited by - Rankett on 04/09/2008 23:50:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 23:52:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όσο για το "νεκρό" ήθελα να ρωτήσω αν νιώθει κάποιος άλλος έτσι,ή αν πιστεύει ότι υπάρχουν νεκροί ανάμεσά μας που τους βλέπουμε ως ζωντανούς??????????????


"Όχι" είναι η δική μου απάντηση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 00:08:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σπουδάζω Πάτρα και οι φοιτήτριες της Πάτρας φημίζονται για τις βίζιτες και έχω μείνει σε σπίτι φίλου που είναι κοντά σε διαμερίσματα για βίζιτες & έχω δει κοπέλες υπεράνω πάσης υποψίας!...όσο για το "νεκρό" μιλάω κυριολεκτικά,πχ μήπως υπάρχουν άτομα που είναι φύλακες άγγελοι και παρουσιάζονται ως άνθρωποι προκειμένου να προστατέχουν κάποιον,αλλά και να συμβουλέψουν κάποιον?Όπως η Αμαλία του Παρά 5 (καλά εκεί ήταν και έργο)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 00:30:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mα οι φυλακες αγγελοι ειναι αλλο,και αλλο οι νεκροι.
Οχι.Δεν θα ερθει καποιος νεκρος φιλος η συγγενης να μας προστατευσει,και οχι οταν πεθανουε,δεν γινομαστε αγγελοι και δεν προστατευουμε κανεναν,τραβαμε τον δρομο μας για αλλου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 00:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

[/quote]
.. φαίνεται να τον μπερδεύεις με την πεολειχία που είναι κάτι άλλο...

Ειναι αυτο που εκανε ο Mairylin Manson στον εαυτο του;;
χεε!

Edited by - Rankett on 04/09/2008 23:49:52

Edited by - Rankett on 04/09/2008 23:50:54
[/quote]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 00:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μαιμουδιτσα
Ειναι αυτο που εκανε ο Mairylin Manson στον εαυτο του;;
χεε!



Ουκ οίδα τον άνθρωπο, αλλά μερικοί έχουν ομολογουμένως αξιοσημείωτες ικανότητες. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 02:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι πατρινες δεν εχουν καλη φημη,συμφωνω με αυτο..αλλα μην γενικευεις..Χαλαρωσε και απολαυσε τη ζωη σου φιλε μου.Δεν εισαι νεκρος,εισαι ζωντανος και νεος,κανε ερωτα με τη κοπελα σου αν θελετε και οι δυο και μην το πολυφιλοσοφεις το θεμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 11:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε thebest2008 μου φαίνεται πως έχει κάποιο πραγματικό ζόρι που σε έχει βγάλει από τα νερά σου. Οι απαντήσεις σου ναι μεν είναι ευθείς και ειλικρινείς (έτσι δείχνουν τουλάχιστον) αλλά κάπου δείχνουνε ότι "έχεις χάσει και την μπάλα"...

Πες μας πόσο χρονών είσαι αν δεν έχεις πρόβλημα με αυτό...

Προσωπικά (και αν δεν μας κάνεις πλάκα) νιομίζω πως σου λείπει η προσοχή συγκεκριμένων ανθρώπων και γι'αυτό νοιώθεις πως όλοι σε αγνοούν. το ατύχημα που είχες ίσως να έχει σχέση με τον φόβο που ένοιωσες, την αγάπη που ίσως ένοιωσες όταν όλοι έσκυψαν από πάνω σου και τώρα που όλα γυρίσανε σε φυσιολογικούς ρυθμούς εσένα κάτι σου λείπει....

Επείδή δείχνεις ακομπλεξάριστο άτομο θα σου πρότεινα να επισκεφτείς ψυχολόγο, νομίζω πως θα σε βοηθήσει πολύ πιο ουσιαστικά από εμάς. Εμείς βέβαια εδώ είμαστε, απλά το πιό σωστό θα ήτανε να έχεις και την άποψή μας αλλά να έχεις και την επιστημονική άποψη.

Τέλος, ελπίζω να μην είσαι ο γνωστός βυζαντινομάχος και μας δουλεύεις αγρίως πρωτού αρχίσεις το σεξουαλικό υβριστικό παραλλήρημα. Σε αυτή την περίπτωση - και χωρίς παρεξήγηση - πρέπει να πας ΑΜΕΣΑ σε ψυχίατρο....

Αν δεν είσαι, απλά αγνόησε την τελευταία παράγραφο....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 12:48:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οντως... τα "γραφομενα" δειχνουν εναν ανθρωπο, που ειτε εχει καπου "στερηση", ειτε πρεπει να εχει πολυ πιεση στη ζωη του


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 13:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι 22,νιώθω ότι δεν έχω πρόβλημα που δεν έχω κάνει sex....στη σχολή έχει μαθευτεί αυτο από κάποια παλιά γνωστή μου που έτυχε να ξέρει την αδερφή μου,φυσικά εγώ δεν θα έλεγα ποτέ ότι είμαι παρθένος....και γενικά μου λένε "δεν έχεις κάνει sex" και "πως ζεις" και "δεν είναι φυσιολογικό","έχεις ακμή επειδή είσαι παρθένος","πλήρωσε μια φοιτήτρια 100e για να πας μαζί της"...φυσικά και δεν κάνω πλάκα,τα εννοώ όλα!!!!!!
(Ποιος βυζαντινομάχος τον Κων/νο Κατακουζηνό της γνωστής σειράς εννοείς?????Πλάκα αυτό,δεν είμαι!!!!!!!!!!!!!!!)

Όσο για φύλακες αγγέλους,μου έχει μιλήσει ένας νεαρός με άσπρα ρούχα,μου είπε ότι με ξέρει,αλλά εγώ έφυγα γιατί φοβήθηκα αρχικά ότι μπορεί να είναι ναρκομανής κ να ήθελε λεφτά,αλλά ήταν έτσι πολύ αγγελικός,μεσημέρι ήταν τη στιγμή που η μικρή πλατεία της γειτονιάς μου ήταν άδεια,μου έκανε πολύ εντύπωση και κράτησα την εικόνα του στο μυαλό μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 13:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τοτε, θα εχεις πιεση... το θεμα ομως ειναι τι πιεση? απο σενα απορρει ή το βλεπεις απο αλλους (να σε "πιεζουν" γενικοτερα εννοω)!

Ποια ειναι η "αναγκη" σου! θελεις να κανεις κατι για να δειξεις οτι "υπαρχεις"? Μπορω να σου πω οτι δεν αρκει μονο το sex. Δεν ειναι δηλαδη οπως λεμε οτι αν καπνιζεις ειναι "μαγκια"


Βυζαντινομαχο εννοουν ενα "ενοχλητικο προσωπο" που δημιουργησε συγχηση λιγες μερες νωριτερα!


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 14:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είμαι 22,νιώθω ότι δεν έχω πρόβλημα που δεν έχω κάνει sex

Στην ουσία δεν είναι πρόβλημα...
Ξέρω άτομα που από τα 16 μέχρι τα 25 τους είχανε ξεσκιστεί στο πήδημα (excuse my language) και στην συνέχεια αρκεστήκανε στο χειρογλύκανο για χρόνια, γιατί ήτανε τόσο μαλάκες που δεν μπορούν να σταυρώσουνε κοπέλα. Στην πραγματικότητα όμως έχω την εντύπωση πως σου έχει δημιουργήσει κάποιο άγχος - το οποίο είναι λογική αντίδραση...

quote:
στη σχολή έχει μαθευτεί αυτο από κάποια παλιά γνωστή μου που έτυχε να ξέρει την αδερφή μου,φυσικά εγώ δεν θα έλεγα ποτέ ότι είμαι παρθένος

Αυτό εννοώ ότι σου έχει δημιουργήσει άγχος και είναι λογικό γιατί μία κοπέλα θα περιμένει από εσένα να την απογειώσεις - οπότε ίσως να μην σε επέλεγε επειδή είσαι παρθένος....

Δεν είναι τραγικά τα πράγμαρα, χρειάζεσαι να βρεις την αυτοπεποίθησή σου και τίποτε περισσότερο...

θες μια συμβουλή ??? Εξαφανίσου για λίγο και κάνε την επανάστασή σου. Βέβαια καλό θα ήτανε αυτό να γίνει τώρα το καλοκαίρι και να πήγαινες σε κανένα νησί, αλλά και πάλι υπάρχουν μέρη για να το κάνεις αυτό. Πήγαινε κάπου που δεν σε ξέρουνε και γίνε αυτός που θέλεις πραγματικά να είσαι. Άμα είσαι εμφανίσιμο παιδί, μάθε τα βασικά και πήγαινε να δουλέψεις μπάρμαν για μία σαιζόν. Η θέση αυτή τραβάει τις γυναίκες, ειδικά τις τουρίστριες. θα δεις που θα σου την πέφτουνε και η αυτοπεποίθησή σου θα εκτοξευτεί ! Ψάξε λίγο εύκολο σεξ ( πάντα με προφύλαξη) και μην το βάλεις κάτω αν κάτι στραβώσει με την πρώτη, είναι σαν το ποδήλατο το σεξ.... Θα δεις πόσο διαφορετικός θα γίνεις μετά την 3η, την 4η επαφή.... Δεν χρειάζεται να πληρώσεις για σεξ, βρες τουρίστριες που έρχονται διακοπές για σεξ. Θα ανταλλάξετε εμπειρίες και δεν χρειάζεται να δώσεις και λογαριασμό, ίσα-ίσα που μπορεί να υπάρξει και κανένα φτερτάκι... Φοβάμαι πως στην φάση που είσαι τώρα, δεν είσαι για σοβαρή σχέση και ίσως αν το επιχειρήσεις αυτό να βλάψει την αυτοεκτίμησή σου περισσότερο....

quote:
Όσο για φύλακες αγγέλους,μου έχει μιλήσει ένας νεαρός με άσπρα ρούχα,μου είπε ότι με ξέρει,

Μην με παρεξηγήσεις αλλά προσωπικά νομίζω πως σε έχει σαλτάρει η πίεση. Μοιάζεις με έναν πολύ συνηθισμένο νεοέλληνα (τρέντυ ντύσιμο, μπουζούκια, προφανώς δεν χάνεις και σήριαλ για σήριαλ) και δυστυχώς αυτός ο τύπος (ο νεοέλληνας) είναι όντως πολύ αδιάφορος και ανιαρός άνθρωπος.... Μάλλον κάπου δεν σε εκφράζει και θέλεις να ξεφύγεις. Ίσως και γι'αυτό να οργιάζει και η φαντασία σου. δοκίμασε την συνταγη που σου προτείνω παραπάνω, αν δεν δεις να προχωράει επιμένω για το θέμα του ψυχολόγου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 14:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε δεν αντεξα αλλο και ειπα να σας τα ψαλλω λιγο ...

Βλεπω οτι "ψωφατε" ολοι για κοινωνικα κουτσομπολια εκπληκτος βεβαια βλεπω πολλους να σημετεχετε σε αυτο το θεμα που απλα επρεπε να ειχε κλεισει , απο τη στιγμη που δεν ανηκει ουτε στο μεταφυσικο ουτε στο παραξενο η σεξουαλικη αναζητηση καθε νεου ...

Παρα ταυτα εσεις συνεχίζεται να δινετε συμβουλες αν και το θεμα δειχνει προς τα που παει ...

Οκ μπορει ο νεαρος να εχει καποια προβληματα κοινονικοτητας (αν και ειμαι πεπισμενος οτι προκειται για φαρσα)η και στην πραγματικοτητα να εχει μαλλον διαλεξε λαθος τοπο να τα εκφρασει ....

Αυτα ...

Το θεμα κλειδωνει Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy