ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 19:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έρχεται και 2η βόμβα(τ.46)!!!

Θα πέσει σε πολλά κεφάλια!!!

Βίκυ(τοξεύτρια ή πολεμίστρια ή...) να'σαι καλά για την κατανόηση!
Respect my dear!

Στα wargames χρειάζεται στρατηγική και επαγρύπνηση!
Καθοριστικός, για την έκβαση μιας μάχης, είναι ο παράγοντας αιφνιδιασμός!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 20:45:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ….ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ…Ι ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ……ΠΟΣΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΜΜΕΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ????????



ΔΕΝ ΜΑΘΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΟΙ ΕΡΥΘΡΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ Η 17 ΝΟΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ……


ΤΟ ΓΝΩΘΙΣ ΕΑΥΤΟΝ………..ΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΗ ΣΕ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΡΗΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ????


ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΕΜΑΣ???? ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΤΕΝΟΜΕΝΑ?????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ Η ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ???? ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ???????.......ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ


ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΜ ΜΟΥ ΜΥΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!! ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΕΣ…… ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΕΣ………ΜΥΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ…….ΑΡΑ ΠΟΙΑ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΡΥΨΙΜΟ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΗ ΜΙΑ ΘΕΣΗ…ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΗ ΝΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΗ…………


ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΑΡΑ 3 ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΗΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ………ΑΡΑ ΠΟΙΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΤΑΜΨΥΧΩΣΗ ΘΑ ΓΙΝΗ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΚΙΝΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 21:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου mimosa,

καλως όρισες κι από εδώ.

quote:

Βικυ, 4η διασταση φανταζομαι εννοεις το υποσεινηδητο μας. Οι ερπετοειδεις δηλαδη δρουν και μας επηρεαζουν μεσα απο εκει, ετσι;
Ξαναφανταζομαι, οτι δεν εχουν υλικη υποσταση;

Δεν είναι άσχετο το υποσεινήδητο μας από την 4η διάσταση, αλλά δεν είναι μόνο το υποσεινήδητο μας η 4η διάσταση...

Οι "ερπετοειδής" -αν και υπάρχουν αρκετά άλλα ονόματα που τους έχουν δοθεί, ανάλογα με το συγγραφέα, δρουν κυρίως από την 4η διάσταση, αλλά μπαίνουν και στην φυσική ή 3η διάσταση. Λέγεται πως έχουν την ικανότητα να παίρνουν ανθρώπινη μορφή και να μην γίνονται αντιληπτοί σε μας τους υπόλοιπους. Επίσης έχουν την ικανότητα να "΄δενουν" ενεργειακά ανθρώπους που έχουν την τάση να ρέπουν προς την αρνητικότητα σε σημείο μάλιστα να φτάνουμε να μιλάμε μέχρι και για κατάληψη του ανθρώπου από αυτούς.

Δεν είναι καθόλου αυθαίρετο να τους συνδέσουμε με τη σατανική "διάσταση" και τους δαίμονες που υπηρετούν αυτή τη διάσταση.

Άλλοι συγγραφείς προτειμούν να τους ονομάζουν "δεσμοφύλακες", καθώς έχουν καταφέρει εδώ και αιώνες να "δέσουν" το ανθρώπινο πνεύμα στην τρίτη διάσταση αποκόπτοντας το από την φυσιολογική επαφή με τον Ανώτερο Εαυτό από την 5η διάσταση -όπου αυτοί δεν έχουν πρόσβαση...- τοποθετόντας ένα είδος ηλεκτρομαγνητικού πλέγματος γύρω από τη Γη.

Έτσι δέθηκαν χιλιάδες-εκατομύρια ψυχές στον "τροχό της επανενσάρκωσης"
δίχως τρόπο διαφυγής επί αιώνες. (Οι ψυχές πνεύματα που φεύγουν με το φυσικό θάνατο, φτάνουν μόνο μέχρι την 4η διάσταση και επανενσαρκώνονται)
Οι άνθρωποι γι' αυτούς είναι οι "καταναλώσιμοι", οι "βρωτοί" κάτι σαν υπηρέτες-σκλάβοι.

Επίσης συνδέονται με τα παραπάνω όλοι οι γαλαζοαίματοι της Ευρώπης...
όπως και πολλά τάγματα και "αδελφότητες" που "προσυλητίζουν" ανθρώπους "αρχικά για καλό σκοπό", αλλά ο πραγματικός στόχος είναι γνωστός μόνο στην ανώτατη βαθμίδα της ιεραρχίας. οι άνθρωποι αυτοί γίνονται "μαριονέτες"- υποχείρια αυτών, και χρησιμεύουν για να τοποθετούνται σε θέσεις κλειδιά. Αυτοί είναι και οι πραγματικοί "κυβερνήτες" εν ολίγεις...

Ολόκληρος ο "πολιτισμός" μας βασίζεται σε δικά τους "ευρήματα" και συστηματικά αποτρέπει τον άνθρωπο από το να γνωρίσει τις αληθινές του δυνατότητες, αφού ούτε καν φαντάζεται ότι έχει τέτοιες...

Μια από τις κυριότερες πηγές τροφής τους είναι η ενέργεια που απελευθερώνουν οι άνθρωποι όταν: φοβούνται, αγχώνονται, έχουν αγωνία, πονούν ή κατέχονται από αρνητικά συναισθήματα όπως ζήλια, φθόνος κτλ. καθώς τα αισθήματα στην 4η διάσταση δημιουργούν "εγρηγορότα" τα οποία αυτοί χειρίζονται. Γι' αυτό και "φροντίζουν" πάντα να κατέχετε μεγάλο μέρος της ανθρωπότητας από τέτοια συναισθήματα κάνοντας κατάληλους χειρισμούς και δημοσιεύοντας "κατάλληλες" ειδήσεις...

Αυτά εν συντομία...

Ελπίζω να σου έδωσα μια εικόνα.

Να' σαι καλά.


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 22:13:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου ήλιε και ΝΙΚΟΝ,

λοιπόν επειδή τυχαίνει να έχω εργαστεί με ομάδες και επειδή επίσης
* όντως συμβαίνει να "παρακολουθούνται" και
* να υφίστανται "παρενοχλήσεις" ή σαμποτάζ... λόγω του ότι η διαδικασία περνάει αναγκαστικά από την 4η διάσταση,
* και επίσης γνωρίζω πως φτάνει μερικά άτομα να στράψουν την προσοχή τους σε αυτή την ομάδα, ώστε αυτή -αν δεν είναι δυνατή και συμπαγής- να αρχίσει να δυαλύεται...
* και επειδή συνειδητοποίησα, πως ακόμη και πολλές "θετικά προσανατολισμένες" ομάδες χάνουν την ενέργεια τους προς την αντίθετη κατεύθηνση -τους την ρουφούν ας πούμε οι δεσμοφύλακες- επειδή δεν καταφέρνουν να φτάσουν τους κατάλληλους ενεργειακούς κραδασμούς
* όπως επίσης συνειδητοποίησα πως τώρα είναι φάση ατομική προσπάθειας κυρίως

συμφωνώ κατ' αρχήν με την προσοχή που συστήνει ο ήλιος.

Ωστόσο ΝΙΚΟΝ δεν θα είχα κανένα ενδοιασμό να δοκιμάζαμε με μία πολύ μικρή ομάδα, ίσως και μόνο οι δυό μας.

εννοείται πως η συννενόηση θα γίνει μόνο μέσα από μυνήματα προσωπικά και όχι εδώ στο φόρουμ, για τους λόγους που προανέφερα.

Δεν έχει φίλε μου να κάνει με μυστικότητα, αλλά με την απαραίτητη προσοχή που οφείλουμε να έχουμε.

Για ότι θέλεις να με ρωτήσεις σχετικά χρησιμοποίησε σε παρακαλώ το προσωπικό μου μαιλ.

ευχαριστώ
Βίκυ


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 09:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ Η ΟΥΛΙΤΙΔΑ.......

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΓΝΩΣΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ 4Η ΔΙΑΣΤΑΣΗ???
ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΝ?????

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΟΛΟΓΗΜΑ......

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΗΛΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ??? ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΦΙΑΞΕ???????????

.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΡΟΛΕΣ..ΟΧΙ.....Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ.......ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΒΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙ Ι ΝΑ ΜΑΣ ΘΕΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΥΤΟ ΕΜΜΕΣΩΣ ΠΛΑΣΑΡΕΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΤΗΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.......


ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ


ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ .....{ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΡΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΑΣ}


ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ.........ΤΟ 97 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΡΕΣΚΕΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΑΘΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΥΛΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ............

ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΕΙ, ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΣΤΟΝ ΧΧΧ ΝΤ 32 ΕΞΩΓΗΙΝΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΓΡΑΜΜΗ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 11:54:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ Η ΓΗ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ......ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΓΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ..............ΑΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΛΗ ΕΧΕΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΧΡΩΣΕΩΝ...............

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ........ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ..........


ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ........ ΣΩΣΤΑ.....


Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΗΤΑΝ ΟΙ ΙΝΔΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ......

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΧΤΕΣ.............


ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΘΗΚΑΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ???????


ΔΗΛΑΔΗ ΟΝΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΜΕ 100 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ ΣΑΝ ΜΑΟΥΝΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΥΜΑ?????


ΠΟΙΟΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΠΟΙΟΝ????

ΠΟΙΟΙ ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ???? ΕΔΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΛΙΣΤΕΡ ΚΡΟΥΛΕΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΕΙΡΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΜΙΚΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΤΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!!
ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΠΟΣΟΣ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ.........
ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΣΚΟΤΩΣΕ 190 ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ??????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 12:22:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.......ΚΑΙ ΟΙ ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ......ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ....... ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ...... ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΑΤΑΝΑΣ.......ΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΤΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 12:28:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΙΣΤΕΡ ΚΡΟΟΥΛΕΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ....


ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!!!!!

ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ...............................


ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ .....ΚΑΙ ΤΙ ΤΡΩΜΕ........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 13:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NIKON?????

Να πω πως δεν σε καταλαβαίνω?

Αναφέρεσε στις πληροφορίες που έδωσα στη mimosa σχετικά με τα ερωτήματα της? Και προφανώς σε κάτι δεν συμφωνείς...

ΑΝ είναι έτσι, να σου πω το εξής: σαν βάση φυσικά για ότι έγραψα έχω πολλά και ποικίλα διαβάσματα μου, αλλά παάλληλα και προσωπικές εμπειρίες, ιδιαίτερα κατά την ώρα του προσωπικού διαλογισμού ή οραματισμού με ομάδες.

Έχεις φυσικά κάθε δικαίωμα να τις αμφισβητείς. Ποτέ δεν υποστήριξα πως είμαι κάτοχος της "απόλυτης αλήθειας", ποιός μπορεί να ισχυριστεί κάτι τέτοιο στο φινάλε?

Όπως λες κι εσύ "υπάρχει μια πολύ αρνητική ενέργεια" -σε αυτή ακριβώς αναφέρομαι... το πως θέλει να τη βαπτίσει κανείς είναι δικό του θέμα.
Άλλος τη λέει σατανά, άλλος δαίμονα, άλλος "ενέργεια του κακού" και άλλος απλά "αρνητική ενέργεια" ή ακόμη και "δεσμοφύλακες".

Το ότι υπάρχει, εδώ σε μας, είναι θα έλεγα αναμφησβήτητο...

΄Περί "Άλιστερ Κροουλυ" προσπάθησα να διαβάσω, αλλά αηδίασα. Όχι δεν πρόκειται να διαβάσω τα πάντα. Δεν είμαι κινητή εγκυκλοπαίδια και δεν με ενδιαφέρει να γνωρίζω όλες τις λεπτομέρεις-πληροφορίες. Μου φτάνει να διαβάζω αυτά που μου φέρνει το "σύμπαν" ως κομμάτια για την δική μου προσωπική πρόοδο... και ο Άλιστερ Κροουλυ δεν περιλαμβάνεται σε αυτά.

Δεν με ενδιαφέρει να εκμεταλευτώ κανενός την ενέργεια για δικούς μου εγωιστικούς σκοπούς.

Έχω βρει τρόπο να αντλώ την ενέργεια μου από την Πηγή και όχι από το συνάνθρωπο.

Και οι ινδιάνοι όπως λες έχουν μία καταπληκτική φιλοσοφία. Προτιμώ να ασχολούμε με το να διαβάζω τις θέσεις αυτών για το Πνεύμα και όχι τον Α.Κ.

Τώρα πως από το διαλογισμό έφτασες να γράφεις για τη "χαζομάρα"...ειληκρινά δεν το κατάλαβα.

αν διαλογίζεσαι θα είσαι σε θέση να αντιληφθείς την πραγματικότητα στην οποία αναφέρομαι. Θα είσαι σε θέση να καταλάβεις τι εννοούμε 4η ή 5η διάσταση (μην κολλάς στις ονομασίες) από δική σου προσωπική εμειρία.

Όσα και να διαβάσεις δεν θα έχουν ποτέ τη δύναμη της εμειρίας του διαλογισμού...

Και ο διαλογισμός δεν έχει καμία σχέση με θρησκείες, φιλοσοφίες κτλ. Είναι μια 'τεχνική" κατα την οποία το Πνεύμα (όπως κι αν το ονομάζεις) βρίσκει τρόπο να επικοινωνίσει-μιλήσει μαζί σου (το αντίθετο της προσευχής δηλαδή, όπου εσύ μιλάς στο Πνεύμα)

Και επιπλέον είναι ο τρόπος που βοηθά να "σπάμε" τα δεσμά της διάστασης που μας επιβλήθηκε και να επικοινωνούμε με ανώτερες διαστάσεις. Εκεί οι εξηγήσεις δεν ακολουθούν την "εδώ λογική", εκεί μιλά περισσότερο η "καρδιά" και η "συνείδηση"...

ευχαριστώ



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 13:31:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και κάτι ακόμη ήθελα να πω:
ακόμη και με το διαλογισμό ή τα όποια άλλα διαβάσματα ή "ταχνικές", ΚΕΝΕΙΣ -όταν σέβεται τον Εαυτό του- δεν μπορεί να ισχυριστεί πως έφτασε στην Απόλυτη γνώση και την Απόλυτη Αλήθεια...

Συνεχίζει να αναζητά!

Όπως λες:

quote:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ

αναρωτήθηκες μήπως γιατί αισθανόμαστε "περιορισμένοι"?

Γιατί να υπάρχει αυτό το αίσθημα "περιορισμου", που μας κάνει "δυστυχισμένους"?

Μήπως γιατί διαισθητικά κάτι γνωρίζουμε?...

(αν και νομίζω ξεφύγαμε από τα μέχρι τώρα πλαίσια συζήτησης περι chemtrails, ΑΝΑΓΝΩΡΊΖΩ πως στο "ποιοι" είναι αυτοί που ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη, δεν είναι άστοχη η πορεία της συζήτησης, οπότε θαρρώ πως μπορούμε να την αφήσουμε να εξελιχθεί...)


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 13:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΩ ΕΓΩ!!!!!!!! ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΑ ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ............ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΓΕΝΙΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ..............ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...............
ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ


ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΜΑΣ...ΤΕΛΟΣ........ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΣ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ ΤΟΥ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ..................


ΑΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ...ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΚΑΤΙ.................

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΕΙΨΟ ΕΙΤΕ ΕΧΟΝΤΑΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΟΧΙ..........ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΕΡΝΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΣΟΚΡΑΤΗΣ ΟΥΤΕ Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 14:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΑΞΕΙ......ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ


ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ....ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ...ΚΑΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΑΝΘΡΩΟΠΟΙ

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΨΑΞΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΑΝΩ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 14:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΟΙΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΛΛΑΘΕΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ........Η ΕΝΩΣΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΓΩ Ο ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΙΝΑ ΔΕΚΤΟΣ....... ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΑ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΑ ΚΛΙΜΑΚΙΑ.......ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ .................ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ....

ΟΛΗ Η ΟΜΙΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ...............


ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΙΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΤΟΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ ΑΙΩΝΑ

ΑΝ ΕΒΑΖΕ ΜΕΣΟΝ ΔΗΛΑΔΗ.....ΓΙΑΤΙ ΑΛΟΙΩΣ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΥΑ.........


ΑΡΑ..... ΣΥΜΒΕΡΑΣΜΑ ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΧΗΜΙΚΑ...........ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΩ.........................


ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΤΑΩ ΧΗΜΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ........ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΓΑΖΑ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ......ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΝΕ???????

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΦΥΓΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 14:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου Βίκυ,

Χαράς το κουράγιο σου!

Προσπαθείς(επειδή είσαι καλοπροαίρετος και ανοιχτόμυαλος άνθρωπος) να εξηγήσεις με λόγια καταστάσεις και γνώσεις που απέκτησες με πολύ προσωπικό κόπο!
Ή πλειοψηφία των ανθρώπων θέλει να ΔΕΙ κάτι προκειμένου να το πιστέψει!
Χα!
Να δει, ναι, αλλά με τι?
Με τα μάτια τους!
Ποιά μάτια?
Αυτά που, αν τα συγκρίνουμε με άλλων ζώων(βλέπε αετός ή μύγα...) είναι πολύ κατώτερα?
Αυτά που, και οι ίδιοι οι επιστήμονες μας λένε ότι είναι το μέσον, και ότι βλέπουμε με τον εγκέφαλο????
Πως λοιπόν ο εγκέφαλος να δεί κάτι που το έχει απορρίψει ως σκουπίδι???
Ε λοιπόν δεν θα το δεί!
Λές εσύ και ξελαρρυγγιάζεσαι...
Σε ακούν και τι κάνουν?
Απόρριψη-delete!
Δεν έχουν αναρωτηθεί ποτέ ''ρε μπάς και οι μαλ...ιες που μου λέει αυτός κάπου έχουν μια κρυμμένη δόση αλήθειας?''
Δεν το ψάχνουν αγαπητή μου...
Υπάρχουν και χειρότεροι!
Αυτοί που θέλουν αυτό που ονομάζω μπεμπελάκ!
Έτοιμη τροφή!
Γιατί και αυτοί βαριούνται να ψάξουν, να κοπιάσουν, να ξεστραβωθούν!
Πιστεύω ακράδαντα πως αν συνομιλούσαμε με το Σωκράτη και τον ρωτούσαμε για ουφο ή ερπετοειδείς ή ....δεν θα απέρριπτε τίποτα αλλά θα το συζητούσε!
Αυτή είναι η διαφορά μας-απορρίπτουμε a priori οτιδήποτε δε συνάδει με τη λογική μας!
Μια λογική επιφανειακή και καθοδηγούμενη...
Εξακολουθεί να υπάρχει το ερωτηματικό στο θέμα των ψεκασμών και ας έχουμε πλέον αποδεχτεί την ύπαρξή τους!
Αλλά βέβαια όλοι έχουμε δεί τους μπακλαβάδες που σχηματίζονται στον ουρανό από τις ουρές!
Έχει όμως δεί κανείς τον γαλανό ουρανό να ακινητοποιείται και σιγά σιγά να ''σκίζεται'' σαν δίχτυ?
Ή καταλάβε κανείς τι έκανες, όταν είπες πως άνοιξες μια τρύπα για να περάσει ο ήλιος?
Μπά, συμπτώσεις, δεν γίνονται αυτά!Προσγειωθείτε τρελοί!
Αυτα θα πούν, και μετά μιλάμε για ομαδικότητα!
Φέξε μου και γλίστρησα!
Προτείνω λοιπόν στους φίλους που παρακολουθούν τα λεγόμενά μας, να κάνουν μια ''βόλτα'' και να διαβάσουν όλα τα κείμενα που παραθέτει ο φίλος zip στο θέμα ''Η γνώση'' και ονομάζεται ''ένα πείραμα σε βάθος...''.
Ας κουραστούν και λίγο πνευματικά, μπας και καταλάβουν σε πόσο δύσκολη θέση μπορούν να φέρουν, λόγω περιορισμένων γνώσεων, το συνομιλητή τους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 14:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΟΙΩΣ


ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΟΡΦΗΙ ΜΕ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ............. ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΣΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ......

ΝΙΚΟ.....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΑΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΜΒΡΟΣ..


.ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ...............

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ
ΕΜΕΙΣ ΚΛΕΒΟΥΜΕ
ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΙΑΟΛΟΙ
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΠΛΗΣΤΟΙ
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΟΥΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΗ ΟΥΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΥΦΟ


ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ???????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 15:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σου πω την αλήθεια ΝΙΚΟΝ...

δεν περίμενα να σου πεί κάτι διαφορετικό ένας

quote:
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΣΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ
...

αν θες: αυτοί είναι που τα "κανονίζουν όλα"
αυτοί είναι που "κλέβουν", αυτοί είναι που λένε "ψέματα", αυτοί είναι οι "διάολοι", αυτοί είναι "οι άπληστοι"

γιατί εγώ προσωπικά -όσο μπορώ να βλέπω τον εαυτό μου- Ποτέ δεν θα έκλεβα, ποτέ δεν θα έλεγα ψέματα, ποτέ δεν θα δεχόμουν να "κοροϊδέψω" κάποιον, -ακόμη και αν δεν τα "έβγαζα πέρα"-, ποτέ δεν υπήρξα άπληστη -μια χαρα με Α-φθονία (=χωρίς φθόνο) ζω

ΟΥΦΟ υπάρχουν όσο υπάρχουν ιπτάμενα αντικείμενα που δεν ξέρουμε ΤΙ ΕΙΝΑΙ

και διάολοι υπάρχουν που φοράνε μάσκες σωτήρα και σταυροφόρου...

Ένας άνθρωπος στο μονοπάτι της αυτογνωσίας ΠΟΤΕ δεν θα συμβιβαζόταν με τέτοιες "συμβουλές" που έδωσε ο Αρχι-μασόνος σ'εσένα...



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 17:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ
ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΤΟΞΟΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΙΟ ΝΕΟ........


ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ .....ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ.....ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ....ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ......ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΦΗΡΗΜΕΝΗ.......


ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΒΕΝΖΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥΣ.............

ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΥΤΗ????


ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΤΑΒΕΛΛΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΟΥ........ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...ΔΗΛΑΔΗ

ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝΕ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΚΗΠΟ ΚΟΙΝΟ ΜΕ ΧΟΡΤΑΡΙΚΑ.... Η ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΝΟΣ ...ΠΑΡΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ...


ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΜΕΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ........ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΟΜΟ....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΑΡΞΙΣΜΟ.........ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΗΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΥΤΙΚΕΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.........


ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΑΝ ΜΕΡΟΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΒΕΙ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΣΤΕΓΑΝΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΑΙΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2008, 17:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΤΑΒΕΛΛΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΟΥ........ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...ΔΗΛΑΔΗ

Πράγματι... ωραία η παρομοίωση, έχω ΓΙΑ μένα αποφασίσει να μην τους δίνω τη βενζίνη μου... Ή αλλιώς να μην τους τροφοδοτώ με την ενέργεια μου...

quote:
ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝΕ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΚΗΠΟ ΚΟΙΝΟ ΜΕ ΧΟΡΤΑΡΙΚΑ.... Η ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΝΟΣ ...ΠΑΡΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ...

Σωστά το λες. Όσο ασχολούμαστε με αυτό το θέμα -και μόνο που ασχολούμαστε δηλαδή- ένα μέρος της ενέργειας μας ρέει προς τα εκεί -δηλαδη τις χημικές ουρές.
Αρκετές φορές είχα σκεφτεί να πάψω να ασχολούμαι, αλλά θεώρησα πως είχε προτεραιότητα το ξεσκέπασμα του ζητήματος και η ενημέρωση, ώστε ο κάθε ένας να βρει κάποιο τρόπο να "προστατευτεί" κατά το δυνατόν.

Κατάφερα όμως να μένω στο θέμα περισσότερο ως παρατηρητής και να μη συμμετεέχω συναισθηματικά (να μην αισθάνομαι δηλαδή αποτροπιασμό, αηδία, αίσχος, φόβο, ανησυχία κτλ) ακριβώς γιατί δεν τους "χαλαλίζω" τη ... βενζίνη μου....

quote:

ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΜΕΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ........ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΟΜΟ....

Ναι και εδώ έχεις δίκιο. Όπως και ο ήλιος.
Οι περισσότεροι θέλουν "μπεμπελάκ" δεν αντέχουν την ειληκρήνια και την αλήθεια. Οπότε σε βάθος χρόνου, είναι πιο χρήσιμο να τους λες παραμυθάκια ή να προτείνεις εναλλακτικούς τρόπους, που στο τέλος πάλι στο ίδιο αποτέλεσμα (ίσως) θα οδηγήσουν, αλλά με "χαϊδεμα", "θέατρο" κτλ...

Εγώ δεν υπήρξα ποτέ καλή "ηθοποιός" και "διπλομάτης"...
Πάω κατακέφαλα με την αλήθεια... Δεν είναι καλό να μην ελίσσεσαι βέβαια, αλλά δεν μπορώ "για πολύ" να ασχοληθώ με την "πάροδο"-τα παράπλευρα δρομάκια κτλ.
(Μπορεί να μπαίνω, να τα ερευνώ, αλλά παίρνω αυτό που είναι να πάρω και πάω παρακάτω από το δρόμο -στενοσόκακο- που ξέρω...)

Υπάρχουν άλλοι που τα καταφέρνουν εκεί καλύτερα. Έχουν όλη τη διάθεση να στρέψουν την προσοχή των ανθρώπων στα "χαρούμενα" και "εύθημα", στα "θετικά" χόμπυ, τις εναλλακτικές ως "τουρίστες" -λες και είναι θέμα μόδας...- Είναι και το ..."αζημίωτο" ένα καλό κίνητρο γι' αυτούς...

Για ΜΕΝΑ προσωπικά -αυτή τη στιγμή τουλάχιστον- είναι χάσιμο χρόνου.
Με αυό τον τρόπο λειτουργώ μόνο με παιδιά και ειδικά με τα δικά μου.
Βρίσκω μια ωραία ιστορία σαν παραμυθάκι, για να τους πω την ποιο μεγάλη και την πιο τρελή αλήθεια...

Αν και υπάρχουν και "μεγάλοι"
που έχουν αυτή την ανάγκη... λυπάμε πολύ αλλά δεν την έχω δεί "σωτήρας" κανενός...

Να βοηθίσω ναι, όπου και όσο μπορώ, αλλά ο κάθε ένας μας Μόνος του βρίσκει το σοκάκι του και Μόνος του βρίσκει τι μπορεί να τον σώσει...

Αν με εννοείται...

Ευχαριστώ



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 18:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σου πώ την αλήθεια Βίκυ, επειδή διάβασα και για τις πνευματικές σου ανησυχίες, περίμενα διαφορετική προσέγγιση.
Συμφωνούμε οτι ίσως έχουμε μια ασυνείδητη ενεργειακή σχέση εξάρτησης με κάποιες ενεργειακες οντότητες. Καταλαβαίνεις όμως, ότι από τη στιγμή που βγάζουν πόδια και κατεβαίνουν "κάτω" ο άνθρωπος έχει κάθε λόγο να φοβάται.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 19:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τους λές ...Μη φοβάστε... αλλά αναπαράγεις αυτές τις φήμες.
Δεν το καταλαβαίνω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 20:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο mimosa. Όντως "αναπαράγω" κάποιες "φήμες", ας πούμε... αναγκαστικά, για να δώσω κάποιες πληροφορίες ως προς το τι/ποιοι είναι και τι κάνουν ή πως κινούνται. αυτές οι "πληροφορίες" ίσως βοηθίσουν κάποιον να μην πέσει σε "παγίδα".

Λέω μην φοβάστε και το εννοώ.

Για να "βγαλουν πόδια" και να κατέβουν εδώ ΕΜΕΙΣ τους δίνουμε πρόσβαση.

Εμείς= όσοι ρέπουν συνειδησιακά σε αυτή την ενέργεια και κατέχονται από "συμβατά" με την αρνητική διάσταση "συναισθήματα", "σκέψεις" κτλ.

Εάν ο κάθε ένας μας για τον ευατό του έχει αποφασίσει να μην τροφοδοτεί τέτοιες διαστάσεις, δεν έχει να φοβάτε τίποτε.

Δεν λέω πως πρέπει να είσαι "άγιος" για να μη φοβάσε. Αρκεί να έχεις σταθερή πρόθεση να κινείσε με αγάπη, και ενότητα (όχι χωριστικότητα, εγωισμό, ή το συμφέρον και το "κέρδος")

Το "κακό" δεν έχει δική του αυτόνομη δύναμη. Παίρνει από εμάς, από την ανθρωπότητα. Και αν συνειδητοποιεί κανείς αυτή τους την α-δυναμία, "γελάει"...

Γελάει και είναι ελεύθερος, γιατί κατανοεί πως τόσος φόβος και τόσος τρόμος... βασίζεται στην αδυναμία μας να δούμε πως τροφοδοτείται.

Ανάμεσα σε πολλά άλλα τα ΜΜΕ με τις καταστροφολογίες τους αναπόφευκτα δένουν φόβο, πανικό και τρόμο στον άνθρωπο και συμβάλλουν δεόντως στην ενδυνάμωση της αρνητικότητας και στο φινάλε και στην
"εκπλήρωση" "καταστροφικών προφητειών", π.χ. 2012...
καθώς η ανθρώπινη σκέψη -και ειδικά το σύνολο των ανθρώπινων σκέψεων της ανθρωπότητας- έχουν τεράστια δύναμη και στην ουσία κάνουν πραγματικότητα τις επιθυμίες μας ή...τους "φόβους" μας.

Φιλικά
Βίκυ



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 21:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί συνομιλητές,

Οφείλουμε να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα και να ν'αρχίσουμε σιγά σιγά να ξεμπλέκουμε το κουβάρι...
Για να γίνει αυτό, πρέπει να βρούμε μιά άκρη στο νήμα!

'Εχουμε πλέον αποδεχτεί τους ψεκασμούς!
Το θέμα που πρέπει πλέον να μας απασχολεί είναι ΓΙΑΤΙ έχουν εντατικοποιηθεί(ψεκάζουν ασταμάτητα πρωί-μεσημέρι-βράδι!) παρόλο που όλο και περισσότεροι άνθρωποι αναρωτιούνται και εξεγείρονται!

Για να κατανοήσουμε το ΓΙΑΤΙ θα πρέπει πρώτα να γνωρίζουμε κάποιες βασικές αρχές που διέπουν το σύμπαν και συνεπώς και την ανθρωπότητα!

Θα προσπαθήσω με μια παρομοίωση να απλοποιήσω τους κανόνες αυτούς...
Φανταστείτε τον κάθε άνθρωπο σαν δίπολο μπαταρίας.
Τα πάντα στο σύμπαν μεταφράζονται σε ενέργεια.
(Απαράβατος κανόνας που διέπει τα πάντα.)
Όπου και να βρίσκεται ο άνθρωπος ανταλλάσσει ενέργεια, έτσι ώστε να επέρχεται ισορροπία.(δείτε το κάπως σαν τα συγκοινωνούντα δοχεία)
Π.χ. αν είμαι στενοχωρημένος(άδειος συναισθηματικά-χάσιμο ενέργειας) τι κάνω? Βρίσκω φίλους να πώ τον πόνο μου...πρακτικά αυτο σημαίνει πως, εγώ, όντας άδειος ψάχνω κάποιον γεμάτο, και ασυναίσθητα με την επαφή μαζί του, εγώ γεμίζω και αυτός αδειάζει.Έτσι, πολλές φορές νιώθουμε χάλια μετά από μια δυσάρεστη συζήτηση.
Όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας και μέσα μας, αφορούν γενικότερα την ενέργεια. Αν καταλάβουμε πως λειτουργούμε σαν μπαταρίες (με αποθηκευτικό χώρο) και γνωρίζουμε τους φυσικούς νόμους που διέπουν την ενέργεια τότε θα διαπιστώσουμε και πολλά άλλα πράγματα.
Δεν ξέφυγα απ'το θέμα...
Απ'τη στιγμή λοιπόν που είμαστε μπαταρίες γιατί να μην υπάρχουν οντότητες που να τρέφονται απο αυτή την ενέργεια?
Είναι δύσκολο να χωνέψουμε πως μας εκμεταλλεύονται σαν είδος!

Γιατί είναι ελάχιστοι αυτοί που επιτυγχάνουν αστρικές προβολές?
Είναι απλό. Θέλει γεμάτες μπαταρίες και μείς σχεδόν μονίμως είμαστε άδειοι...
Άμα μπορούσαμε να δούμε με κάποιο τρόπο πώς και πού ξοδεύεται η ενέργειά μας θα τρομάζαμε, καθώς θα βλέπαμε τον εαυτό μας διάτρητο και διασωληνομένο με ''καλαμάκια'' που καταλήγουν σε άλλες μπαταρίες...Δεν θ'αντέχαμε αυτήν την εικόνα γι'αυτό και δεν την βλέπουμε...
Αν λοιπόν θεωρήσουμε πως άλλες οντότητες μας ρουφάνε με τα καλαμάκια και η καλύτερη τροφή είναι τα αρνητικά συναισθήματα, τότε εξηγούνται πολλά και κυρίως το ΓΙΑΤΙ ψεκάζουν τόσο εντατικά.
Είναι απλό...
Πολλοί άνθρωποι πλέον ανακαλύπτουν τεχνικές και μεθόδους για να κρατάνε την ενέργειά τους και την εκμεταλλεύονται για δικό τους πλέον όφελος.
Σ'αυτό έχουν συμβάλλει πολλά π.χ. ο ίδιος ο πλανήτης.
Η Βίκυ μπορεί ν'αναλύσει καλύτερα το συνειδησιακό άλμα.

Έχουν, με άλλα λόγια, οι άνθρωποι αρχίσει να τους κόβουν την τροφή!

Άσε που ανακαλύπτουν δυνάμεις που ούτε φαντάζονται πως τις είχαν, και πλέον αποτελούν και εχθρό για πολλές οντότητες...
Κυριολεκτικά έχουμε αρχίσει να ''ξυπνάμε'' και αυτό έρχεται σε σύγκρουση με πολλά συμφέροντα....
Επειδή λοιπόν αυτές οι οντότητες αντιλαμβάνονται ότι το είδος τους κινδυνεύει, κάνουν σπασμωδικές και απότομες κινήσεις!
Γι'αυτό λοιπόν όλο και πιό πολλοί άνθρωποι έχουν μεταφυσικές εμπειρίες και γι'αυτό εντείνονται και οι ψεκασμοί ώστε να επιβραδυνθεί το ''ξύπνημα'' και να μην αντιληφθούμε τις ικανότητες μας....
Αν τις αντιληφθούμε,θα χαθούν!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 23:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήλιε μου... μπράβο. Μου άρεσε πολύ η τοποθέτηση σου και ας πούμε η συγκεντρωτική-συμπερασματική ιδέα που την διέπει.

Για όσους θέλουν να πάρουν μια γεύση από το "συνειδησιακό άλμα"

http://vickytoxotis.blogspot.com/2008/06/blog-post_21.html (μέρος Α)

http://vickytoxotis.blogspot.com/2008/06/blog-post_17.html(μέρος Β)
ή γενκά κάτω από την ετικέτα "συνειδησιακό άλμα"http://vickytoxotis.blogspot.com/search/label/%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%83%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%20%CE%AC%CE%BB%CE%BC%CE%B1

κάποτε είχα γράψει και εδώ στο φόρουμ σχετικά αλλά δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα... τέσπα, αν το κρίνει κανείς σας αναγκαίο ανοίγει σχετικό τόπικ...


Στο κομμάτι αυτό βέβαια

quote:
Όπου και να βρίσκεται ο άνθρωπος ανταλλάσσει ενέργεια, έτσι ώστε να επέρχεται ισορροπία.(δείτε το κάπως σαν τα συγκοινωνούντα δοχεία)
Π.χ. αν είμαι στενοχωρημένος(άδειος συναισθηματικά-χάσιμο ενέργειας) τι κάνω? Βρίσκω φίλους να πώ τον πόνο μου...πρακτικά αυτο σημαίνει πως, εγώ, όντας άδειος ψάχνω κάποιον γεμάτο, και ασυναίσθητα με την επαφή μαζί του, εγώ γεμίζω και αυτός αδειάζει.Έτσι, πολλές φορές νιώθουμε χάλια μετά από μια δυσάρεστη συζήτηση.
Όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας και μέσα μας, αφορούν γενικότερα την ενέργεια. Αν καταλάβουμε πως λειτουργούμε σαν μπαταρίες (με αποθηκευτικό χώρο) και γνωρίζουμε τους φυσικούς νόμους που διέπουν την ενέργεια τότε θα διαπιστώσουμε και πολλά άλλα πράγματα.
Δεν ξέφυγα απ'το θέμα...
Απ'τη στιγμή λοιπόν που είμαστε μπαταρίες γιατί να μην υπάρχουν οντότητες που να τρέφονται απο αυτή την ενέργεια?
Είναι δύσκολο να χωνέψουμε πως μας εκμεταλλεύονται σαν είδος!

Γιατί είναι ελάχιστοι αυτοί που επιτυγχάνουν αστρικές προβολές?
Είναι απλό. Θέλει γεμάτες μπαταρίες και μείς σχεδόν μονίμως είμαστε άδειοι...


Έχω να κάνω ορισμένες παρατηρήσεις:

1= όσον αφορά τις αστρικές προβολές, δεν είναι μόνο θέμα αποθέματος ενέργειας. Ο φόβος πολλές φορές είναι ανασταλτικός παράγοντας στη διαδικασία.

2= στις διαπροσωπικές σχέσεις η "ενεργειακή ανταλλαγή" συνήθως γίνεται μη συνείδητα, καθώς ακολουθεί στερεότυπες μορφές ελέγχου της ενέργειας -τα θέατρα ελέγχου όπως τα ονομάζει ο Ρέντφιλντ.
Αυτό γιατί ξεχάσαμε ή δεν μάθαμε ποτέ να αντλούμε την ενέργεια μας από την Πηγή ή από τη Φύση και κοιτάμε να την αντλήσουμε από τους γύρω μας. Αυτό είναι "λάθος" σαν πρακτική -αν και το μαθαίνουμε από μικρά παιδιά.
στην ουσία για να υπάρχει ισορροπία θα έπρεπε να δίνουμε οικειωθελώς ενέργεια στο συνάνθρωπο μας, ώστε να μην την "κλέβει", αλλά και να τον βοηθάμε να ανυψωθεί, ώστε κι εμείς με τη σειρά μας να μπορούμε να πάρουμε το "συμπαντικό μύνημα" που έχει για μας.

Αυτό προϋποθέτει να αναγνωρίζουμε το θεϊκό στοιχείο που υπάρχει κρυμμένο μέσα στον κάθε ένα από εμάς, στο πρόσωπο του συνανθρώπου μας...

Γενικά όμως ήλιε μου, ναι συμφωνώ πως η Γη μας ταρακουνάει να ξυπνήσουμε, και πιθανότατα κάποιοι άλλοι που βολεύτηκαν από την "ύπνο" μας να μη συμφωνούν με αυτό...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2008, 23:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φυσικά καλή μου Βίκυ, προσπάθησα με απλά λογάκια και μπακαλίστικα να εξηγήσω στους φίλους αναγνώστες, γνώσεις που απεκόμισα θυσιάζοντας πολλά εγκεφαλικά κύτταρα...!
Φυσικά η πλειοψηφία των ανθρώπων λειτουργεί αυτόματα και σαφώς ασυνείδητα, ως πρός το θέμα της ανταλλαγής ενέργειας.
Κοινώς έχουμε άγνοια και σύγχιση ως πρός το κυρίαρχο κομμάτι της ζωής!
Έτσι εξηγείται π.χ. πως συναναστρεφόμαστε με ανθρώπους που κατά βάθος δεν τους χωνεύουμε(τα ένστικτα βαράνε κόκκινα) αλλά επειδή δεν εμπιστευόμαστε το ένστικτο αλλά λειτουργούμε με μια επιφανειακή και ισοπεδωτική λογική, τους κάνουμε παρέα και κάποια στιγμή μας προδίδουν ή μας πληγώνουν...(μπακαλίστικο και αυτό)
Έτσι εξηγούνται τα πάντα ακόμα και η εκμετάλλευση που υφιστάμεθα από παντός είδους οντότητες ανθρώπινες και μή.
Όλα δηλαδή καταλήγουν στο να γνωρίσουμε πως να χειριζόμαστε την ενέργεια, που πρός το παρόν, μας την κλέβουν!
Και όλα αυτά γίνονται γιατί το ασυνείδητο τεχνηέντως! και σκόπιμα θεωρείται Αγνωστο, άρα και αντικείμενο εκμετάλλευσης από γνώστες.
Αλλά προσκρούει στον εγωϊσμό μας το γεγονός πως ενδέχεται να μας ρουφάνε με τα καλαμάκια ''επιτήδειοι''.
Όταν το χωνέψετε αυτό, και είναι δυσκολοχώνευτο, τότε θα καταλάβετε και το παιχνιδάκι των ψεκασμών και τι προσπαθούν να πετύχουν με αυτούς...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 00:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
στις διαπροσωπικές σχέσεις η "ενεργειακή ανταλλαγή" συνήθως γίνεται μη συνείδητα, καθώς ακολουθεί στερεότυπες μορφές ελέγχου της ενέργειας -τα θέατρα ελέγχου όπως τα ονομάζει ο Ρέντφιλντ.

Συμφωνώ απόλυτα...!

quote:
Αυτό γιατί ξεχάσαμε ή δεν μάθαμε ποτέ να αντλούμε την ενέργεια μας από την Πηγή ή από τη Φύση και κοιτάμε να την αντλήσουμε από τους γύρω μας. Αυτό είναι "λάθος" σαν πρακτική -αν και το μαθαίνουμε από μικρά παιδιά.

Εδώ θα συμπληρώσω λέγοντας πως απλά δεν γνωρίζουν οι άνθρωποι τον τρόπο για να γεμίσουν τις μπαταρίες τους, δεν καταλαβαίνουν το λάθος τους αφού δεν το γνωρίζουν, αλλιώς όσοι είναι άνθρωποι δεν θα τραβούσαν ενέργεια από άλλους ανθρώπους...
Δυστυχώς μέχρι ν'αντιληφθούμε τους ''αναίμακτους'' τρόπους ''γεμίσματος'' όλοι έχουμε ''ρουφήξει'' συνανθρώπους μας, άθελά μας βέβαια!

quote:
στην ουσία για να υπάρχει ισορροπία θα έπρεπε να δίνουμε οικειωθελώς ενέργεια στο συνάνθρωπο μας, ώστε να μην την "κλέβει", αλλά και να τον βοηθάμε να ανυψωθεί, ώστε κι εμείς με τη σειρά μας να μπορούμε να πάρουμε το "συμπαντικό μύνημα" που έχει για μας.

Η πραγματική φιλία και η πραγματική ελευθερία επέρχεται όταν οι διαπροσωπικές μας σχέσεις αναπτύσσονται χωρίς το πάρε-δώσε ή όταν το παρε-δώσε γίνεται συνειδητά και απ'τις δύο πλευρές.
Ή καλύτερα, όταν είμαστε τόσο γεμάτοι που δεν μεσολαβεί η έννοια της αλληλοεκμετάλλευσης και του κέρδους...
Οι πραγματικά ελεύθεροι άνθρωποι και φίλοι, σε προτρέπουν να κλείσεις ''βάνες''...σε βοηθούν ν'ανακαλύψεις τρόπους διατήρησης και αύξησης της ενέργειας...

Γεννιόμαστε βαμπίρ και δρούμε ως τέτοια!
Αυτή είναι η χειρότερη εκμετάλλευση και αδικία εις βάρος μας και προσκρούει σε όλη την έννοια του Ανθρώπου!
Γι'αυτό και δεν μπορεί να είναι ανθρώπινο έργο!
Γι'αυτό εξακολουθούν να υπάρχουν πόλεμοι,ρύπανση,ψεκασμοί κ.τ.λ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 00:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...που για να χωνευτεί, θα πρέπει να έχουμε αφήσει το μικρό μας "εγώ" καταμέρος... και να κάνουμε βήματα προς το ΟΛΟΝ...

αν γίνει αυτό... δεν βλέπω να παραμένει "δυσκολοχώνευτο".

Φυσικά προϋπόθεση να θέλουμε & να αντέχουμε την Αλήθεια


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 00:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γεννιόμαστε βαμπίρ και δρούμε ως τέτοια!
Αυτή είναι η χειρότερη εκμετάλλευση και αδικία εις βάρος μας και προσκρούει σε όλη την έννοια του Ανθρώπου!
Γι'αυτό και δεν μπορεί να είναι ανθρώπινο έργο!
Γι'αυτό εξακολουθούν να υπάρχουν πόλεμοι,ρύπανση,ψεκασμοί κ.τ.λ.

εγώ θα έλεγα πως γεννιώμαστε άνθρωποι, αλλά μας μετατρέπουν από πολύ μικρούς σε βαμπιρ, ώστε δεν είμαστε σε θέση να δούμε τι συμβαίνει, αφού ποτέ δεν βιώσαμε κάτι διαφορετικό...

Όσοι και όταν το βιώνουν, κατανοούν και φυσικά προσπαθούν να αλλάξουν τη "βαμπιρική" συμπεριφορά...
προσπαθούν να ξαναγίνουν αυτό που γεννήθηκαν: ΑΝΘΡΩΠΟΙ


ΜΑς ΜΕΤΑΛΛΆΣΟΥΝ. Ακόμη και οι γονείς μας, αφού και οι ίδιοι δεν βίωσαν ποτέ άλλο τρόπο. Συνεχίζεται στν εκπαίδευση, στα συστήματα του πολιτισμού, στις "θρησκείες" κ.α. Είμαστε τόσο εθισμένοι σ'αυτό που οτιδήποτε άλλο -αρχικά- μοιάζει... περίεργο



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 00:54:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Γεννιόμαστε βαμπίρ και δρούμε ως τέτοια!
Αυτή είναι η χειρότερη εκμετάλλευση και αδικία εις βάρος μας και προσκρούει σε όλη την έννοια του Ανθρώπου!
Γι'αυτό και δεν μπορεί να είναι ανθρώπινο έργο!
Γι'αυτό εξακολουθούν να υπάρχουν πόλεμοι,ρύπανση,ψεκασμοί κ.τ.λ.
--------------------------------------------------------------------------------


εγώ θα έλεγα πως γεννιώμαστε άνθρωποι, αλλά μας μετατρέπουν από πολύ μικρούς σε βαμπιρ, ώστε δεν είμαστε σε θέση να δούμε τι συμβαίνει, αφού ποτέ δεν βιώσαμε κάτι διαφορετικό...

Όσοι και όταν το βιώνουν, κατανοούν και φυσικά προσπαθούν να αλλάξουν τη "βαμπιρική" συμπεριφορά...
προσπαθούν να ξαναγίνουν αυτό που γεννήθηκαν: ΑΝΘΡΩΠΟΙ


ΜΑς ΜΕΤΑΛΛΆΣΟΥΝ. Ακόμη και οι γονείς μας, αφού και οι ίδιοι δεν βίωσαν ποτέ άλλο τρόπο. Συνεχίζεται στν εκπαίδευση, στα συστήματα του πολιτισμού, στις "θρησκείες" κ.α. Είμαστε τόσο εθισμένοι σ'αυτό που οτιδήποτε άλλο -αρχικά- μοιάζει... περίεργο


Αυτό ακριβώς εννοούσα χρυσή μου... και σ'ευχαριστώ για τη διόρθωση!
Προφανώς έτσι όπως έθεσα το θέμα, ήταν λάθος, και σκόπευα να το διορθώσω...
Οπότε,όσοι το διαβάσατε, ξεχάστε το ''γεννιώμαστε βαμπίρ'' και αντ' αυτού, κρατήστε τα λόγια της Βίκυς!!!
(Thanks dear!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 20:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα έτσι κι αλλιώς, τα αρνητικά μας συναισθήματα, σκέψεις, ο φόβος κλπ, δεν δημιουργούν "ενεργειακές-οντότητες";
Δεν ξέρω, νομίζω οτι υπάρχουν μόνο μεσα στο μυαλό μας. Ο διαλογισμός ειναι η συνειδητη επαφή με το υποσεινήδητο-ασυνείδητο, ετσι; Οταν διαλογιζεστε "βουτιά" σε αυτά κάνετε. Την πρόσβαση στις διαστάσεις τη δίνει το ασυνειδητο, φανταζομαι. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να φοβομαστε "οντοτητες-ενεργειας" που ζούνε στο μυαλό μας. Είναι πολύ έυκολοι αντίπαλοι. Όποιος θέλει να ζήσει ελεύθερος δεν έχει παρά να το ψάξει.
Πρόβλημα θα είχαμε αν ήταν οι διπλάσιοι σε μεγεθος και βαρος απο μας και μας αρχιζαν στο κυνήγι. Εμένα αυτό με ανησυχεί βρε παιδιά... αν υπάρχουν κάποιες οντότητες κρυμμένες κάπου στη Γή!!!!!!!!!

...Ή απλά είναι οι ενεργειακές οντότητες του μυαλού μας που κάποιοι τους έδωσαν μορφή-χαρακτηριστικά για να νιώθουμε αδυναμοι μπροστά τους;;;; Σας παρακαλώ, λύστε μου την απορία!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2008, 20:37:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γι'αυτές τις επίγειες οντότητες, μιλήσαμε στη Θεραπεία με τον Αλζαρό και ομολογώ ότι σκιάχτηκα κατά βάθος!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1796875
Maintained by Digital Alchemy