ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΞΟΡΚΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2003, 12:37:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

ΟΛΟΙ, ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΑΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ [size=5]ΜΑΓΙΚΑ ΞΟΡΚΙΑ[/size=5

Ο ΑΝΘΡΟΠΩΣ, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΥΝΘΙΚΕΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΕΞΗΓΗΤΑΙ? ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΜΑΓΕΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΩΝ ΕΙΔΩΝ ΞΟΡΚΙΑ. ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΥΧΗΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΙΣΕΙΣ ΣΑΣ!

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2003, 13:14:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Προσωπικά δεν πιστεύω στα μάγεια,ξόρκια ή όπως αλλιώς. Μάλλον είναι ένα είδος "στηρίγματος", για κάποιους ανθρώπους οι οποίοι καταφεύγουν σε αυτά.

Δεν μπορώ να "κατηγοριοποιήσω" (ας μου επιτραπεί η λέξη) αυτούς τους ανθρώπους, ειδικά αυτούς που πάνε σε "μάγισσες" για να τους επαναφέρουν αγαπημένους (σε αδύναμους π.χ.), γιατί έτυχε να το κάνει πολύ γνωστό μου άτομο, το οποίο μόνο αδύναμο δεν θα χαρακτήριζα.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου που λέει και ο λαός μας.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2003, 14:02:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Wicca ακόμα να πας για μπάνια;;;

Πάντως το ξόρκι που έκανες είναι πολύ πρωτότυπο αλλά κάτι δεν πάει καλά. Δεν το ολοκλήρωσες.

Ποιο ξόρκι;;;

Αυτό

quote:
[size=5]ΜΑΓΙΚΑ ΞΟΡΚΙΑ[/size=5

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2003, 14:45:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
wicca πρεπει επειγοντως να γνωρισεις καμια κοπελα γιατι δεν σε βλεπω και πολυ καλα!!!!

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2003, 21:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Wicca ακόμα να πας για μπάνια;;;

Πάντως το ξόρκι που έκανες είναι πολύ πρωτότυπο αλλά κάτι δεν πάει καλά. Δεν το ολοκλήρωσες.

Ποιο ξόρκι;;;

Αυτό


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΜΑΓΙΚΑ ΞΟΡΚΙΑ[/size=5



[size=5]ΜΑΓΙΚΑ ΞΟΡΚΙΑ


ΤΟ ΟΛΟΚΛΥΡΟΣΑ.

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:17:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΟ ΟΛΟΚΛΥΡΟΣΑ.

Aυτό και αν είναι ξόρκι... ξόρκι... ανορθογραφίας!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ που ασχολείσαι κιόλας, τι πιστεύεις; Wicca μου έχεις κινήσει αφάνταστα το ενδιαφέρον...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:22:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε, ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ... ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΚΙΝΩ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.



Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:29:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟ!!!!!!!!!
Ολόκληρη πρόταση με σωστή ορθογραφία.
ΜΠΡΑΒΟ WICCA!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΙΚΑΝΑ ΔΙΩΡΘΩΣΗ ΩΡΘΩΓΡΑΦΗΑΣ ΑΠΟ ΤΟ WORD


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φαίνεται...
Δεν απάντησες όμως τι πιστεύεις.
Παρατηρώ ότι έχεις ένα σωρό ξεκάρφωτες απορίες κ πετάς από το ένα θέμα στο άλλο, χωρίς να φαίνεται να ενδιαφέρεσαι ΣΟΒΑΡΑ για κάτι. Μερικά πράγματα δεν σου "ανοίγονται" έτσι απλά. Θέλει χρόνο, θέλει κόπο κ προπαντώς ΘΕΛΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ.

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 14:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ?.
ΩΡΑΙΑ, ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ.

ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΔΗΛΑΔΗ, ΑΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ MEDIUM ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΟΡΚΙΑ, ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 15:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ?.
ΩΡΑΙΑ, ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ.


ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΞΟΡΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΔΗΛΑΔΗ, ΑΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ MEDIUM ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΟΡΚΙΑ, ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ.


Εγώ σε ρώτησα να μου πεις τι πιστεύεις εσύ που άνοιξες το topic... K εξακολουθείς να μην απαντάς, ρωτάς πάλι εμένα....
Δεν ξέρω να σου πω αν τα ξόρκια υπάρχουν. Τι πάει να πει υπάρχουν; Τι εννοείς λέγοντας ξόρκια; Το μέντιουμ έτσι όπως το έγραψες σημαίνει "μεσαίο"...
Αν καταλαβαίνω καλά εννοείς ένα ποιηματάκι που θα το πω κ καλά θα γίνει κάτι; Αν είναι έτσι, όχι ,δεν πιστεύω καθόλου. Πιστεύω στη προσωπική δύναμη-ενέργεια που μπορεί να έχει κάποιος. Πιστεύω πως αν κάποιος τέτοιος άνθρωπος ψιθυρίσει μια "προσευχή", ναι, κάτι μπορεί να γίνει. Αλλά δεν νομίζω ότι τα λόγια από μόνα τους μπορούν να φέρουν αποτέλεσμα...
Βλακεία συζήτηση έχουμε ανοίξει ρε wicca...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 17:40:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΞΟΡΚΙ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 17:43:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ δεν παίζεσαι με τίποτα...
quote:
ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΞΟΡΚΙ?

Εννοείς να μου γράψεις ένα, ή ότι αν μου γράψεις θα είναι ερωτικό ξόρκι κ θα πάθω ζημιά;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 19:04:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΠΟΠΑΙΡΝΕΤΑΙ ΤΟΝ WICCA;
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ -ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΠΕΙ- ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΞΟΡΚΙ ΕΤΟΙΜΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΚΟ; ΕΞ-ΟΡΚΙΖΩ;
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΚΟΣ;
ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΠΙΣΤΗΣ;
ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ;
ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΙΣΤΗΣ;
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ;

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

(ME ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ VALNTA ΕΠ' ΑΥΤΟΥ)

Edited by - ARCHON on 04/07/2003 19:05:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aggeloudi
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 21:01:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aggeloudi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα παιδιά, αλήθεια ξέρετε τίποτα ή φτιάξατε έτσι το τοπικ, κουβέντα να γίνεται!

aggeloudiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 21:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προσωπικα δεν πιστεύω πως μάγος δεν ειναι αυτό ςπου ασχολείται με τα ξόρκια , τους δαίμονες και τα σχετικά κόλπα για την χειραγώγηση και την ξεζούμιση κάποιων ευκολόπιστων που με στην επελπισία τους ή στην βλακεία τους αν θέλετε , καταφευγουν σε αυτα . συμφωνω με τον φίλο που είπε ότι δεν νομίζει τα λόγια αυτα καθεαυτά να έχουν δύναμη αλλα η προσωπική ενέργεια αυτου που τα εκφέρει .
ο πραγματικο΄ς μαγος είναι αυτός που όρισε ο δον χουαν : " μαγος είναι αυτός που φτάνει σε τέτοιο επίπεδο συνείδησης ώστε κανει τα ασύλληπτα προσιτά " .
όλα τα άλλα με τα ξόρκια , τα φίλτρα και τα ομοειδή τους ( κατα την ταπεινή μου γνώμη ) είναι για τα μπαζα...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 21:45:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
α... και ρε παιδια , είπαμε να είναι και λιγο ελαφρύ το κλίμα στο εσωτέρικα αλλα έγινε ψιλοξεφτίλα ... πολλά θέματα αποτελουνται κατα το ήμιση από τέτοιους ανούσιους διαλόγους που υπαγονται στο chat και όχι στο εσοτερικα . ας κρατάμε λίγο τις ισοροπίες...
( χωρίς παρεξήγηση)

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 22:37:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ σε ρώτησα να μου πεις τι πιστεύεις εσύ που άνοιξες το topic... K εξακολουθείς να μην απαντάς, ρωτάς πάλι εμένα....
Δεν ξέρω να σου πω αν τα ξόρκια υπάρχουν. Τι πάει να πει υπάρχουν; Τι εννοείς λέγοντας ξόρκια; Το μέντιουμ έτσι όπως το έγραψες σημαίνει "μεσαίο"...
Αν καταλαβαίνω καλά εννοείς ένα ποιηματάκι που θα το πω κ καλά θα γίνει κάτι; Αν είναι έτσι, όχι ,δεν πιστεύω καθόλου. Πιστεύω στη προσωπική δύναμη-ενέργεια που μπορεί να έχει κάποιος. Πιστεύω πως αν κάποιος τέτοιος άνθρωπος ψιθυρίσει μια "προσευχή", ναι, κάτι μπορεί να γίνει. Αλλά δεν νομίζω ότι τα λόγια από μόνα τους μπορούν να φέρουν αποτέλεσμα...
Βλακεία συζήτηση έχουμε ανοίξει ρε wicca...



ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΞΟΡΚΙ(ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΛΙΚΑ)
ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΕΙΣ:ΕΝΑ ΡΟΖ ΚΕΡΙ
ΜΙΑ ΚΑΡΦΙΤΣΑ
ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ.
ΕΝΑ ΞΥΛΟ ΙΤΙΑΣ
ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΧΑΡΤΙ.
ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ...ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ.

quote:
Καλησπέρα παιδιά, αλήθεια ξέρετε τίποτα ή φτιάξατε έτσι το τοπικ, κουβέντα να γίνεται!

ΚΟΥΒΕΜΤΑ ΝΑ ΓΥΝΕΤΑΙ ΑΓΑΠΗΤΕ aggeloudi

quote:


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 23:26:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΞΟΡΚΙ(ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΛΙΚΑ)
ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΕΙΣ:ΕΝΑ ΡΟΖ ΚΕΡΙ
ΜΙΑ ΚΑΡΦΙΤΣΑ
ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ.
ΕΝΑ ΞΥΛΟ ΙΤΙΑΣ
ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΧΑΡΤΙ.
ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ...ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ.

Λοιπόν,αν εξαιρέσεις την καρφίτσα και το χαρτί,με τα υπόλοιπα υλικά κάνεις μια ωραιότατη ρομαντική διακόσμηση!!!!Απαραίτητη για κάθε βεράντα αυτό το καλοκαίρι!!!!
wicca,άσε τη μαγεία κατά μέρος και ασχολήσου με τη διακόσμηση,μάλλον εκεί θα διαπρέψεις!

Και για να μη ξεχνιόμαστε,για πολλοστή φορά,διαβάστε και πάλι όσοι δεν το είδατε σε άλλο θέμα:

Χαιρετώ όλους τους συνομιλητές.
Φίλοι μου σας παρακαλώ να διαβάσετε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΞΑΝΑ τις δυο αυτές σελίδες http://www.esoterica.gr/editorial.htm και http://www.esoterica.gr/forums/policy.asp.

Ειδικά το σημείο που λέει:


Με το πάτημα του κουμπιού "Συμφωνώ!" δηλώνετε ότι έχετε την πλήρη και έννομη ευθύνη για τη συμμετοχή σας. Δηλώνετε επίσης ότι είστε πλήρως υπεύθυνοι για κάθε πληροφορία ή αρχείο που υποβάλλετε. Συμφωνείτε επίσης ότι δεν θα αποστείλετε οποιοδήποτε υλικό δεν ανήκει σε εσάς ή στους υπεύθυνους του τόπου.

Κατά τη διάρκεια συμμετοχής σας στις Ομάδες Συζήτησης(Forums) του ESOTERICA.gr συμφωνείτε οικειοθελώς στο ότι δεν θα αποστείλετε πληροφορίες που να είναι αγενείς, υποτιμητικές, μισαλλόδοξες, προσβλητικές για άλλα πρόσωπα ή ιδεολογίες, απειλητικές, παραβιάζουσες την ιδιωτικότητα των άλλων, χυδαίες ή παράνομες.

αλλά και...


Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους επισκέπτες μας ότι το ESOTERICA.gr - "Η Πύλη των Μυστηρίων" φέρει την ευθύνη για οποιοδήποτε υλικό (άρθρα, δηλώσεις, ειδήσεις ή άλλο) συνοδεύεται από τα ειδικά ενδεικτικά σημεία του τόπου. Για το υπόλοιπο περιεχόμενο του τόπου την ευθύνη φέρουν οι αντίστοιχες ομάδες ή άτομα και η συντακτική και ερευνητική ομάδα του ESOTERICA.gr δηλώνει εκ των προτέρων ότι δεν είναι απαραίτητα σύμφωνη και δεν συνυπογράφει οποιεσδήποτε απόψεις εκτός εάν αυτό δηλώνεται σαφώς.

και ο Arzuna είπε:
Ειδικότερα προς τα Ανήλικα Μέλη και επισκέπτες (εάν πραγματικά υπάρχουν στις Συζητήσεις ή τις παρακολουθούν - δεν έχουμε κάποιο τρόπο να το διευκρινήσουμε και να το γνωρίζουμε αυτό):
Οι συζητήσεις έχουν σαν κύριο σκοπό την παράθεση γνώσεων, πληροφοριών, παραπομπών από το υπόλοιπο Διαδίκτυο, τον φιλοσοφικού τρόπου Διάλογο πάνω σε θέματα του ευρύτερου πεδίου της Αναζήτησης. Στοιχεία για Πρακτικές οποιουδήποτε τύπου που πιθανώς παραθέτονται από Μέλη σε Συζητήσεις δεν έχουν την έγκριση των Υπευθύνων του Τόπου και δεν προωθούνται με οποιονδήποτε τρόπο!


O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 09:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Λοιπόν,αν εξαιρέσεις την καρφίτσα και το χαρτί,με τα υπόλοιπα υλικά κάνεις μια ωραιότατη ρομαντική διακόσμηση!!!!Απαραίτητη για κάθε βεράντα αυτό το καλοκαίρι!!!!
wicca,άσε τη μαγεία κατά μέρος και ασχολήσου με τη διακόσμηση,μάλλον εκεί θα διαπρέψεις!


OK.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. (ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΑΛΛΟ USERNAME ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΗΛΙΚΙΑ: 70 ΕΤΩΝ

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΚΟΤΕΙΝΕ ΑΓΓΕΛΕ. ΜΕ ΕΠΙΣΕΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΙΘΩ ΜΕ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΞΟΡΚΙΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΦΙΛΤΡΑ.

(ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ)


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 15:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

OK.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. (ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΑΛΛΟ USERNAME ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΗΛΙΚΙΑ: 70 ΕΤΩΝ

Mα καλέ μου πάλι θα σε αναγνωρίζαμε...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:03:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τελικα μαλλον το ξορκι πρπει να ειναι σχετικο με το σεβασμο των αλλων...

κατι που δε διαφαινεται οταν γραφετε ολοι απαντωντας στα νεαρα μελη...

σταματηστε ολοι πια γινατε ειδικοι εσωτερισμου.

wicca ,συνεχισε με to word,οι ελληνες ξεχνουν γρηγορα εξαλλου...

θυμισου ολα τα τσολια που καποτε τραγουδουσαν λαικα ασματα...τωρα εχουν image και ντυνονται στην ευρωπη/τους συνθετει ο φοιβος και εχουν προσωπο στην κοινωνια....

ασχετο αλλα τρανταχτο παραδειγματακι...

"αντε γεια!" φιλαθλοι....(ω!μα πως μπερδευομαι with this word /φιλτατοι εννοω)


ω!Tρισμεγιστε...




Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:04:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΩΣ?
ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΑΛΟ...


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ: ΑΤΜΟΥΛΛΟΥΛΑ

ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΑ ΑΤΜΟΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ

quote:
θυμισου ολα τα τσολια που καποτε τραγουδουσαν λαικα ασματα...τωρα εχουν image και ντυνονται στην ευρωπη/τους συνθετει ο φοιβος και εχουν προσωπο στην κοινωνια....


ΕΝΑ ΤΣΟΛΙ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Destiny
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
291 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2003, 12:35:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Destiny  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Α Τ Μ Ο Υ Λ Α σε υποστηριζει...
Ξερει ο,τι εχεις αισθηση του χιουμορ...


ΚΑΙ ΤΩΡΑ
ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΞΟΡΚΙ
για να γινεις αγαπητος απο αυτους που σε αμφισβητουν./.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2003, 14:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχ! Τα κατάφερε!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2003, 17:33:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cyberhood
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
86 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 13:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cyberhood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη παιδιά αλλά απ'ότι φαίνεται το topic έγινε ... Μπήκα εδώ σκεφτόμενος "αχ, τι ωραία θα μάθω για τα ξιόρκια και το μόνο που έμαθα ήταν ότι ο wicca δεν ξέρει ορθογραφία (το οποίο ήδη ήξερα αλλά δεν το έθετα λόγο καλής διαγωγής [άκουσα γέλια ή ήταν η ιδέα μου???]) Μήπως υπάρχει κανένας τωόντι ειδικός εσωτερισμού σε αυτό το φόρουμ να με διαφωτίσει ή θα παραμένω στην άγνοια (ώπα ,πολύ μελό το έπιασα). Ευχαριστώ πολύ!

(Γιατί όμως έχω την διαίσθηση ότι ή το μήνυμα μου δεν θα το πάρει κανείς στα σοβαρά ή ότι θα γίνει το φόρουμ της Πόπης"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 14:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΜΗΛΑΩ ΔΕΝ ΜΗΛΑΩ


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1484375
Maintained by Digital Alchemy