ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MATRIX ;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2003, 17:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι το περιστατικό που θα σας αναφέρω παρακάτω είναι πραγματικό και αναρωτιόμουν αν έπρεπε να το γράψω στο θέμα μου "Η μαγεία των πόλεων" ή έπρεπε να ανοίξω ένα καινούριο... Τελικά κατέληξα να ανοίξω καινούριο θέμα και θα ήθελα αν υπάρχουν παρόμοια περιστατικά να αναφερθούν. Ο τίτλος που έβαλα με ερωτηματικό είναι γιατί απο την ιστορία που θα ακούσετε όσοι έχετε δει την ταινία θα κάνετε αμέσως τους συσχετισμούς.
Τοπος: κέντρο Αθήνας σε ένα ίντερνετ καφέ στην οδό Μάρνη.
Χρόνος: Πέμπτη 06.11.2003.
Εχω φύγει λίγο νωρίτερα απο την δουλειά και κάθομαι με έναν φιλο μου και συζητάμε. Μου έχει φέρει να ακούσω μαγνητοφωνημένους παράξενους ήχους απο το σπίτι του. Καθόμαστε σε μια άκρη του μαγαζιού στην οποία βλέπουμε ακριβώς σε μια σκαλίτσα που οδηγεί στο υπόγειο όπου ειναι οι τουαλέτες του μαγαζιού. Την ώρα που αρχίζω να ακούω απο το δημοσιογραφικό μαγνητοφωνάκι τους ήχους διαπιστώνω ότι δεν μπορώ να τους ακούσω καθαρά γιατί στο μαγαζί παίζει μουσική και δεν μπορώ να προσέξω αυτό που έχει καταγραφεί. Κατεβαίνω λοιπόν στο υπόγειο. Υπάρχουν τέσσερεις πόρτες. Μια ξύλινη με περσίδες η οποία ειναι κλειδωμένη και μάλλον έχει πράγματα του μαγαζιού, η πόρτα της ανδρικής τουαλέτας όπου περιλαμβάνει τον προθάλαμο με τον νεροχύτη και ένα θάλαμο με την τουαλέτα, μια πόρτα που οδηγεί στην διπλανή γυναικεία τουαλέτα η οποία είναι πανομοιότυπη με την ανδρική και μια ακόμη κλειδωμένη πόρτα με ημιδιαφανές τζάμι η οποία οδηγεί άγνωστο που. Κατεβαίνω λοιπον στην ανδρική τουαλέτα και μπαίνω στον ιδιαίτερο χώρο και ανοίγω το μαγνητόφωνο... Το ανοίγω σε όλη του την ένταση γιατί η ηχογράφηση περιλαμβάνει το γνωστό θόρυβο που γράφεται σε κλειστούς χώρους. Ξαφνικά αρχίζω να ακούω εκείνη την απόκοσμη κραυγή που ειχε γραφεί στο σπίτι του φιλου μου και με το που την ακούω, ταυτόχρονα ακούγεται να ανοίγει η πόρτα του προθαλάμου της τουαλέτας, κάποιος πλησιάζει μου κτυπάει δυνατά στην πόρτα και με τρομάζει. Φωνάζω "άλλος" και ταυτόχρονα τραβάω το καζανάκι και κλείνω το μαγνητοφωνάκι για ξεκάρφωμα γιατί σκέφτηκα ότι μπορεί να άκουγε τον θόρυβο και να σκεφτόταν τι κάνω εκει μέσα. Με το που βγαίνω έξω δεν βλέπω κανέναν. Αυτά έγιναν σε μερικά δευτερόλεπτα. Βγαίνω απέξω στον διάδρομο με τις πόρτες και δεν βλέπω πάλι κανέναν. Ανεβαίνω πάνω και ρωτάω τον φίλο μου αν κατέβηκε κάποιος. Μου λέει κατέβηκε ένας άνδρας. Ξανακατεβαίνω κάτω δεν υπήρχε κανείς. Ανοίγω την πορτα της διπλανής γυναικείας τουαλέτας και πάλι κανείς. Ανέβηκα λοιπόν επάνω και περίμενα ποιος θα βγει αναφέροντας το περιστατικό στον φίλο μου. Τον ρώτησα τι ακριβώς έγινε. Μου είπε ότι την στιγμή που κατέβηκα ήρθε η κοπέλα του μαγαζιού να πάρει παραγγελία. Την ώρα που πήγε να γυρίσει έχει μπει ένας τύπος ψηλός με μαύρα ρούχα και μαύρη μακριά καπαρντίνα και όπως γυρίζει η κοπέλα να πάει προς το μπαρ πέφτει πάνω του. Την ρωτάει που είναι οι τουαλέτες του δείχνει τις σκάλες και κατεβαίνει. Η μόνη εκδοχή που απέμεινε ήταν να έχει μπει μέσα στον ιδιαίτερο χώρο της διπλανής γυναικείας τουαλέτας. Περίμενα λοιπόν με μεγάλη περιέργεια να δω ποιος ήταν αυτός ο τύπος ο οποίος δεν είχε την υπομονή να περιμένει ούτε μερικά δευτερόλεπτα να βγω για να μπει εκείνος και πήγε στην γυναικεία τουαλέτα. Μετά απο λίγο ακούω να ανοίγει η πόρτα και περιμένω με αγωνία. Τελικά ανέβηκε μια κοπέλα που καθόταν στην παρέα απο το πισινό μας τραπέζι!!! Τώρα το πράγμα γινόταν πραγματικά ανεξήγητο. Άρχισα να ανακρίνω τον φίλο μου αν ήταν σίγουρος για αυτό που είδε ή όχι. Επέμενε ότι ήταν έτσι. Άρχισα να σκέφτομαι μήπως είχε παραβλέψει και ήταν η κοπέλα που είχε κατέβει και όχι ο άνδρας που μου είπε. Υπήρχε μόνο ένας τρόπος να το διασταυρώσω. Σηκώθηκα και πήγα στο μπαρ και ρώτησα την κοπέλα. Ναι μου λέει έτσι έγινε. Ξέρεις της λέω κάτι; Αυτός ο άνθρωπος δεν ξανανέβηκε πάνω, εκτός αν έγινε αόρατος και πέρασε απο μπροστά απο όλους μας χωρίς να τον δούμε. Η κοπέλα φοβήθηκε και λογω της περιοχής μηπως είναι κάποιος ναρκομανής που πήγε να πάρει την δόση του στην τουαλέτα και φώναξε τον υπεύθυνο του μαγαζιού να κατέβει να ελέγξει. Τους έλεγα ότι δεν υπάρχει κανείς γιατί ήδη εγω είχα κατέβει και είχα κοιτάξει. Ο άνθρωπος όμως κατέβηκε και αφού δεν είδε τίποτα μας λέει, μήπως βγήκε και δεν τον είδατε; Του είπα τι ακριβώς είχε συμβεί και δεν μπορούσε να το πιστέψει. Εγω άρχισα να σταυροκοπιέμαι. Μήπως αυτό το περιστατικό σας θυμίζει κάτι απο Μάτριξ; Υπάρχουν άραγε ανάμεσά μας άνθρωποι που μπορεί με κάποιον τρόπο να εξαφανίζονται ξαφνικά; Μου θύμισε και τους ανθρώπους με τα μαύρα ειδικά στις ιστορίες συγκάλυψης μαρτυριών για εμφανίσεις UFO. Και τελικά μήπως η φανταστική ταινία ΜATRIX δεν ειναι και τόσο φανταστική;

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...

Edited by - Απέριττος on 08/11/2003 18:16:23

Edited by - Απέριττος on 14/11/2003 21:57:45

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2003, 21:05:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ περίεργη η ιστορία σου Απέριττε.

Έχω μια ερώτηση. Η σερβιτόρα σου είπε τι είχε το δωμάτιο με την τέταρτη πόρτα;

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eViL
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Egypt
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 00:23:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eViL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικα πολυ περιεργη ιστορια...Δεν μπορω να αναπτυξω το θεμα...Παραμονο λεγοντας οτι "δεν ειμαστε μονοι μας" σ'αυτο το "απειρο"...

...Don't even thing of it...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 00:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι άλλες δυο πόρτες ήταν κλειδωμένες... Όμως ντράπηκα να ρωτήσω την κοπέλα που και αν οδηγούσαν κάπου....

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 02:12:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
They Live ή αλλιώς Ζουν ανάμεσά μας. Φιλε Απέρριτε ειλικρινά η ιστορία σου ειναι πάρα πολύ παράξενη και ενδιαφέρουσα και το μόνο που έχω να προσθέσω και γώ είναι οτι μόλις διάβασα το θέμα σου έγινε στον μυαλό μου μία μίξη απο Ματριξ και Megapolisomancy

Υ.Γ. Φύλαξε την κασέτα σε ασφαλές σημείο η ξαναπροσπάθησε να το κάνεις

Φιλικά Άγγελος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

devilmanson
Νέο Μέλος

Greece
25 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 14:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους devilmanson  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ego file aperitte an ontos mou sunebaine auto tha to ksanaepeixirousa alla pes mou kati eipes oti sto magnitofono eixes ixous paraksenous apo to spiti tou to eksigeis ligo kalutera auto dld ti itan autoi oi ixoi pos proerxontan an fantazeste apo ti proerxontan apo pote proerxontan isos auto exei kamia sxesi an kai eimai 100%sigouro!!

believe in your mind insanity is just begging!!!devilmanson!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 16:48:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...XM!
(ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΤΗΣ..
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...
ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΩΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ...
ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ -ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΛΕΟΝ -ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΑΦΩΝΗ...!

ΝΟΜΙΖΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ!!!!!(ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΦΕΡΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΛΕΚΑΝΗ!)

+ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕ!
Η ΠΛΑΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!
+ΝΟΜΙΖΕ - ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!-ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ)


ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΜΑ ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η "ΛΕΚΑΝΗ" ΕΙΝΑΙ "ΠΥΛΗ"... ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΩΝ "ΥΠΟΝΟΜΩΝ"
ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΑΠΕΔΡΑΣΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΤΙΜΓΙΑΙΑ;;;;(ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΙ ΑΣΤΕΙΟΥ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ "ΕΞΤΡΑ-ΤΡΙΠ-ΑΡΙΣΤΗ"!


ΦΩΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 17:09:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι επειδή πιστεύω ότι το περιστατικό έχει σχέση και με αυτό που καταγράφηκε στο μαγνητόφωνο του φίλου μου, θα του ζητήσω την άδεια και αν μου το επιτρέψει θα αποστείλω τον ήχο σε όποιον ενδιαφέρεται μέσω του μέιλ μου. Η καταγραφή του ήχου έγινε ως εξής. Τον συγκεκριμένο φίλο μου γενικά τον ακολουθούν διάφορα φαινόμενα. Την Τετάρτη λοιπόν 05.11.2003 ενω ήταν στο σπίτι του καθώς περνούσε απο τον διάδρομο όπου υπηρχε μια ντουλάπα ακουγόταν μια απόκοσμη κραυγή σαν ουρλιαχτό. Φοβήθηκε πάρα πολύ γιατί συνέβαινε για αρκετή ώρα σε ένα σημείο μόλις περνούσε μπροστά απο την ντουλάπα. Του είπα λοιπόν να επιχειρήσει να την μαγνητοφωνήσει με το δημοσιογραφικό μαγνητοφωνάκι που έχει ακριβώς για αυτό τον σκοπό, επειδή του συμβαίνουν διάφορα τέτοια. Η φωνή αυτή καταγράφηκε την έχω στα χέρια μου και είναι πραγματικά ανατριχιαστική. Δεν υπάρχει περίπτωση απάτης και λίγο με ενδιαφέρει πόσοι θα το πιστέψουν. Πάντως κατάλαβα πολύ καλά ότι πράγματα που βλέπαμε παλια στα θρίλερ και πιστεύαμε ότι ειναι παραμύθια συμβαίνουν σε πολλούς ανθρώπους και οι πιο πολλοί διστάζουν να μιλήσουν για να μην τους κοροιδέψουν ή να μην τους πάρουν για τρελούς. Όμως όταν κάτι καταγράφεται σε μηχανικό μέσο καταλαβαίνετε πολύ καλά ότι δεν μπορεί να ειναι δημιούργημα του μυαλού. Άλλωστε με το συγκεκριμένο άτομο έχει συμβεί και περιστατικό παρουσία μου με μετακίνηση αντικειμένου και ανεξήγητους κρότους. Παιδιά είναι τρομερό όταν το ζεις. Δεν είναι καθόλου αστεία αυτά και αν κάποιος δεν είναι ψαγμένος μπορεί να πάθει μεγάλο σοκ....

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

devilmanson
Νέο Μέλος

Greece
25 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 18:11:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους devilmanson  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
na rotiso o filos sou menei monos tou to exei akousei kai allos den einai oti den to pisteuo giati ennoeitai oti afou einai magnitofonimeno einai alithia!!mipos exete akousei tpt gia auto to spiti to parakseno???

believe in your mind insanity is just begging!!!devilmanson!!

Edited by - devilmanson on 09/11/2003 18:12:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 20:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε Απεριττε εχω ακουσει και εγω τετοιες κραυγες οι οποιες καταγραφηκαν τυχαια σε μαγνητοφωνα υπαρχουν και αρκετες ιστοσελιδες παραφυσικου περιεχομενου με τετοιους παραξενους ηχους που εκτος απο κραυγες υπαρχουν και ομιλιες σε αγνωστη γλωσσα ή φρασεις που δεν βγαζεις νοημα και πολλοι μα παρα πολλοι ψιθυροι

για να δουμε (ακουσουμε)


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 00:53:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM.... ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΑΛΗΘΙΝΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΑΣΤΥΜΑΓΕΙΑΣ. ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΕΙΣ ΤΟΝ ΗΧΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 09:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΡΙΤΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΑΦΙΕΡΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΣΤΙΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΙΛΟΓΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ.ΦΙΛΙΚΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 12:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν θέλω να πω το εξής. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου αν κάποιοι με πιστεύουν. Δεύτερον δεν προσπαθώ μέσα απο αυτήν την ιστορία να βγάλω λεφτά όπως κάνουν πολλοί. Τρίτον δεν προσπαθώ να νοιώσω κάποιος μέσω της πρόκλησης θαυμασμού.
Θέλω να πω στον φίλο που ρώτησε για το σπίτι ότι το σπίτι δεν είναι το θέμα. Τα φαινόμενα ακολουθούν το συγκεκριμένο άτομο καθώς και μέλη της οικογένειάς του όπου και να βρίσκονται και πολύ θα ήθελα να ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Ο μόνος λόγος που δημοσιοποιώ αυτά τα γεγονότα είναι μήπως μπορεί κάποιος που του συμβαίνουν παρόμοια φαινόμενα να μου εξηγήσει κάποια πράγματα που δεν γνωρίζω και να το ψάξουμε λίγο βαθύτερα. Οσο για τον ήχο έχω την άδεια του φίλου μου και καλώ όποιον θέλει να μου στείλει μέιλ στο aperitos@panafonet.gr να του τον στείλω. Και όποιος θέλει να πιστέψει ας πιστέψει. Σας το ξαναλέω δεν με ενδιαφέρει...
Πάντα φιλικά.

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iao
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 13:40:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iao  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην συγχίζεσαι φίλε Απέριττε,συνέχισε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 18:18:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Iao δεν συγχίζομαι καθόλου απλά θέλω να δείξω ότι οι κριτικές οποιουδήποτε ειδους δεν με αγγίζουν γιατί ο σκοπός μου δεν είναι κανένας άλλος πλην του ότι θέλω να βρω άτομα τα οποία να έχουν παρόμοιες εμπειρίες...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 22:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΤΕ!

ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ...ΒΕΒΑΙΑ...
ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΠΟΙΚΙΛΛΟΥΝ...
ΟΜΑΔΑ Ε;
MEN IN BLACK;
ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ;
ΧΑΜΟΔΡΑΚΙΑ;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ....

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...
ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΕΣ ΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ...
ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΛΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΒΟΥΡΑ ΟΛΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ....


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 23:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
΄Ηδη κάποιοι φίλοι έλαβαν τον ήχο που υποσχέθηκα. Θα ήθελα να παρακαλέσω να μου γράψουν τα σχόλιά τους σχετικά με αυτό. Ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Τελικά πιστεύουν πολλοί περισσότεροι άνθρωποι απο ότι νόμιζα...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 00:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΤΟΝ ΗΧΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ. ΕΚ ΠΡΩΤΗΣ ΟΨΕΟΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΗΧΟΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΙΣΑΓΟΓΙΚΑ ΑΣΤΕΙΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ... ΑΥΤΟΣ Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΧΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ. ΣΥΓΚΛΟΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ANYWAY ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
ΑΓΓΕΛΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 14:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Απέριττε,συνιστώ να μην το ακούσει κανείς βράδυ,εκτός κι αν δεν πίνει καφέ και θέλει να ξενυχτήσει!

Πώς ένιωσες όταν συνειδητοποίησες ότι αυτό που άκουσες δεν ήταν ...συνηθισμένο? Τί νομίζεις ότι ήταν?
Φιλικά!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 15:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και να φανταστείς αγαπητή Darkangel ότι αυτά δεν ειναι τα μοναδικά ντοκουμέντα... απλά δημοσιοποίησα το συγκεκριμένο διότι συνδυάστηκε με το περιστατικό στο καφέ...Αυτά για τους αμφισβητίες... ίσως στο μέλλον να βγουν και άλλα πράγματα, απλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν σκόπιμο...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 23:29:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως για το συγκεκριμένο τί να πω...
Στην αρχή ακούστηκε σαν διερχόμενο δίκυκλο!
Όταν έβγαλα τα ακουστικά μου ακούστηκε διαφορετικά,αυτή τη φορά σαν υπόκωφο γρύλισμα.Με την τρίτη ακρόαση ομολογώ ότι έμεινα άφωνη.
Είναι τόσο ανατριχιαστικό και αφύσικο,σχεδόν απόκοσμο.Κάτι ανάμεσα σε μακρόσυρτη απειλητική κραυγή και ουρλιαχτό πόνου.Ειλικρινά δε βρίσκω τις λέξεις να το περιγράψω,είναι εντελώς διαφορετικό από οτιδήποτε έχω ακούσει ως τώρα.Μακάρι να βρεθεί η άκρη γιατί ομολογώ ότι με τρώει η περιέργεια.
Εν πάσει περιπτώσει,σε ευχαριστώ φίλε Απέριττε που το μοιράστηκες μαζί μας!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 23:32:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΒΡΑΔΥ 1 ΩΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΑ. ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ Η ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΩΒΟΥΛΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΑ. ΤΟ Ε-ΜΕΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ dioxide318@hotmail.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 00:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΣΤΙΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΙΛΟΓΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ.ΦΙΛΙΚΑ
οπως εχω ξαναπει το θεμα του matrix (δεν μου αρεσε καθολου πατατα ειναι) δεν ειναι πρωτοτυπο αυτο θα ελειπε να υπηρχε αμερικανος με τοση φαντασια

συγνωμη που θα επαναλαβω τον εαυτο μου αλλα ενα παραδειγμα ειναι και αυτο

φυλη στην νοτια αμερικη πιστευε οτι η ανθρωποτητα ζει μεσα σε ενα κλουβι και μας εχουν φυλακισε καποιες οντοτητες γιατι τρεφονται με την ενεργειας μας γιαυτο και τα μωρα ειναι τοσο δροσερα ενω οι ηλικιωμενοι ανθρωποι ειναι οπως ειναι τελος παντων
και σε πολλες τους τοιχογραφιες απεικονιζαν τους φυλακες μας

αρα η ιδεα προυπηρχε αρκετα χρονια τωρα και δεν το αναφερει μονο η φυλη αυτη αλλα και μερικες ακομα

αρα το να αναφερεσαι σε αυτο το θεμα δεν σε κανει matrixιοπληκτο


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like you

Edited by - endorama on 13/11/2003 00:45:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Trivil
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 14:10:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Trivil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτον τον περιεργο ηχο τον ελαβα και γω απο τον φιλο Απέριττο, μετα απο πολλες φορες που το ακουσα δεν μπορω να πω με σιγουρια τι ειναι.. ομολογω πως ειναι πολυ περιεργος ηχος, οι φασεις με την φωνη στον ηχο ειναι 3ης αλλα στην πραγματικοτητα ειναι σαν συνεχομενη φωνη που δυναμωνει και συγανευει 2 φορες. ο 1ος ειναι αυτος που διαρκει περισσοτερο απ'ολους ειναι σαν καποιο πλασμα να παραπονιεται σαν να το βασανιζαν παρα να δειχνει θυμο και να θελει κατι κακο. στους υπολοιπους 2 θα πω πως φαινεται σαν να αργοπεθαινει και ζηταει ικτο..
πρεπει να πω οτι δεν ειμαι κανενας ειδικος σε αυτα, απλα περιγραφω τον ηχο των 8sec ετσι οπως εμενα μου φανηκε.

-----
Rules are made to be broken...

Edited by - Trivil on 13/11/2003 14:12:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bajanacker
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 18:37:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bajanacker  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος bajanacker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω κι εγώ τον ήχοοοο.

Οσο για το περιστατικό με την τουαλέτα ... τι να πω ? Αν δεν το ζήσει κάποιος προσωπικά δεν μπορεί να εκτιμήσει την κατάσταση . Αν δηλαδή είναι κάτι μεταφυσικό ή απλά κάποια σύμπτωση.

bajanacker
### knowledge is Power ###Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bajanacker
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 18:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bajanacker  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος bajanacker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη ! από τη λαχτάρα μου ξέχασα να σου γράψω , φίλε απέριττε , το μειλ μου .

zarkos@mail.gr

Υ.Γ : Παράξενο που αυτή τη στιγμή περνάω σε άλλη βαθμίδα.
Νιώθω κάπως αλλιώς

bajanacker
### knowledge is Power ###Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 22:02:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με αφορμή κάποιων μέιλ που έλαβα θα ήθελα να πω το εξής. Δεν είμαι διατεθιμένος να δώσω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το άτομο και τα γεγονότα που του συμβαίνουν και γιατί δεν είναι επιθυμία του και γιατί κι εγω ο ίδιος δεν το βρίσκω σκόπιμο. Επίσης επειδή κάποιοι προθυμοποιήθηκαν να δώσουν τα "φώτα" τους, έχουμε να τους πούμε ότι υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν πολύ καλά με τι έχουν να κάνουν, τι πρέπει να κάνουν και πως να το κάνουν. Απλά θεωρούμε ότι θα ειχε ενδιαφέρον για μας αν υπήρχε κάποιος ο οποίος έχει ανάλογες εμπειρίες για ανταλλαγή απόψεων. Ευχαριστώ ιδιαίτερα κάποιους φίλους για τα καλά τους λόγια.
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 09:16:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μου λέει κατέβηκε ένας άνδρας. Ξανακατεβαίνω κάτω δεν υπήρχε κανείς.

ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ????? ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤHΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ MATRIX...

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειλικρινά φίλε μου δεν μπορώ να ξέρω τι ήταν. Δεν θέλω προς Θεού να πω ότι ήταν ντε και καλά ότι είδαμε στο Μάτριξ, απλά πόσο η σκηνή θύμιζε την συγκεκριμένη ταινία. Άλλωστε πεποίθησή μου είναι ότι πολλά πράγματα απο αυτά που δείχνονται στις ταινίες επιστημονικής φαντασίας, δεν ειναι και τόσο φαντασία. Περνάνε πάρα πολλά μηνύματα και πληροφορίες που δεν θα μπορούσαν να περάσουν με άλλο τρόπο αλλά και βλέπουμε πράγματα που συνήθως σε μερικά χρόνια υλοποιούνται. Πιστεύω ότι οι ταινίες με αυτά τα θέματα προετοιμάζουν, προπαρασκευάζουν τον κόσμο για αυτά που πρόκειται να έλθουν...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 17:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΚ ΠΡΩΤΗΣ ΟΨΕΩΣ ΤΟ ΗΧΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ (ΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ) ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ-ΑΠΟΚΟΣΜΟ. ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΡΑΓΗ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΛΗΝ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΟ ΠΛΑΣΜΑ.ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗΣΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΗΧΗΤΙΚΩΝ ΑΡΧΕΙΩΝ.ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΟΜΕΝΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΣΤΟΝ ΗΧΟ.ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΕΙΣ ΜΟΡΦΕΣ ΗΧΩΝ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ.ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΕΜΠΕΤΕ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ,ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥΓΚΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΤΕΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΚΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΞΗΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ.ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΑΝ ΨΥΘΙΡΟΣ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΓΕΛΑΣΑ.ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΝΑΝ ΗΧΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΗΧΟΓΡΑΦΙΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΧΟΓΡΑΦΟΥΣΕ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΞΕΝΗ ΣΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΓΕ ΜΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ.ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΜΕ ΧΛΕΒΑΣΕΤΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟΙ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bajanacker
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 18:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bajanacker  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος bajanacker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Girtos , γεια σου.

Στείλε μας και συ τον ήχο σου να μπορέσουμε να συγκρίνουμε .
Φίλε απέριττε , όντως ο ήχος σου ήταν τρομακτικός. Σ' ευχαριστώ για το μειλ .

Υ.Γ : Το ICQ number το βρήκα από το φόρουμ . Δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντάς .


bajanacker
### knowledge is Power ###Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy