ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Eυχές απο όλους για όλους
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2003, 20:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλοι μου..

Εν οψει των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς μπορούμε να ευχηθούμε μέσω αυτού του τόπικ.

Εγώ προσωπικά νοιώθω την ανάγκη να το κάνω και οποιος θέλει μπορει να εκφράσει και αυτός τις ευχές του.

Πρώτα απο ολα στον admin του εύχομαι καλά Χριστούγεννα ύγεία, ευτυχία, και κάθε πρόοδο στην ιστοσελίδα του που μας προσφέρει την ευκαιρία να πλουτίσουμε τον ψυχικό μας και πνευματικό μας κόσμο.
Να είσαι καλά admin.Χρόνια Πολλά φίλε μου. Ευχομαι το 2004 να σε βρεί πιο admin.

Στους καλούς μας συντονιστές και στίς καλές μας συντονίστριες πρώτα να τους ευχαριστήσω προσφορά τους
στην εσωτερική μας αναζήτηση και τον ευγενικό τρόπο που συντονίζουν.Χρόνια πολλά , να έχεται υγεία πρώτα απο όλα, ευτυχία σε ολους εσάς και στις οικογένειες σας.

Σε ολα τα μέλη με μή μέλη σε ολους τους φίλους και φίλες σε ολους και όλες σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα και ο νέος χρόνος να σας βρεί υγιείς , ευτυχισμένους και φυσικά με το καλό να είμαστε πάλι μαζί ολοι εδώ στο esoterica να αναζητούμε , τη Σοφία τη Γνώση το Παράξενο....

Αν εχω δυσαρεστήσει κάποιους απο εσάς και ξέρω οτι εχω δυσαρεστήσει σας ζητώ συγνώμη.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2003, 20:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ/ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΥΣ ΜΟΥ,ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ESOTERICA, ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΟΛΩΝ : ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΕΣΑΣ,ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΤΕ!!!!
ΜΕ ΒΑΘΥΤΑΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,MASVIDAL....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2003, 21:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ,
ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ..alma libre!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!
ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΣΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 23/12/2003 21:22:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 00:05:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υγεία, Ειρήνη και Φώτηση σε όλους.
Είθε ο καθένας από μας να αντιληφθεί
το σκοπό/Κάρμα της ζωής του και να εργαστεί προς αυτόν με όλες τις δυνάμεις.

ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 01:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ admin ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥ.

ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ.ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΙΩΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ.
ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 04:23:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ, ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...


Imagine.....
http://www.openface.ca/~dstephen/imagine.htm


Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one...

Imagine, By John Lenon


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Edited by - ΠΛΩΤΙΝΟΣ on 24/12/2003 04:41:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 07:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
Χρόνια καλά σε ανάταση πνεύματος και ανθρωπισμού στους δημιουργούς, στους συντονιστές, στους διαχειριστές και όλα τα μέλη του esoterica.
Με μία ευχή μόνο για την γέννηση του Ιησού, και για τον νέο χρόνο που ήδη έρχεται. Να φέρουν στην καρδιά και στο μυαλό μας περισσότερη αγάπη για την εσωτερική διαδρομή και την δόμηση του Ναού.
Σας χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 11:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...,

Εύχομαι...
Να ανοίξει ο νέος χρόνος τους δρόμους
των μεγάλων μας προορισμών.
Και να είναι η αγάπη και η ειρήνη,
συνοδοιπόρος των ευγενικών μας επιδιώξεων.
Ας ξεπεράσουμε την ενοχή και ας γεμίσουμε αγάπη...


"To χθες δεν είναι τίποτα περισσότερο
από την ανάμνηση του σήμερα και το αύριο
είναι το όνειρο το σήμερα"
Χαλίλ Γκιμπράν


Edited by - Danai on 24/12/2003 11:03:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 11:22:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΥΓΕΙΑ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ) ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ.

ΕΙΘΕ Η ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΨΥXΗ ΜΑΣ...
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stavros_Η
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 11:36:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stavros_Η  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε όλα τα μέλη του εσωτερικά θέλω να ευχηθώ καλές γιορτές, ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος με υγεία για εσάς και τους αγαπημένους σας, ευτυχία και επιτυχία σε όλους τους τομείς.

Θέλω ακόμα να μου επιτρέψτε να σας πώ -σε όλους ανεξαιρέτως- ενα μεγάλο ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου που με δεχθήκατε σαν φίλο σας και με βοηθήσατε να επεκτείνω και να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου ακούγοντας σας και δεχθήκατε να σας καταθέσω και εγώ τις δικές μου απόψεις.

Ευχαριστώ για όλα καλοί μου φίλοι και εύχομαι η επεικοδομητική και η γόνιμη ανταλλαγή απόψεων να συνεχιστεί με τον ίδιο ρυθμό και το 2004.

Καλές γιορτές !!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 11:51:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εγω με την σειρα μου θελω να ευχηθω υγεια,αγαπη και φωτιση σε ολους.
Να ανθισει στις ψυχες μας η αγαπη του χριστου.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 20:18:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

George_13

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 20:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο "συνφορουμίστας" Oannes (εκτός Αθηνών) ,
μου ζήτησε να μεταφέρω προς όλους το ακόλουθο μήνυμα:


Εύχομαι ολόψυχα
ο Ήλιος της Δικαιοσύνης
να θερμάνει τις καρδιές μας
και να φωτίζει το πνεύμα μας.
Υγεία - Πρόοδο - Ειρήνη - Ευημερία
για το νέο έτος.

Oannes


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME


Edited by - Anounakis on 24/12/2003 20:55:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 21:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ σας εύχομαι να πραγματοποιηθούν οι μισές ευχές σας...

Ας μην είμαστε και πλεονέκτες...

Κάθε χρόνο όλοι μας εύχονται "να πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές μας"
και δεν γίνεται τίποτε...

Μήπως ο θεός δεν μας θέλει πλεονέκτες;

Ας δοκιμάσουμε με τα μισά... ποιός ξέρει , μπορεί να έχει καλύτερο αποτέλεσμα...

και πάνω από όλα ΥΓΕΙΑ.



ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 22:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

THGI
ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 23:27:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους THGI  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ. ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΙΝΔΟΥΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΧΑΙΡΕΤΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΝ ΚΥΡΙΩ!
http://pathdfinder.gr/SYNTAKTIKOΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 05:08:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα

Αυτή την στιγμή "απουσιάζω"…

…είμαι σε μια γκαρσονιέρα κάπου στην Αθήνα (προς Βύρωνα μεριά) και πίνω ,χαρτοπαίζω (big time..)

Τις καλύτερες μου ευχές για τον καινούργιο Χρόνο για περισσότερο Αρμονία και Άνεση…

Παρακαλώ αφήστε μήνυμα μετά τον χαρακτηριστικό ήχο….!!!


Γιώργος…
Μππιιιιιππππππππ!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 16:03:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί «συνφορουμίστες» πρώτα από όλα ευχαριστώ τον anounakis που σας μετέφερε την ευχή μου στο μήνυμα της 24/12/2003 :  20:47:17, καθώς τις τελευταίες ημέρες και νύχτες δεν είχα δυνατότητα εύκολης πρόσβασης στο διαδίκτυο.

Για το νέο έτος, που ημερολογικώς θα υποδεχθούμε σε λίγες ώρες,
εύχομαι όλοι μας να κοιτάξουμε τον άνθρωπο.
Σε αυτές τις παράξενες εποχές ας είμαστε οι άνθρωποι ενωμένοι,
όσο μπορούμε τουλάχιστον.

Χρόνια Πολλά & Καλά


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 19:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χρονια καλα,γεματα υγεια,

με την σειρα μου να ευχαριστησω ολους και ολες, που βρισκονται διπλα μου ,σε αυτον τον θαυμασιο esoterico τοπο και οχι μονο:))

να ευχηθω λιγοτερη μοναξια,περισσοτερο φλερτ ,(κατι που ευχηθηκε και ενα αλλο παιδι ,σε αλλο τοπικ) και πολλη μα μπολικη αγαπη:)))))))))

ονειρα για οσες και οσους εχουμε εδω και καιρο παψει να βλεπουμε,λογω αυπνιας και οχι μονο

και μια ακομη ευχη,να φανερωθει η αληθεια ,σχετικα με την υπαρξη μας στο συνολο που λεγεται συμπαν

ζηταω πολλα,ετσι ωστε αν γινουν εστω και τα μισα(οπως ειπε πιο πανω ενας ακομη καλος φιλος),να ειμαστε ευτυχισμενοι:))))))))))

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 21:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ευχόμουν ‘ο κάθε ένας να θερίσει όπως έσπειρε’. Νέμεσις! (αυτό όμως είναι κάτι που συμβαίνει, οπότε……)
Άρα, δεν εύχομαι τίποτα, όλα έχουν δρομολογηθεί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 11:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

HAPPY NEW YEAR
OM

dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 16:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ESOTERICA ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 10.000 ΜΕΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2004.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 17:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χωρίς

Και για να είμαστε και στο πνεύμα του esoterica....

Κάποτε η πρωτοχρονιά γιορταζότανε 1η Μαρτίου...
Εξού και ο έβδομας μήνα ήταν ο Σ επτ(ά)έ μβριος
ο όγδοος Οκτώ - μβριος
Ο δέκατος Δεκ(α) έμβριος...


(ο κοκακόλας)


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 19:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ VIKING EYXETAI ΣΕ ΟΛΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟ ΖΕΙΤΕ,ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ
ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ.

ΑΝ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ.


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 00:01:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μελβούρνη 1η Ιανουαρίου, 2004 και ώρα 8.59 π.μ.
Να τα πούμε ή σας τα είπανε;

Κάτι παράξενα πράγματα που συμβαίνουν στη γη!
πριν 8 ώρες και 59 λεπτά υποδεχτήκαμε το νέο χρόνο
με γέλια, χαρές και κροτίδες φυσικά.
Ήταν υπέροχα.
Σε λίγο θα γιορτάσετε και σεις (καθυστερημένα!) τον ερχομό της νέας χρονιάς.
Θα αρχίσω να μετράω αντίστροφα για σας:

10...9...8...7...6...5...4...3...2..

ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΧΡΥΣΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ.


ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 00:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΑΙ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΕΡΡΩΣΘΕ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 02:49:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα,πού αλλού θα μπορούσε να είναι το πρώτο μήνυμά μου για το 2004?
Αγαπημένοι μου φίλοι,μέλη και αναγνώστες,εύχομαι ολόψυχα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ!

Είθε να έχουμε όλοι υγεία σωματική και ψυχική,αγάπη,ειρήνη,αρμονία και μεγαλοψυχία!
Χρόνια πολλά και μηνύματα πολλά στο αγαπημένο μας Forum που έκλεισε στις 29/11 2 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στο ελληνικό διαδίκτυο!
Σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς για την παρουσία σας στη μεγάλη παρέα που μας φέρνει κοντά!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 12:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ. (ΠΛΑΤΩΝ)
dimsotΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 15:45:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή χρονιά σε ολους.

Ευχομαι το 2004 να σας βρεί με υγεία, δύναμη και όρεξη για αναζήτηση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 18:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]

Φίλοι μου..

Εν οψει των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς μπορούμε να ευχηθούμε μέσω αυτού του τόπικ.
----------------------------------------------------------------------
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ.
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ, ΚΑΙ ΑΓΧΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΑΓΓΕΛΟ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2004, 10:12:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ 2004!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ,ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΑ!
ΥΓΕΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΑΛΗΝΗ...
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΑΣ....
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
ΚΙΚΗ

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy