ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Τηλεκινηση
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
SK
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2002, 16:53:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SK  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος SK  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος SK  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος SK  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστευω οτι οι περισσοτεροι θα εχετε ακουσει για την τηλεκινηση.
Γνωστο παραδειγμα ο Γκελερ ο οποιος μπορει και λυγιζει κουταλια κανει τους δεικτες τησ πυξιδας να γυριζουν σαν τρελοι κτλ.
Οταν αρχικα ασχοληθηκα με το θεμα πιστευα πως ολα αυτα γινονται με τη δυναμη του μυαλου. Ευτυχως καποιος βρεθηκε στο δρομο μου να μου ανοιξει τα ματια.
Η πρωσωπικη μου αποψη ειναι οτι τετοια φαινομενα δεν υφιστανται αν δεν υπαρξει επικληση καποιας ανωτερης δυναμης. Με λιγα λογια δεν πιστευω οτι ο ανθρωπος σαν συνδιασμος ψυχης και σωματος μπορει να καταφερει κατι τετοιο μιας και το σωμα φραζει αν μπορουμε να το πουμε τις ψυχοκινιτηκες μας ικανοτητες.
Και παω παλι σε φαινομενα Γιουρι Γκελερ και θιγω το εξης.
Ο αποτερος σκοπος τετοιων ανθρωπων ειναι ο εντυποσιασμος των αλλων και η επιτευξη χρηματων.
Ηθελα λοιπον να ξερω δεν γνωριζουν 'αυτοι' οτι δεν κανεις τετοια πραγματα JUST FOR FUN.
Δεν αντιλαμβανονται τους κανονες που τιθονται?
Αυτα ηθελα να διατυπωσω
περιμενω σχολια σας
Ευχαριστω

sk

DRIFTER
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2002, 13:59:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DRIFTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω δει πάρα πολλά "μαγικά" στη τηλεόραση. Από αιωρούμενα σώματα μέχρι και την εξαφάνιση του αγάλματος της ελευθερίας! Και ειδικά με τη σημερινή τεχνολογία όλα αυτά μπορούν να φανούν υπερ-αληθινά.
Δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να προκαλέσει κίνηση με τηλεπάθεια χωρίς να έχει κάποια φυσική επαφή με το αντικείμενο όπως παρακάτω...
...Πριν αρκετό καιρό είχα δει ένα πολύ ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ σχετικά με την τηλεκίνηση. Αφορούσε ένα video game project για άτομα με ειδικές ανάγκες που δεν μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν συμβατικά χειριστήρια για να παίζουν τα παιχνίδια. Ο τύπος που σχεδίασε το σύστημα αυτό (πρώην προγραμματιστής της Atari) είχε φτιάξει ένα interface αποτελούμενο από αισθητήρα που εφαρμοζόταν πάνω σε ένα από τα δάκτυλά του και λάμβανε σήματα από τον εγκέφαλο (όχι από κινήσεις του δακτυλου). Το παιχνίδι που είχε φτιαχτεί για αυτό το σκοπό ήταν ένα παιχνίδι αγώνων ski και ο παίκτης το μόνο που έπρεπε να κάνει είναι να κινείται δεξιά αριστερά για να αποφεύγει τα διάφορα εμπόδια και φυσικά να κινείται μπρος. Σε μια επίδειξη που έκανε ο σχεδιαστής αυτού του project, απέδειξε ότι αυτός ο τρόπος επικοινωνίας είναι απόλυτα εφικτός αλλά απαιτεί ΠΟΛΥ αφοσίωση και ότι ο εγκέφαλος δεν πρέπει να σκέφτεται άλλα πράγματα παράλληλα που θα έχουν ως αποτέλεσμα να δοθούν λάθος σήματα στον αισθητήρα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SK
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2002, 14:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SK  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος SK  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος SK  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος SK  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Profanws otan anaferese stin eksafanisi tou agalmatos tis eleutherias milas gia ton kurio Koperfilnt o opoios ine kai i megalyteri apati. Sigoura eki den iparxi periptosi tilekinisis.
Exw dei kai gw to ntokimanter sto opoio anaferese to opoio pragmatika itan entyposiako.
To thema ine kataposo o anthrwpos xwris mikrotsip kai texnologika skeuasmata ine ikanos na metaferi tin ili i kai na dimiourgisi auti, mias kai iparxoun kai tetia paradigmata. Egw stin arxi pisteua pws ontws ginete kai ixa diavasi diafores methodous oi opoies milousan gia arketo xrono meditation prin petyxis otidipote tetio. Prosfata ixa kapia syzhthsh me kapio atomo to opoio katafere na me pisi oti den ine dynato na metakinisis kati an den epikalestis kapio pneuma. H logikh autis tis apopsis vasizetai sto oti to swma mas apoteli fragmo sto na askisume epiroi panw stin ili.

skΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

StorM_GmA
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2002, 17:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους StorM_GmA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε SK,sorry που θα στο πω αλλα νωμιζω οτι ο φιλος σου δεν ειναι καλα ενημερωμενος.Το σωμα πραγματι αποτελει φραγμο για να κινησουμε ενα αντικειμενο αλλα,οπως λεει και η λεξη "τηλε-κινηση",δεν χρησημοποιουμε το σωμα για να μετακινησουμε κατι!Απελευ8ερωνουμε το πνευμα (το δικο μας πνευμα) απο το σωμα και ετσι τα καταφερνουμε.Πιστευω οτι η θεωρια περι επικαλεσμου πνευματων δεν ειναι σωστη.Δεν εχω πολλα επιχειρηματα για να σε πεισω γι'αυτο,αλλα εμενα δεν μου φαινεται λογικο.

StorM_GmAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2002, 16:31:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ DRIFTER ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ PROJECT ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΟΠΟΥ Ο ΠΙΛΟΤΟΣ ΘΑ ΔΕΝΕΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙΙ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΛΟΤΑΡΕΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ.ΜΕ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΟΜΩΣ ΣΕ ΕΙΚΟΝΙΚΑ ΠΙΛΟΤΗΡΙΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΩΣ ΕΝΑΣ ΜΟΝΟ ΠΙΛΟΤΟΣ ΚΑΤΕΦΕΡΕ ΝΑ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΣΕ ΑΥΤΗΝ Η ΠΤΗΣΗ ΜΟΝΟ 1 ΛΕΠΤΟ (ΓΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ).ΑΥΤΠ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΕΡΙΤΡΑΝΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΕΦΙΚΤΟ ΦΕΝΕΤΕ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ,Ο ΠΙΛΟΤΟΣ ΠΥΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΤΗΣΗ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ "ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ" ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ.

ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΟΓΟ ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΝΑΙ Ο ΑΝΘΩΠΙΝΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΟΔΙΖΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΤΟΥ ΟΙ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΣΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΓΓΙΞΕΙ.

Ο ΑΝΘΩΠΙΝΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ (ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΕΣ) ΜΟΝΟ ΤΟ 3% ΤΟΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ.ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ 8%.

ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΤΗΛΕΚΙΝΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ

ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΕΚΕΙ ΕΞΩ......
ΒΡΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ


ADMINΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

StorM_GmA
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2002, 20:25:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους StorM_GmA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε ΣΙΣΙΦΟΣ, συμφωνω με ολα οσα ειπες αλλα 8α σταθω σε αυτο που ειπες περι εγκεφαλου.Ο ανθρωπινος εγκεφαλος χρησημοποιει ολες του τις δυνατοτητες απλα δεν τις χρησημοποιει ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.Ο Einstein για παραδειγμα,χρησημοποιουσε το 7% περιπου του εγκεφαλου του ταυτοχρονα.Ετσι εξηγειται και το οτι μερικοι ανθρωποι,μπορουν να κανουν πολλα πραγματα ταυτοχρονα.

StorM_GmAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2002, 16:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ StorM_GmA ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΑΤΟΥΧΡΟΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΕΡΩΝ ΤΟΥ ΕΚΓΕΦΑΛΟΥ.ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ.

[crimson]DREAMWALKER[/orange]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

StorM_GmA
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2002, 00:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους StorM_GmA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι,και γω αυτο εννοουσα!

StorM_GmAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 17:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΣΚΙΘΩ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΚΙΝΗΣΗ?

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 01:53:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Τηλεκίνηση είναι εφικτή απο όλους. Για κάποιους "προικισμένους" χρειάζεται σχετικά λίγη προπόνηση και για άλλους μπορεί και χρόνια. Επιτυγχάνεται τροποποιώντας την ενέργεια της αύρας μας ώστε να παρεμβαίνει και να αλλοιώνει τους φυσικούς νόμους σε φυσικά αντικείμενα (κουτάλια, μολύβια κ.λ.π). H ενέργεια της αύρας έπειτα απο εξάσκηση νικά την ύλη. Για αρχή χρειάζεται πολλή αυτοσυγκέντρωση σ' αυτό που θέλεις να μετακινήσεις. Βάζοντας τα χέρια στον αφαλό (το κέντρο και η πηγή της δυναμικότητας της αύρας) και πιέζοντας ελαφρά επιτυγχάνεται συντομότερα το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ξεκινήστε με κάτι πολύ ελαφρύ όπως ενα κομμάτι χαρτί. Βεβαιωθείται όμως οτι δεν υπάρχουν ανοιχτές πόρτες στο σπίτι και χαρείτε πρόωρα για το αποτέλεσμα :P
~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 13/05/2003 01:54:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 18:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΣΥ ΦΙΛΕ REPTILESALONIKA TO ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ?

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2003, 00:56:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς φίλε/η wicca δεν είχα την υπομονή να επιμείνω αρκετά αλλά και να την είχα και να κατόρθωνα να κινώ αντικείμενα ποιό είναι το όφελος? Το βλέπω ως άλλη μορφή της ανθρώπινης μαυαιοδοξίας αυτή τη φορά στο πνευματικό και όχι στο υλιστικό επίπεδο. Εσύ ακριβώς τι ψάχνεις?
~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 14/05/2003 00:57:30

Edited by - reptilesalonica on 14/05/2003 00:58:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2003, 13:59:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΜΟΥ
ΕΜΠΝΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΤΕΛΕΚΙΝΙΣΗ.
ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η "ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ"

ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΗΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΙΤΕΣ...

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2003, 18:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τηλεκίνηση είναι ενα θέμα αρκετά ενδιαφέρον.

Στην αρχή όπως και στα αλλα πράγματα πρέπει να πιστέψεις οτι είσαι τηλεκινητικός και με λίγη η αρκετή προσπάθεια θα φτάσεις στο σημείο να βλέπεις σε μακροσκοπικό επίπεδο αποτελέσματα, δηλαδή να πείς "Εχω τηλεκινητικές δυνάμεις" και να το πιστέψεις αφου πραγματικά έχεις.Το υποσυνείδητο σου θα αρχίσει αυτόματα σχεδών να δημιουργεί μονοπάτια που συνειδητά δεν το αντιλαμβάνεσαι.Επιλέγεις με πίστη αυτο που θέλεις να ζήσεις και σε λίγο διάστημα ή πολύ θα έχεις αυτην την εμπειρία.Σε αρχικά στάδια αρχίζεις και χαλαρώνεις για όσο μπορείς με διάφορες μεθόδους <διαλογισμός κτλπ ..> συγκεντρώνεις την εικόνα
αυτου που θέλεις να κινήσεις <οραματισμός> χρησιμοποιεις όλες τις αισθήσεις και το βλέπεις να κινείται με πολύ πίστη.
Ενα κοινο μυστικό ειναι οτι πρώτα το χαδευεις και προσπαθεις να δείς
την σκληρότητα της επιφάνειας,να το νίωσεις σαν κάτι όχι ξεχωριστό απο εσένα..και μετα αφήνεις την φυσική σου επίγνωση να γίνει ενα με αυτό.Όσο προσπαθείς σκληρά να το κάνεις εισαι περι
της ουσίας μονο όταν αφεθείς.. την φυσική σου επίγνωση να βγεί στην επιφάνεια τοτε θα έχεις την εμπειρία που επιθυμείς

Θα σας περιγράψω την πρώτη μου εμπειρία

Ηταν 5:30-6 το πρω.Ήρθε μόνο του.Αρχικά χαλάρωσα αρκετά πήρα την εικόνα του μολυβιου και το κοίταζα αρκετή ώρα μπορώ να πω ,κάποια στίγμη ενοιωσα σαν να εβγαινε μια φλόγα ασπρη απο το τρίτο μάτι και σιγά σιγά αρχιζε το μολύβι να κινείται.Φυσικά τρόμαξα και τοτε σταμάτησε.

Συνήθως ξεκινάς με μια φυσική ενέργεια όπως την φωτιά
πχ αναπτήρας ή κερί και αρχίζεις να παίζεις με την φλόγα
<Προσπαθεις να την φτάσεις στο μέγιστο ύψος>
<Χαμηλότερο ύψος>
Αλλαγές Μαχ Μιν-γρηγοράδα τοσο στις αλλαγές οσο και στην διαδικασία
να μπαίνεις σε αυτην την κατάσταση<μην σε ανυσυχει οσο το κάνεις θα
ερθει πιο φυσικά και με περισσοτερη ευκολία κάθε φορά>

βάλε δυο κεριά παίξε λιγο μαζί τους με απλα λόγια εξοικιώσου με
το mode αυτο.Δες τα 4 στοιχεία.Βάλε την φαντασία σου να δουλεψει
Φτιάξε τις δικές σου ασκήσεις.Ξεπέρασε τα όρια σου.Γιατι όχι ένα
ποτήρι αργότερα κτλπ....

Μην απογοτευεσαι στην αρχή είναι φυσικό να μην δουλευει αρχικά
μπορεί να φοβάσαι στο βάθος αλλα τηλεκίνηση παραμένει να είναι κατι Φυσικό!!!

Ισως αν το ψάξεις βαθύτερα μπορεί να ανακαλύψεις ενα καινούργιο
πάθος

Αύτο που πρέπει να σου πώ εδώ που δεν μου το ειπαν οταν έπρεπε
ειναι οτι ανοίγεις ενα portal.Οπως καταλαβαίνεις ίσως χρειάζεται
λίγο προσοχή.

Θα ήθελα να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ στο esoterica και στους διαχειριστές που εχουν δημιουργήσει αυτο το forum συζητήσεων

Ενημερωτικά:
http://www.supernatural.gr/files/files_psychokinisi.htm

Edited by - . on 28/05/2003 10:42:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2003, 17:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΕΙΟ!
ΕΙΣΑΙ ΤΗΛΕΚΗΝΙΤΙΚΟΣ!
ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΚΗΝΙΣΗ?

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 13:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο εξωτερικό υπαρχουν ειδικά αφιερωμένες κοινότητες Online
"Psychokinesis Community" πάνω στο θέμα.Βιβλίο στα ελληνικά με πρακτικές δεν υπάρχει αφιερωμένο στην ψυχοκίνηση.
Υπάρχει ένα πολυ καλό βιβλίο στα αγγλικά ... Ψάξε για free ebooks για το θέμα θα βρείς.

Δες τε αυτό:
1.http://www.psychicbody.com/abilities/development.html
-.http://www.psychicbody.com/meditation/
--.http://www.psychicbody.com/abilities/articles.html

Φαντάζομαι οτι εσωτερικά μέσα μας κάνουμε αυτην την αναζητηση ή αν θέλετε περιπλάνηση γιατι σε βαθύτερα επίπεδα ψάχνουμε την ουσία,το τι είναι ουσιαστικό για μας.
Εύχομαι μετα απο την περιπλάνηση μας να την ζούμε

Προσοχή στην πνευματική μας ανάπτυξη..διμιουργουνται μονοπατια
που δεν είναι ορατά στην χρονοπραγματικότητα που βιώνουμε
http://www.zephyr.gr/stjohn/epi26.htm

Edited by - . on 28/05/2003 13:23:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 13:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας και από εμένα αγαπητοί φίλοι του αγνωστου.
Με λένε Δανάη και είμαι 14 χρονων(και το αναφέρω γιατι ενω φοβόμουν και ακόμη φοβάμαι την αντιδραση σας απέναντι μου πιστευω πως θα πρέπει να το μαθετε)
σας παρακολουθώ εδω και καιρό και(επιτέλους!)πήρα την απόφαση να μοιραστω μαζί σας τις δικές μου σκέψεις πάνω σε καποια θεματα.
Πάντα μου προκαλούσαν ενδιαφέρον οι μεταφυσικές ιδιοτητες του ανθρωπου όπως η τηλεκίνηση.
Βεβαια οπως και μερικοί από εσάς έτσι και εγω προσπαθησα στην αρχη να μετακινησω ένα φύλλο και στην συνέχεια να λυγίσω ένα κουτάλι..αλλά μάταια..
το μόνο που κατάφερα ήταν να χασω την υπομονή μου.

Πιστευω όμως πως ανάπτυξη των δυνάμεων αυτών συνεπάγεται ή προϋποθέτει την εσωτερική ανάπτυξη του ανθρώπου.

Οσο αφορά τα βιβλια που ασχολούνται με τετοια θέματα wicca
ένα πολύ καλό είναι το "Οι άγνωστες δυνάμεις του ανθρώπου-21ος αιώνας" από τις εκδόσεις Αρχέτυπο.
Οπου εκτός απο την δυναμη της τηλεκίνησης αναφέρει πολλές ακομη
(Τηλεπάθεια,Τηλεκίνηση,Ενόραση,Ύπνωση,Εξωσωματικές Εμπειρίες κτλ)
όπως επίσης και δίνει οδηγίες για την πραγματοποιηση μερικών από αυτων.

Καλή αναζήτηση και από εμένα
Δαναη


Edited by - Danai on 28/05/2003 13:49:42

Edited by - Danai on 28/05/2003 14:15:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 23:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ "ESOTERICΑ"

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 16 ΕΤΩΝ, ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ... "ΠΝΕΥΜΑΤΑΚΙΑ"


ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ
"E-MAIL"

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 02:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Prin 2 xronia eixa kolhsei me thn idea ths thlekinhshs dokimasa na khniso diafora anthkhmena den ta katafera isos epeidh ekana diafora la8h h isos epeidh den eixa thn ypomonh an jereis kaneis poy to exei kataferei to tropo me to opoio ta katafere as to pei apo ayto to forum.Pisteyo pos kai xoris epiklhshs kapoioy pneymatos o an8ropos exei ayth th dynatothta ka8os kai poles alles

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 03:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
prin 2 xronia eixa kolhsei kai ego me thn thlekinhsh alla den katafera tipota isos giati den eixa arketh ypomonh h giati ekana kati la8os 8a y8ela opoios ta exei kataferei na pei to tropo me to opoio ta katafere me leptomeries.Pisteyo oti kai xoris epiklhsh pneymatos o egkefalos exei tetoies dynameis

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 08:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
wicca :ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ "ESOTERICΑ"
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 16 ΕΤΩΝ, ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ... "ΠΝΕΥΜΑΤΑΚΙΑ"
ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ
"E-MAIL"


Καλώς σας βρηκα!
Ευχαριστω πολύ για την ανταπόκριση σου.
Και εγω θα ήθελα πολύ να επικοινωνώ μέσω e-mail μαζί σου,όπως και με κάθε άλλο μέλος!
Βεβαια δεν πολυκατάλαβα τι εννοείς όταν λες {...και ασχολούμαι με τα "πνευματάκια"..} έχεις προσπαθήσει να έρθεις σε επικοινωνία με αυτά? για τι είδους πνευματακια μιλάμε?

Fear συμφωνω με την άποψη σου(οτι παιζει ρόλο η δυναμη του εγκεφαλου), και αφου και εγώ δεν τα κατέφερα...θα ήθελα να μάθω λεπτομέριες ή καλύτερα συμβουλές αλλα και πάλι πιστεύω πως ο καθένας έχει τον τρόπο του, μπορεί δηλαδή να υπάρχουν 3 ατομα και να ακουσεις και απο τα τρια διαφορετικές μεθόδους.

Φιλικά
Δανάη

"To χθες δεν ειναι τιποτα περισσοτερο απο την ανάμνηση του σήμερα και το αυριο είναι το όνειρο το σήμερα"
Χαλίλ Γκιμπράν
(Ο προφητης)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 09:58:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
για τι είδους πνευματακια μιλάμε?

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΠΩΣ:
Ο ΠΙΝΑΚΑΣ OUIJA
ΤΟ ΠΟΤΙΡΙ

ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ...

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 17:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kalos eir8es kai apo emena Danai isos exeis dikio se ayto poy les oti o ka8enas mporei na exei diko toy tropo pantos 8a h8ela na akoyso merikes gnomes apo atoma poy to exoyn kataferei alla kai apo aytoys poy den ta kataferan

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 17:42:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ
ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΗΛΕΚΗΝΕΙ?

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 18:17:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως ανέφερα και παραπάνω κι εγώ προσπάθησα και δε τα κατάφερα. Συγκεκριμένα προσπαθούσα για ενα μήνα περίπου, δίχως άγχος για το αποτέλεσμα, μόνο συγκέντρωση και εστίαση της προσοχής μου σε αυτό που ήθελα να καταφέρω. Εξασκόμουν καθημερινά επι 10-20 λεπτά και το μόνο που κατάφερνα ήταν έντονος πονοκέφαλος. Σταμάτησα όχι λόγω εξάντλησης της υπομονής -ήταν πεσμένη βέβαια- αλλά περισσότερο γιατί είδα το μάταιο του πράγματος και όπως ανέφερε και η Δανάη, αν δεν αναπτύξεις τον εσω-εαυτό σου δε θα πετύχεις στην ουσία τίποτα. Αλλά όταν έκανα ασκήσεις τηλεκίνισης και μεταβίβασης σκέψης ήμουν στην ηλικία σας οπότε...
~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

calea_zacatechichi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 18:39:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους calea_zacatechichi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
www.wenwu.org
Πρόκειται για τη σελίδα του κ. Κώστα Δερβένη, γώστός
στον χώρο των πολεμικών τεχνών αλλά και ίσως σε όσους
έχουν διαβάσει κάποια τεύχη, κυρίως παλαιότερα, από
το "Τρίτο Μάτι". Εκεί υπάρχουν δύο μικρά βιντεάκια
όπου ο δάσκαλος του κ. Δερβένη πραγματοποιει επίδειξη
τηλεκίνησης και πυρογένεσης (βάζει το χέρι του πάνω από
ένα κομμάτι χαρτί το οποίο μετά από λίγο αναφλέγεται).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 21:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ.
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΠΩΣ:
Ο ΠΙΝΑΚΑΣ OUIJA
ΤΟ ΠΟΤΙΡΙ
ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ...

To έχεις σκεφτεί καλά?
Ξερω πως είναι αρκετά επικινδυνη
η ασχολεια με αυτα και οτι μπορουν
να επηρεάσουν ολοκληρο τον εαυτο σου.
Τελος παντων!...απλά ήθελα να σχολιασω
το θαρρος σου
calea_zacatechichi: δεν εψαξα ακομη
τις πληροφορίες του site που προτεινεις
θα το ψαξω λιγο και θα πω τελικές εντυπωσεις!
reptilesalonica:Χαιρομαι που συμφωνείς
με την άποψη μου αλλά ίσως τωρα που
μεγάλωσες και ο εσωτερικος σου κόσμος
αναπτυχθηκε περισσοτερο καταφέρεις
καλύτερα και πιο αισιόδοξα
αποτελέσματα από τα παλαιοτερα
fear:Ευχαριστώ πολύ το καλωσόρισμα σας σημαίνει
πολλά πράγματα για εμένα!

Καλό σας Βραδυ!
Δανάη


Edited by - Danai on 29/05/2003 21:21:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 21:38:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
προσπαθούσα για ενα μήνα περίπου, δίχως άγχος για το αποτέλεσμα, μόνο συγκέντρωση και εστίαση της προσοχής μου σε αυτό που ήθελα να καταφέρω

ΦΙΛΕ "REPTILESALONIKA" ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΚΗΝΙΣΗ?

ΦΙΛΕ "calea_zacatechichi" ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ VIDEO?

ΦΙΛΗ ΔΑΝΑΗ ΠΟΥ ΧΑΘΥΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ? ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ.

ΑΝ ΘΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ "ΨΥΧΗ" ΚΑΙ ΨΑΞΕ ΤΟ "ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ"

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 22:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΙΛΗ ΔΑΝΑΗ ΠΟΥ ΧΑΘΥΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ? ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ.

..Ναι γιατί από το πρωι έχω να μπω!
Υπάρχουν βλέπεις και οι υποχρεωσεις και
στην συγκεκριμένη περίπτωση το διαβασμα..
Βρισκόμαστε σε περιοδο εξετάσεων...και
επειδή στόχος μου είναι και ήταν από την
αρχη της χρονιάς να περάσω με πολύ καλό
βαθμό μια είναι η λύση...
Στην αστρική προβολη θα πάω να ριξω μια ματια
αν και το θέμα δεν με πολυεκφράζει
Οσο αφορά τις τεχνικές τηλεκίνησης
διαφέρουν από άτομο σε άτομο αλλά
κοινό τους σημείο είναι η χαλάρωση
τόσο ψυχική όσο και πνευματική!

Δανάη

"To χθες δεν ειναι τιποτα περισσοτερο απο την ανάμνηση του σήμερα και το αυριο είναι το όνειρο το σήμερα"
Χαλίλ Γκιμπράν
(Ο προφητης)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 23:46:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ...

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

calea_zacatechichi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 19:11:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους calea_zacatechichi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς wicca,
στην κεντρική σελίδα (www.wenwu.org) πήγαινε στα
σύμβολα που υπάρχουν ατο πάνω μέρος της και
κάνε κλικ στο observe. Έκει μπορείς να επιλέξεις
telekinesis ή pyrogenesis. Η σελίδα είναι στα
αγγλικά και τα βιντεάκια πολύ σύντομα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy