ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 46
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:07:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης, ποιο πάνω ο Αίολος ισχυρίζεται ότι λέω "Μπούρδες!"

Admin, ποιος του δίνει το δικαίωμα να να χρησιμοποιεί το φόρουμ για να επιτίθεται δημόσια προς το άτομόν μου, χωρίς κάποιο επιχείρημα και χωρίς να του έδωσα κάποιο δικαίωμα ή λόγο αποκαλώντας τα λεγόμενα μου "μπούρδες" και έμενα τον ίδιο "ηλίθιο" και "βλάκα"
Υ.Γ
Υπαρχή κάποιος συγκεκριμένος λόγος, που η συμπεριφορά του Αίολου γίνεται ανεκτή από την διαχείριση;

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 02:16:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μυρμιδόνας - Απεστάλη: 24/02/2012, 01:53:19:

Αίολος είπε:

"....που ήταν τόσα χρόνια αρχηγός ηλιθίων.Εκείνος το πήρε χαμπάρι μετά από χρόνια.
Εσύ σε τρία (3) μαθήματα.
Επομένως ο πρώτος είναι πολύ πιο πιό βλάκας από εσένα."

[...]



Για την ακρίβεια, ο Αίολος είχε γράψει:

quote:
Απεστάλη: 23/02/2012, 12:39:04

[...]που ήταν τόσα χρόνια αρχηγός ηλιθίων, σύμφωνα με τις δηλώσεις του. Εκείνος το πήρε χαμπάρι μετά από χρόνια.
Εσύ σε τρία (3) μαθήματα.
Επομένως ο πρώτος είναι πολύ πιο πιό βλάκας από εσένα.



Μάλλον κάποιο πρόβλημα υπάρχει με τον συγκεκριμένο υπολογιστή που χρησιμοποιήθηκε από τον Μυρμιδόνας, γιατί αλλάζει το copy-paste και το εμφανίζει όπως θέλει!
(βάζει και εισαγωγικά, βεβαίως, στην παραποιημένη φράση, σα να επρόκειτο πράγματι για αντιγραφή και όχι για παραποίηση!!)

Όσον αφορά αυτό που γράφτηκε από τον λογαριασμό Μυρμιδόνας:

quote:
[...]Admin, αυτό δεν είναι ξεκάθαρη δημόσια ύβρις προς συγκεκριμένους χρήστες του φόρουμ, εμένα και τον Γ.Γ.[...]
να υπενθυμίσουμε ότι τον λογαριασμό Μυρμιδόνας δεν τον θεωρούμε χρήστη ή μέλος, αλλά μια μη εύκολα διαχειρίσιμη, συνεχιζόμενη παρενόχληση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή ο Αίολος είπε:
quote:
σύμφωνα με τις δηλώσεις του
αυτό σημαίνει ότι πρέπει να τον πιστέψεις; Που είναι αυτή η δήλωση που επικαλέστηκε; Αφού δεν μεταβίβασε κάποια παραπομπή;

quote:
μη εύκολα διαχειρίσιμη, συνεχιζόμενη παρενόχληση.

Αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις δίκιο. Μπορείς να με θεωρείς ότι νομίζεις και ειδικά επειδή έχεις εξουσία. Επίσης ίσως να με θεωρείς έτσι, επειδή έχω δίκιο και θέλεις να με σιωπήσεις. Δεν σε δικαιώνει όμως μια τέτοια υποστήριξη, επειδή απλά αυτή είναι η γνώμη σου ή επειδή είσαι συντονίστρια!

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 02:43:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εξάλλου ποιον παρενοχλώ; τι κάνω, βρίζω;
Ποιο χαρακτηριστικό της συμπεριφοράς μου σε προσβάλει ώστε να με θεωρείς παρενόχληση;

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 02:34:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:41:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επειδή ο Αίολος είπε σύμφωνα με της δηλώσεις του, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να τον πιστέψεις;

Αυτό που εννοούσα στο μήνυμά μου ήταν ότι παραποίησες το κείμενο του Αίολου που έκανες copy-paste!

Σε απλά ελληνικά έγραψα!
Αμάν πια...

Και για να μην ξεχνιόμαστε:


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 02:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την ουσία δεν την κατάλαβες;

quote:
που ήταν τόσα χρόνια αρχηγός ηλιθίων, σύμφωνα με τις δηλώσεις του. Εκείνος το πήρε χαμπάρι μετά από χρόνια.
Εσύ σε τρία (3) μαθήματα.
Επομένως ο πρώτος είναι πολύ πιο πιό βλάκας από εσένα.

Αυτό σημαίνει ότι δεν έφερε καμία παραπομπή για το "ηλιθίων".
Σου εξηγώ: ο Γ.Γ χρησιμοποίησε τον ορισμό "επικίνδυνος βλάκας" και "έντιμος βλάκας"αλλά ποτέ δεν ειπώθηκε το "ηλίθιος". Αυτό ήταν πινελιά του Αίολου κατ επέκταση.Αρα ο Αίολος είναι που μας θεωρεί Ηλίθιους, αφού ψεύδετε ότι είναι δήλωση του Γ.Γ.
Τι δεν καταλαβαίνεις Αμαλία και αναγκάζεσαι να ρίξεις το επίπεδο με την αγανάκτηση σου;

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 04:05:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 03:22:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Amalia Θα σου εκφράσω την άποψή μου.
Αυτή η τακτική της διαχείρισης που ακολουθείς προς εμένα, είναι παρόμοιας τακτικής με αυτήν της Ν.Α προς το Γ.Γ. Αντί να τον καλέσουν και να κάνουν διάλογο μαζί του, προτίμησαν να τον πολεμήσουν και να τον φιμώσουν, πράγμα που δεν έγινε. Αυτό δεν γίνεται γιατί είναι από την ίδια την φύση άδικο!
Aν θέλεις να υπάρχει ισορροπία και αφού πιστεύεις όλα αυτά περί εσωτρερισμου, δεν είναι σωστό να πολεμάς αυτούς που έχουν διαφορετική γνώμη από εσένα. Πρέπει να τους καλείς σε ένα όμορφο και σωστό διάλογο ώστε να υπάρξει κατανόηση. Αυτό είναι το κλειδί!
Με όλη μου την καλή πρόθεση, σου το εύχομαι να το καταλάβεις. Εγώ αυτό το θεωρώ όμορφο και δίκαιο, κατά τα άλλα μπορείς αν θέλεις να θρέψεις την ματαιοδοξία της εξουσίας και να νομίζεις διάφορα!
Εγώ προσωπικά εύχομαι να μπορέσουμε να κατανοήσουμε ο καθένας μας τον άλλον, για να μην με θεωρείς παρενόχληση!

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 04:24:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 03:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ δεν έχω ασχοληθεί πολύ με τον εσωτερισμό, αλλά η δικαιοσύνη δεν είναι προνόμιο του εσωτερισμού! Δεν χρειάζεται να είσαι γκουρού για να καταλάβεις τα ποιο ουσιαστικά πράγματα στον κόσμο, ούτε πρέπει να γίνεις γκουρού για μπορέσεις να τα πράξεις. Από την λίγη μου εμπειρία από την Ν.Α, κατάλαβα ότι όλοι εκεί τον έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ και νομίζουν ότι ο εσωτερισμός τους έχει μεταμορφώσει σε ανώτερους ανθρώπους σε σχέση με τους υπόλοιπους στον κόσμο.
Επίσης η εξουσία τους έχει διαφθείρει αρκετά και ασχολούνται με διοικητικές τράμπες κ.α
Ακόμα, ότι και να λένε φαίνεται ότι ψεύδονται, αφού είναι φως φανάρι ότι έχουν εγκλωβιστεί σε κάτι εικονικό. Περιφέρονται στους διαδρόμους με ένα κορνιζαριζμένο χαμόγελο πιστεύοντας ότι αλλάζουν, ενώ όλοι γύρο τους που πηγαίνουν στο σεμινάριο, καταλαβαίνουν το αντίθετο.Τα περισσότερα από αυτά που λένε δεν αποδεικνύονται και δεν θα αποδειχτούν ποτέ γιαυτό και είναι έρμαιοι υποθέσεων.
Αυτή είναι η γνώμη μου και μπορεί να αλλάξει αν κάποιος με πείσει μέσο του διαλόγου, όχι όμως με το να προσπαθεί να με φιμώσει!

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 04:25:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 07:16:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε, βρεν ο Admin.

Πες μας, σε παρακαλώ, για να ξέρουμε, όλοι εδώ μέσα, αυτή η εικόνα, http://img713.imageshack.us/img713/102/airsex10.jpg επιτρέπεται?

Έχει ή δεν έχει σεξιστικό περιεχόμενο?

Απλά Admin, έχετε το μαχαίρι, έχετε και το καρπούζι και το κόβετε όπως θέλετε.
Αυτό, κάποια στιγμή, πρέπει να αλλάξει.
Ξέρω, το βλέπετε παράλογο.
Έτσι ακριβώς, παράλογη, την έβλεπαν και την Γαλλική επανάσταση οι βασιλείς στην Γαλλία.
Τα διάφορα φόρουμ, λειτουργούν, αρκετά χρόνια τώρα και είναι καιρός να αρχίσουν να λειτουργούν πιο δίκαια με τα μέλη τους (ένα τέτοιο, σου θυμίζω πως, είμαι και εγώ)και πιο έντιμα.

Ας έλθουμε όμως πάλι στο θέμα μας.
Τι έγινε, την ρώτησες την Νέα Ακρόπολη για το αποτέλεσμα της δίκης?
Δεν νομίζεις πως πρέπει κάποια στιγμή να το κάνεις?

Εξαφανίσατε ένα υπερσύνδεσμο με χρήσιμο υλικό για το θέμα, μόνο και μόνο επειδή η ΝΑ ισχυρίστηκε πως το υλικό αυτό απετέλεσε θέμα δικαστικής διαμάχης. Ούτε ενδιαφερθήκατε να μάθετε αν η ελληνική δικαιοσύνη τους δικαίωσε ή όχι.

Άσε Admin,όλοι έχουν καταλάβει τι γίνετε εδώ μέσα.
Μια η αμαλία, μια εσύ, προσπαθείτε να περιορίσετε το θέμα.
Αυτό είναι ολοφάνερο.

Μια σας φταίνε οι υποτιθέμενοι κλώνοι, μια σας φταίνε οι φωτογραφίες (παρεμπιπτόντως, θα μου απαντήσει κανείς,γιατί δεν μπορώ να μεταφέρω, εδώ και λίγο καιρό, φωτογραφίες στο φόρουμ?),μια σας φταίει το ένα κείμενο, μια το άλλο.

Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει, δέκα μέρες κοσκινίζει...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 11:41:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτή η τακτική της διαχείρισης που ακολουθείς προς εμένα, είναι παρόμοιας τακτικής με αυτήν της Ν.Α προς το Γ.Γ. Αντί να τον καλέσουν και να κάνουν διάλογο μαζί του, προτίμησαν να τον πολεμήσουν και να τον φιμώσουν, πράγμα που δεν έγινε.
Τον έδιωξαν διότι μασούσε, σύμφωνα με τον Πλανά. Με κλέφτες δεν κάνεις διάλογο, αλλά τους κλείνεις μέσα.

Δεν μας εξήγησες την μεγάλη απορία, που δεν είναι μόνο δικιά μου: Πως γίνεται να καταλάβεις σε ΤΡΙΑ (3) σεμινάρια, ότι δεν κατάλαβε ο Γιαννάκης σε 10 ΧΡΌΝΙΑ.

Είσαι τόσο διαβολεμένος, είσαι ψεύτης, ή ο Γιαννάκης είναι ...;

quote:
Σου εξηγώ: ο Γ.Γ χρησιμοποίησε τον ορισμό "επικίνδυνος βλάκας" και "έντιμος βλάκας"αλλά ποτέ δεν ειπώθηκε το "ηλίθιος".
Και ποία είναι η διαφορά τρυφερέ μας;
quote:
Απλά Admin, έχετε το μαχαίρι, έχετε και το καρπούζι και το κόβετε όπως θέλετε.
Αυτό, κάποια στιγμή, πρέπει να αλλάξει.
Λάθος!
Το φόρουμ είναι ιδιωτικό και ο ιδιοκτήτης δικαιούται να κάνει ότι γουστάρει.
Αν δεν σου αρέσει, ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ!

Edited by - Αίολος on 24/02/2012 11:54:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 12:09:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αίολε, όταν θα αποκτήσεις την παραμικρή εντιμότητα και ευγένεια, τότε ίσως θα μιλήσουμε. Μέχρι τότε προσπάθησε να απαντήσεις σε όλα αυτά που προσπερνάς κάνοντας τον Κινέζο! Ποιος σου είπε ότι εγώ θα σου απαντώ σε αυτά που ρωτάς ενώ εσύ, απαντάς μονό σε όποια και όταν θέλεις;
Το έχεις καταλάβει ότι μόνο εσύ έχεις αυτήν την κάκιστη συμπεριφορά στο φόρουμ, χωρίς λόγο μάλιστα;
Μέχρι και εγώ που είμαι:
quote:
μη εύκολα διαχειρίσιμη, συνεχιζόμενη παρενόχληση
και πάλι είμαι ποιο ευγενικός από εσένα!


Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 12:10:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 12:22:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το φόρουμ είναι ιδιωτικό και ο ιδιοκτήτης δικαιούται να κάνει ότι γουστάρει.

Κάνεις μεγάλο λάθος Αίολε, σε ένα ιδιωτικό φόρουμ δεν κάνεις ότι γουστάρεις.Υπάρχουν κανόνες που διέπουν το φόρουμ και όλοι πρέπει να τους τηρούν ακόμα και η διαχειριστές. Όταν το άνοιξαν το φόρουμ, συμφώνησαν και υπόγραψαν καταστατικό περί τρόπου λειτουργίας που έχει να κάνει με την νομοθεσία του κράτους. Οι διαχειριστές του φόρουμ δεν μπορούν να παραβιάζουν τους κανόνες και να θεωρούνται ανώτεροι από έναν χρήστη σε θέματα ευγένειας παράδειγμα κ.α.Τον υπερβαίνουν αυτοί η κανόνες και μπορώ να το καταγγείλω μάλιστα ερειστικέ Αίολε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 12:30:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με κλέφτες δεν κάνεις διάλογο, αλλά τους κλείνεις μέσα.

Τότε βρε Αίολε γιατί δεν τον κατηγόρησαν στο δικαστήριο για κλέφτη, ώστε να κερδίσουν το δικαστήριο άλλα τον κατηγόρησαν για κάτι άσχετο, στο οποίο χάσανε κιόλας!
Δεν τον κατηγόρησαν ούτε για τις φωτογραφίες, ούτε σαν κλέφτη. Διάβασε στο φόρουμ ποιο προσεκτικά για μην λες ότι σου κατεβαίνει!
Δεν σου έκανε εντύπωση ότι Ν.Α πουθενά δεν ανέφερε την έκβαση της δίκης, αλλά το μόνο που είπε είναι ότι υπήρξε δικαστήριο;"τρυφερέ";

Edited by - Μυρμιδόνας on 24/02/2012 12:30:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 12:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και ποία είναι η διαφορά τρυφερέ μας;

Μεγάλη, αλλά φυσικό είναι να μην το βλέπεις, δεν θέλεις!
Το ένα το ισχυρίστηκε ο Γ.Γ, ενώ το δεύτερο το είπες εσύ και όχι ο Γ.Γ. Αρα είναι δικό σου ισχυρισμός προς τον Γ.Γ και εμένα τρυφερέ μας!
Είναι απλό!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 12:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τότε βρε Αίολε γιατί δεν τον κατηγόρησαν στο δικαστήριο για κλέφτη,
Διότι με τεφτέρια δεν στηρίζεται κατηγορία.
Είναι αρκετά όμως για το ενδοοικογενειακό τους ΣΟΥΤΑΡΙΣΜΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 14:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μεγάλη, αλλά φυσικό είναι να μην το βλέπεις, δεν θέλεις!
Το ένα το ισχυρίστηκε ο Γ.Γ, ενώ το δεύτερο το είπες εσύ και όχι ο Γ.Γ. Αρα είναι δικό σου ισχυρισμός προς τον Γ.Γ και εμένα τρυφερέ μας!
Αντε πάλι... Ποία είναι η διαφορά ανάμεσα στον βλάκα και τον ηλίθιο.
Κατάλαβες τώρα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 17:51:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αιολε, ομολογω με βάζεις σε σκεψεις!

Ρωτάς.

Αντε πάλι... Ποία είναι η διαφορά ανάμεσα στον βλάκα και τον ηλίθιο

Λοιπόν βρήκα λίγες, δεν ξέρω αν συμφωνείς και εσυ!

Ο βλάκας ακόλουθα χρόνια μια παράταξη/οργάνωση κλπ, όταν καταλάβει το λάθος του, σταματά να ακόλουθα, και μετα γυρνάει εναντίον της.

Ο ηλίθιος ακόλουθα μια παράταξη/οργάνωση, μα ανεξάρτητα απο το χρόνο, λιγο η πολυ, καποια στιγμη αλλάζει, και ακολουθεί μια άλλη.

Αυτο μπορείς να το διαπιστώσεις σε πολλα πράγματα. Πάρε ενα Παντρεμένο!

Ο βλάκας καταλαβαίνει μετα απο χρόνια πως πέφτει κέρατο, η χωρίζει και δεν ξανά παντρεύεται, η συνεχίζει και βάζει και αυτός κέρατα.

Ο ηλίθιος, δεν καταλαβαίνει ποτε τι κέρατο πέφτει! Αν χωρίσει, είναι γιατι τον άφησε η γυναίκα του, αν δεν χωρίσει, συνεχίζει το κέρατο. Συνήθως τα παιδια του δεν μοιάζουν μεταξύ τους.

Τώρα μικρο διάφορες μπορούμε να βρούμε και άλλες, πολλές...όπως και μεταλλάξεις.

Μισό βλάκας, είναι αυτός που παραδέχεται πως είναι βλάκας, ενω αφήνει να εννοηθεί πως είναι έξυπνος.

Μισό ηλίθιος είναι αυτός που παραδέχεται πως είναι βλάκας, Μα δεν παραδέχεται πως είναι ηλίθιος.

Να συνεχίσω?

Τα παραπάνω, είναι απλες ηλιθιες σκεψεις, δεν έχει να κάνει με την αληθεια, ουτε και με πρόσωπα, εντός η εκτός του εσωτερικα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 19:15:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 19:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://desmond.imageshack.us/Himg813/scaled.php?server=813&filename=39463823.jpg&res=crop

Τελικά βρήκα ένα τρόπο για να συνεχίσω να σας μεταφέρω εικόνες.

Τι λέτε να κάνει αυτός?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 20:00:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μου πει κάποιος, τι πρέπει να κάνω για να εμφανίζονται πιο μεγάλες οι φωτογραφίες?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 20:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι κάνει?

Α. Λαμβάνει μυήση
Β.Επεξεργάζεται ένα σύμβολο
Γ προσκύνημα στο λιβραγκα
Δ ακουμπά το 45 αρι
Ε Κοιτάζει αν κρύφτηκαν και άλλοι βλάκες
Ζ δεν ξέρουμε Γιαννάκη μας!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 20:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://desmond.imageshack.us/Himg825/scaled.php?server=825&filename=81344153.jpg&res=crop

Έλα Πλάτωνα, προσπάθησε, αυτό είναι πιο εύκολο.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 20:23:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ώπα δεμένα ματια?

Γυναίκες...? Τι?

Μην μου πεις Γ.Γ...

Πάω για πίτσα, με προβληματίσες!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 20:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα και εγώ πίτσες έχω παραγγείλει.
Η τελευταία φωτογραφία, χάνει πολύ εξ αιτίας του μικρού μεγέθους της. (Στο κανονικό της μέγεθος, από πίσω ξεχωρίζουν και τα σύμβολα των Ζωντανών δυνάμεων)

Θα σταματήσω να δημοσιεύω άλλες, μέχρι να μου πει κάποιος πως θα φαίνονται μεγαλύτερες.
Έχουμε πολύ χρόνο μπροστά μας, δεν βιάζομαι.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 21:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΙΠΙΝΙΑ! Γιούπιιι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 21:50:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν σου πω το πως, θα μας βάζεις πιπίνια;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 21:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην μας ξενερώνεις ρε!
Ντυμένες είναι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 21:58:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 21:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουπς! Λάθος!
Την έβαλα και δεν μπορώ να την βγάλω!

Edited by - Αίολος on 24/02/2012 22:14:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μέχρι να φάτε ... τις πίτσες
(αυτο κι αν ειναι σεξιστικό)

Τι δεν καταλλλαβαίνεις βρε ΓΓ ?
Τι δεν καταλλλαβαίνεις ?

λοιπόν
οπως σου είπα και τοτε
(21/01/2012, 20:28:30)
καλο ειναι να το ξανα δεις....

Δώσε προσοχή παρακατω (βελάκι) ποιο link κάνεις copy

Αντιγράφοντας ολόκληρο το Forum Code, θα πάρεις κατι αντίστοιχο με το παρακατω :

quote:

[ URL=http:// imageshack.us/photo/my-images/59/37087391.jpg/]
[ IMG]http:/ /img59.imageshack.us/img59/2962/37087391.jpg[ /IMG]
[ /URL]Uploaded with [URL=http:/ /imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Εσυ θα χρησιμοποιήσεις ΜΟΝΟ το link με τα κόκκινα γράμματα
( βέβαια ΚΑΙ τα [ IMG] link [ /IMG] )


Tips:
Έλεγξε (καλού κακού) πριν πατήσεις "UPLOAD NOW"
αν το "image resize" είναι στο "640x480"
(ολα αυτα στην αρχική σελίδα του ImageShack)


ΥΓ
λες ? ...
μπααα !


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 46 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy