ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 "Η Atma ,ο σταυρος+ η μαχη με το δια !βοΛο"...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 19:43:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό
quote:
Νομίζω λοιπόν ότι, ενταγμένο στην περίοδο που διανύουμε αυτήν την εποχή και συντονισμένο με αυτήν, βρίσκεται και αυτό το Θέμα! Είναι η προσπάθεια του ESOTERICA, εκφρασμένη, ίσως ασυνείδητα, μέσω των Μελών που έχουν συμμετάσχει εδώ να κάνει... ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ !!

quote:
Θεωρώ ότι έχει εξελιχθεί, σε πάρα πολλά σημεία, σε "Μασκαράτα του χειρίστου είδους!, εάν εξαιρέσουμε βέβαια όσες προσπάθειες έχουν γίνει από κάποια Μέλη των Forums να δώσουν λύσεις υγιείς και να βοηθήσουν την κατάσταση να ξεφύγει από τις παγίδες...

quote:
Όμως διαθέτει, παρολαυτά, κάποια στοιχεία που υποδεικνύουν ότι μπορούν να ενταχθούν και δράσεις ας το πω... καρναβαλικές, στην ευρύτερη δραστηριότητα του ESOTERICA.


Μια ερωτηση μονο προς τον ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ και ΙΔΡΥΤΗ αυτου του φορουμ και σε οποιον αλλο θελει να απαντησει..

Μετα απο 9 σελιδες που εχουμε δει ΤΟΝ <<διασυρμο>> ενος μελους που ειναι απο τα αρχικα(δεν ξερω αν ηταν μεταξυ αυτων που ανεβασαν αυτο το σαιτ και το φορουμ),ο Ιδιοκτητης και ιδρυτης τον μετατρεπει σε Καρναβαλι?!?!

Ειπα στο πρωτο μυνημα μου οτι δεν θελω να παρω θεση,αλλα αλλο να μην παρω θεση,αλλο να μην μπορω να διακρινω το τι γινεται και αλλο να μενω αμετοχη οταν ο διασυρμος καποιου γινεται Καρναβαλι!.
Εδω και 9 σελιδες φωναζε η Ατμα για βοηθεια τον ιδρυτη και Συντονιστη νο1 και αυτος ηταν στα χωραφια και εβγαζε τα συρματοπλεγματα για να μπορουμε οι υπολοιποι να μιλαμε για ξεφραγα αμπελια..και παρουσιαζεται τελικα στην 9η σελιδα και την βοηθαει μετατρεποντας τον διασυρμο της σε Καρναβαλι?!

Μαλιστα.

Η ερωτηση μου εγινε και αποσυρομαι ξανα στον ρολο του θεατη..ισως ειναι και ο καλυτερος.

Καλη εβδομαδα,καλη Σαρακοστη και βοηθεια μας,βοηθεια σας και βοηθεια προς απαντες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 23:08:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Αγαπητή μου Lencolas…

Καταρχάς σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που το μήνυμά σου ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ…
Πραγματικά ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ σε όσα με κάποιο παράπονα εκφράζεις…
ΟΜΩΣ…
Όμως ΜΗ ΜΕ ΑΔΙΚΕΙΣ…
Δήλωσα με τα "προσωπικά δεδομένα" όπως χαρακτηριστικά ανέφερες την ιστορία της ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ…

Εκανα προσπάθειες όσο είχα το ΡΟΛΟ του Συντονιστή, προσπάθησα να κρατήσω ένα ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ στους χώρους συζήτησης και παρακαλώ να καταλάβεις τη προσπάθειά μου αυτή καθώς και την αγωνία που είχε κρυφτεί ΠΙΣΩ από αυτή…

Φυσικά όπως καταλαβαίνεις από το μήνυμα της Αμαλίας, ο παρόντα ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ του συντονιστή, έχει να κάνει με "άλλα" και όχι με την ΟΥΣΙΑ του ρόλου του…
Ευτυχώς που τα λένε ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ γιατί ΑΝ τα έλεγε κάποιος άλλος, ΠΑΛΙ και ΞΑΝΑ για μεθόδευση θα τον κατηγορούσαν και για να συνομοσιολογομπουρδολογίες (το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥΣ θέμα)…

Η έκβαση λοιπόν της προσπάθειας μου σε ΔΙΚΑΙΩΝΕΙ αγαπητή μου…
ΝΑΙ, ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ που έλεγες τα όσα έλεγες…
ΟΜΩΣ προσπάθησα….
Κάποιοι άλλοι ΟΥΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ…
Απεναντίας θα έλεγα…
Τροφοδοτούσαν τα "κακώς κείμενα"…

Κέλσος ο Φιλαλήθης


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 23:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Αγαπητή Φίλη Ζαντόκ…

Ειλικρινά ΕΚΠΛΗΣΣΟΜΑΙ (ευχάριστα) από το μήνυμά σου…
Ένα μήνυμα που σε ανύποπτο χρόνο έρχεται να ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ τα όσα έλεγα και πρέσβευα…
Σε ευχαριστώ εκ βάθους ψυχής για τα ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ…
Και πραγματικά ΛΥΠΑΜΑΙ που έτσι τα έφερε η "κακία ώρα" και ΔΕΝ μπορούμε να ανταλλάξουμε ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ…
Πού ξέρεις όμως…
ΙΣΩΣ κάτι να γίνει…
IΣΩΣ και από κάποιες "άλλες" επάλξεις...
Σημαντικό δε θεωρώ το γεγονός ότι ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ & ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕΣ το λόγο που απέχω απο τα 'Εσω...
Ομολογώ επίσης ότι ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΕΚΡΩΝ υπο την ΑΛΛΗΓΟΡΙΑ πάντα του συμβολισμού του ΠΟΙΟΣ είναι ο νεκρός αλλά ΚΑΙ ΤΙ είναι ο νεκρός...
40 μέρες έμειναν...
Θα δείξει...

Συνέχισε ΕΣΥ όσο μπορείς και αντέχεις, η δουλεία που κάνεις είναι πολύ καλή και χρήσιμη για πολλούς….

Σε ευχαριστώ και πάλι

Κέλσος ο Φιλαλήθης


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 23:41:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Αγαπητέ Admin,

μετά λύπης μου παρατηρώ ότι έχετε δύο μέτρα και δύο σταθμά!!! Δικαίωμά σας βέβαια, αλλά δικαίωμά μου κι εμένα να το σχολιάσω. Κι εσείς κάντε ότι σας φωτίσει ο Θεός...


Στο πρώτο μέρος του μηνύματός σας μας λέτε ούτε λίγο ούτε πολύ, ότι είμαστε για τα πανηγύρια...

Στο δεύτερο μέρος μας λέτε ότι το Esoterica είναι η πύλη για τα πανηγύρια, ε... με συγχωρείτε ήθελα να πω ότι είστε υπέρ της ελευθερίας (όπως την αντιλαμβάνεστε).

Με μπερδέψατε... Και κυρίως με εντυπωσιάσατε που τολμήσατε να προτείνετε να διαγραφεί τελείως το τόπικ. Δηλαδή ή του ύψους ή του βάθους... Ίσως επειδή δείχνει ότι ενώ γνωρίζατε, γιατί δεν μπορεί να μην γνωρίζατε, δεν κάνατε τίποτε ουσιαστικό για ν' αποφύγετε τη "μασκαράτα".

Εν πάσει περιπτώσει, δεν ξέρω ποιά κάστρα έχετε επισκεφθεί κι έχετε άποψη, αλλά η άποψή σας μου θύμισε λίγο αυτόν που λέει:

"Για μένα το μποξ είναι σαν το μπαλέττο, μόνο που δεν υπάρχει μουσική, χορογραφία και οι χοτευτές χτυπούν ο ένας τον άλλο."

Ένα δωράκι, λοιπόν:

και όταν μαζέψετε τα ξύλα, πείτε μας να φέρουμε και τα σπίρτα!!!

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 23:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Φίλτατε Kelsos,

γράφαμε συγχρόνως μάλλον.

Τα λόγια σου είναι τιμή για μένα! Σ' ευχαριστώ!


Όντως 40 μέρες... και τίποτε δεν είναι τυχαίο!

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 00:20:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

quote:
Παραπέρα, δεν είμαι διαθετειμένη να αναμειχθώ προσωπικά στην εκτός θέματος συζήτηση που διεξάγεται, οπότε αν στο σημείο αυτό σε απογοήτευσα λυπάμαι, αλλά δεν θα ήταν κάτι τέτοιο έντιμο απέναντι στην ιδιότητα που μου έχει δωθεί ως συντονίστρια, με ρόλο να προσπαθώ να επεμβαίνω διακριτικά στις συζητήσεις, πάντα όμως με γνώμονα το ESOTERICA κι όχι τις προσωπικές μου προτιμήσεις.


1 -ME ΓΝΩΜΟΝΑ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ...
2 -ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ....
ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ/ΔΥΟ ΓΝΩΜΟΝΕΣ...

ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΚΙ ΕΓΩ ΛΥΠΑΜΑΙ.-

ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ....
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ...


ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ


ΤΩΡΑ "ΚΑΨΤΕ ΤΟ ...ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ..."...

ΦΩΣ!
ΑΤΜΑ


..listen to the rythm of the universe...

Edited by - ΑΤΜΑ on 23/02/2004 00:26:00

Edited by - ΑΤΜΑ on 23/02/2004 00:40:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 00:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Αγαπητό Ξωτικό…
Σχετικά με το μήνυμα το οποίο σχολίασες, ΕΥΛΟΓΟΣ θα έλεγα…
Βάλε στα υπόψιν σου το γεγονός ότι αυτό το "καρναβάλι" που αναφέρει ΙΣΩΣ λεω ΙΣΩΣ να είναι ΜΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ…
Είναι ένα γεγονός το οποίο θα πρέπει να το εκλάβεις ΣΟΒΑΡΑ στα υπόψιν σου και γιατί όχι ΚΑΙ στα δεδομένα σου…

'Ελπιζε λοιπόν σε αυτό που ο ΙΔΙΟΣ αναφέρει (χωρίς ίσως να το πολυσκεφτεί)…
Στο ΤΕΛΟΣ του καρναβαλιού, ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ τίθεται στη ΠΥΡΑ και γίνεται ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΠΥΡΟΣ…
Αυτός μαζί με όλα όσα ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ…
Αυτή δυστυχώς ή ευτυχώς είναι η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΚΑΘΕ ΒΑΣΙΛΙΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΥ και σε παρακαλώ, στη λέξη βασιλιά, τοποθέτησε τις λέξεις ΑΡΧΗΓΟΣ, ΠΡΩΤΟΣ & ΜΟΝΟΣ, ΜΟΝΑΡΧΗΣ, ΦΥΡΕΡ, ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ δηλαδή με μια λέξη που τα λεει ΟΛΑ, ΚΑΙΣΑΡΑΣ…

Ξέρεις, εκείνος ο μικρός ανθρωπάκος που θεώρησε τον εαυτό του ΘΕΟ, λόγο της ύπαρξης γύρο του ανθρώπων που ΜΠΟΡΕΣΑΝ και ΕΦΕΡΑΝ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ σχέδια που καταστρώθηκαν ΟΜΑΔΙΚΑ, αλλά υπό την "κυριαρχία" μιας αρχής, εκείνης του ΕΝΝΟΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ…

Οι "μασκαράτες" λοιπόν, είναι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ για ορισμένους και πολύ περισσότερο θα έλεγα για όλους εκείνους που στον "ιντερνετικό κόσμο" ΔΕ τολμούν να αποκαλύψουν το πραγματικό πρόσωπό τους, ένα πρόσωπο που ΙΣΩΣ να σιχαίνονται και οι ίδιοι και έτσι δείχνουν ένα άλλο, μια ΜΑΣΚΑ…
Μα να θυμάσαι, ότι όσες μάσκες και να βάλει κάποιος, ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ θα του πέσουν, θα τις βγάλει και τότε πεπεισμένος για το πλασματικό πρόσωπο που έδειχνε τόσο καιρό ΚΑΙ στους άλλους αλλά ΠΡΟΠΑΝΤΟΣ στον εαυτό του, τότε έρχεται εκείνος ο θάνατος που ανέφερε η αγαπητή φίλη Ζαντόκ και μετά από αυτόν η πολυπόθητη ΑΝΑΣΤΑΣΗ….

Ερχόμαστε από μια σκοτεινή ΑΒΥΣΣΟ, καταλήγουμε σε μια σκοτεινή ΑΒΥΣΣΟ και το μεταξύ ΦΩΤΕΙΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ το αποκαλούμε ΖΩΗ…

…Σκοπός της ΖΩΗΣ, είναι ο ΘΑΝΑΤΟΣ…

…Σκοπός της ΕΦΗΜΕΡΗΣ ΖΩΗΣ είναι η ΑΘΑΝΑΣΙΑ…

…ΦΩΤΙΑ!!! Να το μέγα χρέος μας ΣΗΜΕΡΑ, μέσα σε τόσο ΑΝΗΘΙΚΟ και ΑΝΕΛΠΙΔΟ χάος…

…Πόλεμο στους ΑΠΙΣΤΟΥΣ!!!

…Και ΑΠΙΣΤΟΙ είναι οι ευχαριστημένοι, οι χορτασμένοι, οι ΣΤΕΙΡΟΙ…

…Όταν μια συνήθεια καταντήσει ΒΟΛΙΚΗ, να τη συντρίβεις…

…Η μεγαλύτερη ΑΜΑΡΤΙΑ είναι η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ…

…Που παμε; Θα νικήσουμε ποτέ; Προς τι όλη ετούτη η ΜΑΧΗ;;;

…Σιώπα! Οι ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΡΩΤΟΥΝΕ…

Μα αναφέρθηκα (ΣΚΟΠΙΜΑ) στη λύτρωση του θανάτου, στην ευτυχία, στο ΦΩΣ, σε αυτό το ίδιο το ΣΚΟΤΟΣ…
Να γιατί…

…ΓΙΑΤΙ η ΛΥΤΡΩΣΗ είναι ένας ΚΥΚΛΟΣ, κλείστε τον λοιπόν…

...ΕΥΤΥΧΙΑ θα πει να ΖΕΙΣ όλες τις ΔΥΣΤΥΧΙΕΣ…

...Και ΦΩΣ θα πει να κοιτάς με αθόλωτο μάτι μέσα σε ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ…

Είμαστε έτοιμοι άραγε για τη μεγάλη πυρά;;;
Ο βασιλιάς καρνάβαλος το ΞΕΡΕΙ, ή στέκεται εκεί αγέρωχος - καμαρωτός παρακολουθώντας τη κουστωδία που τον ακολουθεί και τον επευφημεί;;;

Χρόνια Πολλά σε όλους, καρναβαλιστές και μη….

Κέλσος ο Φιλαλήθης


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 00:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ


..listen to the rythm of the universe...

ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΕΜΑ..:Η Πρακτική Ερμηνεία της Πτώσης & της Λύτρωσης

Edited by - ΑΤΜΑ on 23/02/2004 00:50:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 04:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
Επιτέλους! Αποκαλυπτήρια! Χεχε!...
Αν και καρναβάλι, τώρα επιτέλους αποκαλύφθηκαν οι απώτεροι σκοποί του esoterica.gr -=Η Πύλη των Μυστηρίων=-...
Τώρα εξηγείται γιατί δε δημοσιεύτηκαν αυτά που είχα κατασκευάσει, ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ, ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΡΟΝΟ μου, προσφορά μου για όλα τα μέλη του esoterica...
Τώρα εξηγούνται και πολλά περισσσότερα...
Η άτμα λοιπόν στο ρόλο του "καλού" μπάτσου, όπως και άλλα μέλη που "φαίνονται" ως χριστιανοί αλλά είναι "δικοί σας"...
Και όποιος δεν είναι "δικός σας", έχει τόσο καιρό στο site, με τόσα μηνυματα, δεν έχει ασπαστεί αυτά που με τρόπο προσπαθείσατε να μου "περάσετε", αυτός λοιπόν, πρέπει να εξοστρακιστεί πάση θυσία!!!Χεχε!!!
Άτομα που δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ προηγούμενο μαζί τους, άρχισαν να παίρνουν το μέρος της δόλιας και να μου επιτίθενται με το ίδιο μένος...(!!!)
Ζήτησα επανειλημμένως συμπαράσταση απο τη διεύθυνση (και με email), απο τη στιγμή που οι ίδιοι οι κανονισμοί, θεσπιζόμενοι απο την ίδια τη διεύθυνση, καταπατούνται...
Η πρώτη απάντηση που πήρα ήταν απευθυνόμενη προς τις δυο πλευρές-Οκ.
Έπειτα όμως, η δόλια, εισάγωντας καινές μεθόδους υπονόμευσης και διασυρμού -προς αυτον που δε μπορεί να "σβήσει", διότι είναι γέννημα ΦΩΤΩΣ και όχι μίασμα πλασμένο απο τους χωμάτινους...συνέχισε το διασυρμό μου με τη βοήθεια και άλλων...εκεί όχι μόνον ΔΕΝ εμφανίστηκε η διεύθυνση...
(ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ
ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ??? ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ???) ακόμα και...ΦΟΝΟ να έκανε κάποιος, ποιός κανονισμός επιτρέπει κάτι τέτοιο και αν όχι, αν έχω λάθος, ΠΟΙΟΣ και ΠΟΤΕ είναι αυτός που απάντησε ώστε να σταματήσει κάτι τέτοιο???
Έχω εδώ 1 χρόνο και τα υπόλοιπα μέλη ΟΧΙ ΕΓΩ, αναγνώρισαν κάποια θετικά στοιχεία σε εμένα, εκτός αυτού, ό,τι κάνω, το κάνω ακριβώς γιατί αισθάνομαι οτι απο τη στιγμή που έχω απόθεμα ψυχικό, ΜΠΟΡΩ να ΔΩΣΩ...να ΔΙΝΩ όπου μου ζητηθεί και δε ζητάω τίποτα...
Όπως και κάπου παλαιότερα δήλωσα, εδώ στο esoterica είμαι ο ελάσσων...
Δεν απαιτώ λοιπόν τίποτα...αλλά ΟΧΙ να δέχομαι όλο αυτό επείδή είχα μια διαμάχη με τη δόλια!!!...
Αυτό, ούτε η αξιοπρέπεια και του τελευταίου "Αλβανού" θα του επέτρεπε κάτι τέτοιο...
Την τελική απάντηση όμως, την πήρα απο τη διεύθυνση...
Ευχαριστώ αλλά θα πρέπει να κάνετε πολύ δρόμο ώστε να με φτάσετε...(!!!)
Αν νομίζετε admin, οτι μπορείτε να πείσετε τους ελάχιστους, αυτούς που δεν ανήκουν στην κλίκα, οτι είμαι καρναβάλι...τότε, έχετε επιτελέσει το έργο σας...

Y.Γ. Οι άνθρωποι...ξέχασαν οτι το φως φτάνει στην καρδιά απ' τα μάτια...περνά ξανά μέσα απο τα μάτια και φωτίζει τον κόσμο. Ο κύκλος έσπασε!
Wim Wenders


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 23/02/2004 04:55:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 05:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Λοιπόν, κες και κοι, σας ανακοινώνουμε ότι ο Βασιλιάς Καρνάβαλος έχει πλέον παραδώσει το "πνεύμα" του στην πυρά!

Υπόλοιπες διευθετήσεις περί Θέσης του Θέματος και απαραίτητες διευκρινήσεις... εν συνεχεία. (ευτυχώς για μένα, μου δίνεται το περιθώριο να μπορώ να γράψω και μετά την απενεργοποίηση ενός Θέματος).

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1367188
Maintained by Digital Alchemy