ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 14:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes
Παντως...λεει δεν λεει βλακειες ο ngw...α κακομοιρης ειναι μονος του εναντια ολων σας, 1 εναντια σε 40(λογου χαρη)...

Μπραβο αγορι μου...
Μην υποχωρησεις συνεχισε...υπαρχουν καποιοι που καταλαβαν το νοημα της αγγελιας σου...και σε ευχαριστουν,για το δυσκολο εργο που ανελαβες...

Ως Ερμης, σου στελνω το ευχαριστιριο μηνυμα καποιων δικων μου ανθρωπων...και να ξερεις πως φιανομενικα εισαι μονος, στην πραγματικοτητα οχι.

Υ.Γ.
Καλα ρε παιδια δεν βαρεθηκατε να τον βριζετε????


... Κι είπε ο Ερμης ο φτερωτός θερμά και λυπημένα: Ελα
καλή μου Καλυψώ, μη τα'χεις πια χαμένα ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 15:29:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΟΧΙ


Υ.Γ. ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΞΕΝΙΤΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΜΑΙ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 17:42:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ 20 ΜΑΖΙ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 00:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
OXIIIII Ermh, den bare8hkame.... aytos den bare8hke na leei kotsanes?
E3alloy, to brhsimo den eblapse kanenan. H .... brysia omws polloys(brysia apo "brysh" kai den ime anwr8ografu)
Alh8eia, esy kai oi ypoloipoi opadoi, eisaste o SYLOGOS DIKHGORWN PONTIWN (koinws xasodikhdes) yperaspishs eleeinwn?
Ti ginetai re ngw, akomh se tsoyzei? Ma poy pas... den xortasa... mhhhh kaleee, mh feygeis, twra poy anapse to glenti!
Loipon : as kanoyme mia symfwnia : gia ka8e stoixeio neo poy 8a dineis, egw 8a se glytwnw apo mia fapa, dexesai?

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 00:34:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τοχω ξαναπει.Δεν μου καιγεται καρφακι γι ολους αυτους που γραφουν εδω.Και στο οτι γραφουν.----Ανηκουν στο κοπαδι.Στον αμαχο πληθυσμο.Δηλαδη στα γυναικοπαιδα.Ειναι ολοι τους ''αμαχοι''.Οποτε ολα αυτα που γραφουν τα γραφουν απλως για να γραφουν.Μερικοι βεβαια ανηκουν στην αυλη και τους αυλικους της αντμινας.Ειναι οι πιστοι.Αυτοι που πιστευουν σε ολα τα δογματα,στους σωτηρες τους,στον αρχηγο τους,σε φαντασιωσεις και ψεματα.Ειναι οι ιδιοι που παλια ''καιγαν''και σταυρωναν.Ειναι ολοι αυτοι που η ''συνειδηση τους''και η ''πραγματικοτητα τους''ειναι τοσο στερεοτυπη.Καταψυγμενη.Μπορει ολα να ειναι μπροστα τους σε αποσταση αναπνοης.Μα αυτοι δεν προκειται να τα ''δουν'' ποτε.Η λεξη ''δουν''φυσικα προυποθετει αλλες ''ικανοτητες''.-------Και φυσικα δεν σας λυπαμαι.Ναι παλι καρφακι δεν μου και καιγεται για σας.Οσα χρονια και να περασαν-αμετρητα-παντα οι ιδιοι εισασταν.Ισως στην αρχη να κανατε λαθη.Αλλα μετα απο τοσα χρονια-αμετρητα-δεν δικαιολογηστε πια.Καποιος παλια ειχε αποστρεψει το προσωπο του-απο αηδια-απο καποιον για ολους εσας.-----Ναι δεν υπαρχει δικαιολογια πια για εσας.Οχι φυσικα μονο για εσας εδω.Αλλα για τον αμαχο πληθυσμο.Για εσας που καιτε και σταυρωνετε.Και με την παραμικρη δυσκολια μιξοκλαιτε.Προσευχες σε ολους τους θεους που ξερετε.Σαν τα μικρα παιδια.Μιξοκλαιτε.ΧΑΧΑ και αυτο ειναι τελειως ειρωνικο και κοροιδευτικο.------Χαχα.δεν ειναι τυχαιο που τις μεγαλυτερες απωλειες τις εχει ο αμαχος πληθυσμος.Αυτο σας αξιζει.Και αυτο παιρνετε.--------Οσο για τους αρχηγους σας.Εδω ειναι το μεγαλο γελιο.Η μοιρα τους ειναι οπως και των προηγουμενων αρχηγων σας.Η πορεια τους και η πορεια σας ειναι σχεδον η ιδια και το τελος τους και το τελος σας παλι σχεδον το ιδιο.------Δεν βαρεθηκατε τοσα αμετρητα χρονια να σας πουλουν γουρουνι στο σακι.Και αυτο δεν το εχω πει εγω πρωτος.--------------------------------------------------------------------------------------------------------Οσο για την αντμινα.Θελεις απαντησεις σε ερωτησεις που κανεις.Μα αν δεν τις ξερεις σημαινει οτι εισαι τελειως ασχετος.Και πρεπει να εισαι και τελειως αφελης.Αν νομιζεις οτι ολα αυτα που ρωτας θα μπορουσα να τα αποκαλυψω ετσι απλα μπροστα σε ολο τον κοσμο.Τι σχεση μπορεις να εχεις εσυ και ολοι αυτοι εδω μεσα με αυτους που θες να αποκαλυψω;Και δεν εισαι πια σε θεση να απειλεις και να απαιτεις τιποτα.Πια.Εσυ η αυλη και οι αυλικοι σου.----------Παντως θα τα πουμε με σενα και τους αλλους τους ''δικους σου''.Και αυτο παρτο σαν απειλη.Ξερεις τα πιο πολλα συμβαινουν την στιγμη που δεν το περιμενεις.Χαχα και αυτο ειναι τελειως χαιρεκακο.----------Οποτε κλειδωστο εσυ το θεμα.Παλι καρφακι δεν μου καιγεται.Ετσι κι αλλιως ολα αυτα ηταν τεστ.Τοχω ξανααναφερει αυτο.-----Παντως θα τα πουμε και με σενα και με τους ''δικους σου''.--------Παλιοπιπιλα.Το αγαπημενο σου σπορ.Δεν μπορουσα τοπα κι αυτο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 00:45:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ

αλλα δεν θα σας τα πω.. γιατι

1. αν τα ξερετε δεν υπαρχει λογος να σας τα ξαναλεω

2. αν δεν τα ξερετε δεν σας αξιζει να τα μαθετε

α ρε .ngw.. τεραστιε -

πηγαινε πλυνε τα αυτια σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 01:26:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
.ngw..
quote:
Καποιος παλια ειχε αποστρεψει το προσωπο του-απο αηδια-απο καποιον για ολους εσας.-----

απο αηδια λες? ενδιαφερουσα αποψη, αληθεια...

ομως καποιος σαν και σενα Tον προδωσε - για σκεψου το!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 01:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Swstoooooooooooossssssssss!!!!!!!!!!!!


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 02:48:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΡΕ ΝΟΥΝΓΚΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ. ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.
ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΕΚΤΟΣ ΦΑΣΗΣ ΗΣΟΥΝΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕΣ?
ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΜΙΝ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ!!!

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ, -ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Μ...Σ-
ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟΣ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΝΟΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΩΡΑ ΤΟ "LORD OF LIES" TΩΝ ΜΟΝΑΔΙΚΩΝ "CREMATORY" .

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ -ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΖΗΛΙΑ- ΕΙΝΑΙ Η [ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ] ΕΝΩΤΗΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ....


ΞΕΝΙΤΙΑ... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΩ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΓΙΟ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 02:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
[redΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ???? ][/red]


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 03:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ???? ]


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 03:08:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑΜΑΝ ΔΥΟ ΔΥΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ...!!! ΟΥΤΕ ΕDIT ΟΥΤΕ ΣΒΗΣΙΜΟ Ο ΔΑΙΜΩΝ ΤΟΥ .... SORRY I CAN'T DO ANYTHING. ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 03:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΝΟΥΝΓΚΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΤΟΝ .... ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ..... ΑΜΑΝ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ??????

ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΜΑΣ ΤΑΚΑΝΕΣ.... ΞΕΝΙΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 09:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Καλά δεν το συζητάω..... ξέρετε βρε αχάριστοι άνθρωποι πόσα λεφτά μας γλύτωσε ο φίλος μας από το να τρέχουμε στο μέλλον σε ψυχίατρους...? Τέτοια πλάκα στη ζωή μου ούτε την είχα φανταστεί... Απ' την άλλη όμως νιώθω πάρα πολύ ριγμένη, τι δηλαδή? Αλλοι πληρώνονται, άλλοι την βρίσκουν με ένα σωρό τρόπους κι εγώ τίποτα ? Μα τι? στο πηγάδι κατούρησα ? Καλά νιώθω εντελώς ηλίθια.... Επίσης για να μην σε βάζω στον κόπο ngw σε ενημερώνω ότι εγώ την βρίσκω με γάτες και σκύλους και έχω επίσης και μία καταγωγή από εβραίους οπότε και εξηγούνται όλες οι παραπάνω απόψεις μου φαντάζομαι. Οπως επίσης θα είδες αποκαλώ μόνη μου τον εαυτό μου ηλίθιο για να μη χαλάς και θερμίδες γράφοντας... Κι όχι τίποτα άλλο αλλά αν γράφεις τέτοια θα σε απενεργοποιήσουν κι εμείς δεν θα έχουμε με τι να γελάμε....
Ευγε ! στους υπόλοιπους ! κρατήστε τον εδώ παιδιά γιατί που θα βρούμε καλύτερα ?

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 19:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΚΑΛΑ GNW ΤΟ ΠΑΡΑΛΕΡΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΛΟΓΙΚΟ!!!!
ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΡΑ ΣΟΥ ΛΕΣ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ!?!! ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ???????
ΜΑΣ ΕΓΝΟΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!!! ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΕΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΛΛΑ ΑΟΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ!!!!!
ΜΟΥ Α ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΟΥ!?!!
ΜΑΣ ΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ @ΡΧ!Δ!@
ΑΜΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΛΕΣ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ Η ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΗΞΕΡΕΣ!?!
ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΕΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΥΝΕΧΙΕΣΕ ΝΑ ΛΕΣ ΑΣΗΝΑΡΤΗΣΙΕΣ!?!!! ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ!?!
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ

GNW THE TSARLATANOS!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 20:27:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Καλά, δεν βλέπεις cybermaster ότι ο "φίλος" μας έμαθε ότι η σιωπή είναι χρυσός και αποφάσισε να βγάλει κι αυτός κάτι? Σου λέει τα παίρνουν που τα παίρνουν όλοι εδώ...

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 20:40:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΑΦΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΤΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΛΗΡΩΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 20:47:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Σιγά μη θυμάται και τι λέει ..... κάτι αποκαλύψεις και φωτογραφίες ακόμα τα περιμένουμε!

Εξάλλου η μνήμη δεν είναι και το δυνατότερο σημείο των διανοητικά διαταραγμένων ατόμων....

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 20:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ????
Α Ι DON'T KNOW THIS WORD!!!!!!!


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 21:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Γιατί την ξέρει αυτός ? Μην κοιτάς που λέει ό,τι του κατεβει στο κεφάλι από κότσια και παντελόνια μηδέν...

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 00:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Aaaaaaaaxaxaxaaaaaaaaaaaaa, to brhka : alloi einai antres me arx.... ki alloi einai arx.... antres.... eeee????
Re sy ngw, thn psaxneis akomh thn apanthsh? Mhn mas peis twra oti sylegeis plhrofories, giati ta koroida mas teleiwsan. Ma pws fainetai, e3alloy, enas asxetos poy, enw diabazei ta mynhmata, anti na apanthsei ka8etai kai 3ynei to kefali (h kai kati allo) kai, mhn exontas brei ta katallhla logia, to afhnei na perasei....
M epiteloys! Ektos ki an soy teleiwsan ta lefta, kai den mporeis pleon na mpeis sto forum, ftwxadaki ths dekaras. Enw emeis, mas blepeis, na reei to xrhma!
Ante loipon, ela poy se fwnazei o "laos soy" mikre. Mhn antistekesai, mhn antistekesai, kane ena bhmaaaa kai syyyy, to pa8os eeeerxetaiii!!! Natos erxetai (to syn8hma) alla pws erxetai? Me to foystaki shkwmeno kai ta podia anoixta.....
GRETEL!!!!!! Esena mwro moy pws na se paei kontra ena typaki ksekokalliasmeno san ton noygkoy.... Esy kalh moy 8a ton bgaleis nok aoyt! Ase poy 8a akoysei aytos th le3h "orgio" kai 8a psaxnei gia fai....
quote:
GNW THE TSARLATANOS!!!

CYBERMASTER egrapses kai pali lemeeeee!!!! Re sy, omws, mhn toy allazeis to onoma, giati etsi hli8ios poy einai, 8a nomizei oti milas gia... allon, kai 8a ton mperdepseis, einai poy einai....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 00:44:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
GALADRIEL! Exeis apolyto dikio! Ma fysika einai to super agxolytiko topik, h super lysh, to super diaskedastiko kommati ths meras mas! Kalwshr8es sto club twn stoykas, babe!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 08:23:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Πάω στοιχημα (για να βγάλουμε και τα έξοδα μας εδώ μέσα...) ότι όταν ξαναεμφανιστεί ο "φίλος" μας θα λέει ότι μας άφηνε επίτηδες να μιλαμε μόνοι μας γιατί είναι μέρος του "σχεδίου", το οποίο προβλέπεται "καλλιγραφικό"! Η αλήθεια είναι πάντως ότι θα είχε τέτοια ατραξιόν το esoterica δεν το φανταζομουνα... ! Αν και χθες με έκανε να βαρεθώ ανεπανορθωτα... και όχι τίποτα άλλο ακύρωσα και ένα σωρό προσκλήσεις για περαιτέρω συνευρέσεις τρίτου τύπου....Ετσι όπως πάει το πράμα θα κλείσει το τόπικ και δεν βλέπω με τι άλλο θα το αντικαταστήσουμε.... Να ξαναπέσουμε σε σοβαρές συζητήσεις και αναζητήσεις και εξερευνήσεις... εμείς ποτέ! Εξάλλου δεν ήρθαμε για αυτό στο esoterica, είναι γνωστα τα παιχνίδια που παίζονται εδώ....

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 15:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
Παιδιά θα σας ζητήσω μία χάρη και ποντάρω στο φιλότιμό σας.

Βάλτε μία τελεία σε αυτό το θέμα ΤΩΡΑ.

Ο ngw έχει προ πολλού εκτεθεί και έχει δείξει κενότητα και βαθιά ασοβαρότητα.


Η συνέχισή του θέματος καταντάει εις βάρος σας.


Το ξέρω ότι με τέτοια θέματα δεν μπορείς να είσαι σοβαρός όμως ας το λήξουμε τώρα και ας μην του δίνουμε τις διαστάσεις που ΔΕΝ του αξίζουν.


Πιθανόν ο ngw να ξαναρχίσει τα γαβγίσματα και γι'αυτό ας μην ξαναψαρώσουμε και ας σιωπήσουμε.


Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 15:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia


κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 18:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
Ε ΚΟΣΤ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΜΕ!!!!!
ΧΕΧΕΧΕ!!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΟΥΚΕΤΟCHAMPION ΑΜΑΛΙΑ (ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ) ΑΜΑ Ο GNW ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!
ΑΜΑΛΙΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ???
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΑΛΛΙΩΣ.........

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 20:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Η αυλη και οι αυλικοι------------Ολους εσας θα σας αποκαλω απο δω και περα αυλινες η αυλικινες.------Εσεις διαλεξτε το ονομα.Χαχα.---------αλζαρο εισαι τοσο μα τοσο ασχετεος ωστε νομιζες οτι η αντμινα δεν ειναι φυσικο προσωπο.Χαχα.Απολογησου,και δεξου οτι εισαι τελειως ασχετος.-----αμαλια το α οχι με κεφαλαιο για να σε υποβιβασω.Το κειμενο που θα γραψω για σενα το εχω ηδη ετοιμασει.Αλλα τι σημασια εχει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 20:30:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
αλζαρο εισαι τοσο μα τοσο ασχετεος ωστε νομιζες οτι η αντμινα δεν ειναι φυσικο προσωπο.Χαχα.Απολογησου,και δεξου οτι εισαι τελειως ασχετος

Δεν νομίζω ngw.
Δεν ήξερες γιατί σου μιλούσα..
Αργότερα στο σφυρίξανε , και το έβγαλες στη φόρα.
Θα σου πώ κάτι που ίσως να μην ξέρεις.
Γνωρίζω τα πάντα. Αυτό να το θυμάσαι..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 20:53:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αυλινα η αυλικινα αλζαρο τελικα δεν εισαι μονο ασχετος.----Εισαι και μεγαλος *****.Με το μ κεφαλαιο.------Αυλινα θες να σε λεω η αυλικινα.-----Βεβαια μπορει να ριχνω μπινελικια αποψε αλλα δεν πειραζει.-------Μονος εναντιον 40 οπως ειπε και ο ερμης.-----40 αυλινες της αδερφοτητας.--Μπου.ξεφτιλες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 21:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Mα γιατί με βρίζεις..??

Επειδή σου αποδεικνύω οτι δεν είμαι άσχετος??
Απο την αρχή δεν σου είπα οτι ο admin δεν υπάρχει???
Τώρα μας λές οτι ο admin είναι ο Mιχάλης..
Πάλι λάθος κάνεις... Δεν είναι αυτός...
Αυτοί που στο σφυρίξανε στο σφυρίξανε λάθος...
Σου έχουν σφυρίξει μερικά πραγματάκια .. όσα ξέρουν δηλαδή...

Εγώ θα σου κάνω μία ερώτηση...
Μήπως αυτός που σου την φόρεσε .. ξέρεις ... αυτός που σεεε ...
στο τέλος σου είπε οτι τον έλεγαν admin και τα έχεις βάλει μαζί του..??


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1054688
Maintained by Digital Alchemy