ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 46
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:23:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ Αιθεροβάμονα, έφαγα 200 λεξικα που έχω, αλλά δεν μπορώ να βρώ τι σημαίνει "συγκυλισμός".

Μπορείς να βοηθήσεις;

Ισως να κσέρει ο macedon. Κώστα;

Edited by - Αίολος on 24/02/2012 22:35:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AitheroVamon, σε ευχαριστώ για την καλή σου διάθεση.

Επίσης πρέπει να σε ευχαριστήσω και για το ότι παρακολουθείς το θέμα, αν και δεν μιλάς.

Είσαι, απ τις καλές φωνές μέσα στο φόρουμ.

Εγώ, σωστά τα κάνω για να μεταφέρω φωτογραφίες ( μετέφερα ήδη δύο παλαιότερα) αλλά τώρα δεν μπορώ να μεταφέρω με τίποτα, ούτε καν από τις εικόνες του google.

Δεν πειράζει, βρήκα όπως βλέπεις τρόπο για να παρακάμπτω το πρόβλημα.

Μεταφέρω τις φωτογραφίες σε άλλο φόρουμ και από εκεί μεταφέρω την τοποθεσία της εικόνας.

αυτό που δεν ήξερα ήταν το "image resize"

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:35:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ααααα Εγω την έκανα την καλη μου πράξη για σήμερα

Δεν μπορώ να σας βοηθάω όλους κουράστηκα !

Συνκυλιστείτε με ασφάλεια !!!


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εξέφρασα την αποψη μου
και τις όποιες "αντιρρήσεις" μου για το θέμα ΓΓ
απο την αρχή
(λες και ήξερα την τροπή του...)

Απο εκεί και πέρα παραμένω απλός θεατής.

Οσο για το τεχνικό πρόβλημα ,
πρεπει να κάνεις μερικές δοκιμές ακομη ,
γιατι καλο ειναι οι φωτογραφίες σου να φαίνονται.


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 22:54:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό καταλαβαίνω κι εγώ Αιθεροβάμων, αλλά δεν υπάρχει σε κανένα λεξικό και είναι βασικής σημασίας για την κατανόηση του κειμένου των Αγίων Πατέρων ημών.
Εάν της αποδώσουμε το νόημα που λές, τι καταλαβαίνουμε;

Δηλαδή: Πάλιν η προς άλλο πρόσωπο γινομένη, ή γίνεται με συγκυλισμόν, ή χωρίς συγκυλισμόν. Η χωρίς συγκυλισμόν γινομένη, ή γίνεται με πιασίματα και φιλήματα, χωρίς όμως γαργαλισμόν, και κανονίζεται είκοσι ήμέρας, ή γίνεται και με γαργαλισμόν, και κανονίζεται τριάντα ημέρας.
Η δε με συγκυλισμόν γινομένη, ή γίνεται εις ομογενή, και κανονίζεται εβδομήντα ημέρας, ή γίνεται εις ετερογενή, ζώα δηλ. και κανονίζεται επτά χρόνους.

Τι να θέλει να πει ο Αγιος άνθρωπος;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέτοιες βαθιές ερμηνείες που ζητάς μόνο ο agelos μπορεί να σου δώσει .
Σάλτα στο καράβι του να στο αναλύσει


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:05:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Διότι με τεφτέρια δεν στηρίζεται κατηγορία.
Είναι αρκετά όμως για το ενδοοικογενειακό τους ΣΟΥΤΑΡΙΣΜΑ!

Αρα σταμάτα να μιλάς για πράγματα που δεν αποδεικνύονται, γιατί είναι αιτία για δικαστική αγωγή. Δεν μπορείς δημόσια κάποιον επώνυμο να τον ονομάζεις κλέφτη, χωρίς αποδείξεις στην κατοχή σου!
Βέβαια με την ανοχή της συνυπεύθυνης διαχείρισης , αλλά σε προσωπική βάση σε συμβουλεύω να το αναλογιστείς;
Εκτός αν έχεις αποδείξεις!
Πρέπει να τις παράθεσης δημόσια άμεσα, ειδάλλως αναθεώρησε!
Είναι βαριά η κατηγόρια σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αρα σταμάτα να μιλάς για πράγματα που δεν αποδεικνύονται, γιατί είναι αιτία για δικαστική αγωγή. Δεν μπορείς δημόσια κάποιον επώνυμο να τον ονομάζεις κλέφτη, χωρίς αποδείξεις στην κατοχή σου!
Αυτά να τα πεις στον Πλάνα λεβεντιά μου καμαρωτή.
Αν έχεις τα κότσια...
Επί του θέματος (συγκυλισμός) έχεις να πεις κάτι;

Edited by - Αίολος on 24/02/2012 23:10:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:20:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτά να τα πεις στον Πλάνα λεβεντιά μου καμαρωτή.
Αν έχεις τα κότσια...
Επί του θέματος (συγκυλισμός) έχεις να πεις κάτι;

Το αν θέλω και το τι θα πω στον κύριο Πλάνα είναι δική μου υπόθεση και δεν σε αφορά!
Που είδες "λεβεντιά μου καμαρωτή" ότι τα λέει ο Πλάνας αυτά, για να τα δούμε και εμείς ή έχεις κάποια μυστική πληροφόρηση; Μέχρι τότε σε συμβουλεύω να αναθεωρήσεις άμεσα, γιατί παίρνεις στο λαιμό σου και την διαχείριση η οποία δεν φταίει σε τίποτα!

Περιμένω!

Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 01:08:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πσάκσε στη συνέντευξή του και θα δεις να μιλάει για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΤΑΣΘΑΛΕΙΕΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πσάκσε στη συνέντευξή του και θα δεις να μιλάει για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΤΑΣΘΑΛΕΙΕΣ...

Θέλω συγκεκριμένη παραπομπή!
Αυτό που ισχυρίστηκες είναι ανύπαρκτο!
Δεν ονόμασαν πουθενά τον Γατατζωτη Γιάννη "κλέφτη"
Δεν είναι απάντηση αυτή η αοριστία που εξέφρασες!
Εσύ οφείλεις να παραθέσεις αποδείξεις!
Εσύ ενισχύσεις αυτό το ψέμα!
Εσύ δυσφημείς χωρίς αποδείξεις!
Εγώ δεν έχω να ψάξω τίποτα!
Γιατί ξέρω ότι δεν ονομάστικε πουθενά έτσι!
Εσύ οφείλεις!
Περιμένω!

Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 01:33:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2012, 23:33:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με την ευκαιρία των σεξιστικών υπονοούμενων που παρέθεσε ο έωλος και τους κανόνες για την συγχώρεσή τους, σας μεταφέρω κάποιους άλλους κανόνες, που είναι και για τα δύο φύλλα και που τους λένε απ έξω όλοι όσοι θέλουν να μπούν στις Ζ.Δ και να λέγονται Ιππότες και Ντάμες.

Οι κανόνες και για τα δύο φύλλα

1) Να Πιστεύουμε στο Θεό και να αισθανόμαστε την δική μας αθανασία με φυσικό τρόπο.
2) Να καταλάβουμε την φύση σαν έκφραση αυτής της Θεότητας, η οποία πρέπει να παραμείνει αμόλυντη, καθαρή, όμορφη, ατομικά, ομαδικά και στο περιβάλλον.
3) Να απομακρύνουμε από εμάς κάθε νόημα βίας, αρχίζοντας απ την ψυχολογική, που περικλείει τις μάχες των ψευτοκοινωνικών, των χρονικών, των οικονομικών και των πολιτικών τάξεων, μη ακολουθώντας το παιχνίδι της μεγάλης πλάνης που βυθίζει τον κόσμο σ ένα χάος φτώχειας από ηθική και φυσική άποψη. Να ξεκινήσουμε από ένα μεγάλο αλτρουισμό για να φτάσουμε στη φυσική γενναιοδωρία.
4) Να αναγνωρίσουμε ότι η Ψυχή δεν έχει ηλικία και ότι είναι νέος κανείς στην καρδιά όταν είναι βασισμένος σ ένα ιδεώδες νεότητας.
5) Να αναγνωρίσουμε ότι η Ψυχή δεν έχει φύλλο και ότι όλοι έχουμε δικαίωμα στην Βούληση, στην Αγάπη και στην Διάνοια.
6) Να αναγνωρίσουμε ότι όλα αυτά που είναι ορατά και μετρητά, είναι η σκιά των αόρατων και αμέτρητων Δυνάμεων.
7) Να δίνουμε περισσότερη σημασία στο Αθάνατο πνεύμα, παρά στην περαστική σάρκα.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 03:47:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@ γαραντζώτης γιάννης:

1ον.

quote:
γαραντζώτης γιάννης - Απεστάλη: 24/02/2012, 07:16:17

Πες μας, σε παρακαλώ, για να ξέρουμε, όλοι εδώ μέσα, αυτή η εικόνα, http://img713.imageshack.us/img713/102/airsex10.jpg επιτρέπεται?

Έχει ή δεν έχει σεξιστικό περιεχόμενο?



Να υπενθυμίσουμε (και για να τελειώνουμε με αυτό) ότι σχετικά με την εικόνα, εσύ μπήκες στα forums ανακοινώνοντας ότι θέλεις να συνουσιαστείς με όλα τα μέλη. Από κει και πέρα, η εν λόγω εικόνα ήταν ένα από τα φυσιολογικά επακόλουθα της γελοιοποίησης του θέματος που ξεκίνησες και της προσπάθειας ψυχολογικής παγίδευσης που προσπάθησες να ασκήσεις εναντίον των μελών.


2ον.
Ακόμα, λάβε υπόψη σου, ότι εάν συνεχιστεί η παραποίηση του ονόματος μέλους "Αίολος" θα ληφθούν μέτρα. Αυτό παραβαίνει τους κανονισμούς και θεωρείται προσβολή επί του προσωπικού.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 04:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μυρμιδόνας - Απεστάλη: 24/02/2012, 23:05:15
quote:
Αίολος:

Διότι με τεφτέρια δεν στηρίζεται κατηγορία.
Είναι αρκετά όμως για το ενδοοικογενειακό τους ΣΟΥΤΑΡΙΣΜΑ!


Αρα σταμάτα να μιλάς για πράγματα που δεν αποδεικνύονται, γιατί είναι αιτία για δικαστική αγωγή. Δεν μπορείς δημόσια κάποιον επώνυμο να τον ονομάζεις κλέφτη, χωρίς αποδείξεις στην κατοχή σου!
Βέβαια με την ανοχή της συνυπεύθυνης διαχείρισης , αλλά σε προσωπική βάση σε συμβουλεύω να το αναλογιστείς;
Εκτός αν έχεις αποδείξεις!
Πρέπει να τις παράθεσης δημόσια άμεσα, ειδάλλως αναθεώρησε!
Είναι βαριά η κατηγόρια σου!


Πράγματι, όπως δηλώνει και ο Αίολος, στη Συνέντευξη από τη "Νέα Ακρόπολη" αναφέρεται:

"Πρόκειται για ένα πρώην μέλος, τον κ. Γαρατζιώτη, τον οποίο έχουμε αποπέμψει από το σωματείο για οικονομικές και άλλες ατασθαλίες, καθώς και για ανάρμοστη συμπεριφορά."

Είναι προφανές το που παραπέμπει η συγκεκριμένη αναφορά και ο Αίολος στο μήνυμά του είχε γράψει:
"Τον έδιωξαν διότι μασούσε, σύμφωνα με τον Πλανά."

(Τα έντονα γράμματα, δικά μου)

Εν πάσει περιπτώσει, όποιος έχει πρόβλημα με τη συγκεκριμένη δήλωση, ας κινήσει οποιοαδήποτε διαδικασία θέλει με το συγκεκριμένο σωματείο. Εδωπέρα δικαστήριο δεν είναι, όπως έχουμε ξαναπεί και δεν χρειάζονται περαιτέρω αναφορές σε κατηγορίες επί του προσωπικού. Απ' ότι έχουμε καταλάβει πάντως, το δικαστήριο δεν ήταν καν για οικονομικές ατασθαλίες αλλά για συκοφαντική δυσφήμιση από τηλεοπτικά μέσα. Δεν ξέρουμε βέβαια, εάν ισχύει κάτι άλλο μπορεί να το αναφέρει ο γαραντζώτης γιάννης.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 10:38:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμαλία, δεν ξέρεις πόσο χαρούμενο με έκανες!
Χρόνια τώρα άκουγα αυτές τις κατηγορίες, πίσω από την πλάτη μου και δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.
Την συγκεκριμένη δημοσίευση, δεν την είχα δει και γι αυτό και δεν την είχα σχολιάσει.
Όπως μας πληροφορεί τότε ο Admin...στις 06/04/2004, 15:33:57 ...

"Παραλάβαμε ακόμη 3 κείμενα απαντήσεων(το ένα απαντά σε δύο μαζί ερωτήσεις μας) στα πλαίσια αυτής της Συνέντευξης από τον "Πολιτιστικο και Φιλοσοφικό Οργανισμό - Νέα Ακρόπολη" τα οποία και τοποθετούμε παρακάτω, μαζί με τις αντίστοιχες ερωτήσεις."

Αυτές τις τρεις ακόμα απαντήσεις, δεν τις είχα δει και για τον λόγο αυτό και δεν τις είχα σχολιάσει.
Το ίδιο φαίνεται πως ισχύει και για τον λογαριασμό "Αίολος",αλλιώς, πως μπορεί να εξηγηθεί το ερώτημα που προκύπτει...
Γιατί εξαφανίστηκε μετά από την πιεστική ερώτηση του Μυρμιδόνα..."Θέλω συγκεκριμένη παραπομπή!
Αυτό που ισχυρίστηκες είναι ανύπαρκτο!
Δεν ονόμασαν πουθενά τον Γατατζωτη Γιάννη "κλέφτη"

Προφανώς, γιατί δεν ήξερε που να το βρεί επειδή και αυτός δεν το είχε διαβάσει, αλλά του το είχαν πει.

Σε σχέση τώρα με αυτή την κατηγορία, θέλω να σε ενημερώσω (κωμικοτραγικό είναι) πως την Αγωγή εναντίον παντός υπευθύνου, την έχει έτοιμη ο δικηγόρος μου, από το 2004.
Αυτό που περιμέναμε, ήταν το να έχουμε απτές αποδείξεις, είτε προφορικές, είτε γραπτές για την ύπαρξη τέτοιας κατηγορίας.

Φυσικά, όπως καταλαβαίνεις,στην αγωγή ή στην μήνυση που , πολύ πιθανά, θα καταθέσω, μπορεί να διώκονται ( αυτό θα το αποφασίσει ο δικηγόρος μου)και όλοι όσοι αναπαρήγαγαν αυτή την ψευδή κατηγορία, όπως ακριβώς δηλαδή έκανε και η Νέα Ακρόπολη, η οποία κινήθηκε και εναντίον της δημοσιογράφου και εναντίον του σταθμού που με φιλοξένησε.

Η ώρα της αλήθειας, έρχεται όλο και πιο κοντά. (και όσο σκέφτομαι, την χαρά που θα κάνει ο δικηγόρος μου, τόσο πιο πολύ το διασκεδάζω. Ξέρεις δεν είναι μόνο η οικονομική ανταμοιβή που θα τον χαροποιήσει, αλλά και η διαφήμιση που θα έχει για άλλη μια φορά)

Με όλα αυτά που λέω αμαλία, δεν θέλω με κανένα τρόπο να νομίσεις πως επιθυμώ να εξαφανιστεί η πιο πάνω συνέντευξη, αν και όπως πίστευα την είχατε εξαφανίσει.
Ψάχνοντας στις "συνεντεύξεις" του φόρουμ, εδώ και αρκετό καιρό, έβλεπα...αυτό που βλέπω και τώρα...

"Συνεντεύξεις
Category Locked Category Locked


Θέμα Συγγραφέας Απαντήσεις Αναγνώσεις Τελευταίο Μήνυμα Νέο Θέμα Subscribe
Δεν Βρέθηκαν Θέματα

Νέα Μηνύματα Νέα Μηνύματα από την τελευταία σας Είσοδο.
Παλιά Μηνύματα Παλιά Μηνύματα.(Καυτό Θέμα 20 απαντήσεις ή περισσότερες.)
Κλειδωμένο Θέμα Κλειδωμένο θέμα.

Category Locked Category Locked"

Αυτό το κλείδωμα το παρατήρησα από τότε που, εξ αιτίας της παρουσίας μου στο φόρουμ, προσπάθησαν οι υπεύθυνοι να διαχωρίσουν , την κραυγαλέα σχέση τους με την Νέα Ακρόπολη.

Τώρα που το σκέφτομαι, αυτός είναι και ο πραγματικός λόγος της αδυναμίας του λογαριασμού "αίολος" να στηρίξει τις κατηγορίες του.
Στην αδυναμία του αυτή, βέβαια, ήλθες εσύ αμαλία, σαν προστάτης που είσαι , όλων των αδυνάτων, και ανέσυρες από τα μπαούλα του φόρουμ την επίμαχη συνέντευξη που, αδυνατούσε να βρεί για να υπερασπιστεί τον "λογαριασμό" του.

Θέλω, λοιπόν, όπως καταλαβαίνεις, να ξεκλειδώσεις τις συνεντεύξεις, για να μπορούν όλοι να τις δουν, όταν το ζήτημα, όπως προβλέπω, θα έχει γίνει το επίκεντρο ενδιαφέροντος,για πολλούς...

Όπως και να έχει το θέμα, τώρα θα πρέπει να υποστείτε και τον σχολιασμό των τριών ακόμη απαντήσεων της Νέας Ακρόπολης.

Όσο γι αυτό που λες αμαλία,..."Να υπενθυμίσουμε (και για να τελειώνουμε με αυτό) ότι σχετικά με την εικόνα, εσύ μπήκες στα forums ανακοινώνοντας ότι θέλεις να συνουσιαστείς με όλα τα μέλη. Από κει και πέρα, η εν λόγω εικόνα ήταν ένα από τα φυσιολογικά επακόλουθα της γελοιοποίησης του θέματος που ξεκίνησες και της προσπάθειας ψυχολογικής παγίδευσης που προσπάθησες να ασκήσεις εναντίον των μελών."

Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά αμαλία, με άλλα λόγια, δεν λες τίποτα λιγότερο ή τίποτα περισσότερο παρά πως, όταν έχουμε μια δικαιολογία μας επιτρέπεται να χρησιμοποιούμε σεξιστικές δημοσιεύσεις. Αν κατάλαβα κάτι λάθος, μπορείς να με διορθώσεις αλλιώς θεωρώ πως από εδώ και μπρος δεν ισχύει ούτε για μένα, ούτε και για κανένα άλλο η προειδοποίηση του Adnin..."Οποιαδήποτε επανάληψη σεξιστικού υπονοουμένου, όπως το "θηλυκός Βελιγκέκας" το οποίο χρησιμοποιήθηκε δύο φορές από τον γαραντζώτης γιάννης, ή οποιασδήποτε ανάλογης τακτικής, θα σημάνει την άμεση, χωρίς περαιτέρω προειδοποίηση, απενεργοποίηση του λογαριασμού, τουλάχιστον χρονικά."

Αποφασίστε τελικά, τόσο χρόνια είστε στη διοίκηση του φόρουμ, τι απ όλα ισχύει. Αυτό που λέει η αμαλία, ότι δηλαδή όταν υπάρχει "δικαιολογία", τότε μπορεί κάποιος να κάνει σεξιστικές δημοσιεύσεις ή αυτό, το κατηγορηματικό, που λέει ο Admin.

Απλά, για άλλη μια φορά, γίνεται φανερό σε όλους ( και είναι πολλοί αυτοί) πως εσείς έχετε το μαχαίρι, έχετε και το καρπούζι και το κόβετε, ετσιθελικά, όπως θέλετε..., και ακόμα περισσότερο πως με την συμπεριφορά σας αυτή, τό μόνο που στ αλήθεια θέλετε είναι...με κάποια "δικαιολογία", να εξαφανίσετε για κάποιο διάστημα ή (ακόμα καλύτερα)και για πάντα ένα μέλος του φόρουμ, μόνο και μόνο επειδή είναι φορέας διαφορετικών ιδεών.

Ας δούμε τώρα και αυτό που λες αμαλία... "Ακόμα, λάβε υπόψη σου, ότι εάν συνεχιστεί η παραποίηση του ονόματος μέλους "Αίολος" θα ληφθούν μέτρα. Αυτό παραβαίνει τους κανονισμούς και θεωρείται προσβολή επί του προσωπικού."

αμαλία, πρέπει να καταλάβεις κάτι...Εγώ έχω προσωπικότητα, γιατί έρχομαι και συνομιλώ μαζί σας έχοντας φανερά όλα τα στοιχεία της προσωπικότητάς μου (ονοματεπώνυμο, τηλέφωνο, ηλεκτρονική διεύθυνση). Ο λογαριασμός "Αίολος",όπως και όλοι εσείς, δεν είναι καμιά προσωπικότητα για να μπορεί επομένως να προσβληθεί. Μην τρελαθούμε δηλαδή... Ένας απρόσωπος "λογαριασμός" είναι και τίποτα πιο πολύ. Ποιος κρύβεται από πίσω, πολύ πιθανά να το ανακαλύψουμε σύντομα.
Απλά, ένας λογαριασμός είναι όπως ένα αυτοκίνητο. Αν εμπλακεί σε μια σύγκρουση, κινούμενο αντικανονικά, δεν θα τιμωρήσουμε το αυτοκίνητο- λογαριασμό, αλλά αυτόν που το χρησιμοποιεί. Αλλά και αντίστροφα, όταν η προσωπικότητα ενός πεζού κτυπήσει κάποιο αυτοκίνητο, επειδή πέρασε από λάθος σημείο τον δρόμο, σε καμία περίπτωση δεν θα τον κατηγορήσουμε πως επιτέθηκε εναντίον της προσωπικότητας του οδηγού.

Μπορεί να παραμυθιαζόσαστε, όσο θέλετε, πως είσαστε προσωπικότητες. Η αλήθεια όμως είναι εντελώς διαφορετική. Είτε σας αρέσει, είτε όχι.

Αλλά, δεν θα σταθώ μόνο στον πιο πάνω συλλογισμό μου, αλλά ας έλθω και στην πιο κάτω διαπίστωση...
Από την αρχή που ήλθα στο θέμα, αντιμετώπισα....εσένα, στις 14/11, στη σελ 14 να λες, απευθυνόμενη σε μένα..."γαραντζώτης γιάννης".
Εσύ, μπορεί να μην το αντιλαμβάνεσαι, αλλά αυτή η προσφώνηση αποτελεί προσβολή για μένα (το έχω αναφέρει αρκετές φορές). Δεν είμαι ένας ακόμα απρόσωπος λογαριασμός (όπως θέλησες να με υποβιβάσεις)αλλά μια προσωπικότητα με ονοματεπώνυμο. Έτσι, όπως αρμόζει, όταν απευθύνεσαι σε κάποιον συνάνθρωπό σου και όχι σε ένα "λογαριασμό" πρέπει να λες...γαραντζώτη γιάννη.
Τόσο δύσκολο είναι για να το καταλάβεις?
Στις 5/12 στη σελ 31 ο Admin, απευθυνόμενος σε εμένα λέει... "Και να σου πω κε Φακα-dor (εκ της "φάκας" και του "matador", έτσι... μην έχουμε και τίποτα άλλες παρεξηγήσεις τώρα και με στείλεις και στη... Χάγη τελικά);;"

Αυτό αμαλία, δεν αποτελεί παραποίηση του ονόματός μου?

Να μη σχολιάσω και τα..."τέως", "δάσκαλε", "Γιαννάκη" από λογαριασμούς που κατ ουδένα τρόπο τους έχω δώσει το δικαίωμα να αισθανθούν κάποια οικειότητα μαζί μου.

Ενδιαφέρον, πάντως, έχει η παρατήρηση πως η αμαλία προστρέχει σε υποστήριξη του ονόματος του λογαριασμού "Αίολος" και προειδοποιεί εμένα πως, αν συνεχίσω την παραποίηση ... "θα ληφθούν μέτρα", την στιγμή που ο λογαριασμός "Αίολος" στις 20/2 έγραφε...
"quote: Μια και το ζήτησε ο Έωλος

Χαχα!
Τώρα μου αρέσεις!
Σχολιασμός αύριο."

Απ την στιγμή που, ο λογαριασμός "Αίολος", όχι μόνο δεν ενοχλήθηκε από την παραποίηση, αλλά μάλιστα, όπως απάντησε... του άρεσε, με το να με προειδοποιεί, εντελώς αυτόβουλα, η αμαλία πως , αν συνεχίσω...θα ληφθούν μέτρα, το μόνο που αποδεικνύει είναι αυτό που έλεγα και πιο πάνω...
Ψάχνουν, με κάθε τρόπο να με αποκλείσουν από το θέμα.



πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 11:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι λέτε ρε άνθρωποι!!!!
Έχετε ξεφύγει εντελώς;;;;;
Απαιτώ να μου παρουσιάσετε και το οφείλετε στους πάντες υπό αυτές τις προϋποθέσεις πλέον, την έκβαση της δικαστικής διαμάχης που τελικά το δικαστήριο ονομάζει τον Γ.Γ "κλέφτη".
Δεν είναι δυνατόν να αποκαλείτε κάποιον κλέφτη χωρίς δικαστική απόφαση!!!
Ασχετος με το αν αναθεωρείστε πλέον, σας δηλώνω υπεύθυνα ότι θα στηρίξω επώνυμα σε δικαστική αγωγή τον Γαρατζώτη Γιάννη και δεν θα είμαι ο ό μόνος!!!
Δεν με ενδιαφέρουν οι διάφορες άστοχες, αόριστες, υποτιθέμενες και αστήριχτες δηλώσεις του Κυρίου Γεώργιου Πλάνα για οικονομικές ατασθαλίες, οι οποίες δεν σημαίνουν τίποτα!!!!
Δεν είναι δυνατόν στον όνομα αυτής της συνέντευξις την οποία κλειδώσατε πριν από καιρό, να στηρίζεται κάτι τόσο διαφορετικό και βαρύ από πλευράς κατηγορίας και δυσφήμισης προς ένα επώνυμο άτομο του φόρουμ!
Αμαλία απαιτώ αποδείξεις για το "κλέφτης " Τώρα!
Δεν μπορείς να ονομάζεις κλέφτη κάποιον επειδή ο πλάνας υποθέτει, ενώ κανένα δικαστήριο δεν το επιβεβαιώνει και ο οποίος Πλάνας μάλιστα, δεν αναφέρει πουθενά τον Γ.Γ ως κλέφτη!!!! το έχετε καταλάβει;;;;;
Αντίθετα σε συνέντευξη με την Έλλη Σταη, θυμάμαι ότι μέσα στη σαστιμάρα του ο Πλάνας, έλεγε τότε στον Γαρατζώτη Γιάννη να μην κάνει τόσο μεγάλες δωρεές στην Νέα Ακρόπολη!!!
Έχετε καταλάβει την σοβαρότητα της κατάστασης;;;
Αυτό που στηρίζετε σαν διαχείριση είναι αδιανόητο, αστήρικτο και συκοφαντικό!!!!
Αυτήν τι στιγμή Αμαλία με την δήλωση σου επιβεβαιώνεις ότι και η στάση της διαχειρίσεις συμφωνεί με της αστήριχτες συκοφαντίες του Αιόλου και όχι μόνο!!!!
Απέσυρε της δηλώσεις αυτές και αναθεωρήστε Τώρα!!!!
Ο Γαρατζώτης Γιάννης είναι ενεργός και δραστηριοποιείτε στην αγορά και το εμπόριο!!!
Έχετε καταλάβεις τι πραγματεύεστε αυτήν την στιγμή!
Απαιτώ να υπάρξη αναθεώρηση άμεσα, ασχέτος με το τι θα επακολουθήση πλέον στο μέλλον!!!


Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 11:44:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 11:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανατρίχιασα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 12:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν με ενδιαφέρουν οι διάφορες άστοχες, αόριστες, υποτιθέμενες και αστήριχτες δηλώσεις του Κυρίου Γεώργιου Πλάνα για οικονομικές ατασθαλίες, οι οποίες δεν σημαίνουν τίποτα!!!!

Χααχαχα! Δεν σημαίνουν τίποτα οι δηλώσεις του Πλάνα που είναι δημοσιευμένες εδώ και χρόνια και σημαίνουν οι δικές μου; Πλάκα έχεις!
Και τι θα "πείτε" στο δικαστήριο; Οτι ο Κύριος Πλάνας είναι αρχηγός μας και δεν έχουμε τον κώλο να τα βάλουμε μαζί του, αλλά τα βάζουμε με όλους τους άλλους;
Λέω ότι είναι ακόμα αρχηγός σας, διότι ΜΟΝΟΝ τον Πλάνα αποκαλείς "Κύριο" με το "Κ" κεφαλαίο. Ουδέναν άλλο έχεις χαρακτηρίσει "Κύριο". Ούτε καν τον Γιάννη μας.

Ενδειξη σεβασμού ή υποταγής για κάποιον ο οποίος βρίσκεται στην κορυφή μιας οργάνωσης την οποία σκυλοβρίζετε εδώ και μήνες;
Βρε μήπως είσαστε ακόμα στην ΝΑ και μας δουλεύετε;


Edited by - Αίολος on 25/02/2012 12:30:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 12:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νέα Μηνύματα Νέα Μηνύματα από την τελευταία σας Είσοδο.
Παλιά Μηνύματα Παλιά Μηνύματα.(Καυτό Θέμα 20 απαντήσεις ή περισσότερες.)
Κλειδωμένο Θέμα Κλειδωμένο θέμα.

Category Locked Category Locked"

Αυτό το κλείδωμα το παρατήρησα από τότε που, εξ αιτίας της παρουσίας μου στο φόρουμ, προσπάθησαν οι υπεύθυνοι να διαχωρίσουν , την κραυγαλέα σχέση τους με την Νέα Ακρόπολη.

Θέλω, λοιπόν, όπως καταλαβαίνεις, να ξεκλειδώσεις τις συνεντεύξεις, για να μπορούν όλοι να τις δουν, όταν το ζήτημα, όπως προβλέπω, θα έχει γίνει το επίκεντρο ενδιαφέροντος,για πολλούς...

Όπως και να έχει το θέμα, τώρα θα πρέπει να υποστείτε και τον σχολιασμό των τριών ακόμη απαντήσεων της Νέας Ακρόπολης.

Όσο γι αυτό που λες αμαλία,..."Να υπενθυμίσουμε (και για να τελειώνουμε με αυτό) ότι σχετικά με την εικόνα, εσύ μπήκες στα forums ανακοινώνοντας ότι θέλεις να συνουσιαστείς με όλα τα μέλη. Από κει και πέρα, η εν λόγω εικόνα ήταν ένα από τα φυσιολογικά επακόλουθα της γελοιοποίησης του θέματος που ξεκίνησες και της προσπάθειας ψυχολογικής παγίδευσης που προσπάθησες να ασκήσεις εναντίον των μελών."

Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά αμαλία, με άλλα λόγια, δεν λες τίποτα λιγότερο ή τίποτα περισσότερο παρά πως, όταν έχουμε μια δικαιολογία μας επιτρέπεται να χρησιμοποιούμε σεξιστικές δημοσιεύσεις. Αν κατάλαβα κάτι λάθος, μπορείς να με διορθώσεις αλλιώς θεωρώ πως από εδώ και μπρος δεν ισχύει ούτε για μένα, ούτε και για κανένα άλλο η προειδοποίηση του Adnin..."Οποιαδήποτε επανάληψη σεξιστικού υπονοουμένου, όπως το "θηλυκός Βελιγκέκας" το οποίο χρησιμοποιήθηκε δύο φορές από τον γαραντζώτης γιάννης, ή οποιασδήποτε ανάλογης τακτικής, θα σημάνει την άμεση, χωρίς περαιτέρω προειδοποίηση, απενεργοποίηση του λογαριασμού, τουλάχιστον χρονικά."

Αποφασίστε τελικά, τόσο χρόνια είστε στη διοίκηση του φόρουμ, τι απ όλα ισχύει. Αυτό που λέει η αμαλία, ότι δηλαδή όταν υπάρχει "δικαιολογία", τότε μπορεί κάποιος να κάνει σεξιστικές δημοσιεύσεις ή αυτό, το κατηγορηματικό, που λέει ο Admin.

Απλά, για άλλη μια φορά, γίνεται φανερό σε όλους ( και είναι πολλοί αυτοί) πως εσείς έχετε το μαχαίρι, έχετε και το καρπούζι και το κόβετε, ετσιθελικά, όπως θέλετε..., και ακόμα περισσότερο πως με την συμπεριφορά σας αυτή, τό μόνο που στ αλήθεια θέλετε είναι...με κάποια "δικαιολογία", να εξαφανίσετε για κάποιο διάστημα ή (ακόμα καλύτερα)και για πάντα ένα μέλος του φόρουμ, μόνο και μόνο επειδή είναι φορέας διαφορετικών ιδεών.

Ας δούμε τώρα και αυτό που λες αμαλία... "Ακόμα, λάβε υπόψη σου, ότι εάν συνεχιστεί η παραποίηση του ονόματος μέλους "Αίολος" θα ληφθούν μέτρα. Αυτό παραβαίνει τους κανονισμούς και θεωρείται προσβολή επί του προσωπικού."

Από την αρχή που ήλθα στο θέμα, αντιμετώπισα....εσένα, στις 14/11, στη σελ 14 να λες, απευθυνόμενη σε μένα..."γαραντζώτης γιάννης".
Εσύ, μπορεί να μην το αντιλαμβάνεσαι, αλλά αυτή η προσφώνηση αποτελεί προσβολή για μένα (το έχω αναφέρει αρκετές φορές). Δεν είμαι ένας ακόμα απρόσωπος λογαριασμός (όπως θέλησες να με υποβιβάσεις)αλλά μια προσωπικότητα με ονοματεπώνυμο. Έτσι, όπως αρμόζει, όταν απευθύνεσαι σε κάποιον συνάνθρωπό σου και όχι σε ένα "λογαριασμό" πρέπει να λες...γαραντζώτη γιάννη.
Τόσο δύσκολο είναι για να το καταλάβεις?
Στις 5/12 στη σελ 31 ο Admin, απευθυνόμενος σε εμένα λέει... "Και να σου πω κε Φακα-dor (εκ της "φάκας" και του "matador", έτσι... μην έχουμε και τίποτα άλλες παρεξηγήσεις τώρα και με στείλεις και στη... Χάγη τελικά);;"

Αυτό αμαλία, δεν αποτελεί παραποίηση του ονόματός μου?

Να μη σχολιάσω και τα..."τέως", "δάσκαλε", "Γιαννάκη" από λογαριασμούς που κατ ουδένα τρόπο τους έχω δώσει το δικαίωμα να αισθανθούν κάποια οικειότητα μαζί μου.

Ενδιαφέρον, πάντως, έχει η παρατήρηση πως η αμαλία προστρέχει σε υποστήριξη του ονόματος του λογαριασμού "Αίολος" και προειδοποιεί εμένα πως, αν συνεχίσω την παραποίηση ... "θα ληφθούν μέτρα", την στιγμή που ο λογαριασμός "Αίολος" στις 20/2 έγραφε...
"quote: Μια και το ζήτησε ο Έωλος

Χαχα!
Τώρα μου αρέσεις!
Σχολιασμός αύριο."

Ψάχνουν, με κάθε τρόπο να με αποκλείσουν από το θέμα.



πρώην αρχηγός ΝΑ Θεσσαλονίκης



Δεν καταλαβαινω γιατί γίνονται τέτοιες διακρίσεις από τη διαχείριση!
Γιατί άραγε;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 12:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και πως ξέρουμε ότι ο Γιάννης μας είναι αυτός που ισχυρίζεται;
Μπορεί ο κανονικός να μην ξέρει τίποτα.
Κι αφού Γιάννη μας είσαι καθαρός ουρανός, γιατί δεν μας βάζεις και μια φωτο σου για να σε γνωρίζουμε, μιας και μας λες ότι είσαι αυτός που ισχυρίζεσαι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 12:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τέως

quote:
Δεν είμαι ένας ακόμα απρόσωπος λογαριασμός (όπως θέλησες να με υποβιβάσεις)αλλά μια προσωπικότητα με ονοματεπώνυμο

Καμιά συγγένεια με τη Lila Pause;

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 13:19:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν καταλαβαινω γιατί γίνονται τέτοιες διακρίσεις από τη διαχείριση!
Γιατί άραγε;;;
Το είπαμε καλή μου: Γλείφω ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 13:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και πως ξέρουμε ότι ο Γιάννης μας είναι αυτός που ισχυρίζεται;
Μπορεί ο κανονικός να μην ξέρει τίποτα.
Κι αφού Γιάννη μας είσαι καθαρός ουρανός, γιατί δεν μας βάζεις και μια φωτο σου για να σε γνωρίζουμε, μιας και μας λες ότι είσαι αυτός που ισχυρίζεσαι;


ο zip είπε παλαιώτερα

[Πάντως, σ' αυτό που λες :

quote:
Ρε zip τι κατάλαβε ο Γιάννης ο γαρατζιωτης που σου είπε το όνομα του
πάλι τον αμφισβητούν

δεν έχεις δίκιο.

Αναφορικά με τον γαραντζώτης γιάννης, η διαχείριση λέει :

quote:
amalia

Έχεις βέβαια δίκιο στο θέμα της διαπίστευσης της ταυτότητας κάποιου ανθρώπου που γράφει με ονοματεπώνυμο, αλλά από ότι μπορούμε να συνάγουμε κρίνοντας από τα στοιχεία που διαθέτουμε, θεωρούμε ότι δεν ψεύδεται.


Συνεπώς, εδώ δεν φαίνεται πως τον αμφισβητούν.]

Αίολε Δικαιολογείσαι το να φοβάσαι κάπως αν κρίνω από αυτά που λες σαν αντίδραση. Αργά η γρήγορα θα το καταλάβεις και εσύ Αίολε ότι είναι αληθινός. Θα να σου κάνω και μια πρόβλεψη. Πιθανόν θα είσαι σε ποιο δυσάρεστη θέση συνειδητοποιώντας ότι το σωστό θα ήταν να αναλάβεις τις ευθύνες σου στην σωστή στιγμή.
Εγώ στο επιβεβαιώνω, γιατί πρόσφατα επικοινώνησα μαζί του και σε πληροφορώ ότι ξέρω τα πράγματα όπως δεν τα ξέρεις. Σε πληροφορώ λοιπόν ότι με την ίδια ανόητη συμπεριφορά της η Ν.Α, όπως της δικιά σας αυτήν την στιγμή, έχασαν το δικαστήριο και ζημιώθηκαν με πρόστιμο οικονομικό (αρκετά χρήματα σε ευρώ.) Συνέχισε εσύ.....για να δούμε αν μπορώ να προβλέψω σωστά! Προσωπική γνώμη και άποψη!

Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 14:55:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 14:17:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πράγματι, όπως δηλώνει και ο Αίολος, στη Συνέντευξη από τη "Νέα Ακρόπολη" αναφέρεται:

"Πρόκειται για ένα πρώην μέλος, τον κ. Γαρατζιώτη, τον οποίο έχουμε αποπέμψει από το σωματείο για οικονομικές και άλλες ατασθαλίες, καθώς και για ανάρμοστη συμπεριφορά."

Είναι προφανές το που παραπέμπει η συγκεκριμένη αναφορά και ο Αίολος στο μήνυμά του είχε γράψει:
"Τον έδιωξαν διότι μασούσε, σύμφωνα με τον Πλανά."

(Τα έντονα γράμματα, δικά μου)

Εν πάσει περιπτώσει, όποιος έχει πρόβλημα με τη συγκεκριμένη δήλωση, ας κινήσει οποιοαδήποτε διαδικασία θέλει με το συγκεκριμένο σωματείο. Εδωπέρα δικαστήριο δεν είναι, όπως έχουμε ξαναπεί και δεν χρειάζονται περαιτέρω αναφορές σε κατηγορίες επί του προσωπικού. Απ' ότι έχουμε καταλάβει πάντως, το δικαστήριο δεν ήταν καν για οικονομικές ατασθαλίες αλλά για συκοφαντική δυσφήμιση από τηλεοπτικά μέσα. Δεν ξέρουμε βέβαια, εάν ισχύει κάτι άλλο μπορεί να το αναφέρει ο γαραντζώτης γιάννης.


quote:
"Πρόκειται για ένα πρώην μέλος, τον κ. Γαρατζιώτη, τον οποίο έχουμε αποπέμψει από το σωματείο για οικονομικές και άλλες ατασθαλίες, καθώς και για ανάρμοστη συμπεριφορά."

Δεν λέει πουθενά ότι είναι "κλέφτης" και δεν υπάρχει δικαστική απόφαση που να αποδεικνύει κάτι τέτοιο. Γι 'αυτο αυτό που ενισχύετε σαν διαχείριση μέσο του Αιόλου είναι συκοφαντική δυσφήμιση το λιγότερο !
Όταν δεν υπάρχει δικαστική απόφαση, σημαίνει ότι και ο Πλάνας συκοφαντεί, πολύ μυαλό θέλει;;; Κι όταν εσείς το αναπαράγεται και το στηρίζετε είστε το ίδιο συνυπεύθυνοι. Η άγνοια νόμου απαγορεύεται Διαχειριστές του φόρουμ!


quote:
Εν πάσει περιπτώσει, όποιος έχει πρόβλημα με τη συγκεκριμένη δήλωση, ας κινήσει οποιοαδήποτε διαδικασία θέλει με το συγκεκριμένο σωματείο. Εδωπέρα δικαστήριο δεν είναι, όπως έχουμε ξαναπεί και δεν χρειάζονται περαιτέρω αναφορές σε κατηγορίες επί του προσωπικού. Απ' ότι έχουμε καταλάβει πάντως, το δικαστήριο δεν ήταν καν για οικονομικές ατασθαλίες αλλά για συκοφαντική δυσφήμιση από τηλεοπτικά μέσα. Δεν ξέρουμε βέβαια, εάν ισχύει κάτι άλλο μπορεί να το αναφέρει ο γαραντζώτης γιάννης.

Εδώ δεν είναι δικαστήριο όπως λες, αλλά τις φωτογραφίες τις εξαφανίσατε επειδή έθιγαν το Σωματείο. Οι οποίες δεν συκοφαντούσαν τίποτα, απλά έδειχναν τι απόλυτη αλήθεια. Ανθρώπους της Ν.Α σε διάφορες δραστηριότητες. Χωρίς να μας παρουσιάσετε την δικαστική απόφαση μάλιστα!
Για την συκοφαντία κατά του ενεργού και επώνυμου μέλους του φόρουμ όμως, μας τσαμπουνάνε ότι δεν είστε δικαστήριο και νίπτετε τας χείρας σας! Ενω Πλάνας αποδεδιγένα Συκοφαντεί!
Το χειρότερο είναι ότι το αναπαράγετε κιόλας!
Γιατί δεν αρχίζετε Αμαλία Τσακίρη και Μιχάλη Βίνο να ξετυλίγετε όλη τη αλήθεια περί προϊστορίας του φόρουμ που έμαθα πρόσφατα από έγκυρες πηγές, για να δικαιολογήσετε και την άδικη συμπεριφορά σας κατά του Γαρατζώτη Γιάννη;;;
Κι αν Σκοπεύετε να με φοβίσετε με την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος σας πληροφορώ ότι επικοινώνησα ήδη με αυτήν!
Κάνεις μεγάλο λάθος, εσείς μπορεί να μην είστε Δικαστήριο αλλά ως δικαστήριο λειτουργείτε κατά του Γαρατζωτη Γιάννη και υπέρ της Ν.Α και του Αιόλου. Κάνοντας συνυπεύθυνους τους εαυτούς σας μάλιστα!
Μήπως πιστεύεται αυτά που λέει ο Αίολος;; Ότι το φόρουμ είναι ιδιωτικό και μπορείτε να κάνετε και να φέρεστε όπως γουστάρετε;;;

Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 15:10:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 14:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάλι απειλές για μηνύσεις
πάλι προσπάθεια εκφοβισμού μελών του φόρουμ

Απο τη μια οι καμουφλαρισμένες απειλές προς την Αμαλία
τύπου "ξέρουμε ποια είσαι και που μένεις"
και τώρα ξανά απειλές για μηνύσεις ...στον ανεμιστήρα

Συσσωρεύονται αρκετά ερωτηματικά για τους σκοπούς σας τελικά.


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 14:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πω..
Είστε όλοι σας.. ένας και ένας..
Άντε καλή τύχη στα δικαστήρια θαρραλέοι πολεμιστές μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 14:46:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 14:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάλι απειλές για μηνύσεις
πάλι προσπάθεια εκφοβισμού μελών του φόρουμ

Απο τη μια οι καμουφλαρισμένες απειλές προς την Αμαλία
τύπου "ξέρουμε ποια είσαι και που μένεις"
και τώρα ξανά απειλές για μηνύσεις ...στον ανεμιστήρα

Συσσωρεύονται αρκετά ερωτηματικά για τους σκοπούς σας τελικά.


Ο καθένας ας ακολουθήσει το δρόμο της δικαιοσύνης όπως θεωρεί ο ίδιος.
Δεν υπάρχει καμία απειλή, διαφωνώ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 15:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμαλία ήρθε η ώρα να σε ρωτήσω και εγώ όπως με ρωτήσεις και εσύ ποιο πριν!
Ήσασταν ποτέ εσύ η Αμαλία Τσακίρη και ο Μιχάλης Βίνος μέλη στις Ζωντανές Δυνάμεις της Νέας Ακρόπολης (ή και απλά μέλητης Νέας Ακρόπολης) ή δεν ήσασταν;
Θέλω να μάθω, γι' αυτό και ρωτάω.

Edited by - Μυρμιδόνας on 25/02/2012 15:32:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 15:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μέχρι νεωτέρας ενημέρωσης, ο παραπλανητικός λογαριασμός Μυρμιδόνας - pantelis1, κ.λπ. έχει απενεργοποιηθεί ώστε να μη μπορεί να κάνει edit και να αλλάξει το περιεχόμενο των μηνυμάτων που έγραψε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 46 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.921875
Maintained by Digital Alchemy