ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 48
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 16:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ...
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...
ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΟΜΩΣ..ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

parakseno
Νέο Μέλος


33 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 04:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους parakseno  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ώρα ήταν γύρω στις 2 μετά τα μεσάνυχτα και περιπλανιόμουν σε διάφορα θέματα του esoterica...
Ξαφνικά! μου ήρθε η φαεινή ιδέα να κάνω μια αναζήτηση μπας και βρω κανά θέμα με παλιά αγαπημένα παιδικά και με χαρά διαπίστωσα πως όχι μόνο υπάρχει αλλά είναι και μεγάλη η ανταπόκριση σε αυτό!
Εδώ και πάνω από δύομιση ώρες περιπλανίεμαι στην παιδική μου ηλικία μελετώντας εξονυχιστικά κάθε post, κάθε site που δώθηκε σε αυτό το θέμα κτλ...
Φίλη lencolas, πραγματικά, σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για αυτό το θέμα! Μου έφτιαξες όχι μόνο το βράδυ(πρωί πλέον) αλλά σίγουρα και τις επόμενες μέρες! Θα το επισκέπτομαι καθημερινά μήπως και υπάρξει κάτι καινούργιο!

Θυμάται κανείς ένα παλιό ελληνικό παιδικό, το οποίο αν θυμάμαι καλά λεγόταν "του κουτιού τα παραμύθια" όπου ήταν ένα κοριτσάκι και αφού καληνύχτιζε την μάνα του(-καληνύχτα μαμά! -καληνύχτα Παρασκευούλα!) έβγαζε κάτω από το κρεβάτι του ένα κόκκινο(αν θυμάμαι καλά) κουτί, το άνοιγε και άρχιζε το παραμύθι. Το τραγουδάκι του ήταν:
Φα δίεση ο Φιόγκος
κι ο Ρούχλας είναι Λα
ο Σεβαστιανός διηγείται στην γραμμή του Σι
και στο Μι τραγουδάει παραμύθια η Μελιά(τρις)

Θυμάστε τον Παραμυθά;;; Ο Νίκος Πιλάβιος που έβγαινε στην οθόνη και έκανε πως πετούσε ή κάτι τέτοιο...
Αν ύπαρχει τίποτα σχετικό με αυτά τα δύο στο διαδίκτυο, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν κάποιος/α το ανέφερε.
Τι να πει κανείς για την ονειρεμένη Φρουτοπία!!! Πίκος Απίκος, Αιμίλιος το Μήλο, για το αν και ποιός τελικά σκότωσε τον μανάβη(δεν θυμάμαι όνομα)...!
lencolas, σε ευχαριστώ και πάλι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 06:39:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ/Ε ΠΑΡΑΞΕΝΟ,
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΜΟΥ ΧΡΟΝΩΝ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ,ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ...ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΛΑ,ΤΡΥΠΩΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΕΟ!!!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!ΚΑΙ ΤΑ "ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ",ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ!ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!
ΑΚΟΜΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ "ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ":
"ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ!"
ΑΝΟΙΞΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ,ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ...
ΚΑΙ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΛΑ..
ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ ΠΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΓΗΣ...
.....(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ)
Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ,Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ,
ΤΡΕΛΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΑΔΕΣ...
ΦΑ ΔΙΕΣΗ Ο ΦΙΟΓΚΟΣ,ΚΑΙ Ο ΡΟΥΧΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑ
Ο ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΔΙΓΙΗΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΜΙ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Η ΜΕΛΙΑ..."
ΤΕΛΕΙΟ!!!

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ....
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stavros_Η
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 16:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stavros_Η  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πήγα χτές σε μια υπηρεσία του δημοσίου και στο κυλικείο του ορόφου είχε ξεμείνει ένα ψυγείο για παγωτά της ΑΣΤΥ ... Αυτό το άσπρο με τα παχυά τοιχώματα, τον ρόμβο με το λογότυπο της ΑΣΤΥ (κόκκινο-μπλέ) ζωγραφισμένο στα πλάγια και τα δύο τετράγωνα χοντρά λαστιχιένια καπάκια απο πάνω.

Πω, πω, τι μου θύμισε !

Πιτσιρικάς, στο πατρικό μου σπίτι κάπου στον Καρέα, ζεστά απογεύματα Αυγούστου έτρεχα σαν τρελός μόλις η μάνα μου έδινε χαρτζιλίκι και πήγαινα στο ψιλικατζίδικο της γειτονίας να πάρω παγωτό πύραυλο της ΑΣΤΥ και να τον φάω κάτω απο τα πλατάνια, δίπλα στην βρύση που κατέβαζε νερό πάνω απο το βουνό...

Edited by - Stavros_Η on 11/06/2004 16:59:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 23:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AX...ΠΑΓΩΤΑ ΑΣΤΥ...
ΑΧ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΕ....

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2004, 05:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΛΗ ΜΟΥ Lencolas ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΡΑΨΕ!!!! ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΟΛΛΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ!!!! ΤΩΡΑ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΄ΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΔΥΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΑΣ ΕΓΚΥΚΛΟΠΕΔΙΑ) ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗ SEILORMOON ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΦΩΤΟΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 14:54:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ?

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 15:01:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ LENCOLAS ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΔΑΚΡΥΣΩ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ MOON DREAMERS KAI TO LITTLE PONY AΣΕ ΤΟΥΣ POTATO HEAD KIDS! ΛΑΤΡΕΥΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!!!
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΕΜΑ!

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 15:50:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ???

MIGHTY MOUSE!


O ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ


respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 22:36:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΔΑΚΙ!!ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΑ,ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΕΙΛΟΡΜΟΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ!!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΑ ΑΥΤΗ!!!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sylvester
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 17:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sylvester  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδιά. Να είστε καλά για το θέμα αυτό. Κατά τύχη βρήκα αυτό το site και από την ώρα που άρχισα να διαβάζω το θέμα αυτό, άρχισα να κλαίω. Οι συνάδελφοι τα'χουν παίξει!!!
Να ξέρατε τι μου θυμίσατε...
Αλήθεια, τον Αστυνόμο Σαίνη, την Κάντι-Κάντι και τη Χάιντι τα βάλατε;

Αχ, και τι δε θα'δινα για να γυρνούσαν πίσω εκείνα τα χρόνια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2004, 19:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΛΟΙ!ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΙΝΗΣ,ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ,ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΚΤΛ,ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΜΙΚΡΟΣ!!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 25/07/2004 19:53:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2004, 06:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ;;


ΕΓΩ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

ΤΟΝ YAKARI ΜΗΠΩΣ;;


ΤΟ ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΝΟΙΧΤΟ!!)

SHAZZAN (ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ!!)

SNORKY

TON SUPER BALOO;


ROBOTECH (H ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ ΜΟΥ!! ΑΚΟΜΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ Σ΄ΑΥΤΗΝ!!)



ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΕΚΤΟΡ ΜΑΛΟ) ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ!!

ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΤΛΟ (ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ, Ε!!;;;)

ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ

ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ

Ο ΜΟΓΛΥ ΜΗΠΩΣ;;

Η ΕΠΑΝΕΚΔΟΣΗ ΑΥΤΩΝ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΗΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΤΕ (ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΑΚΟΜΗ)!!

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΟΙ (ΚΑΤ' ΕΜΕ) GI-JOE

OI ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΑΤΕΣ!!

Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ !!

Ο ΔΑΥΙΔ Ο ΝΑΝΟΣ

ΑΥΤΟΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ : http://www.meganimation.net/Animes/ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΙΚΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΑΣ.


ADMIN ΑΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΤΗ ΖΩΗ, ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...
ΣΑΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ (ΔΙΣ) ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΑΜΠΑΡΙ... ΠΡΟΣΕΧΕ!!

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo

Edited by - Odysseus_nemo on 01/08/2004 06:20:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2004, 21:29:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!
ΟΔΥΣΣΕΑ ΜΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟY LINK ΠΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΔΩ ΟΛΕΣ!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 12:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΤΕ............

ΠΑΛΙΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..............

ΜΕ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ 2 ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ ΚΑΝΑΛΙΑ!!!!!!!!!

Μπορώ να πω ότι διάβαζα με λύσσα τις απαντήσεις για να βρω τα αγαπημένα μου παιδικά και να κλέψω μια ματιά από το παρλθόν βλέποντας τις φωτογραφίες που έχετε βάλει!

1900 έκανες τρομερή δουλειά με τις φώτο του ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ και του NIELS HOLGERSSON!!!! Τι μου θύμισες...

Επίσης η φώτο της lencolas με το Μια φορά και έναν καιρό ήταν ο άνθρωπος!

Τι να πρωτοδώ και τι να πρωτοπώ ήταν όλα αγαπημένα. Με ταξίδεψαν το πιο ευχάριστο ταξίδι! Τα έβλεπα όλα.

Lencolas έγραψες με αυτό το θέμα!!!!!
Δεν ξεχάσατε να βάλετε κανένα, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 20:34:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΝΑΜΕ..
ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ....ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ..ΤΟ ΨΑΧΝΩ...ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ...
ΦΙΛΙΚΑ
Alma Libre....

Edited by - lencolas on 25/08/2004 20:37:40

Edited by - lencolas on 25/08/2004 20:40:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 12:08:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΕΙΟ!!! ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!! ΔΥΟ ΜΟΛΙΣ ΗΡΩΕΣ ΛΕΙΠΟΥΝ... Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΕΡΑΦΙΝΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ....

valgraphΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2004, 17:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
1900 έκανες τρομερή δουλειά με τις φώτο του ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ και του NIELS HOLGERSSON!!!! Τι μου θύμισες...
Thanks! Εμένα να δεις τι μου θύμισα!...Κατι πρωϊνά μπροστα στη τηλεοραση, στη θαλπωρή του πατρικού μου σπιτιου, εχοντας μπροστα μου ενα μπωλ με γάλα και δημητριακά, να βλέπω ότι παιδικά είχε η τηλεόραση!...

Πάντως σ' αυτο το τόπικ έκανα μια ευχάριστη διαπίστωση· οτι υπήρχαν κι άλλοι που σαν παιδιά περνουσαν περισσότερες ώρες απο μένα μπροστα στην ΤV



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 19:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ!
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΤV KAI ΜΕ TO ΙΔΙΟ ΜΠΩΛ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 06/09/2004 19:47:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 19:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πόσες εμπειρίες τελικα μοιραζόμαστε χωρίς να το ξέρουμε!
Κάποτε συζητώντας μ' ενα φίλο, λέγαμε πως αν κοιτούσαμε τα φωτογραφίκα αλμπουμ καποιου, οποιουδήποτε, αγνώστου θα βλέπαμε τη ζωή μας...

Πάντως έχεις δίκιο...κάτι λείπει. Τώρα θυμήθηκα κατι γιαπωνέζικα παραμύθια σε κινούμενα σχέδια, αλλά ούτε που θυμάμαι πως λεγοταν η σειρα



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 19:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1900 ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...?
ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ..ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΩ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ....

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

takvra
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 13:50:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους takvra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με ποίο τρόπο ανέβασες τις φωτογραφίες? Πες μου ακριβώς την διαδικασία διότι δεν γνωρίζω, ty

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2004, 21:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΣΠΕΡΑ,
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ LINK ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ: KAI ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ...
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

takvra
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 12:59:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους takvra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΣΠΕΡΑ,
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ LINK ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ: KAI ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ...
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....


ty

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 19:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΕΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟ Ι ΣΤ ΠΡΩΤΟ [ IMG] ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΕΓΩ.ΟΚ?

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 19:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
A..ΚΑΛΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ...
[ΙΜG]KENO [/ IMG ]
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 19:33:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΟΥΠΙ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ!
ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ 2 TAGS ANTI GIA TO KENO ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ lINK THS EIKONA SOY!ΒΟΗΘΗΣΑ Η...

ΦΙΛΙΚΑ [IMG]http://www.esoterica.gr/forums/users/_imgmsgs/lencolas/linkrolleyes.gif[/MG]

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2004, 14:17:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TAO TAO

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2004, 14:33:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OYX! Μόλις είδα οτι υπάρχει ήδη ο Ταο-Ταο
Sorry lencolas Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2004, 14:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHILLY WILLY

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 48 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy