ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 21:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Επαναλαμβανω και δεν σε βριζω.Αυλινα αλζαρο εισαι και πολυ μεγαλος *****.Εκτος απο ασχετος.Ειναι διαπιστωση αυτο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 21:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και επαιδη ειναι παρασκευη βραδι λεω να αφησω αυτο το ηλιθιο εσοτερικα.Η νυχτα ειναι μεγαλη και οι προσκλησεις παρα πολυ καλες.Μερικες παντρεμενες αποψε ξεσαλωσαν.Και το μονο που θελουν ειναι πηδημα.Φυσικα με την συνεχεια αυριο του σαββατου.Παλι για πηδημα.-----Μηπως παλι φταιω εγω για ολα αυτα αυλινες;χαχαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 21:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Ξέρεις πολύ καλά οτι έχω άσχημο στόμα..
Μπορώ να σε βρίσω χειρότερα

Δεν θα το κάνω ομως για δύο λόγους...
1. Σέβομαι το πρόβλημα σου...
Οποιο και αν είναι...

2. Δεν είναι στον τύπο μου να βρίζω.. Καμμιά φορά μου ξεφεύγει βέβαια .. τι να κάνω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 23:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
επιτελους ξανααπέκτησε ενδιαφέρον η συζήτηση !

και ότι ετοιμαζόμουν να ζητήσω τα χρήματα μου πίσω....

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 01:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95
quote:

Δεν θα το κάνω ομως για δύο λόγους...
1. Σέβομαι το πρόβλημα σου...
Οποιο και αν είναι...

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 11:05:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.
ngw
quote:
Και επαιδη ειναι παρασκευη βραδι λεω να αφησω αυτο το ηλιθιο εσοτερικα.Η νυχτα ειναι μεγαλη και οι προσκλησεις παρα πολυ καλες.Μερικες παντρεμενες αποψε ξεσαλωσαν.Και το μονο που θελουν ειναι πηδημα.Φυσικα με την συνεχεια αυριο του σαββατου.Παλι για πηδημα.-----Μηπως παλι φταιω εγω για ολα αυτα αυλινες;χαχαχα


Ελα ρε Γκουσγκουνη , το πνιξες το κουνελι χθες το βραδυ;;
Πηδηξες, πηδηξες;;;;

Παμε ολοι μαζιιιιιιι::::: ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ!!!!

Φιλικα....ΚΑΝΕΝΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 14:03:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
XAXAXAXAXA GNW ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ (ΤΗΣ ΓΕΛΕΙΟΤΗΤΑΣ)!!!
ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΣΟΥ!!!! ΕΛΑ ΕΛΑ!?!
Η ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕΞΟΥΛΙΑΡΗΣ Ε???
ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 17:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes
Γεια σου ρε NGW Ο.Υ.Κ.-α!!!!!
Αρε λαμογιο...Αρε ΑΛΞ.

... Κι είπε ο Ερμης ο φτερωτός θερμά και λυπημένα: Ελα
καλή μου Καλυψώ, μη τα'χεις πια χαμένα ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 20:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Καλα δε σου λέω τίποτα cybermaster αντί να διαβάσω γελοιότητας διάβασα τελειότητας και τα 'παιξα...! Αυτό ήταν, σκέφτηκα είναι κολλητική η ασθένεια.... Μετά βέβαια καθάρισαν τα μάτια μου και είδα το φως το αληθινό για να μην τρελλαθώ κιολας (που δεν απέχω και πολύ...)

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 20:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Δράττομαι της ευκαιρίας για να σας υποβάλω μία ερώτηση:

Γιατί είναι προσβλητικό να αποκαλέσεις κάποια "πετούγια";

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 21:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ποιος ειναι το λαμογιο και ποιος ο ΑΛΞ;Καθαρισε τα τζαμια λιγο.Στον Ερμη.--------------Σημερα καποιοι εκπροσωποι ενος παγωμενου δογματος περασαν την ζωνη του λυκοφωτος.Καρφακι δεν μου καιγεται.---------Τα παιδακια ομως στην ρωσια;---------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 21:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
και από πότε βρε ζώον όρθιο (και βρίζω και τα ζωντανά)οι ψυχές των ανθρώπων και οι ζωές τους αποκτάνε αξία ανάλογα με το τι πιστεύουν ?
Πως σου πέρασε από το μυαλό ότι μπορείς να κρίνεις ποιος αξίζει να ζει και ποιος να πεθαίνει? Τι φαντάστηκες ? Οτι αυτοί δεν ειχαν μανάδες και πατεράδες ? Οτι δεν θα υπάρξουν άνθρωποι που θα κλάψουν για αυτούς ? ή κρίνεις από τον εαυτό σου τα πάντα? Πως σε πιάσανε ξαφνικά ευαισθησίες για τα παιδάκια στη Ρωσία την ώρα που το στόμα σου εδώ μέσα δεν έχει σταματήσει να πετάει κοτσάνες ? Ενα ολόκληρο τόπικ ασχολείται τόσες μέρες με την πάρτη σου μόνο και μονο για να γελάει, δεν το έχεις πάρει χαμπάρι ακόμα ? ή νομίζεις ότι μας φάνηκες ξαφνικά κανένα σοβαρό θέμα αναζήτησης ? για κούνα λίγο το κεφάλι σου γιατί και ένα κουκούτσι που πιθανόν να είχες για μυαλό, είναι φανερό ότι σήμερα σε εγκατέλειψε κι αυτό

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 22:17:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril

Εκείνες οι ... περίφημες και περιβόητες αποκαλύψεις ????

Αργούν πολύ ακόμα ? ? ? ?

* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 22:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Η απαντηση ειναι πολυ απλη.Οι εκπροσωποι αυτου του παγωμενου δογματος που ''πιστευετε''καθως και οι εκπροσωποι ολων των παγωμενων δογματων που πιστευει το ''κοπαδι'' ειναι οι ιδιοι.Τοσα χρονια σας πουλανε γουρουνι στο σακι.Τοσα αμετρητα,αμετρητα,αμετρητα,αμετρητα χρονια τους ''πιστευατε'',τους ''πιστευετε'' και θα τους ''πιστευετε''.Και τοσα αμετρητα χρονια σας κοροιδευαν.Ναι σας κοροιδευαν.-----Οπως και ''αυτοι''του εσοτερικα.Πεστε κατω και προσκυνηστε.Τους αρχηγους σας.Παντα θελατε αρχηγους και αυτοι παντα σας ''παγωναν''.Ολοι για τα συμφεροντα τους.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.Παντα το ιδιο συνεβαινε και το ιδιο θα συμβαινει οσο υπαρχουν ''κατι'' σαν και ''σας''.---------Προσκυνηστε λοιπον.Καρφακι δεν μου καιγεται για σας ''κοπαδι''.------------Τελειως φλογερο προς τον παγο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 22:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Πρόσεξε καλά αυτά που θα πω γιατί έχεις και μία καθυστέρηση απ' ότι φαίνεται. Κανείς δε συζητάει τίνος εκπρόσωποι ήταν ή δεν ήταν. Αυτό, που εσύ που περνάς τον εαυτό σου για έξυπνο και επαναστάτη, δεν μπορείς αλλά δεν θα περίμενα και να καταλάβεις είναι ότι η ανθρώπινη ζωή δεν μετριέται έτσι.... Καλό σε είχα και μάγκα να έχεις τα κότσια να αναγνωρίζεις την αξία της από όπου κι αν προέρχεται. Αλλά εδώ δεν έχεις τα κότσια όπους σωστά λεει κι ο vril να μας δώσεις τα "στοιχεία" και καλά για τα οποία μας λες τόσο καιρό. Τι έγινε ? Σε πήραν χαμπάρι και οι παντρεμένες και τέλειωσαν οι προσκλήσεις ? Αντε μάζεψε πουλάκι μου τις ορμόνες σου που κυλούν θλιβερά γύρω σου .... γιατί ούτε να φτύσω...!

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 22:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Η απάντηση ποτέ δεν είναι απλή.Τα φίδια που τρώνε το αίμα των αιματοβαμμένων κοπαδιών της μάζας είναι πάντα στην κορυφή.Οι σύντροφοι φροντίζουν να μαζεύουν πληροφορίες από τα νησάκια και να τις αποκαλύπτουν.Οι αρχηγοί σας είναι παγωμένοι σαν τα οπίσθιά της Γιάννας.Φλογερός είμαι εγώ και όλο μου το σόι.Οι "αρχηγοί" σας δεν άρχουν παρά μόνο εσάς, καπιταλιστικά γουρούνια."Άλλο" "Αυτοί" κι "άλλο" οι "Άλλοι".Οι "Άλλοι" είχαν τεράστια εμπορική επιτυχία γιατί δεν ήταν "Αυτοί".XOXOXOXO.Έπονται γαργαλιστικές αποκαλύψεις για την ανόσια ένωση της αρσενικής φύσης του Admin με την θηλυκή του πλευρά, την Admina.Γιν και γιανγκ.Για αμέτρητα χρόνια δεν μου καίγεται καρφί.Γιατί το καρφί είναι Fe και Fe + O2 -> σκουριά και όχι CO2 + H20.Γιατί άντρας δεν είναι αυτός που δεν τον παίρνει.Άντρας είναι αυτός που τον παίρνει και δεν του αρέσει.Έχετε συνειδητοποιήσει ότι έχετε εκμηδενιστεί σελίδες πίσω;Πόμολα.Ε πόμολα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 23:19:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Θειο αγορι καλα τους τα ριχνεις.Για συνεχισε το.Στις αυλινες και στις αυλικινες.Δηλαδδη το αδελφατο της αντμινας.αμαλια σουρχομαι.Κρυψου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 23:41:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios

Θα συνεχίσω νούγκω.Κάποιοι μας κατηγόρησαν ότι πρέπει να πλύνουμε τ' αυτιά μας.Τ' αυτιά μας είναι καθαρά."Άλλων" τ' αυτιά πρέπει να ιδρώνουν.---------------Νομίζετε ότι είστε admins;Δεν είστε admins.Είστε admines.Και έχει διαφορά.Δυο γράμματα διαφορά.Αμαλία μπορείς να κρυφτείς στη φωλιά σου.Μπορείς και να βάλεις λουκέτο στη φωλιά σου (το 'πιασες το υπονοούμενο, έτσι;).Όμως εγώ θα παραβιάσω το λουκέτο και θα ανοίξω καινούριο post.Ακόμα και post mortem, θ' ανοίξω καινούριο post.ΧΙΧΙΧΙΧΙ.Τζους οι υπόλοιποι.Juice με γεύση καρότο.Ειδικά οι γκέη.Γιατί κι οι γκέη είν' αναγκαίοι.Φοράει κανείς παντελόνια;Ούτε εγώ φοράω παντελόνι.Φοράω ένα μποξεράκι γιατί είμαι κλεισμένος σπίτι σαββατιάτικο.Γιατί εγώ δεν έχω ούτε παντρεμένες ούτε ανύπαντρες.Γιατί χώρισα πρόσφατα.Έχω όμως εξεταστική.Και χρωστάω τα κέρατά μου.Αλλά οι ωραίοι έχουν χρέη.---------Εσείς όμως με τις πιπίλες σας δεν είστε ωραίοι.Χερούλια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2004, 23:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
quote:
Δυο γράμματα διαφορά.

Εεεε... εννούσα ένα γράμμα διαφορά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:09:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Τα φίδια που τρώνε το αίμα των αιματοβαμμένων κοπαδιών της μάζας είναι πάντα στην κορυφή.Οι σύντροφοι φροντίζουν να μαζεύουν πληροφορίες από τα νησάκια και να τις αποκαλύπτουν.Οι αρχηγοί σας είναι παγωμένοι σαν τα οπίσθιά της Γιάννας.Φλογερός είμαι εγώ και όλο μου το σόι.Οι "αρχηγοί" σας δεν άρχουν παρά μόνο εσάς, καπιταλιστικά γουρούνια."

Mπα? Κάνουμε και κομουνιστική προπαγάνδα εδώ? Έχε χάρη που το θέμα είναι απο μόνο του τελείως γελοίο ιδαλιώς θα σας έψελνα μερικές παναγίες, προδότες αναρχοκομουνιστές. Για την ώρα, θα αρκεστώ σε μια προειδοποίηση. Κομένη η κοματική προπαγάνδα εδώ, για να μην αρχίσω να σας μπινελικώνω σοβαρά, μαρξιστάκια της κακιάς ώρας.
Έγινα κατανοητός?
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ
Υ.Γ. Παρατηρώ οτι ο Thios και ο ngw, πέρα απο τις ίδιες απόψεις, έχουν και το ίδιο ακριβώς στύλ γραφής. Μήπως, λέω εγώ με το ταπεινώ μου μυαλουδάκι, είναι το ίδιο πρόσωπο?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Προς τον θειο.Δεν ξερω ποιος εισαι ουτε απο που προερχεσαι.Αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια.Φαινεται να ξερεις πολλα.Και αυτο ειναι καλο.Αλλα δεν ξερω τον χρονο που διατιθεσαι να αποκαλυψεις ''μερικα'' απο ολα αυτα.''ΟΙ ΔΙΚΟΙ'' μου κρινουν οτι ισως αυτο δεν πρεπει να γινει.Αλλα δεν πειραζει ''αυτοι'' δεν επεμβαινουν στην ελευθερη βουληση.---------Οποτε κανεις οτι θες.Ειπαμε ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ.Μακρια απο ολα τα παγωμενα δογματα.Και το εσοτερικα ειναι ενα απο αυτα.-----------Οσο για τις παντρεμενες που εγραφα χθες.Με μια γυναικα,δυο παιδια,ενα σκυλο και ενα παπαγαλο.Τι μπορεις να κανεις;--------Ναι μπορεις να κανεις πολλα οχι ομως με παντρεμενες.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:19:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
Θειο αγορι

Xm... ayto emena kati se... gay moy kanei.... Gia skefthte to. 8eio agori... xaxaxa, kai meta milaei gia pantremenes, gia akrateia klp.
Gia na riksoyme staxth sto mataki, mikre?
Oso gia... pomola, kyrie Thio, yparxoyn logiwn logiwn. Alla epixrysa ki alla skoyriasmena. Esy eisai ena pomolaki skoyriasmeno, kai to sxedio paei gyristo pros ta panw, to piaseis??? Xwrises prosfata.... em, logiko pleon. Poios na s anteksei! Alh8eia, hsoyn ki esy sta nhsakia me ta agorakia? Oxi tipota allo, alla fainetai na "gnwrizeis" kai sy polla epi toy 8ematos, mh x...
Re seis, kopste ta ayta poy pairnete, kanoyn kako leme. Afoy sas xalaei, ti to 8elete..... Giati meta arxizete ki exete parenergeies kai blepete pantoy admines.... pw pw bre ta kakomoira.
quote:
ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...!!!!

Oxi, CYBERMASTER, oyte plastikes einai. Apo gyali einai ftiagmenes. Den kostizoyn (!!!) poly, kai to idio brady mporeis na pareis oses 8eleis! Mpyres! Alla o sygkekrimenos, ksereis apo poy tis.... pairnei!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:22:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
quote:
Έγινα κατανοητός?
Όχι ιδιαίτερα.

Kaizer:
Σου έχω, φίλε μου, μία ερώτηση: Είσαι σοβαρός;;;Μήπως, με το ταπεινό σου μυαλουδάκι, θα 'πρεπε να καταλάβεις ότι κάνω πλακίτσα;

Κομμουνιστική προπαγάνδα; Αν έβγαλες το παραμικρό νόημα απ' όσα έγραψα, τότε θα πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ.

Por la revolucion conpadres! Viva Grecia! Encenda pelekoudi!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:24:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
quote:
Xm... ayto emena kati se... gay moy kanei.... Gia skefthte to. 8eio agori... xaxaxa, kai meta milaei gia pantremenes, gia akrateia klp.
Gia na riksoyme staxth sto mataki, mikre?
Oso gia... pomola, kyrie Thio, yparxoyn logiwn logiwn. Alla epixrysa ki alla skoyriasmena. Esy eisai ena pomolaki skoyriasmeno, kai to sxedio paei gyristo pros ta panw, to piaseis??? Xwrises prosfata.... em, logiko pleon. Poios na s anteksei! Alh8eia, hsoyn ki esy sta nhsakia me ta agorakia? Oxi tipota allo, alla fainetai na "gnwrizeis" kai sy polla epi toy 8ematos, mh x...
Re seis, kopste ta ayta poy pairnete, kanoyn kako leme. Afoy sas xalaei, ti to 8elete..... Giati meta arxizete ki exete parenergeies kai blepete pantoy admines.... pw pw bre ta kakomoira.

Είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνετε ότι κάνω πλακα;;;;;;;;

Θα μου προκαλέσετε εγκεφαλικό. Και θα με έχετε βάρος στη συνείδησή σας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Opaaaaaaaa sygnwmh bre, sorry sorry!!!!!!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:35:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Oxi tipota allo, Thie, alla ais8an8hka poly asxhma gia ayta poy soy eipa! Sygnwmh kai pali, alla exoyme katamperdeytei edw pera me toys diaforoys yposthriktes.... Kai gia na pw thn alh8eia, moy r8e sto myalo : "paei, xalase ki o Thios, krima, moy fainotan logikos alles fores.... ti ton epiase ksafnika!"

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:

Είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνετε ότι κάνω πλακα;;;;;;;;



Ναι, είναι δυνατόν, ειδικά όταν το άτομο που κάνει αυτή την πλάκα την αρχίζει με το πρώτο του post στο topic. Ναι, είναι δυνατόν, όταν δεν υπάρχει καμία απολύτως ένδειξη για το οτι κάνει πλάκα.
Συνεπώς, εγώ δεν σου ζητάω συγνώμη όπως η αγαπητή ksenitia, διότι δεν παρερμήνευσα τίποτα απο τα λεγόμενα σου για να στηρίξω την απάντηση μου.
Αν έκανες όντως πλάκα, με υγειά σου με χαρά σου. Στο μέλλον, φρόντιζε να το διευκρινίζεις, όπως έκαναν όλοι οι άλλοι που έγραψαν σε αυτό το topic πριν απο εσένα.
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:40:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
Με μια γυναικα,δυο παιδια,ενα σκυλο και ενα παπαγαλο.Τι μπορεις να κανεις;

Xmmm.... ma ti les twra.... ksereis tiiiii mporeis na kaneis me enan papagalo? Na ton baleis na leei : "ti soy kanw manarammmm", mias ki esy ekeinh thn "ystath stigmh" den 8a mporeis na bgaleis oyte leksh. Dioti : 8a exeis to stoma gemato. xixixi. Ki oxi apo thn pantremenh, alla.... apo thn Tzenh.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:46:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τωρα πατε να την πεσετε και στον θειο;Ολη η αδελφοτητα της αντμινας και της αμαλιας.Ολοι οι προσκυνημενοι.ΧΑΧΑ.-------Ξενιτια πως αισθανεσαι;Αυτο που σου ειπα οτι θα κανεις θα το κανεις;Ξερεις εσυ τι.Και δεν θα λυπηθω καθαολου για αυτο.Ενας λιγοτερος.ΧΑΧΑ.Και σου το ξαναπα.Μην γραφεις εδω.Εχεις πιο σημαντικα προβληματα να λυσεις.Ζωης η θανατου.ΧΑΧΑ.Καρφακι δεν μου καιγεται και για σενα.Αναλωσιμη.Κι αν βρεις την αγαπη ποτε στην ζωη σου εγω θα γινω αωτμινα.ΧΑΧΑ.Οτι παθεις σου αξιζει.------------Θειο ειδες το αδελφατο ειναι πολυ σκληρο.Αφου ολοι φορουν καλσον μαυρα και ειναι πεσμεννοι στα 4.Ιδανικη σταση για να τους ..........ξηγησεις το ονειρο.αμαλια.παρε αγχολυτικα.σουρχομαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:46:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Ξενιτιά,
αν με ξαναπείς αδερφή,
θα σου φάω το αυτί.
(=voy a comerte el ojo)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1445313
Maintained by Digital Alchemy