ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:51:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Thie : = voy a comerte la oreja, agaphte.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:53:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Φίλε Kaizer (και ελπίζω να μείνουμε μόνιμα στο φίλε):

Δεν είχα την παραμικρή αμφιβολία για το ότι θα καταλαβαίνατε τι ακριβώς είχα κατά νου. Ζητώ συγνώμη για την όποια παρανόηση.

Ίσως έχω κακή αίσθηση του χιούμορ.

Σας καληνυχτίζω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 00:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Ουπς

Δεν είναι η μέρα μου σήμερα. Πήγα για αυτί και βγήκα κουρεμμένος. Ας πούμε ότι φταίει το 8ωρο διάβασμα...

Σίγουρα δεν είναι η μέρα μου σήμερα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:00:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Κουρεμένος.

Σίγουρα δεν είναι η μέρα μου σήμερα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
Κι αν βρεις την αγαπη ποτε στην ζωη σου εγω θα γινω αωτμινα

Opaaaa, paidiaaaaaa epese dhlwsh! 8a ginei aytos antmina, leei! Empros loipon, ksenina to, forwntas prwta ta takoynia, nai, ksereis esy pws. Ekpaideymenos eisai, allwste. Meta, arxise na skybeis. Oxi toso poly bre, 8a toy to kaneis akrobath, mexri na...
Ksereis, polloi eskasan apo th zhlia toys, ekanan mpam.... sxetika me thn agaph poy brhka. Alloi pali, anagwgoi, skane legontas kotsanes. Apo ola exei o mpaxtses. Elate, dialexte!!! Pare pare kyria, pare apo ola, alla oxi ayto to prasino ngw, einai sapio! Kai brwmaei!
Alh8eia, toso megalo zori trabas? Toso poly megalh xilopita efages apo thn/ton, kai eisai pikramenos, poy prospa8eis na toys bgaleis oloys pikramenoys? Ayto poy kaneis, mallon psyxanalysh moy moiazei. Gia na mhn pas se giatro, ka8esai kai grafeis ta apo8hmena soy edw. Alla thn ennoia "oiktos" den 8a thn labeis pote apo mas. Anohto skymeno agori.


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Το αδελφατο αρχισε τα γαλικα.Την γλωσα της πιπας.Θειο πηγαινε κανε κανα γαλικο στην ξενιτια.Αν ξερεις κι απο αυτο.-----Ξενιτια για προπονηση ρωτα την αντμινα ειναι ειδικος στις πιπιλες.Αντε ρε ολοι ξεφτιλες.Σκυψτε κι αλλο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:16:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Voulez-vous coucher avec moi?

Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων, αστειεύομαι. Δεν την πέφτω ερωτικά ούτε στην φίλη ξενιτιά, ούτε στον φίλο νούγκου, ούτε στον φίλο Kaizer.

Φίλε νούγκου συγχώρεσέ με αν σε στεναχώρησα -φαίνεται όμως πως δεν είμαι αρκετά άντρας για να συνεχίσω την "αντιπαράθεση".

Αυτή τη φορά σας καληνυχτίζω πραγματικά.

Καληνύχτα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:34:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ξενιτια τολμας και γραφεις ακομα εδω.Αγαπη γνωρισες ποτε στην ζωη σου;-------------------Και δεν θα γνωρισεις ποτε.Και ξερεις τι προκειται να κανεις.Ξερεις η επιθετικοτητα ειναι ενα οπλο.Σιγα σιγα ομως.Φθινει.Και ξερεις απο τωρα το τελος σου.------------Δεξου το.Ηδη το παλευεις.Αλλα δεν φτανει μονο αυτο.Δεν λυπαμαι καθολου για σενα.----------Οσο για το αδελφατο -μεσα και ο θειος-και οόυς τοθ εσο κατι σας ακουνπαει.Φυσικα οι ενδοτεροι ξερετε τι ειναι..............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Φίλε Kaizer (και ελπίζω να μείνουμε μόνιμα στο φίλε):

Δεν είχα την παραμικρή αμφιβολία για το ότι θα καταλαβαίνατε τι ακριβώς είχα κατά νου. Ζητώ συγνώμη για την όποια παρανόηση.



Τέλος λοιπόν της παρεξήγησης. Χαίρομαι ιδιαιτέρως.
NGW. Ποιος στη χάρη σου. Εκτός απο μεγάλη διάθεση για μπινελικώματα, απόψε βρίσκομαι και εγώ σε σεξουαλική διέγερση. Παράτα λοιπόν το esoterica και τρέχα να ειδοποιήσεις τη μάνα σου οτι έρχομαι. Σήμερα ίσως πραγματοποιηθεί επιτέλους το όνειρο της, να αποκτήσει δηλαδή ένα παιδί της προκοπής...
Ksenitia και Thie.
Μιληστε ρε παιδιά ελληνικά για να καταλαβαίνουμε και εμείς οι ταπεινοί χρήστες που κατέχουμε μόνο τα άγγλικα και τα ελληνικά? Με τον πόνο μου παίζετε, απο μικρός το χα άχτι να μάθω ισπανικά!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 02:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Agaphte kai filtate KAIZER : 8a soy ekshghsw amesws twra :
O Thios grafei :
quote:
Ξενιτιά,
αν με ξαναπείς αδερφή,
θα σου φάω το αυτί.
(=voy a comerte el ojo)


Ki ayto poy egrapse sta ispanika shmainei : 8a soy faw to mati, enw h8ele na pei : "ayti".
Opote, egw toy apanthsa :
quote:
Thie : = voy a comerte la oreja, agaphte.

To opoio shmainei : 8a soy faw to ayti.
Ante, tyxere! Ekanes shmera to prwto bhma!
ngw : mas ta xeis kanei pleksoydakia soy lewwwww!!!! Aei parata mas me to ti 8a kanw kai ti 8a kanw kai ti 8a kanw. Bare8hka. Nai re, synexizw kai grafw edw! An trabas kana zori, pane sthn toyaleta na ksezoristeis. Apaisio ksotiko.
quote:
ξενιτια ξερεις καποτε και η κορη μου θα αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα που εχεις και εσυ.ΑΥΤΟ ειναι σιγουρο .Αλλα εγω τοτε θα ειμαι διπλα της.

Alh8eia, ayto poy 8a kanw, 8a to kanei ki h korh soy? Ksereis ti 8a kanw? 8a kanw sex. Kai h korh soy, otan 8a to kanei, esy tote 8a eisai dipla ths?????? Mwre, ti anwmalia einai ayth.... Mhpws 8a eisai kai mesa ths????? Aaaa den pas kala. Kai ti 8a kaneis dipla ths? 8a ths les : twra anoikse ta podia na th fas. Twra, pes to poihma : "skise me na allaksw rafth". Twra, anoikse to stomataki soy kalh moy, soy rxetai zesto zesto! Aytes tis symboyles 8a tis dineis, ekeinh thn wra??????
Kaizerrrrrrrr orma ths ki egw 8a eimai... dipla soy!!!!! Kai 8a ths lew ths "mamas" : "skypse eyloghmenh, na xairesai to paidi soy", "pes moy, o Kaizer den se g.... kalytera apo to gio soy, mwrh?".
Kai,ksereis, Kaizer, ligo pro ta deksia, mhn mas ksanabgei strabo...


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 02:41:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Αγαπητή ξενιτιά( σε ένα μόνο με χαλάς, που σου αρέσουν τόσο πολύ τα adventure...) ευχαριστώ για τη μετάφραση! Πάντα είχα μια μανία τόσο για τα ισπανικά όσο και για τα γερμανικά( δυστυχώς δεν αξιώθηκα να μάθω κάποια απο τις δύο γλώσσες...).
Όσο για την κόρη του ngw ( αν κάνει ποτέ του, που χλωμό το βλέπω...πολύ χλωμό... πάρα πολύ χλωμό! κάτασπρο...), τη λυπάμαι. Πάντως ngw, αν δεν κάνεις κόρη μην ανυσυχείς! Αδελφό ή αδελφή θα αποκτήσεις σύντομα! Είμαστε σε καλό δρόμο εγώ και η μάνα σου!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 02:51:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Μα με τα adventure, Καιζερ μου, ακονιζεις μυαλο και φαντασια! Και μετα, μπορεις πλεον (!!!) να το παιξεις Serlok και να ξεσκεπασεις τα βρωμικα του Admin!!!!!!! Να σε τι μου ειναι χρησιμο! (Aaaaadmin, αστειευομαι).

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 03:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Μα με τα adventure, Καιζερ μου, ακονιζεις μυαλο και φαντασια!

Λές? Εγώ πάντως μετά τις <<Συνομωσίες>>( ελληνικό παιχνίδι δυστυχώς)
ορκίστηκα να μην ξανααγγίξω adventure Ίσως να ξαναδοκιμάσω κάποτε, αλλά για την ώρα προτιμώ τα strategy... Νομίζω πως εξασκούν το μυαλό εξίσου με τα adventures!
NGW σε χάσαμε... Χαίρομαι που ακολουθείς τη συμβουλή που σου έδωσα παραπάνω! Πες στη μάνα σου οτι δεν αργώ, απλά κόλησα λίγο στην κίνηση!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 03:29:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Μαααα και συ βρε παιδι μου..... τις "Συνομωσιες" βρηκες να παιξεις? Εχει ολες τις κακες κριτικες. Τις χειροτερες! Παιξε εκει ενα "Syberia" και μετα ελα και πες μου οτι δεν κολλησες. Μα τις Συνομωσιιιιεεεεεςςςς βρηκες????

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 03:35:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Αν έκανες όντως πλάκα, με υγειά σου με χαρά σου. Στο μέλλον, φρόντιζε να το διευκρινίζεις, όπως έκαναν όλοι οι άλλοι που έγραψαν σε αυτό το topic πριν απο εσένα.

Thios θα σε μαλώσω!!!

Σου συστήνω έντονα, την επόμενη φορά που θα κάνεις πλάκα, να επικολλήσεις χαρακτηριστική λεζάντα που να διευκρινίζει σχετικά.
Μπορείς να επιλέξεις αυστηρώς μεταξύ των εξείς:

  • Σας ανακοινώνω πως τα παρακάτω που γράφω είναι πλάκα
  • Ετοιμαστείτε να γελάσετε, γιατί πολύ σύντομα θα πω κάτι που μην το πάρετε σοβαρά, γιατί το γράφω στα αστεία.
  • Σιωπή: Τώρα θα πω κάτι που σίγουρα θα έχει πολύ πλάκα.

Και μην τολμήσεις και ξεχαστείς τιρμπουσόν, ε τιρμπουσόν!

Υ.Γ: Μην ανησυχείς για τα μαθήματα. Εχεις το είδος του κοφτερού μυαλού που χρειάζεται για να τα περάσεις με την άνεσή σου.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 03:41:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Αγόρασα το <<Συνωμοσίες>> για να ενισχύσω την ελληνική αγορά. Με λύπη μου είδα οτι η πρώτη ελληνική προσπάθεια για την παραγωγή ενός σοβαρού παιχνιδιού κατέληξε, δυστηχώς, σε παταγώδη αποτυχία.
Πάντως, ελπίζω σε κάτι καλύτερο στη συνέχεια! Αλήθεια, τι λένε στην Ισπανία για το εν λόγω παιχνίδι?
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 04:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Αχχχ, τι να πουν οι ερμοι.... Εχουν δικιο. Λενε (ωχ δεν μπορω να βαλω ανω-κατω τελεια)
"Μια αποτυχημενη προσπαθεια απο πολλες πλευρες. Προχειροτητα και ελλειψη πλοκης. Απλως καποιοι χαρακτηρες, που βαδιζουν τοσο απλα συμφωνα με το σεναριο, που σχεδον σου δινουν ετοιμη τη λυση του μυστηριου. Εσυ δεν χρειαζεται να σκεφτεις σχεδον τιποτα."
Βεβαια, ολα αυτα τα ειχα διαβασει σε ενα review απο περιοδικο για adventure-games, και δεν το εχω εδω μπροστα μου (το πεταξα κοινως) για να σου αντιγραψω ακριβως. Παντως, ηταν ολο το review μαυρο καταμαυρο. Καλη παραγωγη, γενικως.
Και το ακουσα κι απο εναν Ελληνα που δουλευει στον οικο Παπασωτηριου και γνωριζει τις κριτικες για ολα τα παιχνιδια που πουλανε. Ο ιδιος επισης ειχε πει οτι ειναι "τζουφιο", που λεει κι ο φιλος ΣΑΝΕΝΑΚ.
Να πω ομως οτι εγω δεν το εχω παιξει, μετα απο τοσα που ειχα ακουσει. Αρα, προσωπικη γνωμη τιποτα.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 10:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes
Αγαπητε φιλε Kaiser...ριξε δυο ματιες στα Egypt I,Egypt II...να δεις τι παει να πει "adventure"...Και αμα θες δες και το Dracula...."The perfect gothic rythm..."

NGW...γιατι να μου καθαρησουν τα τζαμια λε??????
Δεν πηγες στα Ο.Υ.Κ.????????

... Κι είπε ο Ερμης ο φτερωτός θερμά και λυπημένα: Ελα
καλή μου Καλυψώ, μη τα'χεις πια χαμένα ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 11:13:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Στέφανος Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
351 Μηνύματα Posted - 07/09/2004 : 12:28:38

Βλέπω ngw ότι έχεις μεγάλη έφεση στις προβλέψεις.

Λοιπόν, αν θέλεις, κάνε και για μένα μία και θα σου απαντήσω ειλικρινά για το αληθές ή μη των λεγομένων σου.
Σαφή πρόβλεψη, όμως, παρακαλώ.

Ζήσε τη στιγμή!


Βρε ngw, ακόμα περιμένω αυτήν την πρόβλεψη!!!

Θα με φάει η αγωνία, βρε παιδί μου.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 13:48:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Κατσε, κατσε Στεφανε! Δεν βλεπεις οτι ο τυπος καθεται και συντασει το... κειμενο για την Αμαλια? Εχει πολυ ψωμι ακομη η υποθεση. Γυρευε ποσο μεγαλο ειναι το σεναριο. Εμ, τι, ετσι αρον αρον το γραφουν οι.... μεγαλοι και τρανοι? Πρεπει να βρει κατι που να εντυπωσιαζει. Κανει το κλασικο ·. (αυτο ηταν η ανω-κατω τελεια μου) Καθεται στο τραπεζι με μια κολλα χαρτι, και αρχιζει ·. Ηταν πρωι, ο ηλιος ελαμπε. Οχι, οχι, δεν μ αρεσει. (Το σκιζει).
Μετα, αλλη σελιδα. Ηταν σε εναν δρομο, παρεα με κατι αλητες. Μπα, ουτε αυτο.... Να μην μπουμε κατευθειαν στο ψητο. Το ξανασκιζει. Μεχρι στιγμης εχει χαλασει ενα ολοκληρο μπλοκ. Πω πω, εχει και εξοδα... Να δεις που στο τελος θα μας τα χεωσει, περιμενε....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 13:57:13  Εμφάνιση Προφίλ
ksenitia, τώρα που γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, σε διαβάζω πολύ πιο άνετα.

Ξέρεις, τον προκαλώ, γιατί κατά βάθος και αυτός γνωρίζει πως θα γράψει πάλι ασυναρτησίες.

Αλλά...αν πέσει μέσα...θα είναι ένας άνθρωπος με τέτοιες ιδιότητες που...αξίζει να τον γνωρίσουμε από κοντά!

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 14:18:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Ευχαριστω! Ξερεις, ειναι πολυ αδικο να μπορεις να αλλαξεις τη γραμματοσειρα σου σε ελληνικα και να μην το κανεις, επειδη μια φορα προσπαθησες και δεν πετυχε. Ευτυχως τωρα μου γυρισε το ελληνικο κι ετσι δεν θα σας κουραζω αλλο.
quote:
αξίζει να τον γνωρίσουμε από κοντά!

Χιχιχι, φανταζομαι τον αναγωγο στη μεση της πλατειας, κι ολοι εμεις που τον εχουμε αχτι, γυρω γυρω, κοιτωντας τον περιεργα απω πανω ως κατω, και περιμενοντας υπομονετικα να βγαλει λογο. 8α ηταν ως εξης ·. "φ φ φ, ενα-δυο, ενα-δυο, κανατε κατι, ξερετε εσεις. Διαφορα. Αλλα δεν πειραζει. Σας αξιζει. Μην προσπαθειτε, ειναι ματαιο. Χαμενοι στον κοσμο των ιδανικων σας. Αλλα δεν λεω τιποτα. Πολλα μπορω να πω. Δεν αξιζει.Ξερετε ποσα γνωριζω? Κι εσεις επισης. Διαφορα. ΧΑΧΑ. Αλλα δεν τα λεω"
Και μετα, στη συνεχεια, η προτροπη "ειμαστε ολοι αδελφια. Ας ενωθουμε για να κανουμε τον κοσμο μας καλυτερο. Ξερετε εσεις. Μαζι θα προχωρησουμεεεε (Στυλ Αντρεα)"

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 14:49:58  Εμφάνιση Προφίλ
ksenitia, τώρα μου θύμησες τη θεωρία του καθρέπτη.

Έτσι και ο/η ngw "βλέπει" στους άλλους και ενοχλείται από τα ίδια πράγματα που "βλέπει" και μέσα του/της.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 15:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
quote:
Thios θα σε μαλώσω!!!

Σου συστήνω έντονα, την επόμενη φορά που θα κάνεις πλάκα, να επικολλήσεις χαρακτηριστική λεζάντα που να διευκρινίζει σχετικά.
Μπορείς να επιλέξεις αυστηρώς μεταξύ των εξείς:

Σας ανακοινώνω πως τα παρακάτω που γράφω είναι πλάκα
Ετοιμαστείτε να γελάσετε, γιατί πολύ σύντομα θα πω κάτι που μην το πάρετε σοβαρά, γιατί το γράφω στα αστεία.
Σιωπή: Τώρα θα πω κάτι που σίγουρα θα έχει πολύ πλάκα.

Και μην τολμήσεις και ξεχαστείς τιρμπουσόν, ε τιρμπουσόν!

Υ.Γ: Μην ανησυχείς για τα μαθήματα. Εχεις το είδος του κοφτερού μυαλού που χρειάζεται για να τα περάσεις με την άνεσή σου.

κάνε κλικ!


Φίλη Αμαλία:
Νομίζω πως είμαι ερωτευμένος μαζί σου...

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

Τολμάς να μπαίνεις στο topic;;; ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ TOPIC;;; ΤΟ... ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΗΔΗ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ TOPIC;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 23:01:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Το ξαναλεω.Μερικοι εκπροσωποι ενος παγωμενου δογματος περασαν την ζωνη του λυκοφωτος.-----Απαιτω να γινουν ''λαικο προσκυνημα''.Τους προσκυναγατε ζωντανους να μην τους προσυνησετε και τωρα.Μια ζωη σας δουλευαν ενω αυτοι δεν δουλευαν.Ποτε.Ολοι μεσα στις μαυρες λιμουζινες.Ζωη μπιχλιμπιδατη.Μεσα στην χλιδα.Ναι ειναι οι εκπροσωποι του θεου πανω στην γη.--------------Οχι μονο αυτοι.Ολοι οι εκπροσωποι των παγωμενων δογματων που πιστευει το κοπαδι.Και το κοπαδι παντα θα τους πιστευει.--------Ξερετε γιατι;Γιατι ειναι ολοι σαν και σας εδω.Παντα θα προσκυνατε.Παντα θα εισαστε ο αμαχος πλυθησμος.Παντα θα εισαστε ανισχυροι να παρετε την δικια σας μοιρα στα χερια σας.Ναι παντα θα σκυβετε και θα προσκυνατε.----------Αυτο και εδω γελαω,κανατε,κανετε και ειναι σιγουρο οτι παντα θα κανετε.Τοσα αμετρητα,αμετρητα,αμετρητα χρονια τιποτα δεν μαθατε ακομα;------------Βεβαια ειμαι εκτος θεματος,αλλα δεν πειραζει.---------Και για να ριξω τωρα και κανα μπινελικι.Πολυ απο αλλου το παιξα.Και γουσταρω.-------Θειο τον εχεις δει ***** ***** ***** ***** *****. ***** ****** ***** ***** *****.Η αντμινα ειναι πισω σου.-----αμαλια σουρχομαι.Οταν θελω εγω ομως.----Παλιομπετουγια.Ξερετε παλιομπετουγια ειναι το αυθεντικο.--------------------Προς ολο το αδερφατο.ΜΠΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 23:34:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
.ngw.. ετσι
quote:
Προς τον θειο.Δεν ξερω ποιος εισαι ουτε απο που προερχεσαι.Αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια.Φαινεται να ξερεις πολλα.Και αυτο ειναι καλο

και ετσι

quote:
Θειο τον εχεις δει τον π...ο μου τον ΘΕΙΟ.Αντε παλιοπουστα σκυψε και προσκυνα.Η αντμινα ειναι πισω σου.

φαινεται το ρανταρ χαλασε και κανει παρασιτα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΦΑΙΡΟΣ
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 23:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΦΑΙΡΟΣ
Γειά σου ρε ngw!!!!Mεγάλε!!!!Ατελείωτε!!!!Έχεις κάνει ένα ολόκληρο forum μπουρ%&8*λο. ΓΕΙΑΣΑΝ.
Λοιπόν δεν ξέρω εάν έχεις δίκιο. Δεν είναι εκεί το θέμα. Σκασίλα αν έχεις.Αλλού είναι το ζήτημα.Τι με νοιάζει εμένα τι κάνει η admina,η Αμαλία, η γυναίκα του ngw,η ξενιτιά.?????
Όχι άλλο είναι το ζήτημα.Δώστε βάση....
Κάποιος άνοιξε ένα άλλο topic (Ευχαριστώ...!!!!! νομίζω λέγεται) και έκανε κάποιους να τρέχουν.Έκανε λέει την πτυχιακή του στην ψυχολογία και έκανε λέει πειράματα με διπλές και τριπλές ταυτότητες.Το ανακοίνωσε και επίσημα.Τους ευχαρίστησε κι’όλας.Εκεί να δείτε κάποιοι εγκεφαλικό.Ξέρετε γιατί?Νοιώσαν ξαφνικά ότι κάποιος τους χρησιμοποίησε.Έπαιξε στην πλάτη τους.

Ανοίγει ο ngw ένα θέμα και αμολάει τις παπαριές του.Επαναλαμβάνω.Δεν με ενδιαφέρει εάν έχει δίκιο.Και τι γίνεται?
Αντί οι θιγόμενοι να τον μπινελικώσουν, μπαίνουν τόσοι άλλοι και αρχίζουν και τον βρίζουν. Γιατί?Έτσι γουστάρουν...και καλά κάνουν!!!!Οι θιγόμενοι?Στο ύψος τους.Κύριοι ή Κυρίες κατά τον ngw.Α όλα κι’όλα.Η αλήθεια πρέπει να λέγεται...Κύριοι ή Κυρίες.Δεν είναι έτσι ngw????????

Για προσέχτε όμως καλύτερα.Δείτε όλοι σας τις αντιδράσεις σας.Για 12 σελίδες μέσα σε λίγες μέρες!!!!Λειτουργείτε σαν ομάδα ρε παιδιά.Προς θεού δεν λέω ότι τα κάνατε πλακάκια με τον admin.Κάθε άλλο.Μόνος του ο καθένας.Εκεί όμως είναι η πλάκα.Ο όχλος.Το κοπάδι.Το απόλυτο παγωμένο κοπάδι.Που ακολουθεί τον αρχηγό.Πολλές φορές χωρίς να ξέρει γιατί.Τι πολλές...πάντα.Ναι πίσω από την πλακίτσα που κάνετε κρύβεται κάτι άλλο.
Είστε αξιοθρήνητοι.Παγωμένοι μάλιστα.
Μπεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 00:11:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ρε ypopte σφαιρος δεν αφηνεις το δουλεμα - τι μας περασες

οταν ο ngw δεν μπορει να κρατησει το στομα του κλειστο, εσυ κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου??

μαζι δεν τα κανονισατε να κανετε μπαχαλο εδω μεσα??

αντε για να μην βγουν στη φορα και τα αληθινα ονοματα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 00:22:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ngw: Χαος - Posted - 23/08/2004 : 06:33:21
quote:
.Σε συννενοηση με τον Σφαιρο-που δεν ηξερε τον πραγματικο λογο γραφης αυτου του θεματος,για να μην προκαλεσει ''παρεμβολες''αθελα του-ξεκινησα ενα θεμα

κλπ κλπ

μπε - μπεεε - κααααααα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 01:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
κολοαποφτε εκτος απο τελειως ασχετος εισαι και μεγαλος *****.Και κατι τετοια παιδακια σαν και σενα ξερεις τι τα κανουμε;***** εχεις ανιχνευτει εδω και παρα πολυ καιρο.Οπως και αλλοι εδω μεσα.Αλλα σεις δεν εισαστε ο στοχος μας.ΜΠΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy