ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 αστρική προβολή (μέρος πρώτο)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 09:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped
quote:

καλωσήρθες φίλε timetraped και ελπίζουομε να σου αρέσει εδώ...

Σε ευχαριστώ φίλε T-SEEKER. Η παρέα σας είναι πολύ όμορφη, είδη έχω μάθει αρκετά πράγματα πολύ ενδιαφέροντα και ελπίζω σιγά σιγά να προσφέρω και εγώ όσα μπορώ από τις γνώσεις και εμπειρίες μου, αν και νομίζω ότι σε πρώτη φάση περισσότερες θα είναι οι απορίες μου μιας και είμαι σχετικά νέος στο χώρο...

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Adonios
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 09:40:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Adonios  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Adonios  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Adonios
Καλημέρα φίλοι της αναζήτησης.
Θα ήθελα να μάθω απο κάποιον που έχει μπορέσει με επιτυχία να κατορθώσει Αστρική Προβολή , ποιές είναι οι δυνατότητες που έχει και το τι μπορεί να κάνει σε αυτή τη κατάσταση.
Φαντάζομαι οτι μπορεί και ελέγχει τις ενέργειές του και δεν λειτουργεί ανεξέλεγκτα.
Θα με ενδιέφερε πολύ να ξέρω το πως νοιώθει.
Ευχαριστώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 13:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΗΝ "ΕΚΤΟΣ ΣΩΜΑΤΟΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ", ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΣΩΜΑ ΚΙΝΗΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ. ΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ, ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΣΤΡΙΚΟ ΦΟΡΕΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΤΙΑ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ. ΒΛΕΠΕΙΣ 360 ΜΥΡΕΣ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
EKTELESTIS
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 18:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EKTELESTIS
Geia sas, tha ithela na rotiso an exei aktaferei kaenis na vgei apo to soma tou tin imera. i na noiosi tin arxiki esthisi tin imera... pantos ego den exo vgei alla para polles fores exo ftasei sta prota stadia, distixos den mporo na to elenkso kai stamatao. pote omos den exo kataferei na noioso autin tin esthisi tin imera...

o monos fovos, einai o agnostos fovos...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 22:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Καλησπερα,(ή καλημερα...)σε ολους.Αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα που στελνω αν και ασχολουμαι παρα πολυ καιρο με τα "παραφυσικα φαινομαινα".ΔΕΝ εχω μεγαλη εμπειρια πανω στο θεμα γιατι εκανα "ερευνα"
σε θεματα με σχεση την "ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ",το "ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΑΓΜΑ"και αλλα πολλα που δεν εχουν σχεση με την ψυχη του ανθρωπου.Το ερεθισμα ομως για να ασχοληθω με την αστρικη προβολη το πηρα απο εναν φιλο μου που εχει ασχοληθει πολυ.Μια μερα λοιπον πηγα στο σπιτι του για να "κοιμηθουμε"μαζι(ΔΕΝ ειμαιστε gay...καταλαβαινετε τι εννοω).Προσπαθησαμε και οι 2 να προβληθουμε αλλα ματαια.Ομως στην προσπαθεια μου να το κανω αφου ειχα χαλαρωσει υπεραρκετα ενοιωσα ολο μου το σωμα να μουδιαζει σαν να μου ειχε κοπει το αιμα.Αμεσως προσπαθησα να το σταματησω γιατι εχω διαβασει για ολους αυτουσ τους δαιμονες που εχων σκοπο να μπουν μεσα σου.Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να παραθεσω 2 ερωτησεις
1)το μουδιασμα που ενοιωσα ηταν μερος μιας αστρικης προβολης?
2)εαν προβληθεις και καποιο αλλο πνευμα παρει τη θεση σου τοτε θα μεινεις για παντα προβλημενος περιμενοντας να βρεις καποιον αλλο που θα επιδιωκει να προβληθει ωστε ουταν το πετυχει να παρεις τη θεση του?

Υ.Γ:Wicca,θα ηθελα να μου πεις τον εκδοτικο οικο του βιβλιου "ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ ΜΑΓΕΙΑ"(νομιζω οτι ειπες οτι το εχεις).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2003, 00:53:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
quote:
Geia sas, tha ithela na rotiso an exei aktaferei kaenis na vgei apo to soma tou tin imera. i na noiosi tin arxiki esthisi tin imera... pantos ego den exo vgei alla para polles fores exo ftasei sta prota stadia, distixos den mporo na to elenkso kai stamatao. pote omos den exo kataferei na noioso autin tin esthisi tin imera...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΙΣΩ ΠΟΙΑ ΕΞΑΣΚΙΣΗ ΕΚΤΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ.

ΚΑΛΟΣΗΡΘΕΣ "ΕΥΛΟΓΗΤΕ" ΣΤΟ ESOTERICA MAΣ...
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ USERNAME ΣΟΥ.
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΔΩΣΕΙΣ ""ΔΙΔΙΜΟΙ"" ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΙΓΓΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ. ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ...


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
EKTELESTIS
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2003, 15:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EKTELESTIS
Geia sas
pros wicca: sta grafo etsi akrivos opos ta exo diavasei pes mou kai esu tin apopsi sou.

Stadio 1
xalaronoume to soma. Auto perilamvanei vevaia fusiki kai noitiki xalarosi. gia na petuxoume th xalarosi prepei na apomopnothoume se ena domatio xoris fotismo kai apomakrismeno apo thorivous. H katalili ora einai arga to vradu kai kata ta mesanukta pou sunithos uparxei isixia. sto kravati prepei na eimaste ksaplomenoi anaskela me ta xeria topothetimena sto plai paralila me ton kormo tou somatos.
stadio 2
afinoume ton eafto mas eleuthero oste na brethei stin katastasi pro
tou upnou. ostoso sunidita prepei na antistathoume ston upno kai na paraminoume se autin tin endiamesi katastasi pou den einai oute upnos oute ekrigors. Auti einai i "katastasi A".
stadio 3
arxizoume na autosuggentronomaste kai katharizontas to mialo mas apo tis skepsis estiazoume tin prosoxi mas sto skotino optiko paidio pou aplonete mprosta sta klista matia mas. de dinoume simasia sta diafora fotina sxedia pou parousiazontai giati einai alpos antidrasis tou optikou neurou.otan stamatisoun na emfanizontai exoume ftasei stin "katastasi B"...... i "katastasi G" pou akolouthei einai katastasi teleias xalarosis stin opoia xanete kathe epignosi tou somatos. i idaniki ostoso katastasi na ekgatalipsoume to soma mas einai i "D" gia na ftasoume stin "katastasi D" prepei kathe proi na kanoume sunexos ta parapano gia oso diastima xriastei mexri na brethoume sto keno ton aisthiseon mas.
stadio 4
gia na ftasoume se auto to stadio prepei na kanoume ta ekis: eno exoume xalarosei entelos upovaloume ton eafto mas oti tha thimithoume ola osa tha sumvoun stin diarkia tou taksidiou. sukgentronomaste ston simio pou vreisketai anamesa sta matia gia na energopoiisoume to trito mati. To epomeno bima einai stadiaka na epilegoume noera kapoio simio, prota pano apo to kefali 30cm kai epita 180cm pio makria, stis akres ton podion. Ta simia auta dimiourgoun ena parallilo epipedo pano apo to soma. Estiazomaste s'auto to epipedo kai anixneuoume gia tou kradasmous pou tha ekpempsei to etheriko soma. otan tous noiosoume prepei na tous valoume sto soma mas
stadio 5
exontas perasei pia se auto pou onomazetai katastasi kradasmon prospathoume na elenxoume tous kradasmous, tous opoious othoume apo to kefali pros olo to soma. Askoumaste mexris otou na kataferoume na petuxenoume tinekousia eisagogi ton kradasmon apo ekso sto soma mas. Otan to kataferoume tha eimaste etoimoi gia tin astriki provoli.
stadio 6
kratame to mialo mas stathero stin epignosi tis <<apokolisis>> kai afinoume to soma mas. Noiothoume analafroi kai skeutomaste oti einai oraia pou petame psila. prepei na to skeutomaste auto gia na min afisoume na eisvoloun alles skepsis sto mialo mas, opos panikos kai agxos, epidi i astriki provoli tha teleiosei adoksa. meta apo ola auta afinomaste stis empiries pou tha exoume pia ekso apo to soma mas.
mia sumvouli pou dinoun einai oti stis protes prospathies mas na min upervenoume to xroniko orio ton 30 deuterolepton para tin epituxia i kai tin eforia pou esthanomaste....


auta elpizo na min sas kourasa.. exei kaneis kati diaforetiko poio eukolo?

o monos fovos, einai o agnostos fovos...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2003, 01:17:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ.
ΑΛΛΑ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΛΙΝΙΚΑ?
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ...


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2003, 14:38:57  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε EKTELESTI προσωπικά ναι. Έχω καταφέρει να κάνω αστρική προβολή ημέρα. Και ξέρεις ποια είναι η δική μου άποψη? Ότι είναι το καλύτερο να προσπαθείς πάντα ημέρα (ειδικά κάποιο ξημέρωμα που θα τύχει να ξυπνήσεις και έτσι θα είσαι σε ιδανική κατάσταση), τουλάχιστον μέχρι να αποβάλεις όσους περισσότερους φόβους σου μπορείς.

Φίλε ΕΥΛΟΓΗΤΕ, ναι το μουδιασμα είναι σημάδι ότι "βαδίζεις" ολοταχώς για μία επιτυχημένη αστρική προβολή, ή τουλάχιστον ότι είσαι σε καλό δρόμο. Όσο για το 2ο ερώτημά σου, όχι, προσωπικά δεν πιστεύω ότι είναι δυνατόν.

Καλό σας απόγευμα.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2003, 16:09:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

((ΟΝΙΡΙΚ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ;;; ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ))


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2003, 17:26:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_
geia sas paidia

prosopika exo asxolithei me astriki proboli kai exo kai kapies apories.

prota ap'olla na sas po ti exo "kanei"

i proti fora pou to ekana den eixa idea ti itan i astriki proboli. imoun sto krebati mou kai prospathousa na xalaroso to soma mou para poli, prospathousa (apo monos mou) na bo se mia fasi etsi oste na do pos einai otan pethenei kapios (auto skeutomoun a kai prospathousa na kano) xafnika xipnisa kai paratirisa oti to domatio mou itan diaforetiko. eixe allaxei to krebati mou kai kapia alla pragmata mesa se auto. tromaxa kai xipnisa stin pragmatikotita, afou oso alithino kai na mou fanike to proto xipnima, meta katalaba oti itan mesa ston "ypno" mou.
meta apo 3-4 xronia apo to sigekrimano simban, ematha apo enan filo gia tin astriki proboli. opote kathisa mia mera kai epsaxa na bro tropous gia to pos na "xipniseis" to astriko sou soma. to idio bradi, afou eixa brei kai diabasei kapious tropous mou sinebei to exis:
eixa kathisei sto krebati kai eixa kalarosei, den skeutomoun tipota, kai prospatousa na do kapies eikones, oi opoies tha erxontan apo mones tous. xafnika meta apo poliiiiiiiiii ora, arxisan na pernane apo to mialo mou kapies eikones (pragmatika asxetes) kai prospathousa na tis "vlepo" alla xoris na sigentronomai kai na tis skeutomai (berdemeno e?) to mono pou thimamai meta itan oti arxisa na aisthanomai apo ta xeria mou ena pragma san donisi kai eftasa se simeio na to akouo poli entona(autos o thoribos thimizei poli entona ton ixo pou akougete an kanetai kai ta dio xeria sas grathies ta sfigete poli kai sinxronos ta akoubisete me ligi dinami sta autia sas, etsi oste na ta "boulosete"), meta apo auto sikothika, alla to meros pali itan kapos allagmeno. thimamai na skeutomai kanonika, alla kai na aisthanomai (??????) tote afou koitaxa giro mou, eniosa kati periergo san fobo kai skeutika oti o logos pou itan etsi ta pragmata sto domatio itan epeidi eixan bei kleftes, tote skeutika amesos ton mikro mou aderfo mipos eixe pathei kati, fobithika aitsanthika san na pigeno pros to meros pou itan alla xoris na perpatao... kai tote xipnisa stin pragmatikotita fobismenos.
meta apo auto exo kataferei giro stis 3-4 fores na bo sto stadio ton "doniseon" kai tou ixou pou akougete, kai otan "xipnao", tote xanontai ola.

TI STO KALO GINETAI?????

a! ostoso tote pou to ekana gia proti fora "sosta", otan xipnisa tin epomeni mera, mou eixe simbei kati poli paraxeno. aisthanomouna to soma mou na einai alou.... itan san na min eixe "kolisei" sosta to astriko soma sto kanoniko mou soma...... gia oli tin imera aisthanomouna........ koita na deis den mporo na to perigrapso....... an exei aistanthei kapios allos kati teteio isos na me boithouse :)

tespa to thema einai GIATI DEN MPORO NA TO XANAKANO??
GIATI OTAN PAO NA "SIKOTHO" XIPNAO????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lizard_Queen
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/07/2003, 01:25:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lizard_Queen
Γειά χαρά σε όλους!Βρεθηκα τυχαια σ'αυτο το forum και πραγματικά τα'παιξα με αυτά που διάβασα!Έχω και γω μια παρόμοια εμπειρία και δεν μπορω να το πιστεψω οτι βρισκω ατομα που εχουν ζησει το ίδιο!Μου έχει τύχει αρκετες φορές την ώρα που πάει να με πάρει ο ύπνος(μερικές φορες και κατα την διάρκεια του υπνου) να αισθάνομαι ένα εκκωφαντικό βουητό και γω να μην μπορώ να κουνηθώ!Ούτε να μιλησω!Και το βουητό όλο και αυξάνεται και αισθάνομαι οτι αν δεν το σταματήσω θα εκραγεί το κεφάλι μου!Με το ζόρι το σταματάω και φοβάμαι πάρα πολύ και μόλις προσπαθω να ξανακοιμηθώ το αισθάνομαι να αρχιζει πάλι!Και μου συμβαίνει μόνο όταν κοιμάμαι ανάσκελα!!!Please πεστε μου οτι ξέρετε για αυτο....?Τι θα γίνει αν το αφήσω να εξελιχθει?Είναι επικίνδυνο?Μήπως είναι η αρχή ενός Αστρικού Ταξιδιού και αν ναι τότε πως ειναι δυνατόν να συμβαινει χωρις να το επιδιώκω???

***DM***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/07/2003, 11:34:48  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε wicca, είμαι 29 ετών.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/07/2003, 11:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΦΙΛΗ LIZARD ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ESOTERICA.
ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ...

ΛΟΙΠΟΝ...

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΟΒΟΣ ΓΙ' ΑΥΤΟ, ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΠΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ. ΚΑΙ, ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ (ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ).

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ESOTERICA ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ/ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ/ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ!

Υ.Γ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ; (ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΙΛΕΙΣ ΜΕ E-MAIL.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kostasfer1
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 04:12:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostasfer1
kati pou agnoite oloi einai oti uparxei kai h anthipoboli thn opia tin exete pathei oloi eseis pou exete "bgei" apo to soma sas.-

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 10:38:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΘΕΑΤΟ ΚΟΣΜΟ...

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΠΟΒΟΛΗ;;;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 17:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Μάλλον "Αυθυποβολή" εννοεί wicca.

Ο νέος φίλος μας έχει την διάγνωση για όλους μας. Να είναι καλά. Και λέω τι έχουμε πάθει όλοι μας; Τι έχουμε πάθει;

Είναι άραγε αθεράπευτη η περίπτωσή μας;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 18:08:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΒΡΕ;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2003, 09:53:44  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε thoth... αυτό έλεγα και 'γω... βρε τι έχω πάθει, βρε τι έχω πάθει! Όλο το Σαββατοκύριακο με αυτή την ερώτηση είμαι... να όμως που τώρα έμαθα!

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2003, 12:23:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΤΙ ΕΜΑΘΕΣ;
ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ;;;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 10:21:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά στο θέμα της Α.Π. Είναι δυνατόν στο αρχικό στάδιο (εκεί όπου ακούς ένα βουητό) να μετακινιθεί ολόκληρο το σώμα σου (το βιολογικό σώμα) από τις δονήσεις που νιώθεις? Χθες έφτασα για πρώτη φορά στο αρχικό στάδιο και μάλιστα αρκετές φορές. Τις πρώτες δύο φορές που άρχισε το βουητό και η δόνηση ήμουν μπρούμητα και μου κοβόταν η αναπνοή. Ηθελά να το αφήσω αλλά δεν μπορούσα να αναπνεύσω! Μετά γύρισα ανάσκελα και το έπαθα άλλες τρεις φορές! Τις δύο από τις τρεις φορές όλο μου το σώμα μετακινήθηκε προς τα κάτω σαν να με τραβούσε κάτι ή σαν να γλιστρούσα και επειδή κοιμάμαι σε στρώμα στο πάτωμα αυτή την περίοδο τη μια φορά μετακινήθηκα τόσο ώστε τα πόδια μου ξεπέρασαν το πίσω μέρος του στρώματος και έφτασαν στο πάτωμα! Έχει πάθει κανένας από εσάς κάτι παρόμοιο?

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 10:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Ναι, Timetrapped, το έχω πάθει.

Και ακόμη χειρότερα.

Η προσωπική μου συμβουλή είναι να σταματήσεις τις προσπάθειες. Θα σε εξουθενώσουν ψυχοσωματικά, στο μέλλον.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 10:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped
Σε ευχαριστώ φίλε thoth για τη συμβουλή, ειλικρινά σε ευχαριστώ γιατί καταλαβαίνω πως είχες κάποια άσχημη εμπειρία και θες να αποτρέψεις κάποιους άλλους από το να πάθουν το ίδιο. Εγώ καλώς ή κακώς θα συνεχίσω τις προσπάθειες γιατί νιώθω πως ανακαλύπτω κάτι συναρπαστικό και σπάνιο, σαν να ανακαλύπτω έναν καινούριο κόσμο. Ψυχικά είμαι ήδη κουρασμένος αυτή την περίοδο και έτσι το βλέπω και σαν ένα μέσο διαφυγής! Μπορεί να μη μου βγει σε καλό αλλά μπορεί και να μου βγει. Ξέρω ότι δεν είναι παιχνίδι και ο κίνδυνος είναι υπαρκτός αλλά θέλω να συνεχίσω, νομίζω ότι κάθε εμπειρία μακροπρόθεσμα μας κάνει καλύτερους!

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 23:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca
ΒΟΗΘΕΙΑ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΙΤΟ!

ΦΙΛΕ ΤΗΟΤΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙΣ;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2003, 01:28:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ...
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ-ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ ΑΣΤΡΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΙΛΙΑΖΕΙΣ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ.ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ...
ΚΑΤ ΕΜΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΕΤΕ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ...ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑΔΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΤΟΥΣ...ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ Η΄ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΑΧΝΕΣ ΚΤΛ.ΜΟΝΟ Ο ΦΟΒΟΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Π.Χ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ Η΄ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΑΙΘΕΡΙΚΟ ΣΩΜΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ...

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

soldier
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2003, 09:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soldier
Παιδιά καλημέρα... Πάνε γύρω στα 3-4 χρόνια που ασχολούμαι με περίεργα φαινόμενα, μυστική Αθήνα κ.λ.π., που διαβάζω από δω κι από κεί, αλλά ποτέ μου δεν είχα ξανακούσει για αστρική προβολή μέχρι πριν από λίγες μέρες. Περιέγραφα το χειρότερό μου όνειρο σε μια φίλη μου που ασχολείται με "παραφυσική δραστηριότητα", και μου μίλησε για ΑΠ. Βρήκα το τόπικ αυτό και αν και ήξερα την ύπαρξή του κάποιες μέρες (το έβλεπα) δεν προλάβαινα να ασχοληθώ. Σήμερα το βράδυ έκατσα και διάβασα τις 5 πρώτες σελίδες και την τελευταία, και πραγματικά έχω ξαφνιαστεί..

Λοιπόν κατ' αρχήν το φαινόμενο sleep paralysis, που περιγράφεται λεπτομερώς από πολλά παιδιά, θυμάμαι να το παθαίνω από πολύ παλιά και εξακολουθώ να το παθαίνω αρκετά συχνά, χωρίς όμως ποτέ να με τρομάξει και να ξεκινάω να κάνω προσευχές, καθώς το θεωρούσα από πάντοτε πολύ φυσιολογικό, σαν ένα "κομμάτι" του ύπνου μου.. Ούτε καν που φανταζόμουν ότι θα υπάρχει και ειδική ορολογία γι αυτήν την κατάσταση… Μόνο ένα πράγμα δεν κατάλαβα: Σε τι σχετίζεται το sleep paralysis με παραφυσικά ( σε εισαγωγικά ) φαινόμενα; Επίσης, πολλές φορές μου τυχαίνει να καταλαβαίνω ότι κοιμάμαι και βλέπω όνειρο και να καθορίζω το τι θα γινει σε αυτό, από εκεί κι έπειτα. Επίσης πολλές φορές μου τυχαίνει να νιώθω ότι πέφτω και συντρίβομαι στο έδαφος…(και μάλιστα με το πρόσωπο, ίσως να επηρεάζει το ότι κοιμάμαι μπρούμητα…) Κάπου άκουσα ότι όταν γίνεται αυτό, τη στιγμή που πέφτεις, βγαίνει από το σώμα στιγμιαία η ψυχή και ξαναμπαίνει… Ποτέ μου δεν είδα στον ύπνο μου να πετάω, παρ’ όλο που έχω ακούσει ότι αρκετός κόσμος βλέπει τέτοια όνειρα…

Λοιπόν, κατ’ αρχήν ήμουνα περίπου 12-13 χρονών όταν η αδελφή μου είχε κάποια προβλήματα υγείας. Τα κρεβάτια μας στο δωμάτιο μας, ήταν σε σχήμα «Γ», ακουμπώντας και τα δυο στους πλαϊνούς τοίχους του δωματίου και με αποτέλεσμα να κοιμόμαστε κεφάλι με κεφάλι. Η πόρτα του δωματίου βρισκόταν στον τοίχο που ακουμπούσε το κρεβάτι της αδερφής μου, στα «πόδια» της , και εάν υποθέσουμε ότι εγώ είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα, στρίβοντας το κεφάλι αριστερά, έβλεπα την πόρτα. Όλα αυτά στην πραγματικότητα, αλλά χρήσιμα για να καταλάβετε τον εφιάλτη μου. ΥΠΟΨΙΝ, ήταν από τις ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ φορές στη ζωή μου που είχα κοιμηθεί ανάσκελα..(κάτι που μου φαίνεται ότι διάβασα πως έχει σημασία)
Και τώρα μπαίνω στο θέμα…
Έτσι όπως κοιμάμαι, νιώθω να ξυπνάω, να στρίβω το κεφάλι μου αριστερά και να βλέπω την πόρτα του δωματίου στα πόδια της αδελφής μου λίγο ανοιχτή, και από κει να μπαίνει ένα λευκό φως. Το φως γινόταν όλο και πιο δυνατό και έφτασε στην πόρτα. Τότε άρχισε να μπαίνει μια μορφή, που άρχιζε να διασχίζει από τα πόδια προς το κεφάλι το σώμα της αδερφής μου, χωρίς να περπατάει, σα να σέρνεται, αλλά ήταν ψηλή σε μέγεθος ανθρώπου. Όταν έφτασε περίπου στη μέση της, εγώ φοβήθηκα πάρά πολύ και πίστεψα ότι έπρεπε να το εμποδίσω οπωσδήποτε να φτάσει στο κεφάλι της, γιατί έτσι και καλά νόμιζα ότι θα την πέθαινε. Τότε σηκώθηκα από το κρεβάτι, όχι με τις κινήσεις που θα σηκωνόμουνα εάν ήμουν ξύπνιος, αλλά κάπως γρήγορα και παράξενα και βρέθηκα κι εγώ πάνω από την αδερφή μου και μπροστά από τη μορφή, με σκοπό να την εμποδίσω να προχωρήσει. Τότε το πλάνο μου γέμισε από το πρόσωπο της μορφής αυτής. Επρόκειτο για έναν νεαρό άνδρα, ακριβώς όπως στις αγιογραφίες που βλέπουμε στις εκκλησίες, αλλά πολύ φωτεινό, πολύ όμορφο και «σάρκινο» (πώς να το πω, σα να βλέπεις οποιοδήποτε άνθρωπο αλλά με αυτή τη μορφή…) Εκείνη τη στιγμή, με το που κάνω τη σκέψη να τον σπρώξω ή να τον χτυπήσω, με κοίταξε τόσο αυστηρα, όσο δε με έχουν κοιτάξει ποτέ στη ζωή μου… Σα να με καθήλωσε ξαφνικά. Ένα τρομερά ψυχρό, αυστηρό, επιτακτικό βλέμμα που μου είναι καρφωμένο ακόμα και τόσα χρόνια μετά, και που με κάνει να ανατριχιάζω (μερικές φορές να κλαίω) κάθε φορά που το σκέφτομαι (γενικά με ταράζει πολύ να το διηγούμαι). Ομολογώ δε θυμάμαι εάν είδα το σώμα μου πίσω στο κρεβάτι να κοιμαται, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είχα την αίσθηση ότι βρισκόταν πίσω μου, στη θέση του… Η αδερφή μου σε όλη τη διάρκεια του ονείρου δεν κατάλαβε Χριστό, συνέχισε να κοιμάται και απ’ όσο θυμάμαι ένιωθα ότι δε δυσκολευόμουνα παρά την παρουσία της, ήταν σα να πάταγα στο πάτωμα…Τελείωσε με τελευταία εικόνα, το πρόσωπο που σας περίεγραψα, μετά αν θυμάμαι καλά τραντάχτηκα από το φόβο μου και ξύπνησα… Είναι το χειρότερο και ίσως το πιο ζωντανό μου όνειρο… Τις τελευταίες κυρίως ώρες, μου έχουν μπει υποψίες μήπως αυτό τελικά δεν ήταν όνειρο και έχω ανησυχήσει…

Θα θελα πολύ τη γνώμη σας, μέσω της γνώσης σας…
1000 Συγγνώμη για το μακροσκελέστατο της απάντησης…
Ευχαριστώ για το χρόνο…


ΥΓ) Oneiric κάπου αναφέρεις να κάνεις αστρική προβολή το ξημέρωμα. Δε ξέρω εάν έχει σχέση, αλλά έχω ακούσει από φίλο μου, που έχει διαβάσει αρκετά για σατανισμό, ότι την αυγή οι πύλες για τον «κάτω» κόσμο είναι ανοιχτές…


keep the flame burning...

Edited by - soldier on 22/08/2003 09:51:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2003, 13:14:59  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σας φίλοι μου.

Φίλε soldier ευχαριστούμε για την συμμετοχή. Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα και πιστεύω ότι κάθε συμμετοχή είναι μία βοήθεια για όλους μας.

Δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν αυτή η παρουσία που περιγράφεις. Υπάρχει περίπτωση να ήταν ο "οδηγός" σου??? (άτομα που κάνουν χρόνια ΑΠ ισχυρίζονται ότι υπάρχει ένας για τον καθένα μας). Προσωπικά έχω αισθανθεί μία παρουσία μαζί μου κάθε φορά που κάνω ΑΠ, αλλά ακόμα δεν έχει/έχω έρθει σε επαφή μαζί του/μου.

Όσο γι' αυτό που αναφέρεις σχετικά με το ξημέρωμα: προτιμώ το ξημέρωμα εξαιτίας του ότι υπάρχει το φως και προσωπικά με βοηθάει στο να μην φοβάμαι. Είναι ο μόνος λόγος.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DreamStar
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2003, 17:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DreamStar  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος DreamStar
Γεια σας παιδια.
Ασχολουμαι με παραφυσικα φαινομενα πολλα χρονια αλλα τωρα βρηκα αυτο το Forum και χαρηκα παρα πολυ που υπαρχουν τοσοι αλλοι που ασχολουνται σοβαρα με τα θεματα αυτα.
Με ενδιαφερει παρα πολυ το θεμα της αστρικης προβολης αλλα δεν ειχα την ευκαιρια να την ζησω...
Ειναι πολυ ενδιαφεροντα ολα αυτα που συζητατε και θα ηθελα να συναντηθουμε απο κοντα με οποιον ενδιαφερεται για να συζητησουμε αυτο το θεμα ή καποιο αλλο σχετικα με παραφυσικα φαινομενα.
Μενω Αθηνα, αν θελει καποιος ας απαντησει,ευχαριστω
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nickkontos
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 01:38:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nickkontos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Nickkontos  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Nickkontos
Για σε ολους!
Θελω να γραψω για μια σχετικη εμπιρεια μου.

Ενα βραδυ που ειχα δυσπεψια μετα απο εναν εφιαλτη ενιωσα ενα τρανταγμα και ενα ρουφηγμα προς τα μεσα μου.αυτο το τρανταγμα και το ροθφηγμα συνεχιζοταν και απο τον φοβο μου προσπαυουσα να επανερθω απο αυτο.οταν επανερχομουν μετα απο μισο λεπτο παλης προσπαθουσα να ξανακοιμιθω αλλα συνεβενε το ιδιο.ετσι αποφασισα να το αφησω να με ποθφηξει.αλλα δεν εγινε τιποτα.εκει που πηγε να με ρουφηξει με <<απεβαλε>> και με αφησε τελικα να κοιμηυω. Αυτο το πραγμα ηρθε μονο δυο φορες και εξαφανιστηκε τη μια φορα μετα απο ενεν εφιαλτη και την αλλη μετα απο ενα κανονικο ονειρο.


Σασ παρακαλω πειτε μου αν ξερετε τι ειναι αυτο το παραξενο πραγμα.


εχω ακοθσει οτι οταν εισαι 16 χρονων και εχεις νεα ψυχη μπορει να παθεις ανακοπη απο την τρομαρα σου και φοβαμαι να το δοκιμασω γιατι οταν φτανω σε ενα σημειο φοβαμαι τοσο που βγαινω εξω με τις πιτζαμες για να ειμαι κοντοα σε ανθρωπους.

Αυτα για την ωρα,

Ποτε μην θεωρεις τα πραγματα δεδομενα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nickkontos
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 01:45:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nickkontos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Nickkontos  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Nickkontos
gia kai haraΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy