ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 01:32:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
τι εννοεις χρυσε μου οτι εχω ανιχνευτει εδω και παρα πολυ καιρο??

ΜΠΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 01:50:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
Ερώτηση:
quote:

Εκείνες οι ... περίφημες και περιβόητες αποκαλύψεις ????
Αργούν πολύ ακόμα ? ? ? ?

Απάντηση:

quote:

Η απαντηση ειναι πολυ απλη.Οι εκπροσωποι αυτου του παγωμενου δογματος που ''πιστευετε''καθως και οι εκπροσωποι ολων των παγωμενων δογματων που πιστευει το ''κοπαδι'' ειναι οι ιδιοι.Τοσα χρονια σας πουλανε γουρουνι στο σακι.Τοσα αμετρητα,αμετρητα,αμετρητα,αμετρητα χρονια τους ''πιστευατε'',τους ''πιστευετε'' και θα τους ''πιστευετε''.Και τοσα αμετρητα χρονια σας κοροιδευαν.

Συμπέρασμα:
Αυτές ήταν οι φοβερές αποκαλύψεις που όλοι περιμέναμε.

* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 02:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Αααα, ειπα κι εγω.... νομισα οτι διαγραφηκε το τοπικ.


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 10:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
Φίλε Νούγκω:
Με συγκινεί βαθύτατα το ότι ασχολείσαι μαζί μου! Με κάνει να νιώθω σημαντικός! Να ξεχωρίζω απ' το κοπάδι!

Φίλοι Σφαίρο και Νούγκω:
Δοκιμάστε βρε να βάζετε κενό μετά τα σημεία στίξης...Το κείμενό σας διαβάζεται ευκολότερα έτσι...

Μ' αρέσει αυτό το topic. Νομίζω ότι θα κατασκηνώσω εδώ!!!

Παρατηρώ δε ηυξημένα επίπεδα εντροπίας. Αναρρωτιέμαι ποιος πειραματίζεται με ποιον...

The Shadow Knows

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 00:49:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
και οόυς τοθ εσο κατι σας ακουνπαει.

Μπορει καποιος να μου το μεταφρασει? Δεν καταλαβα λεξη... Χμμμ.... αυτο το "ακουνπαει" κατι μου θυμιζει.... κατι μου θυμιζει.... Αλλα τα υπολοιπα? Τι θελει να πει ο ποιητης?
Και ναιιιι, ngw, τωρα ετοιμαζομαι να το κανω! Αυτο που λες, ξερεις εσυ, αυτο που ξερω εγω πολυ καλα. Τι λες.... θα μου κατσει? Θα παν ολα καλα? Ελα, μην αντιστεκεσαι, δωσε μια... συμβουλη. Ξερεις εσυ τι εννοω. Λιγακι εμεινε. Τωρα, οπου να ´ναι. Λες να αλλαξω γνωμη? Θα ´πρεπε? Κι αν αλλαξω.... τι γινεται μετα? Τι προκειται να... κανω? Να το κανω η να μην το κανω? Ιδου η απορια.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jimazz
Νέο Μέλος

Greece
25 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 10:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jimazz
Θα παρομοίαζα το esoterica σαν ένα τρένο (είναι και της μόδας άλλωστε), που ο τελικός του προορισμός είναι
ένα μέρος που λίγοι άνθρωποι το ξέρουν, το μέρος αυτό λέγεται γνώση. Στην πορεία του κάνει διάφορες
στάσεις, σταματάει στην απορία, στην έρευνα, στην αμφισβήτηση, στον προβληματισμό, στον διάλογο,
στον σεβασμό, στην αλήθεια και σε ένα σωρό άλλα μέρη. Στο τρένο αυτό συνέχεια ανεβαίνουν επισκέπτες-
ταξιδιώτες, όλοι τόσο διαφορετικοί μεταξύ τους που μοιάζουν ίδιοι. Το τρένο λοιπόν αυτό όπως κάθε τρένο
που σέβεται τον εαυτό του εκτός από τον οδηγό και τον μηχανικό, έχει και έναν αρχηγό (τον admin).
Εδώ και λίγες ημέρες στο τρένο ανέβηκε κάποιος που ήταν τόσο ίδιος με όλους τους υπόλοιπους που
έμοιαζε διαφορετικός. Δεν ξέρω σε ποιό σταθμό ανέβηκε , ούτε που θέλει πραγματικά να πάει. Ίσως απλά
να είδε ΦΩΣ και μπήκε. Από την στιγμή που μπήκε όμως άρχισε να κατηγορεί το τρένο, τους επιβάτες και
κυρίως τον αρχηγό. Το καλό είναι ότι λίγοι ασχολήθηκαν μαζί του, το κακό είναι ότι έπαιξαν το παιχνίδι του
αφού το γεγονός του οτι άνοιξαν μαζί του διάλογο του έδωσε αξία. Εκτός αυτού έχω την εντύπωση οτι τέτοια
γεγονότα αποθαρύνουν νέους ταξιδιώτες να ανέβουν στο τρένο, δεν λέω οτι πρέπει να γίνει μια κλειστή κάστα
ή ένα τρένο VIP, καλή η δημοκρατία δε λέω αλλά...(πολλά μπορώ να πω πάνω σε αυτό το θέμα αλλά δεν
είναι του παρόντος). Θα ήθελα ο αρχηγός να είχε κάνει μια πιο έγκαιρη και αποτελεσματική παρέμβαση,
όμως αυτός θέτει τους κανόνες, ελπίζοντας οτι τέτοια γεγονότα στο μέλλον θα τύχουν διαφορετικής αντιμετώπισης
συνεχίζω το ταξίδι μου.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 15:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
Γεια μετα απο παρα πολυ καιρο. Εφαγα ολη μερα σημερα να διαβασω μερικα τοπικς που εχουν ανοιχθει like this και βλεπω ραγδαιες εξελιξεις αλλα και ραγδαιες καταιγιδες να ερχονται. Βλεπω ορισμενοι και ορισμενες αλλα και αυτοι του τριτου φυλλου (ονομα και μη χωριο) δε λενε να βαλουν μυαλο. Δε ξερω και δε με ενδιαφερει αν ο @-ντ-μην το σηκωνει το σακακι, το γιαλιζει το δελφινι, τη βαζει τη καλτσα στο σιρταρι και γενικα στα π@π@ρια μου πως τη βρισκει στο κρεβατι του. Εκεινο ομως που ξερω ειναι οτι καποιοι εδω μεσα προσιλιτιζουν σε μαυρες καταστασεις και το παιζουν πνευματικοι δασκαλοι (ναι στο τραβελι απο τα Μεγαρα αναφερομαι). Ειχα προιδοποιησει και ξαναπροιδοποιω. Θα πεσει γιαουρτι και οχι μονο. Θα πεσει και ξεβρακωμα. Καποιο γεροντιο τραβελι περι τα 50 θα το αναγκασω να εξαφανιστει απο προσωπου γης. Γιατι πολυ απλα
ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 16:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΑΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙ.
ΕΙΧΑΜΕ ΧΥΜΑ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΣΟΥΒΑΛΑΤΑ.
ΚΟΥΤΣΟΙ, ΣΤΡΑΒΟΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ.

ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΟΙΗΤΗ? ΕΙΧΑΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΥΣ, ΟΙ ΓΕΡΙΚΕΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΛΕΙΠΑΝΕ.

ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΜΙΚΕΕΕΕΕΕΕ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 19:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Labolas καλώς μα ματια μας τα δύο...

Θα ήθελα οταν αναφέρεσαι σε ηλικίες να είσαι λίγο πιο σαφής..
Ποιός ...?? Μέγαρα?? Νέες αποκαλύψεις???

Αυτή η κολώνια στο τόπικ αυτό πάντως κρατάει πολύ... οπου ναναι πρέπει να πέσει λουκέτο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 19:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Επί πλέον θα ήθελα να συμπληρώσω μια που βρέθηκα εδώ σε οτι αφορά τις δηλώσεις ngw, σύμφωνα με τις οποίες θα έρθει με φόρα να του συστήσω να πάρει φόρα απο την Πάρνηθα που έχει μεγάλο κατήφορο
κατά προτίμηση με την όπισθεν...??
ngwαποκαλύψεις οπότε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 20:25:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Aυτο στο λέω γιατί ενώ σε προηγούμενες δηλώσεις σου απειλείς και βρίζεις τους πάντες και τα πάντα .. ενω συγχρόνως μπαίνεις.. τρυπώνεις σε διάφορα τόπικ ... και λές και τις απόψεις σου..

Τουλάχιστον σεβάσου την ανοχή που σου δείχνουν και δεν σε έχουν απενεργοποιήσει και περιορίσου μόνο στις απειλές σου...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 22:54:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ο αλζαρο ξαναχτυπησε.Μην ασχολειστε με τετοιους.Εναι τελειως ασχετοι.Ειναι απο το κοπαδι τελειως σκυμενος και προσκυνημενος.Ξενιτια.Ισως να νομιζεις οτι δεν σε συμπαθω.Δεν σε ξερω.Απλως ομως εχεις αφησει ''ιχνη''.Οπως και αλλοι εδω μεσα.Εχετε ανιχνευτει.Γιατι νομιζετε οτι οι ενδιαφερομενοι αυτου του θεματος δεν γραψαν ''ποτε'';Και αν γραψαν ηταν ολα ''ουδετερα''.Ενω εσεις σε ολα αυτα που γραφατε,τα γραφατε με συναισθηματα.Δωσατε στιγμα.Και ανιχνευτηκατε ''ολοι''.Το συμπερασμα για ολους εσας εχει ηδη ''βγει''.Δυστυχως ανηκετε ''ολοι'' στο κοπαδι.Στον αμαχο πληθυσμο.''Παγωμενοι''.Στο τελος ισως σας περιγραψω και μια τεχνικη που εφαρμοσθηκε σε ολα αυτα.Θα δουμε.---------Ο φιλος μου ο Σφαιρος σας το ειχε πει-αυτα ολα που εγιναν και γινονται.Διαβαστε και αναλυστε οτι εχει γραψει σε προηγουμενη απαντηση.Θα καταλαβετε τι εννοω.----Και εδω θα γελασω.Μου επιτρεπετε;ΧΑΧΑ.------Νομιζετε οτι το εσοτερικα θα κανει τοσο χρονο να πεσει οπως η ΤΡΟΙΑ;--------Μην ειστε αφελεις.---------αμαλια το πιο σοφο θα ηταν να κανεις αποτοξινωση.Η ''ντοπα'' βλαπτει.Οχι μονο εσενα και τους γυρω σου.--------Ενα παιδι ξερεις δεν λεγετε ενηλικο οταν εχει περασει μολις την πρωτη μερα που το κανει ενηλικο.Αυτο το λεει ο γηινος νομος.Αλλα.....αμαλια εισαι ασχημα μπλεγμενη.Μια προχειρη ερευνα απο τις νομιμες αρχες ξερεις πολυ καλα τι θα εδειχνε.ΧΑΧΑ.Τα δακρυα σου απο τα βαθη του χρονου μπορει να εχουν στερεψει.Αλλα να εισαι σιγουρη πως θα ξαναρθουν.Οχι μονο σε εσενα.----------''Εμεις'' δεν θελουμε εσενα.Θελουμε τους ''αλλους''.Ετσι κι αλλιως εσεις εισαστε μονο η βιτρινα.Τα πιονια.Αλλα παραδεξου το.Ζωη ανετη.----Εχετε δουλεψει ποτε στην ζωη σας;χα φαινομενικα.Ξερετε και αυτα θα βρεθουν.----------Φυσικα υπολογιζετε στους ''δυνατους''φιλους σας.--------------------καλα ολα αυτα τα παιδακια τι σας φταιγαν;Η απαντηση.Για να ζειτε εσεις καλα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΦΑΙΡΟΣ
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 00:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΦΑΙΡΟΣ
Α ρε ngw. 13 σελίδες.103 μηνύματα.103 μηνύματα!!!!!!!!
Αν έχεις τον θεό σου.παγωμένος,φλογερός, αδερφάρα, straight δεν ξέρω.και τι έκανες?μία τρύπα στο νερό
πας να πείσεις το κοπάδι γιατί?αφού δεν καταλαβαίνουν.
μιλάς για την ένοχησιωπή κάποιων.Σώπααααααα....καλέέέέέεέέ΄!!!!!!!!
εδώ μετέφεραν το θέμα στο ""Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
Γιατί?
Και τι γράφεται εκεί?
quote:
Εδώ φιλοξενούνται οι Συζητήσεις που δεν σχετίζονται με την ευρύτερη θεματολογία του ESOTERICA.gr αλλά δεν είναι παντελώς "άσχετες"... και πάντα, φυσικά, συμφωνούν με τους κανονισμούς που διέπουν τις Ομάδες Συζήτησης!

Με λίγα λόγια.Άστο θα ξεχαστεί.θα μπουν οι ξενιτιές και οι αλζαρό και θα το κάνουν μπουρδέλο.Ναι έτσι έγινε.Ο στρατός.
Περνά ο στρατός...της adminas φρουρός
Γουάου!!!!!

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ!
Πες αλεύρι!Ο.....ypoptos...σε γυρεύει!!!!
*****.Αν ήξερες τι γινόταν!


ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 02:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
.ngw.. με απογοητευεις
δεν καταφερες να ανιχνευσεις τον admina και την amalia???????
τζαμπα πανε οι τεχνικες!!

σφαιρος εισαι αφελης ως βλημα
προς το παρον ο adminas κερδιζει στα σημεια και σεις απλως σκουζετε (ποναει?)

αναμενομεν εναγωνιως
τις αποκαλυψεις ντε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 03:15:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.
Αχ μανα μου, μανα μου
μανα μου με τρωει το μνι.
Αχ μανα μου με τρωει το μνι
ξυστο για να βγαλ΄μαλλι
Αι τουμουντρουμ αι τουμουντρουμ
και τ αρ....δια μας γρατζουνουν.
αχ το μνι τ΄αλληθωρο
πηρε το κατηφορο.
Αχ ποια ειν΄αυτη, μωρ΄ποια ειναι αυτη,
ποια ειν΄αυτη με το σιργκουνι,
αχ καλε αυτη με το σιρκγουνι
θελει το πουτσ΄μου με κουδουνι.
Αχ τα ποδαρια σηκωτα
δε σου κανω τιποτα.
Βαλτονε μπαρμπα, βαλτονε
και οταν ριξει βγαλτονε.
Αι δε μπορω μορι γρια
ειναι η πουτσ μου στραβια,
αχ ειν΄η πουτσ μου στραβια
και τ αρ....δια μου βαρια.
Αχ το μνι το λεν Αλη
και το που..ο Καραλι
τα δυο τ αρ...δια Θοδωρη
και τα μαλλια Αποστολη.
Βρε μνια, βρε μνια
βρε μνια κατσ΄τε καλα
να σας δωσει ο θεος καλο
αι να σας δωσει ο θεος καλο
ενα αγγουρι τρυφερο.......

Φιλικα....ΚΑΝΕΝΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 03:21:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.

THE END


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 17:36:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ξαναρωταω.Νομιζετε οτι το εσοτερικα θα κανει τοσο χρονο να πεσει οπως και η ΤΡΟΙΑ;-----Και εδω σε αυτο το σημειο θα υπαρξει ξηγα.Η ΑΥΤΟ Η ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.Τα πραγματα ειναι απλα.Αυλινες μονο σεις εισαστε πια η προσωπικη φρουρα.Σφαιρο τους αποκαλεις στρατο.Ολο αυτο το τσουρμο.Το τσουρμο των υστερικων ξεφωνημενων αδελφων.----Κολοκο ενταξει εκτος απο μεγαλος *****,ασχετος ακαι ***** εισαι και ευκολοπιστος.Ξενιτια τι γινεται.Οι ιδεες-ξερεις εσυ ποιες-που σου εχουν μπει στο μυαλο.Αναπτυχθηκαν;Οταν ωριμασουν ξερεις τι προκειται να κανεις.Ηδη το ξερεις απο τωρα.Μηπως ξερεις αν ειναι δικιες σου οι ιδεες;Χα.το μεγαλο ερωτημα.Και κατι αλλο.Να αντιδρας οσο πιο επιθετικα μπορεις σε ολα αυτα που λεω.Αλλα δεν ξερεις γιατι το λεω αυτο.Φυσικα γιατι εισαι ασχετη.Βγαλε οσο πιο πολυ επιθετικοτητα εχεις.Ωφελιμο για σενα αλλα και για μας.Αυτο ισχυει και για ολους τους αλλους.-----Για σκεφτειτε κατι ομως.Οι ενδιαφερομενοι αντμινα και αμαλια δεν γραψαν ποτε στο υφος το δικο σας.Γιατι;Οχι παντως γιατι ηταν υπερανω επιπεδου.Μπορειτε προβατακια να απαντησετε σε αυτο;ΜΠΕ,ΜΠΕ,ΜΠΕ


ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 18:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ισως καποτε μιλησω για τις ''περιοχες'' που υπαρχουν μετα την ''λιμνη''.Βεβαια εμενα δεν μου αρεσει η λεξη ''λιμνη''αλλα ''λιμνες''.Το γιατι θα το πω και αυτο.---Εχετε δει το ''χρωμα της'';Ειναι υπεροχο.Και ολα τα ''μερη''μετα απο αυτην.Και τα ''μερη'' περα απο αυτα.Ειναι μετα η πριν;------Φυσικα ολα αυτα δεν θα τα γραψω για ολους εσας τους ασχετους που γραφουν εδω.Ισχυει και για αντμινα και τους αλλους.Και σε αυτο το θεμα ειμαι τελειως υπεροπτικος και αλαζονας.Ηδη γελαω ειρωνικα.Θα διαβαζετε τις πληροφοριες και δεν θα καταλαβαινετε τιποτα.Φυσικα γιατι εισαστε ασχετοι.----------Ολα αυτα για τους ''τελειως επαγγελματιες''του χωρου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 18:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και κατι αλλο παλι για τους ''επαγγελματιες του χωρου''που δεν γραφουν ποτε εδω αλλα διαβαζουν μονο.----Ορισμενοι ''ειδικοι'' του χωρου εφαρμοζουν ''ορισμενα''.Μερικοι θα τα λεγαν τεχνικες.Μην τους δωσουμε ονομα.Βεβαια καθε ''ανθρωπινο ον''εχει και τα ορια του.Ολοι αυτοι εχουν αγγιξει τα ορια τους.Αλλα το πραγματικα ενδιαφερον ειναι τι υπαρχει μετα τα ορια μας.Βεβαια ολοι αυτοι οι παραπανω ειδικοι εχουν περασει το the point of no returning.Καθως και ο Σφαιρος και γω.Φυσικα μετα απο ολα δεν υπαρχει τροπος επιστροφης παλι στο κοπαδι.Ολα ειναι ''διαφορετικα'' πια.Ολα εινα υπεροχα πια και ''ολα''επικινδυνα''.Αλλα χωρις κινδυνο τι νοημα θα ειχε η ζωη.-----Και ξερετε το βασικο μηνυμα που μαθαμε ''εκει'' ηταν ''ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ''.Ναι πανω απο ολα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 19:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Προς ολους τους ασχετους εδω.Προς τους τελειως επαγγελματιες του χωρου.Ακομα και προς τον φιλο μου τον Σφαιρο.Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΤΗΣ ΧΩΗΣ.Με μια μονο λεξη.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ.Το υπερτατο ''αγαθο''.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 19:33:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Μωρέ μπράβο.... Καιρό είχα να γελάσω έτσι.... Που ήσουν ρε παλληκάρι? Πολύ μου έλειψες....Τώρα δηλαδή που τα διαβάζω εγώ αυτά που γράφονται εδώ κινδυνεύω από υποσυνείδητα μηνύματα κλπ ? Καλέ κύριοι υπεύθυνοι κάνετε που κάνετε τόση φασαρία, μπορείτε να μου "φυτέψετε" κι ένα μήνυμα ότι είμαι πλούσια ? πολύ θα με βόλευε.... Ksenitia τ'ακούς και δε λες τίποτα? Ελα κορίτσι μου γιατί ο φίλος μας έχει ακόμα απορίες....
Λοιπόν ngw σου προτείνω να ανοίξεις funclub είμαι σίγουρη ότι θα έχεις μεγάλη προσέλευση..... Αντε και εις ανώτερα...

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 20:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

Προς ολους τους ασχετους εδω.Προς τους τελειως επαγγελματιες του χωρου.Ακομα και προς τον φιλο μου τον Σφαιρο.Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΤΗΣ ΧΩΗΣ...''.



ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΤΗΣ ΧΩΗΣ???
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΩΗΣ?
ΧΟΛΗΣ?
ΖΩΗΣ?
ΧΩΝΗΣ?
ΩΠΗΣ?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 20:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Πες τα gretel γιατί και μένα μου γεννήθηκαν αυτές οι απορίες αλλά είπα δεν μπορεί κατι καλύτερο θα ξέρει ο φίλος μας...

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 20:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ειδατε;Μετα απο ολα αυτα που διαβασαν τις ηλιθιες απαντησεις τους.Ξερετε γιατι απαντησαν ετσι;Φυσικα γιατι δεν καταλαβαν τιποτα απο οσα εγραψα.Ειναι αυτο που λεμε ΜΠΕ,ΜΠΕ,ΜΠΕ.Οσο για σενα ***** το χωη ειναι ζωη.Λαθος.Αυτο ***** σε χτυπησε πιο πολυ απο ολα;Αντε *****


ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΧΩΤΙΚΗΣ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 20:36:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ειναι αυτο που λεμε ΜΠΕ,ΜΠΕ,ΜΠΕ.

Ετσι να κάνει ο κ@#$$#@σου.

Ακου Χωης.. λέω και εγώ .. θα είναι κάτι που δεν το ξέρω... που να ξέρω οτι αυτή η ξεβράκωτη μαιμού δεν ξέρει τι γράφει...
Αισικτίρ απο εδώ νούμερο μας εχεις ζαλίσει και ζητάς και τα ρέστα και απο επάνω.

Οσο για σένα Σφαίρο δεν εχω καταντήσει οπως αναφέρεις εγώ τα φόρουμς έτσι αλλά εσείς...
Αισικτίρ μας πρήξατε... οτι πάθατε το θέλατε και το πάθατε .. μην μας πρήζετε λοιπόν και εμάς...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 20:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑΥΤΑ ΑΛΛΟΥ ΝΟΥΝΓΚΟΥ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ. ΕΓΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΝ ΓΟΥΜΠΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΟΥΣΚΩΣΕ ΤΑ ΧΟΡΤΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΕΣ ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΤΙΓΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ, ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ.
ΕΣΥ ΒΛΑΜΜΕΝΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕΣ "ΖΩΗΣ".
ΑΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 23 ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.
ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΚΑΝΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ, ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΛΙΘΙΟΥ, ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΩΠΕΡΙΝΤΙΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑ.

ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΡΡΡΕΕΕΕ "ΟΙ ΑΛΛΟΙ" ΧΟΥΥΥΥΑ ΜΠΟΥΥΥΧΑΧΑΑΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΟ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΟΥΜΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ??? ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΦΑ ΤΟΥ ΕΣΟΔΑ?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 21:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αλλες δυο τελειως ηλιθιες απαντησεις απο δυο ηλιθιους και ασχετους τελειως.Πρεπει να ειστε περηφανοι για αυτα που γραφετε.Ειχα αναφερει πολλα.Για λλιμνες'' για ''μερη''για μερικους που ξερουν να κανουν ορισμενα.Που εσεις δεν ξερετε.Για αυτα μπορειτε να γραψετε τιποτα.Οχι.Γιατι δεν ξερετε τιποτα.Ασχετοι.μπου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 21:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Στο λλιμνες ηλιθιοι δεν εκανα λαθος.Ετσι γρσφετε,αλλα και αλλιως.Και προφερετε κι αλλιως.ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 21:26:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Στα ρηματα βεβαια εκανα λαθος στο αι.Δεν πειραζει για σας τους ηλιθιους ολα ειναι ιδια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 21:29:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Ωραία λοιπόν, εμείς είμαστε οι χαζοί και εσύ ο έξυπνος που τα ξέρει όλα.... άντε λοιπόν και βάλθηκες να μας ξεστραβώσεις... Καλά μέχρι εδώ.
Αμα όμως ρε φίλε το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις και να πετάς κοτσάνες πως περιμένεις να πιστέψουμε τα υπόλοιπα... Και να έχεις ένα δίκιο (γιατί για παραπάνω δεν το βλέπω) που και πως περιμένεις να το βρεις?
Οταν βρίζεις μ'αυτό τον τρόπο περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά...?
Βάζεις τα χεράκια σου και βγάζεις τα ματάκια σου μόνος σου....

Οσο για τα λάθη στην πληκτρολόγηση τα κάνουμε όλοι, αλλά ρίχνουμε και μια ματιά πριν το στείλουμε και γελάει το πανελλήνιο...

Αλήθεια, πως προφέρεται το λλίμνες?

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy