ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αδιαφορω προς ολες τις ηλιθιες απαντησεις των ηλιθιων εδω.----------αντμινα ,αμαλια-τα α με μικρο για να σας υποβιβασω-και ολων των αλλων που ειναι μαζι σας η απο πισω σας.Η θα κανετε αυτο που σας λεμε.Κλεισιμο του φορουμ του εσοτερικα.Δεν ζηταμε και πολλα.Η αλλιως ξερετε τι θα γινει.-----Και αυτο ειναι απειλη πια.Το λιγοτερο που θα θελατε ειναι να ''διασημοι''.Αλλα αυτος ειναι ο ευκολος τροπος.''Εμεις''θα κανουμε αλλα.----------Συμβουλη,φιλικη.Κλειστε το γιατι θα κλαψουν πολλοι και πολλες.Περιμενω.Αν θες κοντρα εδω ειμαστε ''εμεις''.Το ξαναλεω φιλικη συμβουλη προς τους δημιουργους του εσοτερικα.Τα ''κορακια''περιμενουν ηδη για σας.Οποτε η την κανετε σε πληρη ειρηνη η παιρνετε το ρισκο.Ειπαμε τα ''κορακια'' ειναι ετοιμα.Διαλεγετε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ngw = ο υπερφυσικος κι αγραμματος μπεμπες

που εκτος απο ασχετος και αφελης ειναι και κοτα

ξερει αυτος γιατι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Εχετε διορια μεχρι και την κυριακη.Την δευτερα θα ξεκινησουν διαφορετικες διαδικασιες.Αν το φορουμ υπαρχει μεχρι την δευτερα θα γελασει πολυ κοσμος μετα.Βεβαια οι πιο πολλοι θα κλαψουν αλλα δεν πειραζει.---Ειπαμε μεχρι την δευτερα.Αν υπαρχει.Για να σας δω.αμαλια το κακαο σου το πιες;---------------Εκτος κι αν θελετε ''συμβιβασμο''.Ολα ειναι πιθανα.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
συμβιβασμο - συμβιβασμο - !!!!

να κατσεις να σε βουλωσει ο αντμιν!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ GNW ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!
ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΧΝΗ ΑΣΘΕΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΑ!!!
ΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΕΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΙΣ ΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!! ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΘΕΡΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ TOY ESOTERICA ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟΝ GNW ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ GNW ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ!!!!
ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΗΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΣΗ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:43:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
ααααχ με είπε ηλίθια....! και τώρα που θα κλείσουν "αυτοί" το εσοτερικα θα κλάψουμε κιόλας.... να αυτά βλέπει μετά η zez και μου τα χώνει.. άδικο έχει..?

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:45:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Συγνώμη cyber είχα προλάβει και είχα απαντήσει, μάλλον έχεις δίκιο όμως...

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 22:55:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
OK - συμφωνω κι εγω με τον cybermaster

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Caacrinolaas
Νέο Μέλος

New Zealand
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 01:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Caacrinolaas
Τελικα ρε παιδια για να καταλαβω ο @-ντ-μην το σηκωνει το σακακι η οχι? Κριμα το μποι σου 2 μετρα παλουκαρι. Γιαυτο βρε εχεις εξαφανιστει κι αφηνεις την amalitsa να βγαζει το φιδι απ τη τρυπα? Κριμα κριμα. Πληθυνατε τελικα.

Αστειευομαι. Οπως ξαναειπα δε με ενδιαφερει τι κανεις στο κρεβατι σου @-ντ-μην. Ακομα και να το γιαλιζεις το δελφινι δικαιωμα σου. Αλλα ειναι τα περιεργα μ εσενα οπως για παραδειγμα τα οικονομικα της εταιρειας Ντιτζ***λ Αλχ**ι. Ειδες βρε που ξερω πολλα. Γιατι εγω ξερω δεν ειμαι σαν τον ngw που πεταει κουβεντες στον αγερα. Εγω και δυστυχως για παρτη σου και οι δικαστικες αρχες ξερουν πολλα που ετσι και γραφτουν εδω μεσα οχι δε θα ξαναπατησει κοσμος αλλα θα αναγκαστεις να κανεις εγχειρηση αλλαγης προσωπου. Μικρε καραγκιοζακο που θες να παιξεις και πολιτικο ρολο τρομαρα σου. *

Caacrinolaas
αλλη ονομασια του Labolas Glasya που προσπαθησαν να τον φιμωσουν. *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 06:50:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Για να ξεκαθαρίσουμε κάπως τα πράγματα:

Ο μόνος λόγος που ο λογαριασμός "Caacrinolaas" παραμένει ακόμη ενεργός μετά από νέες κατάφορες παραβιάσεις των κανονισμών λειτουργίας των Forums(υβριστικά σχόλια, συκοφαντική δυσφήμιση κ.λπ. - σε άλλο θέμα Συζήτησης) είναι για να γράψει ακριβώς αυτά που θέλει να γράψει, να τα πει ο άνθρωπος, να μας ενημερώσει και να καταλάβουμε επιτέλους τι κρύβεται πίσω από αυτό το "μυστήριο" που φέρει το Όνομα Μέλους "Admin" και από το ESOTERICA γενικότερα. Εξάλλου, η σκοπιμότητά του ήταν απ'αρχής, ως φαίνεται, να δημιουργήσει μία ατμόσφαιρα εκπληκτικών αποκαλύψεων, τρομερών μυστικών και άλλων τέτοιων "θελκτικών" ζητημάτων, γενικά να προκαλέσει αναταραχές στα Forums του ESOTERICA, να εξυβρίσει και να υποβιβάσει ανθρώπους και ιδέες, "να καταστρέψει".

... ngw, πολύ λυπάμαι που στο λέω αυτό(έπεσες και σε αυτό το "ολίσθημα" αντίληψης με τον Thios και χάλασες όλο το "καλό" image), γνωρίζω πως μάλλον θα το θεωρήσεις απόρριψη από μέρους μου της ικανότητας που νομίζεις πως έχεις... δεν ήξερες, ή δεν κατάλαβες καλά από τις "τρανταχτές πληροφορίες" που έλαβες, που να κοιτάξεις για να πάρεις μαθήματα προβοκάτσιας, λασπολογίας, συκοφαντίας και όλων των συναφών "ευγενών" τεχνών.

Γι'αυτό κι εμείς προσφέρουμε στον Caacrinolaas έναν ελεύθερο και ανοιχτό χώρο να τα πει όλα αυτά ανεμπόδιστα, με κάθε λεπτομέρεια και χωρίς περικοπές.

Ελεύθερα, όπως πάντα.
Να τ'ακούσουμε! Να τ'ακούσουμε αυτά που θέλεις να μας πεις! Ανυπομονούμε!!

Μόνον, θα σε παρακαλούσαμε, με κοσμιότητα και αισθητική. Μην μας δίνεις άλλη εργασία "τροποποίησης μηνυμάτων", γιατί αυτό μόνον δεσμευόμαστε ότι μπορούμε να κάνουμε(και όχι να σε απενεργοποιήσουμε) μέχρι να κάνεις τις αποκαλύψεις σου!

Κάνε, παρολαυτά, λίγο σύντομα, γιατί:
1ον) δεν σε θεωρούμε κομμάτι της "κοινότητας" του ESOTERICA και οι φυσικές διαδικασίες δεν επιτρέπουν για πολύ τη συνύπαρξη ενός ζωντανού οργανισμού με μία οντότητα έντελώς εχθρική προς αυτόν,
2ον) μας έχει δώσει και ο ngw "διορία" έως την Κυριακή... δύο "μέτωπα" μαζί, δυστυχώς δεν θα δεχτούμε να τα αντιμετωπίσουμε. Κάτι πρέπει να γίνει γι'αυτό...

Ένα παράπονο που έχει το Ιδρυτικό Μέλος του ESOTERICA, Μιχάλης Βίνος, είναι ότι έτσι όπως έγραψες την εταιρία του, Ντιτζ***λ Αλχ**ι, οι "Δικαστικές Αρχές", ανάμεσα στα άλλα που θα έχουν να "ψάχνουν" θα είναι και πιθανές σχέσεις με την Αλ-Κάιντα!!

"Digital Alchemy"("Υπηρεσίες Διαδικτυακών Εφαρμογών") είναι το σωστό, και σε ευχαριστεί, παρεπιπτόντως, για την διαφήμιση!!

Ένα άλλο παράπονο που θα ήθελα εγώ να σου απευθύνω είναι ότι δεν μου λες τι θα ήταν καλό να πω στην εισαγωγική Πολιτική Ομιλία μου...

Λες να το ξεκινήσω κάπως έτσι;;

"Γεια σας! Είμαι ο Admin των Forums του ESOTERICA και θα σας εξαφανίσω...

...συγνώμη, θα σας εξασφαλίσω!!"

Η τρέλλα σίγουρα δεν πάει στα βουνά, όπως, πολύ σωστά, λένε...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 11:28:55  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το/τη φίλτατο/η ngw, κατά πρώτον και το/τη φίλτατο/η Caacrinolaas, κατά δεύτερον.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, επίσης, εξ ονόματος του Admin και της Αμαλίας. (Admin και Αμαλία θα μου επιτρέψετε, που καμιά φορά, εξ επαγγέλματος, μιλώ εξ ονόματος άλλων, χωρίς τη ρητή συναίνεσή τους. Περιμένω, όμως, εκ των υστέρων, τη νομιμοποίηση από μέρους σας των λεγομένων μου. )


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, εξ ονόματος όλου του φόρουμ.

Γιατί πολύ απλά, αιώνες μελέτης της ανθρώπινης ψυχολογίας έχουν αποδείξει ότι όταν

ένας οργανισμός, κράτος, κοινωνία, ομάδα, έθνος δέχονται επίθεση από εξωγενείς παράγοντες, αυτό τους κάνει να ενώσουν τις δυνάμεις τους, να γίνουν πιο συμπαγείς και να αισθανθούν πιο κοντά ο ένας στον άλλον, απέναντι στον υποτιθέμενο "εχθρό".


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ,
λοιπόν, που συντελείτε, έστω και άθελά σας, στην ισχυροποίηση αυτού του χώρου και των μελών, που τον απαρτίζουν.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 13:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Σε ευχαριστούμε κι εμείς με τη σειρά μας φίλε Στέφανε.

Είναι οπωσδήποτε μεγάλο επίτευγμα να μπορεί κανείς να επιλέγει με σύμβουλο τον Εσωτερικό του Παρατηρητή. Ο οποίος δεν γνωρίζει από διχασμούς, μίση και μηχανοραφίες, γιατί πολύ απλά δεν τις χρειάζεται για να αποδείξει την αξία του, η οποία είναι δεδομένη.

Αυτό ισχύει για κάθε άτομο ξεχωριστά, αλλά και για κάθε οργανισμό(όπως πολύ σωστά αναφέρεις) - συνάρθροιση ψυχών που αναζητούν το κοινό Εσωτερικό φως. Γιαυτούς, κάθε θετικός κραδασμός είναι και ένα βήμα που θα τους φέρει πιο κοντά, αλλά ακόμα και μία επίθεση, θα τους θυμίσει τη βαθιά συγγένεια και τον κοινό τους στόχο.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 18:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τελειες ηλιθιες απαντησεις,απο τελειως ηλιθιους.-------στεφανο.Ποσα χρονια εκανες να βγαλεις αυτο το συμπερασμα που λες;Τι να πω;Σιγουρα απευθυνεσαι σε ολους τους ασχετους ''εδω΄''.Αν δεν το ηξερες το συμπερασμα και το εβγαλες απο δω;Δεν θα σε αποκαλεσω ηλιθιο.Απλως εχεις χασει επεισοδια.Γιατι δεν ασχολησαι με την ορνιθολογια.Με τις κοτες δηλαδη.Απο οτι εχω καταλαβει ταιριαζει στον χαρακτηρα σου.Αντε ασχετε.Και κατι αλλο που δεν ξερεις.Ολα αυτα που μελετας ισχυουν για το κοπαδι που κανει ΜΠΕ ΜΠΕ.Βεβαια μερικοι κανουν και κοκοκο.Για μελετα το κι αυτο,ηλιθιε.------------Οσο για σενα αντμινα,αμαλια και τους αλλους δεν εισαστε πια σε θεση να κανετε τιποτα πια.''Εμεις'' περιμενουμε.Ειπαμε μεχρι ποτε.Εκτος κι αν θελετε να γινετε διασημοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 18:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
εε, τώρα δεν μπορούσα να μην γράψω....

...Δημοκρατία έχουμε? Στάσου να πάρω να ρωτήσω.....

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 20:03:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Προς την αντμινα,την αμαλια και αυτους που ειναι πισω τους στο εσοτερικα.Τους αφεντες τους.---------Κλεινετε τα forums και ολα πανε καλα.Δεν μας ενδιαφερει τι γινεται στο υπολοιπο εσοτερικα.Οποτε κλεινετε τα forums και ολα τελειωνουν εδω.Δεν νομιζω να ζηταμε και πολλα.-----Αλλιως ξεκινα ο πολεμος.Αν τον θελετε.''Εμεις'' εδω ειμαστε.-------ΟΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΕΔΩ.ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.Εχετε ακομα δυο μερες σκεψης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 21:41:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Σιχαινομαι τα φιδια και τους δειλους.Τελικα δεν εισαστε -αντμινα,αμαλια και ολοι απο πισω σας-αδερφες.Τελικα εισαστε ΔΕΙΛΟΙ.Και αυτο το σιχαινομαι και αηδιαζω.------Γιατι σβησατε το αντμινα νο2 στο αποψεις και προτασεις;Ηδη το ξαναγραψα.Θα το σβησατε και αυτο;---------ΔΕΙΛΟΙ.-----Ειπαμε μεχρι την δευτερα *****.Μετα να κανετε μακιγιαζ για να σας παρει καλα η καμερα.χα.Απο ολα τα καναλια.Αυτα ειναι τα ''κορακια''.Μετα ειναι κι αλλοι.

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 22:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Σιχαινομαι τα φιδια και τους δειλους

Eσύ τί είσαι ρέ *****.. δεν είσαι φίδι και δειλός .. που δεν παρουσιάζεσαι με το αληθινό σου πρόσωπο και να μιλήσεις αντρίκια...
Γιατί δεν παρουσιάζεσαι και να πείς είμαι.. εγώ .. και καταγγέλω αυτά.. αλλά εσύ και αν είσαι κλάνας.

Μην τολμήσεις ***** και πείς κάτι για μένα γιατί εγώ μιλώ με πρόσωπο που το έχω δείξει και γνωρίζουν ποιός είμαι.
Τώρα σε οτι αφορά εσένα .. ολοι σε γνωρίζουν αλλά κανείς δεν μιλά...
Το σέβομαι και δεν το αποκαλύπτω..
Το μόνο που θα σου ζητήσω είναι αν το site τη Δευτέρα λειτουργεί να πάρεις τα μπογαλάκια σου και να πάς απο εκεί που ήρθες.
Οσο για αυτούς που σε βάζουν να τα λές αυτά... δεν το πιστεύω πως μπορούν να κάνουν κακό στο esoterica... OI ΤΥΨΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΎΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΉ.


ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2004, 17:38:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αζαρο μην προτρεχεις.Και αυτα που διαβαζεις να τα καταλαβαινεις.----''Εμεις'' εχουμε δωσει διορια μεχρι την δευτερα.---Μετα ειπα θα ακολουθηθουν αλλες''διαδικασιες''.Οχι φυσικα απο ''δω''.Εσεις φυσικα δεν θα μαθετε ποτε τι θα γινει.------''Εμεις''ειπαμε.Κλεινετε τα forums και ολα τελειωνουν εδω.Αλλιως...---------------Προς το εσοτερικα.Να ξερετε οτι στην γωνια σας περιμενει ''καποιος'' που τα μαλλια του δεν ειναι τοσο σκουρα.Ουτε ασπρα.Και ειναι πανω απο πενηντα.Και ολες τις τεχνικες που ξερω εγω τις παιζει στα δαχτυλα.Και ξερει τοσες και αλλες τοσες.------Αν τον ''χρωματιζα'' θα ελεγα οτι ειναι ''γαλαζοπρασινος''.ΧΑΧΑ.ΜΟΝΟ για οσους ξερουν.----Ειπαμε εγω ειμαι μονο το ''αναγνωριστικο''.Τις ''δυσκολες δουλειες τις κανουν ''αλλοι''.---Καλη τυχη,ολοψυχα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2004, 20:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
καλά, έχουμε κι εμείς φωνάξει κάποιον πράσινο-------,ειδικά γιαυτήν την περίπτωση.

Είναι μάλιστα και κρητικός!!

τον λένε: Χελωνονιντζάκι

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2004, 22:53:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
καλυφθείτε...!

Ερχεται!

Εγώ ξέρω ΜΑΙ ΤΑΙ, ΤΑΙ ΜΠΟΞ, ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ, ΚΑΡΑΤΕ, ΣΑΟΛΙΝ ΚΑΡΑΤΕ, κι αλλες κινέζικες λέξεις....


...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2004, 23:09:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Απολαύστε τον... Ιδού η ζωντανή απόδειξη για το οτι η θεωρία του Δαρβίνου τελικά ισχύει. Κάποια είδη εξελίσονται, κάποια όχι. Ο φίλος μας ο ngw προφανώς ανήκει (νοητικά τουλάχιστον) σε κάποιο ανθρωποειδές το οποίο δεν εξελίχθηκε σε άνθρωπο, όπως οι υπόλοιποι.
Τώρα για το τι είδος είναι, οι επιστημονικές απόψεις διήστανται. Homo Ilithious? Homo malakious? Homo pisoglentious? Homo arxidious? Η απλά ένας καραγκιόζης με ΙQ κάτω του μηδενός?
Βρε αξιολύπητε πίθηκε... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ? Άντε γιατί πολύ ασχοληθήκαμε μαζί σου..
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Thios
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2004, 23:12:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Thios
quote:
Εγώ ξέρω ΜΑΙ ΤΑΙ, ΤΑΙ ΜΠΟΞ, ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ, ΚΑΡΑΤΕ, ΣΑΟΛΙΝ ΚΑΡΑΤΕ, κι αλλες κινέζικες λέξεις....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 02:13:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
he is the proof that evolution CAN go in return !

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 04:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΘΕΡΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ TOY ESOTERICA ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟΝ GNW ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ GNW ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ!!!!
ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΗΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΣΗ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!!!

Καταρχήν θά δηλώσω την αντίρρησή μου σε αυτή την προτροπή.
Έχω την δική μου βούληση και δεν θα δεχτώ καμία επιταγή αυτού του είδους, να μήν κάνω το ένα ή το άλλο.

Δεν είμαστε κοπάδι για να δρούμε συλλογικά.
Άν η βούλησή μου μου επιβάλει να γράψω, εγώ θα γράψω και αυτό που θέλω να πώ εγώ !

Έτσι λοπόν θα γράψω απευθείας στον gnw.
Καί έχω να πώ κάτι στον ngw που ξεφεύγει από την συνήθη ανταλαγή βρισιών, όπως τις έχουμε συνηθήσει μέχρι τώρα.

gnw, μέχρι τώρα έχουμε δεί από σένα (ή εσάς) την ανακοίνωση οτι θα δημοσιεύσετε κάποιες πληροφορίες σχετικά με την ιδιωτική ζωή της συντονίστριας αυτόυ του forum

gnw, είδαμε τις τελευταίες μέρες κάποιες ανακοινώσεις, ότι άν δεν σταματήσει η λειτουργία αυτών των forums, οτι θα προβείτε σε κάποιες ενέργεις που θα αλλάξουν κάποια δεδομένα γύρω από την ύπαρξη του esoterica.gr

gnw, κατηγορείτε επίσεις τους συμμετέχοντες σε αυτό το forum για ομαδοποιημένη συμπεριφορά. Πιστεύετε οτι ολοι οι συμμετέχοντες σε όποια δημόσια συζήτηση κατευθύνονται πράγματι από μία συντονίστρια ;

gnw, πιστεύω οτι κάντετε κάποιο λάθος.

Καταρχήν, οι συμμετέχοντες εδώ δεν κατευθύνονται από την συντονίστρια amalia.
Κάθε συμμετέχοντας έχει την δική του βούληση να συμμετέχει σύμφωνα με την δική του κρίση. Σας διαβεβαιώ, οτι σαν συμμετέχοντας δεν έλαβα την όποια οδηγία ή κατεύθυνση ή διόρθωση, σε οποιαδήποτε συζήτηση και άν συμμετείχα, να γράψω ή να αλλάξω τα κείμενά μου προς το οτιδήποτε.

gnw, όπως ανακοινώσατε, κατέχετε κάποιες πληροφορίες σχετικά με την προσωπική ζωή και επιλογές της συντονίστριας του forum.
Εφόσος σας ανέλυσα την πρακτική, οτι δηλ. κανείς δεν έχει επιροή από την συντονίστρια amalia σχετικά με την συμμετοχή στο forum, γιατί πιστεύετε οτι η δημοσιοποίηση της οπιασδήποτε πληροφορίας σχετικά με τις προσωπικές επιλογές της amalias θα επηρεασουν την στάση μας προς το forum ;
Οι προσωπικές επιλογές του οποιοδήποτε, και ειδικά της συντονίστριας, είναι ιδιωτική, προσωπική υπόθεση και δεν επηρεάζουν τον δημόσιο τόπο ανταλλαγής απόψεων esoterica.gr

gnw, η μέχρι τώρα εντύπωση που μου άφησε το esoterica.gr είναι άριστη. Οι συντελεστές του, μεταξύ των οποίων ακαι η amalia, έχουν την διορατικότητα να κρίνουν, ποιά θέματα θα έπρεπε να αναπτυχθούν εδώ και ποιά θα ήταν καλύτερο να αναπτυχθούν σε άλλους διαδικτυακούς τόπους.
Άποψή μου είναι, οτι στην πλειονότητα των περιπτώσεων το καταφέρνουν και μάλιστα καλά.
Και πάλι, το esoterica.gr είναι ένα από τα πιό ελεύθερα forum, όπου μπορεί ο καθένας να εκφράσει την γνώμη του.
Δεν ζητήθηκε ποτέ από κανέναν να δόσει εξετάσεις, άν αυτά που πιστεύει συμβαδίζουν με το πνεύμα του εσωτερισμού, ούτε ζητήθηκε ποτέ από κανέναν να αποδείξει, οτι είναι μυημένος σε κάποια θέμαα.
Απενατίας, το πνεύμα της ελευθερίας έμπρακτα αποδείχθηκε, οταν ακόμα εσείς δηλώσατε την πρόθεσή σας να προβείτε σε κάποιες αποκαλύψεις, που κατά τα λεγόμενά σας θα έφερναν τους συντελεστές του esoterica.gr αντιμέτωπους με συνταρακτικές αποκαλύψεις.

gnw, σχετικά με τις αποκαλύψεις.
Θα πρέπει να εκπληρώσετε την ανακοίνωσή σας !
Έχουν περάσει αρκετές ημέρες που τις έχετε ανακοινώσει. Έχουν περάσει επίσεις και αρκετές ημέρες, από τότε που ανακοινώσατε κάποια μέτρα που θα έχουν αντίκτυπο στη λειτουργιά του esoterica.gr.
Θέλω να σας υπενθυμίσω, οτι πρέπει να πραγματοποιήσετε τις ανακοινώσεις σας !

Πρέπει να προχωρήσετε και σε ανακοίνωση των στοιχείων σας και σε περίπτωση που περάσει ο χρόνος που δόσατε, πρέπει να προβείτε στις πράξεις που ανακοινώσατε !
Η λέξη "πρέπει" σημαίνει το επιτακτικό στην όλη υπόθεση !
Εφόσον έχετε στη διάθεσή σας στοιχεία, πρέπει τώρα να τα χρησημοποιήσετε !
Εφόσον μπορείτε να παραμβάλετε την λειτουγία του esoterica.gr, πρέπει να τα χρησιμοποιήσετε !

Ειδάλλως, και ειδικά μετά το τέλος της διορίας, και σε περίπτωση που δεν θα προβείτε σε αποκαλυπτικές δηλώσεις σχετικά με την amalia, θα χάσετε το προσωπό σας !
Μέχρι τώρα, όλοι πίστεψαν οτι έχετε κα΄τι αξιόλογο να πείτε και να κάνετε. άν δεν το κάνετε, χάνετε εφ άπαξ το πλεονέκτημά σας !

Το να χάσετε την αξιοπιστιά σας και την δύναμη του λόγου σας θα ήταν καταστροφικό για σας !
Σκεφτείτε καλά, τι συνέπειες θα είχε για σας, να χάσετε τον λόγο σας και να χάσετε την αξιοπιστία σας απένταντι στα μέλη του esoterica.gr, που μόλις εχθές ανακοινώσατε οτι είσαστε σε θέση να σταματήσετε την λειτουργία του esoterica.gr ... !!!

Εγώ προσωπικά αμφιβάλλω άν μπορείτε να το κάνετε αυτό!

Πρώτον, η προσωπική ζωή της όποιας συντονίστριας δεν έχει καμία επιρροή στον τρόπο που οι συμμετέχοντες γράφουν στο esoterica.gr

Οι συμμετέχοντες στο esoteric.gr συμμετέχουν σε μία συζήτηση. Δεν συμμετέχουν στην προσωπική ζωή του ή της όποιας συντονίστριας του forum.
Συντονιστές υπάρχουν πολλοί. Δηλαδή, στο esoterica.gr δεν είναι συντονίστρια MONO η αμαλία.
Στη θέση του συντονιστή βρίσκονται και άλλοι συμμετέχοντες.
Εξάλλου, στο παρλθόν, πολλοί προσπάθησαν να στο διευκρινήσουν αυτό, ngw.
Μάλλον δεν τους άκουσες, επειδή έπαιξες το παιχνίδι που σου έστρωσαν, δηλαδή να σε απασχολήσουν με βρισιές...

Μετά, οι προσωπικές επιλογές του καθενός είναι προσωπική υπόθεση, γιατί πιστεύεις οτι θα σταματήσουμε να ασχολούμαστε με το esoterica.gr ; Τι σχέση πιστεύεις οτι μπορεί να έχει η προσωπική ζωή και επιλογές της amalia με την δική μου διάθεση να γράψω μια απάντηση στο esoterica.gr ;;;;

gnw, φοβάμαι οτι θα έρθει η Δευτέρα, και επίσης πολύ φοβάμαι gnw, ότι δεν θα συμβεί τίποτα !
Φοβάμαι gnw, οτι δεν θα κάνετε τίποτα, διότι απλούστατα δεν είστε σε θέση να κάνετε κατι ! Το οτιδήποτε !!!

Δεν έχετε δόσει κάποια απόδειξη μέχρι τώρα, οτι γνωρίζετε το οτιδήποτε!

gnw, το να έχετε συναντήσει ή δεί την συντονίστρια σε κάποιο ελληνικό νησί, δεν σημαίνει απολύτως τίποτε !
Εγώ προσωπικά δεν δίνω μία να μάθω ή και να ακούσω 'η να δώ, τι κάνει μία συντονίστρια σε κάποιο νησί !
Γούστο της και καπέλο της !!!

gnw, δεν πιστεύω οτι μπορείτε να παραμβάλετε την λειτουργία του forum.
Λέτε συχνά οτι εντοπίστηκε ο τάδε !
Σιγά το πράγμα !
Τι πιστεύτε οτι μπορείτε να κάνετε με μια διεύθυνση ΙΡ;

Άν θέλετε, έτσι για στοιχημα, μπορώ να σας δόσω και το ΑΦΜ μου, όπως και τον αριθμό του τηλεφώνου μου.
Θα διαπιστώστε σύντομα, οτι σοβαρά αποτελέσματα δεν θα έχετε.

Φοβάμαι gνw, οτι αυτά που λέτε δεν έχουν πρακτική σημασία.

Φοβάμαι gnw, οτι αυτά που λέτε σχετικά με την amalia δεν είναι τίποτα το σοβαρό. Φοβάμαι, οτι στο τέλος, μόνο εσείς το έχετε πάρει πολύ στα σοβαρά και οτι κανέναν άλλον δεν τον ενδιαφέρει στ΄ αλήθεια !

Φοβάμαι gnw, οτι αυτά που λέτε σχετικά με την διακοπή της λειτουργίας του esoterica.gr είναι προϊόν της φαντασίας σας.
Το forum είναι καλά εξοπλισμένο, ώστε να ανταπεξέλθει σε κάποια ψηφιακή επίθεση από έξω.
Ακόμα και άν δεν ήταν, με την κωλισιεργία σας και την απώλεια του στρατηγικού πλοενεκτήματος, χάσατε πολύτιμο χρόνο, που το esoterica.gr χρησιμοποίησε ώστε να εξοπλιστεί κατάλληλα.
Αντί να έχετε το πλεονέτημα το αιφνιδιασμού gnw, η επίθεσή σας την Δευτέρα το πρωί, μάλλον θα πέσει σε άριστα προτεταμένες ξιφολόγχες !

gnw, πολύ φοβάμαι, οτι θα παράλθει η προθεσμία σας και θα έρθει η λεγόμενη "επόμενη ώρα" και τίποτα το σοβαρό δεν θα έχει συμβεί !

Τίποτα που να έχετε προκαλέσει εσεις !

Τίποτα που αλλάξει αυτό που γνωρίζουμε, πληκτολογόντας το γνωστό πια www.esoterica.gr

gnw, φοβάμαι οτι θα έρεθει η Δευτέρα πρωί, δεν θα έχετε καταφέρει τίποτα και ότι άδικα σπαταλήσατε τον χρόνο μας.

Μάλλον πήρατε έξ αρχής τον ρόλο σας πιο σοβαρά απ ότι θα έπρεπε.
Κατα βάθως gnw, ξέρετε κάτι που το ξέρω και εγώ.
Όχι αυτα περί της "antminas"

gnw, ξερετε οτι κατα βάθος δεν ξέρετε τίποτα.

Μήτε ο λόγος σας, μήτε οι απειλές σας έχουν υπόσταση !

Απλά παίξατε ένα παιχνίδι με τον χρόνο

και


απλά το χάσατε ...!


Vril


* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 11:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
vril-ισιωτη.Μαλλον απο τα vril-ισια θασαι για να γραφεις ετσι.---Μαθε να διαβαζεις.Ποιος μιλησε για ψηφιακες επιθεσεις;Και ποιος μιλησε για ''ανιχνευσεις'' ηλεκτρονικων διευθυνσεων.Ολα τα παραπανω ειναι ''αχρηστα''.Και φυσικα θα πρεπει να εισαστε τουλαχιστον αφελεις αν νομιζετε οτι αυτος ο χωρος θα δεχθει επιθεση μεσω δικτυου.-----Οσο για τον αιφνιδιασμο.---Αυτο αστο σε ''εμας''.----Και οι γερμανοι ξεραν πως θα γινει αποβαση.Δεν ξεραν το ''που'' και το ''ποτε''.-------Ειναι ενa ''game''που θα παιζεται παντα.-----Και κατι αλλο.Ειπα''απο την δευτερα ''ξεκινουν'' αλλες ''διαδικασιες''.Μηπως πρεπει να σας αποκαλυψω ποιες θαναι αυτες;-----Ε οχι δα.----ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jimmerlus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
269 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 18:22:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jimmerlus
Βλέπω αυτό το τόπικ εδώ και καιρό και δεν αντιστάθηκα άλλο, και μπήκα να γράψω!!!

Λοιπόν καταρχάς αν έλεγε ο βλακείες ο NGW όπως κάτι άλλα μέλη παλαιότερα, θα τον είχατε διαγράψει με τη μία, κάτι που δεν κάνετε γιατί αν τα λεγόμενα του ισχύουν τον φοβάστε, και για να τον φοβάστε πάει να πει ότι ισχύουν.

Το esoterica αν χρησιμοποιηθεί σωστά θα έιναι ότι ακριβώς ζητούσαν οι διάφοροι ερευνητές αναζητητές κτλ ερασιτέχνες και μη. Αν όντως ισχύουν τα λεγόμενα του ngw το esoterica είναι η καλύτερη κάλυψη για "τρίτες " δραστηριότητες, ποιός θα το υποψιαζόταν; Δεν ακούγεται και καθόλου παράλογο...και ούτε και πολλή διαφήμιση υπάρχει και για το σάιτ παρόλο που είναι μοναδικό στο είδος του....Χμ.....

Cthulhu noster qui es in maribus, sancificetur nomen truun, adveniat regnum tuum, fiat voluntas tua sicut in R'lyeh et in Y'ha-nthleiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jimmerlus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
269 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 18:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jimmerlus
Και κάτι άλλο που ξέχασα να γράψω... Cybermaster είσαι και πολύ ηλίθιος ώρες ώρες.

Cthulhu noster qui es in maribus, sancificetur nomen truun, adveniat regnum tuum, fiat voluntas tua sicut in R'lyeh et in Y'ha-nthleiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 18:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Ω, βρε Jimmerlus... με αποτελείωσες.

Αυτό είναι λογική! Νοκ άουτ.

Εάν ήταν έτσι και το Esoterica διέγραφε τα μέλη που έγραφαν βλακείες, τότε... κινδυνεύεις.

Έλα, βρε, μην παρεξηγείσαι, αστειεύομαι.

Τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω πραγματικά γιατί συνεχίζει να υπάρχει αυτό το topic. Είναι για να αποδείξει στους έξυπνους ανθρώπους την αποθέωση της ακαταμάχητης ανθρώπινης ανοησίας.

Α, ρε ngw αν δεν υπήρχες έπρεπε να σε... εφεύρουμε !!!

quote:
"Το κοινό έχει μια ακόρεστη περιέργεια να μάθει το κάθε τι. Εκτός από αυτό που αξίζει τον κόπο να μάθει"

Όσκαρ Ουάιλντ


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 19:05:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Και κάτι άλλο που ξέχασα να γράψω... Cybermaster είσαι και πολύ ηλίθιος ώρες ώρες.

Jimmerlus έχεις σαφώς το δικαίωμα να επενδύεις την σκέψη σου σε όποια εκδοχή της αλήθειας επιλέξεις.

Ωστόσο, δεν έχεις δικαίωμα στον χώρο αυτόν, να προσβάλλεις ένα άλλο μέλος. Πράγμα που κάνει κατά συρροήν βέβαια ο φίλος ngw - αλλά αυτός αποτελεί ένα μέλος, που ο σκοπός της συμμετοχής του στις συζητήσεις μας είναι ευδιάκριτος στο θέμα αυτό που άνοιξε και η απενεργοποίησή του είναι μία πραγματικότητα που θα γίνει γεγονός, μόλις ολοκληρώσει το "επιστημονικής φαντασίας" σενάριο διαγαλαξιακής επίθεσης υπεροντοτήτων, που παρακολουθούμε όλοι στο τόπικ αυτό.

Για σένα όμως, ισχύει η πάρουσα και μόνο προειδοποίηση.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 19:49:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Χοντροαμαλια ''εσυ''δεν εισαι σε θεση να ειρωνευεσαι κανεναν.------Υποδειξεις να κανεις στα λαμογια τους δικους σου που υπαρχουν διπλα σου.----Σε αυτους που ειναι οι ''πραγματικοι αρχηγοι σου''υποκλισου.--------Οποτε πηγαινε κανε καμμια ''ντοπα''τωρα μην πω και ποια ''αλλη''να κανει.Για να ''αντεξεις''.----------Αργα το βραδι η οπτε θελω εγω, περιληψη για τις πραγματικες δραστηριοτητες οχι της ''βιτρινας'' του εσοτερικα.''Αυτων''που εχουν ''ωφελεια''.----------αμαλια.....ΜΠΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy