ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ προφητειες για κοντινο πολεμο??? - No. 1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2007, 17:28:02  Εμφάνιση Προφίλ
"ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΝΑΓΜΟΝ ΤΩ ΘΕΡΕΙ ΕΑΡ ΦΑΝΗ"

Αν έχεις ένα σπίτι και ξέρεις ότι κινδυνεύεις να σε κλέψουν, αναστενάζεις καθόλου;
Όχι ανησυχείς

Τη στιγμή που σε κλέβουν αναστενάζεις;
Όχι φοβάσε.

Όταν σε κλέψουν και φύγουν τότε αναστενάζεις!
Αχ με κλέψανε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2007, 18:49:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
quote:
Μητσάκο, εγώ αν ήμουν στη θέση σου και έψαχνα για παλιά μέλη, θα έστελνα σε όλους από ένα email και θα τους ρωτούσα που γράφει ο καθένας.

Πόσοι είναι που γυρεύεις, 5, 10, 20; Ένας να διατηρεί την ίδια διεύθυνση, τους βρήκες όλους.

Ο άλλος τρόπος, γράψε κάνα όνομα μέλους στο google και κοίτα που αλλού εμφανίζεται εκτός από το esoterica (προσθέτοντας τη φράση -site:esoterica.gr όπως είναι με το μείον μπροστά). Καλή τύχη.


> Έγινε gentleman.

Κατάλαβα. Τους ξέρεις ήδη και τσακωθήκατε, ε;


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2007, 19:55:29  Εμφάνιση Προφίλ
Όχι πως σου ήρθε αυτό;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΧΡΗΣΤΟΣ--STITS
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 01:01:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΧΡΗΣΤΟΣ--STITS
ΠΡΟΦΗΤΕΙΑ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

(για το πότε θα ενωθεί το πολυόδυνο και κατατεθλιμένο αίμα του Βυζαντίου)


51 + 34 = 2008


ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ

1923 + 51 = 1974 !!!

1974 + 34 = 2008

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 02:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
> Όχι πως σου ήρθε αυτό;

Ρε μπαγάσα γιατί μας δουλεύεις;

Κοίτα λοιπόν εγώ τι βρήκα με το google.

Γουστάρεις;


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 05:42:41  Εμφάνιση Προφίλ
Θα σας πω μια προφητεία ή έναν χρησμό που άνθρωπος σοφός και μεροκαμματιάρης είπε...

"Όσο το αίμα σου ρουφάν, τόσο την σκέψη σου αποσπάν, ελλην και τούρκος αδερφός, το χρήμα είναι ο εχθρός!"

ΔΕν ήταν άγιος. Ήταν απλά Άνθρωπος.

Καλημέρα σας.


Edited by - Marte on 21/04/2007 05:43:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 06:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bob_cat
Μέλος 1ης Βαθμίδας


128 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 08:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bob_cat
Και ένας χρησμός που κυκλοφορούσε την διάρκεια του προηγούμενου αιώνα μεταξύ παλαιοημερολογιτών
Το 1999 θα έρθει το τέλος του κόσμου επειδή μπαίνει η μονάδα - αριθμός του θεού μπροστά στο αναποδογυρισμένο 666.


Αεί ο Θεός γεωμετρείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 09:18:48  Εμφάνιση Προφίλ
STITS αυτά που γράφεις δεν τα καταλαβαίνω και νομίζω πως είναι δικές σου ερμηνείες. (μην τα βάζεις τόσο μεγάλα δεν χρειάζεται)

gentleman αν θέλεις το πιστεύεις, αν δεν θές βρές τους εσύ και ρώτα τους αν με ξέρουν.
Το site που έβαλες δεν μπορώ να το διαβάσω γιατί μου τα βγάζει "αλαμπουρνέζικα".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 09:40:39  Εμφάνιση Προφίλ
amalia μήπως είσαι η Marte και έχεις δύο λογαριασμούς;
Έτσι ρωτάω.

bob_cat το 999 είναι ο αριθμός του Θεού και το 888 ο αριθμός του Χριστού.
Για το 1999 μάλλον η Λουκά θα τα έλεγε αυτά.

quote:
Οι παλαιοημερολογίτες της Ελλάδος, αν γνωρίζεις, είναι αιρετικοί εκτός Εκκλησίας. Οι Ρώσσοι, Σέρβοι, το Πατριαρχείο μας στα Ιεροσόλυμα,το Άγιο Όρος κ.λ.π. είναι με το παλαιό ημερολόγιο, αλλά έχουν κοινωνία με την Εκκλησία της Ελλάδος, η οποία Εκκλησία της Ελλάδος είναι με το νέο ημερολόγιο. Οι παλαιοημερολογίτες της Ελλάδος, ομολογούν αιρετική την Εκκλησία της Ελλάδος, επειδή άλλαξε το 1924 το ημερολόγιο, και δεν έχουν κοινωνία μαζί Της. Τώρα, αφού η Εκκλησία της Ελλάδος και όλες οι ανά την οικουμένη Ορθόδοξες τοπικές Εκκλησίες, δεν κοινωνούν με τους παλαιοημερολογίτες της Ελλάδος, αμέσως δημιουργείται ένα πρόβλημα. Σύμφωνα με το Σύμβολο της Πίστης μας :....Πιστεύω εις Μία Αγία Καθολική και Αποστολική Εκκλησία......, επάνω στη γη υπάρχει μόνο Μία Εκκλησία του Χριστού μας. Ερώτηση : Ποια είναι η Μία Εκκλησία; Η ανά την οικουμένη Ορθόδοξος Εκκλησία ή των εν Ελλάδι παλαιοημερολογιτών; Ασφαλώς και βεβαίως η Εκκλησία που ίδρυσε ο Χριστός μας είναι η ανά την οικουμένη Ορθόδοξος Εκκλησία, άρα οι παλαιοημερολογίτες της Ελλάδος είναι εκτός της Εκκλησίας, είναι αιρετικοί.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 13:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Mητσακος, γιατι η amalia να εχει 2 λογαριασμους και να γραφει 2 φορες, ξεχωριστα??

Χαζο θα ηταν αυτο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 15:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Μητσάκο:
> Το site που έβαλες δεν μπορώ να το διαβάσω γιατί μου τα βγάζει "αλαμπουρνέζικα".

Ιnternet explorer, menu Προβολή, Κωδικοποίηση, διαλέγεις "Eλληνικά (Windows)".

Ακόμα στον Ιnternet explorer είσαι; Firefox βάζει όλος ο κόσμος.


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 16:18:17  Εμφάνιση Προφίλ
Safari έχω γιατί έχω Macintosh.
Eσύ κάτσε με το PC σου το αρρωστίαρικο με τους ιούς.
Έχω και Firefox αλλά δεν το χρησιμοποιώ.
Και δεν έχω "Windows" αλλά Μac OS X 10,4 Tiger.

STITS το 51 + 34 τί είναι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 16:29:27  Εμφάνιση Προφίλ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 16:41:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:



Aυτο ειναι "προφητεια" ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 16:51:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Aυτο ειναι "προφητεια" ???

Όχι Καμικάζι είναι.
Σ' αρέσει;

Τελικά βρήκα άκρη και με το "Safari" μια χαρά τα δείχνει.
Ωραίος gentlemanΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 17:42:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Έλα ρε Μητσάκο, σίγουρα έχει και το safari τη δυνατότητα αλλαγής κωδικοσελίδας.

Αν όχι στα μενού τότε στα options/preferences.

Μη μου το χαλάς, που για την πάρτη σου έψαξα και βρήκα εξειδικευμένο site, με εξειδικευμένα άτομα. Που απ' ότι κατάλαβα είναι οι ίδιοι με αυτούς που έγραφαν εδώ. 2-3 χρόνια στο κουρβέτι θα 'χουν γίνει ξεφτέρια στις προφητείες.


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 17:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Σόρυ, τώρα είδα το μήνυμά σου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 18:49:52  Εμφάνιση Προφίλ
Είσαι ωραίος, είσαι ωραίος gentleman θα το ψάκσω το site.
Να είσαι καλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 18:52:01  Εμφάνιση Προφίλ
Συγγνώμη "ψάξω".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 20:45:38  Εμφάνιση Προφίλ
Ο Μ…Α…επισκέφθηκε τον Γέροντα (Παϊσιο) με κάποιους φίλους του και τον ρώτησαν αν βρισκόμαστε στα χρόνια του αντιχρίστου. Αν και ο Γέροντας δεν συνήθιζε να λέει πολλά γι’ αυτό το θέμα σε κοσμικούς αδελφούς, όμως σ’ αυτήν τη παρέα και απευθυνόμενος συγκεκριμένα στον ένα από τους επισκέπτες του είπε: «Στην γενιά την δική σου θα γίνουν όλα όσα γράφουν οι Γραφές περί αντιχρίστου».Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΧΡΗΣΤΟΣ--STITS
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2007, 22:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΧΡΗΣΤΟΣ--STITS
ΑΔΕΛΦΕ ΜΗΤΣΑΚΟ ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ 51 + 34.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 11:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
νομίζω ότι έχω καταλάβει τί συμβαίνει με τις προφητείες!
Αυτό που λέει ο Λάνσελοτ για το ΜΑΪΟ ισχύει,αλλά θα είναι η αρχή του τρίτου παγκοσμίου που θα αρχίσει από τη Μέση Ανατολή (ο πατροκοσμάς έλεγε "αν ο πόλεμος πιαστεί από κάτω λίγα θα πάθετε,αν πιαστεί από πάνω θα καταστραφείτε). Ο Ελληνοτουρκικός πόλεμος θα αρχίσει στις 10 Οκτωβρίου,αφού πρώτα αρχίσει από το ΜΑΪΟ εμφύλιος στη Τουρκία. Έτσι εξηγείται και ο Λέων Σοφός που μιλάει για στεναγμό από την άνοιξη και κυρίως μέσα στο καλοκαίρι...
γιατί ο Λέων Σοφός αλλού μιλάει για επίθεση των Ρώσων σε περίοδο με πολύ καρποφορία στις ελιές,άρα για Φθινόπωρο.

ΤΟ 555 χρόνια που λέτε είναι από τις 29 ΜΑΪΟΥ 2007 μέχρι 29 ΜΑΪΟΥ 2008,μέσα σε αυτό το διάστημα η Πόλη θα γίνει Ελληνική!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 12:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA
Εγώ θα ήθελα να μου απαντήσεται σε μία απλή - απλούστατη ερώτηση.
Εάν δεν γίνουν όσα λέτε - ΤΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ θα κάνετε ή καλύτερα τι στα κομμάτια θα λέτε;
Προσωπικά θα μπορώ να σας ρίχνω ένα μπινελίκι κάθε φορά που εμφανίζεστε στο φόρουμ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 13:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr
quote:

Εγώ θα ήθελα να μου απαντήσεται σε μία απλή - απλούστατη ερώτηση.
Εάν δεν γίνουν όσα λέτε - ΤΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ θα κάνετε ή καλύτερα τι στα κομμάτια θα λέτε;
Προσωπικά θα μπορώ να σας ρίχνω ένα μπινελίκι κάθε φορά που εμφανίζεστε στο φόρουμ;


Ωραιος. Και γω να πω δεν πιστευω οτι θα γινει πολεμος, τωρα εκει στη μεση ανατολη κλπ ολα παιζονται. Παντως να μην το κανουμε flame το thread αλλα αν γινει πολεμος το respect θα το πω


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 14:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Μητσάκος:
Ο Μ…Α…επισκέφθηκε τον Γέροντα (Παϊσιο) με κάποιους φίλους του και τον ρώτησαν αν βρισκόμαστε στα χρόνια του αντιχρίστου. Αν και ο Γέροντας δεν συνήθιζε να λέει πολλά γι’ αυτό το θέμα σε κοσμικούς αδελφούς, όμως σ’ αυτήν τη παρέα και απευθυνόμενος συγκεκριμένα στον ένα από τους επισκέπτες του είπε: «Στην γενιά την δική σου θα γίνουν όλα όσα γράφουν οι Γραφές περί αντιχρίστου».

Σε ποια γενιά αναφέρθηκε;
(Δηλαδή σ' αυτούς που έχουν γεννηθεί από πότε και μετά;)

Πλάκα πλάκα, πριν από 15 χρόνια, είχα ακούσει την ίδια περίπου φράση από έναν άνθρωπο που ασχολούνταν βαθιά με τον εσωτερισμό (ήταν δάσκαλος σε μια ομάδα εσωτερισμού) και από τότε περιμένω να δω τι τέλος πάντων θα ζήσουμε!
Πάνω κάτω είχε πει πως η γενιά η δικιά μας (αναφερόταν σε όσους ήταν γεννημένοι από το 65 και μετά) θα ζήσουν πράγματα που γίνονται στην ιστορία της ανθρωπότητας κάθε κάποιες χιλιάδες χρόνια (περίπου αυτό είπε, δεν σας το λέω με ακρίβεια, διότι ήταν εμπιστευτικό).


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 14:25:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
amalia:
Σε ποια γενιά αναφέρθηκε;
(Δηλαδή σ' αυτούς που έχουν γεννηθεί από πότε και μετά;)

Για να διαβάζουμε και λίγο απο τον Λαυρέντιο του Chernigov

ΘΑ ΖΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ANTIΧΡΙΣΤΟ!
Συνοδευόμενος από δύο Κελεϊνιτσιώτισσες [λαϊκές-αδελφές], η ηγουμένη της μονής Domnitskaya ήρθε να έχει το τσάι με τον πατέρα Λαυρέντιο. Κατά τη διάρκεια του γεύματος, είπε: “Εσείς και εγώ, μητέρα-ηγουμένη , δεν θα ζούμε για να δούμε τον αντίχριστο αλλά, αυτές – οι Κελεϊνιτσιώτισσες σας, θα ζήσουν για να τον δούνε!” Αυτό το περιστατικό έγινε το 1948. Και οι δύο καλόγριες είχαν γεννηθεί το 1923. Η μοναχή καλόγρια Ν. Ήταν η μία που μας είπε την ιστορία.

Όλα εδώ (αξίζει!)
http://athos.edo.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=201&mode=&order=0&thold=0Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 14:56:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Drillgr:
αλλα αν γινει πολεμος το respect θα το πω

Τι;;;;;;
Εγώ είμαι απλά το copy paste του Πατρός Παϊσίου, δεν βγάζω προφητείες, δεν έχω φώτηση.
Και όχι μόνο αυτό, αλλά την ιστορία την άρχισαν άλλοι εδω και 1/1,5 χρόνια!
Απο αυτούς τα πήρα και τα ξέρω!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 15:09:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

Εγώ θα ήθελα να μου απαντήσεται σε μία απλή - απλούστατη ερώτηση.
Εάν δεν γίνουν όσα λέτε - ΤΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ θα κάνετε ή καλύτερα τι στα κομμάτια θα λέτε;
Προσωπικά θα μπορώ να σας ρίχνω ένα μπινελίκι κάθε φορά που εμφανίζεστε στο φόρουμ;



Με το ΑΝ κάποιοι βγάλανε ηδη τον βιονικό άνθρωπο και κάποιοι άλλοι κάνουν ταξίδια στο χρόνο.
Βιάζεσαι να κατηγορήσεις μεγάλε και θα την καταπίεις τη γλώσσα σου...
Το ΑΝ το χρησιμοποιούν όσοι δεν έχουν επιχειρήματα, αφού θέλεις λοιπόν διάλογο φρόντισε να μας πείς γιατί κατα τη γνώμη σου δε θα γίνει πόλεμος, ώστε να γίνει διάλογος και να ακουστεί και η άλλη άποψη,και άσε στην άκρη τα ΑΝ και τα ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2007, 15:37:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr
quote:
Τι;;;;;;
Εγώ είμαι απλά το copy paste του Πατρός Παϊσίου, δεν βγάζω προφητείες, δεν έχω φώτηση.
Και όχι μόνο αυτό, αλλά την ιστορία την άρχισαν άλλοι εδω και 1/1,5 χρόνια!
Απο αυτούς τα πήρα και τα ξέρω!

Εννοω οτι ωραιες οι προφητειες ενδιαφερουν εχουν αλλα ως εκει, εγω δε πιστευω οτι θα γινει πολεμος και μαλιστα κατω απο συγκεκριμενα χρονοδιαγραμματα. Αν ειναι τοσο σιγουρα ολα αυτα τοτε να παμε ολοι να παρουμε κανενα χοντρο δανειο να περασουμε καλα μιας και δε θα μας νοιαζει η αποπληρωμη Απο κει και περα αν εν παση περιπτωση γινει κατι και επαληθευτουν τοτε απλα θα τους παραδεχτω!


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy