ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2005, 20:54:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos
quote:

Aγαπητέ φίλε Όψιμε, εσύ μπορεί να θεωρείς πως είναι κυνήγι μαγισσών, αλλά δυστυχώς τα πράγματα δείχνουν κάπως διαφορετικά.

Δεν νομίζω να θεωρείς πως μόνο εσύ βλέπεις εδώ και 45 χρόνια όπως λες τον ουρανό και πως όλοι οι υπόλοιποι είμαστε -ή ήμασταν τυφλοί-

Βλέπεις κι εμείς βλέπαμε και βλέπουμε ακόμη και σήμερα νέφη καυσαερίων αερωπλάνων -κοινώς contrails- μόνο που έχουν εντοπιστεί πάμπολες διαφορές από τα άλλα "νέφη" που αφήνουν τα αεροπλάνα και αφορούν το θέμα συζήτησης μας τα ονομαζόμενα chemtrails.

Τα έχουμε πει ήδη πολλές φορές στις προηγούμενες 14 σελίδες και μιλούν γι' αυτά όχι μόνο επιστήμονες, αλλά και βουλευτές το έχουν παραδεχτεί δημοσίως.

Το θέμα πλέον νομίζω πως είναι όχι μόνο γιατί είναι υπάρχει τόση μυστικοπάθεια γύρω από το θέμα, αλλά και το πόσο βλαβερό είναι για την υγεία μας και την ισσοροπία του περιβάλλοντος.



Τι μου λετε τωρα,ποιοι ειναι οι βουλευτες που το εχουν παραδεχτει
δημοσιως;
Αν τυχων ηθελαν να κρυψουν κατι,και αν ειναι τοσο σοβαρο το θεμα
οπως νομιζετε,γιατι τοτε να μην ψεκαζουν την νυχτα και ουτε γατα
ουτε ζημια,κανενας να μην τους παρει χαμπαρι.
Θεματα που τα εχουν παρει στο στομα τους τυποι σαν τον Λιακοπουλο,
παυουν να ειναι σοβαρα.
Τα βιντεακια τα εχεις δει φιλη μας Τοξοτης;αν ναι,πες μου ποιες
διαφορές βλεπεις εσυ τις οποιες δεν βλεπω εγω.

Παντα φιλικα opsimos

1<>2<>3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 00:14:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Προσπαθουμε να κανουμε μία ήρεμη συζήτηση εδώ. Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ποιά βουλευτής έκανε την ερώτηση. Είναι Γερμανίδα όμως, στην Ελλάδα δεν ασχολούνται!

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 17:46:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos
[quote]
Προσπαθουμε να κανουμε μία ήρεμη συζήτηση εδώ. Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ποιά βουλευτής έκανε την ερώτηση. Είναι Γερμανίδα όμως, στην Ελλάδα δεν ασχολούνται!

____________________


Γιατι εγω τι προσπαθω να κανω αγρια συζητηση;
Και βεβαια δεν ασχολουντε στην Ελλαδα, καλα κανουν και δεν ασχολουντε
εχουν με πολυ σοβαροτερα θεματα να ασχοληθουν,στην Γερμανια βλεπεις
τους περισσευει η σοβαροτητα και ειπαν να πιασουν ενα πιο "ελαφρη"
θεμα,τωρα ειναι απαντηση αυτη που μου δινεις;Και που εκανε η Γερμανιδα βουλευτης την ερωτηση,τι απαντηση πηρε;

Παντα φιλικα opsimos

1<>2<>3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 19:42:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Τι έχεις να πεις για την φωτογραφία αυτή φίλε όψιμε;

και αυτή...

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 19:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Aγαπητέ μου Οψιμε, η γερμανίδα βουλευτής δεν έκανε ερώτηση αλλά έδωσε απάντηση σε πολίτες δηλώνοντας πως πραγματικά γίνονται τέτοιου είδους ψεκασμοί και πως συμμερίζεται την ανυσηχία των πολιτών για τον κύνδυνο που διατρέχει η υγεία και το περιβάλλον.

Όμως όπως σου είπε και ο φίλος Ορφεάς, και εγώ θα σου πρότεινα να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες για να μην αναμασάμε τα ίδια.

Το θέμα είναι παγκόσμιο και δεν αφορά ένα "ελαφρύ" γερμανικό θεματάκι όπως θέλεις να πιστεύεις.

Τα βιντεάκια δεν τα είδα δυστυχώς ακόμη γιατί δεν μπόρεσα να τα κατεβάσω όμως δεν μου είναι και ιδιαίτερα απαραίτητα μιας και τα βλέπω συχνά πυκνά live.

Μιας και αναφερθήκαμε για τη γερμανία, ο αδελφός μου που ζει εκεί μου έδειξε σήμερα φωτογραφίες που τράβηξε με το κινητό του.
Όπως είπε "πραγματικά όργωνουν τον ουρανό, συνήθως 6-7 το πρωί"

Θα μου τις περάσει κάποια στιγμή για να τις δείτε κι εσείς.

Τώρα γιατί δεν ψεκάζουν μόνο το βράδυ - γιατί ψεκάζουν και το βράδυ - δεν το ξέρω. Άλλα δεν νομίζω πως έχουν ιδιαίτερη ανάγκη να κρύβονται μιας και η δυσπιστία με την οποία αντιμετωπίζουμε όλοι μας λίγο ή πολύ το σύτημα -με την ελπίδα πως δεν είναι δυνατόν να μας ψεκάζουν- και την γενικότερη αποσιώπιση τους δίνει ένα πολύ μεγάλο προβάδισμα.

Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 21:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Για παράδειγμα φίλε Όψιμε, αφού θέλεις να δεις διαφορές, δες την 1η φωτο που δείχνει ο Ορφέας.

Επιλεκτική είναι η "άπνοια" που έλεγες?

Στο πάνω αεροπλάνο που φαίνεται η γραμμή σβήνει αμέσως πίσω του, ενώ ακριβώς από κάτω φαίνεται γραμμή απο chemtrail που απλώνει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2005, 22:01:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos
Γεια σας.
Επειδη μου ειναι δυσκολο να τα δεχθω ολα αυτα,και επειδη εσεις
εχετε πισθει οτι κατι τρεχει,δεν θα ειχε κανενα νοημα να δωσω
συνεχεια στην αντιπαραθεση.
Εχω ομως κατι ποιο σημαντικο να σας πω,κατι που ολοι που εχουμε
λιγο πολυ στα σπιτια μας,κατι που καταστρεφει καθημερινα την υγεια μας,μιλω για την αντικολλητικη ουσια ΤΕΦΛΟΝ.
Αυτη την ουσια την παραγει και την διαθετει σε ολον κοσμο εδω πολλα
χρονια η Αμερικανικη εταιρεια DUPONT.
Σε μια ραδιοφωνικη εκπομπη μιλησε γι'αυτο το θεμα ενας καθηγητης
Βιοχημειας του πανεπιστημιου Πατρας,(δεν θυμαμαι το ονομα του)
ο ανθρωπος λεει οτι το ΤΕΦΛΟΝ εχει 14 καρκινογονες ουσιες,τρις απο
αυτες τις χρησιμοποιουσαν στους δυο παγκοσμιους πολεμους για να
κατασκευαζουν χημικα οπλα,λοιπον,καθως ζεστενεται το μαγειρικο σκευος
που εχει επικαλυψη με ΤΕΦΛΟΝ,στους 200 βαθμους θερμοκρασια αρχιζει
και αναδυει αυτα τα 14 δηλητηρια τα οποια ανακτευοντε με το φαγητο μας!!!!
Το κακο δεν σταματα εδω, οι μεβρανες που σκεπαζουμε τα τροφημα τα
διαφορα κρυα σαντουιτσ,ειναι ΤΕΦΛΟΝ.
Το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι η Αμερικανικη εταιρεια ελεγχου ποιοτητος το γνωριζει απο την δεκαετια του εξηντα,και οπως ειναι φυσικο
κανει την παπια,ποιος τολμα να βαλει με την DUPONT.
Το καλο που σας θελω πεταξτε ολα τα μαγειρικα σκευη που εχουν
επικαλυψη ΤΕΦΛΟΝ.
Οποιος αμφιβαλει για τα παραπανω,ας επικεινωνισει με το
ΡΑΔΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,και να ζητησει την κυρια Μαρια Πασχαλιδου,θα τον
ενημερωσει πληρως,γνωριζει και το ονομα του καθηγητη που εκανε την αποκαλυψει.....
Φιλικα και αποκαλυπτικα opsimos


1<>2<>3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 02:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Αγαπητέ Οψιμε,

σίγουρα δεν πρόκειται για καμία αντιπαράθεση. Απλά μετά από ενάμισυ χρόνο που ερευνώ το θέμα, και αρκετούς μήνες στο φόρουμ, έχουμε συγκεντρώσει πολλά στοιχεία που δείχνουν πως κάτι συμβαίνει.
Ο καιρός θα δείξει...

Όσο για τα στοιχεία για το Teflon, σε ευχαριστούμε πολύ. Πράγματι κάπου το είχα ακούσει και εγω πως είναι ανθυγειινό.

Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 09:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face
Το θέμα είναι τι θερμοκρασίες επιτυγχάνονται. Νομίζω πως φτάνουν τους 180°C. Δεν έχω κουζίνα που γράφει θερμοκρασίες επάνω :)



The love is like a ball. Ul c
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 10:26:10  Εμφάνιση Προφίλ
H μέγιστη είναι 220 βαθμοί Κελσίου... τουλάχιστον στον δικό μου φούρνο...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 18:01:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Γεια σου Avallon, αλήθεια τι νέα από το νοσοκομείο με την εξέταση στον πνευμονολόγο?
Ή δεν έγινε ακόμη?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 01:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Tελικά όλο και περισσότερους ακούω να υποφέρουν από βήχα "αλεργικού" τύπου που δεν υποχωρεί για μήνες....

Αλήθεια Avallon δεν μας είπες αν είχες κάποιο αποτέλεσμα με την εξέταση στο νοσοκομείο.

Πάντως χαίρομαι που για αρκετό καιρό τώρα βλέπω καθαρό γαλάζιο ουρανό!!!
...κι ας κάνει και τόσο κρύο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 08:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Mέρα!!!

Κόψτε το τσιγάρο...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 20:51:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Κόψτε το τσιγάρο...

Δε σου μοιάσαμε!
Τσιγάρο δεν έχω βάλει ποτέ στο στόμα μου...

Οσο για τον Πνευμονολόγο στο Αγία Ολγα είναι ο τέταρτος γιατρός που βλέπω...

- Είδα ένα Παθολόγο του ΙΚΑ που μου έδωσε μόνο εισπνεόμενη κορτιζόνη...
- Ενα Παθολόγο ιδιωτικό που διέγνωσε "λοίμωξη του αναπνευστικού" και μου έδωσε AUGMENTIN των 1000!! (2 κουτιά παρακαλώ)

- Εναν Πνευμονολόγο του ΙΚΑ που με έβαλε να βγάλω πλάκα και όταν είδε ότι είναι καθαρή μου είπε δεν έχω τίποτα και ότι αυτό το τίποτα θα μου περάσει έτσι...

- Μια Πνευμονολόγο στο Νοσ.Αγία Ολγα που μου είπε να πάω σε ΩΡυλά! (για να μη φύγω με άδεια χέρια μου έγραψε ένα sinecod για 3 μέρες το πολύ!!...)

Και πάνω που άρχισα να απελπίζομαι ότι μάλλον μου έχουν κάνει Boυντού την λύση "φαίνεται" να έδωσε η από μηχανής Θεός παιδίατρος που κάλεσα στο σπίτι να δει τη μικρή μου.

Αυτή προσφέρθηκε να με βγάλει από τη μιζέρια μου (δυστυχώς την περίπτωση της ευθανασίας δεν την συζήτησε καθόλου )με μια άλλη θεραπεία που ενώ κάνω μόλις από χθες άρχισε να αποδίδει!

Συμπέρασμα: Oταν έχετε πρόβλημα κατευθείαν στον Παιδίατρο

Συγνώμη αν σας κούρασα και να ξέρετε ότι τα φάρμακα που πήρα σε ένα μήνα δεν τα έχω πάρει σε ολόκληρη τη ζωή μου... Ούτε παυσίπονα δεν υπήρχαν στο φαρμακείο του σπιτιού μου πριν αποκτήσω παιδί.
Το μονο που αξίζει να προσθέσω είναι ότι η γιατρός μου είπε ότι πολύς κόσμος έχει τέτοιο πρόβλημα (αγνώστου ταυτότητας)...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2005, 00:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Νομίζω πως αξίζει να προσθέσεις επίσης την θεραπεία που σου πρότεινε μήπως και βοηθήσει και εμάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2005, 10:43:33  Εμφάνιση Προφίλ
Νομίζω ότι δεν έχει νόημα αλλα είναι και επικίνδυνο να δώσω ανοιχτά τη θεραπεία που μου πρότεινε για 10 μέρες...

Ομως μπορώ υποθέτω να πω τη βάση της θεραπείας που είναι κορτιζονούχο εναιώρημα μύτης (αφού θεώρησε ότι το πρόβλημα το προκαλεί η μύτη μου- πράγμα που μου είχε πει και ο Πνευμονολόγος που μου συνέστησε να δω Ωρυλά) καθώς και αντισταμινικά χάπια...

Ελπίζω μόνο να δράσει γρήγορα γιατί δεν ξέρω και γω τι θα κάνω...
Αυτό που έπαθα... ούτε στον εχθρό μου...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
STERM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2005, 20:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STERM
Avallon περαστικά και συμφωνώ και εγώ δεν πρέπει να δώσεις την θεραπεία σου εδώ γιατί μπορεί κάποιος που δεν έχει το ίδιο πρόβλημα αλλά που έχει κάποια από τα συμπτώματα σου να πλακωθεί σε χάπια που δεν θα χρειάζεται να πάρει.

Επίσης θα ξαναπώ κάτι που είχα πει και παλιότερα, δεν μπορώ να πιστέψω πως οι ψεκασμοί προκαλούν όλα αυτά που αναφέρονται εδώ από διάφορους ή μάλλον για να το πω καλύτερα γιατί σίγουρα προκαλούν κάτι απλώς δεν πιστεύω πως το καταλαβαίνουμε άμμεσα.

Σύμφωνα με το ΕΦΕΤ κάθε χρόνο καταναλώνουμε 5 κιλά(!) χημικά μόνο από τα τρόφιμα π.χ. συντηριτικά ή χημικά που ψεκάστηκαν στα λαχανικά, τώρα αν προσθέσουμε καυσαέριο, τσιγάρο άμμεσο ή και παθητικό, το χλώριο στο νερό που αποδεδειγμένα βλάπτει τον οργανισμό αλλά η θέση των υπευθήνων είναι ότι "βλάπτει λιγότερο από άλλες μεθόδους καθαρισμού του πόσιμου νερού", χημικά που χρησιμοποιούνται για απολύμανση χώρων(έστω και τα πιο απλά), την θάλασσα μαγνητικών πεδίων που μας περιτριγυρίζει και που αυξάνεται συνέχεια με την χρήση της τεχνολογίας π.χ. κινητά ασύρματες συσκευές και ότι άλλο μπορεί να σκεφτεί ο καθένας από εμάς.

Θα μπορούσαν να γραφτούν τόμοι ολόκληροι με το τι επιβαρύνει την υγεία μας καθημερινά, έτσι λοιπόν δεν μπορούμε να τα ρίχνουμε στα chemtrails που αναμφίβολα μας επηρεάζουν και αυτά αλλά όπως προείπα η γνώμη μου είναι πως δεν μπορούμε να καταλάβουμε τις επιπτώσεις τους άμμεσα.

Κατά τα άλλα τα πράγματα και εδώ στην Αθήνα έχουν ηρεμήσει μια εβδομάδα τώρα.

Όσο για όσους πιστεύουν πως δεν υπάρχει τίποτα παρά μόνο στο μυαλό μας αν κοιτάξει τις προηγούμενες σελίδες του topic όπως και στο ντοκυμαντέρ που έδωσα τότε θα δει βουλευτές, γερουσιαστές, ΜΜΕ που έχουν ασχοληθεί με το θέμα μέχρι και μυνήσεις από Αμερικανούς, Καναδούς και Βρετανούς που έχουν κατατεθεί κατά των κυβερνήσεων χωρίς να αναφέρουμε την περίπτωση του προγράμματος "Agent Orange" στο Βιετνάμ που έχουν αποζημιωθεί κιόλας κάποια από τα θύματα των ψεκασμών.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2005, 20:28:47  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Κατά τα άλλα τα πράγματα και εδώ στην Αθήνα έχουν ηρεμήσει μια εβδομάδα τώρα.

Nαι κι αυτό γιατί λόγω βροχής δεν γινόντουσαν ψεκασμοί...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 02:44:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Avallon, πραγματικά και εγώ θα συμφωνίσω πως δεν χρειάζεται να μας πεις τη θεραπεία μιας και βασίζεται σε φάρμακα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά είχα την εντύπωση πως θα αφορούσε εναλλακτικό τρόπο αντιμετώπισης με φυσικά σκευάσματα. Παρασύρθυκα μάλλον από το γεγονός πως σου την έδωσε παιδίατρος.

Σίγουρα δεν θα ήθελα να γίνει εδώ "σπασμένο τηλέφωνο" με φάρμακα.

Συμφωνώ εν μέρη με τον Sterm όσων αφορά τις επιπτώσεις στην υγεία μας από τα chemtrails, αλλά έχω την εντύπωση πως αυτός ο περίεργος βήχας, στον οποίο οι γιατροί δεν μπορούν να βρούν αιτία ή παθολογικό παράγοντα, μάλλον ανοίκει στην
κατηγορία των chemtrail-προκαλούμενων επιπτώσεων.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Onirocosmos
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 14:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Onirocosmos
http://www.weatherwars.info/pilotsview.htmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 02:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Ευχαριστούμε πολύ Ονειρόκοσμε για το link που μας έδωσες,
έχει πολύ ενδιαφέρουσες φωτογραφίες-εκτός του κειμένου- από την οπτική γωνία του πιλότου.

Όσοι δεν ανοίξατε την παραπάνω σελίδα, θα σας πρότεινα να το κάνετε, αξίζει τον κόπο!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 08:47:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos
[quote]
http://www.weatherwars.info/pilotsview.htm
[
/quote]


Δεν παμε καλα,δεν παμε καθουλου καλα!!!!!
Εγω εξακολουθω να λεω οτι αν θελουν να ψεκαζουν,γιατι δεν το
κανουν νυχτα βρε αδελφε,και το κανουν ετσι φανερα την μερα,
αφου τα πηρατε χαμπαρι τα "πουλακια" μου.
Τι εγινε αδελφια, μας τελειωσαν τα UFO;

1<>2<>3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 09:45:19  Εμφάνιση Προφίλ
Onirocosmos ευχαριστούμε για την σελίδα σου...
Απλά καταπληκτική...

quote:
αλλά έχω την εντύπωση πως αυτός ο περίεργος βήχας, στον οποίο οι γιατροί δεν μπορούν να βρούν αιτία ή παθολογικό παράγοντα, μάλλον ανοίκει στην
κατηγορία των chemtrail-προκαλούμενων επιπτώσεων.

Και η περίπτωση του opsimos στην κατηγορία των chemtrail-προκαλούμενων επιπτώσεων ανήκει...
Πως αλλιώς να εξηγήσω το ζήλο με τον οποίο προσπαθεί να απορρίψει τα στοιχεία και τα επιχειρήματά μας...
Πάντως εγώ μετά την επίσκεψη του Παιδίατρου () είμαι πολύ πολύ καλύτερα και ελπίζω σε καμμιά δεκαριά μέρες να αναρρώσω τελείως...

Υ.Γ. Τα αντισταμινικά σε αλλεργίες δεν τα δίνουνε? Τι αλλεργία είναι αυτή που ξεκίνησε από ίωση...και οδήγησε σε λοίμωξη του αναπνευστικού για να καταλήξει στο πιο μοντέρνο της σε αλλεργία???


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 26/11/2005 09:47:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 11:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Η λύση είναι απλουστάτη: να κυκλοφορείτε με αντιασφυξιογόνο μάσκα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 12:58:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Βρε καλώς τον!

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 13:45:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos
quote:

Onirocosmos ευχαριστούμε για την σελίδα σου...
Απλά καταπληκτική...

Και η περίπτωση του opsimos στην κατηγορία των chemtrail-προκαλούμενων επιπτώσεων ανήκει...
Πως αλλιώς να εξηγήσω το ζήλο με τον οποίο προσπαθεί να απορρίψει τα στοιχεία και τα επιχειρήματά μας....

[


Aπο ειρωνια καλα πας ΑΒΑΛΟΝ,τουλαχιστον μου επιτρεπεις να ειμαι
σκεπτικιστης και να εχω διαφορετικη αποψη απο σας;
Οσο για τα στοιχεια και τα επιχειρηματα που αναφερεσαι,πιστευω να
μου επιτρεπεις να τα θεωρω ανεπαρκει και ελεγχωμενα.
Εχω κανει και εγω την ερευνα μου αγαπητε,ε λοιπον, Αμερικανικες
εισαγομενες μπουρδες δεν μπορω να τις δεχθω ετσι ευκολα,ειμαι αρκετα
μεγαλος ,πιστευω πως εχω αρκετη εμπειρια ζωης,εμαθα να κρατω πισινη,
μην βιαζεσαι πολλες φορες δεν ειναι τα πραγματα οπως δειχνουν.

Παντα φιλικα opsimos

Ο τελευαίος να κλείσει την πόρτα.
ΠΟΡΤΑ ΡΕΕΕΕΕ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Avallon περαστικά βρε!
Οντως ακούγεται περίεργη η περίπτωση σου... Πάντως ως αλλεργική (τα τελευταία χρόνια και γω) έχω την εντύπωση ότι οι αλλεργίες έχουν αυξηθεί κατακόρυφα! Το περιβάλλον κυρίως, οι τροφές κλπ.

Οψιμε αφού έτσι κι αλλιώς ελάχιστοι ασχολούνται με το θέμα γιατί να τα ρίχνουν βράδυ;
Τα ψεκαστικά πετούν το βράδυ;

Το κύριο πρόβλημα αυτής της "θεωρίας" είναι ο λόγος που γίνονται όλα αυτά (ας δεχτούμε ότι όντως μας ψεκάζουν). Γιατί; Οι ίδιοι δεν κινδυνεύουν; Τα παιδιά τους;


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:19:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:23:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
hello ωραιες εικονες υδρατμων

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy