ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 υπαρχει θεος αραγε?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2005, 16:12:36  Εμφάνιση Προφίλ
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(GDS1+WWALKER)ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ESOTERICA ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ.ΑΝ ΖΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ.ΑΝ ΠΑΛΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 2 ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΓΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ Η ΧΩΝΟΜΑΙ ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Impious Varmint
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
298 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2005, 20:45:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Impious Varmint
VELISSARIOS συμφωνουμε επιτελους για μια φορα.Εχεις δικιο σε αυτο που λες.Μπορει εδω μεσα να αλλαζουμε αποψεις αλλα δεν παυει να ειναι και ενας χωρος που βγαζουμε κατα καποιο τροπο το "αχτι" μας.Για αυτο υπαρχουν και ομηρικες συγκρουσεις αλλωστε.Αλλα σας παρακαλω ρε παιδια εξηγηστε μου τι γινεται?Τελειωσε το θεμα?το παρατησαμε?

Impious VarmintΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2006, 00:43:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
το θέμα αυτό απενεργοποιείται, εφόσον από τα αρκετά παρόμοιά του, έχει παραμείνει ενεργό το:

Υπάρχει Θεός;

στο οποίο μπορεί και να συνεχιστεί η παρούσα συζήτηση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy