ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο5!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 07:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα και από εμένα .

Φίλε Dying_Incubus τι έγινε, αϋπνίες έχεις ή μήπως τώρα ετοιμάζεσαι για ύπνο…

quote:
Loukritia-Εγώ Σαντορίνη δεν έχω πάει ποτέ, αλλά έχω την εντύπωση ότι αν πάω με τον καλό μου θα σκοτωθούμε

Χα, Χα, βιτσιά είναι αυτά…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 07:26:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Φίλε Dying_Incubus τι έγινε, αϋπνίες έχεις ή μήπως τώρα ετοιμάζεσαι για ύπνο…

Αϋπνίες και πρωινές δουλειές ταυτόχρονα που θα διαρκέσουν ως το μεσημέρι περίπου...




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 10:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
Αϋπνίες και πρωινές δουλειές ταυτόχρονα που θα διαρκέσουν ως το μεσημέρι περίπου...


To χω παθει κα ιεγω παλιοτερα, και δεν ειναι ο,τι καλυτερο!

Καλημερα σε ολους... πολυ ζεστη για μια ακομα φορα!

Οσο αφορα για τα "σχολια" για την Κρητη: "Αν δεν τιμησεις το σπιτικο σου, πεφτει και σε πλακωνει"



H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 11:17:13  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 11:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα και σε σενα φιλε Open Mind


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 11:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Άσχημα madata για τον καιρό!
ημερ/νία: 22-07-2008 madata.gr


Κλείνουν οι ομπρέλες θαλάσσης και βγαίνουν από τις θήκες τους οι ομπρέλες της βροχής! Ασχημα μαντάτα φέρνει για τους τελευταίους αδειούχους του Ιουλίου η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία. Σύμφωνα με τα προγνωστικά στοιχεία, από τα μέσα της βδομάδας αναμένονται βροχές και καταιγίδες που κατά τόπους στην κεντρική, δυτική και βόρεια Ελλάδα θα είναι ισχυρές και θα χαλάσουν τα μπάνια των λουομένων - ίσως φέρουν και πλημμύρες. Στην υπόλοιπη χώρα η συννεφιά και οι χαμηλές για την εποχή θερμοκρασίες αναμένεται να ρίξουν κατακόρυφα την... καλοκαιρινή διάθεση!

Ισχυρές βροχές και καταιγίδες στα δυτικά, κεντρικά και βόρεια, καθώς και σταδιακή πτώση της θερμοκρασίας -την Πέμπτη οι μέγιστες τιμές θα υποχωρήσουν κοντά στους 30 βαθμούς Κελσίου- προβλέπουν γι’ αυτή τη βδομάδα οι μετεωρολόγοι. Οπως είπε αναλυτικά στην «Espresso» ο μετεωρολόγος της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας Αντώνης Λάλος: «Ούτε η χώρα μας θα γλιτώσει από τις ψυχρές αέριες μάζες που θα εγκλωβιστούν τις επόμενες μέρες στα Βαλκάνια και θα φέρουν βροχές, καταιγίδες και αισθητή πτώση της θερμοκρασίας. Συγκεκριμένα, σήμερα Τρίτη η θερμοκρασία θα διατηρηθεί σε υψηλά επίπεδα, αγγίζοντας σε πολλές περιοχές τους 37-38 βαθμούς Κελσίου. Ωστόσο από το βράδυ αναμένονται βροχές και καταιγίδες που κατά τόπους στο βόρειο Ιόνιο, την Ηπειρο, τη Μακεδονία και τη Θράκη θα είναι έντονες. Η θερμοκρασία την Τετάρτη θα υποχωρήσει στους 33-34 βαθμούς Κελσίου.

»Η “κατάβαση” του υδραργύρου θα συνεχιστεί και την Πέμπτη, με το θερμόμετρο σε πολλές περιοχές να δείχνει κοντά στους 30 βαθμούς Κελσίου και τις καταιγίδες να επιμένουν στα δυτικά, κεντρικά και βόρεια. Στην υπόλοιπη χώρα ο καιρός θα είναι γενικά αίθριος, με πρόσκαιρες νεφώσεις στα ηπειρωτικά από το απόγευμα. Ιδια η εικόνα του καιρού και την Παρασκευή, ωστόσο από το Σάββατο αναμένεται βελτίωση, με άνοδο του υδραργύρου, που θα ξεκινήσει από τα νότια».


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 13:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα και από μένα

quote:
Άσχημα madata για τον καιρό!

Και γιατί άσχημα;
Άντε να βρέξει λίγο να δροσιστούμε, να νωτίσει το χώμα που τα πάντα είναι ξερά, να γλυτώσουμε και από τις φωτιές.
Αυτές τις μέρες που βρισκόμουν στο εξοχικό, από τις 10 το βράδυ μέχρι το άλλο πρωί ο δήμος διέκοπτε την παροχή νερού σε όλη την περιοχή για λόγους οικονομίας, και κάθε απόγευμα ένα αυτοκίνητο του δήμου με ντουντούκα, καλούσε τους κατοίκους να κάνουν οικονομία στο νερό, γιατί δυστυχώς τα προβλήματα της λειψυδρίας μας χτυπούν πλέον την πόρτα.

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 14:39:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
το "Ασχημα madata" ειναι ο τιτλος του αρθρου!


Απο την αλλη ομως, αμα ριξει πολυ νερο, και οι φετικες καμενες περιοχες μαζι με τις προηγουμενες, αλλα και πολλες αλλες παραλιακες (οπως Χαλκιδικη για παραδειγμα) κινδυνευουν να πλημυρισουν!


Να βρεξει μεν, αλλα σε "λογικα" πλαισια


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 15:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Xαίρετε κι από μένα!

quote:
D.I. - Αϋπνίες και πρωινές δουλειές ταυτόχρονα που θα διαρκέσουν ως το μεσημέρι περίπου...
Αϋπνίες;;; Τί είναι αυτό; Μιλάμε ότι με το που θα οριζοντιώσω το κορμί μου, χαιρέτησα τον κόσμο. Αρκετές φορές βέβαια δεν προλαβαίνω να ξαπλώσω και κοιμάμαι όρθια κι ούτε με το κράξιμο των γύρω μου δεν ξυπνάω

Όντως, καλά θα είναι να δροσίσει λίγο γιατί καήκαμε, αλλά σίγουρα δεν θα είχα την ίδια άποψη αν τύχαινε να ρίξει βροχές και καταιγίδες όταν θα ήταν να πάω διακοπές!

Αγαπητή keraynos, συμφωνώ με το ότι, στην άποψη που έχουμε για ένα μέρος συντελεί και το πώς έχουμε περάσει εμείς σ'αυτό, αλλά ισχύει και τούμπαλιν. Δηλαδή παίζει ρόλο και το μέρος στο γιατί δεν είχες περάσει καλά. Για παράδειγμα, στην Ελαφόνησο ήταν τόσο κουκουρούκου και τόσο φοβερό το κλίμα που δεν θα μπορούσα να μανουριάσω με κανέναν & δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσω καλά...


Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 17:59:10  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα .
quote:
Αϋπνίες;;; Τί είναι αυτό; Μιλάμε ότι με το που θα οριζοντιώσω το κορμί μου, χαιρέτησα τον κόσμο. Αρκετές φορές βέβαια δεν προλαβαίνω να ξαπλώσω και κοιμάμαι όρθια κι ούτε με το κράξιμο των γύρω μου δεν ξυπνάω

Εγώ είμαι το αντίθετο άμα δεν περάσει το ρολοι τις 2 τα ξημερώματα δεν μπορώ να κοιμηθώ τριγυρνώ σαν φάντασμα μες το σπίτι .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 20:05:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
PREDATOR -Οσο αφορα για τα "σχολια" για την Κρητη: "Αν δεν τιμησεις το σπιτικο σου, πεφτει και σε πλακωνει"

Πολύ σωστά…

Πάντως οι αναμνήσεις μου από την Κρήτη είναι πολύ καλές, αν και έχω πάει μια φορά μόνο .

Το καλύτερο από όλα ήταν όταν έψαχνα για να βρω τον δρόμο για το Ιδαίον Άντρον και σταμάταγα και ρώταγα σε διάφορα χωριά με είχαν τρελάνει στο κέρασμα… Ρακί… χα, χα, σουρωμένος πήγα στο σπήλαιο .

quote:
loukritia -Αρκετές φορές βέβαια δεν προλαβαίνω να ξαπλώσω και κοιμάμαι όρθια κι ούτε με το κράξιμο των γύρω μου δεν ξυπνάω


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 20:39:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA
Ε όχι και άσχημα τα μαντάτα Predator...
Τον λατρεύω αυτό τον καιρό...
Μέσα στα δάση και να βρέχει και να φυσάει διαολεμένα...
Και μετά την βροχή αυτή η γλυκιά υγρασία και αυτή η μυρωδιά του βρεγμένου δάσους....
Ααααααα
Και το άλλο πρωί να ξυπνάς από τις 5 για να μην χάσεις τις πανέμορφες δροσοσταλιές και αυτή την ησυχία - την υγρή ησυχία - που φέρνει η βροχή...
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΤΕΣ - ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2008, 11:18:09  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .
OANNHSEA Κουλαρε υπερβάλλεις το μονο που πρέπει να γίνει για τους εμπρηστές είναι να εφαρμοστεί ο υπάρχον νομος στους ίδιους οι οικογένειες τους δεν φταίνε σε τίποτα .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2008, 14:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Χαίρετε...

Το μόνο που έχω να δηλώσω σήμερα είναι ότι επικρατεί πολλή βαρεμάρα...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2008, 14:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα και από μένα

quote:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΤΕΣ - ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!

Είναι πολύ σκληρό να επιθυμούμε τον θάνατο στις οικογένειες των εμπρηστών.Αυτές δεν φταίνε σε κάτι, επιβάλλεται η παραδειγματική και πολύ αυστηρή τιμωρία όμως του εμπρηστή.
Για την φωτιά στη Ρόδο έπιασαν για υπεύθυνο ένα παππού που πήγε να κάψει ξερά χόρτα, δεν γνώριζε ότι από τον Μάιο έως τον Οκτώβριο απαγορεύεται το κάψιμο τών ξερών χόρτων; Φυσικά το γνώριζε αφού σε επαρχία ζει και γνωρίζει τους κινδύνους, εδώ το ξέρω εγώ που είμαι κάτοικος της μεγαλούπολης, αλλά δυστυχώς ο ωχαδερφισμός δεν γνωρίζει ηλικίες, πέρισυ η μεγάλη πυρκαϊά στην Αχαΐα ξεκίνησε εξ αιτίας μιας γιαγιάς για τον ίδιο λόγο, και χάθηκαν και τόσες ζωές, ως πότε θα βαπτίζουμε αμέλεια την ηλιθιότητα;

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2008, 17:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλησπέρα σε όλους!

Η χθεσινή αϋπνία ήταν συνειδητή διότι αν κοιμόμουν λίγες ώρες δεν θα σηκωνόμουν και δεν θα έκανα αυτά που ήθελα να κάνω.
Ευτυχώς τα τελείωσα οπότε κοιμήθηκα μετά.

quote:
Το καλύτερο από όλα ήταν όταν έψαχνα για να βρω τον δρόμο για το Ιδαίον Άντρον και σταμάταγα και ρώταγα σε διάφορα χωριά με είχαν τρελάνει στο κέρασμα… Ρακί… χα, χα, σουρωμένος πήγα στο σπήλαιο .

Το ξέρω, συνηθίζεται αρκετά στην Κρήτη κι είναι ένδειξη φιλοξενίας των ντόπιων.
Το βρίσκω πολύ ζεστό κι απολαυστικό όταν συμβαίνει.

quote:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΤΕΣ - ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!

Φίλε OANNHSEA, οι πυρκαγιές είναι ένα θέμα που σίγουρα θλίβει και πονάει το μεγαλύτερο ποσοστό πολιτών σε μια χώρα.
Ας μην φτάνουμε στα άκρα όμως, σίγουρα δεν ωφελεί κανέναν...



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2008, 17:50:47  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 07:02:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα σε όλους .

Τα απαραίτητα καφεδάκια μας για ένα καλό πρωινό ξύπνημα …


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 10:13:21  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα θα πάρω το φραπεδακι που έχει φόντο την θάλασσα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 11:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σε όλους!

Σαν να δρόσισε λιγάκι ο καιρός σήμερα, ε;

Εγώ θα πάρω όλα τα καφεδάκια, γιατί σήμερα δεν ξυπνάω με τίποτα!

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 16:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα σας...

χθες, ημουν στην Αθηνα για επισκεψη σε γιατρο, και στην επιστροφη, ετυχα πανω στο μποντιλιαρισμα της Εθνικης!


Παραλιγο να "κολλουσα" εκει, αλλα πηγα απο αλλο δρομο (Ελευσινα - Θηβα)...


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 16:44:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
κριμα παντως! ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ... και φετος οι καταστροφες ειναι εφιαλτικες!


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 18:14:45  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα περαστικά predator.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2008, 19:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλησπέρα φιλαράκια .

quote:
PREDATOR-χθες, ημουν στην Αθηνα για επισκεψη σε γιατρο

Φίλε PREDATOR πιστεύω να μην είναι κάτι ανησυχητικό .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 09:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σας! Επιτέλους Παρασκευή σήμερα,
η προτελευταία για μένα πριν τις διακοπές!!!!!!!!!

Πώς και δεν έχει εμφανιστεί κανένας σήμερα; D.I., με εκπλήσσεις!!!

Ας κεράσω λοιπόν κανά καφεδάκι

Predator, ελπίζουμε να ήταν προληπτική η επίσκεψη και μόνο...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 10:10:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Kαλημερα σας!

Ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειξατε...

οχι, δεν ειναι κατι το ανησυχητικο... πριν 3 χρονια ειχα κανει εγχειρηση στο ποδι, και τωρα, μια φορα το χρονο, με παρακολουθει ο γιατρος μου... το ειχα ξανα αναφερει παλιοτερα σε αλλο θεμα...


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 10:11:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
οντως... πως και δεν μας "επισκεφθηκε" το πρωι ο φιλος Incubus ??



H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 10:21:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy
Καλημέρα

Περαστικά και απο μένα PREDATOR.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 11:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα

Περαστικά φίλε predator
Kαι την επόμενη φορά που θα έρθεις Αθήνα να μην είναι για γιατρούς, αλλά για έξοδο και διασκέδαση της παρέας του esoterica

loukritia αφού έβαλες εσύ τα καφεδάκια, ας βάλω εγώ τα παγωτάκια, και όχι μόνο!

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 12:06:51  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy