ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΔΙΠΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ: Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΜΥΗΣΗΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:50:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οσο για την τιμωρια μου,δεν ξερω...Στειλτε με στο πυρ το εξωτερο μαζι με τον ζιπ η "Σταυρωστε με,σταυρωστε με,στα χερια σας σηκωστε με..."η βαλτε με να κανω τον πελαργο στην γωνια...Τι να σας πω...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chess:

quote:
Μιλαμε για ενα γεγονος το οποιο εγινε αν θυμαμαι καλα πριν 3 μηνες,στο οποιο κανενας σας δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια...Αν δεν αποφασιζα εγω να το επαναφερω, για δικους μου λογους,δεν θα γινοταν καν θεμα....

Φυσιολογικό ήταν!
Ποιός ασχολείτε με τα τρόλ;
Πάντως όχι σοβαροί άνθρωποι,φαντάζομαι...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως την "Συγγνώμη" δεν την είδα!

Και εννοώ καθαρά να απευθύνεται πρός εμένα και όχι
εντέχνως αναφερόμενη μέσα σε μια πρόταση...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:57:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΛΙΑ

Για τον ένα λογαριασμό της Chess, δεν γνώριζα κάτι. Βέβαια, μόλις είδα τα posts, αντιλήφθηκα αμέσως ότι ήταν εκείνη, αλλά όπως καταλαβαίνεις δεν υπήρχε καμία περίπτωση να την "καρφώσω".

Όσο για τον δεύτερο λογαριασμό ήμουν μπροστά κατά τη δημιουργία του και κατά την υβριστική ανάρτηση στο forum. Οπότε, παρακαλώ τη Διαχείριση να μου επιβάλλει την ίδια ποινή με την Chess. Ευχαριστώ.

ΥΓ. Kapodistria, φυσικά και σου ζητάμε συγγνώμη για όλο αυτό. Η Chess σου είχε στείλει ήδη ένα pm νομίζω, στο οποίο έδειχνε έστω και έμμεσα πως μετάνιωσε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άν και δεν με ενδιαφέρει,και καλύτερα
να το αφήσεις έτσι.
Πίστεψέ με πολύ καλύτερα θα είναι ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 20:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Οσο για την τιμωρια μου,δεν ξερω...Στειλτε με στο πυρ το εξωτερο μαζι με τον ζιπ η "Σταυρωστε με,σταυρωστε με,στα χερια σας σηκωστε με..."η βαλτε με να κανω τον πελαργο στην γωνια...Τι να σας πω...


Τι έγραψε πάλι...!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και γω γέλασα πολύ με αυτό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά ο νικegoόμαχος που είναι

Οποτε τον συμφέρει αυτόν κανει και την εμφάνιση του.

Edited by - alex22 on 26/06/2011 21:04:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι αγαπητή ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ
προσωπικό μήνυμα από την chess!
Άν μιλάς για ένα μήνυμα πρό ενός μήνα,
που αναρωτιόταν τι έγινα,
αναφερόμενη στην απουσία μου
από το φόρουμ,
ε,αν μετά από 2 μήνες μετάνοιωσε και είπε:
"ας δω τι έγινε,μήπως δεν μπαίνει γιατί ένοιωσε προσβολή"
με καθυστέρηση 2 μηνών,τότε
ίσως.
Αλλά ήταν αυτή ή η charmed;
Δεν θυμάμαι...
Διότι έλεγε : Κύρια Καποδίστρια,τι γίνατε; Είσαστε καλά;
Αυτό και ΜΟΝΟΝ !

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 26/06/2011 21:05:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι αγαπητή ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ
προσωπικό μήνυμα από την chess!
Άν μιλάς για ένα μήνυμα πρό ενός μήνα,
που αναρωτιόταν τι έγινα,
αναφερόμενη στην απουσία μου
από το φόρουμ,
ε,αν μετά από 2 μήνες μετάνοιωσε και είπε:
"ας δω τι έγινε,μήπως δεν μπαίνει γιατί ένοιωσε προσβολή"
με καθυστέρηση 2 μηνών,τότε
ίσως.
Αλλά ήταν αυτή ή η charmed;
Δεν θυμάμαι...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Αυτό εννοούσα, Kapodistria. Anyway,τη δική μου τη συγγνώμη τη διατυπώνω ξεκάθαρα και ειλικρινά και είμαι σίγουρη ότι δεν θα διστάσει να σου ζητήσει και η Chess.

Κυρία Καποδίστρια


Edited by - Narkissa555 on 26/06/2011 21:07:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως επειδή όλα αυτά είναι ΕΝΤΕΛΩΣ παιδιάστικα
και δεν μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ,το σταματώ εδώ και
Τέλος καλό όλα καλά!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή σας Νύχτα ! ! !

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:18:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ρε παιδιά ο νικegoόμαχος που είναι

alex22, το συγκεκριμένο σου μήνυμα ρίχνει λάδι στην φωτιά και παραπέμπει σε ατυχείς συσχετίσεις...
Θα παρακαλούσα όλους τους συμμετέχοντες να κάνουν μια προσπάθεια ώστε να ηρεμήσουν οι τόνοι.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:22:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@ zip

Στα μηνύματά σου Απεστάλη: 26/06/2011, 10:01:57 και Απεστάλη: 26/06/2011, 16:10:42 αναφέρεις ως ενδεικτικά στοιχεία για το ότι ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ δεν είναι αυτός που ισχυρίζεται πως είναι, τις αναφορές του για τις καιρικές συνθήκες στην περιοχή που δηλώνει στα forums ότι μένει, οι οποίες σύμφωνα με το www.freemeteo.com στο οποίο μας παραπέμπεις, δεν ίσχυαν για τη συγκεκριμένη περιοχή αλλά για άλλη περιοχή. Συμπεραίνεις λοιπόν από τα παραπάνω ότι ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ψευδόταν και προσπαθεί να παραπλανήσει για την ταυτότητά του.

Σωστό βέβαια θα ήταν, εφόσον επικαλείσαι τα στοιχεία αυτά, που σίγουρα δημιουργούν κάποιες εντυπώσεις, να γράψεις τον ακριβή τρόπο με τον οποίο αποδεικνύεται η αναντιστοιχία των στοιχείων για τον καιρό στην οποία αναφέρεσαι και να υποδείξεις τον τρόπο με τον οποίο μπορεί να βρεθεί αυτή η "άλλη" τοποθεσία για την οποία ισχύουν τα μετεωρολογικά στοιχεία, να μας κατευθύνεις δηλαδή σαφώς για το πώς μπορούμε να το διαπιστώσουμε. Και όχι να παραπέμπεις στο συγκεκριμένο site και να προσπαθεί οποιοσδήποτε θέλει να ελέγξει τον ισχυρισμό σου να βγάλει άκρη με τις ημερομηνίες, τους μετεωρολογικούς σταθμούς, τις ενδείξεις σ' αυτούς, τις ώρες για τις οποίες υπάρχουν ενδείξεις, κ.λπ. Χώρια το γεγονός, ότι οι συνθήκες υγρασίας μπορεί να είναι διαφορετικές σε διάφορα σημεία μιας ευρύτερης περιοχής, ανάλογα με το εάν κάποιος μένει κοντά στη θάλασσα, σε μια πλαγιά, σε δέντρα, ανάμεσα σε πολυκατοικίες, κ.λπ. Το όλο ζήτημα δημιουργεί μια συσκότιση.

Επιπλέον, το όλο επιχείρημα με τα μετεωρολογικά στοιχεία είναι κάπως προβληματικό. Κανονικά, αν ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ήθελε να ξεγελάσει τους αναγνώστες του forum και να πείσει ότι μένει όντως στην παραλία Ανατολικής Αττικής, εφόσον μπαίνει στον κόπο να δώσει τόσο λεπτομερή στοιχεία για την υγρασία, θα ήταν λογικό να πάρει τα στοιχεία αυτά από κάποιο site όπου αναφέρονται για τη συγκεκριμένη περιοχή. Αλλιώς γιατί να αναφέρει όλες αυτές τις λεπτομέρεις και μάλιστα να είναι λανθασμένες; Δεν θα ήταν αυτό σα να βάζει ο ίδιος τρικλοποδιά στον εαυτό του; Εκτός εάν έχει κάποιον μετεωρολογικό σταθμό στον κήπο του (στην "άλλη" περιοχή που αναφέρεις) και βρήκε από εκεί τα στοιχεία, ή αν μπορεί να "οσμίζεται" τον καιρό με τέτοια ακρίβεια! Εναλλακτικά ακόμα, θα μπορούσε να τα έχει πάρει από κάποιο δημοσιογραφικό στέκι της περιοχής του (της "άλλης" και όχι της παραλίας Ανατολικής Αττικής), αλλά αυτό θα ήταν -όπως έγραψα και πιο πριν- εξαιρετικά ανόητο...


Γενικότερα πάντως, η όλη αναφορά των ποσοστών αυτών (97% υγρασία, 67% υγρασία) στα μηνύματα του ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ είναι περίεργη...

Επειδή ο λογαριασμός σου είναι απενεργοποιημένος για 2 ημέρες και δε μπορείς να απαντήσεις στα παραπάνω άμεσα, μπορείς αν θέλεις να μας απαντήσεις μέσω email, τουλάχιστον για το πώς ακριβώς μπορεί να γίνει η διασταύρωση των στοιχείων που προτείνεις, αν και όπως έγραψα πιο πάνω, και αυτή ακόμα η συσχέτιση των δεδομένων για τον καιρό, δεν αποτελεί ασφαλές κριτήριο για να συμπεράνουμε ότι ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ έλεγε ψέματα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
alex22, το συγκεκριμένο σου μήνυμα ρίχνει λάδι στην φωτιά και παραπέμπει σε ατυχείς συσχετίσεις...
Θα παρακαλούσα όλους τους συμμετέχοντες να κάνουν μια προσπάθεια ώστε να ηρεμήσουν οι τόνοι.

Σιγά, δεν είναι και κάτι το τρομερό,επειδή έβαλα μέσα την λέξη "ego".Για πλάκα το έγραψα.

Αυτός είδες τί έγραψε? Τα λεγόμενα του είναι αυτά που πυροδοτούν αντιδράσεις.Επίσης δες και λίγο τα λεγόμενα του Γιαννηψεύτη,εκεί να δείς πράγμα.
Συγνώμη ρε σύ d.i. αλλα όταν ο άλλος σου λέει ευθαρσώς οτι εισαι χαζός,τότε αυτό τί είναι? Τί κάνει με αυτό? δεν πυροδοτεί αντιδράσεις?Και να πώ ρε παιδί οτι έχι λόγο που το λέει,δεν έχει λόγο.Απλά θέλει να αποφύγει την ουσία του θέματος.


Η τακτική που κάνει τώρα ο νικόμαχος είναι η αποχή. Μακριά μέχρι να φύγει όλη αυτή η ενεργεια περι αποκαλύψεων.


Τυχαίο είναι το γεγονός οτι απο την στιγμή που ο zip ανεφερε την ταυτοποίηση του με τον τρεχαγύρευε,τα μηνύματά του μειώθηκαν κατα πολύ?

Edited by - alex22 on 26/06/2011 21:35:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

chess:

quote:
Μιλαμε για ενα γεγονος το οποιο εγινε αν θυμαμαι καλα πριν 3 μηνες,στο οποιο κανενας σας δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια...Αν δεν αποφασιζα εγω να το επαναφερω, για δικους μου λογους,δεν θα γινοταν καν θεμα....

Φυσιολογικό ήταν!
Ποιός ασχολείτε με τα τρόλ;
Πάντως όχι σοβαροί άνθρωποι,φαντάζομαι...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Ποιος ασχολειται με τρολ???Οταν το εκανα εγω αυτο,γινοταν ο κακος χαμος με τον λουπους και ολοι ασχολουνταν με αυτον...Ενα τρολ καποδιστρια...Ολο το φορουμ με εναν τρολ ασχολουνταν.... Τελοσπαντων...Αντε,καληνυχτα...

Bad always looks better than the god one....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 21:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ποιος ασχολειται με τρολ???Οταν το εκανα εγω αυτο,γινοταν ο κακος χαμος με τον λουπους και ολοι ασχολουνταν με αυτον...Ενα τρολ καποδιστρια...Ολο το φορουμ με εναν τρολ ασχολουνταν.... Τελοσπαντων...Αντε,καληνυχτα...

Good point Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 22:19:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια απορία για την Αμαλία. 

Στην είσοδο του Νικομαχου, στα πρώτα πόστ, που δείχνει ο ζιπ την ιστοσελίδα,

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=1&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=10817

Υπάρχουν πόστ του Νικομαχου στις 9,10,11/12/2010
Μα και του τρεχα στο ίδιο πόστ στις 11/12/2010

Τα πόστ αν είναι δίχως προξυ αφήνουν την i.p andress. Δεν είναι δυνατόν με τόσα μηνύματα του τρεχα και του Νικομαχου, να χρησιμοποιούν προξυ, (έτσι πιστεύω) δεν ελεγχετε εκείνα τα πόστ να δείτε απο που στάλθηκαν? γιατί αν το Ένα είναι απο Λαρισσα και το άλλο δεν είναι, (όπως και τα τελευταία του Νικομαχου), το θέμα κλείνει οριστικά.

Όπως έγραψα, σκοπός του φόρουμ είναι η συνεύρεση, και μια νοερη πορεία αλήθειας και συνειδεισης που κάπου μας ενώνει.

Ασχέτως λοιπον εκβασεων θετικών η αρνητικών, για τα μέλη Νικομαχος και Ζιπ, η συνείδηση των μελών του εσωτερικα, ωφειλει να βοηθήσει στην επίλυση και προσπεραση τυχων προβλημάτων, τωρινών η μελλοντικών.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 22:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αμαλία

Γενικότερα πάντως, η όλη αναφορά των ποσοστών αυτών (97% υγρασία, 67% υγρασία) στα μηνύματα του ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ είναι περίεργη..



Αμαλία ομολογώ οτι δεν περίμενα να δοθεί βάση στις γελοίες
κατηγορίες,περι του τόπου διαμονής μου.
Επειδή νομίζω οτι απο την ΙΡ,θα βλέπετε εσείς τουλάχιστον,
οτι είναι απο τα Νέα Παλάτια Ωρωπου.Και το λέω αυτο,επειδή
στο zoo.gr που παίζω παιχνίδια,χωρίς να εχω δηλώσει τοποθεσία
με εμφανίζει με την ΙΡ στο προφίλ απο Νέα Παλάτια Αττικής.

Ετσι υπέθεσα πως εσείς θα γνωρίζετε οτι οι καταγγελίες αυτές
του Ζιπ ειναι εντελώς ανυπόστατες.

Οσο για το δελτίο καιρου το παίρνω απο την εξής δ/νση:
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=92


Επίσης θεωρώ τόσο επιεικώς αστεία την συσχέτισή μου με τον λογαριασμό
Τρεχαγυρευε,που δεν μπαίνω καν στην διαδικασία,συζήτησης!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 22:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα
Σε ευχαριστώ που μπήκες σε τόσο κόπο να βρείς
αν στέκουν αυτα που λέει ο Ζιπ.
Ομολογώ οπως είπα και στην Αμαλία μου φάνηκαν τόσο φαιδρά,
που έκρινα οτι δεν χρήζουν απάντησης!

Και δεν έκανα καμμία ενέργεια.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 22:37:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
chess - Απεστάλη: 26/06/2011, 20:48:36

Κοιτα να δεις Αμαλια... Το ξερω οτι παραφερθηκα αλλα η Καποδιστρια το ειχε παρακανει με τις σποντες και τις ατελειωτες κακιες για τα ανηλικα και για τις φωτογραφιες και αλλα τετοια παρομοια... Εχω ολη την καλη διαθεση να πω μια συγνωμη στην Καποδιστρια,την οποια συγνωμη της την χρωσταω...Εξηγησεις δεν εχω να δωσω...

Μιλαμε για ενα γεγονος το οποιο εγινε αν θυμαμαι καλα πριν 3 μηνες,στο οποιο κανενας σας δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια...Αν δεν αποφασιζα εγω να το επαναφερω, για δικους μου λογους,δεν θα γινοταν καν θεμα....

Οσο για την τιμωρια μου,δεν ξερω...Στειλτε με στο πυρ το εξωτερο μαζι με τον ζιπ η "Σταυρωστε με,σταυρωστε με,στα χερια σας σηκωστε με..."η βαλτε με να κανω τον πελαργο στην γωνια...Τι να σας πω...

Το δικο μου θεμα ειναι το λιγοτερο αυτη την στιγμη,αν σκεφτεις Αμαλια οτι εδω μεσα αυτη την στιγμη παιζουμε την κολοκυθια για το ποιος ειναι ποιος,ποσους διπλους λογαριασμους εχει ο καθενας,γιατι, και το οτι ο ενας κατηγορει τον αλλο για διπλους λογαριασμους, αλλοι με επιχειρηματα(ζιπ),αλλοι χωρις(νικομαχος)....

Τι να σας πω...Εσεις ως διαχειριστες,αποφασιστε...Δεν εχω κανενα προβλημα να αντιμετωπισω τις συνεπειες....

Bad always looks better than the god one....



chess
Αν διαφωνούσες με την kapodistria θα έπρεπε κανονικά να της γράψεις την άποψή σου μέσα από τον κανονικό σου λογαριασμό. Δεν το έκανες αυτό και το παραδέχτηκες. Αλλά με τους διπλούς λογαριασμούς που χρησιμοποίησες δεν εξέφρασες τη διαφωνία σου απέναντι σ' αυτά που διαφωνούσες με την kapodistria αλλά προσπάθησες να την υποτιμήσεις και να την εξευτελίσεις ως άνθρωπο! Βέβαια, το ότι το παραδέχτηκες ότι το έκανες σίγουρα σε τιμά.

Τώρα, όσον αφορά στις "σπόντες" και στις "ατέλειωτες κακίες" που προσάπτεις στην kapodistria η οποία είχε γράψει κάποια πράγματα σχετικά με μια -ομολογουμένως- ιδιαίτερα χαλαρή κατάσταση που επικρατούσε εκείνη την εποχή σε κάποια θέματα της ενότητας "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" και ιδιαίτερα στο Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ!!! (ενίοτε, δυστυχώς, επεκτεινόταν και σε άλλα θέματα) και που προερχόταν από κάποιους συμμετέχοντες του forum:

Η αλήθεια είναι ότι η kapodistria είχε το θάρρος να γράψει δημόσια κάτι το οποίο ήταν "πικρή αλήθεια" για μερικούς συμμετέχοντες, κάτι για το οποίο είχαμε κι εμείς άλλωστε τοποθετηθεί με διάφορα μηνύματα: η ενότητα "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" είναι ένας χώρος μιας ελαφρώς πιο χαλαρής ανάπαυλας από τις συζητήσεις. Κάποιος συμμετέχει σε διάφορα θέματα και πιθανόν να θέλει να πει μια καλημέρα, ένα αστείο, μια χαλαρή κουβέντα με κάποιους άλλους συνομιλητές του. Επειδή οι περισσότεροι άνθρωποι έχουμε την ανάγκη αυτή και εφόσον καλό θα είναι να μη διακόπτεται η φυσιολογική ροή των θεματικών συζητήσεων, δημιουργήσαμε τον χώρο αυτό. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι κάποιος συμμετέχοντας στο forum θα κάνει "καριέρα" γράφοντας αποκλειστικά σχεδόν στην κατηγορία αυτή. Με δεκάδες μηνύματα κάθε μέρα του τύπου [τι κάνεις, τι έφαγες, χαμογελάκι, καμάκι, πείραγμα, ξανά χαμογελάκι, κ.ο.κ.] και αυτό να γίνεται σε τέτοιο βαθμό που μέσα σε μια μέρα να περνάνε 10 σελίδες τέτοιας συμμετοχής, συχνά από ανθρώπους που ελάχιστα ή καθόλου δεν έγραφαν στις θεματικές συζητήσεις. Και επιπλέον, αυτή η κατάσταση να έχει εξελιχθεί με ανάρτηση φωτογραφιών και διαφήμιση ματιών, σωματικών διαστάσεων, μαλλιών και άλλα καλούδια, συχνά δε αυτή η τάση ξέφευγε από την κατηγορία "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" και διασπειρόταν και σε άλλα θέματα...

Τα προβλήματα από την παραπάνω κατάσταση είναι πολλά:
Καταρχάς, όπως σου έγραψα, ένα τέτοιο κλίμα τείνει να διαχυθεί σε άλλες συζητήσεις και να αλλοιώσει τον χαρακτήρα του forum. Επίσης, είναι άδικο για τους ανθρώπους που αφιερώνουν ώρες ολόκληρες για να γράψουν εμπεριστατωμένα και πλήρη περιεχομένου μηνύματα, να έχουν συγκεντρώσει ως αριθμό μηνυμάτων το πολύ μερικές εκατοντάδες και από την άλλη μεριά να υπάρχουν άλλοι συμμετέχοντες με χιλιάδες μηνύματα (χωρίς ουσιαστικό περιεχόμενο για τις συζητήσεις που αποτελούν αντικείμενο του παρόντος χώρου), κάτι που είναι παραπλανητικό γιατί δίνει λανθασμένες εντυπώσεις σε όσους ερμηνεύουν τον αριθμό μηνυμάτων ενός μέλους ως ένδειξη συμμετοχής στις συζητήσεις. Ακόμα (και αυτό είναι επικίνδυνο), τέτοιες συμπεριφορές δημιουργούν πόλους έλξεις για άτομα με όχι και τόσο αγαθές προθέσεις, τα οποία μπορούν να εισβάλλουν στον χώρο ως μέλη και να προσπαθήσουν να κάνουν κάθε είδους "ψαρέματα", από καμάκι έως ότι άλλο μπορείς να φανταστείς. Τέλος, αποτελεί μια κατάχρηση των πόρων του παρόντος χώρου, για τον οποίο κάνουμε τόσο κόπο να διατηρήσουμε, τόσο τον ίδιο τον χώρο όσο και το επίπεδο των συζητήσεων.

Για όλους τους παραπάνω λόγους και για πολλούς άλλους (στους οποίους έχουμε αναφερθεί κατά καιρούς), οι παρατηρήσεις της kapodistria ήταν δίκαιες και μάλιστα επιβεβλημένες. Άλλωστε, το κίνητρό της, όπως μπορούμε να καταλάβουμε και όπως και η ίδια σε πολλά σημεία αναφέρει, ήταν και είναι η αγάπη της για τον χώρο αυτό.


Πάμε τώρα στο δεύτερο σημείο του μηνύματός σου, εκεί που αναφέρεσαι στο ότι οι διπλοί λογαριασμοί που είχες κάνει ήταν πριν από 3 μήνες και κανείς δεν είχε δώσει ιδιαίτερη σημασία τότε.
Ναι, δεν το είχαμε ψάξει περισσότερο το ζήτημα, παρά μόνο απενεργοποιήσαμε τους λογαριασμούς, τους χαρακτηρίσαμε ως troll και μεταφέραμε τα μηνύματα σε δεσμευμένο χώρο, επειδή εσύ η ίδια προσπάθησες να μας παραπλανήσεις ότι ήσουν κάποιος από τους εκατοντάδες λογαριασμούς των γνωστών δύο πολυγραφέστατων troll (και ειδικά, του ενός εξ' αυτών) που προσπαθούν να δημιουργήσουν πρόβλημα στον χώρο. Με άλλα λόγια, εκμεταλεύτηκες τη δυσχερή αυτή συγκυρία, προκαλώντας ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτό που ήδη προσπαθούσαν να δημιουργήσουν κάποιοι άλλοι άνθρωποι με κακοπροαίρετες προθέσεις.

Και μιας και αναφέρεις και το "παιχνίδι της κολοκυθιάς" για το ποιός είναι ποιός και για τους διπλούς λογαριασμούς, σε ενημερώνουμε ότι η όλη αυτή κατάσταση έχει δημιουργηθεί από μια χούφτα μόνο ανθρώπων που δημιουργούν πρόβλημα και προβάλλουν τις δικές τους αδυναμίες στους άλλους. Αυτοί οι πολύ λίγοι άνθρωποι, δημιουργούν την εντύπωση μια "στρατιάς" πολλών ανθρώπων με διπλούς λογαριασμούς, αλλά στην πραγματικότητα πρόκειται για λίγα μόνο άτομα, τη δε προέλευση των λογαριασμών την ερευνούμε, έχουμε βρει αρκετά στοιχεία και συνεχίζουμε την προσπάθεια αυτή.

Για να κλείνω,
όπως έγραψα πιο πάνω σε τιμά το ότι παραδέχτηκες τι έκανες, αν και η στάση σου στο μήνυμα (που έχω σε quote) δεν είναι σωστή, τα όσα γράφεις για την "τιμωρία" και τη "σταύρωσή" σου είναι αρκετά ειρωνικά...

Αντίθετα, οφείλουμε να πούμε πως η απάντηση και η γενικότερη στάση της Narkissa555 είναι πιο ειλικρινής και πιο σωστή.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 22:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρακαλώ Νικομαχε

Δεν μπήκα σε κόπο...

Ο τρεχας να την λέει... στον ευροπαιο...μην τρελαθούμε κιόλας!

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 26/06/2011 22:42:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2011, 23:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα
Και κάτι άλλο,που είχε διαφύγει της προσοχής μου,
στην ανάγνωση διάφορων συζητήσεων,στο φόρουμ,ήταν
αυτό που ανέβασε η Καποδίστρια,περι Ζιπ,για χρήση
άλλων λογαριασμών,μέσα απο το ιδιο τους το σπίτι,κ.λ.π.

Για αρκετή ώρα,εμεινα άναυδος και δεν μπορούσα να γράψω.

Αν δεν το έβλεπα,δεν θα πήγαινε το μυαλό μου,οτι είναι
δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.

Και η ειρωνία...αυτός ο άνθρωπος,ζητάει και <<τα ρέστα>>!
Ανατριχιαστικό!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 01:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Πάμε τώρα στο δεύτερο σημείο του μηνύματός σου, εκεί που αναφέρεσαι στο ότι οι διπλοί λογαριασμοί που είχες κάνει ήταν πριν από 3 μήνες και κανείς δεν είχε δώσει ιδιαίτερη σημασία τότε.
Ναι, δεν το είχαμε ψάξει περισσότερο το ζήτημα, παρά μόνο απενεργοποιήσαμε τους λογαριασμούς, τους χαρακτηρίσαμε ως troll και μεταφέραμε τα μηνύματα σε δεσμευμένο χώρο, επειδή εσύ η ίδια προσπάθησες να μας παραπλανήσεις ότι ήσουν κάποιος από τους εκατοντάδες λογαριασμούς των γνωστών δύο πολυγραφέστατων troll (και ειδικά, του ενός εξ' αυτών) που προσπαθούν να δημιουργήσουν πρόβλημα στον χώρο. Με άλλα λόγια, εκμεταλεύτηκες τη δυσχερή αυτή συγκυρία, προκαλώντας ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτό που ήδη προσπαθούσαν να δημιουργήσουν κάποιοι άλλοι άνθρωποι με κακοπροαίρετες προθέσεις.



Συγνωμη Αμαλια αλλα αυτο ειναι αυθαιρετο συμπερασμα σου οτι το εκανα εσκεμμενα στην χρονικη περιοδο...Ουτε υπονοησα οτι ειμαι καποιος απο τους γνωστους τρολλιδες ουτε προσπαθησα να σας παραπλανησω... Και για την τιμωρια ειναι δικο σας θεμα...

Bad always looks better than the god one....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 02:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chess
εξυπνάδες!

Να σου θυμήσω τι είχες συμπεριλάβει στο μήνυμά σου teletubies - Απεστάλη: 01/03/2011, 13:34:26

quote:
[...]

VIVA LUPUS ΑΝΙΜUS!!!

[...]


και θα παρακαλούσαμε να σταματήσει εδώ αυτό.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 09:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειπαμε οτι παριστανα το τρολ...Το VIVA LUPUS ANIMUS ειχε να κανει με το γεγονος οτι απο τον λουπους πηρα το παραδειγμα...Ουτε ειπα οτι ειμαι ο Λουπους, ουτε τον μιμηθηκα... ΣΙγουρα δεν ειπα κανεναν ποταπο μιασμα της κοινωνιας.....

Τις καλημερες μου........

Bad always looks better than the god one....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 10:40:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Narkissa

Φίλε Gianipseftis είναι ενδιαφέρον αυτό που λες. Θα σου ήταν εύκολο να μας παραθέσεις τη διεύθυνση του συγκεκριμένου αυτού site σε παρακαλώ?


Αν μου είναι “εύκολο” λέει?
Πανεύκολο, αλλά αντιδεοντολογικό.
Δεν έχει κανένα σπουδαίο νόημα για μένα αν Ο “Νικόδημος” είναι ο δικός σας “τρεχα...” του παρελθόντος, και δικός μου τωρινός “ευάγγελος”.
Προσωπική μου γνώμη είναι πως ΔΕΝ είναι το ίδιο πρόσωπο.

Αλλά αυτό είναι το πρόβλημά σου, και το πρόβλημα του φόρουμ?
Αν ο Νικ έχει αναφερθεί σε σένα προσωπικά με υβρείς ? ΝΑΙ! Αυτό είναι πρόβλημα.
Αν χρησιμοποιεί 2 – 3 λογαριασμούς αβανταδόρικους, σαν χειροκροτητές, αυλοκόλακες, αυτό δεν με χαλάει.
Η αντιπαράθεση γίνεται πάνω σε ιδέες, και όχι σε πρόσωπα. Αν οι διάλογοι γίνονται με ευπρέπεια, και με επιχειρήματα, τι με ενδιαφέρει το πρόσωπο?

Κάποιοι μπορεί να έχουν ανάγκη οπαδών και ακροατηρίου.
Τα άτομα αυτά παθιάζονται με τα ζήτω, έτσι καλύπτουν το έλλειμμα εσωτερικού μεγαλείου, του μεγαλείου ψυχής.
Είναι οι μονόφθαλμοι οδηγοί τυφλών, οι ίδιοι άνθρωποι που έχουν σκύλο, όχι γιατί είναι ζωόφιλοι, αλά για να νιώθουν αφεντικό.

Νιώθω θλίψη για αυτούς, όχι απέχθεια.

Εσύ προφανώς επικροτείς του “κουκουλοφόρους” των μπλοκς και των φόρουμ, αυτούς που εδώ αποκαλείται τρολλάκιδες.
Θεωρείς δηλαδή μαγκιά τους υβριστές και τους συκοφάντες, και συμπορεύεσαι αλληλέγγυος, και συνοδοιπορείς με άτομα αυτού του ήθους και ύφους, και σπεύδεις ανιδιοτελώς προς συμπαράστασή τους όταν τα άτομα αυτά κατηγορούνται, και προσπαθούν με φτεινές δικαιολογίες και τεχνάσματα, να μετατοπίσουν το βάρος του ενδιαφέροντος αλλού, για να κουκουλώσουν τις δικές τους εξόφθαλμες παραβατικές συμπεριφορές.

Γιαυτό επαναλαμβάνω, ΔΕΝ έχει κανένα νόημα αν ο Νικόδημος ήταν ο “τρέχα-βαγγέλης”, όπως τον καταγγέλλει ο Νο1 τρολλάκιας, με προφανή σκοπό το στρίψει ....αλλά “Γαλλικά” αλλού το θέμα , σαν γνήσιος ... “γάλλος” ..... γκλου, γκλου...

Σταχυολογώ στην τύχη μια αναφορά / ομολογία κάποιου μέλους (φαν του “μέγα δάσκαλου”), χωρίς κανένα δικό μου σχολιασμό.
Το σχολιασμό τον αφήνω σα σένα..

quote:
OK λοιπον....Στο σημειο αυτο θα ηθελα να παραδεχτω δημοσιως την χρηση 2 τουλαχιστον λογαριασμων (μπορει και 3,δεν θυμαμαι) για σκοπους...τρολλισμου. Δεν ειναι θεμα χρησης διπλων λογαριασμων,πολλαπλων προσωπικοτητων και παραπλανησης...Απλως εκνευρισμενη απο την συμπεριφορα καποιων, εκανα καποιους τρολλ λογαριασμους για να εκφραστω ελευθερα..Ειμαι προθυμη να δεχτω τις οποιεσ συνεπειες και αν οι υπευθυνοι του φορουμ θελουν να αποφυγουν το ψαξιμο,μπορω να πω και λεπτομερειες..

Το σχολιασμό τον αφήνω σα σένα..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 11:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia πώς πάει η έρευνα με τους accounts προχωράει; Έχουν βγει χρήσιμα συμπεράσματα πέρα από όσα ήδη έχουν δημοσιοποιηθεί;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 11:21:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
Narkissa

Φίλε Gianipseftis είναι ενδιαφέρον αυτό που λες. Θα σου ήταν εύκολο να μας παραθέσεις τη διεύθυνση του συγκεκριμένου αυτού site σε παρακαλώ?

Αν μου είναι “εύκολο” λέει?
Πανεύκολο, αλλά αντιδεοντολογικό.
Δεν έχει κανένα σπουδαίο νόημα για μένα αν Ο “Νικόδημος” είναι ο δικός σας “τρεχα...” του παρελθόντος, και δικός μου τωρινός “ευάγγελος”.
Προσωπική μου γνώμη είναι πως ΔΕΝ είναι το ίδιο πρόσωπο.

Αλλά αυτό είναι το πρόβλημά σου, και το πρόβλημα του φόρουμ?
Αν ο Νικ έχει αναφερθεί σε σένα προσωπικά με υβρείς ? ΝΑΙ! Αυτό είναι πρόβλημα.
Αν χρησιμοποιεί 2 – 3 λογαριασμούς αβανταδόρικους, σαν χειροκροτητές, αυλοκόλακες, αυτό δεν με χαλάει.
Η αντιπαράθεση γίνεται πάνω σε ιδέες, και όχι σε πρόσωπα. Αν οι διάλογοι γίνονται με ευπρέπεια, και με επιχειρήματα, τι με ενδιαφέρει το πρόσωπο?

Κάποιοι μπορεί να έχουν ανάγκη οπαδών και ακροατηρίου.
Τα άτομα αυτά παθιάζονται με τα ζήτω, έτσι καλύπτουν το έλλειμμα εσωτερικού μεγαλείου, του μεγαλείου ψυχής.
Είναι οι μονόφθαλμοι οδηγοί τυφλών, οι ίδιοι άνθρωποι που έχουν σκύλο, όχι γιατί είναι ζωόφιλοι, αλά για να νιώθουν αφεντικό.

Νιώθω θλίψη για αυτούς, όχι απέχθεια.

Εσύ προφανώς επικροτείς του “κουκουλοφόρους” των μπλοκς και των φόρουμ, αυτούς που εδώ αποκαλείται τρολλάκιδες.
Θεωρείς δηλαδή μαγκιά τους υβριστές και τους συκοφάντες, και συμπορεύεσαι αλληλέγγυος, και συνοδοιπορείς με άτομα αυτού του ήθους και ύφους, και σπεύδεις ανιδιοτελώς προς συμπαράστασή τους όταν τα άτομα αυτά κατηγορούνται, και προσπαθούν με φτεινές δικαιολογίες και τεχνάσματα, να μετατοπίσουν το βάρος του ενδιαφέροντος αλλού, για να κουκουλώσουν τις δικές τους εξόφθαλμες παραβατικές συμπεριφορές.

Γιαυτό επαναλαμβάνω, ΔΕΝ έχει κανένα νόημα αν ο Νικόδημος ήταν ο “τρέχα-βαγγέλης”, όπως τον καταγγέλλει ο Νο1 τρολλάκιας, με προφανή σκοπό το στρίψει ....αλλά “Γαλλικά” αλλού το θέμα , σαν γνήσιος ... “γάλλος” ..... γκλου, γκλου...

Σταχυολογώ στην τύχη μια αναφορά / ομολογία κάποιου μέλους (φαν του “μέγα δάσκαλου”), χωρίς κανένα δικό μου σχολιασμό.
Το σχολιασμό τον αφήνω σα σένα..

quote: OK λοιπον....Στο σημειο αυτο θα ηθελα να παραδεχτω δημοσιως την χρηση 2 τουλαχιστον λογαριασμων (μπορει και 3,δεν θυμαμαι) για σκοπους...τρολλισμου. Δεν ειναι θεμα χρησης διπλων λογαριασμων,πολλαπλων προσωπικοτητων και παραπλανησης...Απλως εκνευρισμενη απο την συμπεριφορα καποιων, εκανα καποιους τρολλ λογαριασμους για να εκφραστω ελευθερα..Ειμαι προθυμη να δεχτω τις οποιεσ συνεπειες και αν οι υπευθυνοι του φορουμ θελουν να αποφυγουν το ψαξιμο,μπορω να πω και λεπτομερειες..

Το σχολιασμό τον αφήνω σα σένα..


Μια απλή ερώτηση έκανε η κοπέλα. Τι είναι όλο αυτόΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2011, 11:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Gianipseftis, θεωρείς την αντίδρασή σου αυτή φυσιολογική

Για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά σου παραθέτω ερώτημα μιας γραμμής και η απάντησή σου είναι η συνηθισμένη. Ένα κατεβατό γεμάτο άσχετα κηρύγματα, γεγονός που δείχνει και στους συνδικτύους, αλλά και σε εμένα ότι αρνείσαι να απαντήσεις προσπαθώντας να μας αποπροσανατολίσεις.

Τι σχέση έχει η Chess με την ερώτηση που σου έθεσα

Έκανες μια δήλωση την οποία θα έπρεπε και να επιβεβαιώσεις με αποδεικτικά στοιχεία.

Γι' αυτό άσε τα κατεβατά και δώσε απλώς ένα link.

Αν ήθελα να συγκαλύψω κάποιον, δεν θα σου ζητούσα τη διεύθυνση του site. Εκτός κι αν εσύ επιθυμείς τη συγκάλυψη κάποιου. Εγώ απλώς αναζητώ την αλήθεια.

Ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy