ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 16:12:25  Εμφάνιση Προφίλ
[quote]
ΝΑ και η δική μου παράξενη ιστορία (προσωπική)

Έτος 1984. Έχω πάει στην έκθεση βιβλίου στην παραλία της Θεσσαλονίκης και αγόρασα ένα βιβλίο, που αν θυμάμαι καλά λεγόταν Λευκή και Μαύρη Μαγεία, ήταν κόκκινο και απέξω είχε έναν μάγο.
Τον καιρό εκείνο διάβαζα πολύ σχετικά με θέματα αποκρυφισμού, εσωτερισμού κ.ο.κ.
Μετά από λίγο καιρό,άρχισα να νοιώθω περίεργα.
{ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΜΚΑΤ} ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΦΟΒΙΕΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ "ΓΚΡΙΜΟΥΑΡ" ΤΟΥ ΟΝΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΩΛΟΜΟΝΙΚΗ.ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 22:27:28  Εμφάνιση Προφίλ
CM και γω συλλέκτρια εκ του Fleamarket!
Mη στεναχωρεθείς γι'αυτό που θα σου πω αλλά νομίζω ότι το πρόβλημα είναι περισσότερο με σένα μάλλον καρμικό ή αναμνήσεις ή χρέη από προηγούμενες ζωές... Δεν εξηγείται διαφορετικά το γεγονός ότι ενώ εσύ άκουγες τις ψαλμωδίες οι άλλοι δεν άκουγαν τίποτα...
Εκτός κι αν βέβαια δεν ήταν δίπλα σου την ώρα που έσκαβες...



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
STEPS
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 22:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STEPS
ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΧΩ ΕΣΤΑΝΘΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΡΑ."ΜΙΠΟΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;"
ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΣΚΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΙΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΟΛΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ
ΛΕΝΕ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΞΕΙΣ ΣΕ ΑΡΓΗ ΚΙΝΙΣΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΛΑ ΤΕΤΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΑΙ.
ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 23:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
quote:

CM και γω συλλέκτρια εκ του Fleamarket!
Mη στεναχωρεθείς γι'αυτό που θα σου πω αλλά νομίζω ότι το πρόβλημα είναι περισσότερο με σένα μάλλον καρμικό ή αναμνήσεις ή χρέη από προηγούμενες ζωές... Δεν εξηγείται διαφορετικά το γεγονός ότι ενώ εσύ άκουγες τις ψαλμωδίες οι άλλοι δεν άκουγαν τίποτα...
Εκτός κι αν βέβαια δεν ήταν δίπλα σου την ώρα που έσκαβες...

"Τάδε έφη Avallon"


Avallon, βασικά δεν πιστεύω στην ύπαρξη προηγούμενων ζωών οπότε προσπερνώ την παρατήρηση σου. Πιστεύω στην Χριστιανική άποψη περί ζωής και θανάτου.

Το θέμα είναι ότι εγώ δεν ασχολούμαι με τέτοια θέματα πέρα από ένα εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον θα έλεγα. Πιστεύω μόνο ότι έχω δει και αυτά που ανέφερα τα έχω δει. Ειδικά για το σπίτι που περιέγραψα υπήρχαν χώροι όπου δεν φοβόσουν απλά να πάς, αλλά κάτι σαν μαγνητική ενέργεια σε έσπρωχνε να φύγεις μακριά, ειδικά στο υπόγειο.

Όσο για τις ψαλμωδίες η μητέρα μου μου είχε πει ότι και οι άγιοι κάποιες ώρες της ημέρας κάνουν την δική τους λειτουργία στην εκκλησία και ίσως κάποιοι μπορούν να την ακούσουν. Δεν λέω ότι αυτό συνέβη, εγώ το ερμήνευσα σαν προειδοποίηση για να φύγουμε από εκεί, σα να μην έπρεπε να ψάξουμε στο συγκεκριμένο μέρος. Ενδεχομένως το άκουσα εγώ γιατί εγώ είχα δώσει την συγκατάθεση μου για το σκάψιμο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 23:34:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface
ΦΙΛΕ steps AYTO MOY ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΘΕΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ.... Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΓΡΑΨΩ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

STEPS
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 23:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STEPS
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΡΕΥΝΟΥΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΝΔΙΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΤΑΦΙΣΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΝΑ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΕΙΣ ΚΟΠΟΙΟΝ ΣΚΙΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΟΛΙΜΠΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ Ή ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΦΑΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ.
ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΩΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΟΣΤΟΣ

stepsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2004, 08:34:35  Εμφάνιση Προφίλ
Xρόνια Πολλά και καλή Ανάσταση!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2004, 19:24:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
Χρόνια πολλά σε όλες και όλους και κυρίως με υγεία !!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΑΜΟΥΕΛ
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2004, 19:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΑΜΟΥΕΛ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΣΑΜΟΥΕΛ
αγαπητη narya
εχω καιρο να μπω καισυγνωμη που απαντω τωρα παντοσ να σου πω οτι ξερω οτι ο παππουσ μου κατευενε και στα αλλα πατοματα αλα ποτε δεν ειχε ακουσει η μητερα μου καποια αλλη αναφορα. τα 7 υπογια χρισιμευαν σαν αποθικευτικοι χορει δεν ξερω αν υπιρχαν πριν κτιστει το σπιτι η μετα πετσι δεν ξερω αν ο αρχικοσ τουσ σκοποσ ηταν αυτοσ μια εικασια που κανω ειναι οτι απλοσ επροκετο για αρχεο κτισμα που απο πανω το κτιστικε το σπιτι τωρα το τι σχεσεισ ιεχαν οι παππουδεσ μου με αυτα τα πλασματα ποτε δεν προκιτε να μαθουμε.....

''η αρχη του τελους''Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2004, 14:39:49  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε CM

Πολύ ενδιαφέροντα όλα τα περιστατικά που αναφέρεις.

Να ρωτήσω το εξής:
Στο σπίτι αυτό στην Μάνδρα, ήσασταν (η οικογένειά σου) οι πρώτοι κάτοικοι?

Φίλε/η steps, υπάρχει ειδικό θέμα, αρκετών σελίδων σχετικά με την μώρα. Δες το, θα σε βοηθήσει πολύ.

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2004, 22:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
quote:

Φίλε CM

Πολύ ενδιαφέροντα όλα τα περιστατικά που αναφέρεις.

Να ρωτήσω το εξής:
Στο σπίτι αυτό στην Μάνδρα, ήσασταν (η οικογένειά σου) οι πρώτοι κάτοικοι?

~ Ειρήνη ~


Ειρήνη θα ρωτήσω με την πρώτη ευκαιρία τους δικούς μου, αλλά μάλλον ήμασταν οι πρώτοι. Βασικά ούτε και οι επόμενοι από εμάς κάτοικοι γνωρίζω αν είχαν τέτοια φαινόμενα. Δεν κρατήσαμε καμία επαφή.

Μου έλεγα οι δικοί μου ότι στο μέρος εκείνο τον καιρό της κατοχής είχαν εκτελέσει κάποια άτομα. Ακόμη και παπάδες που φέρναμε δεν κατάφερναν να σταματήσουν αυτά τα γεγονότα.

Επίσης να διευκρινίσω ότι όταν παρουσιάστηκε στην μητέρα μου αυτός ο τεράστιος μαυριδερός άνθρωπος και έφερνε γύρω - γύρω το κρεβάτι της, εμφανίστηκε σε λίγο μέσα από τον τοίχο ένας πανέμορφος νεαρός και αυτομάτως η μαύρη μορφή εξαφανίστηκε. Ο νεαρός αυτός μίλησε στην μητέρα μου και της είπε ότι ήταν πολύ τυχερή που περνούσε αυτός από εκεί και ότι άλλη φορά να φροντίζει να "κλειδώνει την πόρτα της" (η πόρτα ήταν κλειδωμένη, κάτι μεταφορικό εννοούσε σίγουρα). Αργότερα η μάνα μου είπε ότι αναγνώρισε στην μορφή του νεαρού κάποιο άγιο τον οποίο τον είδε σε μια εικόνα και ήταν ακριβώς ίδιος.

ΓιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 08:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Αγαπητέ Σάμουελ,

Πραγματικά ίσως το σπίτι να κτίστηκε πάνω σε παλαιότερο οίκημα. Πάντως είναι πολύ περίεργο και φυσικά δύσκολο να μάθουμε ποτέ τι μπορεί να υπήρχε εκεί πριν, ποια η χρήση του κ.τ.λ.
Από την ιστορία σου φαίνεται πάντως ότι υπήρξε συνύπαρξη της οικογένειας σου και αυτών των πλασμάτων, μάλλον αρμονική αφού ο ένας δεν ενοχλούσε τον άλλο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ctony
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 14:08:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ctony
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του Esoterica.
Μόλις γράφτηκα στο forum αλλά παρακολουθώ τα όσα γράφετε εδώ και ένα μήνα περίπου!
Η αλήθεια είναι πως όλη μου τη ζωή ψαχνόμουν να βρω απαντήσεις σε ερωτηματικά που υπάρχουν στη καθημερινότητα μας. Ίσως να φανεί εγωιστικό αλλά πάντα είχα όνειρα στη ζωή μου να πετύχω πράγματα που κανείς δεν τα έχει πετύχει να βρω νέους δρόμους να γίνω κάποτε σαν τους ανθρώπους που θαυμάω (και όχι δεν είναι το big-brother ή οι τραγουδιστές) αλλά οι επιστήμονες άνθρωποι που ξεπέρασαν τα όρια του μυαλο΄θ τους και των δυνατοτήτων τους και μπορούμε σήμερα εμείς να ζούμε (όπως ζούμε) και να τους μνημονεύουμε! Είμαι απίστευτα ορθολογιστής και πάντα χρειάζομαι στοιχεία για να πειστώ για κάτι. Έχω πάθος με την τεχνολογία και γενικότερα τη επιστήμη αλλά είμαι πάντα ανοικτός σε οτιδήποτε συμβαίνει γύρω μου και ψάχνω να βρώ την απάντηση έστω και αν αυτή δεν είναι λογική (στο μυαλό μου τουλάχιστον)
Μετά από αυτή τη μικρηηηηηη εισαγωγή να σας πω και γω μια ιστορία που μου συνέβη πριν 3 χρόνια.
Σπούδαζα οικονομικά στο ρέθυμνο και παράλληλα έκανα μαθήματα φωτογραφίας σε 1 εργαστήρι. Μάλλον πρέπει να έχετε όλοι ακούσει για το φαινόμενο των δροσουλίτων!!! Αν όχι λέγεται πως σε μια παραλία στη κρήτη είχε γίνει μια μάχη κάποτε και πως αν πας την ημέρα της μάχης κατα της 12 το βράδυ βλέπεις τα φαντάσματα των στρατιωτών να επαναλαμβάνουν τη μάχη!!!
Τελικά οργανώσαμε μια εκδρομή ως ομάδα με σκοπό να μάθουμε περισσότερα και να φωτογραφίσουμε το γεγονός ή τέλοσπάντων ότι υπήρχε εκεί.
Για να μη σας τα παραλέω φτάσαμε στη παραλία οργανωθήκαμε στήσαμε τα τρίποδα και κατασκηνώσαμε στη παραλία η οποία ήταν ερημική και αρκετα μακριά απο το χωριό
Είχε περάσει αρκετη ώρα μετα τις 12 και τίποτα δεν είχε συμβει με αποτέλεσμα για άλλη μια φορά να νιώθω πως εξαπατήθηκα από του γνωστούς urban legends τουλάχιστον είχα τραβήξει αρκετές όμορφες φωτογραφίες από τοπία!!
Κατα της τρείς η ώρα και εντελώς ξαφνικά ενώ όλα ήταν ήρεμα έπιασε πολύ δυνατός άνεμος και η φωτιά μας έσβησε. Τα κύμματα άρχισαν να μεγαλωνουν και ο ήχος της θάλασσας καλυπτόταν από μια παράξενη βοή σαν φωνές πολλών ανθρώπων!!
Μέσα σε μισή ώρα άλλαξα εντελώς τη γνώμη για αυτή τη μέχρι τότε βαρετή μέρα!! Οι φωνές δυνάμωναν και το σκοτάδι που υπήρχε άρχισε να γίνεται πολύ πυκνό σαν να μπορούσες να το αγγίξεις να πάρει μια ΄χούφτα στο χέρι σου!!!
Πάντού γύρω στη παραλία υπήρχε έντονη ομίχλη και τότε κάτι παράξενο παρατήρησα σκιές που εξαιτίας του λευκού χρώ ματος που είχε πάρει ο χώρος απο την ομίχλη φαίνονταν ολοκάθαρα σαν σκιές ανθρώπων που περπατούσαν πάνω στη θάλασσα!!!
Δεν ξέρω ανα αυτό που έιδα ήταν αληθινό αν ήταν φαντάσματα ή αν με είχε υποβάλει το όλο κλίμα η τρικυμία κτλ αλλά αυτό που ξέρω είναι πως κάτι παράξενο συνέβει στις μηχανές μας καθώς όλες καταστράφηκαν και δεν τις είχαμε στο τρίποδο τις βάλαμε στη τσάντα μόλις άρχισε να φυσάει! Το ολοκληρωτικό χτύπημα ήρθε όταν πήγαμε να εκτυπώσουμε τα film στο εργαστήρι και αυτό είναι βέβαιο γιατί εμείς οι ίδιοι τα εκτυπώσαμε και στους τρεις μας που είχαμε φέρει μηχανες είχαν καεί όλες οι ζυγες φωτογραφίες του film αλλά μόνο οι ζυγές..
Αυτά απο μένα
Καλως σας βρήκα όλους και εύχομαι καλή τύχη σε αυτό που αναζητάτε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 14:57:16  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Γιάννη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Σε ρώτησα, για να δούμε εάν υπάρχει η πιθανότητα να «φταίνε» οι προηγούμενοι κάτοικοι του σπιτιού.

Μου κάνει εντύπωση αυτό που γράφεις περί παπάδων. Δηλαδή κάνατε εξορκισμό ή αγιασμό και τα φαινόμενα αυτά δεν σταμάτησαν? Αυτό είναι πολύ παράξενο.

Φιλικά
Υ.Γ. Εκπληκτικό το γεγονός με την μαμά σου και τον Άγιο! Θυμάσαι ποιος Άγιος ήταν? (συγνώμη για τις ερωτήσεις μου!)

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 19:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
quote:

Φίλε Γιάννη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Σε ρώτησα, για να δούμε εάν υπάρχει η πιθανότητα να «φταίνε» οι προηγούμενοι κάτοικοι του σπιτιού.

Μου κάνει εντύπωση αυτό που γράφεις περί παπάδων. Δηλαδή κάνατε εξορκισμό ή αγιασμό και τα φαινόμενα αυτά δεν σταμάτησαν? Αυτό είναι πολύ παράξενο.

Φιλικά
Υ.Γ. Εκπληκτικό το γεγονός με την μαμά σου και τον Άγιο! Θυμάσαι ποιος Άγιος ήταν? (συγνώμη για τις ερωτήσεις μου!)

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~


Ειρήνη ρώτησα την μητέρα μου και θα σου πω μια και σε ενδιαφέρει η ιστορία.

Το σπίτι το φτιάξαμε εμείς αλλά και οι επόμενοι κάτοικοι μένουν αλλού, το σπίτι το επισκέπτονται πολύ σπάνια.

Μια γειτόνισσα είχε πει στην μάνα μου ότι στην αυλή του σπιτιού υπήρχε παλιά μια καρυδιά και εκεί είχαν κρεμάσει και μετά κάψει έναν παπά τα παλιά χρόνια. Αυτό εξηγεί κατά ένα μεγάλο μέρος τις σκιές σαν καλόγερους και τις μαυροντυμένες μορφές που εμφανίζονταν.

Επίσης μου είπε μια φορά που έπιναν καφέ με τον πατέρα μου στην κουζίνα ένα μαύρο πουλί πέταγε γύρω από τούς τοίχους, μόνο που ήταν σκιά. Τα χρειάστηκαν και οι 2 ώσπου εξαφανίστηκε.

Όχι οι παπάδες δεν είχαν αποτέλεσμα και καλούσαμε συνέχεια για αγιασμό, κ.λ.π.

Ακούγονται τόσο απίθανα όλα αυτά που αν δεν είχαν δει κάποια με τα μάτια μου δεν θα τα πίστευα. Ο Άγιος που εμφανίστηκε και γλίτωσε την μάνα μου ήταν ο Άγιος Σπυρίδωνας.


ΓιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2004, 11:17:25  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε ctony καλώς όρισες στην παρέα μας!
CM Χρόνια πολλά και από μένα και πάντα με υγεία όπως είπες...
Παραλίγο να χάσω το παιδί μου το Πάσχα αυτό και ξέρω πόσο σημαντική είναι η ευχή αυτή όσο και αν ακούγεται τετριμμένη...
Μπορείς να μας πεις (γιατί έχει μεγάλη σημασία) αν ο παππάς αυτός που βασανίστηκε κρεμάστηκε από χριστιανούς? Αν τον κρεμάσανε αλλόθρησκοι είναι άλλου παππά ευαγγέλιο...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2004, 11:45:07  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Γιάννη ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.

Ναι μ’ ενδιαφέρει το θέμα γιατί είναι πραγματικά απίστευτο μέσα από κάποιες τέτοιες ιστορίες να βρίσκομαι μπροστά σ’ έναν άλλο «παράλληλο» κόσμο που δεν μπορώ να δω.

Άρα, εφ’ όσον δεν υπάρχουν προηγούμενοι κάτοικοι, το γεγονός που «προκάλεσε» όλα αυτά είναι η δολοφονία του παπά.

Πάντως, εξακολουθεί να μου κάνει τρομερή εντύπωση το ότι παρά τους αγιασμούς τα φαινόμενα αυτά εξακολούθησαν να συνεχίζονται! Μήπως τελικά δεν ήταν μόνο αυτό?

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2004, 18:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos

http://www.jackassthemovie.com

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2004, 18:08:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 'ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ' ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΖΕΙ 'ΠΑΡΑΞΕΝΗ'.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2004, 23:45:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
Μίνα ελπίζω να είναι όλα καλά με το παιδί σου πια και εύχομαι να μην υπάρξουν ποτέ παρόμοια προβλήματα.

Δεν γνωρίζω περισσότερα για τον παπά. Αυτή είναι μια πληροφορία που την μάθαμε πολύ αργότερα που είχαμε πουλήσει το σπίτι. Επίσης λέγανε ότι και στην κατοχή είχαν εκτελεστεί εκεί από γερμανούς κάποια άτομα. Στην πραγματικότητα τα ακριβή γεγονότα δεν είναι σίγουρα γνωστά.

Ειρήνη σίγουρα δεν ήταν μόνο αυτό το γεγονός. Αυτό το σπίτι ήταν εντελώς αρνητικός χώρος. Ένοιωθες μόνο φόβο, κάτι να σε απωθεί από συγκεκριμένους χώρους και υπήρχε διάχυτη μια αίσθηση κακού σε συνδυασμό με όσα λάμβαναν χώρα εκεί.

Εγώ είμαι φοβερά αντίθετος σε πολλά πράγματα και θεωρίες όπως τα διαβάζω στο φόρουμ και μάλλον θα ήμουν αντίθετος (δεν θα τα πίστευα) με αυτά που ο ίδιος λέω, αν δεν τα είχα ζήση και δει με τα ίδια τα μάτια μου.

Πάντως ακούω μερικούς ανθρώπους να εκφράζουν διάθεση να δουν τέτοια φαινόμενα. Πιστέψτε με θα αλλάζατε γνώμη το ίδιο δευτερόλεπτο. Αυτό που θα ήθελα να με πληροφορήσετε είναι αν τελικά μπορούν αυτές οι μορφές να κάνουν κακό σε ένα άνθρωπο. Και δεν εννοώ να πάθει κακό από τον φόβο του, αλλά να του κάνουν κακό με δικές τους ενέργειες. Κατά ένα περίεργο πράγμα όταν συμβαίνει κάτι, εκείνη την ώρα δεν φοβάσαι πολύ και το αντιμετωπίζεις, ο φόβος είναι πολύ μεγάλος και σχεδόν σε παραλύει στην σκέψη του τι έγινε ή τι μπορεί να γίνει.


ΓιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2004, 00:55:00  Εμφάνιση Προφίλ
Γιάννη όλα πήγαν καλά τελικά και μετά από 3 μέρες παραμονής στο νοσοκομείο Κορίνθου η μικρή είναι καλά...σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
Το μήνυμα το έλαβα αλλά επειδή έχω ένα λίνκ σχετικό με αυτό που με ρώτησες που όμως δε το θυμάμαι θα περιμένω να μου στείλουν το τακτικό newsletter για να στο στείλω... Ισως εκεί βρεις κάτι...Αν όχι σίγουρα θα σου φανεί πολύ ενδιαφέρον για το..."χόμπυ" σου...
Τώρα όσον αφορά στο αν μπορούν τα φαντάσματα ή αυτές οι λεπτοφυείς ενέργειες να μας βλάψουν η απάντηση είναικάθετη: ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ. Θέλω να πω δηλαδή δεν μπορούν να μας προκαλέσουν άμεσο κακό π.χ. βιοπραγία αλλά έμμεσο π.χ. θάνατος από έμφραγμα λόγω φόβου.
Eλπίζω να βοήθησα λιγάκι...

Υ.Γ. Κρίμα που δεν ξέρεις να μας πεις περισσότερα για τον παππά.
Στο παρελθόν υπήρξαν φορές που μοναχοί ή κληρικοί "ξέφυγαν" από τον δρόμο του Θεού και κατηγορήθηκαν γι'αυτό από τους άλλους που τους οδήγησαν στο θάνατό τους... Εχουν ακουστεί πολλά για παππάδες που πήραν ξαφνικά το "αριστερό" μονοπάτι. Μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να ήταν για να στοιχειώσει τόσο έντονα και τόσο αρνητικά αυτό το χώρο...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2004, 13:51:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM
quote:

... επειδή έχω ένα λίνκ σχετικό με αυτό που με ρώτησες που όμως δε το θυμάμαι θα περιμένω να μου στείλουν το τακτικό newsletter για να στο στείλω... Ισως εκεί βρεις κάτι...Αν όχι σίγουρα θα σου φανεί πολύ ενδιαφέρον για το..."χόμπυ" σου...

"Τάδε έφη Avallon"


Ευχαριστώ, περιμένω με ανυπομονησία το link

ΓιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2004, 15:58:03  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Γιάννη,

Θα πρέπει να ήταν πολύ «έντονο» το να ζεις σ’ αυτό το σπίτι αφού τα συναισθήματα που μου γράφεις είναι πολύ «δυνατά». Μπορούσατε να «χαλαρώσετε / ηρεμήσετε» καθόλου ή γενικά υπήρχε αυτή η αίσθηση του κακού και έτσι αποφασίσατε να φύγετε?

Όσο γι’ αυτό που ρωτάς, ειλικρινά δεν έχω απάντηση.
Έχω ακούσει (οπότε και ΔΕΝ μπορώ να επιβεβαιώσω) ότι άνθρωποι έχουν δεχτεί επιθέσεις (ακόμα και ξυλοδαρμοί έχουν αναφερθεί) από «κακές» οντότητες αλλά προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτό ισχύει για άτομα που «ασχολούνται» με σκοτεινά «ζητήματα» και ιδιαίτερα άτομα που «αθέτησαν» υποσχέσεις σε διαβολικές οντότητες.

Ναι ‘σαι καλά.

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2004, 20:36:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Όσο γι’ αυτό που ρωτάς, ειλικρινά δεν έχω απάντηση.
Έχω ακούσει (οπότε και ΔΕΝ μπορώ να επιβεβαιώσω) ότι άνθρωποι έχουν δεχτεί επιθέσεις (ακόμα και ξυλοδαρμοί έχουν αναφερθεί) από «κακές» οντότητες αλλά προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτό ισχύει για άτομα που «ασχολούνται» με σκοτεινά «ζητήματα» και ιδιαίτερα άτομα που «αθέτησαν» υποσχέσεις σε διαβολικές οντότητες.

Ακριβώς! καθώς επίσης και γι'αυτούς που ασχολούνται με αυτά χωρίς να έχουν τις κατάλληλες γνώσεις και χωρίς να παίρνουν τις κατάλληλες προφυλάξεις...

Γιάννη μόλις το λάβω θα στο στείλω...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2004, 09:06:11  Εμφάνιση Προφίλ
Πολύ σωστά!

Έτσι ακριβώς όπως γράφει και ο Γιάννης «Πάντως ακούω μερικούς ανθρώπους να εκφράζουν διάθεση να δουν τέτοια φαινόμενα» μόνο και μόνο για να ικανοποιήσουν την περιέργειά τους. Και όπως ξέρουμε η περιέργεια δεν βγαίνει πάντα σε ..... καλό!

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

evi99
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2004, 14:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evi99
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.

ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

Η ΓΙΑΓΙΑ(Η ΟΠΟΙΑ ΤΗΣ ΔΙΗΓΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ)ΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ. ΚΑΘΕ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΠΡΙΠΟΥ 15 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΟΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΜΕΡΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ, ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥΓΓΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΑΝΕ ΝΟΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΕΡΙΚΟ, ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΓΚΡΕΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΑΚΡΙΑ.ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΕΠΛΑ ΤΗΣ ΑΝΕΜΙΖΑΝ ΚΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΦΥΣΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΑΓΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΓΜΕΝΕΣ, ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΘΕΑΜΑ..

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΛΙ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΧΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΜΕΓΑΝΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ. ΚΛΕΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΕΝΩ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΕΙΕΤΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΣΕΙΣΜΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ Η ΜΟΥΓΓΗ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΑΓΙΑ (ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΗ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΑΓΙΑ)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΑΣ!

it's better to burn out, than to fade away...

don't turn your back on fear...get over itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2004, 12:13:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
Ωραία ιστορία...!
Την άλλη χρονιά γιτί πήγαν μόνο 3 γυναίκες...;!
Μεσα σ'αυτές τις τρεις ήταν και η μουγγή...;!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

evi99
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 14:24:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evi99
scully προφανώς δεν το έθεσα σωστά.
την επόμενη χρονιά δεν πήγαν μόνο τρεις γυναίκες στην εκκλησία, αυτές οι τρεις άνοιξαν την πόρτα για να βγουν έξω, γιατί απ' αυτό που είχε γίνει την προηγούμενη χρονιά φοβόντουσαν να βγουν μόνο δύο.

και ναι, η μουγγη ήταν μαζί τους, αν και δεν εχω ιδέα άμα έχει αυτό σημασία στην όλη υπόθεση. χτες όμως μιλούσα με τις καλύτερές μου φίλες (εννοώ ότι δε μου λέγανε ψέμματα) και η μία μου είπε μία ιστορία από την γιαγιά της. αυτή μένει σε ένα χωριό κάπου στον έβρο, και προστάτης του χωριού ειναι ο προφήτης ηλίας, ο οποίος απ' ότι μου είπε δεν είχε πεθάνει, αλλά με ένα άρμα ανυψώθηκε στον ουρανό. (μπορείτε να το μάθετε από ανθρώπους της εκκλησίας προφανώς).

πριν από πολλα χρόνια λοιπόν, όταν η γιαγιά της ήταν μικρή, μία περίοδο τα βράδια όλοι στο χωριό άκουγαν έναν ήχο σαν καλπασμό από άλογα. αυτό γινόταν για αρκετά βράδια, μέχρι που ένα βράδυ πολλοί κάτοικοι του χωριού είδαν ένα άρμα μαζί με τον άγιο να περνάει και να σπάει μάλιστα σε ένα σημείο έναν τοίχο, ο οποίος υπάρχει σε ένα σημείο του χωριού, και να ανεβαίνει στον ουρανό. ο τοίχος αυτός υπάρχει ακόμα άθικτος, έτσι όπως γκρεμίστηκε ένα μέρος του εκείνο το βράδυ...

απίστευτο κι όμως αληθινό...!!

don't turn your back on fear...get over itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

efi3har
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 15:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους efi3har
Kalispera sas! Neo aima sto forum... Diavazo edo kai liges meres tis istories, i mia kaliteri apo tin alli! Distixos den exo na sas afigitho kamia, apla ithela na po ena geia kai perimeno tin sinexeia! Kala na pernate!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 22:26:25  Εμφάνιση Προφίλ
CM σου έστειλα μήνυμα με το λίνκ που σου είχα υποσχεθεί αλλά το mailbox σου μάλλον είναι φρακαρισμένο. Μόλις το καθαρίσεις πες μου να στο ξαναστείλω... (Φίλοι μου συγνώμη για το άσχετο αλλά επιβάλλεται σε αυτή την περίσταση...)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy