ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2004, 23:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Πω, πω, γατιά !!!

Μου φαίνεται πώς "άνοιξα τους ασκούς του Angwλου"

Καλό Π-Σ-Κύριακο. Σας αφήνω να συνεχίσετε. Την κάνω για μίνι-διακοπούλες.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2004, 12:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
μμμ... τι ωραία! και εμείς ? τα κεφάλια μέσα?.... και χωρίς μια λέξη, ένα mail από τον ακατάληπτο?

καλά... με αυτό το ακατάληπτο έχεις γράψει ιστορία thios...

thoth... να 'σαι καλά , καλά να περάσεις!

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2004, 15:21:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
σιγα θα παθουμε κανενα αχινοκοκο.

βλεπω οτι συνεχιζει η διασκεδαση με τα υπολοιπα μελη

καλη διασκεδαση


we'll all take turns
i'll get mine, tooΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 12:13:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΩΜΕΝΑ ΠΑΛΑΙΟΙ USERS. <ΠΟΛΥ ΧΟΛΩΜΕΝΟΙ>
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ADMIN.
ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΙΡ ΤΩΝ USERS ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΧΤΙΑ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ IP ΚΑΠΟΙΩΝ USERS.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ADMIN ΠΡΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ.
ΤΙ ΕΝΝΟΩ ? ΚΑΠΟΙΟΣ USER ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ Ο ΙΔΙΟΣ USER ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. <ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΠΑ>
ΕΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 16:43:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Αλλος πάλι γράφει την μια στιγμή από Αθήνα, την άλλη από Κρόνο, άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη....

... εκτός από δίχτυα ο φίλος σου ρίχνει και καθετή?

και ποιος ακριβώς θα διαλέξει ποια IP θα παραλάβεις και θα ανιχνεύσεις? πότε σε χρίσαμε καλέ μου φίλε, φύλακα των αδυνάτων?

...για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2004, 11:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
τι εγινε τελικα με τον ngw??? που κατεληξε το "θεμα"??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2004, 13:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ολα αυτα που θα πω ειμαι υποχρεωμενος απο τα γεγονοτα να τα πω.----Αποψε θα βγω εξω.Προς τους δημιουργους του εσωτερικα και ''αλλους'' εδω.Φροντιστε να ξαναρθω σωος και αβλαβης.--------Ξερουν καποιοι τι εννοω.---Αποδω και περα να προσευχεσθαι ''καποιοι'' για την σωματικη μου ασφαλεια----------Ακομα και ο thoth θαρθει στο δικαστηριο.Και αλλοι απο δω.-Προς τους δημιουργους του εσοτερικα.Σας ειπα.Σας δωσαν δικοι σας.Εγω βεβαια υποθετω.Και ξερετε μπορεινα ειναι μερικοι που σας υπερασπισθηκαν σε αυτο το φορουμ.Αλλα απο οτι υποθετω-σκεψεις κανω-δεν ειναι ουτε ενας ουτε δυο, πιο πολλοι;Α αυτο θα το βρειτε εσεις.Εμενα αν με ρωτουσατε θα σας εκλεινα πονηρα το ματι.Και θα σας ελεγα πως δεν ξερω.-----Α και κατι αλλο.Μην ψαχνετε για ip και ηλεκτρονικες διευθυνσεις.Ποιος ειμαι θα το μαθετε στο δικαστηριο μετα την μηνυση που θα σας κανω.Μετα το βρωμοξυλο που θα ''φαω''.Ξερετε απο ποιους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2004, 13:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Kαι εγώ ελειπα και δεν είχα δεί την κατάληξη... τα παραπάνω είναι ..νομίζω τα τελευταία του λόγια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

euro
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 00:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους euro
Χα.Ειμαι ο ngw.Ετσι κι αλλιως δεν το βλεπετε;Το εσοτερικα ειναι ηδη πεθαμενο.Οποτε ποια τελευταια μου λογια;Η τιμη ανηκει σε ολους εσας.Εκει που το καταντησατε.Οποτε ΖΩΗ ΣΕ ΕΜΑΣ.θΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑς ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ.ΧΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 07:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
quote:
θΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑς ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ

promises, promises....

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 08:50:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΛΕΟΣ!?!

ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ***!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

-------------------------
Τροποποίηση από Admin
-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 15:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Αγαπητέ CYBERMASTER, δεν θα έλεγα πως είναι θέμα "υπευθυνότητας".

Αλλά, ίσως πάλι είναι...
Ίσως και συ ο ίδιος έδωσες περισσότερη σημασία σε κάτι την οποία αποδέχεσαι ότι δεν την αξίζει...

Περιττό να διευκρινήσω εδώ ότι ο Λογαριασμός euro έχει ήδη απενεργοποιηθεί καθώς στην "αποτίμηση" κρίναμε ότι... "δεν αξίζει τα λεφτά του!"

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 15:50:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
Ε ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΚ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΙΕΠΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΦΟΡΟΥΜ (ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ)
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΔΝ ΕΠΡΕΠΕ ΑΛΛΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝΑΣ???
ΓΙΑ ΑΠΟΣΒΕΣΗ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 23:43:10  Εμφάνιση Προφίλ
18 Σελιδες
0 αποκαλυψεις
καμια δεκαρια κατηγοριες
μπινελικια ... ως συνηθως
Αποτελεσμα ... ευτυχως ολοι καλα.

Κι ενα ασχετο οποιος ενδιεφερεται να μαθει κατι παραπανω σχετικα με τα ip

ας δει εδω.
http://www.network-tools.com/help/
η εδω
http://www.techteam.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=15783


απο εδω μπορει να κανεις και ψαξιμο (μην περιμενετε να βρειτε και πολλα)
http://www.network-tools.com


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ.(ΠΛΑΤΩΝ)
DIMSOTΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
http://www.metafysiko.gr/forum/viewtopic.php?t=1417

ο νουγκου δινει ξανα διαλεξη περι Χαους

με την εξης διαφορα:

τωρα βρισκεται σπιτι του και τα αφεντικα του του χαιδευουν τα αυτια.

μπλιααχχ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 02:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Αγαπητέ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ, ευχαριστούμε πολύ για την παράθεση αυτού του Link. Ομολογώ πως και αυτό είναι αρκετά χρήσιμο στη συμπλήρωση ενός ιδιαίτερα ενδιαφέροντος Παζλ με αρκετές πληροφορίες που υπέπεσαν στην αντίληψή μας από χώρους κυρίως εξω-διαδικτυακούς.

Ένα είναι το πλέον σίγουρο: κάποιοι άνθρωποι έχουν έναν πολύ βρώμικο τρόπο να σκέπτονται, να συναισθάνονται και να πράττουν. Αυτό δεν βαραίνει κανέναν άλλον στην πραγματικότητα εκτός από τους ίδιους και φυσικά αυτόν ή αυτούς που αφήνονται να παρασυρθούν.

Αυτό που κάνουμε θα συνεχίζουμε να το κάνουμε και ελπίζουμε με μεγαλύτερη δύναμη και αποτελεσματικότητα. Τώρα όμως πλέον χρειαζόμαστε πολύ περισσότερο τη βοήθειά σας από ποτέ. Για να αποδειχτεί περίτρανα αυτό που είναι απολύτως αληθινό. Ότι η σκέψη και πράξη είναι αλλά και πράξη γίνεται...

CYBERMASTER, δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς εννοείς με τον όρο "ΜΑΓΑΖΑΚΙ". Εύχομαι πραγματικά να μην υπάρχει περίπτωση να παπαγαλίζεις εδώ "απόψεις" που δεν ανήκουν σε σένα και όπως έχω καταλάβει δεν σε εκφράζουν κιόλας...

Πάντως, σκέπτομαι να ακολουθήσω τις προτροπές σου!
Το παρόν θέμα θα απενεργοποιηθεί μέχρι και την Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 03:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco
Χαιρετώ!

quote:
ο νουγκου δινει ξανα διαλεξη περι Χαους

Πως αλλάζει ο άνθρωπος;;; Αν και απο το nickname είναι προφανές οτι μιλάμε για τον _ng_ στην αρχή είχα αμφιβολίες.

Μετά όμως διάβασα αυτό :

quote:
Ειμαι εδω για να σας διηγηθω μερικες ιστοριες Τρομου

Τέτοιες ιστορίες δεν έλεγε κι εδώ;;;;

quote:
τωρα βρισκεται σπιτι του και τα αφεντικα του του χαιδευουν τα αυτια.

Βρε παιδιά μήπως τον είδαμε και στην τηλεόραση; Σε καμιά εκπομπή;
Μπορεί βέβαια να ήταν κάτω απο το τραπέζι. Το πιάσατε έτσι;

Προς ADMIN:
ADMIN Φτιάξε μας κι εμάς ενα ωραίο Forum που μας έφαγε η μαυρίλα. Βάλε κανένα καινούργιο smiley ή γραφικό. Άντε γιατί θα πάρω μεταγραφή και θα σε κάνω ρόμπα ξεκούμπωτη απο "αλλού".

Just kidding. I obey master!


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2004, 06:01:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Γράφω σε ένα ήδη κλειδωμένο Θέμα Συζήτησης για να μην αφεθούν εδώ οποιεσδήποτε - εσφαλμένες - υπόνοιες που θα μπορούσαν να συσχετιστούν με το forum του "metafysiko.gr / Gateway Team" ως Σύνολο...

Σε καμία περίπτωση δεν θεώρησα, ότι το μήνυμα με το Link που παρέθεσε ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ, αναφέρονταν σε εμπλοκή της Ομάδας των Συντελεστών του "metafysiko.gr" σε οποιεσδήποτε κακοπροαίρετες πράξεις! Ούτε φυσικά στο επόμενο μήνυμά μου "υπέδειξα" με τα λόγια μου τους ενθουσιώδεις αυτούς - ανάμεσα στους πρωτοπόρους για τη γενιά τους - νέους και νέες!

Η "Βρωμιά" στην οποία αναφέρθηκα δεν αφορά την Ομάδα αυτή, σίγουρα όχι Συνολικά τουλάχιστον!

Ίσως βέβαια η φράση "(στο)σπιτι του", του ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ να μην ήταν η καταλληλότερη... Αυτό που παρατήρησα προσωπικά όμως(ανάμεσα στα διάφορα άλλα "ενδιαφέροντα" που υποπίπτουν στην αντίληψή μας τον τελευταίο καιρό, τόσο Διαδικτυακά αλλά περισσότερο εξω-Διαδικτυακά) είναι η υπόθαλψη(από πολύ ελάχιστους ευτυχώς!) απόψεων άκρως παραπλανητικών και νοοτροπιών που εμπεριέχουν εξουσιαστικές και χειραγωγικές τάσεις που παραβιάζουν κατ'εξακολούθηση - ή προσπαθούν - τις πλέον ευαίσθητες ψυχολογικές περιοχές άλλων ανθρώπων. Κάτι που "παρακολουθήσαμε" και στον εδώ χώρο σε παλαιότερες Συζητήσεις όπου κάποια "στρεβλωμένα εγώ" επιχείρησαν να χειριστούν "Συνειδήσεις", κατά μόνας ή και με "συνεργούς" ή "καθοδηγητές"...

Ελπίζω ότι όσοι πραγματικά νιώθουν την επιταγή του Εσωτερικού τους "Πρέπει", να αντιληφθούν την ευθύνη και να δρουν με τρόπους Δίκαιους και Αποτελεσματικούς, πάντα εμπνεόμενους από Αγάπη.

Καταλήγω με την πεποίθησή μου για το ότι δεν πρέπει να υπάρχουν, ούτε να δημιουργούνται τεχνητά, το "τάδε χωριό" και το "δείνα χωριό"... δεν υπάρχει τίποτα που να μπορεί ή να πρέπει να χωριστεί. Η ουσία, μόνον στην ατελή της φαινομενική εκδήλωση είναι διαιρεμένη!

Κατά την γνώμη μου όσοι περισσότεροι Υγιείς "Τόποι" Αναζήτησης υπάρχουν, Φορείς ή Άνθρωποι τόσο το καλύτερο!!

Μόνον που για την "Υγεία" χρειάζονται Επιμονή, Προσπάθεια και Διάκριση! Δεν είναι εύκολο, είναι όμως εφικτό.

Ας ανήκουμε τελικά στο "Ίδιο Χωριό"! που πάντα ανήκαμε εξάλλου... σε αυτό το τόσο - παράδοξα - μικρό "Χωριό" που μας χωράει Όλους!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy