ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΜΟΡΑ - μία ανεπιθύμητη επίσκεψη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 25
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ralanhs
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2009, 21:42:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ralanhs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To meshmeri ksaplwsa gia mia writsa na ksekourastw.Se kapoia stigmh hmoun sigouros pws akousa ena mwro na klaiei apo pisw mou k asunaisthita eipa "giati klais?",ekeinh th stigmh eniwsa ena rigos na me diaperna k gia kapoia defterolepta dn borousa na kounhthw.Hmoun se plhrh akinhsia k dn borousa na gyrisw apo tn allh na dw..Otan shkwthika dn borousa na synidhtopoihsw an olo ayto htan ena oneiro h an hmoun ksypnios k akoma dn kserw..Dn einai toso o fovos oso h periergeia mou gia to ti htan akrivws auto pou ezhsa..Mhpws boreite na dwsete thn dikh sas eksigish s'auto?Eyxaristw ek twn proterwn.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2009, 12:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σου φίλε Ralanhs

Όταν βρισκόμαστε στο μεταβατικό στάδιο από το φυσικό για το αστρικό υπάρχει αυτή η παραλυσία του φυσικού σώματος. Ακριβώς σε αυτό το επίπεδο μπορούν να υπάρξουν πολλά φαινόμενα όπως αυτό που περιγράφεις αλλά και φαινόμενα όπως η Μόρα.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2009, 09:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Ralanhs, καλώς ήλθες στα Forums του Esoterica.
Σου εύχομαι καλύ συνέχεια.

Θα σε παρακαλούσα μόνο να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς (greeklish) ώστε να είναι πιο εύκολη η ανάγνωση των μηνυμάτων σου.





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
avg
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 10:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους avg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ...ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ 13 ΞΥΠΝΙΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ...ΗΜΟΥΝ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΚΕΛΑ...ΔΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΠΟΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΘ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΑ ΜΙΑ ΑΝΘΡΟΠΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ...ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΔΕΞΙΑ ΜΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΦΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑΛΥΤΟΣ...ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ...ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΗ ΘΟΛΗ...ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΥΠΝΟΣ...Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΥΠΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΥΣΗΣ...ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΟΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ..ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΚΑΛΟΒΟΥΛΑ ΕΙΤΕ ΚΑΚΟΒΟΥΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΟΥΝΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 20:16:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..αυτό το συγκεκεριμένο είδος λέγεται Μώρα

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

avg
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 21:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους avg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΞΟΝΤΟΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ(ΜΩΡΑ)Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ¨!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 23:44:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σαφώς.. έχουμε πει άλλωστε οτι το πάτερ ημών τα απωθεί.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2009, 12:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου φίλε avg

Η Λέξη ΜΟΡΑ… έχει περάσει από ότι έχω δει γενικότερα σαν μια οντότητα.
Όταν ήμουν πιο νέος είχα πολλές εμπειρίες επάνω σε αυτό το φαινόμενο και βέβαια ακόμα έχω.

Είδα λοιπών στην πορεία.. ότι αυτό το φαινόμενο συσχετίζετε με πολλά πράγματα που έχω πει παλαιοτέρα. Επειδή λοιπών είδα κάποια πράγματα.. μπαίνοντας σε αυτό το τοπικ και βλέποντας αυτά που έλεγαν οι άλλοι από τις εμπειρίες που είχαν τις οποίες έχω περάσει πολλές φορές.. έδωσα έναν ορισμό.. ότι όλο αυτό το φαινόμενο το οποίο έχει πολλές παραλλαγές ονομάζετε ΜΟΡΑ.

Έτσι η ¨ΜΟΡΑ¨ για εμένα είναι μια κατάσταση.. και ως έτσι την αντιμετωπίζω. Άλλοι λένε ΜΟΡΑ κάποια μορφή κάκιστη ή κάποια γριά ή κάποιο δαίμονα και πολλά αλλά.

Αλλά αυτά είναι ένα αποτέλεσμα από κάποια αιτία. Αυτή την αιτία ονομάζω ΜΟΡΑ.

Δηλ κάποιος που παθαίνει την υπνικη παράλυση χωρίς να βλέπει κάτι τρομακτικό για εμένα είναι «ΜΟΡΑ» Το ίδιο φαινόμενο σε συνδυασμό με κάτι τρομακτικό πάλι είναι «Μόρα» Στο λέω για να μην μπερδευτούμε αργότερα σε αυτά που ίσως πούμε.

Η Μόρα (ως κατάσταση) ανήκει στο μεταβατικό στάδιο για την αστρική προβολή. Σε αυτό το μεταβατικό στάδιο είναι που συμβαίνουν όλα τα περίεργα λόγω του ότι έχουμε επίγνωση του ότι είμαστε ξύπνιοι, αλλά δεν γνωρίσουμε ότι «συντονιζόμαστε» με τον αστρικό κόσμο. Έτσι δυο «διαφορετικοί» κόσμοι αναμιγνύονται με αποτέλεσμα να υπάρχουν όλες αυτές οι ιστορίες γύρω από τη Μόρα ή τον ίσκιο που σε πλακώνει. Η εμπειρία μπορεί να συνεχίσει μετά το μεταβατικό στάδιο στον αστρικό κόσμο.

Ο περισσότερος κόσμος κολλά μέσα στο φυσικό του σώμα ,επειδή προσπαθεί να κουνήσει το φυσικό σώμα αντί το αστρικό.


Έτσι και εσύ προσπαθούσες να γυρίσεις το φυσικό σου κεφάλι και δεν μπορούσες αλλά αργότερα κατάφερες να κουνήσεις το αστρικό και να δεις όχι ξεκάθαρα επειδή η αστρική σου όραση δεν στο επέτρεπε…… Παρόλο που δεν το ανέφερες μπορώ να υποψιαστώ ότι υπήρχε στην ατμόσφαιρα ένα χαμηλό απαλό φως όπως αυτό του φεγγαριού και ίσως να υπήρχε κάτι σαν ομίχλη.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2009, 12:41:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΞΟΝΤΟΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ(ΜΩΡΑ)Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ¨!

Σε σχέση με την πιστή ,αυτό εξαρτάτε στο που πιστεύεις.

Σε σχέση με το μυαλό μπορούμε να συγκεντρωθούμε στην καρδιά μας και να προσπαθήσουμε να ανασύρουμε από την μνήμη μας ή να δημιουργήσουμε ένα αίσθημα αγάπης.

Αυτό το αίσθημα της αγάπης δημιουργεί δονήσεις που απομακρυνουν την δυσαρμονία είτε του μέρους του οποίου βρίσκεσαι είτε του ιδίου σου του μυαλού.(αυτός είναι ένας τρόπος. Υπάρχουν και άλλοι ανάλογα την περίπτωση)


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 22/09/2009 12:42:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

avg
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2009, 15:25:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους avg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΕΕ ΥΠΗΡΕΤΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΙΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ...Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΥΝΕΙΔΙΤΑ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΑ ΟΠΩΣ ΑΠΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΩΣ ΙΣΧΥΡΟΥΣ ΔΑΙΜΟΝΕΣ?ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΑΣΤΡΙΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΟΤΕ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ??????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ...

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ...ΙΣΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΙΔΟΠΙΙΣΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΟΥΝ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ...ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΑΥΤΟ(ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΙΖΟΥΝ)ΕΝΩ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΥΜΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

extremespy
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2009, 20:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους extremespy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
exw kai ego paromies empeiries panw sauto to thema sigekrimena dyo bradia se sidomo xroniko diasthma ksipnisa kata th diarkeia ths nyxtas kai thelodas n fonaksw den mporousa san n mn ebgaine h fwni mou...epishs den mporousa n kinithw meta omws apo kapoia deyterolepta epaniltha s fysikh katastash....den mporw n pw oti panikoblhthika h oti fobithika apla ekneuristika kai sigekrimena thimamai oti skeftomouna(epeidh to eixa pathei k paliotera mikroteros)ade n teleiwnei gt barethika.... den thewrw fysika oti yparxei fainomeno san th mora apla t thewrw ws sok apo ton efialth.... signwmi g t greeklish yposxomai oti sto epomeno post tha grafw swsta ellinika....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2009, 15:17:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη που δεν απάντησα γρήγορα φίλε avg. Είναι δυνατών να συμβούν όλα αυτά που ρωτάς.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aleksandroulis
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2009, 06:37:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aleksandroulis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδιά μόλις γράφτηκα στο φόρουμ γιατί μόλις διάβασα τις ιστορίες σας δεν μπορούσα να μην πω κι εγώ τη δικιά μου.
Είναι η πρώτη φορά που μιλάω για μια τέτοια εμπειρία σε κάποιον γιατί νόμιζα μέχρι τώρα ότι κάποια βίδα μου έχει λασκάρει
Πριν λίγα χρόνια κατά τη διάρκεια της εφηβίας μου μου συνέβησαν διάφορα τέτοια περιστατικά.

Εκείνο όμως που θα μου μείνει αξέχαστο είναι ένα πρωί της τρίτης Γυμνασίου που διάβαζα για την επερχόμενη εξεταστική. Μόλις είχα ξυπνήσει και είχα αράξει στον καναπέ πάνω από ένα βιβλίο όταν με πήρε ο ύπνος. Βρισκόμουν σε μια κατάσταση η οποία πραγματικά παιδιά δεν περιγράφεται με λόγια. Μια κατάσταση μεταξύ ύπνου και ξύπνιου αλλά ταυτόχρονα τίποτα από τα δυο. Το περιβάλλον γύρω μου ήταν όπως και στην πραγματικότητα ακόμα και η πιο μικρή λεπτομέρια. Ένιωθα σα να χάνομαι σα να πνίγομαι όχι όμως με την έννοια ότι δεν μπορούσα να πάρω ανάσα αλλά σα να είμαι παράλυτος. Εβαζα όλη μου τη δύναμη για να κουνήσω το χέρι μου για παράδειγμα και το κουνούσα μόλις για ελάχιστα εκατοστά. Και με τέτοια ταχύτητα που ένιωθα σαν να έπαιζα σε replay. Αγωνίζόμουν για να μιλήσω αλλά κατάφερνα με το ζόρι να αρθρώσω τις πρώτες συλλαβές. Αυτό όμως που με έκανε να ανατριχιάσω ήταν ότι μπορούσα να διαβάσω το βιβλίο (στο οποίο είχα οπτική επαφή) σα να ήμουν ξύπνιος. Έβλεπα την σελίδα και αφωμείωνα κανονικά. Το μυαλό μου ήταν σε πλήρη εγρήγορση έλεγχα απόλυτα τη σκέψη μου και μάλιστα δεν ανυσηχούσα καθόλου γιατί γνώριζα ότι από στιγμή σε στιγμή θα ανέβαινε η μάνα μου να μου φτιάξει πρωινό οπότε ούτως ή άλλως θα ξυπνούσα ή τέλος πάντων θα τέλειωνε όλη αυτή η φάση. Όπως και έγινε. Δεν διέκρινα κάποια μορφή ούτε και είχα πρόβλημα στην αναπνοή ούτε πριν ούτε μετά. Δεν ένιωθα να έρχεται το τέλος αντίθετα το έβρισκα διασκεδαστικό. Εκείνη την περίοδο μου συνέβη κι άλλες φορές. Κάθε φορά με διαφορετικό τρόπο. Πάντα ένιωθα μια παρουσία να με τραβάει ή να ελέγχει το σώμα μου αλλά όχι το μυαλό μου. Και πάντα ξυπνούσα με βίαιο τρόπο. Σα να έπεφτα από 10 μέτρα και να έσκαγα στο πάτωμα. Να φανταστείτε μια φορά αναγκάστηκα να ρίξω το ποτήρι από το κομοδίνο για να ξυπνήσει ο θόρυβος τους γονείς μου και να τρέξουν να με συνεφέρουν. Κι αυτό φυσικά μου πήρε ώρα για να το κάνω μιας και όπως περιέγραψα η πιο απλή κίνηση ήταν άθλος.

Αυτά από εμέναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arnaki
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2009, 15:11:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arnaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και από εμένα παιδιά. Μετά από καιρό που αποφάσισα να ψάξω αυτό το θέμα το οποίο εγώ γνωρίζω ως νεραϊδοπάτημα σας βρήκα. Αφού διάβασα όλες τις σελίδες αποφάσισα να γράψω μια από τις δικές μου εμπειρίες. Ήταν πριν από περίπου 2 χρόνια όταν συνέβη. Κοιμόμουν στο σπίτι του φίλου μου μετά από έξοδο. Κάποια στιγμή ξυπνάω. Ήμουν ανάσκελα και δεν μπορούσα να κουνηθώ. Είμαι λουσμένη στον κρύο ιδρώτα και έχω ταχυπαλμία. Ξαφνικά νιώθω ένα ρίγος να με διαπερνά από το κέντρο του κορμιού και να πηγαίνει προς τα άκρα και από όπου περνάει να μη μπορώ να κουνήσω τίποτα και τα αυτιά μου να βουίζουν. Όσο το ρίγος αυτό δυναμώνει νιώθω και ένα τεράστιο βάρος να με πλακώνει στο στήθος. Δεν μπορώ να κουνηθώ και δεν μπορώ να αρθρώσω λέξη. Προσπαθώ με τα μάτια, το μόνο πράγμα που κουνάω, να κοιτάξω το φίλο μου δίπλα, να τον κάνω να ξυπνήσει μόνο και μόνο με το βλέμμα. Ξαφνικά εκεί που ο φίλος μου κοιμάται ανάσκελα κοιτώντας το ταβάνι τον βλέπω με την άκρη του ματιού να γυρίζει το κεφάλι του στο πλάι προς εμένα λίγο παραπάνω από το "κανονικό" και με κοιτάζει. Τα μάτια του ήταν ανοιχτά διάπλατα και είχε ένα χαμόγελο από αυτά που είναι όλο δόντια. Ύπουλο, παιχνιδιάρικο και πολύ κακό. Αυτό που λέμε καταχθόνιο. Εκείνη την ώρα τα χρειάστηκα για τα καλά. Πρέπει να είπα το Πάτερ Ημών τουλάχιστον 6 φορές μέχρι να καταλάβω ότι αυτό ότι ήταν τραβιέται από πάνω μου και φεύγει. Μετά από αυτό περιττό να πω ότι δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ και βέβαια με το φίλο μου κοιμηθήκαμε μαζί ξανά μετά από 2 μήνες και βέβαια μόνο σπίτι μου. Τόση ήταν η τρομάρα μου που για 3 βράδια δεν κοιμόμουν με αναμμένο το φως. Ήταν η πρώτη φορά που μου συνέβη όταν ήμουν με κάποιο άλλο άτομο μαζί. Έχει κάποιος άλλος ζήσει κάτι τέτοιο όταν ήταν με άλλο άτομο; Ήταν κάτι σαν παραίσθηση ή πήρε τη θέση του κατά κάποιο τρόπο; Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα αλλά νιώθω πολύ καλά που βρήκα κάποιον να το πω και να μην με κοροϊδέψει. Ευχαριστώ που με ακούσατε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2009, 17:34:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου φιλη arnaki Καλώς ήρθες.


Είχες μια εμπειρία στο αστρικό. Όλα αυτά που έβλεπες ήταν στο αστρικό επίπεδο. Αν έχεις διαβάσει όπως είπες, θα καταλαβαίνεις τι λέω. Τώρα το ότι ειδές τον φίλο σου κατά αυτόν τον τρόπο.. κατά πάσα πιθανότητα ήταν κάτι που το δημιούργησες εσύ. Στο αστρικό επίπεδο είναι δυνατόν να συμβεί και αυτό.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arnaki
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2009, 17:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arnaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ και για την τόσο σύντομη απάντηση.
Όταν λέω διάβασα εννοώ αυτά που έχουν γραφτεί στις σελίδες. Δεν ξέρω και πολλά πράγματα για όλα αυτά γιατί δεν προλαβαίνω να το ψάξω. Αν όμως το έχω καταλάβει καλά όταν είσαι σε αυτό που λες αστρικό αυτό δε σημαίνει ότι είσαι έξω από το σώμα σου; Ότι βλέπεις με άλλα μάτια εκτός από αυτά που είναι στο σώμα σου; Και πως μπορώ να το δημιουργήσω εγώ αυτό; Μπορείς να που πεις που μπορώ να μάθω κάτι παραπάνω για να ξέρω να το αντιμετωπίσω την επόμενη φορά;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2009, 18:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη arnaki

quote:
Αν όμως το έχω καταλάβει καλά όταν είσαι σε αυτό που λες αστρικό αυτό δε σημαίνει ότι είσαι έξω από το σώμα σου;

Μπορείς να είσαι στο αστρικό αλλά να έχεις παραμείνει μέσα στο φυσικό σου σώμα. Αν δοκίμαζες να σηκωθείς…


quote:
Ότι βλέπεις με άλλα μάτια εκτός από αυτά που είναι στο σώμα σου;


Δεν έχεις μονό ένα σώμα έχεις ένα ζωτικό, ένα αστρικό, ένα νοητικό, ένα αιτιατό, ένα βουδικό και ένα ατμικο!! Και…

quote:
Και πως μπορώ να το δημιουργήσω εγώ αυτό;

Όταν ζεις συνειδητά μέσα στην καθημερινότητα τότε αναπόφευκτα θα ζήσεις συνειδητά και σε άλλες διαστάσεις..όπως είναι το αστρικό.

quote:
Μπορείς να που πεις που μπορώ να μάθω κάτι παραπάνω για να ξέρω να το αντιμετωπίσω την επόμενη φορά;

Αυτό που έκανες ήταν πολύ καλό. Άλλο που μπορείς να κανείς είναι να ελέγξεις τον φόβο σου δηλ να μην σε «μαγνητίζει» και να δημιουργήσεις ένα αίσθημα αγάπης!

Υπάρχουν πολλά.. πολλές φορές σε οδηγεί το ένστικτο της αυτοσυντήρησης!!

Αυτά για τώρα.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2009, 13:17:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ποια μορα μου λετε τωρα...!

ο κομης δρακουλας την μασαει για τσιχλα!




Όντως... ομολογώ χωρίς αιδώ ότι παρά το ότι διάβαζα το Dracula σε μεγάλη ηλικία (35) είχα εφιάλτες για αρκετές μέρες. Βοηθούσε και η εποχή βέβαια (Νοέμβριος μήνας, τα φύλλα των δέντρων έπεφταν, οι ομίχλες και η ψύχρα ήταν παρούσες, πρόσεχα για πρώτη φορά και διάφορα εγκαταλελειμμένα σπίτια από έξω...).

Και μια ερώτηση (ίσως και να το έχω ρωτήσει πάλι, δε θυμάμαι πλέον): διαβάζω συχνά για συντριπτική πίεση στο στήθος την ώρα εκδήλωσης του "φαινομένου". Αυτό μου δημιουργεί την εντύπωση ότι το άτομο στο οποίο αυτό συμβαίνει κοιμάται ανάσκελα. Είναι δυνατόν να κοιμάται κανείς σε αυτή τη στάση;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2009, 08:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είναι δυνατόν να κοιμάται κανείς σε αυτή τη στάση;

Ναι είναι δυνατόν! Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς ότι είναι αδύνατον;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 07/11/2009 08:10:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2009, 18:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Είναι δυνατόν να κοιμάται κανείς σε αυτή τη στάση;

Ναι είναι δυνατόν! Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς ότι είναι αδύνατον;



Απλούστατα γιατί μου είναι εντελώς αδύνατο να κοιμηθώ έτσι, όχι μόνο σήμερα αλλά και σε όλες φάσεις της ζωής μου ως τώρα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2009, 19:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Rankett

Υπάρχει πολύς κόσμος που κοιμάται με αυτόν των τρόπο. Όπως επίσης να είσαι ανάσκελα και με τα χέρια πίσω από το κεφάλι. Ίσως δεν κοιμάσαι με αυτόν τον τρόπο επειδή «νιώθεις» ευάλωτος. Συνήθως όταν νιώθουμε ψυχολογικά ευάλωτοι έχουμε την τάση να θέλουμε να κοιμηθούμε σε εμβρυακή στάση.

Όταν ήμουν μικρός κάπου διάβασα ότι κάποιος που είναι αισιόδοξος και δεν έχει προβλήματα κοιμάται ανάσκελα και με τα χέρια πίσω από το κεφάλι. Όταν ηρθε το βράδι και δοκίμασα να κοιμηθώ ανάσκελα και με τα χεριά πίσω από το κεφάλι συνειδητοποίησα ποσό ανασφάλεια και φόβο είχα μέσα μου!! Μετά προσπαθούσα να κοιμάμαι σε αυτή την στάση επίτηδες για να ξεπερνώ τις ανασφάλειες μου και τις φοβίες μου. Τώρα αυτή η στάση μου είναι πολύ άνετη!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 08/11/2009 19:05:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofilia
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2009, 18:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofilia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kainooria sto forum kai einai to prwto m post....

den diavasa ola ta post...diavasa elaxista...

egw to pa8enw suxna alla oxi akrivws etsi...

egw den koimamai sto apoluto skotadi ka8os exw fovo gia ena allo ''3otiko'' etsi exw anoixto to patzoori to room m einai gemato ka8reutes...apenanti apo to krevati.dipla stin porta kai duo trapezakia me ka8reuti....

polles fores peutontas gia upno kai xwris na eimai polu koorasmeni i polu wra 3aplomeni vlepw mia mauri skia p xwris na fovamai den tolmo na tin koita3w....tin vlepw kai meta den mporw na plisiasw ta matia m panw tis...den niw8w pono kai tetoia an kai ta exw niwsi...ka8e fora einai kati diaforetiko...egw elega oti einai mora..mipws gnwrizei kapoios kati diaforetiko!???!

just you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2009, 18:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sofilia καλώς ήρθες στην παρέα μας .

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish ώστε να είσαι κατανοητή από όλους .

Σ’ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2009, 20:54:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πολύ σπάνια κοιμάμαι ανάσκελα. Πάντα γέρνω απο μια μεριά. Και εμένα μου φαίνεται παράξενο να κοιμάται κανείς ανάσκελα... αλλά τέλος πάντων.
Πάντως το DRACULA μου άρεσε πολύ σαν βιβλίο!(αν και το διάβασα στα 13 μου κ δεν θυμάμαι κ πολλά)

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 09/11/2009 20:57:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2009, 10:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Φιλε Rankett

Υπάρχει πολύς κόσμος που κοιμάται με αυτόν των τρόπο. Όπως επίσης να είσαι ανάσκελα και με τα χέρια πίσω από το κεφάλι. Ίσως δεν κοιμάσαι με αυτόν τον τρόπο επειδή «νιώθεις» ευάλωτος. Συνήθως όταν νιώθουμε ψυχολογικά ευάλωτοι έχουμε την τάση να θέλουμε να κοιμηθούμε σε εμβρυακή στάση.



Δεν είχα ακούσει/διαβάσει ποτέ για τις ψυχολογικές προεκτάσεις των στάσεων ύπνου, αλλά και δεν κοιμάμαι ποτέ σε εμβρυϊκή στάση καθώς την βρίσκω επίσης άβολη. Κοιμάμαι πάντα ακουμπώντας με το πρόσωπο και το στήθος το κρεβάτι έχοντας τα χέρια εκατέρωθεν του κορμού.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2009, 11:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν το καλό εξετάσεις θα δεις ότι τι σώμα μας ανταποκρίνεται πολλές φορές παίρνοντας μια στάση ανάλογα με την ψυχολογία μας. Αυτό είναι κάτι που συμβαίνει όχι μονό όταν πάμε για να ξαπλώσουμε αλλά και γενικότερα!!

Όταν βλέπεις κάτι στην τηλεόραση ή στο σινεμα που σου προκαλεί φόβο ή ανησυχία ..το σώμα μαζεύετε σαν να θέλει να πάρει μια εμβρυακή στάση.

Μην ξεχνάς πως σε αυτή τη στάση νιώθαμε ασφάλεια 9 μήνες στην κοιλιά της μάνα μας.

Από όσο έχω «δει» όλες η στάσεις έχουν κάποια σχέση με την ψυχολογία μας.
Ίσως το «μπρούμυτα» και λέω ίσως ..να δηλώνει «αφήστε με ήσυχο αυτή η στιγμή είναι για το εαυτό μου.. γυρνώ την πλάτη σε όλα και αποτραβιέμαι σε εμένα.»

Επίσης όταν νιώθουμε ένα ψυχολογικό βάρος στο στήθος, με αυτή την στάση την «μπρούμυτα» επειδή το βάρος πέφτει στο στήθος ..είναι σαν να εξισορροπούμε αυτή την ψυχολογική πίεση που πιέζει από μέσα προς τα έξω!!(λέω)


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VANDAMME
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
222 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 04:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω καταληξει πως Μορα και αστρικη προβολη ειναι το ιδιο πραμα ! Με τη μορα ερχεται βουητο οπως και με την αστρικη προβολη !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
giorgakosssss
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 01:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giorgakosssss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalhspera se olous...*** exw er8ei se epafh 3 fores me mia antothta den kserw an einai mora h kati allo prin 4 mhnes...h prwth fora htan sto spiti ths kopelas mou,loipan oi goneis ths kai mou proteine na koimh8oume mazi(ti h8ela kai dexthka??tespa)...kalokairaki anoixta ta para8ira gia drosoula kai se kapoia fash eniwsa kati na me akoumpaei st deksi mou xeri,sthn arxi nomiza pwshtan h smaragda otan prospa8ysa na gyrisw to kefali mou gia na thn koitaksw siniditopoihsa oti den mpwrousana kouni8w eniw8a enan pono sto sth8os kai sta plaura mou,eixa plhrhs antilipsh tou ti ginotan kou tou xronou..meta apo 2 peripou lepta kouni8ikan apo mona tous ta daxtyla ton pidiwn mou kai etsi katalava oti sinil8a..thn epomena mera to prwi eipa sthn kopela ti mou sinevei to vrady kai me perase gia trelo...h alles 2 htan meshmeri alla htan kapos dyaforetikes pali pounasa sto sty8os alla den mporousa na parw anasa,omos mporousa na koinisw mono ta xeria mou...etsi tn stigmh pou arxisia na ta kounaw pros t sth8os mou auth h es8hsh jai o ponos efeugan amesos...
an mporei kapios na mou dosei mia eksighsh gia to ti htan auto(an htan mora h kati allo)8a tou eimai eugnomon...


piece and love...

_________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.
22/12/2009
_________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 03:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε giorgakosssss καλως ήρθες στο φόρουμ

Θα ήταν προτιμότερο να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες ώστε να είναι περισσότερο ευανάγνωστα τα μηνύματά σου.

Καλή συνέχεια.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 14:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε giorgakosssss όλα αυτά που περιγράφεις ανήκουν σε αυτή την κατάσταση που λέω Μόρα…και αυτό είναι κάτι που από ότι φαίνεται το ορίζει μονό ο ένας υπηρέτης.

Αν θες να στο πω με έναν διαφορετικό τρόπο .ήταν μια μπλοκαρισμενη αστρική έξοδος ή δυσαρμονική έξοδος στην 5η διάσταση με μπλοκάρισμα στο φυσικό σώμα!!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 25 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy