ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Αστρική προβολή (μέρος δεύτερο)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 21
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2004, 23:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλησπερα φιλε/η BRAINSTORM.

Θα απαντησω στα ερωτηματα σου και στις αποριες σου.
Οι δονησεις/περιεργες αισθησεις και ηχοι γινονται αισθητοι λιγο πριν μας παρει ο υπνος με την διαφορα οτι πολλοι ανθρωποι κοιμουνται και "χανονται" στα ονειρα αμεσως ενω οποιος καταφερει λιγο πριν τον υπνο οπως εσυ να μη εχει βυθιστει στα ονειρα αλλα η συνειδηση του να ειναι ξυπνια και να εχει κοιμηθει μονο το σωμα τοτε ειναι πολυ πιθανο να βιωσει οτι βιωσες και αν δεν φοβοσουν ναι να εβγαινες και απο το σωμα σου.

Ειναι κατι που εχω βιωσει παρα πολλες φορες και σε εμενα επισης χαλαει γιατι τρομαζω απο κατι η απο τις εντονες δονησεις και τις ακρως περιεργες αισθησεις.
Οσο αφορα που σου κανει εντυπωση που το βιωσες τοσο γρηγορα ενω κανονικα χρειαζεται πολλες προσπαθειες,μπορει να συμβει αν εχει κοιμηθει το σωμα και εισαι σε πολυ καλη χαλαρωση η και τυχαια.
Δεν υπαρχει νομος οτι το καταφερνει καποιος μετα απο πολυ καιρο προσπαθειας,αλλοι το καταφερνουν σε ενα μηνα,αλλοι σε 2 αλλοι σε 3 και αλλοι σε χρονο η χρονια.
Εγω τα καταφερα μεσα σε 3 μηνες κοντα.

Αστρικη προβολη ειναι οταν προβαλεις το αστρικο σου σωμα που μεταφερει την συνειδηση σου η στο αστρικο πεδιο η στο αιθερικο.

Συνειδητο ονειρεμα ειναι οταν καποιος ονειρευεται και εχει επιγνωση οτι ονειρευεται μεσα στο ονειρο και ετσι μπορει να παρει τον ελεγχο του ονειρου,να πεταξει η να βγει απο το σωμα του.
Πριν 3 μερεσ συνειδητοποιησα μεσα στο ονειρο μου επιδη ηταν καπως παραξενα τα πραγματα οτι ονειρευομαι και λεω μεσα στο ονειρο αυτο ειναι ονειρο και παιρνω φορα και πεταω ενω το νιωθω ζωντανο και υπεροχο συναισθημα.
Μετα θελω να παω πιο περα αλλα για καποιο λογο δεν μπορω και τελικα ξυπναω στο κρεβατι μου.

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 01:16:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca
ΦΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.

ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΨΗΛΑ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΦΩΝΗ.ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΚΕΙ.

ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ
ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΩ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ.
ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΥΝΕΝΩΗΘΗΚΑ,ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Η ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ
ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ.(ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ,ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΩΗΘΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΤΙ ΑΡΚΟΥΣΕ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ)

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ(ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΘΟΛΟ)ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ,ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΥΡΟ ΜΟΥ.
Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΖΕΙ.ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ.

ΦΙΛΙΚΑ Rebecca

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 01:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit
Φιλη Ρεβεκα ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΨΗΛΑ.. παντα και μην φοβασε τιποτε.
Οι χαμηλες πτησεις ειναι επιφοβες
ΟΜ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 07:57:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλημερα!

Μιας και μιλατε για πτησεις προς τα ψηλα θα αναφερω τηβ\ν χθεσινη μου εμπειρια.

Ηατν 00 και 40 το βραδυ
οπου ειχα ξαπλωσει και λιγα λεπτα πριν ειχα διαβασει για την αστρικη προβολη.
Ημουν μισοκοιμισμενος και μια στιγμη νιωθω να φευγω απο το σωμα μου και να ανεβαινω προς τα πανω. Ενιωσα απιστευτα ελαφρυς,ενα υπεροχο συναισθημα.
Ειχα την αισθηση οτι δεν ημουν στο δωματιο μου αλλα καπου αλλου.
Επειδη δεν μπορουσα να δω καθολου τυφλος τελειως αντισταθηκα και τοτε αρχιζα να κατεβαινω.
Τοτε νιωθω τον εαυτο μου στο κρεβατι και το σωμα μου να δονειται!
Μετα ανοιξα τα ματια μου.


ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 12:01:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φιλη Ρεβεκα ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΨΗΛΑ.. παντα και μην φοβασε τιποτε.
Οι χαμηλες πτησεις ειναι επιφοβες
Θα συμφωνήσω με την αγαπητή spirit.
Απλώς, για να πετάς ψηλά, χρειάζεται χρόνος και προσπάθεια.

Rebecca, η συνεννόνηση στο αστρικό πεδίο γίνεται όπως την περιγράφεις. Μη σε εκπλήσσει το γεγονός ότι πήγες σε μία άλλη χώρα και δεν ήξερες τη γλώσσα.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 22:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Στεφανε δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω βρει απο το ιτερνετ 4 βιβλια (e books).
Ειναι για την αστρικη προβολη και αν εδιαφερεσαι να στα στειλω.

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 23:53:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca
ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ

ΥΠΑΡΧΗ ΠΕΡΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ; ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΟΤΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ SPIRIT ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

ΦΙΛΙΚΑ Rebecca

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 00:11:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca
ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΣ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ
ΑΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΚΑΙ
ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ

ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

ΦΙΛΙΚΑ Rebecca

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 09:51:47  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Στεφανε δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω βρει απο το ιτερνετ 4 βιβλια (e books).
Ειναι για την αστρικη προβολη και αν εδιαφερεσαι να στα στειλω.

Φίλε Κωστα, το συζητάς; Περιμένω άμεσα το e-mail σου.
Σ' ευχαριστώ πολύ.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 10:37:45  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ
Αγαπητή Rebecca, η συνειδητή αστρική προβολή είναι ένα εγχείρημα, που πρέπει να το επιθυμείς πολύ, για να το επιδιώξεις.
Υπάρχουν αρκετοί που φοβούνται, πολλοί που δεν πιστεύουν κι άλλοι που απογοητεύονται γρήγορα.
Αν και πιστεύω ότι ο δρόμος, που έχουμε ακολουθήσει, είναι χωρίς επιστροφή.
quote:
ΥΠΑΡΧΗ ΠΕΡΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ; ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ
Θα επαναλάβω κάτι που έχω ξαναπεί.
Κάθε φορά που ξυπνάμε, έχουμε επιστρέψει από το αστρικό πεδίο εντελώς ανώδυνα. Δεν υπάρχει λόγος για κανένα φόβο.
Το ότι αισθάνθηκες ότι δεν μπορούσες να ξυπνήσεις, μάλλον έχει να κάνει με το ότι κάποιες φορές το αστρικό σώμα επιστρέφει στο φυσικό, αλλά βρίσκεται εν μέρει εντός κι εν μέρει εκτός αυτού, πράγμα το οποίο συμβαίνει κάπου κάπου, χωρίς κανένα λόγο ανησυχίας, όμως.

quote:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ SPIRIT ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ
Να είσαι καλά.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cybershamangr
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 11:54:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cybershamangr
Γεια χαρά σε όλους,

Χθες παρακολούθησα την εκπομπή του Κ. Χαρδαβέλλα σχετικά με τα όνειρα και με χαρά διαπίστωσα την συμμετοχή του Ι. Συρίγου, του Γιάννη που έχει γράψει και εδώ στο forum για όσους δεν τον γνωρίζουν. Μια μετρημένη και σοβαρή συμμετοχή θα έλεγα.

Λαμβάνοντας υπόψη την δήλωση του Κου Χαρδαβέλλα σε προηγούμενη εκπομπή του, ότι θα υπάρχει και θέμα σχετικό με την Α.Π, θα ήθελα να ευχηθώ την συμμετοχή του Γιάννη και σε εκείνη την εκπομπή όταν γίνει, ώστε να βοηθήσει σε μια επικοδομιτική συζήτηση που θα ωφελήσει και όλους εμάς που ασχολούμαστε και συζητάμε για αυτά τα θέματα.

Η συμμετοχή σε μια τέτοια εκπομπή ατόμων όπως του Γιάννη, της Παγώνας αν ήταν δυνατό, και άλλων που έχουν και θεωρητικές γνώσεις και εμπειρίες, νομίζω πως είναι χρήσιμη και μπορεί να δώσει και ερεθίσματα για να επεκτείνουμε την σχετική συζήτηση.

Η Ελπίδα πεθαίνει προτελευταία. Τελευταία πεθαίνει η Προσπάθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 14:02:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Χθες παρακολούθησα την εκπομπή του Κ. Χαρδαβέλλα σχετικά με τα όνειρα και με χαρά διαπίστωσα την συμμετοχή του Ι. Συρίγου, του Γιάννη που έχει γράψει και εδώ στο forum για όσους δεν τον γνωρίζουν. Μια μετρημένη και σοβαρή συμμετοχή θα έλεγα.
Δυστυχώς δεν είδα τη χθεσινή εκπομπή.

Με χαρά μου, όμως, ακούω, φίλε cybershamangr, πως εκεί ήταν ο Γιάννης Συρίγος, ο οποίος είναι το ίδιο πρόσωπο, που υπέγραφε ως JohnS, εδώ στο forum.

Με αφορμή, λοιπόν, την παρατήρηση αυτή, καλώ το φίλο Γιάννη και όποιον άλλον πραγματικά ενδιαφέρεται, για το θέμα, να καταθέσουν στο forum, τις απόψεις τους.

Και πιστέψτε με, φίλοι μου, όλοι εσείς που γνωρίζετε, αλλά ίσως έχετε κάποιους ενδοιασμούς να γράψετε αυτά που ξέρετε, μάς βοηθάτε όλους εμάς, σε βαθμό που ούτε εσείς οι ίδιοι ίσως δεν καταλαβένετε, όταν συμβάλλετε με την εμπειρία σας και τις απόψεις σας.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 19:07:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
"Στεφανε δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω βρει απο το ιτερνετ 4 βιβλια (e books).
Ειναι για την αστρικη προβολη και αν εδιαφερεσαι να στα στειλω."

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Razielle
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
57 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 19:43:21  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους,
συγχαρητήρια που συνεχίζετε τις προσπάθειες σας!

Από τότε που έχω να γράψω, είχα τρεις εμπειρίες (δε γνωρίζω αν ήταν αστρικές προβολές) που μου συνέβησαν μεσημεριανές, κυρίως, ώρες. Αν και δε τις θεωρώ τόσο σημαντικές για όσους έχετε προχωρήσει πολύ περισσότερο, θα θελα να τις μοιραστώ μαζι σας..

Στην παλαιότερη απο τις τρείς εμπειρία, απλά ανασήκωσα το αστρικό κεφάλι μου, αλλά στη προσπάθεια να σηκώσω και το υπόλοιπο αστρικό σώμα, άνοιξαν τα μάτια μου και ξύπνησα. Αυτό θυμάμαι να μου έχει συμβεί δυστυχώς κι άλλες φορές..

Στη δεύτερη βρέθηκα όρθια στο δωμάτιο μου, αλλά έβλεπα με δυσκολία, όπως βλέπει κάποιος με 5 βαθμούς μυωπίας χωρίς τα γυαλιά του. Οπότε αφού δεν έβλεπα, ξύπνησα.

Στην τρίτη και πιο πρόσφατη εμπειρία, πάλι στο δωμάτιο μου, έβλεπα καθαρότατα, και όλα τα πράγματα ήταν στη θέση τους. Όμως, μόλις κοίταξα έξω απο το παράθυρο, αντί να δω το ταρατσάκι που θα έπρεπε φυσιολογικά να υπάρχει, είδα οτι βρισκόμουν σε ένα ψηλό οίκημα, απ' όπου φαινονταν οι σκέπες κάποιας χιονισμένης βοριοευρωπαικής πόλης, με σκουρόχρωμα (μπορντό/βυσσινί) κτίρια. Η αίσθηση που είχα ήταν σαν να βρισκόμουν κάπου σε κάποια "φυλακή",...Σήμαίνει κάτι αυτό;


Υ.Γ. Συγχαρητήρια σε όσους διατηρούν τον αρχικό τους ενθουσιασμό και δεν πτοούνται από τις πρώτες αποτυχημένες προσπάθειες!

Υ.Γ.2 Βρισκόμαστε ήδη στην 19η σελίδα, έχοντας συγκεντρώσει πολύτιμες -πιστεύω- απόψεις και πληροφορίες. Μήπως όμως, για ευκολότερη πλοήγηση, να αλλάζαμε topic..?


The road goes ever on ... (Bilbo Baggins-J.R.R.T.)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 19:43:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
quote:

ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΣ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ
ΑΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΚΑΙ
ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ

ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

ΦΙΛΙΚΑ Rebecca



Καλησπερα αγαπητη Rebecca.

Ναι ισως να βρισκομουν σε ενα αγνωστο μερος η σε μια διασταση αλλα το φρικιαστικο ηταν οτι δεν εβλεπα καθολου!!!
Το ιδιο εγινε και χθες μετα απο την εκπομπη του Χαρδαβελα για τα ονειρα.
Αγαπητη φιλη αν σε τρομαζει η αστρικη προβολη καλο θα ηταν να μαθεις πρωτα τα παντα για αυτην δηλαδη τα συμπτωματα,τις διαστασεις,τις εμπειριες που βιωνουν οσοι προσπαθουν και μετα να προσπαθησεις να το πετυχεις.
Λενε οτι το μονο που εχεις να φοβασαι ειναι ο ιδιος ο φοβος.

Τα βιβλια που προσφερω στον φιλο Στεφανο και ειναι ξενα οποιος αλλος ενδιαφερεται ευχαριστως να τα στειλω,
Εξηγουν την αστρικη προβολη,δινουν τεχνικες και γενικως ειναι πολυ καλα!

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Edited by - Κωστας on 19/05/2004 19:45:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 20:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
quote:

quote:
Στεφανε δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω βρει απο το ιτερνετ 4 βιβλια (e books).
Ειναι για την αστρικη προβολη και αν εδιαφερεσαι να στα στειλω.

Φίλε Κωστα, το συζητάς; Περιμένω άμεσα το e-mail σου.
Σ' ευχαριστώ πολύ.

Ζήσε τη στιγμή!



Τα εστειλα σε αυτο που εμφανιζει το ονομα σου και τελειωνει σε yahoo.gr.
Ελπιζω να τα ελαβες.

Μελος gretel τα ελαβες και εσυ!

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 09:00:03  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε παιδιά εχώ δεν έχω νιώσει τίποτα παρόμοιο. Το μόνο είναι μερικές φορές πάω να κοιμηθώ (ακριβώς στο σημείο που ξεκινάει ο ύπνος) και τινάζομαι απότομα - κυρίως τα πόδια - και ξυπνάω. Ένα άσχετο είναι μερικές φορές (ηθελημένα) "τρέμω" (σαν σε πολύ μεγάλη συχνότητα - σαν να σε περνάει ηλεκτρικό ρεύμα), η καρδιά μου φτάνει τα 190-200 και αισθάνομαι να "ελαφραίνω". Μετά σταματάει και τίποτα (ξύπνιος όλο αυτό-στο κρεββάτι). Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι?

Edited by - stavros_p on 20/05/2004 09:20:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 13:50:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Στην παλαιότερη απο τις τρείς εμπειρία, απλά ανασήκωσα το αστρικό κεφάλι μου, αλλά στη προσπάθεια να σηκώσω και το υπόλοιπο αστρικό σώμα, άνοιξαν τα μάτια μου και ξύπνησα. Αυτό θυμάμαι να μου έχει συμβεί δυστυχώς κι άλλες φορές..
Γεια σου Razielle.
Την ίδια εμπειρία έχω βιώσει κι εγώ.
Πάντα, όμως, ξυπνάω.
quote:
Στη δεύτερη βρέθηκα όρθια στο δωμάτιο μου, αλλά έβλεπα με δυσκολία, όπως βλέπει κάποιος με 5 βαθμούς μυωπίας χωρίς τα γυαλιά του. Οπότε αφού δεν έβλεπα, ξύπνησα.
Δεν έχω βιώσει κάτι τέτοιο, έχω διαβάσει όμως ότι, μερικές φορές, η αστρική όραση δεν είναι η κατάλληλη κι αυτό εξαρτάται από την αστρική προβολή αυτήν καθ' εαυτή.
quote:
Στην τρίτη και πιο πρόσφατη εμπειρία, πάλι στο δωμάτιο μου, έβλεπα καθαρότατα, και όλα τα πράγματα ήταν στη θέση τους. Όμως, μόλις κοίταξα έξω απο το παράθυρο, αντί να δω το ταρατσάκι που θα έπρεπε φυσιολογικά να υπάρχει, είδα οτι βρισκόμουν σε ένα ψηλό οίκημα, απ' όπου φαινονταν οι σκέπες κάποιας χιονισμένης βοριοευρωπαικής πόλης, με σκουρόχρωμα (μπορντό/βυσσινί) κτίρια. Η αίσθηση που είχα ήταν σαν να βρισκόμουν κάπου σε κάποια "φυλακή",...Σήμαίνει κάτι αυτό;
Αυτή η εμπειρία, μάλλον ξεκίνησε ως α.π., αλλά στην πορεία ίσως παρενεβλήθησαν κάποιες προβολές.
Βέβαια, η αίσθηση της φυλακής στο αστρικό πεδίο, έχει αναφερθεί από πολλούς ότι μπορεί να βιωθεί.
Λένε πως ο καλύτερος τρόπος, για να ξεφύγεις είναι να πιστέψεις ότι μπορείς να φύγεις και να μη φοβηθείς.

Ζήσε τη στιγμή!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 13:57:35  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε παιδιά, μπορεί να μου απαντήσει κανείς? Please. Όταν με παίρνει ο ύπνος δεν το καταλαβαίνω. Το ξαναλέω: (σορρυ για το double post): Το μόνο είναι μερικές φορές πάω να κοιμηθώ (ακριβώς στο σημείο που ξεκινάει ο ύπνος) και τινάζομαι απότομα - κυρίως τα πόδια - και ξυπνάω. Ένα άσχετο είναι μερικές φορές (ηθελημένα) "τρέμω" (σαν σε πολύ μεγάλη συχνότητα - σαν να σε περνάει ηλεκτρικό ρεύμα), η καρδιά μου φτάνει τα 190-200 και αισθάνομαι να "ελαφραίνω". Μετά σταματάει και τίποτα (ξύπνιος όλο αυτό-στο κρεββάτι). Ξέρει κανείς τίποτα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 13:58:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τα εστειλα σε αυτο που εμφανιζει το ονομα σου και τελειωνει σε yahoo.gr.
Ελπιζω να τα ελαβες.
Φίλε Κώστα, τα έλαβα πολύ καλά.
Φαίνονται άκρως ενδιαφέροντα και ελπίζω το Σαββατοκύριακο να βρω χρόνο να τα διαβάσω.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 14:09:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ρε παιδιά εχώ δεν έχω νιώσει τίποτα παρόμοιο. Το μόνο είναι μερικές φορές πάω να κοιμηθώ (ακριβώς στο σημείο που ξεκινάει ο ύπνος) και τινάζομαι απότομα - κυρίως τα πόδια - και ξυπνάω. Ένα άσχετο είναι μερικές φορές (ηθελημένα) "τρέμω" (σαν σε πολύ μεγάλη συχνότητα - σαν να σε περνάει ηλεκτρικό ρεύμα), η καρδιά μου φτάνει τα 190-200 και αισθάνομαι να "ελαφραίνω". Μετά σταματάει και τίποτα (ξύπνιος όλο αυτό-στο κρεββάτι). Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι?
Φίλε stavros_p.
Για την πρώτη ερώτηση, η απάντηση είναι απλή. Πιστεύω πως όλοι μας έχουμε βιώσει, στον ύπνο μας, αυτό το απότομο χτύπημα του ποδιού - σα να πέφτω αισθάνομαι πολλές φορές - και ξυπνάμε.
Αυτό συμβαίνει, επειδή το αστρικό σώμα επέστρεψε απότομα στο φυσικό και μας τραντάζει το σώμα.

Σχετικά με το "τρέμουλο" και το "έντονο χτύπημα της καρδιάς", δυστυχώς, δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 14:52:39  Εμφάνιση Προφίλ
[Δεν έχω κάνει ποτέ "συνειδητή" ΑΠ ούτε ξέρω τίποτα για διαλογισμό ή τσάκρα κλπ... Είναι δυνατόν να κάνω συνειδητή αστρική προβολή χωρίς να κάνω τίποτα "μαθήματα" κλπ...?]
-Δεν καταλαβαίνω την στιγμή που πάει να με πάει ο ύπνος ούτε μπορώ να "σταματήσω" το ξύπνημα. Όσοι μπορείτε, συμβουλές (για "εύκολη" ΑΠ)
-Κοίτα, γι'αυτό που είπες πριν. λέω μήπως "πήγε να αρχίσει" μια ΑΠ, γιατί το είχα διαβάσει σ'αυτό το thread (ή στο πρώτο της αστρικής προσβολής) [στα αγγλικά ήταν] ότι είναι ένα στάδιο πριν την ΑΠ. Λέω να νιώθει κανείς ένα ολοένα και αυξανόμενο "τρεμούλιασμα - ανατριχίλα" (δεν είναι ακριβώς αυτή η λέξη - δεν κουνιέσαι ούτε τρέμεις πραγματικά (έτσι μου φαίνεται- λέω για "εσωτερική υψίσυχνη δόνηση" - πάλι δεν μπορώ να το πώ καλά) : σαν να σε διαπερνάει ηλεκτρικό ρεύμα ("τζτζτζτζτ!!!...) και να νιώθεις τους χτύπους της καρδιάς να χτυπάν κόκκινο (190+ - στο περίπου. ΥΓ: δεν έχω κανένα πρόβλημα υγείας, πχ. στην καρδιά ή κάτι άλλο παθολογικό...) χωρίς όμως να το "προσπαθείς να έχεις ταχυπαλμία και χωρίς καθόλου φόβο". Ταυτόχρονα νιώθω να ελαφραίνω συνεχώς, αλλά κάτι γίνεται και σταματάει (άμα τύχει πχ να κουνηθώ λίγο, ή να σκεφτω κάτι...". Σημειώνω ότι αυτό γίνεται με πλήρη συνείδηση στο κρεββάτι (το βράδυ κυρίως).
Για το απότομο τίναγμα και ξύπνημα να σημειώσω ότι είναι σαν να έχω κοιμηθεί δευτερόλεπτα (και έτσι είναι, γιατί κοιτάω το ρολόι μετά) και δεν θυμάμαι τίποτα σαν όνειρο... Μετά κοιμάμαι κανονικά... (ασυνείδητα όνειρα...). Τι λέτε?

Edited by - stavros_p on 20/05/2004 18:33:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 20:29:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
-Δεν καταλαβαίνω την στιγμή που πάει να με πάει ο ύπνος ούτε μπορώ να "σταματήσω" το ξύπνημα. Όσοι μπορείτε, συμβουλές (για "εύκολη" ΑΠ)
stavros_p, αυτό νομίζω είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα όλων μας.

Είναι πιθανόν να "πήγε να αρχίσει" μία συνειδητή α.π.
Απλώς, προσωπικά, δεν έχω βιώσει αυτά τα συμπτώματα.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 21:02:35  Εμφάνιση Προφίλ
Ήταν "έντονο" (σαν να φτάνει κανείς σχεδόν σε "έλλειψη βαρύτητας") αλλά διψούσα, κουνήθηκα λίγο (κανονικά εννοώ - όχι το αιθερικό σώμα...) και σταμάτησε αμέσως. Μετά κοιμήθηκα κανονικά (με "ασυνείδητα" (έτσι τα λένε;) όνειρα). Όσον αναφορά το "απότομο ξύπνημα με τίναγμα των ποδιών" έχει συμβεί αρκετές φορές (καμιά 20αριά τουλάχιστον, και λίγο λέω) και πάντα βράδυ, λίγο αφού ξαπλώσω. Κρατάει πολύ λίγο, ας πούμε ότι ξαπλώνω 23:00, 23:10 κοιμάμαι, 23:14 ξυπνάω με αυτό το "τίναγμα" (νοιώθω ότι "κοιμόμουν"). Πάντως αυτό το απότομο δεν είναι και πολύ ευχάριστο.
Απ'ότι διάβασα, για να επιτύχει κανείς συνειδητή ΑΠ, χρειάζεται πολύς καιρός (μήνες ή χρόνια...). Δεν μου έχει τύχει μέχρι τώρα συνειδητή ΑΠ και δεν ξέρω (ναι διάβασα και τα δύο τοπικ για ΑΠ) τι χρειάζεται για να αυξηθούν οι πιθανότητες να "δεί" (εννοώ ότι άμα δεν κάνει τίποτα, λογικά δεν θα δεί και τίποτα).
Επίσης, διάβασα ότι καλύτερες ώρες είναι το πρωί πριν ξυπνήσει κανείς. Αυτό δεν το καταλαβαίνω γιατί σε εμένα τουλάχιστον, όταν ξυπνάω, δεν ξανακοιμάμαι εύκολα και πρέπει να σηκώνομαι και πρωί...
Με τα αρχεία wav έχετε κανένα αποτέλεσμα ή όχι? Γιατί εμένα που άκουσα λίγο, "δεν παίρνω χαμπάρι τίποτα".
Πρέπει κανείς να "προσπαθεί" ή απλώς να σκέφτεται π.χ. κάθε βράδυ ότι "ανεβαίνει", και αν του συμβεί ΑΠ καλώς, αν όχι, κοιμάται κανονικά??
Τελοσπάντων, αρκετά σας κούρασα με την πολυλογία μου, θα ήθελα κάποιες απαντήσεις (από όσους έχουν εμπειρία (κάποια έστω))!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2004, 23:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Φιλε stavros_p καλησπερα.

Ειναι πολυ φυσικο να εχεις πολλα ερωτηματα μιας και εισαι στην αρχη.
Εγω μπορω να σου απαντησω σε ενα αλλα απο κει και περα πρεπει μονος σου να διαβασεις τι ειναι η αστρικη προβολη,ποια τα συμπτωματα και γενικα να μαθεις οτι μπορεις για αυτην πριν ασχοληθεις και μετα θα σου λυνουμε και εμεις οταν μπορουμε τις αποριες σου.

Αυτο που περιεγραψες σαν εσωτερικη τρεμουλα ειναι κατι που το εχω βιωσει πολλες φορες πριν τον υπνο και θεωρεται συμπτωμα της αστρικης προβολης και ειδικα το αισθημα οτι εισαι ελαφρυς.
Μπορει να συμβει ακομα κι αν δεν ασχολεισαι πολυ καιρο επειδη ησουν πολυ χαλαρος σωματικα η και πνευματικα.

Μπορεις να διαβασεις την αρχη της σελιδας για να μαθεις λιγα περισοτερα για την αστρικη προβολη και να μπεις επισης σε αυτα τα σαιτ:


http://www.whiteoakdesign.com/timekillers/astral/index2.html


http://www.astralvoyage.com/projection/index.html


ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 08:49:17  Εμφάνιση Προφίλ
Απ' ότι βλέπω από τεχνικές (στα αγγλικά sites) έχει να φάν και οι κότες, αλλά τις περισσότερες από αυτές τις βρίσκω "λίγο" ανεφάρμοστες. Λογικά άμα "φαντάζεται" κανείς ότι είναι "έξω" ή ότι "φεύγει", θα δουλέψει? (με τον καιρό).
Άμα ονειρεύεσαι κανονικά και προσπαθήσεις να "δείς" αν ονειρεύεσαι (π.χ. τραβόντας το δάχτυλο) μπορεί να ξεκινήσεις ΑΠ?
Γιατί κάποιο όνειρο είδα την νύχτα, "σκέφτηκα" να τραβήξω το δάκτυλό μου αλλά εκεί ακριβώς ξύπνησα (εντελώς)!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 10:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλημερα.

Ετσι γινεται στην αρχη φιλε οταν καποιος συνειδητοποιησει οτι ονειρευεται,ξυπναει αμεσως! Με ασκηση σιγα σιγα με τον καιρο θα καταφερεις να ελεγχεις το ονειρο και ετσι μετα να κανεις και αστρικη προβολη.
Προσωπικα αυτο το εχω καταφερει τρεις φορες μονο!!
Οσο αφορα τα σαιτ που σου εδωσα ειναι αρκετα καλα για να καταλαβεις τι ειναι ακριβως η αστρικη προβολη και ποια τα συμπτωματα της.
Βασικο για να καταφερει καποοιος να βγει απο το σωμα του ειναι να εχει χαλαρωσει σωματικα 100% και το μυαλο του να ειναι επικεντρωμενο μονο σε μια σκεψη,εναν στοχο,μια εικονα.
Δεν προκειται να ελευθερωθει το αστρικο σωμα αν εχουμε ενταση στο σωμα μας γιατι πολυ απλα αυτο μας κανει να το σκεφτομαστε και ο σκοπος μας ειναι να χαλαρωσουμε το σωμα τοσο πολυ ωστε να μουδιασει και να μην το αισθανομαστε ωστε η συνειδηση μας να απελευθερωθει με το αστρικο σωμα.
Για αυτο εχεις βιωσει κατα την γνωμη μου λιγο πριν τον υπνο τα συμπτωματα που περιεγραψες γιατι τοτε εισαι πολυ χαλαρος και χωρις πολλες σκεψεις στο μυαλο. Αν καταφερεις ενω εισαι σε αυτο το σταδιο πριν του υπνου να εχεις ξυπνια την συνειδηση σου τοτε θα βγεις

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 10:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
quote:

quote:
Τα εστειλα σε αυτο που εμφανιζει το ονομα σου και τελειωνει σε yahoo.gr.
Ελπιζω να τα ελαβες.
Φίλε Κώστα, τα έλαβα πολύ καλά.
Φαίνονται άκρως ενδιαφέροντα και ελπίζω το Σαββατοκύριακο να βρω χρόνο να τα διαβάσω.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Ζήσε τη στιγμή!



Καλημερα και σε σενα φιλε Στεφανε!
Ειναι παρα πολυ καλα τα βιβλια που σου εστειλα και σου δινουν να καταλαβεις περισοτερο την αστρικη προβολη,τα συμπτωματα,τον τροπο που χρειαζεται για να την πετυχεις.
Θα περιμενω εντυπωσεις

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 10:58:05  Εμφάνιση Προφίλ
Κώστα, αν και είμαι ακόμα στην (πολύ) αρχή (απ' το Εσοτέρικα έμαθα για την αστρική προβολή), αν θέλεις μπορείς να μου στείλεις και μένα τα e-books (pdf) που έστειλες στον Στέφανο? Για την διεύθυνση κοίτα τα email σου.

Edited by - stavros_p on 21/05/2004 11:01:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 11:10:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλημερα φιλε παλι.
Δεν ειμαι σπιτι μου τωρα το βραδακι που θα παω θα στα στειλω.
Ετσι αρχισα και εγω να εξασκουμαι στην αστρικη προβολη πρωτα διαβασα και εμαθα για αυτην οσα πιο πολλα μπορουσα. Φυσικα αιτια εγινε αυτα που βιωνα πριν μαθω για την αστρικη προβολη τα οποια ηταν συμπτωματα της αστρικης προβολης και συνειδητα ονειρα.

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 21 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy