ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ε
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 03:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΤΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΧΟΥΝ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ

ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ

ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΞΕΛΗΣΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ

ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΛΕΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΘΕΡΙΕΥΟΥΜΕ,ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΝΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ Ε ΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΕΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ

ΣΥΜΦΩΝΩ,ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΠΙΘΑ
,ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΚΡΗΞΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ,ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΗ

ΠΡΟΣΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΕΥΗΣΥΧΑΣΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΖΗΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Υ.Γ.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΔΕΧΕΣΕ
ΜΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 08:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας κ απο αυτο το τοπικ.
Βρηκα ενα μεγαλο αρθρο στο διαδικτιο που δινει πολλες απαντησεις. Δυστηχως δεν γινεται προφανως copy paste απο τη συγκεκριμενη σελιδα.
Οποιος εχει την υπομονη να το διαβασει ολο, θα βρει και απαντηση για το θεμα ΜΥΘΩΔΕΙΑ! (ειναι μεγαλο αλλα ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!!!)

Ελπιζω να εχετε την υπομονη να το διαβασετε, γιατι πραγματικα ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ να μου πει καποιος τη γνωμη του σχετικα μ αυτο το "ΜΥΝΗΜΑ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΩΝ".

Σας παρακαλω ας το διαβασει καποιοςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανυπομονω!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 09:00:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνωμη βρε παιδια, απο την ανυπομονησια μου να "στειλω" το μυνημα μου ξεχασα να γραψω το url:

http://lefterispaliginis.tripod.com/OLYMPIOS_EPIKOINWNIA/

περιμενω λοιπον.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sirias
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 10:44:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sirias  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπήκα στη διευθυνση που υπόδειξες και ομολογώ ότι είναι άκρως ενδιαφέρον. Ωστοσο δεν κατάλαβα...........ποιός ρωτάει και ποιός υποτίθετε ότι απαντάει? Και γενικώς τι είναι αυτή η ιστοσελίδα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eco90157
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 14:49:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eco90157  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MHPWS JEREI KANEIS POY MPORW NA BRW TO BIBLIO 'KOSMOSKAFOS STAGEIRO E'?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 15:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε eco90157 θα σε παραπέμψω στο εξής topic Οργανων Οργανο στο οποίo εκτός απο το πώς θα βρείς το βιβλιο που ψάχνεις θα δείς και με τι περίπου πραγματεύεται.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 22:41:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΣΚΑΝΑΡΕΙ ΤΟ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΑΓΥΡΟΝ Ε,ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΚΑΘΕΔΡΑ.ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙ Ε κ.λ.π.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1.5ΜΒ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 23:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΧΩ ΣΚΑΝΑΡΕΙ ΤΟ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΑΓΥΡΟΝ Ε,ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΚΑΘΕΔΡΑ.ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙ Ε κ.λ.π.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1.5ΜΒ

που να στειλω μηνυμα? εδω? στο ε-μαιλ σου? καπου αλλου? σε παρακαλω, ενδιαφερομαι παρα πολυ!!! το ε-μαιλ μου ειναι michael_fanou@hotmail.com .ευχαριστω, Μιχαλης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 00:14:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
alastis_g7@hotmail.com

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 01:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν μπορείς στείλτω και σε εμένα themis13gr@yahoo.gr

Θαρσείν χρή ταχ΄ αύριον έσετ΄ άμεινον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 03:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μενα και μενα σε παρακαλώ
masterakos3_@hotmail.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 05:19:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
beyonddddddd!!!!!!
Στειλε το και σε μενα plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

fairylandgr@yahoo.co.uk

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 11:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ..ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ SITE ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΜΕΣΑ..
ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ..
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ Ε,ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 02:59:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ..ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ SITE ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΜΕΣΑ..
ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ..
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ Ε,ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ..

ok, θα περιμενω με ανυπομονησια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 16:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΘΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AEGEWN VRIAREW
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 20:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AEGEWN VRIAREW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CyLight στειλτο και σε μενα στο wetpanagiotis@hotmail.com

AEVΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo_hellas
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 23:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo_hellas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Cylight στειλτο καισε εμενα σε παρακαλω.nikos_6@msn.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo_hellas
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 00:02:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo_hellas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
vre cinderella πως ανακάλυψες αυτό το κειμενο?ειναι τρομερά ενδιαφέρον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 00:42:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Apollo_hellas το ανακαλυψα απλως ψαχνωντας στο νετ....
Και επειδη ακριβως ειναι πολυ ενδιαφερον θα ηθελα οποιοι το διαβασαν να κανουν σχολια να το συζητησουμε...σας παρακαλωωωωωω!!!!!!!
Πιστευω οτι οντως υπαρχουν ατομα που δεχονται μυνηματα...και καποια απο αυτα που λεει ισως αληθευουν αλλα πιστευετε οτι οντως μιλαει κυριολεκτικα η συμβολικα?
Γενικα ποια η γνωμη σας για ολα αυτα?
Εμαθα οτι παρομοια πραγματα γραφει στα βιβλια του ο Κυριος Καλογερακης ο οποιος ακουγεται οτι ηταν μπροστα σε πολλες στιγμες που λαμβανονταν τετοιου ειδους μηνηματα.
Εχει διαβασει κανεις καποιο βιβλιο του?
Γενικως...ποια η γνωμη σας?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 00:54:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαβαστε βρε παιδια αυτο το κειμενο γιατι θα σκασω επιτελους!
Αλλωστε νομιζω οτι εχει να κανει μαυτο που θελουμε ολοι να μας στιλει η beyond. Γιατι δεν διαβαζετε κ αυτο να τα διασταυρωσουμε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 01:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια, ουτε εγω το εχω παρει ακομα!!! περιμενω οπως και εσεις!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 01:29:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια, ουτε εγω το εχω παρει ακομα!!! περιμενω οπως και εσεις!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 03:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
cylight εννοω το κειμενο που βρισκεται στη σελιδα
http://lefterispaliginis.tripod.com/OLYMPIOS_EPIKOINWNIA
ας το διαβασει καποιος επιτελουςςςςςςςςςς plzzzzzzzz

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 05:08:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδώ και πολύ καιρό έχω διαβάσει το κείμενο , καθώς και τα κείμενα του Καλογεράκη.
Το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον και είμαι διατεθειμένος να συζητήσω το θέμα.
Το κείμενο είναι αρκετά μεγάλο και η ιστοσελίδα δεν προσφέρει Copy/paste .
Παρόλα αυτά το κατέβασα με κάποιο τρόπο και το αναδημοσιεύω στο σάιτ
http://www.geocities.com/criszus3/e.html
Απο κει μπορεί όποιος θέλει μπορεί να το κατεβάσει και να το μελετήσει / επεξεργαστεί όπως θέλει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 15:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O BEYOND EINAI AΡΡΕΝ ..
ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ,ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΤΟΜΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΟΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΗ-ΠΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΟΡΗΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΗΨΕΙΣ ΤΕΤΟΙΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ,ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΤΡΟΠΟ ,ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΗΤΟ ΕΧΩ(ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΓΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ..),ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΝ ΤΑ ΚΡΙΝΩ ΑΥΣΤΗΡΑ ΣΑΝ ΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΛΗΦΘΗΣΑΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ,ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΟ,ΜΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ Η ΜΙΑ ΚΒΑΝΤΙΚΗ ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alf_nikaia
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 18:51:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alf_nikaia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
21 Ιουλίου
2004,σύνοδος:Δίας,Σελήνη,Άρης,Κρόνος,Ερμής,Ήλιος,Αφροδίτη.Αποτέλεσμα:θα αφυπνιστούν όλοι όσοι έχουν ελληνικά γονίδια.Στην Ιταλία, στην Γαλλία (περιοχή Μασσαλίας) και τη χώρα των Βάσκων θα υπάρξουν μεγάλα προβλήματα.Οι Ευρωπαίοι πολιτικοί ηγέτες,όταν δουν αυτήν την εξέλιξη,ιδίως απ’την Ελλάδα,δεν θα ξέρουν που να κρυφτούν.
15 Οκτωβρίου 2004,σύνοδος:Σελήνη,Ερμής,Ήλιος,Άρης,Δίας,Αφροδίτη,Κρόνος.

Δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί αυτή η ημερομινία αλλά η Βάσκοι ζήτησαν και επισίμως στην Ισπανική κυβέρνηση την απόσχησή τους και δημιουργία ανεξαρτητου κράτους πλέον (Αν και είναι ημιαυτόνομη). Η Ισπανία αρνήθηκε λέγοντας πως αν δεχτούν το ίδιο θα κάνουν και οι Καταλανοί. Μήπως είναι αυτό ενα όντως μεγάλο πρόβλημα για τους Ευρωπαίους πολιτικούς;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 22:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
http://lefterispaliginis.tripod.com/OLYMPIOS_EPIKOINWNIA
ας το διαβασει καποιος επιτελουςςςςςςςςςς plzzzzzzzz

Καλέ πως κάνεις έτσι?
Το σάϊτ αυτό είναι γνωστό και έχει ξανασυζητηθεί.
Αφού έχεις τόσο αγωνία για τις απόψεις των άλλων ρίξε μια ματιά εδώ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=2&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=1629
Το θέμα αυτό αναλύεται στη σελίδα 2. Ελπίζω να βοήθησα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 07:45:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνωμη αγαπητε Beyond δεν ξερω γιατι ειχα την εντυπωση οτι εισαι κοπελα!
Avallon, ε οχι και πως κανω ετσι!! Παντου γυρω μας πλεον συζητουνται τα μυνηματα που λαμβανουν διαφοροι...οπου υπαρχει καπνος κατ εμε υπαρχει κ φωτια...Κοιτα γυρω σου ποσος κοσμος ξαφνικα αρχησε να ψαχνει τα αρχαια κειμενα!!
Στο κατω κατω αυτο το κειμενο ειναι μια νεα κοσμογονια...φυσικα και με ενδιαφερει η γνωμη των αλλων και εσενα προφανως μιας και εισαι εδω μεσα και διαβαζεισ γνωμες αλλων!
Το τοπικ που λες να διαβασω το εχω διαβασει ηδη αλλα εκει ασχοληθηκαμε με αλλο κειμενο, με ενα pdf που κυκλοφορησε της Ο.Ε.Α.

Beyond αμα καταφερεις και μαθεις καποιον τετοιο "περιεργο" τοπο και εγω μεσα ειμαι να το ερευνησουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noelia
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 17:12:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noelia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά το θέλω κι εγώ το σημείωμα gadalf80@hotmail.com

Ό,τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατό...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Phantom II
Μέλος 1ης Βαθμίδας


70 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 18:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom II  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Apo th stigmh poy anaferei "katalogo dynamewn" me "asterismous" o an8rwpos exei mesanyxta apo astronomia. H fainomenikh omadopoihsh astrwn apo th Gh, den exei kammia sxesh me tis apostaseis pou exei to ena me to allo... Pali kala pou den ebale kai wroskopio...! An ka8hsoume na to analysoume grammh pros grammh oi mparoufes ayxanontai...

Eleos!
Ligh sobarothta re paidia de blaptei...!


______________
ΜΑΧΙΜΩΤΑΤΟΙ ΟΙ ΙΣΧΥΟΝΤΕΣ (Αριστοτέλης)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1870117
Maintained by Digital Alchemy