ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Οι αλαφροΐσκιωτοι
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
anaksounamoun
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2018, 23:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και σε μενα εχει τυχει πολλες φορες να μυριζω αρωματα,γυναικεια συνηθως.κοιταω γυρω μου αλλα τιποτα,κανεις.επισης απ την ακρη του ματιου μου πιανω συνεχως κινησεις.γυρναω να δω,αλλα τιποτα.επισης καποιες φορες,νιωθω μια παγωμαρα στην ατμοσφαιρα.ενα ξαφνικο κρυο αερακι.στο δωματιο μιλαμε τωρα.οχι εξω.δεν ξερω,παραισθησεις δεν νομιζω να ειναι.δεν εχω καποιο προβλημα για να εχω παραισθησεις.αλλα το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια.το καλυτερο ολων ομως ειναι οτι ακουω και βλεπω ταυτοχρονα μια λεξη,αριθμο.δηλαδη οταν διαβαζω κατι στον υπολογιστη,τυχαινει μια συγκεκριμενη λεξη η αριθμο,να την ακουω ταυτοχρονα και απο το ραδιοφωνο.στις διαφημισεις συνηθως.και συμβαινει πολλυ συχνα.τωρα τελευταια οχι και τοσο.η δικη μου αποψη ειναι οτι καποιος μου στελνει μυνηματα μεσω των λεξεων.η προστασια που εχω,ειναι υπερβολικα δυνατη.ας μην μπω σε λεπτομερειες δεν χρειαζεται.απλα το ξερω και το βιωνω.



αυτό που λες με τα γράμματα και τους αριθμούς λέγεται συγχρονισμός..και το παθαίνουν όλο και πιο πολυ άνθρωποι από το 2012...επειδή ξυπνάνε πνευματικά για κάποιο άγνωστο λόγο...όσο για τα παραπάνω έχω και εγώ κάποιες ικανότητες που μέρα παρά μέρα μεγαλώνουν..αναρωτιέμαι συχνά αν πρόκειται για παιχνίδια του μυαλού αλλά έπειτα έχω σημάδια και αποδείξεις ότι βρίσκομαι στο σωστό δρόμο και ότι μπορεί να είναι αληθινά..δεν έχω καταλάβει ακόμα πολλά το μόνο σίγουρο είναι ότι ακούω την εσωτερική μου φωνή...αυτή πρέπει να ακούς και εσύ..θα σε κατευθύνει και έχε τα μάτια σου ανοιχτά για σημάδια..επίσης καλύτερα να μην τα λες παραέξω..γιατί "αν ο καλός έχει δυνάμεις..τότε υπάρχει και κακός με δυνάμεις..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2018, 14:07:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχω άσχημη εμπειρία με τις αστρικές οντότητες που παίζουν με τους ανθρώπους. Αν υπάρχουν στον υλικό κόσμο καλοί και κακοί τότε μάλλον το ίδιο συμβαίνει και στις άλλες διαστάσεις. Όπως δεν υπάρχουν μόνο κακοί σε αυτόν τον κόσμο το ίδιο συμβαίνει και στα μετα-φυσικά πεδία.

Σαν τί άσχημη εμπειρία δηλαδή?

Σε βίασε κανας δι-αστρικός σατανάς στο άυλο πεδίο?


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy