ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 EUROVISION 2010
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2010, 22:40:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΤΖΙΜΙ ΤΖΑΜΠ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ... ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΠΡΟΒΟΛΗΣ.


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2010, 10:21:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΦΩΝΩ !!

ΑΛΛΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΚΛΟΟΥΝ
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒEI ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ

CHARMED


Edited by - CHARMED3 on 31/05/2010 10:22:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2010, 11:43:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΣΥΜΦΩΝΩ !!

ΑΛΛΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΚΛΟΟΥΝ
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒEI ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ

CHARMED


Edited by - CHARMED3 on 31/05/2010 10:22:51


τον ειχαν ηδη μπαγλαρωσει...
λεω να ανοιξουμε ενα θεμα για αυτον τον τυπακο, και να παραθεσουμε βιντεακια για τις "εκπληκτικες" εμφανισεις του!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2010, 12:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν θα αποχωρήσει η Eλλάδα από την Eurovision

Σύμφωνα με το oikotimes.com η Ελλάδα θα συμμετέχει στον διαγωνισμό τραγουδιού της Eurovision το 2011. Η ιστοσελίδα αναφέρει όχι μόνο δηλώσεις των υπευθύνων της κρατικής τηλεόρασης, αλλά υποστηρίζει πως οι πληροφορίες επιβεβαιώνονται και από την οργανωτική επιτροπή της EBU. Εκτός από την Ελλάδα, θετικά....

έχουν απαντήσει το Βέλγιο, η Κύπρος, η Δανία, η Εσθονία, η Φινλανδία, η Γερμανία, η Ρουμανία, η Ισπανία και η Σουηδία. Η σελίδα υποστηρίζει πως η Ουγγαρία έχει εκδηλώσει πως επιθυμεί να επιστρέψει μέσα από το κρατικό ομογενειακό κανάλι της χώρας Duna TV. Ενδιαφέρον παρουσιάζει η πληροφορία που θέλει την Ανδόρα να απέχει από τον διαγωνισμό. Υπεύθυνοι στην ιστοσελίδα esctoday.com γράφουν πως ο κρατικός σταθμός αντιμετωπίζει οικονομικές δυσκολίες.

Τις τελευταίες εβδομάδες κυκλοφορούσαν φήμες που ήθελαν την ΕΡΤ να αποχωρεί από τον θεσμό. Μονόστηλα σε εφημερίδες ανέφεραν πως ο νέος γενικός διευθυντής και ο Υπουργός Πολιτισμού και Τουρισμού κ. Πέτρος Γερουλάνος ήταν υποστηρικτές της αποχώρησης. Η είδηση είχε προκαλέσει ποικίλες αντιδράσεις. Την είδηση αποχώρησης αναφέρει σε σχετικό δημοσίευμα και η Ντέπυ Γκολεμό στην χθεσινή έκδοση της Real News.

Να σημειώσουμε πως οι τρεις μεταδόσεις (δύο ημιτελικοί και τελικός) της Eurovision ανέβασαν σημαντικά τα ποσοστά τηλεθέασης και το μερίδιο αγοράς της κρατικής τηλεόρασης. Η ΝΕΤ φιγουράρει για την εβδομάδα που μας πέρασε στην δεύτερη θέση, γεγονός που αναμένεται να επαναληφθεί για φέτος μόνο κατά την διάρκεια του Μουντιάλ.


www.troktiko.blogspot.com


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2010, 08:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΥΜΙΖΕ ΦΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΤΟ DEVIL MAY CRY...

ναι και γω που είμαι τρελή βιντεοπαιχνιδού ας πούμε το ξέρω :)) βρε για το τραγούδι εγώ είπα.
Αν και ενδιαφέρον ήταν και το τραγούδι της Εσθονίας που δεν πέρασε στον τελικό, ένα τρελό ξανθό αγόρι που μαζί του είχε άλλα 4 τρελά ξανθά αγόρια, με κουστουμάκια λες και είχαν βγει από σχολή του χόγκουαρτς. Αλλά κεφάτο τραγουδάκι.


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2010, 12:27:29  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ναι και γω που είμαι τρελή βιντεοπαιχνιδού ας πούμε το ξέρω :)) βρε για το τραγούδι εγώ είπα.
Αν και ενδιαφέρον ήταν και το τραγούδι της Εσθονίας που δεν πέρασε στον τελικό, ένα τρελό ξανθό αγόρι που μαζί του είχε άλλα 4 τρελά ξανθά αγόρια, με κουστουμάκια λες και είχαν βγει από σχολή του χόγκουαρτς. Αλλά κεφάτο τραγουδάκι.

μπορει να μην παιζω πια Video Games (ή τουλαχιστο οχι παντα και οχι αυτου του ειδους), ομως ξερω καποια πραγματακια...

εννοουσα οτι εμοιαζε καπως ετσι:

http://www.youtube.com/watch?v=Dp5fobWucds


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy