ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όνειρα με UFO
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2011, 12:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Quote
====================================================================
Mystery flower

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω σαν γνώστης του θέματος και να σε ενημερώσω ότι τα όνειρα είναι ένας κώδικας που ορίζει τις υποσυνείδητες σκέψεις και ενέργειες του ατόμου. Τα άτομα με εξωγήινους έχουν 3 σημασίες.
1)Δηλώνει άτομο που το συναρπάζει το άγνωστο και γενικά η αναζήτηση αυτού.
2)Δηλώνει άτομο που έχει φοβίες, αλλά δεν μπορεί να τις ξεπεράσει.
3)Βλέπει πολλές ταινίες του ειδους.
Σε καμιά περίπτωση δεν είναι προφητικό. Αυτό στο εγγυώμαι που γνωρίζω τον ονειρικό κώδικα.

======================================================================

Mystery flower,πες μου σε παρακαλω,

Τι είναι αυτό που σε κανει να πιστευεις πως δεν υπαρχουν προφητικα ονειρα;;;


Για ποιον [ ονειρικο κωδικα ] μιλας;;;


Τι ειδους εγγυησεις δινει ο ονειρικος κωδικας;;;


Ενα αριθμο από το [1 εως το 72]


Εχεις φιλους η φιλες που βλεπουν ονειρα με ουφο,να μας περιγραψουν τα ονειρα τους;;;

Τα λεμε 


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ElanioPneuma
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2013, 00:15:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ElanioPneuma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για δες δεν είμαι η μόνη τελικά .Εγω απο μικρή βλέπω στον ύπνο μου εισβολές στην γη από ιπτάμενους δίσκους και σαν να μην φτάνει αυτό μεσα στο όνειρο εγω και καλά το ξέρω και περιμένω να έρθουν.Μια φορα μάλιστα μικρη που ήμουν γυρω στα 12-15 είχα δει οτι ημουν εντός τους,μεσα στον ιπτάμενο δίσκο και το αστείο ειναι οτι έπαιζε και η μουσική που έπαιζε στις ειδήσεις στην ερτ ΄κάποτε αν θυμάστε : http://www.youtube.com/watch?v=Pa_KdwKfWzI στο 1:25 και μου έκανε και εντυπωση οταν τυχαια ανακαλυψα μετα απο χρονια οτι ηταν η συγκεκριμένη μουσική (γεννημένη το '84 εγω) πως και αποτυπώθηκε στην μνήμη μου και την ακουσα σε τετοιο όνειρο .Για να μην πολυλογώ αυτα τα όνειρα μου ειναι απο τα συχνότερα που έχω στην ζωή μου και μάλιστα απο τα πιο ευχάριστα .

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ElanioPneuma
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2013, 00:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ElanioPneuma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για δες δεν είμαι η μόνη τελικά .Εγω απο μικρή βλέπω στον ύπνο μου εισβολές στην γη από ιπτάμενους δίσκους και σαν να μην φτάνει αυτό μεσα στο όνειρο εγω και καλά το ξέρω και περιμένω να έρθουν.Μια φορα μάλιστα μικρη που ήμουν γυρω στα 12-15 είχα δει οτι ημουν εντός τους,μεσα στον ιπτάμενο δίσκο και το αστείο ειναι οτι έπαιζε και η μουσική που έπαιζε στις ειδήσεις στην ερτ ΄κάποτε αν θυμάστε : http://www.youtube.com/watch?v=Pa_KdwKfWzI στο 1:25 και μου έκανε και εντυπωση οταν τυχαια ανακαλυψα μετα απο χρονια οτι ηταν η συγκεκριμένη μουσική (γεννημένη το '84 εγω) πως και αποτυπώθηκε στην μνήμη μου και την ακουσα σε τετοιο όνειρο .Για να μην πολυλογώ αυτα τα όνειρα μου ειναι απο τα συχνότερα που έχω στην ζωή μου και μάλιστα απο τα πιο ευχάριστα . Ξεχασα να πω πως συνήθως τα ufo που βλέπω ειναι μαύρα γυαλιστερά,αστραφτερά και τεράστια .Στο όνειρο που είδα πως ημουν μέσα ηταν και άλλοι δίπλα μου και κοιτούσαμε μια οθόνη γυρω γυρω στο δίσκο οπως ηταν στρογγυλός .Με το που εμφανίζονται πάντως η πρωτη σκέψη μου ειναι "επιτέλους"

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"


"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy