ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Για τον Deva Parinito
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 04:43:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Aurelia

Η παρουσία του ονόματός του όμως από το 2011 και μετά είναι εντυπωσιακή. Για ποιόν λόγο γίνεται αυτό; Δεν ξέρω. Ποιοί είναι οι ακροπολιστές; Τι είναι όλα αυτά; Δεν μ' ενδιαφέρει να το συζητήσω.


Μπααα ... εγώ νομίζω πως σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις. Και πολύ μάλιστα. Εκεί που ανοίγεις ένα θέμα για τον Deva, ρωτάς ποιοι "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;". Από τον Ρασούλη, πήγαμε μεμιάς στο Σούλι.

Άσε Aurelia, ευχαριστούμε, δεν θα πάρουμε ... Υπάρχει θέμα για την "Νέα Ακρόπολη" και για τους ... "Ακροπολιστές", άμα θες πάνε διάβασε και πες εκεί ότι έχεις να πεις. Αν από την άλλη θες να μιλήσεις για τον Μανώλη, ok, μίλα. Τι σχέση έχει αυτό "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;" με τον Ρασούλη ;

Λοιπόν ... εγώ επειδή καταλαβαίνω την σκοπιμότητά σου, ciao κοριτσάκι και παίξε μόνη σου. Κι όπως θα έλεγε κι ο Deva Parinito ...

Έγινε ... τα λέμε ...

***[ Α ... και για να μην ξεχνιόμαστε ... Ο Ρασούλης δεν έχει γράψει τίποτε στο esoterica.gr. Ο Deva Parinito αντιθέτως, έχει γράψει ... ]

Edited by - zip on 24/03/2012 03:22:09


Εσείς τους αναφέρατε τους "ακροπολιστές"κι εγώ δεν έχω ιδέα γιατί. Και δεν μ' ενδιαφέρει τίποτα άλλο εκτός από αυτό που έχω πει.Φαίνεται ότι κάτι προσπαθείς να αποδείξεις "zip" . Μάταια. Ξέρω πολύ καλά αν και τι έχουν γράψει και ο Ρασούλης και Deva Parinito. Ούτε καν σας περνάει από το μυαλό ότι όλα όσα έγραψα είναι ακριβώς έτσι. Σε σχέση με ότι λέει ο Deva Parinito, θα προτιμούσα να με εμπιστευτείς πλήρως και να μην αποκαλείς "κοριτσάκι" κάποιον άνθρωπο που σου είναι άγνωστος. Και σας παρακαλώ, είτε να μην συνεχιστεί αυτή η ιστορία με τις διπλές ταυτότητες του "Ντέβα". Πρότεινα έναν σεβασμό και απ'ότι βλέπω σας είναι δύσκολο. Μίλησα ευγενικά και σας είναι ακατανόητο. Δεν ρωτάω καν ποιοί είστε και πώς αναφέρεστε με τέτοια σιγουριά στο συγκεκριμένο θέμα. Αν αυτό σας φαίνεται παιχνίδι, ΔΕΝ είναι. Για μένα, θα το επαναλάβω, είναι πολύ σοβαρό και θα ήθελα να το δεχτείτε.
Θα ήθελα επίσης ο διαχειριστής αυτού του φόρουμ να κλείσει το θέμα γύρω από τους διπλούς λογαριασμούς του Deva Parinito και την επιπλέον έκθεση του Ρασούλη με φωτογραφίες συνδέοντας τα ασύνδετα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 04:46:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Aurelia

Η παρουσία του ονόματός του όμως από το 2011 και μετά είναι εντυπωσιακή. Για ποιόν λόγο γίνεται αυτό; Δεν ξέρω. Ποιοί είναι οι ακροπολιστές; Τι είναι όλα αυτά; Δεν μ' ενδιαφέρει να το συζητήσω.


Μπααα ... εγώ νομίζω πως σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις. Και πολύ μάλιστα. Εκεί που ανοίγεις ένα θέμα για τον Deva, ρωτάς ποιοι "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;". Από τον Ρασούλη, πήγαμε μεμιάς στο Σούλι.

Άσε Aurelia, ευχαριστούμε, δεν θα πάρουμε ... Υπάρχει θέμα για την "Νέα Ακρόπολη" και για τους ... "Ακροπολιστές", άμα θες πάνε διάβασε και πες εκεί ότι έχεις να πεις. Αν από την άλλη θες να μιλήσεις για τον Μανώλη, ok, μίλα. Τι σχέση έχει αυτό "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;" με τον Ρασούλη ;

Λοιπόν ... εγώ επειδή καταλαβαίνω την σκοπιμότητά σου, ciao κοριτσάκι και παίξε μόνη σου. Κι όπως θα έλεγε κι ο Deva Parinito ...

Έγινε ... τα λέμε ...

***[ Α ... και για να μην ξεχνιόμαστε ... Ο Ρασούλης δεν έχει γράψει τίποτε στο esoterica.gr. Ο Deva Parinito αντιθέτως, έχει γράψει ... ]

Edited by - zip on 24/03/2012 03:22:09


Δεν ξέρεις τίποτα για καμμία σκοπιμότητα. Αυτό έχει φανεί. Είσαι πολύ μακριά από αυτό που νομίζεις ότι ξέρεις..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 04:48:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

quote:
Aurelia

Η παρουσία του ονόματός του όμως από το 2011 και μετά είναι εντυπωσιακή. Για ποιόν λόγο γίνεται αυτό; Δεν ξέρω. Ποιοί είναι οι ακροπολιστές; Τι είναι όλα αυτά; Δεν μ' ενδιαφέρει να το συζητήσω.


Μπααα ... εγώ νομίζω πως σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις. Και πολύ μάλιστα. Εκεί που ανοίγεις ένα θέμα για τον Deva, ρωτάς ποιοι "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;". Από τον Ρασούλη, πήγαμε μεμιάς στο Σούλι.

Άσε Aurelia, ευχαριστούμε, δεν θα πάρουμε ... Υπάρχει θέμα για την "Νέα Ακρόπολη" και για τους ... "Ακροπολιστές", άμα θες πάνε διάβασε και πες εκεί ότι έχεις να πεις. Αν από την άλλη θες να μιλήσεις για τον Μανώλη, ok, μίλα. Τι σχέση έχει αυτό "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;" με τον Ρασούλη ;

Λοιπόν ... εγώ επειδή καταλαβαίνω την σκοπιμότητά σου, ciao κοριτσάκι και παίξε μόνη σου. Κι όπως θα έλεγε κι ο Deva Parinito ...

Έγινε ... τα λέμε ...

***[ Α ... και για να μην ξεχνιόμαστε ... Ο Ρασούλης δεν έχει γράψει τίποτε στο esoterica.gr. Ο Deva Parinito αντιθέτως, έχει γράψει ... ]

Edited by - zip on 24/03/2012 03:22:09


Δεν ξέρεις τίποτα για καμμία σκοπιμότητα. Αυτό έχει φανεί. Είσαι πολύ μακριά από αυτό που νομίζεις ότι ξέρεις..

Υ.Γ Για τον Μανώλη δεν μπορεί να μιλήσει κανείς μ' εμένα.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 08:09:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Βρε θα φανεί τι σόϊ φρούτο είσαι και του λόγου σου. Αργά ή γρήγορα, θα φανεί.

Λύκοι ντυθήκανε αρνιά, κάνουν πως μπεμπενίζουν ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 14:23:46  Εμφάνιση Προφίλ
Α ί ο λ ο ς
ο
γ λ υ κ ύ ς

Ω Αίολε γλυκέ μου άνδρα, εσύ που με τις δικηγόρους κάνεις τάντρα
Επέστρεψε στα στολισμένα κάστρα, εκεί που βασιλεύσει εύοσμη κάλτσα
Και σαν πας στον γυρισμό με το παπάκι, θυμήσου το πρωί έχει Μενεγάκη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 16:29:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Βρε θα φανεί τι σόϊ φρούτο είσαι και του λόγου σου. Αργά ή γρήγορα, θα φανεί.

Λύκοι ντυθήκανε αρνιά, κάνουν πως μπεμπενίζουν ...




Ακριβώς. "Λύκοι ντυθήκανε αρνιά, κάνουν πως μπεμπενίζουν".
Επιμένω ότι η φωτογραφία πρέπει να κατέβει. Δεν ξέρω τι κάνουν οι διαχειριστές εδώ μέσα, αλλά ο συνδυασμός των ονομάτων με την φωτογραφία σταματάει εδώ. Μην εκτίθεστε περισσότερο. Και όση πλάκα θέλετε κάντε. Το θέμα είναι σοβαρό, το έχω ξαναπεί και το μόνο που κάνετε είναι να παραθέτετε κατάστάσεις και γεγονότα που δεν εχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα. Αυτό δεν είναι εσωτερισμός. Δεν με ενδιαφέρει τίποτα από όσα λέτε. Την φωτογραφία και την παραπλάνηση σταματήστε τα εδώ. Μίλησα από την αρχή με αρκετά ευγενικό τρόπο για να ανταποκρίνεστε έτσι. Εγώ όφειλα να πω δυο λόγια και εσείς οφείλετε να τα πάρετε στα σοβαρά. Αν δεν μπορείτε, απευθυνθείτε στους administrators. Τα υπόλοιπα είναι αστεία. Ειδικά όταν δεν ξέρετε τι "σόϊ φρούτο" είμαι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 17:11:17  Εμφάνιση Προφίλ
Aurelia εγώ λέω να ζητήσουμε απ' τους administrators να ενεργοποιήσουν προσωρινά τον λογαριασμό Dava Parinito να δούμε μήμπως ο Ντέβα... μας γράψει απ' τον άλλο κόσμο. Τι λες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 18:08:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Aurelia εγώ λέω να ζητήσουμε απ' τους administrators να ενεργοποιήσουν προσωρινά τον λογαριασμό Dava Parinito να δούμε μήμπως ο Ντέβα... μας γράψει απ' τον άλλο κόσμο. Τι λες;

Αυτό μην το λες σ' εμένα. Σε άλλους να το πεις. Τον λογαριασμό του Deva Parinito ασε τον σ' εμένα.
Την φωτογραφία να κατεβάσετε. Τι λες;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 20:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Το esoterica δεν ασχολείται με τον εσωτερισμό εδώ και χρόνια,ασχολείται μόνο με ανούσιες θεωρίες συνωμοσίας και το παρελθόν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 23:56:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Α ί ο λ ο ς

ο
γ λ υ κ ύ ς

Ω Αίολε γλυκέ μου άνδρα, εσύ που με τις δικηγόρους κάνεις τάντρα
Επέστρεψε στα στολισμένα κάστρα, εκεί που βασιλεύσει εύοσμη κάλτσα
Και σαν πας στον γυρισμό με το παπάκι, θυμήσου το πρωί έχει Μενεγάκη



Δεν δίνουμε τον προσήκοντα σεβασμό στο θέμα dr μας.
Δεν πειράζει όμως.
Ας πούμε για 'μένα!

Edited by - Αίολος on 24/03/2012 23:58:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 02:44:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

Α ί ο λ ο ς

ο
γ λ υ κ ύ ς

Ω Αίολε γλυκέ μου άνδρα, εσύ που με τις δικηγόρους κάνεις τάντρα
Επέστρεψε στα στολισμένα κάστρα, εκεί που βασιλεύσει εύοσμη κάλτσα
Και σαν πας στον γυρισμό με το παπάκι, θυμήσου το πρωί έχει Μενεγάκη



Δεν δίνουμε τον προσήκοντα σεβασμό στο θέμα dr μας.
Δεν πειράζει όμως.
Ας πούμε για 'μένα!

Edited by - Αίολος on 24/03/2012 23:58:06



Θα ήθελα να ήξερα αν κάνετε καν τον κόπο να διαβάσετε προσεχτικά πριν ν' απαντήσετε. Δεν βρίσκω κανένα μαγικό μυστήριο εδώ μέσα. Είμαι σαφής σ' ένα συγκεκριμένο θέμα. Αν εσείς δεν μπορείτε να ελέγχετε το φόρουμ που γράφετε και δεν μπορείτε να έχετε κάποιο είδος σεβασμού σε κάποιον, δεν είναι δική μου δουλειά, αλλά δική σας.. Ζητάω κάτι πολύ συγκεκριμένο, δεν θέλετε να το καταλάβετε για λόγους που πραγματικά είναι αφελείς.. Μην κάνετε άλλο κόπο πάνω στο θέμα..Αρκετά σκεφτήκατε και μέχρι εδώ..
Και μια μικρή πρόταση..Μην παριστάνετε κάτι που δεν είστε..Ποτέ δεν ξέρετε ποιός θα βρεθεί στο δρόμο σας.. Αυτός που ήθελα να πάρει το μήνυμα, το πήρε..
Για τελευταία φορά, κατεβάστε την φωτογραφία του Ρασούλη και μην την ξανασυνδέσετε με κανέναν από εδώ μέσα..Και αν μπορείτε ('αν' λέω) μην συνεχίζετε την Devaποίηση.. Απ'οτι βλέπω οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ δεν ελέγχουν τι γράφεται εδώ..Αυτοί χάνουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 20:16:50  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι, αλλά εκτός από αιτήματα ή απαιτήσεις, δεν έχουμε δει τίποτα γι' αυτόν τον κύριο Ντέβα κλπ.
Δεν θα μας εξηγήσεις ποίος είναι, τι αξιόλογο (που δεν κάνει οποιοσδήποτε) έπραξε ώστε να είναι αξιομνημόνευτος;
Θέλεις να μας πεις κάτι; πες το.
Θέλεις καμάκι; δείχτο.

ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ όμως!

μπορείς;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 20:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
alex22:
quote:

Το esoterica δεν ασχολείται με τον εσωτερισμό εδώ και χρόνια,ασχολείται μόνο με ανούσιες θεωρίες συνωμοσίας και το παρελθόν.

Να υποθέσουμε δηλαδή alex22, ότι και εσύ τα τρία τελευταία χρόνια που γράφεις στο Esoterica, ασχολείσαι με "ανούσιες θεωρίες συνωμοσίας" και με το "παρελθόν"; Πώς κι έτσι λοιπόν;

"Ποιος αλήθεια μπορεί να μας σώσει απ'όλους 'αυτούς που ξέρουν', ώστε να δημιουργηθεί επιτέλους χώρος γι'αυτούς που επιθυμούν πραγματικά να γνωρίσουν;"

--------------------
Προς Aurelia:

Γεια σου. Αν μου επιτρέπεις, έτσι ώστε να μπορέσουμε να καταλάβουμε και τι ακριβώς συμβαίνει με τη συμμετοχή σου -που δε σου κρύβω μας φαίνεται(στους υπεύθυνους του χώρου) κάπως "περίεργη", είχες κάποια σχέση με τον Μανώλη Ρασούλη, συγγενική, φιλική ή εν γένει στενή; Ή αλλιώς: πώς θα περιέγραφες τη σχέση σου με τον εκλιπόντα Μ.Ρασούλη;
Τι δηλαδή σε κάνει να δικαιούσαι να δώσουμε κάποια ιδιαίτερη σημασία στα σχετικά αιτήματά σου;

Αν θέλεις επίσης, μπορείς να μας διασαφηνίσεις κάπως παραπάνω τι εννοείς με το ότι το "Aurelia" είναι το δεύτερο όνομά σου και όχι ψευδώνυμο;

Τέλος: πιστεύεις ότι ο Μανώλης Ρασούλης είχε συμμετάσχει με κάποιον λογαριασμό στα Forums του Esoterica;


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 20:55:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:
Να υποθέσουμε δηλαδή alex22, ότι και εσύ τα τρία τελευταία χρόνια που γράφεις στο Esoterica, ασχολείσαι με "ανούσιες θεωρίες συνωμοσίας" και με το "παρελθόν"; Πώς κι έτσι λοιπόν;

Δεν θα το έλεγα,τα μηνύματα μου το αποδεικνύουν εξάλου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 21:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Α, πολύ ωραία alex22!
Χωρίς να θέλω να αποτιμήσω φυσικά τα μηνύματά σου -θα δεχτώ λοιπόν αναντίρρητα την δική σου αυτο-αξιολόγηση- βλέπεις(εφόσον το λες) και μόνος σου πως τουλάχιστον ένα μέλος της Κοινότητας των Forums κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που κατήγγειλες αρχικά.

Δεν θα ήθελα να πιστέψω πως θεωρείς ότι είσαι και το μοναδικό τέτοιο μέλος... ή μήπως είναι έτσι;

Από εκεί και πέρα: εφόσον αναφέρεσαι γενικά στο Esoterica -και όχι μόνον στην Κοινότητα των Συζητήσεων- έχεις διαπιστώσει πως τα υπόλοιπα, "επίσημα" πονήματα της προσπάθειάς μας(άρθρα/νέα, λοιπές "εργασίες", συμμετοχές κ.λπ.) χαρακτηρίζονται από μία τέτοια "ανουσιότητα";;



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 21:31:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
quote:
Ρε συ μπας κι αγιάζουν οσοι γράφουν στο esoterica ???


Esoterica, το τάγμα των Πεφωτισμένων. Εγγυημένη ανέλιξη στα πιο λεπτοφυή στρώματα!!! Να θεσπίσουμε και εορτολόγιο σιγά-σιγά με τόσους αγίους που έχουν μαζευτεί...



Κατοχυρώνω από τώρα την 1η Απριλίου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 21:38:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Dr Jekyll Mr Hyde:
quote:

Κατοχυρώνω από τώρα την 1η Απριλίου.

Άλλωστε βλέπεις alex22, υπάρχουν και Μέλη που κατέχουν την κορυφαία -και βασική για κάποιον που ασχολείται με τον εσωτερισμό- αρετή της ειλικρίνειας! Για να μην μιλήσουμε και περί αυτογνωσίας...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 22:13:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Dr Jekyll Mr Hyde:
quote:

Κατοχυρώνω από τώρα την 1η Απριλίου.

Άλλωστε βλέπεις alex22, υπάρχουν και Μέλη που κατέχουν την κορυφαία -και βασική για κάποιον που ασχολείται με τον εσωτερισμό- αρετή της ειλικρίνειας! Για να μην μιλήσουμε και περί αυτογνωσίας...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------


Alex22 και Dr. Jekyll Mr. Hyde, θα συνεχίσω να λέω ότι το χιούμορ σας δεν μ' ενδιαφέρει και ότι η ειρωνία δεν είναι χάρισμα.
Admin, ξεκινώντας με το μυστήριο γύρω από το όνομα μου. Σε τι δεν ήμουν σαφής; Είναι βαφτιστικό μου όνομα. Πραγματικό. Πραγματικότατο. Συγγνώμη αν χάλασα όλο το μυστηριακό τοπίο. Γιατί σας φαίνεται "περίεργη" η συμμετοχή μου; Μην ξεχνάτε ότι με ανθρώπους που τα ονόματά τους είναι admin, Dr Jekyll Mr Hyde, zip κλπ, δεν χρειάζεται η ανταλλαγή ταυτοτήτων. Όμως νομίζω ότι γνωρίζετε ακριβώς για τι πράγμα μιλάω και θα ζητήσω άλλη μια φορά να μην πλανάται η εντύπωση ότι κάποιος εδώ συνεχίζει να γράφει με καινούργιο nickname ενώ από πίσω κρύβεται ο Deva Parinito. Όποιον και αν βολεύει αυτό. Εγώ μίλησα για τον Deva κι εσείς αναφέρατε τον Μανώλη Ρασούλη. Όχι εγώ. Αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Για το ποιός έγραφε τι, δεν χρειάζεται να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Ξέρουμε όλοι το θέμα. Αυτοί που δεν γνωρίζουν, το είπα και στην αρχή ας μην εμπλακούν σε όλο αυτό. Το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί προφανώς κάτι είδα που με εντυπωσίασε. Η μετέπειτα έκθεση του Ρασούλη με φωτογραφίες και σχόλια περιττά, δεν δημιουργήθηκε από εμένα. Και καλό θα ήταν να μην εκθέτετε πρόσωπα χάριν ευφυολογήματος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 22:36:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Dr Jekyll Mr Hyde:
quote:

Κατοχυρώνω από τώρα την 1η Απριλίου.


Άλλωστε βλέπεις alex22, υπάρχουν και Μέλη που κατέχουν την κορυφαία -και βασική για κάποιον που ασχολείται με τον εσωτερισμό- αρετή της ειλικρίνειας! Για να μην μιλήσουμε και περί αυτογνωσίας...


Ευχαριστώ Admin, χαίρομαι που επιτέλους κάποιος μου το αναγνωρίζει.
quote:
Admin, ξεκινώντας με το μυστήριο γύρω από το όνομα μου. Σε τι δεν ήμουν σαφής; Είναι βαφτιστικό μου όνομα. Πραγματικό. Πραγματικότατο. Συγγνώμη αν χάλασα όλο το μυστηριακό τοπίο. Γιατί σας φαίνεται "περίεργη" η συμμετοχή μου; Μην ξεχνάτε ότι με ανθρώπους που τα ονόματά τους είναι admin, Dr Jekyll Mr Hyde, zip κλπ, δεν χρειάζεται η ανταλλαγή ταυτοτήτων. Όμως νομίζω ότι γνωρίζετε ακριβώς για τι πράγμα μιλάω και θα ζητήσω άλλη μια φορά να μην πλανάται η εντύπωση ότι κάποιος εδώ συνεχίζει να γράφει με καινούργιο nickname ενώ από πίσω κρύβεται ο Deva Parinito. Όποιον και αν βολεύει αυτό. Εγώ μίλησα για τον Deva κι εσείς αναφέρατε τον Μανώλη Ρασούλη. Όχι εγώ. Αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Για το ποιός έγραφε τι, δεν χρειάζεται να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Ξέρουμε όλοι το θέμα. Αυτοί που δεν γνωρίζουν, το είπα και στην αρχή ας μην εμπλακούν σε όλο αυτό. Το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί προφανώς κάτι είδα που με εντυπωσίασε. Η μετέπειτα έκθεση του Ρασούλη με φωτογραφίες και σχόλια περιττά, δεν δημιουργήθηκε από εμένα. Και καλό θα ήταν να μην εκθέτετε πρόσωπα χάριν ευφυολογήματος.
Εγώ θα κάνω μόνο μια γενική διαπίστωση ότι οι άνθρωποι που είναι σίγουροι για πράγματα τα οποία υποθέτουνε, είναι οι τρελοί και οι φανατικοί.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 22:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Aurelia:
quote:
Και καλό θα ήταν να μην εκθέτετε πρόσωπα χάριν ευφυολογήματος.

Αυτό δηλαδή ποιος το έκανε;

quote:
Σε τι δεν ήμουν σαφής; Είναι βαφτιστικό μου όνομα. Πραγματικό. Πραγματικότατο. Συγγνώμη αν χάλασα όλο το μυστηριακό τοπίο. Γιατί σας φαίνεται "περίεργη" η συμμετοχή μου; Μην ξεχνάτε ότι με ανθρώπους που τα ονόματά τους είναι admin, Dr Jekyll Mr Hyde, zip κλπ, δεν χρειάζεται η ανταλλαγή ταυτοτήτων.

Και μίλησα εγώ για κάποια "ανταλλαγή ταυτοτήτων";

Εσύ έγραψες χτες(24/03/2012, 02:33:15):
"Και το Aurelia δεν είναι ψευδώνυμο, αλλά το όνομά μου. Το δεύτερο."

Και γι'αυτό "το δεύτερο" και το "δεν είναι ψευδώνυμο" σου ζήτησα κι εγώ να μας διασαφηνίσεις "αν θέλεις", κάπως παραπάνω τι εννοούσες. Προς τι μία τέτοια επιθετικότητα απέναντι σε μία ευγενική παράκληση;
Μας διευκρίνησες λοιπόν πως το "Aurelia" είναι βαφτιστικό σου όνομα και όπως ήδη μας είχες ενημερώσει πρόκειται μάλιστα για το 2ο βαφτιστικό σου...
Έχει καλώς. Λύθηκε το "μυστήριο" λοιπόν που η ίδια είχες δημιουργήσει (πιθανότατα άθελά σου).

Παρακάτω λοιπόν τώρα...
Καταλαβαίνω από τα τελευταία που μας γράφεις, ότι εντέλει η παρέμβασή σου στις Συζητήσεις της Κοινότητας δεν είχε να κάνει με τον Μανώλη Ρασούλη αλλά με τη συμμετοχή του Μέλους που έγραφε με το Όνομα Μέλους "Deva_Parinito" και -ελαχιστότατα- με κάποια άλλα σχετικά Ονόματα Λογαριασμών και τις πιθανές υπόνοιες ότι κάποιος/οι χρησιμοποιούν διπλές ταυτότητες ενώ πρόκειται για τον ίδιο άνθρωπο.

Δεν σε καταλαβαίνω πραγματικά... Η μοναδική γνωστή μας ταυτότητα είναι ενεργή και φυσικά μη κρυφή (όχι μόνον σε μας τους υπεύθυνους του χώρου αλλά και σε πολλούς άλλους συμμετέχοντες). Εξάλλου δεν νομίζω πως έχουν υπάρξει και τέτοιες υπόνοιες τελευταίως.
Και "στο κάτω κάτω της γραφής", εσένα αλήθεια τι σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο; Αν ήταν θα είχε γράψει σχετικά ο zip, που τον αφορά και προσωπικά.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 22:55:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

Dr Jekyll Mr Hyde:
quote:

Κατοχυρώνω από τώρα την 1η Απριλίου.


Άλλωστε βλέπεις alex22, υπάρχουν και Μέλη που κατέχουν την κορυφαία -και βασική για κάποιον που ασχολείται με τον εσωτερισμό- αρετή της ειλικρίνειας! Για να μην μιλήσουμε και περί αυτογνωσίας...


Ευχαριστώ Admin, χαίρομαι που επιτέλους κάποιος μου το αναγνωρίζει.
quote:
Admin, ξεκινώντας με το μυστήριο γύρω από το όνομα μου. Σε τι δεν ήμουν σαφής; Είναι βαφτιστικό μου όνομα. Πραγματικό. Πραγματικότατο. Συγγνώμη αν χάλασα όλο το μυστηριακό τοπίο. Γιατί σας φαίνεται "περίεργη" η συμμετοχή μου; Μην ξεχνάτε ότι με ανθρώπους που τα ονόματά τους είναι admin, Dr Jekyll Mr Hyde, zip κλπ, δεν χρειάζεται η ανταλλαγή ταυτοτήτων. Όμως νομίζω ότι γνωρίζετε ακριβώς για τι πράγμα μιλάω και θα ζητήσω άλλη μια φορά να μην πλανάται η εντύπωση ότι κάποιος εδώ συνεχίζει να γράφει με καινούργιο nickname ενώ από πίσω κρύβεται ο Deva Parinito. Όποιον και αν βολεύει αυτό. Εγώ μίλησα για τον Deva κι εσείς αναφέρατε τον Μανώλη Ρασούλη. Όχι εγώ. Αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Για το ποιός έγραφε τι, δεν χρειάζεται να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Ξέρουμε όλοι το θέμα. Αυτοί που δεν γνωρίζουν, το είπα και στην αρχή ας μην εμπλακούν σε όλο αυτό. Το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί προφανώς κάτι είδα που με εντυπωσίασε. Η μετέπειτα έκθεση του Ρασούλη με φωτογραφίες και σχόλια περιττά, δεν δημιουργήθηκε από εμένα. Και καλό θα ήταν να μην εκθέτετε πρόσωπα χάριν ευφυολογήματος.
Εγώ θα κάνω μόνο μια γενική διαπίστωση ότι οι άνθρωποι που είναι σίγουροι για πράγματα τα οποία υποθέτουνε, είναι οι τρελοί και οι φανατικοί.

Δεν ξέρω σε ποιούς αναφέρεσαι.. Εγώ έχω σιγουριά μόνο για πράγματα τα οποία γνωρίζω. Και πολύ καλά. Εκτός αν αναφέρεσαι σε αυτούς που υιοθετούν ταυτότητες άλλων. Τότε θα σου πω να ασχοληθείς με αυτούς. Δισυπόστατη προσωπικότητα έχεις Dr. Θα σου είναι εύκολο να τους καταλάβεις.
Νομίζω ότι με τον Admin συνεννοήθηκαμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 23:04:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
quote:
Νομίζω ότι με τον Admin συνεννοήθηκαμε.

Έσύ λες πως το "νομίζεις", εγώ από την πλευρά μου δεν κατάλαβα καθόλου κάτι τέτοιο.

Αυτό που ξέρω όμως σίγουρα είναι ότι θα πρέπει οπωσδήποτε να γίνεις απόλυτα ξεκάθαρη σ'αυτά που λες και αιτείσαι.

Περιμένουμε...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 23:07:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Aurelia:
quote:
Και καλό θα ήταν να μην εκθέτετε πρόσωπα χάριν ευφυολογήματος.

Αυτό δηλαδή ποιος το έκανε;

quote:
Σε τι δεν ήμουν σαφής; Είναι βαφτιστικό μου όνομα. Πραγματικό. Πραγματικότατο. Συγγνώμη αν χάλασα όλο το μυστηριακό τοπίο. Γιατί σας φαίνεται "περίεργη" η συμμετοχή μου; Μην ξεχνάτε ότι με ανθρώπους που τα ονόματά τους είναι admin, Dr Jekyll Mr Hyde, zip κλπ, δεν χρειάζεται η ανταλλαγή ταυτοτήτων.

Και μίλησα εγώ για κάποια "ανταλλαγή ταυτοτήτων";

Εσύ έγραψες χτες(24/03/2012, 02:33:15):
"Και το Aurelia δεν είναι ψευδώνυμο, αλλά το όνομά μου. Το δεύτερο."

Και γι'αυτό "το δεύτερο" και το "δεν είναι ψευδώνυμο" σου ζήτησα κι εγώ να μας διασαφηνίσεις "αν θέλεις", κάπως παραπάνω τι εννοούσες. Προς τι μία τέτοια επιθετικότητα απέναντι σε μία ευγενική παράκληση;
Μας διευκρίνησες λοιπόν πως το "Aurelia" είναι βαφτιστικό σου όνομα και όπως ήδη μας είχες ενημερώσει πρόκειται μάλιστα για το 2ο βαφτιστικό σου...
Έχει καλώς. Λύθηκε το "μυστήριο" λοιπόν που η ίδια είχες δημιουργήσει (πιθανότατα άθελά σου).

Παρακάτω λοιπόν τώρα...
Καταλαβαίνω από τα τελευταία που μας γράφεις, ότι εντέλει η παρέμβασή σου στις Συζητήσεις της Κοινότητας δεν είχε να κάνει με τον Μανώλη Ρασούλη αλλά με τη συμμετοχή του Μέλους που έγραφε με το Όνομα Μέλους "Deva_Parinito" και -ελαχιστότατα- με κάποια άλλα σχετικά Ονόματα Λογαριασμών και τις πιθανές υπόνοιες ότι κάποιος/οι χρησιμοποιούν διπλές ταυτότητες ενώ πρόκειται για τον ίδιο άνθρωπο.

Δεν σε καταλαβαίνω πραγματικά... Η μοναδική γνωστή μας ταυτότητα είναι ενεργή και φυσικά μη κρυφή (όχι μόνον σε μας τους υπεύθυνους του χώρου αλλά και σε πολλούς άλλους συμμετέχοντες). Εξάλλου δεν νομίζω πως έχουν υπάρξει και τέτοιες υπόνοιες τελευταίως.
Και "στο κάτω κάτω της γραφής", εσένα αλήθεια τι σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο; Αν ήταν θα είχε γράψει σχετικά ο zip, που τον αφορά και προσωπικά.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------



"Αν ήταν θα είχε γράψει σχετικά ο zip, που τον αφορά και προσωπικά."
Φτάσαμε λοιπόν στο κέντρο. Δεν ξέρω με τι ιδιότητα ενδιαφέρει τον zip προσωπικά ο Deva Parinito. Εδώ ακριβώς είναι το μυστήριο και όχι σ΄εμένα. Ποιά επιθετικότητα; Αν θέλετε ξαναδιαβάστε από την αρχή αυτά που έχω γράψει για να δείτε ποιός επιτίθεται σε ποιόν.
Σαράντα φορές ζήτησα για έναν σεβασμό προς το πρόσωπο αυτό. Και όταν λέω σεβασμό, εννοώ καθαρότατα ότι δημιουργείται (-αι) η εντύπωση σε κάποια μέλη σας ότι ο Deva Parinito συνεχίζει να γράφει σε αυτό το φόρουμ με άλλο ψευδώνυμο. Θα μπορούσε να είναι και "zip". Έτσι δεν είναι; Σους ανθρώπους λοιπόν που τους ενδιαφέρει ο Deva Parinito, είναι αρκετά εντυπωσιακό να υπάρχει αυτή η εντύπωση. Και μια μικρή παράκληση (και πάλι- ίδιον της αγένειας-). Μην συνδέετε τον Μανώλη Ρασούλη με ζόμπι. Γιατί εκεί παίρνει άλλες δαστάσεις το θέμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 23:21:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Νομίζω ότι με τον Admin συνεννοήθηκαμε.

Έσύ λες πως το "νομίζεις", εγώ από την πλευρά μου δεν κατάλαβα καθόλου κάτι τέτοιο.

Αυτό που ξέρω όμως σίγουρα είναι ότι θα πρέπει οπωσδήποτε να γίνεις απόλυτα ξεκάθαρη σ'αυτά που λες και αιτείσαι.

Περιμένουμε...



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------



Λάθος μου τότε. Δεν έχουμε συνεννοηθεί καθόλου. Λοιπόν. Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα, που για κάποιον λόγο (τον οποίο θα θέλαμε να μάθουμε)αφήνει υπονοούμενα ότι είναι ο Deva Parinito με καινούργιο ψευδώνυμο. Οι αιτήσεις μας λοιπόν είναι (και μιλώ και εξ' ονόματος αυτών που επίσης απορούν για τέτοιου είδους κινήσεις) να μην συνεχιστεί η παραπλάνηση των υπολοίπων μελών. Δεύτερον: Καλό θα ήταν από την στιγμή που έχουν συνδεθεί κάποια ψευδώνυμα με πραγματικά πρόσωπα (μην παίζουμε άλλο με αυτό), θα έπρεπε να αντιπετωπίζονται με σεβασμό. Θεωρώ εξαιρετικά αρνητικό το υπονούμενο με την φωτογραφία. Ζητάμε λοιπόν να σταματήσουν να παριστάνουν κάποιοι ότι είναι ο Deva Parinito ή ότι είναι κέθε μέρα ή συνέχεια μαζί του και να κατέβει η φωτογραφία του Ρασούλη γιατί το πρόσωπο αυτό είναι πολύ συγκεκριμένο. Ο συνδυασμός δε της φωτογραφίας αυτής με όλα τα ειρωνικά σχόλια, τα γελάκια, τα υπονοούμενα και τα ζόμπι, εκθέτουν το φόρουμ σας και τα υπόλοιπα μέλη του. Τώρα, ξεκαθάρισα την ομίχλη;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 23:30:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μην συνδέετε τον Μανώλη Ρασούλη με ζόμπι.
Ποιος και πότε συνέδεσε τον Μανώλη Ρασούλη με ζόμπι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2012, 23:34:52  Εμφάνιση Προφίλ
Τωρα εγω γιατι πιστευω οτι ειναι απο την ομάδα του "πρώην" ....

πάρτε τώρα άλλο ενα "μάθημα δεοντολογίας"
όπως μόνο αυτοί ξέρουν

quote:
Ζητάμε λοιπόν να σταματήσουν να παριστάνουν κάποιοι ότι είναι ο Deva Parinito ή ότι είναι κέθε μέρα ή συνέχεια μαζί του και να κατέβει η φωτογραφία του Ρασούλη γιατί το πρόσωπο αυτό είναι πολύ συγκεκριμένο. Ο συνδυασμός δε της φωτογραφίας αυτής με όλα τα ειρωνικά σχόλια, τα γελάκια, τα υπονοούμενα και τα ζόμπι, εκθέτουν το φόρουμ σας και τα υπόλοιπα μέλη του. Τώρα, ξεκαθάρισα την ομίχλη;


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2012, 00:03:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Μην συνδέετε τον Μανώλη Ρασούλη με ζόμπι.
Ποιος και πότε συνέδεσε τον Μανώλη Ρασούλη με ζόμπι;


Περίεργο..Γιατί εγώ είδα δύο ποσταρισμένες φωτογραφίες..Μια από τον zip και άλλη μία με κάτι ζόμπι από εσένα ποσταρισμένη..Είχαμε αλλάξει θέμα και μιλάγαμε για το Halloween και δεν το κατάλαβα;.. "Ζουν ανάμεσά μας" Ποιοί; Ο Deva Parinito; Σε αυτόν αναφερόσουν με την φωτογραφία; Μια απλή εξίσωση είναι όλη η ιστορία. ΠΟλύ απλή. Γιατί το περιπλέκετε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2012, 00:07:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Τωρα εγω γιατι πιστευω οτι ειναι απο την ομάδα του "πρώην" ....

πάρτε τώρα άλλο ενα "μάθημα δεοντολογίας"
όπως μόνο αυτοί ξέρουν

quote:
Ζητάμε λοιπόν να σταματήσουν να παριστάνουν κάποιοι ότι είναι ο Deva Parinito ή ότι είναι κέθε μέρα ή συνέχεια μαζί του και να κατέβει η φωτογραφία του Ρασούλη γιατί το πρόσωπο αυτό είναι πολύ συγκεκριμένο. Ο συνδυασμός δε της φωτογραφίας αυτής με όλα τα ειρωνικά σχόλια, τα γελάκια, τα υπονοούμενα και τα ζόμπι, εκθέτουν το φόρουμ σας και τα υπόλοιπα μέλη του. Τώρα, ξεκαθάρισα την ομίχλη;


Hellas at War



"Ομάδα","πρώην"; "Αυτοί";! Μάλιστα.. Η συνεννόηση γίνεται ακόμα πιο δύσκολη.. Και δεν είμαι εγώ που την περιπλέκει..
Θα ήθελα κι εγώ να σας ρωτήσω κάτι. "Εσείς" είστε η "ομάδα" του "νυν";
Ενδιαφέρον..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2012, 00:15:52  Εμφάνιση Προφίλ
Την συνεννόηση κάποιος αλλος την έκανε προβληματική απο την αρχη .

Ήρθες ξαφνικά, θυμήθηκες ενα ΔΙΑΓΡΑΜΜΕΝΟ μέλος, εδω και μια δεκαετία+

και ο λόγος ?


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2012, 00:18:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Την συνεννόηση κάποιος αλλος την έκανε προβληματική απο την αρχη .

Ήρθες ξαφνικά, θυμήθηκες ενα ΔΙΑΓΡΑΜΜΕΝΟ μέλος, εδω και μια δεκαετία+

και ο λόγος ?


Hellas at War



Τον λόγο τον είπα καμμιά εικοσαριά φορές.. Μην λέμε συνέχεια τα ίδια..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy