ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Το άγνωστο δίλλημα της Γηινης ανθρωπότητας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2012, 09:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
νικομαχε

εως και την [δ] ραψωδια δεν υπαρχουν αναφορες σχετικες με το θεμα σου.

το ερωτηματικο χαθηκε στην "ταραγμενη θαλασσα" του μυαλου μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 10:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το διλημμα

Αθανασια και ισοτιμα μελη της γαλαξιακης κοινοτητας η Υπερκαταναλωτισμος ,κερδη,εγωπαθεια,αλαζονεια και «αγορες» που οδηγουν με μαθηματικη ακριβεια στην καταστροφη του πλανητη ;;;

Παρ’ολο που δεν τοποθετηθηκε κανενα μελος του φορουμ θελω να πιστευω πως η σιωπη αντικατοπτριζει την θεση ολων μας.

Και αυτή δεν μπορει παρα να είναι το πρωτο σκελος του διλημματος.Ποιος τυφλος δεν θελει το φως του.

Εδώ όμως υπαρχουν τεραστια προβληματα,αφ’ενός μεν ενα ταξιδι στο γαλαξια φανταζει αδυνατο με τα σημερινα δεδομενα,αφέτερου δε η αθανασια του ανθρωπινου γενους ,παρ’ολο που είναι ορατη για τους γνωριζοντες μεσα στην επομενη δεκαετια,κρατειται επτασφραγιστο μυστικο για το ευρυ κοινο.

Συμπερασμα ,ευλογα τα μελη του φορουμ αδυνατουν να τοποθετηθουν.

Η Αθηνα γνωριζοντας τα αδιεξοδα στα οποια θα περιελθουν οι απογονοι των Δωριεων μας ενημερωνει μεσα από το μηνυμα της [Οδυσσεια] πως ο μονος τροπος αλλαγης πορειας του πλανητη για την σωτηρια του είναι το σοκ που θα προκαλεσει η εμφανιση του Ιπταμενου δισκου των Μυκηνων .

Ποσο μεγαλη είναι η ευθυνη των σημερινων Ελληνων για την σωτηρια του πλανητη;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vitras
Μέλος 2ης Βαθμίδας


185 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 12:48:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα Αμοθεν.

Πηγαινε και ζητα αδεια για να κρατας εναν ανιχνευτη μεταλλων και να φτιαξεις μια ομαδα 10-15 ατομων. Κατοπιν να μεταβεις στο μερος και προσπαθησε να εντοπισεις το διαστημοπλοιο, σιγουρα θα υπαρχουν προσιτοι τροποι εντοπισης μεταλλου στην σημερινη εποχη.

Γιατι δεν το προσπαθεις , ετσι για να διευκολυνθει η υποθεση;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 14:54:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν, καλή μέρα.
Είμαι συντονισμένος στην ίδια με σένα συχνότητα αλλά … με κάποιες ανεξήγητες- ακόμα-παρεμβολές.
-Θεωρώ ότι:
-Η μισή(;) ανθρωπότητα είναι δημιούργημα φυσικών διεργασιών. Είναι η γήινη ανθρωπότητα που δεν χρειάζεται σωτηρία. Είναι η ανθρωπότητα του ‘’ότι φάμε, ότι πιούμε…’’. Γήινη γεννήθηκε, γήινη θα πεθάνει…. Εκτός Αν…
-Η άλλη μισή(;) είναι δημιούργημα εξωγήινης παρέμβασης , βιολογικού πειράματος, μετάλλαξης του γήινου όντος σε ‘’ ουρανογήινο’’. Αυτό το όν, ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, έχει ανάγκη σωτηρίας που συνίσταται στο να ΘΥΜΙΘΕΙ την ουράνια καταγωγή του και κατ’επέκταση την αποστολή του που είναι ο ΕΞΑΝΘΡΩΠΙΣΜΌΣ, ο Γαλακτικός εκπολιτισμός της γήινης ανθρωπότητας. Η διεργασίες αποκατάστασης της μνήμης θα ενταθούν κατά την εποχή του υδροχόου. Όσοι από τους ουρανογήινους θυμηθούν θα σωθούν, θα γίνουν ουράνιοι καθώς το μεγαλύτερου δυναμικού ουράνιο στοιχείο μέσα τους θα ‘’γεμίσει’’ το χαμηλού δυναμικού γήινο. Οι υπόλοιποι που δεν τα καταφέρουν να θυμηθούν , θα επιστρέψουν στην γήινη καταγωγή τους και θα αρχίσει ο ΕΞΑΝΘΡΩΠΙΣΜΟΣ τους μαζί με τους άλλους.
Για να γίνουν αυτά είναι προυπόθεση ο κρίσιμος αριθμός αυτών που θα ανακτήσουν την μνήμη τους.
-Αυτά είναι συμπεράσματα στα οποία για την ώρα έχω φτάσει μετά από υπερβατικές εμπειρίες, ‘’ενορατική ανάγνωση’’ κειμένων από την αρχαία Ελληνική γραμματεία,μυθολογία και Καινή Δαθήκη και τα οποία -ασυμπεράσματα- ''δένουν'' με της δικές σου πολύτιμες πληροφορίες.


Edited by - Notirk on 26/05/2012 14:58:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 08:34:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
======================================
vitras
Πηγαινε και ζητα αδεια για να κρατας εναν ανιχνευτη μεταλλων και να φτιαξεις μια ομαδα 10-15 ατομων. Κατοπιν να μεταβεις στο μερος και προσπαθησε να εντοπισεις το διαστημοπλοιο, σιγουρα θα υπαρχουν προσιτοι τροποι εντοπισης μεταλλου στην σημερινη εποχη.
Γιατι δεν το προσπαθεις , ετσι για να διευκολυνθει η υποθεση;
=======================================

Καλημερα vitras

Ευχαριστω για την συμβουλη,σκεπτομαι σοβαρα να την ακολουθησω.
Ελπιζω πως όταν ερθει εκεινη η ωρα να εισαι ενας από τους 10-15 Ελληνες που θα βοηθησουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 09:10:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
=========================================
notirk
Είμαι συντονισμένος στην ίδια με σένα συχνότητα αλλά … με κάποιες ανεξήγητες- ακόμα-παρεμβολές.
-Θεωρώ ότι:
-Η μισή(;) ανθρωπότητα είναι δημιούργημα φυσικών διεργασιών. Είναι η γήινη ανθρωπότητα που δεν χρειάζεται σωτηρία. Είναι η ανθρωπότητα του ‘’ότι φάμε, ότι πιούμε…’’. Γήινη γεννήθηκε, γήινη θα πεθάνει…. Εκτός Αν…
-Η άλλη μισή(;) είναι δημιούργημα εξωγήινης παρέμβασης , βιολογικού πειράματος, μετάλλαξης του γήινου όντος σε ‘’ ουρανογήινο’’.
===================================================


Την εξωγηινη παρεμβαση την θεωρω αδιαπραγματευτη βεβαιοτητα.


Η απαντηση είναι πολύ πιο απλη ,ειμαστε ολοι διπλες προσωπικοτητες.Ειναι ορος της συμφωνιας.


Τα δυο νεα μυαλα που μας δωρισαν οι δημιουργοι μας [αριστερο και δεξι λοβο] εχουν ακριβως τα χαρακτηριστικα που περιγραφεις


Αριστερο =καθημερινος μας εαυτος = ότι φαμε ,ότι πιουμε…………….κερδη,εγωπαθεια ,αλαζονεια και σιγουρη καταστροφη του πλανητη.


Δεξι=εδρα του θειου μεσα μας =δυσκολη η επαφη μαζι του .Η υψηλη τεχνη του διαλογισμου,όπως καταγραφεται από την Αθηνα στην Οδυσσεια, είναι αγνωστη στο 99,9% των Ελληνων.


Τα δυο τους δεν γνωριζονται και δεν επικοινωνουν παρα μονο μεσα από το Μεσολοβιο.


Το ζητουμενο από εμας είναι καποτε να καταλαβουμε το ρολο μας,τις δυνατοτητες μας και να δρασουμε αναλογα.Τελικος στοχος είναι η αθανασια του ανθρωπινου γενους και το ταξιδι του στον ΑΡΓΟ.


Προσωπικα ειμαι αισιοδοξος.

Keep walking

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 15:50:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Quote
======================================
vitras
Πηγαινε και ζητα αδεια για να κρατας εναν ανιχνευτη μεταλλων και να φτιαξεις μια ομαδα 10-15 ατομων. Κατοπιν να μεταβεις στο μερος και προσπαθησε να εντοπισεις το διαστημοπλοιο, σιγουρα θα υπαρχουν προσιτοι τροποι εντοπισης μεταλλου στην σημερινη εποχη.
Γιατι δεν το προσπαθεις , ετσι για να διευκολυνθει η υποθεση;
=======================================

Καλημερα vitras

Ευχαριστω για την συμβουλη,σκεπτομαι σοβαρα να την ακολουθησω.
Ελπιζω πως όταν ερθει εκεινη η ωρα να εισαι ενας από τους 10-15 Ελληνες που θα βοηθησουν.



=================================================================

-Άμοθεν, αν αποφασίσεις να ερευνήσεις τον Αργολικό κόλπο, να έχεις στο μυαλό σου ότι κρατάω την εικόνα του τοπίου και του βράχου εισόδου ζωντανή. Αν με χρειαστείς στην διάθεση σου. Επίσης έχω , με την βοήθεια του google map το πιο πιθανό στίγμα.

Και η πιο τρελή επιστημονική φαντασία ωχριά, μπροστά στη φαντασία της φύσης.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 08:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
=========================================
notirk
Άμοθεν, αν αποφασίσεις να ερευνήσεις τον Αργολικό κόλπο, να έχεις στο μυαλό σου ότι κρατάω την εικόνα του τοπίου και του βράχου εισόδου ζωντανή. Αν με χρειαστείς στην διάθεση σου. Επίσης έχω , με την βοήθεια του google map το πιο πιθανό στίγμα.
=========================================

Φιλε μου , ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που δειχνεις στην δουλεια μου.

Εγραψε .

Εισαι ο πρωτος της λιστας .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 20:16:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια να μην ανοίγω άλλο θέμα, μιας και μιλάτε για διλήμματα, και είσαστε expert, ρε σεις εδω στην βόρεια ιταλια που ζω, έχει αρχίσει εδω και 10 μέρες μια σειρα απο σεισμούς που δεν έχει ξανασυμβεί. 750 χρόνια είχε να κάνει σεισμό, και εδω και 10 μέρες έχει καθε ώρα ενα, απο 2 εώς 4 ρίχτερ! Σήμερα δεύτερος μεγάλος, 5.8 ριχτερ έχει 15 νεκρούς και αρκετούς αγνοούμενους...

Να σας πω, δεν γράφω γιατι φοβάμαι, απλα δεν έχω τί άλλο να γράψω ειδικά για τα πολιτικά δεν ενδιαφέρομαι εδω και χρόνια, ο δε Νικομαχος κάτι θα μου πει σίγουρα,,,

Όσο για τα παράξενα, πέρασα τέσσερις μέρες στην αρχαία ποσειδωνια (Paestum) και στην κοντινή ελλεα, ( ascia marina) όπου γεννήθηκε ο παρμενιδης και ο ζηνωνας. Ε το παράξενο ήταν πως η ατμόσφαιρα ήταν φαναταστικα όμορφη...και εκει στα κτήρια ήταν εντελώς ιδιαίτερη η ατμόσφαιρα.

http://www.google.it/search?q=paestum&hl=it&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=WgTFT82WN4-g-wa_wdGMCg&ved=0CHIQsAQ&biw=1024&bih=673


Γιατι όταν έλεγα πως είμαι έλληνας, ολοι οι άνθρωποι εκει, με κοιταγαν με καλο μάτι?


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 29/05/2012 20:17:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 21:23:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γιατι όταν έλεγα πως είμαι έλληνας, ολοι οι άνθρωποι εκει, με κοιταγαν με καλο μάτι?

Μήπως επειδή "κυκλοφορεί" πολυ ελληνικό DNA στην περιοχή?
DNA,απο τα παλαιά χρόνια?

Για τους σεισμούς τι να σου πώ Πλάτωνα!!
Ο Τσελέντης είπε προχθές,ότι περιμένει καταστροφικό σεισμό στην Ελλάδα,σύντομα!
Απο προβλέψεις σεισμών,"πιάσε το αυτο και κούρευτο"!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 29/05/2012 21:23:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 22:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πώ ρε Πλάτωνας.
Ακούω τις τελευταίες μέρες για τους σεισμούς στην Ιταλία και είναι σα "σοκ και δέος".
Σ'είχα κατά νού, έλεγα τι να γίνεται αυτή η ψυχή εκεί πέρα με τα ρίχτερ να κουνάνε γή και ύδωρ.
Άσχετο αλλά έτσι αν έχεις όρεξη και ενδιαφέρον βρες και δες http://www.youtube.com/watch?v=TrjUNM4x1uE
Ωραίο το λινκ και η ανταπόκριση απ'τα μέρη που επισκέφθηκες. Μας μεταφέρεις μια ιδέα απ'την ατμόσφαιρα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 23:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Γιατι όταν έλεγα πως είμαι έλληνας, ολοι οι άνθρωποι εκει, με κοιταγαν με καλο μάτι?

Μήπως επειδή "κυκλοφορεί" πολυ ελληνικό DNA στην περιοχή?
DNA,απο τα παλαιά χρόνια?

Για τους σεισμούς τι να σου πώ Πλάτωνα!!
Ο Τσελέντης είπε προχθές,ότι περιμένει καταστροφικό σεισμό στην Ελλάδα,σύντομα!
Απο προβλέψεις σεισμών,"πιάσε το αυτο και κούρευτο"!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 29/05/2012 21:23:51


Σε ένα Μπαρ που σταμάτησα για ένα καφέ, ήταν μέσα μια κοπελια, που τα χαρακτηριστικά της ήταν ελληνικότατα! Αν και μιλώ καλύτερα απο Ιταλό τα ιταλικά, κάποια στιγμη κοιτάζοντας με ερευνητικά, με ρώτησε αν είμαι έλληνας!

Ναι είμαι, απάντησα, απο που το κατάλαβες?

Απο τον τροπο που κοιτάς...απάντησε!

Ρε Νίκ, και να κοίταγα πονηρά...απλα έντονα και ερευνητικά κοίταγα. Ήταν και αυτη Ελληνίδα, αλλα όχι γεννημένη στην Ελλάδα....απο παρμενιδη μεριά!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 23:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι να πώ ρε Πλάτωνας.
Ακούω τις τελευταίες μέρες για τους σεισμούς στην Ιταλία και είναι σα "σοκ και δέος".
Σ'είχα κατά νού, έλεγα τι να γίνεται αυτή η ψυχή εκεί πέρα με τα ρίχτερ να κουνάνε γή και ύδωρ.
Άσχετο αλλά έτσι αν έχεις όρεξη και ενδιαφέρον βρες και δες http://www.youtube.com/watch?v=TrjUNM4x1uE
Ωραίο το λινκ και η ανταπόκριση απ'τα μέρη που επισκέφθηκες. Μας μεταφέρεις μια ιδέα απ'την ατμόσφαιρα.



Ενδιαφέρον το λινκ...Γιουγκι...

Λες?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 23:17:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σε ένα Μπαρ που σταμάτησα για ένα καφέ, ήταν μέσα μια κοπελια, που τα χαρακτηριστικά της ήταν ελληνικότατα! Αν και μιλώ καλύτερα απο Ιταλό τα ιταλικά, κάποια στιγμη κοιτάζοντας με ερευνητικά, με ρώτησε αν είμαι έλληνας!

Ναι είμαι, απάντησα, απο που το κατάλαβες?

Απο τον τροπο που κοιτάς...απάντησε!

Ρε Νίκ, και να κοίταγα πονηρά...απλα έντονα και ερευνητικά κοίταγα. Ήταν και αυτη Ελληνίδα, αλλα όχι γεννημένη στην Ελλάδα....απο παρμενιδη μεριά!



Κλασσικά πράματα...αρε αθάνατη ελληνίδα!
Θυμίζει λίγο κάπως όποιος[εν τω προκειμένω...όποια] έχει τη μύγα μυγιάζεται!
Είναι εκπαιδευμένες οι δικές μας, τσακάλια, με το που κοιτάς σκέφτονται, έλληνας θα ναι δε μπορεί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2012, 23:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ενδιαφέρον το λινκ...Γιουγκι...

Λες?



Λέω λέω
φυσικά αν δεν έχεις διάθεση να δείς λάϊβ,μπορείς να το δείς και να δείς και το στόρυ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2012, 04:42:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν θα με ενδιεφερε πολυ η αποψη σου για τον Δια, και τον πολεμο με τον Κρόνο. Επισης το αν πιστευεις οτι η Αθηνα βολταρει ακομα στους δρομους της Αθήνας, κ ποια πιστευεις (αν το χεις σκεφτει) η συνδεση της με τα περιστερια. Ευχαριστω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 00:14:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
ιταλος
Αμοθεν θα με ενδιεφερε πολυ η αποψη σου για τον Δια, και τον πολεμο με τον Κρόνο.
==============================
Ο Διας,όπως προκυπτει από την Οδυσσεια,είναι ο υπερτατος Γενετικος Κωδικας του συμπαντος.
Ολοι οι αλλοι είναι «παιδακια» του .
Για την διαμαχη του με τον Κρονο δεν μπορω να σου πω διοτι δεν είναι αυτό το αντικειμενο της ερευνας μου.


Quote
===================
ιταλος
Επισης το αν πιστευεις οτι η Αθηνα βολταρει ακομα στους δρομους της Αθήνας,
=============================
Να «βολταρει» η ιδια το βλεπω πολύ «χλωμο»,εως αδυνατο.
Αν πιστεψουμε τα λογια της,στην Οδυσσεια, είναι υπευθυνη εποικισμου του γαλαξια ΑΡΓΟΣ με την Ελληνικη διπλη βιο-νανοελικα.
Φανταζομαι πως μεσα στα καθηκοντα της θα πρεπει να είναι πολύ πιο σοβαρα θεματα από τον πλανητη μας.


Quote
===================
ιταλος
κ ποια πιστευεις (αν το χεις σκεφτει) η συνδεση της με τα περιστερια. Ευχαριστω.
=============================
Λυπαμαι,δεν το εχω σκεφτει.
Και τωρα που το αναφερεις και το σκεφτομαι ,δεν μου «λεει» τιποτα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy