ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΤΑΡΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΑΝΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:17:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρεις Ράβδοι. Πρακτικότητα, επιχειρηματικό πνεύμα και φιλοπονία, εμπορικές διαπραγματεύσεις και εμπόριο φανερώνονται στο Τρία. Ανάποδα το χαρτί αλλάζει τη σημασία του και δείχνει μικροφασαρίες, συμπαράσταση με απώτερα σχέδια.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέσσερις Ράβδοι. Το 4 αντιπροσωπεύει την κοινωνικότητα, αρμονία, ειρήνη, ηρεμία, τα καινούρια πλούτη, τη σοδειά ύστερα από μόχθο, την ανάπαυση μετά τον αγώνα, τη ρομαντική σχέση. Ανάποδα το χαρτί προβλέπει ανασφάλεια.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:19:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέντε Ράβδοι. Το 5. δυσοίωνο χαρτί. σημαίνει ανικανοποίητες επιθυμίες. βίαιο αγώνα. προσπάθεια. σύγκρουση. εμπόδια. Ανάποδα. σημαίνει περιπλοκές. αντιθέσεις και απάτη. επισημαίνει κινδύνους από ενδεχόμενη αναποφασιστικότητα.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έξι Ράβδοι. Αυτό το χαρτί προβλέπει νίκη, κέρδος, καλές ειδήσεις, προαγωγή, ολοκλήρωση των επιθυμιών και πραγματοποίηση στόχων, Ανάποδα, το μήνυμα μετατρέπεται σε φόβο, απιστία, επιπόλαιο ή ασήμαντο όφελος.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:22:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επτά Ράβδοι. Το 7 υπονοεί ξεπέρασμα εμποδίων στο δρόμο προς την επιτυχία, νίκη και κέρδος. Ανάποδα, σημαίνει ανησυχία, αναποφασιστικότητα, αμφιβολία, σύγχυση, ενόχληση και απώλεια.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:23:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκτώ Ράβδοι. το Οκτώ περιγράφει την ταχύτητα, την πρόοδο που μπορεί να έρθει γρήγορα και βιαστικές αποφάσεις. Αν το χαρτί είναι ανάποδα, σημαίνει καβγάδες στην οικογένεια, διχόνοια, ζήλια.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εννέα Ράβδοι. Αυτό το χαρτί προοιωνίζεται αλλαγές, επερχόμενα προβλήματα, επικείμενη αναστάτωση, χάσμα στη διάρκεια ενός αγώνα, κρυφούς εχθρούς, προσδοκία, πειθαρχία, τάξη. Ανάποδα, υποδηλώνει
αντιξοότητα.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δέκα Ράβδοι. αυτό το χαρτί δείχνει ιδιαίτερα βάρη. πιέσεις ή προβλήματα. που όμως μπορεί να εξομαλυνθούν πολύ γρήγορα. Ανάποδα, προλέγει σύγχυση, διπροσωπία, ραδιουργία, απάτη και απώλεια.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαλές των Ράβδων. Σημαίνει έντιμο πρόσωπο, έμπιστο φίλο ή καλοπροαίρετο ξένο, συνεπές άτομο.. κάποιον που φέρνει ση- μαντικές ειδήσεις. Ανάποδα σημαίνει αναποφασιστικότητα,
απροθυμία. δυσαρέσκεια. Ίσως προειδοποιεί για κουτσομπολιό.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ιππότης των Ράβδων. Προμηνύει αναχώρηση, ίσως προς άγνωστη κατεύθυνση, πτήση, αλλαγή διεύθυνσης, ταξίδι, απουσία. Ανάποδα, σημαίνει σύγκρουση, διακοπή, καβγάδες, αλλαγή-έκπληξη, ρήξη μιας σχέσης.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ντάμα των Ράβδων. συμβολίζει ένα αγαπητό. εξωστρεφή άνθρωπο -αγνό. ισορροπημένο. πρακτικό. γοητευτικό και χαριτωμένο. Τα ανάποδα μηνύματα είναι ζήλια και διπροσωπία, πιθανή απιστία, αλλοπροσαλλοσύνη, αδιαλλαξία.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρήγας των Ράβδων. Πατρικό, καλοσυνάτο άτομο, σοφό, μορφωμένο, ώριμο, έντιμο και ευσυνείδητο. Ανάποδα, το χαρτί μαντεύει άτομο με τάση προς το δογματισμό. τη σοβαρότητα και την αυστηρότητα.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:32:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι Ράβδοι στις εικόνες είναι από τα Ταρό των Γάτων, μια σύγχρονη τράπουλα που έφτιαξε η Κάρευ Κουίκενταλ, ζωγράφος, γλύπτρια και λάτρης των γάτων.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:33:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΥΑΟΥ!!! 'TAROT OF THE CATPEOPLE '...
ΝΟΤΗ !!!!ΕΥΓΕ!
Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΕΚΤΗ...
ΚΑΙ Η ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΤΗ...
...ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ...
ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 01:37:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ...
http://www.FACADE.COM



'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 02:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταπληκτική η σελίδα που μας προτείνεις ατμα. Έχει όλα αυτά που ζητάει ένας συλλέκτης ταρο. Το μόνο που δεν έχει είναι οι επόμενες 3 τράπουλες που θα παρουσιάσω. (Aς μη τρομάξει ο admin, δεν θα φορτώσω ολόκληρες τις 3 τράπουλες, αλλά τις υπόλοιπες 42 κάρτες για να συμπληρωθεί η μικρή Αρκάνα.) οι κούπες θα είναι από τα μυθικά ταρο με ελληνικές θεότητες, τα σπαθιά είναι από τα ταρο των παιντερ-γουέιτ και τα καρό από τα ταρο του θοθ (όχι του διαχειριστή) που είναι γεμάτα από καβαλιστικά και αστρολογικά σύμβολα.
Ελπίζω ατμα να σου αρέσουν μιας και είσαι συλλέκτης ταρο.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 02:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!ΜΠΟΝΟΥΣ!
ΕΧΕΙΣ ΜΠΟΝΟΥΣ!ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ...
ΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΔΩ...
http://www.aeclectic.net/tarot/decks.html


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 00:01:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου ατμα.
Και αυτή η σελίδα σου καταπληκτική
Έψαξα τη σελίδα που προτείνεις αλλά δεν βρήκα τίποτε από αυτά που θα παρουσιάσω. (ίσος να μην έψαξα καλά)
Πάντως ομολογώ πως έχει πολύ ποιο όμορφες τράπουλες, (φανταστικές), από αυτές που πρόκειται να παρουσιάσω.
Σκέφτηκα λοιπόν, επειδή μας παρουσίασες και στο παρελθόν “μαγικές “ εικόνες , να μας παρουσιάσεις μια σειρά από την μικρή Αρκάνα (κούπες ή σπαθιά ή καρό, από αυτά δηλαδή που έχουν απομείνει για να συμπληρωθεί η μικρή αρκανα) .
Αν βαριέσαι να δώσεις την σημασία της κάθε κάρτας, μπορείς να το αφήσεις να το κάνω εγώ.
Πιστεύω πως η παρουσίαση σου, θα είναι η καλύτερη στο θέμα.
Μόνο θα σε παρακαλούσα αν δεχτείς, να προσέξεις αν ο κάτοχος των καρτών απαγορεύει την χρήση αυτών.
Θα περιμένω απάντηση φιλικά Νότης.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Edited by - notis_29 on 11/02/2003 00:02:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 02:40:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΦΙΛΤΑΤΕ ΝΟΤΗ,
ΜΑ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΤΗ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΛΙΓΑΚΙ...
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΙΣ ΚΟΥΠΕΣ...
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ...
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ ΝΟΥ...
ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 03:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ!ΤΙ ΒΡΗΚΑ! ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ...ΜΠΕΣ... ΘΑ ΜΑΓΕΥΤΕΙΣ...

http://www.soul-guidance.com/tarotdecks/page_5.htm

ΠΟΙΟ... SCREEN SAVER ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ...

http://www.soul-guidance.com/screensavers/index.htm#The%20Alchemists%20Screensaver



'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 11/02/2003 03:44:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:29:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΟΤΗ !
ΤΕΛΙΚΑ...
I DO...

ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ?
ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ...

ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ ...ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ...


Η ΠΗΓΗ ... Η ΣΕΛΗΝΗ


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 11/02/2003 13:36:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άσο Κούπα. Η προφητική έννοια του χαρτιού ενέχει ένα ξέσπασμα πρωτόγονης συγκίνησης, μια σχέση που γεννιέται, το ξεκίνημα ενός ταξιδιού αγάπης.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:51:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυο Κούπα. Όπως ο Άσος, το 2 Κούπα προλέγει την απαρχή μιας σχέσης. Επιπλέον, σημαίνει συμφιλίωση μετά από χωρισμό, φιλίες, συμφωνίες μεταξύ συνεργατών.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:53:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρία Κούπα. Το 3 προοιωνίζει συναισθηματική ικανοποίηση και υπόσχεση, γαμήλια γιορτή, νέα ερωτική σχέση, γέννηση παιδιού, ή μια βαθύτερη εξερεύνηση του έρωτα.



'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:54:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:33:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέσσερα Κούπα. Το χαρτί αυτό φανερώνει μια εχθρική σχέση, που οδηγεί σε κατάθλιψη, δυσαρέσκεια, ανία και ίσως ένα συναίσθημα που δεν εκφράζεται.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:56:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέντε Κούπα. Το 5 ειδοποιεί για μια προδοσία με συνέπεια τη λύπη και τις τύψεις. Πιθανός χωρισμός, αλλά χωρίς την πιθανότητα οριστικού τέλους. Πρόκληση για υπόσχεση σε θέματα καρδιάς.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:57:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
'Έξι Κούπα. Νοσταλγία για παλιές αγάπες, πιθανή επιστροφή ενός πρώην εραστή. Η διάθεση της ψυχής για παλιές ρομαντικές φαντασίες οδηγεί στη γαλήνη και τη δύναμη. Πιθανή αναβίωση και ανάκτηση μιας παλιάς αγάπης.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 21:59:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:37:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επτά Κούπα. Το χαρτί αυτό σημαίνει μια συναισθηματική κατάσταση, ίσως μια ερωτική σχέση με μεγάλες δυνατότητες.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 22:01:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκτώ Κούπα. Το 8 συνεπάγεται υποταγή ενός συναισθηματικού δεσμού σε μια καταστροφική σχέση. Σημαίνει επίσης κατάπτωση, πένθος, κενότητα.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 22:03:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εννέα Κούπα. Το εννέα υπόσχεται απόλαυση, ικανοποίηση και πραγμάτωση μιας πολύτιμης ευχής, την ανταμοιβή μιας προσπάθειας.


'manava seva, madhava seva'


Edited by - notis_29 on 11/02/2003 22:05:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy