ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Για την ψυχή τους......
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Grigoris
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 16:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Grigoris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
tha protimousa na min po oute kalispera oute na xairetiso agapiti filoi.apo tin kuriaki pistevo oti eimaste xalia oloi gia auta ta mikra pedia pou toso ma toso adika xathikane.eimai 2xronia megaliteros apo auta ta pedia kai omos apo thn kuriaki pou egine to peristatiko niotho san na ta iksera polla xronia auta ta pedia an kai mou itan entelos agnosta.kai pistevo oti oloi mas to niosame auto.gia mena to mono pou mporo na kano einai na proseuxome na einai kala sto meros sto opoio vriskonte tora kai na thimame auta ta pedia kai an mporeso na pao mexrei ta merh tous kai na anapso ena keri ston tafo tous kai na ta afiso liga louloudia.me tis euxes dustixos pote den egine kati.panta meta apo ena atuxima kanoume mia euxh na min ksanagini.panta epanalamvanete.to ti prepei na gini einai autonoito...

as anapausei o theos tis psuxes tous kai as einai kala ekei pou vriskonte.
kai kati akoma.as prospathisoume na min ta ksexasoume auta ta pedia.na ta kratisoume zontana stis kardies mas kai na ta thimomaste panta.

krima.krima gia ta pedia...

Αυτο που μας συνδεει ειναι πως ολοι μας ζουμε σε αυτον τον μικρο πλανητη,αναπνεουμε τον ιδιο αερα,ανησυχουμε για το μελλον των παιδιων μας κ ειμαστε ολοι θνητοι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALvaNoS
Νέο Μέλος

Turkey
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 17:50:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALvaNoS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EPIDI TA LOGIA EINAI FTOXIA, TO MONO POY MPORO NA PW.
AN GINONTAN NA ANTALAKSW THN ZWH MOY GIA TIN DIKH TOYS THA EKANA TA PANTA GIA NA GINEI.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 16:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

apo ton filo mas Ramoglou........

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 17/04/2003 16:52:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2003, 23:05:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με τη γαλάζια γραμμή των βουνών στα βορινά
και στην Ανατολή μια νερένια λευκή καμπύλη,
εδώ θα χωριστούμε. Στο μακρύ ταξίδι μου
θα 'μαι σα νερολούλουδο ξεριζωμένο.
Μ' ένα πλεούμενο σύννεφο θα σου στέλνω την έγνοια μου,
κι εσύ το δειλινό να με θυμάσαι.
...Κουνάμε τα χέρια μας γι' αποχαιρετισμό
και τ' άλογό μου βιάζεται να ξεκινήσει.


Aφηνω και εγω την δικη μου θλιψη για τον χαμο των 21 αγγελων του Μακροχωριου και των γυρω χωριων και μια λεξη μονο γιατι τετοιες τραγωδιες δεν μπορουν να αντιμετωπιστουν με την κοινη λογικη.
Κουραγιο στις μανες ,στους πατεραδες ,στα αδελφια,στους υπολοιπους συγγενεις,φιλους,γειτονες και τον υπολοιπο κοινωνικο περιγυρο των παιδιων.
Τα παιδια του Λυκειου του Μακροχωριου αποφασισαν να κανουν και μια ιστοσελιδα για τους αγγελους που σκοτωθηκαν ετσι αδικα

http://www.seasyp.gr/lightacandle/

Καλο μας βραδυ και ευχομαι τα αγγελουδια αυτα να ειναι παντα κοντα στους δικους τους για να τους δινουν κουραγιο.
Ευχομαι να ειναι καλα εκει πανω.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2003, 23:50:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..........................μιλανε τα δακρυα ,τουτη την στιγμη....ποναω

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2004, 10:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας και Καλη Ανασταση σε ολους.
Σε τρεις μερες κλεινει χρονος που 21 αθωες ψυχουλες ,21 αγγελουδακια εδωσαν τον δικο τους φορο αιματος στην ελληνικη ασφαλτο.
Το τραγουδι που βαζω ειναι η δικη μου πετρουλα για να πω οτι αυτα τα 21 αγγελουδια δεν εχουν ξεχαστει και ελπιζω και το ευχομαι-αν δεν εχει γινει ακομα- οι ενοχοι να πληρωσουν καποτε για αυτες τις 21 ψυχουλες.


Οι μανες βγηκανε στις πορτες
και τα κοριτσια στο στενο
ελα γλυκε μου απ'τον δρομο
που'ρχεσαι καθε δειλινο

Μην πιεις νερο και με ξεχασεις
μην πιεις νερο της λησμονιας
συννεφο γινε και σεριανα
στον ουρανο της γειτονιας

Πλυμενο το πουκαμισο σου
στολιζει ακομα την αυλη
Μην πας γλυκε μου μην πιστευεις
πως σ'αγαπανε πιο πολυ

Μην πιεις νερο και με ξεχασεις
μην πιεις νερο της λησμονιας
συννεφο γινε και σεριανα
στον ουρανο της γειτονιας

Edited by - Το ξωτικό on 11/04/2004 09:10:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy