ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Δαιμονισμός - εξορκισμοί
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 11:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΜΠΩΣ <<ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ>> ΑΠΟ <<ΔΑΙΜΟΝΙΑ>> ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 00:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΗΜΠΩΣ <<ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ>> ΑΠΟ <<ΔΑΙΜΟΝΙΑ>> ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ;
gigenis
Ακριβώς την ίδια σκέψη έκανα και εγώ φίλε gigenis , χωρίς βέβαια να είμαι ειδικός επί του θέματος , μήπως η ( δαιμονοκαταληψία ) αυτών των ατόμων δεν είναι τελικά τίποτε άλλο από ένα ψυχοπαθολογικό φαινόμενο που προκαλείται από την έντονη θρησκευτικότητά τους .
Και κάτι άλλο . Τα άτομα αυτά , ή τουλάχιστον αυτά που έχω εγώ υπ'όψιν μου , δεν είναι ιδιαίτερα ευφυή .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 00:57:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris

Ακριβώς την ίδια σκέψη έκανα και εγώ φίλε gigenis , χωρίς βέβαια να είμαι ειδικός επί του θέματος , μήπως η ( δαιμονοκαταληψία ) αυτών των ατόμων δεν είναι τελικά τίποτε άλλο από ένα ψυχοπαθολογικό φαινόμενο που προκαλείται από την έντονη θρησκευτικότητά τους .

ΟΤΑΝ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ
ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΤΕ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΑΙΜΟΝΟΛΗΨΙΑΣ
ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΑΙΜΟΝΙΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕΣ ΒΑΘΕΙΑ ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΟΙ
ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΗΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ
ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΑΜΑΡΤΑΝΕΙ
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΑΙΜΟΝΙΣΤΗΚΕΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΕ Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ(ΒΡΙΖΟΥΝ,ΦΤΗΝΟΥΝΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ)ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΗΓΙΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΠΙΑΣΟΥΝΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ 60 ΚΙΛΩΝ ΤΕΣΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΙΝΑΖΕΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟ 100% ΤΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΑΙΜΟΝΑ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΗ ΔΥΝΑΜΗ


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 01:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω βάσιμες ενδείξεις ότι η γυναίκα μου και η μάνα της είναι δαιμονισμένες.

Μπορώ να τις πυροβολήσω να ησυχάσουμε; Δεν έχω λεφτά για εξορκισμούς.

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 01:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΑΣΗΜΕΝΙΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΡΙΧΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΙΑΣΜΟ

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 02:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε συ...

Οι ασημένιες σφαίρες είναι για τους λυκάνθρωπους. Ο αγιασμός είναι για τους βρυκόλακες και τον Φρέντυ Κρούγκερ. Πώς κατάλαβες ότι τους μοιάζουν; Εχεις δει φωτογραφίες σίγουρα, ναι?


macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 03:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΣ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ=ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ
ΚΑΙ Ο ΦΡΕΝΤΥ ΕΙΝΑΙ Η<<ΜΗΤΕΡΑ>> ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΟΒΩΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 14:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βρε παιδιά μη τις αγαπάτε τόσο πολύ τις γυναίκες σας θα νομίζουν ότι δε τις θέλετε άλλο!!

αχ και να διάβαζαν τι γράφεις macedon!!!!!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

teolaz
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 14:57:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους teolaz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξερω φιλοι αν λεχθηκε οτι στα ευαγγελια αναγραφετει οτι χρειαζεται νηστεια πολλες φορεσ για να γινει σωστος εξορκισμος καθως και πολυ προσευχη.δυστυχως εχω δει ανθρωπο ποσο τυραννιεται απο ατετοια κατασταση.ελπιζω ουδεις ναφτασει σε αυτο το σημειο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 15:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
e_shadow
ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ(ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ)
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ

teolaz
δεν ξερω φιλοι αν λεχθηκε οτι στα ευαγγελια αναγραφετει οτι χρειαζεται νηστεια πολλες φορεσ για να γινει σωστος εξορκισμος καθως και πολυ προσευχη
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ; ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ

δυστυχως εχω δει ανθρωπο ποσο τυραννιεται απο ατετοια κατασταση.ελπιζω ουδεις ναφτασει σε αυτο το σημειο.
Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΗ ΝΗΣΤΕΙΑ;
ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΓΕΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΡΕΑΣ


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 15:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ(ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ)
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ

φαντασου λοιπον εγω που το εχω κανει ποσα εχω να λεω για τους αντρες!!!!!
και παλι δε λεω τιποτα!!!!!!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

resuscitated
Μέλος 1ης Βαθμίδας


72 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 11:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους resuscitated  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όποιος είναι πραγματικά Χριστιανός γνωρίζει ότι υπάρχει η δύναμη του κακού. Ο Ιησούς είπε ότι ήρθε στον κόσμο για να λύσει τα έργα του διαβόλουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy