ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ο.Ε.Α.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kokojam77
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 14:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kokojam77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Bladerunner... ελπίζω να μην έχεις εξαντληθεί από τις αποστολές του pdf ! Μπορείς να το στείλεις και σε μένα plz ? (copa@justillusions.gr)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Never-b
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 15:56:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Never-b  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου το στέλνατε και εμένα.
Συγγνώμη bladerunner...
Αν δεν μπορείς εσύ, ας μου το στείλει κάποιος άλλος.
Στην διεύθυνση neverbe_domination@hotmail.com.
Ευχαριστώ προκαταβολικά...

ΠΑΝ-ΧΘΩΝ
Γ.Μ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kokojam77
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 10:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kokojam77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
bladerunner... efxaristo poly. Tha tou risko mia matia kai go..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 10:31:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Bladerunner... ελπίζω να μην έχεις εξαντληθεί από τις αποστολές του pdf ! Μπορείς να το στείλεις και σε μένα plz ? (copa@justillusions.gr)



Αν μπορούσα να το έχω και εγώ από καποιον θα σας ήμουν ευγνώμων
(ghatzida@yahoo.gr)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 10:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά γειά σας,
συγνώμη αλλά μετά από 4 προσπάθειες να κατεβάσω το Adobe δεν τα κατάφερα μιας και λίγο πριν το τέλος για κάποιο ανεξήγητο λόγο διακόπτεται η σύνδεση.

Αν κάποιος από σας μπορεί να μου το στείλει σε άλλη μορφή θα τον ευχαριστούσα ιδιαιτέρως...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ιχνογράφος
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ιχνογράφος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ (ΚΑΠΟΙΟΣ) ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ;

ιχνογράφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΙΑΛΙΟΣ
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 21:51:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΙΑΛΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι πειρασμός μεγάλος αυτό το έγγραφο. Αν κάποιο από τα μέλη του ESOTERICA έχει την ευγενή καλοσύνη να μου το στείλει θα του ήμουν ευγνώμων. e-mail: n_koutsias@yahoo.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αποκρυφιστης
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 15:26:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Αποκρυφιστης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα παρακαλουσα να μου στειλει καποιος αυτο το αρχειο.

e-mail: mitsakishar@hotmail.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 23:10:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον, παιδια γεια σας και παλι μετα απο μερικες μερες αποχης...

Στο παρον θεμα τωρα, ας το παρουμε και λιγο σοβαρα και να δουμε τι γραφει το παρον κειμενο...

Εαν υποθεσουμε οτι αυτο γραφτηκε το 1985 ,τοτε υπαρχει ενα θεμα εδω...
Αναφερονται καταστασεις ,πχ Διαλυση ΕΣΣΔ και κατι αλλα, που ακομα και εαν πεφτουν εξω χρονολογικα, δεν παυει να ειναι κατι πολυ περιεργο προς προβλεψη...
Στα οικονομικα της χωρας μας νομιζω οτι εχουν δικιο...

Γενικοτερα, ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ μου προκαλει οτι ο συγγραφεας εμφανιζεται με πληρη στοιχεια...

Θα ηθελα τις αποψεις σας, ΑΛΛΑ ΟΧΙ σε αστεια κατασταση βεβαια...

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BLIND GUARDIAN
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2003, 09:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BLIND GUARDIAN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω πολύ γιατ αρχειο.

Φιλικα
Ο τυφλος φυλακας και οδηγος της γνωσης

ΚΟΙΤΑ ΓΥΡΩ ΝΙΩΣΕ ΓΥΡΩ ΤΡΟΜΑΞΕ ΓΥΡΩ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΝΟΗ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2003, 11:43:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Paidia ti egine?????!!!!!!!
Thelw ki egw to arxeio auto na to diavaswwwwww!!!!
Opios/a exei thn kalosunh plz
athens_galatsi@hotmail.com


Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Prodigeo
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2003, 12:18:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Prodigeo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μπορούσα να το λάβω κι εγώ παρακαλώ ;

Ευχαριστώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Siban
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2003, 13:17:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Siban  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

Θα ήταν εύκολο να μου στείλετε κι εμένα το αρχείο στο elfffff@hotmail.com.

Θα το ήθελα σήμερα αν ειναι εύκολο μια και θα ήθελα να το παρω μαζι μου για το Σαββατοκυριακο.

Σας ευχαριστω πολύ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2003, 17:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίααααααααααααα!
Και τώρα που όλοι μας λάβαμε το αρχειάκι μήπως θα μπορούσαμε τουλάχιστον να σεβαστούμε το φίλο που άνοιξε το θέμα και να το σχολιάσουμε?



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Calintz
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2003, 02:24:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Calintz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν σας ενδιεφερε αυτο το αρχειο τοτε σας προτεινω να αγορασετε το βιβλιο "Η Επιστροφη των Θεων" δεν θυμαμαι ποιος το εγραψε αλλα θα σας ενημερωσω μολις το θυμηθω...
Το βιβλιο αυτο και τι δεν λεει μεσα!!!
Βεβαια καποια απο αυτα που λεει ειναι αληθειες!!
Συμπτωση???

"I'm here to chew Bubble gum and kick Ass... And i'm all out of Bubble gum!!!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2003, 18:02:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαριστώ Avallon....

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να στέλνω το αρχείο σε όποιον μου το ζητήσει, αλλά δεν θα με χάλαγε κιόλας να ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!

Προσωπική μου άποψη είναι ότι το εν λόγω αρχείο είναι άκρως... ΑΚΡΑΙΟ!!!!! Ειδικά εκεί που λέει να σκοτώσουμε τους μητροπολίτες όλων των νομών της Ελλάδος , δείχνει καθαρά μια φασιστική τάση πάνω στο δικαίωμα της ανεξιθρησκείας.

Δε λέω, όπως λένε κάποιοι, κάποτε ο φανατισμένος Χριστιανισμός αφάνησε κάποια από τα έργα των άλλων θρησκειών, αλλά δεν είναι λύση το τουφέκισμα ή η κρεμάλα. Τέτοια λογική δεν τιμά καθόλου την αρχαία δημοκρατική Ελλάδα.

( Όταν προχωρήσω κι άλλο, θα επιστρέψω. Ωστόσο περιμένω απαντήσεις σας... )

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2003, 18:17:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστεύω ότι ο τύπος που το έγραψε έχει κάψει λάδια...
Αν μη τι άλλο το κείμενο αυτό είναι είναι τρελλό και παράλογο.
Οσο για το ακραίο... νομίζω ότι μόνο ο συγγραφέας του δε το χαρακτηρίζει έτσι...
Από την άλλη δε μπορώ να πιστέψω ότι το πρόσωπο αυτό είναι υπαρκτό!
Εχει προσπαθήσει κάποιος να έρθει σε επικοινωνία μαζί του?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΝΑΛΥΩΝ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2003, 02:04:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΛΥΩΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλες και φίλοι γεια σας.

Άνοιξα το σχετικό site και φόρτωσα το αρχείο,όμως στην εκτύπωση βγαίνει μόνο το τεταρτημόριο του κειμένου και όχι όλο.
Βέβαια γράφει ότι απαγορεύεται η ανατύπωση όμως πιστεύω πως υπάρχει τρόπος να τυπωθεί όλο μια που βγαίνει ένα τμήμα του.
Αν κάποιος φίλος ξέρει τον τρόπο,παρακαλώ να με ενημερώσει.

Σχετικά με τους σκοτωμούς που αναφέρει ,Επισκόπων,κλπ.πιστεύω ότι δείχνει έναν άνθρωπο αγανακτισμένο,γιατί μην ξεχνάτε πως όλα αυτά έχουν γραφεί με το χέρι.Αλλοιώς σκέπτεται κανείς όταν γράφει με γραφομηχανή ή στο πληκτρολόγιο και αλλοιώς όταν αποτυπώνει τις στιγμιαίες σκέψεις του στο χαρτί.Στην πρώτη περίπτωση έχει χρόνο να το "ξανασκεφθεί".
Βέβαια γράφει φοβερά πράγματα που θα προβληματίσουν πολλούς.
Δεν εξετάζω το ενδεχόμενο αν είναι αλήθεια ή ψέμματα και πόσα,αυτό θα το δούμε στην πορεία της συζήτησης.Οφείλω όμως να παραδεχθώ πως ο φίλος μας που άνοιξε το topic έκανε μεγάλη επιτυχία.
Το ερώτημα είναι αν έχει έλθει κανείς σ'επαφή με αυτόν τον Καραγεωργίου,για να μας δώσει περισσότερες λεπτομέρειες.

Αυτά για την ώρα.

ΑΝΑΛΥΩΝ

+Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2003, 23:40:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσωπικά πιστεύω ότι το άτομο ξέρει καλά τι γράφει... Εννοώ ότι έχει επίγνωση των λόγων του και ότι δεν είναι απλά σε μια στιγμή αναβρασμού!!! Τα πιστεύει αυτά που λέει....

Όπως είπα και στην αρχή τυχαία μου ήρθε αυτό το mail..... Απλά έκανε τον κύκλο του... Και να έρθεις σε επαφή με αυτόν τον κύριο, τί θα καταλάβεις;;;

Όσο φανατισμένη είναι η Λουκά, άλλο τόσο είναι και αυτός ο κύριος, αλλά με άλλη ιδεολογία.

Και όπως πάντα ο φανατισμός οδήγησε για άλλη μια φορά στις ακρότητες.....

Τόσες φορές δεν έχει γίνει στην ιστορία;;;;

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/08/2003, 16:00:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΕΝΑ ΑΝΤΙΤΥΠΟ ?
ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ZONEEMPEROR@HOTMAIL.COM
Ευχαριστώ

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
George_a8ens
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2003, 18:12:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους George_a8ens  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου στειλει και εμενα αυτο το email;

acm@mail.gr

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Και κατι ακομη στο clubs.pathfinder.gr/epsilon υπαρχει συνομιλια με τους Ανδρομεδιους.

Εγώ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/08/2003, 19:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O typas autos stelnei syxna pykna diafora tetia keimena sto trito mati nomizw...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2003, 12:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 02:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σύμφωνα με το site της Ο.Ε.Α στις 15 οκτωβρίου του 2003 θα ειμαστε σε ενπόλεμη κατάσταση με τους Τούρκους, τους Αλβανούς, τους Σκοπιανούς και τους Βουλγάρους και μάλιστα αυτο θα συμάνει και την αρχή του Γ' Παγκοσμίου πολέμου.
Την διάβασα τη συνομιλια με τους Ανδρομέδιους που ανέφεραι ο George_a8ens το μόνο που μπορώ να πώ για τώρα είναι μακάρη να ειναι αλήθεια.

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 04:41:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο ότι γνωρίζω τα κείμενα της ΟΕΑ αρχικά γράφτηκαν για την ενημέρωση των μελών της και ήταν χειρόγραφα.
Επειδή αναφέρθηκε , "Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΘΕΩΝ" γράφτηκε απο τον στρατηγό Γεράσιμο Καλογεράκη, κυκλοφορεί κανονικά στα βιβλιοπωλεία και αναφέρεται στην επικοινωνία ,μέσω υπολογιστή που τοποθετείται σε ενεργειακό χώρο(δίαυλο),με τους "Ολύμπιους" που όπως λέγεται επιστρέφουν στη γή.
Παρουσιάζεται μεγάλη σύμπτωση απόψεων με τον Ιωάννη Φουράκη http://www.fourakis.gr και άλλων συγγραφέων και ερευνητών με θεογονική και ανθρωπογονική τοποθέτηση σε αντίθεση με αντίστοιχους που τοποθετούνται Ελληνολατρικά με την θρησκευτική έννοια.
Το θέμα έχει ταράξει και ξένους κύκλους και έχει απασχολήσει επιστήμονες πολλών ειδικοτήτων.
Πάντως είναι τρομερά εντυπωσιακή η αρτιότητα του λόγου καθώς και η πολύπλευρα εμπεριστατωμένη ανάλυση των παραπάνω συγγραφέων αλλά και των κειμένων της ΟΕΑ.
Ιδιαίτερα τα τελευταία μάλιστα είναι για γερά στομάχια.
Όλα τα κείμενα της ΟΕΑ δημοσιεύονται στη διεύθυνση http://www.noitikiantistasis.com/ στον τομέα ΕΓΓΡΑΦα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFRODITI
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 10:58:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFRODITI  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ(ΤΗΣ Ο.Ε.Α.)
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ? ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΟΧΡΕΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ!

"ποιός να μου πει ένα παραμύθι,πώς πίσω από τόσα φίλτρα να τ'ακούσω?μάγισσες,δράκοι,βασιλιάδες,άλλο δεν μου μένει παρά μνήμη και μάταια ερωτήματα...."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 16:22:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Την διάβασα τη συνομιλια με τους Ανδρομέδιους που ανέφεραι ο George_a8ens το μόνο που μπορώ να πώ για τώρα είναι μακάρη να ειναι αλήθεια.

Η αλήθεια είναι εκεί έξω



Πώς μπορώ να μπω σε αυτή τη διεύθυνση... Την ανεβάζω στην address bar αλλά δεν βγάζει τίποτα.....

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PrincessDiana
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 18:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PrincessDiana  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί κάποιος να το στείλει και σε μένα?
Όσο για τα κείμενα της ΟΕΑ,έχω διαβάσει κάποιο παλιότερα.Απ'οτι κατάλαβα,γενικά οι θέσεις τους είναι ακραίες σε όλα σχεδόν τα θέματα,αν και όχι πάντα παράλογες.Βέβαια δεν ξέρω ακριβώς το περιεχόμενο αυτού του κείμενου,και όπως είπα και πριν λίγο έχω διαβάσει από άλλα κείμενα του ίδιου ή των ίδιων ανθρώπων,οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

~ Όποιος πιστεύει στο Θεό, έχει μέσα του ένα νεκρό Θεό. Όποιος δεν πιστεύει στο θεό, έχει μέσα του ένα νεκρό άνθρωπο ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 20:10:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Πώς μπορώ να μπω σε αυτή τη διεύθυνση... Την ανεβάζω στην address bar αλλά δεν βγάζει τίποτα.....

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;


http://lefterispaliginis.tripod.com/OLYMPIOS_EPIKOINWNIA

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2003, 17:30:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά το διάβασμα της Ολύμπιας Επικοινωνίας έχω μείνει άναυδη!

Tα είδα όλα και τώρα μπορώ να πεθάνω ήσυχη...

Πάντως για το συγκεκριμένο θέμα επιμένω ότι όσο δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για την μη ύπαρξη των Ε άλλο τόσο δε μπορούμε να'μαστε σίγουροι και για την ύπαρξή τους... κοινώς "Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy