ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΨΥΧΟΚΙΝΗΣΗ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2003, 20:52:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλε cyberhood,
Το post αυτό φυσικά και δεν αναφερόταν στις φωτογραφίες που κατά τη γνώμη μου πολύ καλά έκανες και δημοσιοποίησες.
Το post αυτό μπορεί να έχει συγκεκριμένο αποδέκτη αλλά μπορεί να είναι και τελείως άστοχο.Σε κάθε περίπτωση όμως είναι τόσο απρόσωπο που δεν μπορεί να είναι προσβλητικό για κανένα.
Το θέμα είναι οτι κατά τη χθεσινή μου επίσκεψη στα forums του esoterica πρόσεξα κάτι που με έκανε να υποψιαστώ οτι κάποιος το παίζει "σε δύο ταμπλό".Σαν να λέμε έχει "διπλή ταυτότητα",εδώ μέσα τουλάχιστον.
Επειδή όμως υπολογίζω και τη μία πιθανότητα στις εκατό να κάνω λάθος, αποφάσισα να γράψω αυτό το μήνυμα εδώ (ήταν το τελευταίο topic στο οποίο συμμετείχα και δε μπορούσα να ανοίξω νέο με αυτό το μήνυμα),και να του δώσω αυτή την απρόσωπη μορφή.
Αν οι υποψίες μου έχουν βάση κάποιος έχει ήδη "πάρει γραμμή" και πιστευω οτι θα σταματήσει να "μιλάει με τον εαυτό του"Αυτός ήταν και ο σκοπός αυτού του μηνύματος.
Αν πάλι ισχύει η "μία στις εκατό" το μήνυμα μου θα είναι απλά ένα ακατανόητο μήνυμα.
Η συνωμοσιολογία δεν είναι του γούστου μου,ούτε είναι του χαρακτήρα μου να δημιουργώ κλίμα καχυποψίας.
Από την άλλη όμως δεν μου αρέσει να συμμετέχω άθελα μου σε "παιχνίδια",πολύ περισσότερο όταν δεν γνωρίζω τον σκοπό τους.
Νάστε όλοι καλά.


Hey you,don't tell me there's no hope at all
Together we stand,divided we fallΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy