ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αποκαλύψεις της Ο.Ε.Α.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 17:08:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειμαι πεντασιγουροτατος γιαυτο ειχα βαλει και τα θαυμαστικα μετα το τελος της προτασης μου και μαλιστα θα σου πω στην πορεια που και πιο πλοιο/α (δεν θυμαμαι αν ηταν ενα η περισοτερα) ανεφοδιαστηκαν εκει και υπαρχει το γεγονος στο ημερολογιο του καπετανιου και αναφερει και αυτον τον αναγκαστικο ανεφοδιασμο γιατι ηταν σε περιοδο μυστηρια νομιζω ηταν περιοδο που ειχε καταφυγει ο βενιζελος στην κρητη.
απο την στιγμη που αναβλυζει σαν νερο δεν πρεπει να ειναι και πολυ βαρυ στο κατω κατω μπορουμε να παμε να βαλουμε ολοι ενα χερακι και να το σηκωσουμε

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 11:39:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ (ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΑΡΓΟ) ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΝΑΦΘΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΠΙΣΣΑ.

ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΒΑΡΙΑ (ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΙΣΣΑ KAI ΝΑΦΘΑ).

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΟΙΑ (ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΑ) ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΕΚΚΙΝΟΥΝΤΟ ΜΕ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.(1920-1930)

ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dolixopodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 12:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dolixopodos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eχω διαβάσει και εγώ κάτι σχετικό σε ιστορικό κείμενο ,δε θυμάμε όμως που,για βάση των ναζί στο δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο,είτε στη κεφαλονιά είτε στη ζάκυνθο .από την οποία τροφοδούνταν τα γερμανικα πλοία με τα αποθέματα πετρελαίου που υπήρχαν στη θάλλασα της περιοχής και εκμεταλεύονταν οι ίδιοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 13:26:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ endorama ΚΑΙ dolixopodos ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΠΗΓΩΝ ΣΑΣ.

ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣ.

ΙΣΩΣ ΕΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΥΛΙΣΗΣ.
(ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ)
ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΛΟΙΑ ΣΥΝΟΔΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΑΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΤΟΝ Β ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ Ο ΡΟΜΕΛ ΗΤΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.

ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 17:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε AVATARGR το ειχα δει σε μια εκπομπη στην τηλεοραση σε καναλι Β κατηγοριας η οποια εκπομπη ειχε σαν θεμα εκεινη την ημερα το πετρελαιο στον ελλαδικο χωρο και εκτος απο την ζακυνθο ειχε σχολιασει μια πηγη που ειχε βρεθει σε θαλασσιο χωρο κοντα στην θεσσαλονικη την οποια δεν μπορουμε να την εκμεταλευτουμε γιατι δεν μας αφηνουν οι τουρκοι"υπαρχει ειδικη νομοθεσια σε μερικα πραγματα στο αιγαιο" και καλα που το θυμηθηκα γιατι εψαχνα σε διαφορα βιβλια και ρωταγα φιλους αλλα στην πραγματικοτητα το ειχα δει στην tv και απο οτι θυμαμαι δεν ελεγαν λογια στον αερα αλλα ανεφεραν ονοματα ημερομηνιες και εταιριες και αυτο σημαινει οτι ειχαν διασταυρωσει καποια πραγματα δεν μιλαγαν γενικα αλλα πολυ συγκεκριμενα οσο για τον ανεφοδιασμο χωρις δυιληση ειμαι τοσο σιγουρος οτι το ειχαν πει οσο σιγουρος ειμαι οτι αυριο ο ηλιος θα βγει απο την ανατολη.
quote:
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΟΙΑ (ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΑ) ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΕΚΚΙΝΟΥΝΤΟ ΜΕ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.(1920-1930)
σωστα τα λες απο οσο ξερω και εγω

παντως δεν νομιζω να λεγανε τετοια παραμυθια στον αερα απο την στιγμη μαλιστα που εδιναν στοιχεια που ο καθενας μας μπορει να ψαξει και να βρει ασχετα αν εγω δεν τα θυμαμαι εχει περασει και πολυς καιρος απο τοτε που το ειχα παρακολουθησει και ολη η εκπομπη ηταν video απο την περιοχη εκεινη με αφηγηση των γεγονοτων τωρα αν ο dolixopodos εχει και καποιο βιβλιο σχετικα με το θεμα μπορει να μας δωσει περισοτερα και πιο ακριβη στοιχεια

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dolixopodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 17:31:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dolixopodos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ που το άκουσα ή διάβασα αλλά δε βρήκα άκρη.Πάντως από ότι κατάλαβα πρέπει να ήταν μια μικρή μονάδα όπως γράφεις και εσύ αγαπητέ avatargr .Aν βρώ κάτι καινούριο θα σας ενημερώσω οπωσδήποτε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 09:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ dolixopodos ,endorama ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ Η ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ.

ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ. (ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΑΝΕΥ ΔΙΥΛΙΣΗΣ)

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΑΛΗΘΙΝΟ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙ ΑΙΓΑΙΟ ...

ΑΥΤΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΥΠΑΡΞΗΣ ΚΟΙΤΑΣΜΑΤΩΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΟ.
Η ΓΕΩΛΟΓΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΩΝ ΕΛΠΕ ΕΧΕΙ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΟΙΤΑΣΜΑΤΑ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΘΕΩΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.

ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΛΑΜΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 04:06:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου δεν ειναι οτι δεν συμφωνω με αυτα που λες αλλα οσο χαλια και να ειναι η ελληνικη τηλεοραση τετοιο ψεμα δεν νομιζω οτι μπορουν να πουν (αναφερομαι στην χρηση του πετρελαιου χωρις καμια επεξεργασια)και μαλιστα σε τετοιο θεμα γιατι δεν το παρουσιασε η στεφανιδου ουτε ηταν καποιο κουτσομπολιο σχετικα με τον γαμο της βανδη στον πρωινο καφε και ηταν αρκετα τεκμηριομενα αυτα που ειπαν

(αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πιστευω οτι λεει η τηλεοραση απλα ανεφερα οτι ειδα και ακουσα δικη μου ερευνα πανω σε αυτο το θεμα δεν εκανα αν και θα επρεπε να κανω πριν το γραψω)

οσο για την χαρτογραφηση των κοιτασματων για χρηση σε περιοδο κρισης πιο λογικο μου φαινεται αν ειχαν κανει καποιες εγκαταστασεις εστω για να υπαρχουν και φυσικα αν θελεις κατι για περιοδο κρισης το αποθηκευεις σε διαφορα σημεια ωστε να ειναι ετοιμο για χρηση οταν το χρειαστεις και οχι να περιμενεις την κριση για να ξεκινησεις της ενεργειες δεν πιστευω οτι ειναι παραλογο αυτο σωστα?

τωρα θα μου πεις οτι αποθεματα εχουν ολα τα κρατη αλλα για ποσο καιρο θα επαρκουν? και αλλο να εχεις αποθεματα και αλλο να τα αναπληρωνεις συνεχεια σε περιοδο κρισης και φανταζομαι η κατασκευη των εγκαταστασεων δεν γινεται απο την μια μερα στην αλλη.

ελπιζω παντως να ειναι οπως τα λες και να μην παιζονται σκοτεινα παιχνιδια γιατι εχουμε καταντησει πιονια με τοσα παιχνιδια που παιζουν.

παντως μια μικρη ερευνα θα την κανω αν και δεν πιστευω να βρω τιποτα αξιολογο.

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2003, 21:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω εδω, αγαπητοι φιλοι, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

Εχοντας διαβασει οι περισσοτεροι απο εσας τα εν λογω κειμενα, τουλαχιστον στα ιστορικα και οικονομικα "στοιχεια", πιστευετε οτι ειναι παραμυθια?

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2003, 02:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πιστευετε οτι ειναι παραμυθια?

ποιο πραγμα? το πετρελαιο? εννοεις οτι ειναι παραμυθι το πετρελαιο? εννοεις οτι αυτα που μας λενε για τα κοιτασματα ειναι παραμυθια? συγνωμη αλλα δεν καταλαβα την ερωτηση σου? αν μπορεις να γινεις πιο σαφης θα με βοηθουσες

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diona8
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2003, 13:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diona8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν...προσωπικά δεν πιστεύω αυτα που έλαγε αυτη η επιστολή! Αλλά αν είναι αλήθεια δείτε την θετική πλευρά θα έχουμε ζήσει μέσα στην ιστορία! lol Να σας πω την αλήθεια πάντα ήθελα να ζήσω μέσα στην ιστορία, αλλά ποτέ δεν το σκέφτηκα σοβαρά! Im a lil scared! lol

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2003, 16:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για ολα οσα γραφει βεβαια.

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadowalker
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 12:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Shadowalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σχετικα με την αναφορα του 3ου παγκοσμιου πολεμου ο David Icke αναφερει στο βιβλιο του το μυστικο ολων των εποχων οτι οι δρακονιανοι ,οπως τουσ αναφερει ο ιδιος, θα προσπαθησουν να δημιουργησουν ενα κλιμα φοβου και μια μεθοδος θα ηταν η προπσαθεια να μας πεισουν για την υπαρξη του 3ου παγκοσμιου...σημειωση: το βιβλιο γραφτηκε το '99 πριν την 11η

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

h.i.v.
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 18:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους h.i.v.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TPITH 16 ΣEΠTEMBPIOY 2003

OMAΣ EΛΛHNIKHΣ AΠOKATAΣTAΣEΩΣ

ΠPYTANEIA O.E.A. 13-9-2003 AΘHNAI

KATEΠEIΓON ΣHMA EΓKATAΛEIΨEΩΣ NEOEΛΛHNΩN AΠO TON ΓAΛAΞIAKO KYBEPNHTIKO AΣTPOΣTOΛO KAI AΠO THN O.E.A.


EΛΛEIΨH EΠAPKΩN ANAΦOPΩN EΩΣ 13-9-2003 ΠEPI EKTEΛEΣEΩΣ TΩN A', B', H', IB' KAI IΓ' KATEΠEIΓOYΣΩN ΔIATAΓΩN EΠIΣTPATEYΣEΩΣ THΣ ΠPYTANEIAΣ - ΣTPATHΓEIOY THΣ O.E.A. ΠPOΣ TOYΣ EΛΛHNEΣ, AYTOI KHPYΣΣONTAI ANYΠOTAKTOI ΓENIKHΣ EΠIΣTPATEYΣEΩΣ TOY Γ' ΠAΓKOΣMIOY KAI TOY Δ' ΔIAΣTHMIKOY ΠOΛEMOY KAI ΔIA TAYTA H O.E.A. ΩΣ ΠPOBOΛH THΣ ΓAΛAΞIAKHΣ KYBEPNHΣEΩΣ, AΠO 14-9-2003 KAI EΩΣ THN YΠAPΞH EΠAPKΩN TOIOYTΩN ANAΦOPΩN, MATAIΩNEI THN EΠIΔOΣH THΣ IΔ' EΠIKΛEIOYΣAΣ ΔIATAΓHΣ ME OΔHΓIEΣ ΔIANOHTIKHΣ - ΣYNAIΣΘHMATIKHΣ - BIOΛOΓIKHΣ - OIKONOMIKHΣ EΠIBIΩΣEΩΣ ΣE YΠAPKTO TPEXON ΠEPIBAΛΛON ΠAΓKOΣMIOY KAI ΔIAΣTHMIKOY ΠOΛEMOY, KAI EΓKATAΛEIΠEI TOYΣ NEOEΛΛHNEΣ EIΣ TO ΓENOKTONIKO MENOΣ TOY ΔPAKONIANOY AΣTPOΣTOΛOY KAI TΩN ΓHINΩN ΔPAKONIANΩN AΞONΩN HΠ.E.I. (H.Π.A., EYPΩΠH, IAΠΩNIA), B.A.Σ.T. (BOYΛΓAPIA, AΛBANIA, ΣKOΠIA, TOYPKIA) KAI P.I.K. (PΩΣIA, IΣΛAMIKA KPATH, KINA), HTOI TOY ΣTPATOΠEΔOY TO OΠOION EΠEΛEΞAN OI NEOEΛΛHNEΣ ΩΣ MEΛΛOΘANATOI AΠEIΘAPXOI ANIEPAPXHTOI AΦPONEΣ EΦIAΛTEΣ, OΔHΓOYMENOI AΠO EBPAIOΓENEIΣ KAI EBPAIOTEKTONEΣ ΠOΛITIKOYΣ OΛΩN TΩN KOMMATΩN, EBPAIOΓENEIΣ ΘPHΣKEIEΣ (AΠANTA XPIΣTIANIKA ΔOΓMATA KAI ΣOYΦIΣMOΣ), EBPAIOΓENEIΣ ΘNHΣIΓENEIΣ OIKONOMIEΣ (KAΠITAΛIΣMOY, ΣOΣIAΛIΣMOY, ΠAΓKOΣMIOΠOIHΣEΩΣ K.Λ.Π.), KAI EBPAIOΓENEIΣ ΣYMMOPIEΣ TΩN ΨEYΔOEΨIΛON KAI ΨEYΔOOΛYMΠIΩN ΔΩΔEKAΘEΪΣTΩN IΔPYΘENTΩN AΠO ΣIΩNIΣTIKH YΠEPΣTOA "AOA" ΛONΔINOY.


OI EΛΛHNEΣ BOPEIOY EΛΛAΔOΣ EXOYN APXH ΓENOKTONIAΣ TOYΣ TON OKTΩBPIO 2003 AΠO AΞONA B.A.Σ.T., KAI OI ΛOIΠOI EΛΛHNEΣ ΠΛANHTOY EXOYN APXH ΓENOKTONIAΣ TOYΣ TON ΔEKEMBPIO 2005 AΠO AΞONA P.I.K., KAI OΛOKΛHPΩMENH ΓENOKTONIA TOYΣ TO 2006 AΠO AΞONA P.I.K., ME ΠPOOPIΣMO ΨYXΩN TOYΣ TA ΓAΛAΞIAKA TAPTAPA ΩΣ TOΠO KATAΛHΞEΩΣ TΩN ΠPOΔOTΩN KAI TΩN EXΘPΩN TOY ΣYMΠANTIKOY OPΓANIΣMOY.

OI ΘEΣΠIEIΣ KAI ΠΛATAIEIΣ ΣYMMAXOI THΣ O.E.A. AΣ ΠPAΞOYN KATA ΣYNEIΔHΣIN ME TOYΣ NEOEΛΛHNEΣ._

ΣTPATHΓEIO - ΠPYTANEIA O.E.A.

**********************************

To parapanw keimeno dimwsieuetai sto http://www.e-e-e.gr
Ta simperasmata dika sas.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 20:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ h.i.v. ΜΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΗΣ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ....

ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ???????

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ??? ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ????????

ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ????
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ????
ΕΨΑΞΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑΝ ???

ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΤΗΣ ?????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 01:15:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τα δύο κείμενα είναι για γέλια.

Για τους ευκολόπιστους υπομονή μέχρι τις 15/10/2003

Ευτυχώς εκείνη την μέρα ταξιδεύω για Δανία και θα γλυτώσω. χα χα χα

Λέτε να μην γίνουν οι πτήσεις και να έχουμε επιστράτευση; ΩΧ


1011010110110101101Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 21:01:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...ME ΠPOOPIΣMO ΨYXΩN TOYΣ TA ΓAΛAΞIAKA TAPTAPA

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
h.i.v.
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 15:47:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους h.i.v.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε AVATARGR...η συνομοσιολογία και ότι αυτή συνεπάγεται, σίγουρα δεν είναι ότι καλύτερο για το γενικό καλό. Αν μπορούσα να ξέρω αν αυτό το κείμενο είναι αλήθεια ή ψέματα τότε μάλλον δεν θα ήμουν εδώ πέρα. Αν με ρωτήσεις αν θα ΗΘΕΛΑ να είναι να είναι αληθινό, τότε μπορείς εύκολα να μαντέψεις την απάντησή μου...φυσικά και όχι.

Πολύ απλά, υπάρχει ένα θέμα σε αυτό το forum, το οποίο και 'ασχολείται' με την συγκεκριμένη 'ομάδα' και επειδή διάβασα το κείμενο αυτό στην σελίδα αυτής, έκρινα σωστό να το δημοσιεύσω. Αν αυτή η κίνηση λέγεται 'ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ', ε τότε ναι κάπως έτσι μάλλον το παρέθεσα. Ξέρω ότι η ένστασή σου δεν είναι στο ότι το δημοσίευσα αλλά στο ότι δεν εξέφρασα τη γνώμη μου. Πρέπει να σου πω πως μου έκανε τόσο εντύπωση η 'άνεση' με την οποία γράφονται κάποια πράγματα που σκέφτηκα να πάρω τηλέφωνο τον κύριο ο οποίος και υπογράφει το κείμενο αυτό (γιατί στο τέλος του δίνεται και αυτό καθώς και η διεύθυνσή του) και να τον ρωτήσω :

α) Ποια η πηγή της πληροφορίας (είναι σοβαρό το θέμα - προσέξτε 'ΤΟ ΘΕΜΑ' και όχι το γενικότερο κλίμα του κειμένου)

β) Αν είναι όντως αλήθεια

γ) Ποιος είναι αυτός που ξέρει τόσο σημαντικά πράγματα και δεν βγαίνει να ενημερώσει τον κόσμο και κάθεται και γράφει ένα απλό κείμενο σε κάποιο site που θα το διαβάσουν 200-300 άτομα το πολύ..

Θα μου πεις τώρα με τι κάθομαι και ασχολούμαι...ακριβώς επειδή η ελευθερία λόγου στο διαδίκτυο μπορεί να έχει αντίθετα αποτελέσματα από τα θεμιτά, δεν μπορεί ο καθένας να κινδυνολογεί και να 'καταστροφολογεί' έτσι αβίαστα..κάποιος είναι ο στόχος του, κάποιος σκοπός πρέπει να υπάρχει. Νομίζω ότι αυτό πρέπει να είναι το κλίμα πάνω στο οποίο θα πρέπει να κινηθεί ο καθένας.

Όσο για το αν έχω στοιχεία αν είναι αλήθεια όλα αυτά...μπα...η τελευταία φορά που μίλησα με τους Ανδρομέδιους φίλους μου ήταν πριν πολλά πολλά χρόνια και δεν νομίζω να μου μιλάνε από τότε..

Μια απλή ερώτηση που μου έρχεται στο μυαλό : Γιατί δεν βγαίνει κάποιος από τον στρατό, από το υπουργείο αμύνης, από κάποιο επίσημο κυβερνητικό όργανο τέλος πάντων, και να πάει να 'μαζέψει' τον/τους κυρίους αυτούς, οι οποίοι με 'ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ' κάθονται και γράφουνε τόσο ΣΟΒΑΡΑ ψέματα, προκαλώντας ΙΣΩΣ τον πανικό? Γιατί έστω και ΕΝΑΣ πολίτης να πιστέψει και πάει και φουντάρει από πουθενά για να γλιτώσει, τότε αυτοί δεν θα είναι υπεύθυνοι για φόνο εξ αμελείας? Απλή ερώτηση κάνω.

Φιλικά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 22:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ h.i.v. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ , ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 02:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ Η 15/10/2003 ΗΡΘΕ.ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Ρ.Ι.Κ.,ΗΠ.Ε.Ι.......

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΦΑΓΗ;

ΗΔΟΜΕΝ


ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 11:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xα! Χα!χα!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 12:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ,ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΑΙΔΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 13:06:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου καθε τοσο βγαινει καποιος τυχαρπαστος και ανακοινωνει ημερομηνιες του τριτου παγκοσμιου πολεμου, της συντελειας του κοσμου, της ελευσης των Δρακονιανων και οτι αλλο δει στον υπνο του το βραδυ.

Φτανει πια με τις συνομοσιολογιες και τις καταστροφολογιες

Κουραστηκα καθε τρεις και λιγο να ακουω τελεσιγραφα.

Ηταν το millenium, η πρωτοχρονια του 2001, 15 Οκτ 2003 ,2011 και αλλες τοσες ημερομινιες.

Ε και?

Καπου κατανταει και αστειο να πιστευουμε ολες αυτες τις μπαλαφαρες που λεει ο καθενας για να πουλησει,ειτε τρελα ειτε βιβλια.

Για μενα ενα ειναι σιγουρο: Το τελος του καθενος δεν ειναι προδιαγεγραμμενο και το καθοριζει ο καθενας απο εμας ειτε με το τροπο ζωης του ειτε με το τροπο σκεψης του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 10:59:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου καθε τοσο βγαινει καποιος τυχαρπαστος και ανακοινωνει ημερομηνιες του τριτου παγκοσμιου πολεμου, της συντελειας του κοσμου, της ελευσης των Δρακονιανων και οτι αλλο δει στον υπνο του το βραδυ.

Φτανει πια με τις συνομοσιολογιες και τις καταστροφολογιες

Κουραστηκα καθε τρεις και λιγο να ακουω τελεσιγραφα.

Ηταν το millenium, η πρωτοχρονια του 2001, 15 Οκτ 2003 ,2011 και αλλες τοσες ημερομινιες.

Ε και?

Καπου κατανταει και αστειο να πιστευουμε ολες αυτες τις μπαλαφαρες που λεει ο καθενας για να πουλησει,ειτε τρελα ειτε βιβλια.

Για μενα ενα ειναι σιγουρο: Το τελος του καθενος δεν ειναι προδιαγεγραμμενο και το καθοριζει ο καθενας απο εμας ειτε με το τροπο ζωης του ειτε με το τροπο σκεψης του.




Σωστός, πολύ σωστός..

Παιδιά μια ταπεινή συμβουλή : Ειναι καλό να εχουμε ανοιχτούς ορίζοντες αλλά λιγη προσοχή δεν βλάπτει καθόσον πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να μπαίνει μέσα ολη η σαβούρα του καθε επιτήδιου που θέλει να κερδοσκοπήσει σε βάρος μας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Omni
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 14:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Omni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί Φίλοι
Επειδή το θέμα υπάρχει και σε άλλο τόπικ σας παραθέτω ξανά το παρακάτω για όσους τυχόν δεν το δούν.

Στο κείμενο που διαβάσαμε όλοι και κυκλοφορεί στο φόρουμ, τα αρχικά ΟΕΑ αποδίδονται ως ΟΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ.
Στο link που σας παραθέτω παρακάτω υπάρχουν αναφορές για κάποια ΟΕΑ που αποδίδονται ως ΟΡΓΑΝΩΣΙΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ. Στο κείμενο που θα δείτε αναφέρονται ενέργειες της οργάνωσης, ονόματα μελών, καταδίκες κλπ, που έγιναν την δεκαετία του 70. Επίσης η εν λόγω οργάνωση δείχνει να έχει διασυνδέσεις στον στρατό. Το αν η ΟΜΑΣ και η ΟΡΓΑΝΩΣΙΣ είναι ταυτόσημες, ας το κρίνει ο καθένας μόνος του..
Στην συνέχεια θα συζητήσουμε επί του κειμένου που διαβάσαμε όλοι.

http://www.iospress.gr/ios2002/ios20020929b.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 16:54:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
re paidia gia peite kai mena pou eimai agglia mas epitethikan telika? ginete sfagh sthn ellada kai edw mas vomvardizoun me kuvdiles eidhseis peri prokrishs twn triwn ellhnikwn omadwn sto uefa kai loipes mpourdes? :P

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariline
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 15:11:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariline  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά, επιτέλους βρήκα ενα θέμα που μπορώ να πώ κάτι απο τισ γνώσεις μου κιέγώ, λοιπόν εχω σπουδάσει Ναυτιλιακά και εχω τελειώσει ναυτικό λύκειο μηχανικών παρακαλώ και απότι ξέρω ένα βαπόρι μπορει ναι μεν με πολλούς τρόπους να εφοδιαστεί με καύσιμα (ήτε diesel ήτε fuel) αλλά να τα αντλίσει από τη θάλασσα είναι τόσο πιθανό όσο να πετάξει!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XWMA_KAI_NERO
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 18:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XWMA_KAI_NERO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα θελα και εγω να αναφερθω(οχι θα εχανα την ευκαιρια..) στους ο.ε.α μιας και ειμαι στην σελιδα τους κανα δυωρο και προσπαθω να δω τι παιζει..Περιεχει λιγο απο εθνικους , εθνικιστες , στρατολατρες , χριστιανους και αρχαιολατρες αν συμπερανα σωστα.Πολυ αχταρμας!
Ολες αυτες οι ανακοινωσεις ,επισης , με τις επιθεσεις και τις καταληψεις και με τις οδηγιες,, μου δινουν την εντυπωση κατι κρυπτογραφημενου , και με παραθετουν στους "Ε"
Επισης για ενα ονομα που αναφερει το κειμενο, υπαρχουν σοβαρες υπονοιες οτι συμμετεχει σε αυτες τις ομαδες.
Μου εκανε εντυπωση οτι εχει συνδεσμους απο την εφημεριδα στοχο εως το ριζοσπαστη και το indymedia οπως και πολλες μυνησεις!!
What happen?

ΚΑΤΩ ΑΠΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ.ΤΡΕΧΩ ΣΑ ΞΕΝΟΣ..

Edited by - XWMA_KAI_NERO on 17/10/2003 18:34:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 18:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά να τα αντλίσει από τη θάλασσα είναι τόσο πιθανό όσο να πετάξει!

οσο αναφορα για το περιστατικο που ειχα αναφερει εγω το κοιτασμα ειναι στην ξηρα και αναβλυζει δεν χρειαζεται γεωτρυση

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 19:13:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε endorama αυτό είναι πολύ τραβηγμένο...
Αν ήταν πραγματικότητα θα το είχαν βγάλει σε όλα τα κανάλια...και όχι σε Στεφανίδου αλλά από Παπαδάκη και πάνω


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy