ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 12:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αρκετα απο εμας τα παιδια που συζηταμε στο esoterica ειμαστε ανεργοι ,το συζηταγα με εναν ακομη φιλο μας.

ειμαι απογοητευμενος οπως και εσεις.


με απεραντο σεβασμο και αγαπη, μανος σας


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariline
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 16:03:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariline  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάνο σε ευχαριστώ πολύ και αφού και εγώ πρίν πιάσω αυτή τη δουλειά είμουν 1 χρόνο άνεργη σε καταλαβαίνω απόλυτα! Θα βρείς ομως κάτι και εσύ για μένα προσωπικά ποτέ δεν ήταν δύσκολο να βρώ δουλεία να την κρατήσω μου ήταν δύσκολο και ποτέ δεν με απέλυσαν και να φταίω βρε παιδιά πάντα ατυχίες! Δεν πειράζει όμως μικρή είμαι ακόμα κάτι θα καταφέρω και εύχομαι το ίδιο για όλους σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 12:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"τα δυσκολα ειναι για τους δυνατους.."


(αληθεια! ετουτο το θεμα μηπως πρεπει να περασει στις "αποψεις/προτασεις";...ο Ερμης ηταν αναδρομος πριν καιρο και δε βρισκω το λογο να περιμενουμε ως την επομενη φορα σχολιαζοντας ωστοσο ολα εκτος των πλανητικων κινησεων..
εκτος κι αν ακολουθει ...ο Νοστραδαμος..)
-ας κανω αλλη μια "δεηση" στον Αντμιν..ισως τωρα ακουσει..-)

καλημερα συνταξιδιωτες!

Edited by - ΑΤΜΑ on 31/10/2003 12:54:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 03:36:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΗΣΥΧΟΙ....
http://www.anew.gr/astrology/selections/merc_ret.php
.....

ΦΩΣ ΕΝ ΣΚΟΤΕΙ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 02:19:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ατμούλα, ξέρεις τι συμβαίνει αυτή τηυν περίοδο? (Ή όποιος άλλος γνωρίζει)
Αυτή τη στιγμή -και δίχως να έχω πάρει τίποτε-...
Nοιώθω τόση απίστευτη θετική ενέργεια και ακόμη περισσότερη δύναμη!!!...
Νοιώθω οτι μπορώ να διεισδύσω και να διυλίσω οτιδήποτε!...
Απίστευτη δύναμη αισθάνομαι αυτή τη στιγμή!...
Καλή-μέρα

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 04/11/2003 02:20:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 08:49:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ερπετουλη θα φταιει το γεγονος πως η σεληνη (καθοτι προτιμας τον ηλιο λογω ζωδιου οπως γραφεις σε καποιο "αχαρο" τοπικ)
θα "σβησει" σε λιγες μερες.(συγκεκριμενα στις 9/11-δες τοπικ σεληνης)
...να θυμασαι ομως, καλο μου, οτι θα σβησει + ο ηλιος...μερικες μερες μετα.
αυτα τα "στρογγυλα" δεν πανε χωριστα ....
(ουτε εγω "κουμπωθηκα" ...μα νοιωθω απιστευτη ενεργεια...θα ειναι που επεβιωσα στον "πολεμο" και στο "σεισμο"...)

καλημερα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 11:57:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και οταν νιωθεις οτι εχεις χασει ολη σου την ενεργεια πλεον τι κανεις, και προσπαθεις....προσπαθεις....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 13:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι γλυκιά μου Fotini, προσπαθείς και ψάχνεις να βρεις την χαμένη σου ενέργεια, αυτή που θα σε κάνει να προχωρήσεις και να νιώσεις καλύτερα, δυνατότερη μέσα από την οποιαδήποτε εμπειρία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 13:53:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ξερω...δεν εχει τιποτα τελειωσει....αλλα προσπαθω να ανεβω στην επιφανεια..ισως στο τελος να χαθω στα συντριμμια ισως οχι...για την ωρα απλα προσπαθω να μαζεψω και παλι τη θετικη μου ενεργεια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 14:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν θα χαθείς, κανείς δεν χάνεται, απλά θα βγεις μέσα από τα συντρίμια δυνατότερη και σοφότερη όσο και αν σου κοστίσει αυτό, μιας και ότι αξίζει το πληρώνουμε και μάλιστα πολλές φορές ακριβά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tragikos_Klooun
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 15:43:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tragikos_Klooun  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tragikos_Klooun  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά,κάντε καμία πρόβλεψη και για μέναΕίπαμε είμαι ιχθύες με ωροσκόπο σκορπιό...Τι θα γίνει;Θα απαλλαχτώ από την τραγικότητα του κλόουν;

Καλώς ήλθατε πάλι να γελάστε ξανά, από μπροστά σας περνάω με αστεία ματιά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 21:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας.Ειδα τοπικ το οποιο λεει κατι για στραβα και αναποδα(ειδα φως και μπηκα δλδ) και ετρεξα.
Η απορια μου ειναι η εξης γιατι και εμενα,για να μπω εδω και να γραψω,δεν πανε ολα τελεια....
Η απορια μου ειναι λοιπον: Οταν νιωθεις οτι σου τραβανε το χαλι της ασφαλειας κατω απο τα ποδια πως το ξεπερνας? Πως μπορει καποιος να ξεπερασει το γεγονος οτι η ψευδαισθηση της ασφαλειας που ειχε για πολλα χρονια ξαφνικα διαλυθηκε?
Τι κανει κανεις σε αυτη την περιπτωση?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2003, 01:00:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ! ωρα για ...πυθιατμα....
καλο μου ξωτικακι!διαβασε αυτες τις φρασουλες...

-"οταν δεν αλλαζουν τα πραγματα αλλαξε τη σταση σου απεναντι σε αυτα"...(αυτο το ειπε ο Οσσο...)
-μερικες φορες μπορει να τιθασευσεις + δαιμονες εκει στο δασος που βρισκεσαι...αυτο ειναι αρχετυπο....
...δυναμη!
-
+κατι ακομη...παρε μαγικο χαλι ...
-'η αλλιως ..ετοιμοτητα -

888888888888888888888888888888888888888

"Τραγικε κλοουν", φιλε μου,...ποιος κανει προβλεψεις μεσα σε τουτο το τοπικ;;;;
εχει ενα τετοιο με συζητησεις των μελων για τα ζωδια τους...καλο θα ειναι να ρωτησεις εκει...αν και ο "ειδικος"...εισαι εσυ....

κοιταξε μεσα σου...

φως!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goetian
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 03:00:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goetian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΡΟΛΟΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ. ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΤΙΑΣΤΩ.

xXxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

κώστας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
295 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 16:05:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους κώστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευτυχώς παιδία, εδώ πάνε όλα μιά χαρά!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 23:09:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΑ αστρα και τα ζώδια
μας βάζουνε εμπόδια

απο παλιο σκυλαδικο άσμα

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 23:21:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευτυχώς παιδία, εδώ πάνε όλα μιά χαρά!




θα συμφωνήσω μαζί σου

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bouflis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Sri Lanka
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 23:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bouflis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΒΑ.
ΑΛΛΟΔΑΠΟΣ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ,ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy