ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΖΩΗ ΗΜΟΥΝ.....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 13:23:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


[/quote]


.Εγω ειμουνα ο Θεος Αρης!


[/quote]

ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ,ΠΟΥΣΕ ΞΕΡΩ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 14:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΥΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΛΕΥΑΝΕ ΠΟΛΛΟΙ!!!


Ωχ!.... ε τότε αλλάζουν τα πράγματα...
Endoramataki... ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ πολύ πολύ!
Να! τοόόόόόόοόόόόόσο πολύ!!!!

ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 17:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΥΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΛΕΥΑΝΕ ΠΟΛΛΟΙ!!!
γιατι εχω την εντυπωση οτι αντι για το ζηλευανε ελεγε αγαπαγαν?

quote:
Endoramataki... ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ πολύ πολύ!
Να! τοόόόόόόοόόόόόσο πολύ!!!!
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ και τα μονιτορ εχουν αφτια μην λες τετοια πραγματα γιατι μετα θα ερθει ο κουνουπακος σου και θα μου κανει κανονικη αφαιμαξη αλλα πριν θα εχει φροντισει να μου μαυρισει τα ματια (και την ενδοραση) δεν θα με σωσει ουτε ενα εργοστασιο ταμπλετες και μετα τι θα κανω χωρις ματακια? πως θα αλλαξω το nick μου σε τυφλοραμα? αφου δεν θα βλεπω το πληκτρολογιο

ουτε τον ζητιανο δεν θα μπορω να κανω γιατι δεν θα βλεπω που εχει κοσμο για να ζητησω βοηθεια και μπορει να ζηταω την βοηθεια του κοσμου σε κανενα αδιεξοδο

ασε που δεν θα βλεπω που παταω και ετσι αναγκαστικα θα παταω συνεχεια τα περιτωματα των σκυλων ετσι λοιπον θα γινω και σιχαμερος

αχ!!!!! μηπως δεν με αγαπας και με μισεις?


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 17:32:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
endorama πες αλεύρι...
Ο Μαντάς σε γυρεύει...


Edited by - Anounakis on 29/11/2003 17:40:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 18:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΧ!!!!ΩΧ!!!! παω να φυγω φιλε anounaki καθυστερησε τον για να προλαβω να φυγω

αλλα που να τρεξω τυφλος ανθρωπος?

ΩΧ!!!!! ΩΧ!!!!!!! εφτασε παμε να φυγουμε

"ΕΙΡΗΝΗ¨ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΣΚΟΠΗ ΑΙΜΑΤΟΧΥΣΙΑ


ΤΙ!!!!!!!??? ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ? Ε!! ΤΟΤΕ ΦΥΛΑΞΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 00:33:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτον:
quote:

γιατι εχω την εντυπωση οτι αντι για το ζηλευανε ελεγε αγαπαγαν?

Η ορθή ατάκα είναι: "Κάποτε ήμουνα πουλί και μ' αγαπούσανε πολλοί"

Δεύτερον:

quote:

αχ!!!!! μηπως δεν με αγαπας και με μισεις?

Φτούύύύ... με κατάλαβες!

και τέλος:

quote:

ασε που δεν θα βλεπω που παταω και ετσι αναγκαστικα θα παταω συνεχεια τα περιτωματα των σκυλων ετσι λοιπον θα γινω και σιχαμερος

Αυτό ήταν το σχέδιο μου, αλλά θα βρώ άλλο τρόπο για να το ολοκληρώσω!


ββββζζζζιιιιννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Edited by - Mantis on 30/11/2003 00:26:33


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 01:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ηξερα γιαυτο και εγω θα ερχομαι να σκουπιζω τα παπουτσια μου στην μοκετα του σπιτιου σου και φοραω και 45 Νο παπουτσακια


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 01:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

το ηξερα γιαυτο και εγω θα ερχομαι να σκουπιζω τα παπουτσια μου στην μοκετα του σπιτιου σου και φοραω και 45 Νο παπουτσακια

Εννοείς την μοκέτα του σπιτιού που μένει και ο .... κούνουπος μου???
Ξεθάρεψες endorama ή μου φαίνεται?

ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 02:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ

ολοκληρη οραση θα χασω μην παρω το αιμα μου πισω?


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 05:44:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η λεονταρινα παει με τον λεονταρινο,

η ζουζουνιτσα παει με τον ζουζουνιτσο,

η πεταλουδιτσα με τον πεταλουδιτσο ,

απο ταινια με τους σταθη ψαλτη,ρενα παγκρατη,πανο μιχαλοπουλο

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας


υ.γ κοουυλα σ'αγαπαω μ'ακουυυυυς....

Edited by - manos on 30/11/2003 05:45:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 18:08:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
η λεονταρινα παει με τον λεονταρινο,

η ζουζουνιτσα παει με τον ζουζουνιτσο,


η πεταλουδιτσα με τον πεταλουδιτσο ,



χαχαχαχαχα

και
η κουνουπιτσα με τον κουνουπακο
ο ενδοραμα με το ξεματιασμα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 18:48:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και
η κουνουπιτσα με τον κουνουπακο
ο ενδοραμα με το ξεματιασμα

Καλέ μου endorama, δεν αντέχω να σε βλέπω να φοβάσαι...
... και γι' αυτό θα σου δώσω κάποιες πληροφορίες για τα... κουνούπια.
Τα αρσενικά δηλ. οι κούνουποι, είναι μικρότερα σε μέγεθος και τρέφονται αποκλειστικά με χυμούς φρούτων και φυτών, είναι δε εξαιρετικά φιλίσυχα έντομα, κοινώς τους τραβάμε από την μύτη.
Βέβαια σε ορισμένες περιπτώσεις που νιώθουν ότι απειλούνται σταματούν το ζουζούνισμα και τα σφινάκια χλωροφύλλης και ορμούν στο... ψαχνό!

Τα θυληκά όμως, δηλ. οι κουνουπίτσες, είναι αυτά που σου αλλάζουν τα φώτα και οσμίζονται το αίμα από χιλιόμετρα μακρια. Χρειάζονται τα έζυμα του αίματος για την διαδικασία της αναπαραγωγής και σαν καλές μανούλες, που είναι, ξέρουν πως το αίμα ποτέ δεν είναι αρκετό, γι' αυτό και έχουν ως ρητό τους το προσκοπικό "έσω έτοιμος" και το "των φρονήμων τα κουνουπόπαιδα, πρίν αναπαραχθούν, στοκάρουν αίμα"!!!!

Άρα καλέ μου endorama, βλέπεις πως δεν υπάρχει σωτηρία!
Μήπως να μεταναστέυσεις στον Αρκτικό κύκλο?
ή απλά μπορείς να δεχτείς την μοίρα σου...

ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 19:16:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ηξερα οτι τα θυληκα ειναι τα αιμοσταγη

τι να κανω? προσπαθησα να γινω βατραχος αλλα με χαλασε το γλειωδες δερμα μου,τα σπυρια και δεν μου αρεσουν τα εντομα ασε που η μεγαλη μου γλωσσα μου σερνοταν μεσα στην λασπη και την παταγα κιολας

παραδινομαι αντε ελα να μου πιεις το αιμα ετσι και αλλιως ενα μικρο κουνουπακι εισαι ποσο αιμα θα πιεις? θα σκασεις αν το παρακανεις εκτος και αν ερθεις με αδεια μπουκαλια αλλα και παλι τι να κανω? αντε ελα να τελειωνουμε

μετα θα λεω οτι εχυσα το αιμα μου για την ελευθερια (μου)


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 19:27:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

παραδινομαι αντε ελα να μου πιεις το αιμα ετσι και αλλιως ενα μικρο κουνουπακι εισαι ποσο αιμα θα πιεις? θα σκασεις αν το παρακανεις εκτος και αν ερθεις με αδεια μπουκαλια αλλα και παλι τι να κανω? αντε ελα να τελειωνουμε

μετα θα λεω οτι εχυσα το αιμα μου για την ελευθερια (μου)


Να φέρω και τις φίλες μου???
Θα κάνουμε το επόμενο κουνουποσυνέδριο μας... θα μας φιλοξενήσεις???

ββββζζζζζιιιιιιιννννν...
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 19:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Να φέρω και τις φίλες μου???
Θα κάνουμε το επόμενο κουνουποσυνέδριο μας... θα μας φιλοξενήσεις???
που στο δερμα μου? ελατε θα εχω και φρουτα για τον κουνουπακο σου (ξερεις εκεινα τα κερινα) αλλα θα φοραω πανοπλια

αλλα εισαι ικανη να ερθεις με ανοιχτηρι για κονσερβες θα φροντισω να παρω μια που να ειναι αλεξιανοιχτηροκοσνερβοκουτα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like you

Edited by - endorama on 30/11/2003 19:49:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 19:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

που στο δερμα μου? ελατε θα εχω και φρουτα για τον κουνουπακο σου (ξερεις εκεινα τα κερινα) αλλα θα φοραω πανοπλια

αλλα εισαι ικανη να ερθεις με ανοιχτηρι για κονσερβες θα φροντισω να παρω μια που να ειναι αλεξιανοιχτηροκοσνερβοκουτα


Αντε βρέ endoramataki και θα σου φέρω και ένα κομμάτι από εκέινη την πίτα, θυμάσε????
"Παριγοριά στον άρρωστο...." χιχιχιχιχιχιχι!!!!

ββββββζζζζζιιιιννννννννν...
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 20:00:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω εισαι πολυ καλη με εχεις κατασκλαβωσει
η πιτα τι γευση εχει? θελω το ταψι δεν πιστευω να μου φερεις τιποτα ψιχουλα τυλιγμενα σε αλουμινοχαρτο

αρρωστος??????? γιαυτο θελεις να μου πιεις το αιμα?
ιατρικη αφαιμαξη? αυτα ειναι μεσαιωνικα κολπα εχουν ξεπεραστει



Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2003, 22:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ευχαριστω εισαι πολυ καλη με εχεις κατασκλαβωσει
η πιτα τι γευση εχει? θελω το ταψι δεν πιστευω να μου φερεις τιποτα ψιχουλα τυλιγμενα σε αλουμινοχαρτο

κοτόπιτα καλέ μου... και θα φέρω όόόόόόλο το ταψί (για να μην λές!)
μην με πλέκεις εμένα αλουμινόχαρτα... γιατί απαντώ ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟΝ!!!

quote:

αρρωστος??????? γιαυτο θελεις να μου πιεις το αιμα?
ιατρικη αφαιμαξη? αυτα ειναι μεσαιωνικα κολπα εχουν ξεπεραστει

Πάντα προσπαθώ για το καλό του κόσμου!
Ακόμα και όταν πρόκειται για 'σένα endorama!
Έτσι έλεγαν και για τις βδέλες, αλλά τώρα τις χρησιμοποιούν σε περιπτώσεις που δημιουργούνται θρόμβοι στο αίμα και για να τα αποσυμφωρίσουν, έτσι ώστε να σωθεί το μέλος του ασθενή!


ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 01:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πολλα ξερεις για τα γιατροσοφια μαγισσα..........εεεεεε εμ εμ χμ γκουχου γκουχου εεεεε εννοουσα νοσοκομα εισαι? δεν μπορει αφου ξερεις και απο μεταγγισεις

κοτοπιτα?????? και μαλιστα ολο το ταψι? με εκπλησεις συνεχεια και εχεις καταλαβει πως να με κανεις χαρουμενο ευχαριστω παρα πολυ.

με ποσες κοτες την φτιαχνεις?

ερωτηση: οποτε την φτιαχνεις δηλωνουν ολοι χορτατοι? αν οχι θα την τιμησω και θα σου καθαρισω και το ταψι για να δεις τι καλος που ειμαι (βασικα θα βαλω τον σκυλο μου να το γλυψει θα στο κανει καθρεφτη)

δεν πιστευω να μου φερεις κανενα κομματι απο κανεναν ασθενη που δεν το εφαγε επειδη

φοβαμαι μηπως η αιτια που περασα στην τωρινη ζωη μου ειχε να κανει με το οτι ειχα φαει στην προηγουμενη ζωη μου κοτοπιτα

λες να σε ηξερα στην προηγουμενη ζωη μου?

παντος δεν βιαζομαι να παω στην επομενη ακομα δεν την εζησα αυτη εχω μερικα χρονακια ακομα μπροστα μου

σε πειραζω βεβαια αν και δεν σε ξερω εμπιστευομαι την μαγειρικη σου γιατι αφου τολμας να κανεις πιτες σημαινει οτι ξερεις τι κανουν τα κουμπακια στην κουζινα

αν βεβαια μου προτεινες ενα ταψι ομελετα θα το σκεφτομουνα αρκετα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 19:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

πολλα ξερεις για τα γιατροσοφια μαγισσα..........εεεεεε εμ εμ χμ γκουχου γκουχου εεεεε εννοουσα νοσοκομα εισαι? δεν μπορει αφου ξερεις και απο μεταγγισεις

Ευχαριστώ για τον χαρακτηρισμό... και τον κρατώ γιατί μου αρέσει...αλλά όσο ανήκω στην πρώτη κατηγορία,...άλλο τόσο ανήκω στην δεύτερη... ίσως να μην είμαι ούτε το ένα, ούτε το άλλο... ίσως να είμαι απλή μια ιέρεια της γνώσης και σε μόνιμη αναζήτηση αυτής.

quote:

κοτοπιτα?????? και μαλιστα ολο το ταψι? με εκπλησεις συνεχεια και εχεις καταλαβει πως να με κανεις χαρουμενο ευχαριστω παρα πολυ.

Ευχαρίστηση μου να ευχαριστώ, ευχάριστους ανθρώπους.

quote:

με ποσες κοτες την φτιαχνεις?

.... με όσες επέζησαν μετά από το φαγοπότι της αλεπούς που μπήκε στο κοτέτσι μου...

quote:

ερωτηση: οποτε την φτιαχνεις δηλωνουν ολοι χορτατοι? αν οχι θα την τιμησω και θα σου καθαρισω και το ταψι για να δεις τι καλος που ειμαι (βασικα θα βαλω τον σκυλο μου να το γλυψει θα στο κανει καθρεφτη)

.... endorama με πλήγωσες... κανείς δεν μου έχει πεί ως τώρα πως είναι χορτάτος.... όλοι πέφτουν με τα μούτρα (οχι στο πάτωμα και ξεροί) και δεν μένει ψίχουλο...
Σκύλος??? τι σκύλος???... (τι ράτσα εννοώ), ελπίζω να συμπαθεί τις γάτες... αλλιώς δεν έχει πίτα ολόκληρη (ούτε κομμάτι της!) και ο σκύλος σου δεν θα είναι χορτάτος!

quote:

φοβαμαι μηπως η αιτια που περασα στην τωρινη ζωη μου ειχε να κανει με το οτι ειχα φαει στην προηγουμενη ζωη μου κοτοπιτα

λες να σε ηξερα στην προηγουμενη ζωη μου?

παντος δεν βιαζομαι να παω στην επομενη ακομα δεν την εζησα αυτη εχω μερικα χρονακια ακομα μπροστα μου


Μπάααα.... δεν είμουν έγω, αυτή που σου έφτιαξε εκείνη την κοτόπιτα το βράδυ που πέθανες....
Με προσβάλεις! δεν είναι η κοτόπιτα καλός τρόπος να... περάσεις στην επόμενη ζωή???

quote:

σε πειραζω βεβαια αν και δεν σε ξερω εμπιστευομαι την μαγειρικη σου γιατι αφου τολμας να κανεις πιτες σημαινει οτι ξερεις τι κανουν τα κουμπακια στην κουζινα

Ο καλύτερος μου φίλος για χρόνια ήταν ο Τσελεμεντές... τώρα που μεγάλωσα τον έφτυσα κατάμουτρα και μαγειρεύω μόνη μου!
Όσο για τα "κουμπάκια στην κουζίνα"... έμαθα από τους Γερμανούς την τέχνη του σιγοψήνην...

quote:

αν βεβαια μου προτεινες ενα ταψι ομελετα θα το σκεφτομουνα αρκετα

Κάνω και ομελέτες... όταν βαριέμαι να μαγειρέψω...

ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 20:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
endorama με πλήγωσες... κανείς δεν μου έχει πεί ως τώρα πως είναι χορτάτος.... όλοι πέφτουν με τα μούτρα (οχι στο πάτωμα και ξεροί) και δεν μένει ψίχουλο...
Σκύλος??? τι σκύλος???... (τι ράτσα εννοώ), ελπίζω να συμπαθεί τις γάτες... αλλιώς δεν έχει πίτα ολόκληρη (ούτε κομμάτι της!) και ο σκύλος σου δεν θα είναι χορτάτος!
συγνωμη αν σε πληγωσα απλα ηθελα να βεβαιωθω

ο σκυλος μου οσο και αν σου φαινεται παραξενο συμπαθει της γατες της αφηνει να τρωνε το φαγητο του και απλα καθεται ενα,δυο μετρα πιο περα και της παρακολουθει και οποτε την πιανουμε στα πρασα που δινει το φαγητο της στις γατες σηκωνεται και κανει πως αγριευει και της ψευτοκυνηγαει (ειναι μια σκυλιτσα αυτη......ολο πονηρια) γυναικα τι περιμενεις?απο ρατσα ποιμενικος καυκασου.

ιερεια λοιπον............. δεν μου λες στην εφορια δηλωνεις ελευθερη επαγγελματιας?

quote:
Ο καλύτερος μου φίλος για χρόνια ήταν ο Τσελεμεντές
ετσι ε? το ξερει ο κουνουπακος σου? θα σε δωσω στεγνα αν δεν μου φερεις την κοτοπιτα συντομα.

ομελετες κανουν και καποιοι φιλοι μου μετα απο μεγαλο μεθυσι προσωπικα δεν πινω σχεδον ποτε


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ο σκυλος μου οσο και αν σου φαινεται παραξενο συμπαθει της γατες της αφηνει να τρωνε το φαγητο του και απλα καθεται ενα,δυο μετρα πιο περα και της παρακολουθει και οποτε την πιανουμε στα πρασα που δινει το φαγητο της στις γατες σηκωνεται και κανει πως αγριευει και της ψευτοκυνηγαει (ειναι μια σκυλιτσα αυτη......ολο πονηρια) γυναικα τι περιμενεις?απο ρατσα ποιμενικος καυκασου.

χχχμμμμ.... Έξυπνη γυναίκα από όμορφη και γερής κατασκευής ράτσα!
Τυχερέ endorama!
Εγώ είχα έναν αλάνι γάτο γκρί τιγρέ από μάνα Αγκύρας και μου πεθανε (οχι δεν έφαγε κοτόπιτα)... του έριξαν φόλα (καθίκια γείτονες!). Ο γάτος μου μπορεί αν ήταν μπάσταρδο, αλλά είχε τρόπους αριστοκράτη (σαν την θετή του μαμά... για εμένα λέω! και οχι δεν είμαι μπάσταρδο, αλλά έχω τρόπους αριστοκρατικούς ), τον έκανα μπάνιο και μετά μου έφερνε την βούστρα του για να τον τρίψω... δεν γρατζουνούσε έπιπλα, χαλιά, ανθρώπους... δεν καθόταν να τον χαϊδέψεις, δεν ήθελε... δεν λέρωνε το σπίτι... δεν ανέβαινε στα κρεβάτια... όταν ήθελε να ρίξει έναν υπνάκο και τον ενοχλούσε το φώς τραβούσε το μαξιλάρι του πάνω στο κεφάλι του... και όταν έβλεπε φωτογραφική μηχανή στηνόταν πρώτη μούρη!!!! ΘΕΛΩ ΕΝΑΝ ΓΑΤΟ!!!
Ωραία τα είπα και ξεθύμανα...

quote:

ιερεια λοιπον............. δεν μου λες στην εφορια δηλωνεις ελευθερη επαγγελματιας?
[/quοte]

Πάντα!!!!

quote:

ετσι ε? το ξερει ο κουνουπακος σου? θα σε δωσω στεγνα αν δεν μου φερεις την κοτοπιτα συντομα

Το ξέρει και το εκτιμά!!!!
Mην με απειλείς εμένα γιατί δεν έχει κοτόπιτα!!!
[quote]
ομελετες κανουν και καποιοι φιλοι μου μετα απο μεγαλο μεθυσι προσωπικα δεν πινω σχεδον ποτε


Αυτό δεν το ήξερα... μάλλον γιατί πίνω λίγο και μόνο με καλή παρέα...
έχω την τάση να κάνω πράγματα αξιομνημόνευτα όταν πίνω πολύ (τα οποία δυστυχώς θυμάμαι την επόμενη μέρα)...

ββββζζζζζιιιιιννννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....


Edited by - Mantis on 01/12/2003 21:26:14

Edited by - Mantis on 01/12/2003 21:27:56

Edited by - Mantis on 01/12/2003 21:31:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 04:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και όταν έβλεπε φωτογραφική μηχανή στηνόταν πρώτη μούρη!!!!
χαχαχαχα και εμενα το ιδιο μαλλον στην προηγουμενη ζωη της ηταν μοντελο δεν εχω ουτε μια τυχαια φωτογραφια της οποτε βλεπει φωτογραφικη αρχιζει της ποζες

quote:
Αυτό δεν το ήξερα... μάλλον γιατί πίνω λίγο και μόνο με καλή παρέα...
έχω την τάση να κάνω πράγματα αξιομνημόνευτα όταν πίνω πολύ (τα οποία δυστυχώς θυμάμαι την επόμενη μέρα)...
γιαυτο δεν της ξερεις της ομελετες

εχω ενα φιλο ο οποιος ευτηχως δεν θυμαται τιποτα γιατι κανει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πραγματα τοσο απιστευτα που ντρεπομαι να τα πω (οχι χυδαιοτητες αλλα παρανοικα πραγματα)

εγω παλι θυμαμαι αλλα ειμαι πολυ ησυχος οταν πινω γιατι ξερω οτι το πρωι θα τα θυμαμαι και θα θελω να ανοιξει η γη να με καταπιει


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy