ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΓΕΛΟΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 10:05:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα
Να 'σαι και εσυ καλα!

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 09:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα
Θα ήθελα μια μικρη (ή μεγάλη) βοήθεια, για το ΠΩΣ θα μπορέσω να βάλω φωτογραφίες κι εγω εδω μέσα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 10:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα

Για να εισαγεις μια εικονα υπαρχουν δυο τροποι.
Αν την εχεις στο κομπιουτερ απλα την στελνεις εδω: forums@esoterica.gr και οταν σου απαντησουν θα εχουν την ηλεκτρονικη διευθυνση της εικονας.

Αν την εικονα που θες να βαλεις την εχεις δει σε αλλα site τοτε πρεπει να κανεις δεξι κλικ στην εικονα πανω,μετα ιδιοτητες (properties) και τοτε θα δεις μια διευθυνση που αρχιζει παντα ετσι
http://www....και τελειωνει σε .jpg ενα παραδειγμα ειναι αυτο:

http://www.sitesas.gr/dir/eikona.jpg

Το κανεις αντιγραφη (copy) και για να την βαλεις εδω πατας αυτο το κουμπι και μετα το ξαναπατας στο τελος της διευθυνσης


Για να καταλαβεις η διευθυνση πρεπει να βρισκεται ανάμεσα στα [ img ](αρχη πριν την εικονα) και [ /img ] στο τελος της εικονας

Πατας προεπισκοπηση να εισαι σιγουρη οτι ειναι ενταξει,την βλεπεις και μετα πατας αποστολη νεας απαντησης.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 01/12/2003 10:59:55

Edited by - Κωστας on 01/12/2003 11:08:05

Edited by - Κωστας on 01/12/2003 11:11:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 11:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω παρα πολυ. αρχιζω δοκιμες. η πρωτη που θα καταφερω να εισαγω εδω, θα ειναι για σενα!

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 12:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 13:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σαι καλα

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:20:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:27:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 21:51:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Αυτη ειναι για σενα φιλη peugeot και ευχομαι να σε φυλανε παντα οι αγγελοι!


Edited by - Κωστας on 01/12/2003 22:01:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 22:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 08:24:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα Κωστα,

διαπιστώνω ότι πρεπει να πιστευεις πάρα πολυ στους ΑΓΓΕΛΟΥΣ!

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 10:01:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 11:25:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μονο και μονο η ιδεα οτι ειναι ακακοι και εχουν την αγαπη μεσα τους αυτο με ελκυει.
Θελω να πιστευω οτι υπαρχουν (και συμφωνα με την θρησκεια υπαρχουν)
και μας καθοδηγουν και μας αγαπανε ωσπου να ερθει η ωρα να συναντηθουμε.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 11:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου αρεσει πολύ ο τρόπος που μιλάς γι' αυτό το θέμα. Θα πρέπει να είσαι πολυ "διαβασμενος", να το εχεισ ψάξει πολύ. Θα ήθελα να μαθω κι εγώ...

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 12:13:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι ομως το πιστευεις? Δεν ειμαι καθολου διαβασμενος!
Μια φορα μονο ειχα μπει σε ενα site και διαβασα εμπειριες ανθρωπων με φυλακες αγγελους.
Απλα επειδη βλεπω που γκρεμιζεται σιγα σιγα η ανθρωπια και "ολος" ο κοσμος προσπαθω να πιστεψω σε κατι πιο δυνατο.

Αν εδιαφερεσαι πες μου να ψαξω για βιβλια επι του θεματος (ελληνικα ενοειται) και για ξενα site.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 02/12/2003 12:17:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 12:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 12:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok Θα ψαξω να σου βρω σαιτ και βιβλια μονο πες μου την ηληκια σου μην κανω κατι αναρμοστο.

Εισαι ενηλικη?

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 08:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα Κωστα,

αν και μια κυρία ΠΟΤΕ δεν τη ρωταμε την ηλικια της
εγω θα στην πω δεν υπάρχει προβλημα. Ενηλικη ειμαι μην ανησυχεις. 24 ετων ειμαι

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:22:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 13:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οντως δεν ρωτανε την ηληκια της ..επρεπε ομως για να μην δωσω σαιτ σε κανα ανηλικο.
Υπομονη κανε σε παρακαλω μονο λιγες μερες γιατι ειχα βρει δυο σελιδες που λεγαν τις εμπειριες τους διαφορα παιδια αλλα εκανα φορματ χθες στον υπολογιστη μου και τα εχασα ολα!!

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 15:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ισως ο πιο γνωστος πινακας με αγγελους...

Δεν ξερω αν υπαρχουν αγγελοι ή οχι, αν παντος υπαρχουν ο δικος μου δεν πρεπει να με προσεχει ιδιαιτερα... οταν ημουν μικρη συνεχως παθαινα ατυχηματα και τρεχαμε στα νοσοκομια.
Οταν μεγαλωσα λιγο τα ατυχηματα σταματησαν λετε να μου αλλαξανε φυλακα αγγελο;


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2003, 08:47:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα Κώστα

Λυπάμαι που εχασες πολύτιμα για σένα πράγματα από τον υπολογιστή σου. Ελίζω να τα ξαναβρεις συντομα!!!!


sunflower1 καλη σου μέρα...

quote:
αν παντος υπαρχουν ο δικος μου δεν πρεπει να με προσεχει ιδιαιτερα... οταν ημουν μικρη συνεχως παθαινα ατυχηματα και τρεχαμε στα νοσοκομια.

σαν παιδια, όλοι μας χτυπάμε... Όμως όλοι μας ΈΧΟΥΜΕ εναν φύλακα Άγγελο να μας συντροφεύει και να μασ προστατεύει. Πιστεύω πως όλοι μας έχουμε ενα φύλακα άγγελο.
Δεν ξέρω εγώ γιατί πιστεύω τόσο πολύ στους Αγγέλους... Ίσως να φταίει το ότι είδα μικρή έναν! και παρακαλώ πάντα να ξαναέχω την ίδια ΘΕϊκή εμπειρία....

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2003, 11:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα peugeot,

οντως σαν παιδια ολοι χτυπαμε, αλλα η δικη μου περιπτωση ηταν καπως ιδιαιτερη.
Μερχι τα 5 ειχα παθει περιπου 6 με 7 σοβαρα εως λιγοτερο σοβαρα ατυχηματα.
π.χ. περιπου 10 μηνων (μολις ειχα αρχισει να περπαταω) εκοψα σε μια πορτα τις ακρες του μεσου και του παραμεσου του δεξιου μου χεριου. Ευτυχως οι γιατροι τα συγκολλησαν αλλα παραμενουν παραμορφωμενα... Ηταν μετα τα χριστουγεννα και περασα την πρωτη μου πρωτοχρονια στο νοσοκομειο.
Μετα απο αυτο με πηρε η κατω βολτα... Στο επομενο εκοψα ενα κομματι απο την γλωσσα μου. Η αιμοραγια δεν αρχισε αμεσως και οι γονεις μου δεν καταλαβαν τιποτα, αλλα το πρωι με βρικαν κυριολεκτικα λουσμενη στο αιμα.
Χτυπησα το κεφαλι μου (10 ραμματα), ειχα εξαρθρωση ωμου, μια μυτη μολυβιου σπασμενη μεσα στο αυτι μου, εγκαυμα απο νερο στο ποδι (αυτο το θεραπευσε μια πρακτικος σε ενα χωριο χωρις να αφισει κανενα σημαδι) και αλλα μικροτερα...
Δεν νομιζω οτι ολα αυτα ειναι απλα παιδικα ατυχηματα
Το μονο θετικο στην υποθεση ηταν οτι εκεινη την εποχη μεναμε στην περιοχη Ζωγραφου και ημασταν πολυ κοντα στο νοσοκομειο παιδων... οπου οι περισσοτεροι μας γνωριζαν.
Ισως αυτο να ηταν παρεμβαση του φυλακα αγγελου μου ή των αγγελων των γονιων μου



Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 15:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Καλημερα Κώστα

Λυπάμαι που εχασες πολύτιμα για σένα πράγματα από τον υπολογιστή σου. Ελίζω να τα ξαναβρεις συντομα!!!!


Καλη σου μερα και λιγο υπομονη και θα ξαναβρω αυτες τις ςραιες σελιδες οπου περιγραφουν εμπειριες με φυλακες αγγελους.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sverkalo
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 23:59:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sverkalo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να κάνω μια ταινία με θέμα τον φύλακα άγγελο.
Άν κάποιος έχει να μου διηγηθεί κάτι αξιόλογο άς μου στείλει ένα μήνυμα
στην ιστιοσελίδα μου.Σας ευχαριστώ.
http://users.in.gr/kidfilms/


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2003, 09:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 15:15:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy