ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Λετε ψεματα...?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 03:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα ψέμματα είναι η αρετή των ψευτών και εγώ.... η Αυτοκράτειρα τους!

Mantis:το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 04:10:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα ψέμματα είναι η αρετή των ψευτών και εγώ.... η Αυτοκράτειρα τους!
και εγω η καταπιεσμενη μαζα(οχι η σκουπιδομαζα απο το φραγκλ ροκ ΧΜ εσωγηινοι?) και ετοιμαζω την επανασταση μου εναντια στην καταπιεση της μοναρχιας που πλουτιζει απο την μιζερια μας και ξεδιψαει πινωντας το αιμα των παιδιων μας και χορταινει καταβροχθιζοντας τους κοπους μας.

εσυ μας ειπες να φαμε παντεσπανι επειδη δεν εχουμε ψωμι?
σε βλεπω εκτος απο την χαρα σου να πετας και στα συννεφα........................ του εντομοκτονου γιατι κατι τετοια μου ελεγε και η τερεζα και

σαν κουνουπι που εισαι μας πινεις το αιμα σαν τους καταπιεστες μας

εμπρος της γης τα εντομοκτοναααααα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 13:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενδοραμα εισαι τεραστιος ψευτης...!
Τωρα κλεφτης δεν ξερω αν εισαι...
Εισαι?!?

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 16:38:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και εγω η καταπιεσμενη μαζα(οχι η σκουπιδομαζα απο το φραγκλ ροκ ΧΜ εσωγηινοι?) και ετοιμαζω την επανασταση μου εναντια στην καταπιεση της μοναρχιας που πλουτιζει απο την μιζερια μας και ξεδιψαει πινωντας το αιμα των παιδιων μας και χορταινει καταβροχθιζοντας τους κοπους μας.

εσυ μας ειπες να φαμε παντεσπανι επειδη δεν εχουμε ψωμι?
σε βλεπω εκτος απο την χαρα σου να πετας και στα συννεφα........................ του εντομοκτονου γιατι κατι τετοια μου ελεγε και η τερεζα και

σαν κουνουπι που εισαι μας πινεις το αιμα σαν τους καταπιεστες μας

εμπρος της γης τα εντομοκτοναααααα


Άσε endorama... ξέρω γιατί φωνάζεις!
Θέλεις και εσύ μερτικό από το αίμ... την εξουσία, ήθελα να πώ !
Μην με απειλείς εμένα με τρομοκρατικά χτυπήματα τύπου "Αλ Τέζα", γιατί δεν είμαι ένα απλό κουνούπι... είμαι μεταλλαγμένο!

Αν θέλεις κομμάτι από την "πίτα"... κάτι θα κάνω και για σένα...

Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 16:46:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι
Συγχαρητήρια...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 17:07:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι

Συγχαρητήρια...


Ευχαριστώ Valnta μου, αλλά με συγχαίρεις για το "ερώτο", για το "χτυπημένο" ή για "ερωτοχτυπημένο"???

Mantis: το ερωτοχτυπημένο - κουνούπι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 18:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Cool scully Πλύσου με ουλτρεξ

Κάτι τέτοια μυκρο-ψέματα παρατηρώ σε όσους δεν θέλουν να μοιάσουν στον So Simple, Αλλά στον Cool Αλέξη με την πιτυρίδα.

πχ

Φιγουρατζήδες (Απλά κάνω κάτι) αλήθεια: θέλω να δείξω κάτι.

Ζηλιάρηδες (Θα το πάρω επειδή είναι ωραίο) αλήθεια: επειδή το έχει και ο άλλος

Και πάει λέγοντας,

So simple.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 18:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μην με απειλείς εμένα με τρομοκρατικά χτυπήματα τύπου "Αλ Τέζα", γιατί δεν είμαι ένα απλό κουνούπι... είμαι μεταλλαγμένο!
σε παρακαλω δειξε οικτο δεν ηξερα ειμαι ενας ανοητος εσω ματακιας
θα μου χαρισεις την ζωη?
αλ τεζα?????????? αλ τεζα??????????? χαχαχαχαχα καλο

quote:
ενδοραμα εισαι τεραστιος ψευτης...!
Τωρα κλεφτης δεν ξερω αν εισαι...
Εισαι?!?
επρεπε να το ξερεις αφου δουλευεις στο FBI

αλλα γιατι με αποκαλεις ψευτη? ευτηχως που δεν με επιασες να κλεβω γιατι αν ηξερες οτι μπαινω στο internet και χρεωνω το τηλεφωνο σου θα με σκοτωνες........ουπς προδοθηκα

ελπιζω να μην εισαι και εσυ μεταλαγμενη και βρεθω κυνηγημενος απο το υπερφυσικο ερωτοκουνοπο και την υπερφυσικη προστατιδα του νομου (τυφλα να εχει ο batman,superman,spiderman,endorama)

ερωτοκουνουπο? κοιτα να δεις και εγω που νομιζα οτι ο θεος του ερωτα ηταν ενα σκανταλιαρικο παιδακι με μικροσκοπικα φτερα στην πλατη


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 19:30:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σε παρακαλω δειξε οικτο δεν ηξερα ειμαι ενας ανοητος εσω ματακιας
θα μου χαρισεις την ζωη?
αλ τεζα?????????? αλ τεζα??????????? χαχαχαχαχα καλο

χιχιχιχιιχιχχχιιχιχιχχιιιχιιχιχιχχιχιχιχιιχχχιχι!!!
Το ήξερα πως θα σου άρεσε endorama, αλλά αυτό δεν σε σώζει!
Ή μαζί μας θα είσαι ή με τους άλλους!
Διάλεξε!
Τώρα!

quote:

ελπιζω να μην εισαι και εσυ μεταλαγμενη και βρεθω κυνηγημενος απο το υπερφυσικο ερωτοκουνοπο και την υπερφυσικη προστατιδα του νομου (τυφλα να εχει ο batman,superman,spiderman,endorama)

ερωτοκουνουπο? κοιτα να δεις και εγω που νομιζα οτι ο θεος του ερωτα ηταν ενα σκανταλιαρικο παιδακι με μικροσκοπικα φτερα στην πλατη


Έτσι ήθελα να πιστέυεις μικρέ endorama!
Και η συνομωσία τελικά πέτυχε!

Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 21:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ή μαζί μας θα είσαι ή με τους άλλους!
Διάλεξε!
θα διαλεξω την βοηθεια του κοινου (τι βλακεια και αυτη να αφηνεις την μοιρα σου σε ενα τσουρμο αγνωστους)

τελικα τι θα γινει με την πιτα? αντε μην τα παρω και φωναξω τον Αλ Καπονε με το φλιτ.


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 04:07:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

θα διαλεξω την βοηθεια του κοινου (τι βλακεια και αυτη να αφηνεις την μοιρα σου σε ενα τσουρμο αγνωστους)

τελικα τι θα γινει με την πιτα? αντε μην τα παρω και φωναξω τον Αλ Καπονε με το φλιτ.


Εδώ δεν μπορείς να διαλέξεις και φωνάζεις ενυσχίσεις για να σε σώσουν, θέλεις και πίτα????

....Θα δούμε....

βββββζζζζζιιιιννννννννν.....

Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 10:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμμμμμ
οι κουνουπολογιες αλλου...!
Σ'αυτο το topic λεμε μονο ψεματα!
Πως ακουγεται?
Αρκετα ασχολουμαστε με τις αληθειες...!
Να ενα topic στο οποιο θα λετε ψεματα!!!!!!!!!!!!
Για να δουμε

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 11:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα πω ψέματα αν πω ότι λέω ψέματα επαληθεύοντας τις ψευδείς δηλώσεις ότι ψεύδομαι αληθινά.
Αλήθεια σας λέω!

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 10:57:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμμμ
logikal δεν πιανω την logiki σου...
(Αυτο ηταν αληθεια)

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 15:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα πω ψέματα αν πω ότι λέω ψέματα επαληθεύοντας τις ψευδείς δηλώσεις ότι ψεύδομαι αληθινά.
Αλήθεια σας λέω!

Άρα Logical, λές μόνο την αλήθεια!
Σαν ψέματα ακούγεται...


βββζζζζιιιιινννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 12:42:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και εσυ ψεματα λες Μantis...!

quote:
ββζζζζιιιιινννννν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....

Εισαι στ'αληθεια, ή μηπως μας λες ψεματα?!?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy