ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΧΗΜΑ..?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Omni
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2003, 21:59:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Omni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί Φίλοι
Παρακάτω βλέπετε το σχήμα στο οποίο αναφέρεται η Φίλη andrian.

Edited by - Omni on 26/12/2003 22:00:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 00:19:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!
Τώρα περιμένουμε να ακούσουμε τι έχει να μας πει για το σχήμα αυτό η andrian

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 01:10:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έκανα για πλάκα τις εξής πράξεις, πρόσθεσα τα νούμερα που υπάρχουν πάνω στο σχήμα αυτό και όσα είχαν αρνητικό πρόσημο τα αφαιρούσα από το άθροισμα που έβγαζαν τα προηγούμενα νούμερα, αποτέλεσμα

20+30=55
55+20=75
75+5=80
80+1=81
81+322=403
403+25=428
428-40=388
388-25=363
363-10=353

Το τελικό αποτέλεσμα είναι 353
3+5+3=11

Το έτος 2011 θα αναγράφεται και ως ’11 σωστά. Οπότε από τις αντίστοιχες πράξεις των αριθμών του σχήματος παίρνουμε το συγκεκριμένο έτος.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 01:55:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έκανα για πλάκα τις εξής πράξεις, πρόσθεσα τα νούμερα που υπάρχουν πάνω στο σχήμα αυτό και όσα είχαν αρνητικό πρόσημο τα αφαιρούσα από το άθροισμα που έβγαζαν τα προηγούμενα νούμερα, αποτέλεσμα

20+30=55
55+20=75
75+5=80
80+1=81
81+322=403
403+25=428
428-40=388
388-25=363
363-10=353

Το τελικό αποτέλεσμα είναι 353
3+5+3=11

Το έτος 2011 θα αναγράφεται και ως ’11 σωστά. Οπότε από τις αντίστοιχες πράξεις των αριθμών του σχήματος παίρνουμε το συγκεκριμένο έτος.


Λεξεις με λεξαριθμο 353:
ΑΙΜΑΤΑ
ΕΡΜΗΣ
ΘΡΗΣΚΕΙΑ
Αρκετα σημαντικες (κατα τη γνωμη μου) λεξεις που νομιζω μπορουν να μας βοηθησουν λιγο.

Λεξεις με λεξαριθμο 11:
ΓΗ
Και εδω παλι μια αρκετα σημαντικη λεξη... αλλωστε στη ΓΗ θα γινουν αυτα που θα γινουν...

Επισης αν παμε παρακατω εχουμε 1+1=2 αρα λεξεις με λεξαριθμο 2 (με αστερακι αυτες που νομιζω οτι ειναι πιο κοντα στο θεμα):
KΑΤΑΙΟΝΗΤΗΡ
ΑΒΑΝΙΑ
ΑΒΑΥΚΑΛΙΣΤΟΣ
ΑΒΕΛ
ΑΒΕΡΤΟΣΥΝΗ
ΑΒΥΣΣΑΛΕΟΣ
ΑΒΥΣΣΟΣ *
ΑΓΓΕΛΜΑ ***
ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ
ΑΓΚΛΙΑ
ΑΓΚΟΥΣΑ
ΑΓΝΑΝΤΙΑ
ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ
ΑΓΟΡΕΥΩ
ΑΓΡΑΦΟΣ *
ΑΓΧΙΝΟΥΣ
ΑΓΩΝΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
ΑΔΙΑΚΟΡΕΥΤΟΣ
ΑΔΙΑΠΤΩΤΟΣ
ΑΔΥΣΩΠΗΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ***
ΑΘΥΜΙΑ
ΑΘΥΡΜΑ
ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΟΣ
ΑΘΩΠΕΥΤΟΣ
ΑΙΓΥΠΤΟΣ *
ΑΙΜΑΣΙΑ
ΑΙΜΑΤΑ ***
ΑΙΡΩ
ΑΚΕΡΑΙΟΣ
ΑΚΡΟ
ΑΜΑΡΤΩΛΗ **
ΑΜΑΡΤΩΛΟΙ **
ΑΝΑΓΚΗ
ΑΝΑΝΤΙΡΡΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΑΠΟΔΟ
ΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ *
ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΕΣ *
ΑΝΘΡΩΠΟΚΕΝΤΡΙΚΟ *
ΑΝΤΑΓΟΡΕΥΩ
ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ **
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ **
ΑΡΕΙΟΣ ΠΑΓΟΣ
ΑΡΙΘΜΟΛΟΓΙΑ *
ΑΡΚΑΔΙΑ
ΑΡΜΟΝΙΑ
ΑΡΤΕΜΙΔΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ***
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ *
ΒΟΡΒΟΡΟΣ
ΒΟΥΚΟΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ *****
ΓΕΝΕΤΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
ΓΕΝΕΤΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ
ΓΗ ***
ΓΡΑΜΜΑ ΚΕΝΟΝ
ΓΥΝΗ
ΓΥΡΑΣ
ΔΑΝΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΑ ΒΙΟΥ
ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ***
ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ ***
ΔΟΥΛΙΑ
ΔΩΡΟ
ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ *
ΕΘΝΙΚΟ *
ΕΙΔΩΛΟΛΑΤΡΙΑ **
ΕΙΜΙ
ΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝ **
ΕΚΘΕΙΑΖΩ
ΕΛΑΙΑ
ΕΛΕΥΣΗ ΕΨΙΛΩΝ *****
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΕΝΟΣ **
ΕΜΠΕΔΩΝΩ
ΕΝΑ
ΕΝΕΧΩ
ΕΝΘΕΝ
ΕΠΙΘΕΣΗ *
ΕΠΙΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ***
ΕΡΩΤΑΣ
ΕΣΤΙ
ΕΤΕΡΟΔΟΞΟΣ
ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΥΦΥΙΑ
ΕΦΗΜΕΡΙΟΣ
Η ΚΑΤΙΟΥΣΑ **
ΗΘΟΓΡΑΦΗΜΑ
ΗΜΕΙΣ ΕΛΛΗΝ ΕΣΜΕΝ
ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ *
ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΘΑΥΜΑΣΙΟ
ΘΕΟΓΟΝΙΑ *
ΘΕΟΥΣ ΣΕΒΟΥ *
ΘΕΡΟΥ ΜΕΣΟΥΝΤΟΣ
ΘΙΒΕΤ *
ΘΡΗΣΚΕΙΑ *
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ *
ΙΔΕΑ
ΙΔΕΩΔΕΣ
ΙΕΡΗ ΕΛΛΑΣ **
ΙΝΔΟΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
ΙΝΔΟΕΥΡΩΠΑΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΜΟΣ
ΙΣΛΑΜ *
ΚΑΘΟΛΟΚΙΣΜΟΣ *
ΚΑΤΑ ΠΑΡΕΚΚΛΙΣΙΝ
ΚΥΚΛΟΣ **
ΚΥΝΟΣ *
ΚΩΔΙΚΑΣ
ΛΑΜΒΑΝΩ ΥΠ ΟΨΙΝ
ΛΕΞΑΡΙΘΜΟΙ
ΛΟΓΙΣΜΟΣ
ΛΟΓΟΥ ΧΑΡΙΝ
ΜΑΝΤΕΙΟ ΔΕΛΦΩΝ **
ΜΕΓΑΛΕΙΟ
ΜΕΤ ΕΠΙΤΑΣΕΩΣ
ΜΝΗΜΗ
ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
ΜΥΣΤΕΣ
ΝΕΑ
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
ΝΕΑΝΙΑΣ
ΝΕΑΡΗ
ΝΕΚΡΟ *
ΝΙΚΗΤΗΣ *
Ο ΕΝ ΛΟΓΩ
Ο ΩΝ ***
ΟΔΥΝΗΡΟΣ
ΟΛΟΚΛΗΡΟ
ΟΡΔΗ
ΠΑΓΑΝΙΑ **
ΠΑΛΙΓΓΕΝΕΣΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΑ
ΠΑΝΟΥΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΣ *
ΠΑΡΑΔΟΞΑ
ΠΛΑΝΗΤΗΣ ***
ΠΛΟΥΤΩΝ
ΠΟΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
ΠΟΜΑ
ΠΟΝΟΣ
ΠΡΟΣΩΠΕΙΟ
ΠΡΟΤΕΙΝΗ
ΠΡΩΤΟΣ
ΠΥΘΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ *
ΣΑΝΣΚΡΙΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
ΣΚΙΑΝ
ΣΚΟΤΑΔΙ
ΣΟΒΑΡΟ
ΣΤΑΘΕΡΗ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΥΜΒΟΛΟ
ΣΥΝΟΡΑ
ΣΦΑΙΡΑ
ΣΩΦΡΩΝ
ΤΑ ΣΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΝ
ΤΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΑ
ΤΕΛΟΣ ***
ΤΖΕΣΟΥΑ
ΤΙΜΙΟΤΗΣ
ΤΟΥΡΚΙΚΟΣ
ΤΡΙΑΔΑ
ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑ
ΥΠΟΣΥΝΟΛΟ
ΥΠΟΧΘΩΝΙΟΙ *
ΦΕΡΩ ΒΑΡΕΩΣ
ΦΙΔΙ
ΦΙΛΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΗ
ΦΥΛΗ
ΧΘΩΝΑ
ΧΡΗΣΜΟΙ *
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ
ΧΡΟΝΙΚΟ
ΧΡΟΝΟΥ ΦΕΙΔΟΥ
ΧΡΩΜΑ
ΨΕΓΕ ΜΗΔΕΝΑ
ΨΕΥΔΟΣ *
ΨΙΛΩ ΟΝΟΜΑΤΙ
ΨΥΧΗ ΤΕ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙ
ΩΔΗ

Λοιπον απο αυτες τις λεξεις βγαζω σαν πρωτο συμπερασμα:
1. αναφεροντε σχεδον ολες οι θρησκειες (χριστιανισμος, ισλαμ, καθολικοι, ειδωλόλατρεια) με
2. ολους τους εκπροσωπους τους σχεδον (ο ων, τσεσουα, απολλωνας κτλ) και
3. με τους πιστους τους (χριστιανοι) και με
4. τοπους λατρειας (Θιβετ, μαντειο δελφων, αγιο ορος).
4. υπαρχει πολλες φορες η εννοια πλανητης/ουρανιο σωμα/διαστημοπλοιο/δορυφορος (και ονομαστικα γη, ανδρομεδα, ερμης)
5. υπαρχουν λεξεις που δινουν το τελος και την αρχη (θανατος, νικη, νικητης, σκοταδι, πονος, νεκρο).
6. λεξεις κλειδια οπως "μαντειο δελφων", "ελευση εψιλων", "ιερη ελλας".

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andreas aigio
Μέλος 1ης Βαθμίδας


99 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 03:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas aigio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ερώτηση .. αυτό το σχήμα είναι όπως ακριβός το είχε σχεδιάσει ο εν λόγο κύριος

« Κι όμως … γυρίζει »Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 17:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε CyLight άμεση και εύστοχη η παρέμβασή σου!!!

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"

Edited by - iasonas on 28/12/2003 18:18:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 18:16:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλη CyLight άμεση και εύστοχη η παρέμβασή σου!!!

Ευχαριστω, το μονο που ηθελα να προσθεσω εδω ειναι οτιειμαι φιλος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 18:29:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδες πόσο γρήγορα διόρθωσα το λάθος, ΦΙΛΕ CyLight.

Θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις, πρώτον στο σχήμα υπάρχουν κάποια πράγματα που είχαν γραφτεί και στην συνέχεια κάποιος τα έσβησε, δηλαδή μεταξύ του +20+35 και του –25 – 10, μεταξύ του +25-40 και του 1+322 (εδώ υπάρχουν δύο σβησμένα πράγματα), επίσης θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε τι σημαίνουν τα βέλη και τι οι γραμμές που βρίσκονται κοντά τους, κάποιες γραμμές έχουν σβηστή, γιατί; Επίσης θέλω να ρωτήσω γιατί τα –25-10, +25-40 και 1+322 δεν είναι γραμμένα αλλά φαίνονται λες και κάποιος τα έχει επικολλήσει; Τελευταία ερώτηση τι σημαίνει το πλάγια έψιλον που υπάρχει μέσα στο σχήμα (αν υποθέσουμε ότι το σχήμα είναι ρολόι το έψιλον βρίσκεται στις 9).
Με το σκεπτικό ότι το σχήμα αλλάζει κάθε τόσο, θα πρέπει σε λίγες μέρες που θα αλλάξει ο χρόνος να αλλάξει και το σχήμα, σωστά; Δηλαδή για να καταλάβω, με την αλλαγή του χρόνου, ποιος θα αλλάξει το σχήμα; Θα προστεθεί κάτι καινούριο στο σχήμα ή θα αφαιρεθεί κάτι από αυτό; Η αλλαγή αυτή θα αφορά μόνο το έτος 2003 ή θα επηρεάσει και τα υπόλοιπα χρόνια που παρουσιάζονται στο σχήμα; Μπορείτε να μας παρουσιάσετε και τα προηγούμενα σχήματα; Αν θέλετε μπορείτε να μου τα στείλετε με mail και να τα βάλω εγώ στο topic.
Τέλος θα ήθελα να πω ότι παρατήρησα ότι αυτός που έφτιαξε το σχήμα το έχει χωρίσει σε τεταρτημόρια, αν δείτε η κάθετη γραμμή και η οριζόντια έχουν διαφορετικό πάχος από ότι οι υπόλοιπες γραμμές. Ξέρεται τον λόγο;

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 21:07:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω θελω να ρωτησω κατι την Αντριαν....εσυ εστειλες το σχημα με e-mail στον Ομνι και αυτος "ξαναεφτιαξε" το σχημα απο την αρχη στο corel ή καπου αλλου? Γιατι και εγω ειδα το σχημα και ειναι σε διαφορετικα σημεια οι αριθμοι. Αν θελετε σας το στελνω. Να μου πειτε αν ειναι ποιο κοντα στο αληθινο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 21:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
α και κατι αλλο απο που βγαλαμε το συμπερασμα οτι μιλαμε για χρονια και οχι για μήνες?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 00:23:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρόνια Πολλά!!!
Το πρώτο σχήμα το σχεδιάσα εγώ με δικιά μου πρωτοβουλεία και σύμφωνα με τα στοιχεία που είχε δώσει η andrian και χωρίς να εχω δεί το πραγματικό σχήμα. Μετά ο φίλος μου ο PyRoVaTiS αφου είδε το σχημα που είχα σχεδιάσει είπε οτι έμοιαζε με το πραγματικό σχήμα αλλά ηθελε μερικές λεπτομέριες ακόμα τις οποίες δεν ήξερα και δεν τις ειχα βαλεί για αυτο η andrian το διόρθωσε και προσπάθησε να το ανεβάση αλλα επειδή δεν τα κατάφερε το έστειλε στον Omni και εκείνος το ανέβασε.
Λίγο μπέρδεμα αλλά αυτό έγινε.

Θαρσείν χρή ταχ΄ αύριον έσετ΄ άμεινον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andrian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 10:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andrian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ omni ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ Κ ΟΣΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ..
ΕΧΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..ΦΙΛΕ IASONA ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο FEAR ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ Κ O PYROVATIS ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο omni
EXOYME K TO ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΜΕ ΣΑΡΩΤΗ ΔΕ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΝΑ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ...
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΟΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ
ΤΑ ΒΕΛΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ
ΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΕΣ ΠΑΥΛΕΣ ΟΜΩΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΘΑΝΑΤΟ Κ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΩΡΑ 9 ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟΤΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ ΟΙ ΠΑΥΛΕΣ ΑΥΞΑΝΟΥΝ.. ΕΚΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟ 2011
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΜΗΝΕΣ Κ ΩΡΕΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ..ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΙ Κ ΠΩΣ..
ΤΟ Ε ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΙΓΟΥΡΑ...
ΟΙ ΚΑΘΕΤΕΣ ΠΑΥΛΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ... (;)
ΑΥΤΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΜΕΛΕΤΗ ΜΟΥ..
ΤΩΡΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ Κ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΩΝ Κ ΘΑ ΒΓΟΥΝ 3 ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ Κ ΤΑΛΛΑ ΤΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΟΥΝ.. ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ Η ΦΗΜΑ ΠΕΡΙ ΕΥΘΗΓΡΑΜΜΙΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΑΝΗΤΩΝ ΤΟ 2011 Κ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ.. ΑΠΟ ΕΞΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ Η ΓΗ ΕΙΝΑΙ Ο 7ΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ..
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ 2004-2011 Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΝ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΓΩΝΑ Κ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ

ΤΕΤΡΑΚΤΥΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 21:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν θα σας στειλω το σχημα ετσι όπως το "εφτιαξα" εγω ...Ανδριαν θέλω να μου πεις αν μιαζει...καποιος φιλος μου που ειδε το σχήμα μου ειπε οτι είναι αστρικος χάρτης και πως κάποιος αστρολογος μπορει σίγουρα να το εξηγήσει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 14:38:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KRySTa το σχήμα που παράθεσες δεν φαίνεται. Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να το δω. Μπορείς να το ξαναστείλεις σε παρακαλώ.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 19:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το συγκεκριμένο σχήμα είναι περίπου όμοιο με το σχήμα που έχει ένα αστρονομικό λογισμικό που χρησιμοποιώ για ημερολογιακές πληροφορίες (Astronomy Lab 2.0).

Υποθέτω λοιπόν ότι πρόκειται για κάποιον αστρονομικό (-αστρολογικό) χάρτη όπου διαγράφονται ορισμένες τροχιές πλανητών γύρο από κάποιο σώμα (στην περίπτωση του λογισμικού μου αυτό το σώμα είναι το κέντρο του πλανητικού συστήματος μας, δηλαδή ο ήλιος και οι ακτίνες προσδιορίζουνε διάφορους αστερισμούς – ζωδιακό κύκλο συνυπολογιζόμενου και του «Οφιούχου»).

Από εκεί και πέρα με το ίδιο λογισμικό διαπίστωσα ότι τόσο κατά το έτος 2011 και συγκεκριμένα κατά τον 5 και 6 μήνα οι πλανήτες Δίας, Αφροδίτη, Άρης θα είναι αρκετά κοντά ενώ λίγο μακρύτερα θα βρίσκονται οι Ουρανός και Ποσειδώνας. Το ίδιο θα συμβεί και κατά τον 10 μήνα όπου οι Κρόνος, Αφροδίτη και Ερμής θα είναι αρκετά κοντά (ειδικά αυτό θα συνεχίσει αρκετά για τους δύο τελευταίους).

Τον 12 μήνα του επόμενου έτος (2012 –κάποιος φίλος αναφέρθηκε σε συγκεκριμένη ημερομηνία 22/12/2012 νομίζω) ο Ερμής, η Αφροδίτη και ο Κρόνος θα έχουν αρκετά κοντινές τροχιές.

--
Υ.Γ.
1ον)Δεν είμαι αστρολόγος ούτε αστρονόμος ούτε είμαι σίγουρος ότι αυτό το λογισμικό δουλεύει σωστά καθώς είναι αρκετά παλιά έκδοση οπότε δεν ξέρω αν έχει καμία αξία για την συζήτηση οι αναφορά στις πλανητικές τροχιές.
2ον)Για το σχήμα πάντως είμαι σίγουρος ότι είναι όμοιο με αυτό του προγράμματος μου (λειτουργία Elliptic Top).


Edited by - XD on 31/12/2003 19:42:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 20:17:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όλοι δεν το βλέπετε?...τεσπα θα το ξαναστείλω


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 13:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KrySTa εγώ συνεχίζω να μην το βλέπω, αν γίνεται μπορείς να μου το στείλεις με mail. Θα το ανεβάσω και εγώ σε αυτό το topic, αν υπάρχει πρόβλημα και δεν μπορούν να το δουν όλοι. Όταν κάνεις δεξί κλικ στο σχήμα που έχεις στείλει και πας στα properties του βοηθητικού μενού, το όνομα του σχήματος λέει ότι είναι file:///c:/m.bmp, μήπως το σχήμα αυτό το έχεις στον υπολογιστή σου και δεν το έχεις από κάποια ιστοσελίδα;

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PyRoVaTiS
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 22:16:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PyRoVaTiS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟ FORUM.ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ!ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΧΗΜΑ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΑΠΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ!ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΛΛΕΣ 2-3 ΦΟΡΕΣ.ΙΣΩΣ ΚΑΙ 4!ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ 203 ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΝΑ ΚΥΚΛΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΔΕΙΚΤΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΑΝ ΜΠΟΡΦΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ...ΔΕΚΤΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Οσοι έχουν πάρε δώσε στα κρυφά με τη σκιά τους θα συναντήσουνε στο φως τα σχεδιά τους.Για χαρά τους εγώ κυλαω σε πύρινη φλέβα και αν δεν φοβάσαι τις φλόγες έχει χώρο ανέβαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2004, 23:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ!

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΕΔΩ george-gourgou@mycosmos.gr
ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΜΟΥ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


113 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2004, 02:34:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλεγε ο φιλόσοφος Διογένης, πως, όταν πεθάνει, θέλει να τον θάψουν μπρούμητα. Τον ρώτησαν γιατί, κι εκείνος απάντησε :"γιατί σε λίγο θα'ρθούν τα πάνω - κάτω" !

141166Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andrian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2004, 15:27:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andrian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!
ΚRYSTA ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ
CyLIGHT ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΔΙΑ
ΙΑΣΟΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ 2011??
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΤΟΣ.. ΜΗΠΩΣ ΒΡΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΧΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ?ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ, Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΟ ΙΡΑΚ Ο ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΄99? ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ Ε ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ..
ΧD ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ? ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΘΥΓΡΑΜΙΣΗ ΠΛΑΝΗΤΩΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ!!
ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜAIL Κ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΝΩΝΥΜΙΕΣ...
ΑΠΛΑ ΨΑΧΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.. ΔΕ ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ Κ ΜΕ ΤΑ Χ-FILES ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΠΥΡΟΒΑΤΗΣ..
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΑΛΙ

ΤΕΤΡΑΚΤΥΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μια
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
86 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2004, 20:57:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μια  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους
θα ηθελα μονο καποια πληροφορια απο τον XD
θα ηθελα να μου στειλεις σχετικες ιστοσελιδες που να αφορουν την ευθυγραμμιση τον πλανητων και συγκεκριμενα τον Κρονο, την Αφριδιτη και τον Ερμη. Σε ευχαριστω.

Andriaan η ιστορια ειναι πολυ ενδιαφερον αλλα δεν γνωριζω κατι σχετικο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andrian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2004, 22:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andrian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://homepages.pathfinder.gr/onecode2002/sxima.jpg
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΚΕ Κ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΚΡΥΣΤΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

ΤΕΤΡΑΚΤΥΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PyRoVaTiS
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2004, 23:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PyRoVaTiS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAI GW ME THN SEIRA MOU THA ITHELA PARA POLU NA EFXARISTISW OLOUS OSOUS AFIERWSAN PROSOPIKO XRONO GIA NA MAS BOITHISOUN.IDIKA TO PALIKARI ME TIS LEKSEIS EDWSE KAPOIA ANOIGMATA.OPOIOS EXEI AKOMA KATI GIA NA BOITHISEI THA NAI DEKTOS KAI STO MAIL KAI EDW.
AFTA TA OLIGA

Οσοι έχουν πάρε δώσε στα κρυφά με τη σκιά τους θα συναντήσουνε στο φως τα σχεδιά τους.Για χαρά τους εγώ κυλαω σε πύρινη φλέβα και αν δεν φοβάσαι τις φλόγες έχει χώρο ανέβαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 02:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
IDIKA TO PALIKARI ME TIS LEKSEIS EDWSE KAPOIA ANOIGMATA.

Το παλικαρι λεει "ευχαριστω".
Αν θελετε να σας αναλυσω και τα υπολοιπα νουμερα πες μου.

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 22:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μου ειπες Ανδριαν ετσι είναι το σχήμα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 22:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα σε ολους
θα ηθελα μονο καποια πληροφορια απο τον XD
θα ηθελα να μου στειλεις σχετικες ιστοσελιδες που να αφορουν την ευθυγραμμιση τον πλανητων και συγκεκριμενα τον Κρονο, την Αφριδιτη και τον Ερμη. Σε ευχαριστω.


Σου έστειλα email χθες, ελπίζω να το έλαβες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μια
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
86 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 23:08:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μια  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε xd το ελαβα το e-mail σου. Σε ευχαριστω. ελπιζω να μπορεσω να βρω αυτο που ψαχνω.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PyRoVaTiS
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 18:28:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PyRoVaTiS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nai krysta etsi einai to sxhma.exeis kapoia pliroforia?

Οσοι έχουν πάρε δώσε στα κρυφά με τη σκιά τους θα συναντήσουνε στο φως τα σχεδιά τους.Για χαρά τους εγώ κυλαω σε πύρινη φλέβα και αν δεν φοβάσαι τις φλόγες έχει χώρο ανέβαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andrian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:48:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andrian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΜΑΘΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2ο ΤΟ 3ο ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΤΟΣ 2004-2011 Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΘΕΤΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΞΟΥΜΕ ΣΧΗΜΑΤΑ Η' ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΣΕ ΒΡΑΧΟΥΣ Η' ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ ΜΕΣΑ... ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ??
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΚΡΥΣΤΑ ΛΟΙΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΑΡΙΘΜΟΙ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΚΑΘΕ ΓΡΑΜΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΗ ΑΛΛΑ 2 ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ
ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ..

ΔΕΝ ΕΙΔΑ
ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ
Κ ΑΝ ΡΩΤΗΣΑ
ΔΕΝ ΕΜΑΘΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1400146
Maintained by Digital Alchemy