ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ενοραση...Ψευδαισθηση ή Χαρισμα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2003, 23:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικα εγω δεν εχω προσωπικες εμπειριες...τουλαχιστον οχι αμεσες.
Η νονα μου εχει παει σε σεμιναρια και ξερει να εφαρμοζει οσα ειπα πιο πανω.
Πριν περιπου 2 μηνες η μητερα μο επαθε καρκινο του μαστου(καλοηθη).
Για να μην τα πλυυλογω, η μητερα μου το ειπε στην νονα μου. Η νονα μου επικαλεστηκε την αλλη πλευρα και μετα απο μια βδομαδα η μητερα μου εγινε μια χαρα!

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 01:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ YPOKINITH.ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΓΝΩΣΤΕΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΥ ΚΟΣΜΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΒΕΡΚΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ,ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΟΔΙ,ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ.ΤΩΡΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΣΧΥΡΟΣ.ΣΑΝ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ.
YPOKINITH ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΣΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ;ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 10:43:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χερετω τους υπολοιπους αναζητητες.
θα ηθελα να μοιραστω της εμπειριες μου μαζι σας και να ζητησω την κατανοηση σας για την αγνοια μου στην <επιστημονικη> ορολογια των εμπειριων μου.
να πω οτι ειμαι 21 ετων και οτι ολες οι μεταφυσικες εμπειριες μου εχουν ξεκινησει εδω και 9 μηνες,απο τοτε που πηγα στο αγιο ορος.
θα τα πω περιληπτικα και θα παρακολουθω το θεμα ετσι ωστε αν καποιος εχει απορια να το εξησω αναλυτικοτερα.
1)σε ωρα προσευχης,μετα3υ υπνου και ξυπνιου,μαυρη γατα σε μαυρο φοντο να μου επιτιθετε.(σαν ονειρο,ματια κλειστα)
2)ξυπνιος αλλα χαλαρος ειδα καθετες και οριζοντιες γραμμες,ασπρο διαφανες χρωμα,και αυρες να περνανε απο διπλα μου.
3)ειδα μια μορφη πανω στον τοιχο με το ιδιο <υλικο> +
εβγαινε απο την TV σαν καπνος παλι απο το ιδιο <υλικο>(ιδια μερα).
4)3 οραματα την ιδια μερα μεσα σε ενα 10λεπτο το πρωτο ηταν το κεφαλι απο ενα ασπρο αλογο,2 ηταν ενα κρυαρι,3 αγρια σκυλια.
5)μια μερα ειχε γεμισει το σπιτι ματια,οπου κοιτουσα,το κεφαλι μου πηγαινε να σπασει,τετοιο ματι πρωτη φορα ξεματιασανε.
6)κοιτουσα σταθερα τον τοιχο για περιπου 5 λεπτα,αρχισε μπλε φως να ξεπετιετε απο δεξια και αριστερα,ωραια εμπειρια.
7)συχνα βλεπω την αυρα των αλλων,οταν βοηθαει ο φωτισμος,αλλα βλεπω μονο το πρωτο στρωμα.
8)μεχρι και πριν ενα μηνα εβλεπα και αυρες να περιφερονται μεσα στο σπιτι.
το υλικο που λεω ειναι σαν διαφανες,ασπρο,αυλο.
να πω οτι δεν ειχα κανενα μεταφυσικο ενδιαφερων πριν αρχισω να εχω αυτες τις εμπειριες και να προσθεσω οτι ειναι και αλλες εμπειριες οι οποιες μου διαφευγουν αυτη την στιγμη.

LOVE IS ALL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 22:47:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ματρξ δεν ξερω αμα με ειρωνευεσαι αλλα θ πρεπει να ξερει το προσωπο σου και την σωματικη σου διαπλαση..δηλαδη γενικα την εμφανιση σου

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2003, 23:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΖΗΤΗΤΗ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ;
YPOKINITH ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΩ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.ΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ,1.84,27 ΕΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ;ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 12:49:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
matrx ευχαριστω,καλως σας βρηκα.χαιρομαι ιδιαιτερα που μου δωθηκε η <ευκαιρια> σαυτην την ιλικια να συμετεχω στα φορουμ του εσοτερικα.

Εμπειριες αυτην την στιγμη υπαρχουν,τα ματια για παραδειγμα τα ειχα δει τελευταια φορα πριν 4-5 μερες,στο κρεββατι ενος φιλου μου που ειχε πονοκεφαλο.

θα ηθελα να απαντησω στο ερωτημα του τοπικ αν η ενοραση ειναι χαρισμα η ψευδαισθηση με τον εξης τροπο.δεν θα ηθελα να απαντησω μονολεκτικα,διοτι δεν ειμαι βεβαιος αν αυτη η εμπειρια που ειχα λεγετε ενοραση,αλλα θα ηθελα να παραπεψω τον αναγνωστη αυτου του μυνηματος παραπανω στις εμπειριες που ειχα με τα ματια(ματι) και να βγαλει τα δικα του συμπερασματα.

Ευχαριστω

LOVE IS ALL


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2003, 16:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ματριξ θα της το πω..δεν εχουμε να χασουμε και τιποτα.
Αναζητητη καλωςηρθες στην παρεα μας.

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 01:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
YPOKINITH ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ,ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΙΣΣΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΑΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pl0w
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 06:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pl0w  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Exo katsei polles fores kai diabazo afta pou grafete sto forum.Alla ta pistebo kai alla oxi.Loipon as pw kai ego tin dikia mou istoria panw se afto to 8ema.Ola ksekinisan 24/3/95 Ora 8:40pm imoun ena pitsiriki pou pigene ekti dimotikou kai ekane ma8ima otan ksafnika ola skotiniasan trigiro mou kai arxiza na blepw eikones tou pappou eno imoun stin taksi.Stin mia o pappous mou kapnize(Den apoxorizotan pote tin pipa tou).Stin alli xamogelage kai stin alli eklege.Siga siga to skotadi pou itan giro mou arxise na fotizete kai na blepw prosopa opos tin Mhtera mou tin giagia mou emena gyro apo to trapezi tou arxontikou stin krhth(Ap aftin tin eikona eleipe o pappous mou).Me to pou xtipaei to koudouni kai ime ekso ap to kulikio na paro tin tiropita me fonazoun na anebo sto grafio tou dieu8inth.Me zhtage i mhtera mou sto thlefono na mou pei oti o pappous den itan kala.Na min sas ta polilogo tin stigmi pou eida to "orama" o pappous mou ksepsixouse.To olo 8ema omos den teliose edo..Ka8e bradi eblepa fugoures guro mou den mporousa na koitakso ka8refti eblepa pragmata pou prokite na simvoun alles fores ka8ara alles fores skoteina.Afta stamatisan sta 16 mou xronia gia kali mou tuxh.Tora omos ton augousto tou 2003 kato sto xwrio na blepw tis portes na anoigoun ta katsarolika na xtipane na pigeno na anoikso to fos kai na skaei i lampa den mporite na katalabete tin tromara mou.Apo tote arxisa na psaxnw ti trexei me emena.Kai kateliksa sto oti polles genies ap tin oikogenia mou eixan kai enan "Sundesmo".Kai gia kaki mou i kali mou tixh imoun ego tis genias mou..

eViL NeVeR Die..He only wait's to be reborNΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 14:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ματριξ της το ειπα αλλα λεει πρεπει να ξερει λεπτομεριες..σορρυ.
Πλοου καλωςηρθες..ναι..αυτο γινεται σε αρκετους.

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 23:53:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
YPOKINITH ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ
quote:
ναι..αυτο γινεται σε αρκετους.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 14:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο πηγενε στον plow

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 19:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.
ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΗΜΙΤΗΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 00:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.
ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΗΜΙΤΗΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.



ΥPOKINITH,ΑΝΑΖΗΤΗΤΗ,SESOSTRIS KAI ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΒΛΕΨΗ.ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΓΡΑΦΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΥΒΕΡΝΩΝ ΚΟΜΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 00:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ....!

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 01:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ,ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΙΣΣΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΑΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.


ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ.ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2004, 01:51:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
να πω οτι ειμαι 21 ετων και οτι ολες οι μεταφυσικες εμπειριες μου εχουν ξεκινησει εδω και 9 μηνες,απο τοτε που πηγα στο αγιο ορος.
θα τα πω περιληπτικα και θα παρακολουθω το θεμα ετσι ωστε αν καποιος εχει απορια να το εξησω αναλυτικοτερα.
1)σε ωρα προσευχης,μετα3υ υπνου και ξυπνιου,μαυρη γατα σε μαυρο φοντο να μου επιτιθετε.(σαν ονειρο,ματια κλειστα)
2)ξυπνιος αλλα χαλαρος ειδα καθετες και οριζοντιες γραμμες,ασπρο διαφανες χρωμα,και αυρες να περνανε απο διπλα μου.
3)ειδα μια μορφη πανω στον τοιχο με το ιδιο <υλικο> +
εβγαινε απο την TV σαν καπνος παλι απο το ιδιο <υλικο>(ιδια μερα).
4)3 οραματα την ιδια μερα μεσα σε ενα 10λεπτο το πρωτο ηταν το κεφαλι απο ενα ασπρο αλογο,2 ηταν ενα κρυαρι,3 αγρια σκυλια.
5)μια μερα ειχε γεμισει το σπιτι ματια,οπου κοιτουσα,το κεφαλι μου πηγαινε να σπασει,τετοιο ματι πρωτη φορα ξεματιασανε.
6)κοιτουσα σταθερα τον τοιχο για περιπου 5 λεπτα,αρχισε μπλε φως να ξεπετιετε απο δεξια και αριστερα,ωραια εμπειρια.
7)συχνα βλεπω την αυρα των αλλων,οταν βοηθαει ο φωτισμος,αλλα βλεπω μονο το πρωτο στρωμα.
8)μεχρι και πριν ενα μηνα εβλεπα και αυρες να περιφερονται μεσα στο σπιτι.
το υλικο που λεω ειναι σαν διαφανες,ασπρο,αυλο.
να πω οτι δεν ειχα κανενα μεταφυσικο ενδιαφερων πριν αρχισω να εχω αυτες τις εμπειριες και να προσθεσω οτι ειναι και αλλες εμπειριες οι οποιες μου διαφευγουν αυτη την στιγμη.

LOVE IS ALL


ΦΙΛΕ ΑΝΑΖΗΤΗΤΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ;ΣΤΟ
2)ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΗΜΕΡΑ Η ΝΥΧΤΑ;ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΡΑΤΗΣΕ;
3)ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕ;
4)ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ;
5)ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ.ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ;ΣΕ ΤΙ ΜΕΓΕΘΟΣ;
6)ΣΕ ΠΟΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;
7)ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ;ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΣΟΥ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2004, 16:37:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε matrx

1)της γραμμες αν θυμαμε καλα της ειδα μεσημερι,αλλα ηταν εντονες 1)λογω του υλικου 2)λογω του οτι το σπιτι μου ειναι ημιυπογειο.

2)κρατησε μεχρι να γυρισω το βλεμα μου αλλου,περιπου 1 λεπτο.εχω την σαφη εντυπωση πως θα κρατουσε παραπανω αν συνεχιζα να κοιταω προς το μερος τους.

3)εκεινη τη στιγμη ειχα κατσει στο κρεββατι και καπνιζα,ημουν σε μετρια κατασταση,ουτε πολλη σφιγμενος,ουτε πολλη χαλαρος.

4)εγινε στο δωματιο μου,πριν περιπου 2 μηνες,εμφανιστηκαν ενδιαμεσα σε εμενα και στον απεναντι τοιχο.το μεγεθος τους επιανε ολο το οπτικο πεδιο μου.το <υλικο> τους ηταν ασπρο,διαφανες,αυλο.ενας γνωστης μεταφυσικων μου ειχε πει πως αυτες οι γραμμες λεγονται πλεγμα(the grid) και μου ειχε πει πως αυτο δημιουργειτε οταν το πεπλο αναμεσα σε εμας και σε μια αλλη διασταση λεπτυνει.

5)οι αυρες εχουν το ιδιο υλικο με της γραμμες,ειναι σαν ενα φως γυρω απο τον ανθρωπο,δεντρα κλπ την δικη μου αυρα δεν την εχω δει και η αληθεια ειναι οτι δεν εχω προσπαθησει κιολας να το κανω.

ολες της εμπειριες που ειχα ηταν με 0 προσπαθεια.π.χ. βαθεια χαλαρωση κλπ ολα γινονταν σε ενεργοποιημενη κατασταση,εκει που καθομουν και καπνιζα και ακουγα μουσικη ας πουμε.δεν εχω παρει ποτε ναρκωτικα.

φιλε matrx πινω(επινα) παρα πολλους καφεδες για 5 χρονια πολλες κοκα κολες με 0 σχεδον φαγητο.το νευρικο μου συστημα τα εχει ψιλοπαιξει αλλα δεν φταιει μονο αυτο που τα βλεπω αυτα.για να σου δωσω να καταλαβεις οταν μπω στην εκλλησια με πιανει χασμουρητο,τσιμπιες και αλλα,αυτα την τελευταια εβδομαδα.κανω <θεραπεια> με την εκκλησια και ακομα ψαχνω απο που ξεκινησε αυτο.με αυτα θελω να σου πω οτι 1)ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΕΔΙΩΞΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ οποτε 2)ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. 3)δεν ειναι καλη η <θεση> μου οταν εισαι ενας ανθρωπος που τα φοβατε αυτα...

χαρηκα για το ενδιαφερων σου για την περιπτωση μου.

περιμενω να επαληθευτουν οι προβλεψεις :))

LOVE IS ALL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2004, 23:37:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΖΗΤΗΤΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.
quote:
ολες της εμπειριες που ειχα ηταν με 0 προσπαθεια.π.χ. βαθεια χαλαρωση
ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΒΑΘΕΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ Η ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ 80 ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΕΣ.
quote:
περιμενω να επαληθευτουν οι προβλεψεις :))
ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΕ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ΡΙΑΛΙΤΙ ΜΙΣΣΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΑ.ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.ΔΕΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GoNeR
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 03:06:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GoNeR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
file matrx sygnwmi alla eimai dyspistos me tis provlepseis pou kaneis.isws na kanw lathos.omws oi 2 aptois 3is provlepseis einai faneres apo mones tous.prwton oloi vlepame oti nikitis tha itan o kritikos,itan o agapimenos tou koinou/kai oson afora tis ekloges to lene kathara ola ta galop....+ ta provlimata tis kivernisis.gia to 3o thema pou eipes(gia afto me tin diki)den gnwrizw tpt.kai den mporw na milisw gia afto.[episeis apo oti kserw kai exw akousei oi anthopoi(osi exoun to xarisma) vlepoun pragmata ta opoia exoun kapoia megali aksia gia kapoion kai einai arketa symantika kai gia afto ton logo epireazete o pnevmatikos tous kosmos toso entona.aporw loipon pws esei eides tetoies provlepseis.mou fenete parakseno afto to pragma.kai kati allo.mipws afta pou eipes oti proevlepses itan aplos kapoia diesthisi oti tha ginei etsi?pistevw na katalaveneis(o anthropos syngkrinontas kapoia gegonota katalligi se kapoio symperasma, to opoio telika einai apla ena logiko apotelesma)

den thelw na se prosvalw.to antitheto.thelw na prospathiseis na (matheis) an exeis ontos to xarisma.pistevw pws afto tha to matheis kanontas provlepseis pou den yparxoun orates endikseis gia to apotelesma.etsi pistevw.oson afora ti diki pou den gnwrizw tpt gia afti ,an pisteveis pragmatika ta osa les,prepei na kaneis kati syntoma wste na voithiseis afton ton athwo anrthopo.

eipa tin gnwmi mou.den pistevw na pareksigises.apla thelw na voithisw

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eViL
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Egypt
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 04:55:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eViL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GoNeR καλησπερα και καλωσορισες στον υπεροχο κοσμο του esoterica...

Θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις σε γλωσσα Greeklish...Μονο ελληνικα...

Συνεχιστε το θεμα...εχει αφεθει ελευθερο...δεν εχω γνωμη πανω στο θεμα γιατι δεν ξερω...Ο νωον νωειτο και αφηγειτο...

Χαιρετω..eViL one


...The eyes are the only truth...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GoNeR
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 15:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GoNeR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν και δεν καταλαβαίνω τον λογο να μην γραφω με greeklish.οκ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GoNeR
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 15:11:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GoNeR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
test photoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 20:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ GONER ΚΑΙ ΕVIL ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ Η ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΦΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΩΣ ΜΕΤΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΩ,ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ,Η ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΒΑΘΕΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ.
quote:
oson afora ti diki pou den gnwrizw tpt gia afti ,an pisteveis pragmatika ta osa les,prepei na kaneis kati syntoma wste na voithiseis afton ton athwo anrthopo.

ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΡΕΨΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ;ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΙ,ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ Η ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑ 30 ΜΕ 40;ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΟΥ ΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bajanacker
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2004, 16:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bajanacker  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος bajanacker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και καλή χαρά σε όλους !
ΠΡΟΒΛΕΠΩ οτι η φετεινή χρονιά θα είναι ξεχωριστή για την Ελλάδα (λόγω Ολυμπιακών , λόγω εκλογών )και άλλων γεγονότων... προβλέψιμων

Φίλε ματρξ αυτά που ... "μαντεύεις" είναι γεγονότα που μπορούν δεκάδες χιλιάδες άνθρωποι να τα προβλέψουν.
Το θέμα είναι : ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ?
σσ (Τα μισά από τα κέρδη δικά σου ... Το γράφω δημόσια)

Γνωρίζω ακριβώς πως νιώθεις , οταν μιλάς για τις εκλογές , για τον Παπανδρεου και για τον ... παίχτη του μισσιον. Πιάνεις μια συλλογική αύρα που πλανάται στην ατμόσφαιρα της Ελλάδας και είμαι σίγουρος οτι δεν πέφτεις συχνά έξω στις προβλέψεις σου.
Αυτά ομως που δεν μπορείς να ξέρεις (και είμαι βέβαιος οτι δεν θά 'θελες να ξέρεις ) είναι .... η ημερομηνία του θανάτου σου και ένα σωρό απρόβλεπτα γεγονότα και καταστάσεις που το μυαλό μας απομακρύνει συστηματικά...

Πάντως γνωρίζω κι εγώ ένα μυστικό για το μέλλον !!! Είναι τόσο εύθραυστο που αν σας το πω νομίζω οτι θα σπάσει σε 1000 κομμάτια.

Οποιος/α όμως θέλει μπορούμε να το κουβεντιάσουμε (χαλλλαρα-χαλλλαρά).


bajanacker
### knowledge is Power ###Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2004, 21:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ BAJANANACKER ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΝΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΨΟΥΝ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ.
quote:
Πιάνεις μια συλλογική αύρα που πλανάται στην ατμόσφαιρα της Ελλάδας και είμαι σίγουρος οτι δεν πέφτεις συχνά έξω στις προβλέψεις σου.

ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ,ΛΟΤΤΟ,ΠΡΟΤΤΟ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΠΑΝΤΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ 4.500.000 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ,(ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ):8,14,15,20,24,33,36,42,44

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2004, 22:31:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μπορουσε καποιος να δωσει τον ορισμο της ενορασης?και της διορασης?
ευχαριστω

LOVE IS ALL


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GoNeR
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2004, 04:34:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GoNeR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε mαtrx.δηλαδη ξυπνησες μια μερα και ενώ ησουν σε βαθεια χαλαρωση σου ηρθαν στο μυαλλο οι αριθμοι του τσοκερ?σου ξαναειπα πως σου ερχονται παραξενα πραγματα στο μυαλλο.πωσ γινεται αυτο,δεν ξερω.προσπαθησε παντοσ να κανεισ μια σημαντικη προβλεψη χωρισ ομωσ να υπαρχουν στοιχεια.ετσι θα πεισεις τον εαυτο σου αν οντος εχεισ αυτο το χαρισμα,γιατι ειμαι σιγουροσ πωσ ακομα δεν εισαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2004, 21:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΚΕ ΓΚΟΝΕΡ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΑ.ΓΕΛΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Η ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ,ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ Η ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟ _,ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ,ΣΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ
quote:
προσπαθησε παντοσ να κανεισ μια σημαντικη προβλεψη χωρισ ομωσ να υπαρχουν στοιχεια.
Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
quote:
ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΡΕΨΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ;ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΙ,ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ Η ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑ 30 ΜΕ 40;ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΟΥ ΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.


ΖΗΤΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ Ο ΤΖΕΙ ΣΙΜΣΟΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΑΡΤΥΡΩΝ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2004, 02:23:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.
ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΗΜΙΤΗΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

--------------------------------------------------------------------------------


ΥPOKINITH,ΑΝΑΖΗΤΗΤΗ,SESOSTRIS KAI ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΒΛΕΨΗ.ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΓΡΑΦΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΥΒΕΡΝΩΝ ΚΟΜΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.Η ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ.
ΣΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΛΙΔΑ ΤΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΓΑΙ ΣΕΙΣΜΟ ΑΡΚΕΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ Η ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΑΝΗ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy