ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΓΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 22:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ 1900!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,Η ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!
ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΕΧΝΑΝΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ Η ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΤΡΥΦΕΡΗ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ...
ΕΤΣΙ Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΝΑΥΣΜΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΟΥΝΕ!ΑΠΛΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 22:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως είπα και πριν:
quote:
Άμα ο έρωτας χρειάζεται υπενθύμιση, τοτε βράστα!

Αλλά, αντε...να μη στο χαλάσω

Πάρε κι ένα λουλουδάκι να δώσεις στον Βαλεντίνο σου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 01:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγιος βαλεντινος

δωρα ερωτα...
ενα αρωμα...
ενα λουλουδι...
ενα γλυκισμα...
ενα ποτηρι κρασι...
ενα κερι...
μια λεξη σ'αγαπω...

δηλαδη...

ενα αρωμα: λιβανι...
ενα λουλουδι που ξεψυχα...
ενα γλυκο:κολυβα
ενα κερι στην μνημη του...
ενα κονιακ...
μια λεξη:θεος συγχωρεστον!

σημερα πεθανε ο Ερωτας...


ειμαι το πτωμα του χθεσινου μου εαυτου...
ειμαι η νεκρη γνωμη που ειχα χθες και αλλαξε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
clearthought
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
172 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 02:00:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους clearthought  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AΓΑΠΗΤΕ ryche ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΑΝΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΣ ΑΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΑΠΕΘΑΝΤΟ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΗ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΩΝ...
ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ Ο "ΕΡΩΤΑΣ" ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΟΥΜΕ!
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΙΚΟ.ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.Η "ΑΝΑΣΤΑΣΗ" ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΚΑΤΙ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ...ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΑΜΑ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ!!!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΦΡΟΝΙΜΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΙ "ΠΛΗΓΩΜΕΝΕΣ" ΚΑΡΔΙΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!
ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΙΣΩΣ "ΞΑΝΑΜΟΛΥΝΘΟΥΝ" ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΛΕΥΚΟ ΦΩΣ" ΝΑ ΤΙΣ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ!!!
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΖΕΙ!!ΚΑΙ ΘΑ ΖΕΙ ΑΙΩΝΙΩΣ ΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΕΣ...

"ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ"
OPEN YOUR MIND AND THINK CLEAR!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 02:15:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου...
δεν καταλαβες
ουτε και θελησα...βεβαια.
μα δεν πειραζει ευχαριστω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
clearthought
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
172 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 02:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους clearthought  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

φιλε μου...
δεν καταλαβες
ουτε και θελησα...βεβαια.
μα δεν πειραζει ευχαριστω...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΑΝ ΛΑΝΘΑΝΩ ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΜΕ -ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΗ -
ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΘΑΝΕ -ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΣΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ-ΟΤΑΝ ΔΙΕΙΣΔΥΣΑΝ ΣΤΑ "ΜΕΓΑΛΕΙΑ" ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΟΙ ΣΚΟΠΟΙ ΟΠΩΣ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ...Ή ΠΩΣ Ο "ΕΡΩΤΑΣ" ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ "ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ...ΜΕ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ;(ΠΡΟΣΩΠΟ)
ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ-ΕΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΔΑΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ

ΦΙΛΙΚΑ,

"ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ"
OPEN YOUR MIND AND THINK CLEAR!

Edited by - clearthought on 15/02/2004 02:30:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2004, 12:53:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ 1900 ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ

quote:
Πόσα απο τα δώρα που γίνονται είναι δώρα με φαντασία;;;;
Τα κλασσικά καθιερωμένα: κοσμήματα σοκολατάκια καρδούλες κι άλλες τέτοιες μαλακιούλες

ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ.

ΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΔΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ...

ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ, ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ....
ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΑΓΑΠΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΑΣ ??????????????

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΠΩΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΑΞΙΩΣΩ ΤΗΝ ΞΕΝΟΦΕΡΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ....
Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ....

ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΟΥΜΕ...

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ/ΛΗ ,ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η, ΠΑΤΕΡΑΣ, ΜΗΤΕΡΑ...
ΤΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΦΙΛΟΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Steppenwolf
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 14:52:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Steppenwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να πώ κι εγώ τη γνώμη μου;

Συμφωνώ με όσους υποστηρίζουν ότι η αγάπη είτε σε συγγενείς είτε σε φίλους, πολύ περισσότερο δε, στον άνθρωπο μας, θα πρέπει να εκφράζεται καθημερινά και για αυτό δεν χρειάζονται δώρα.
Μια αγκαλιά, ένα "σ'αγαπώ" κι ένα λουλούδι από το διπλανό παρτέρι είναι υπέραρκετά για να κάνουν (τουλάχιστον εμένα) να νιώσω ότι με αγαπούν. Δεν λέω ότι τα δώρα με ξενίζουν, απλά ότι το αυθόρμητο έχει πιο μεγάλη αξία από το προγραμματισμένο ή χειρότερα το επιβεβληβένο.
Γιατί πολλές φορές έχω ακούσει αγόρια της ηλικίας μου να λένε "πώ πώ, ερχεται κι αυτός ο Βαλεντίνος.. τρέχα τώρα να κάνεις δώρα και να το παίζεις γλυκός..." αυτή η αντιμετώπισει εμμένα με κάνει αρκετά επιφυλακτική σχετικά με το αν όλα τα ζευγάρια που "γιορτάζουν" όντως νιώθουν ότι γιορτάζουν (οπότε η μέρα εκείνη είναι μια μέρα όπως οι άλλες) ή το κάνουν από υποχρέωση.

Όσο για τη μοναξιά των άλλων.. ποτέ δεν έχει τύχει να περάσω την ημέρα αυτή με κάποιον. Ακόμα και όταν ήμουν σε σχέση έτυχε να μην είμαστε μαζί για λόγους ανωτέρας βίας. Φέτος όμως που είχαμε χωρίσει κιόλας, η μέρα μου ήταν απίστευτα χάλια. Ούτε ραδιόφωνο μπορούσα να ανοίξω, ούτε τηλεόραση και φυσικά ούτε λόγος να βγω έξω (καλά ήταν και ο καιρός χάλια). Όλα γύρω μου, μου θύμιζαν τη μοναξιά μου και πραγματικά όσοι το έχουν νιώσει (που νομίζω ότι είναι και οι περισσότεροι) καταλαβαίνουν πόσο άσχημο είναι αυτό...

Όσο για τη γιορτή.. έχει καταντήσει μια "σύμβαση". Πιστεύω ότι μοιραία, αναγκαζόμαστε να κάνουμε δωράκια εκείνη την ημέρα... κυρίως οι άντρες για να γλυτώσουν τη γκρίνια.. Δεν ξέρω γιατί εμείς οι γυναίκες το παίρνουμε τόσο σοβαρά... Ίσως να είναι θέμα ανασφάλειας... Πάντως όπως είπα, προσωπικά απλά θα ήθελα η μέρα εκείνη να είναι όπως οι άλλες... δηλαδή να υπάρχει εξίσου τρυφερότητα και αγάπη, κι ας εκφραζεται αυτή με όποιο τρόπο ο καθένας επιλέγει.

For my life
Still ahead
Pity me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2004, 17:27:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε avatar, υπέροχο θέμα!

Όπως έχω ξαναγράψει, ο θάνατος χτύπησε πολύ νωρίς την πόρτα της οικογένειάς μου. Απ’ αυτό το γεγονός αναγνωρίζω ένα και μόνο θετικό: «την ουσιαστική αίσθηση του λίγου χρόνου που έχουμε».

Έτσι είμαι σίγουρη ότι δεν μου «χρειάζονται» μέρες σαν κι’ αυτή, του Αγ. Βαλεντίνου. Θυμάμαι καθημερινά ν’ αγγίξω τον άντρα μου, να τον αγκαλιάσω, να τον φιλήσω, να τον χαϊδέψω, να του πω πόσο σημαντικός είναι για μένα.

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2004, 13:09:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ oneiric1 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ

quote:
Έτσι είμαι σίγουρη ότι δεν μου «χρειάζονται» μέρες σαν κι’ αυτή, του Αγ. Βαλεντίνου. Θυμάμαι καθημερινά ν’ αγγίξω τον άντρα μου, να τον αγκαλιάσω, να τον φιλήσω, να τον χαϊδέψω, να του πω πόσο σημαντικός είναι για μένα.


ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.
ΔΕΝ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ.

ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΝΙΩΘΕΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

***Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΕΓΚΛΩΒΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ***

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2004, 13:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΘΩΠΟΛΕΙΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΝΩ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dolphinkgr
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2011, 14:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dolphinkgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αγάπη γιορτάζει κάθε δευτερόλεπτο της ζωής μας και δίνει φώς στις ψυχές όλων!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy