ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΕΝΑ EMAIL......
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας

641 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 13:38:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ξωτικό

Φιλε?!
Αχ Αβαταρ,εσεις που δεν επισκεφτεστε το αχλαδοτυρο δεν εχετε προσεξει προφανως την επανειλλημενη διορθωση που εχω κανει τοσες φορες στην Νονα του Θεριου-κατα κοσμον εσωτερικα Εχεμβροτου- Μαντις οτι δεν ειμαι -ος(ξωτικος,ουτε -η(ξωτικουλη) αλλα ΞωτικΙΑ η Ξωτικο.

Πανω στο θεμα του τοπικ σου τωρα και στην απαντηση του Αλζαρο.
Ειπες στην απαντηση σου οτι να κρατησουμε τα καλα και οχι τα κακα.
Μα..μπορει να γινει διαχωρισμος?
Και αν μπορει αυτος ο διαχωρισμος δεν ειναι που μας εφερε στην σημερινη κατασταση?
Οπως ελεγαν οι παλιοι ,αν δεν παθεις δεν θα μαθεις,και μονο με την γνωση γινεσαι καλυτερος και πιο εμπειρος-οπως ολοι ξερουν.
Συμφωνοι οτι τα παλια χρονια ηταν πολυ πολυ σκληρα για ολους οσους ζουσαν τοτε αλλα αυτο ακριβως δεν ειναι το θεμα του τοπικ-κατα καποιο τροπο?
Μεσα απο τον αγωνα για επιβιωση και την καθημερινη βιοπαλη οι παππουδες και οι πατεραδες μας ηταν πολυ πιο ρεαλιστες και ανθρωπινοι και ντομπροι και..και..και.
Ο καθημερινος αγωνας τους εδωσε τοσες εμπειριες ωστε να μην φοβουνται κανενα και να ειναι σε θεση να αντιμετωπιζουν καθε δυσκολια που τους προεκυπτε με θαρρος και την δυναμη που προερχεται μεσα απο την εμπειρια.-Οπως ελεγε και σε καποια ταινια του ο Ξανθοπουλος,σαν ναυτικος,οι παλιοι <βλεπαν τον Χαρο με τα ματια τους> και για αυτο δεν φοβοντουσαν ευκολα μετα.
Χμ,μαλλον ειπα πολλα παλι,παρασυρθηκα..

Καλη σας εβδομαδα

Edited by - Το ξωτικό on 08/03/2004 13:41:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 20:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ειπες στην απαντηση σου οτι να κρατησουμε τα καλα και οχι τα κακα.
Μα..μπορει να γινει διαχωρισμος?

...οχι , δεν μπορεί να γίνει διαχωρισμός.
Και οι καλές στιγμές και οι κακές στιγμές είναι πλέον παρελθόν, αναμνήσεις, αναμνήσεις που μπορεί να ζωντανέψουν στη φαντασία μας βλέποντας κάποιον να βιώνει σήμερα αυτά που εμείς βιώσαμε τότε.

quote:
Συμφωνοι οτι τα παλια χρονια ηταν πολυ πολυ σκληρα για ολους οσους ζουσαν τοτε αλλα αυτο ακριβως δεν ειναι το θεμα του τοπικ-κατα καποιο τροπο?

Θα έλεγα ξωτικό οτι τα παλιά χρόνια δεν ήταν σκληρά για ολους...
ήταν για αρκετούς αλλά οχι για όλους.
Οπως και σήμερα , στη σημερινή εποχή, δεν είναι καλά για όλους.
Ακόμα υπάρχουν βιοπαλαιστές, ακόμα υπάρχουν άνθρωποι που παλεύουν στην κυριολεξία για το μεροκάματο.

Θέλω ολα τα παιδιά σήμερα να γνωρίζουν τη δύναμη που κρύβει ο καθένας μέσα του ωστε να μπορεί να τα βγάλει πέρα με τη ζωή.
Φτάνει να τολμάει και να κοιτάει γύρω του.

Edited by - allzzaro on 08/03/2004 20:19:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 20:28:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Συγχωρέστε με που σχολιάζω για δευτερη φορά το ιδιο αλλά εχει πολύ ενδιαφέρον.

Και πάλι λέω οτι δεν ήταν σκληρά για ολους.
Ειχα φίλους που είχαν οτι ήθελαν. Είχαν τηλεόραση, τηλέφωνο , ολα τα παιχνίδια... λοιπόν αυτά τα παιχνίδια εμένα μου έλειπαν. Δεν τα είχα.
Ολα αυτά τα παιχνίδια λοιπόν τα απέκτησα σε μεγάλη ηλικία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας

641 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 20:56:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα.
Αλζαρο ισως η επιλογη του συγκεκριμενου κομματιου να δειχνει μια εικονα λιγο υπερβολικη ,απλα οτι ειπα το ειπα βαση καποιων λογων του Αβαταρ στο τελευταιο του ποστ.

Καλη σας εβδομαδα .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2004, 13:13:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ξωτικό....

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ...

quote:
ΑΥΤΗ Η ΕΠΟΧΗ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Τ' ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗΣ...
ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.

ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΕΡΙ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙ ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΤΩΝ ΛΑΘΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΑΝΑΠΟΔΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΕΙΝΗΣ.
ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ.
ΑΝΑΦΕΡΗΣ
quote:
Μεσα απο τον αγωνα για επιβιωση και την καθημερινη βιοπαλη οι παππουδες και οι πατεραδες μας ηταν πολυ πιο ρεαλιστες και ανθρωπινοι και ντομπροι και..και..και.
Ο καθημερινος αγωνας τους εδωσε τοσες εμπειριες ωστε να μην φοβουνται κανενα και να ειναι σε θεση να αντιμετωπιζουν καθε δυσκολια που τους προεκυπτε με θαρρος και την δυναμη που προερχεται μεσα απο την εμπειρια.-Οπως ελεγε και σε καποια ταινια του ο Ξανθοπουλος,σαν ναυτικος,οι παλιοι <βλεπαν τον Χαρο με τα ματια τους> και για αυτο δεν φοβοντουσαν ευκολα μετα.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑΥΑΓΗΣΕΙ 3 Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ?????
ΚΑΘΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΘΡΗΝΟΥΣΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 Η 4 ΘΥΜΑΤΑ ΝΑΥΑΓΙΩΝ.
ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΡΕΣ ΦΙΛΩΝ ΣΥΜΜΑΘΗΤΩΝ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΜΑΣ ΠΟΡΤΑΣ.
ΤΟΤΕ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ????
ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**

Edited by - AVATARGR on 09/03/2004 13:15:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας

641 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2004, 17:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας.

Αβαταρ μιλας για αποφυγη των λαθων-μιλησα για διαχωρισμο,δεν ειναι μικρη η αποσταση ουσιαστικα?

Μιλησες για αποφυγη-παραμενω στο συγκεκριμενο-,αλλα γιατι να τα αποφυγουμε αφου μεσω των λαθων γινομαστε καλυτεροι-ες?
Μεσα απο τα λαθη μας διδασκομαστε ωστε να ειμαστε καλυτεροι και πιο σοφοι και πιο εμπειροι.

Οταν μπορεις να παρεις μαθημα απο καποιο περιστατικο που δεν ηταν σωστο-αρα ηταν λαθος,η απο καποια εμπειρια σου που την εζησες εσυ-και ο καθενας,θα το μετανιωνες?

Προσωπικα μου ετυχε να ζησω μια τετοια κατασταση-λαθος απο την οποια καταφερα να βγω πιο δυνατη και με την πιστη οτι,εφοσον δεν εγινε αιτια να το βαλω κατω ,δεν υπαρχει κατι που να μην μπορω να το αντιμετωπισω.

Αν μου ελεγαν οτι γινεται να γυρισει πισω ο χρονος και να μην γινοταν αυτη η κατασταση-λαθος θα ελεγα οτι δεν θα ηθελα να γινει κατι τετοιο γιατι μπορει να ηταν πολυ πολυ λαθος η κατασταση αυτη-με οτι συνεπαγεται κατι τετοιο,αλλα ταυτοχρονα με εκανε πιο ρεαλιστρια και πιο σιγουρη για εμενα,και πιο σοφη.

Αβαταρ λες καπου-τωρα το διαβασα-οτι την γη και το υδωρ το εχουμε μονο για τα παιδια μας.
Δεν θα επρεπε να το εχουμε ουτε για τα παιδια μας,μη με παρεξηγησεις,αλλα οταν δινουμε τα παντα για τα παιδια μας τα κανουμε αθελα μας να μην μπορουν να ζησουν,τα κανουμε τοσο βολεμενα που οταν τους ερθει καποια δυσκολη στιγμη να μην μπορεσουν να ανταπεξελθουν .

Αλζαρο λες καπου οτι οι καλες και κακες στιγμες ειναι πλεον παρελθον και οτι ειναι μονο αναμνησεις .

Δεν θα συμφωνησω.Οι εμπειριες του καθενα μας δεν μπορουν να θεωρηθουν αναμνησεις-παρελθον ναι,αλλα αναμνησεις οχι.
Αν καποιος θεωρησει τις εμπειριες του απλα αναμνησεις ισως κατα καποιο τροπο δεν εχει μπορεσει να διδαχτει απο αυτες και αρα δεν εχουν μπορεσει να τον αλλαξουν πολυ-παντα κατα την δικη μου αποψη.

Σε καποιο αλλο φορουμ-της Σοφιας-το μελος ΜπλειντΡαννερ εχει ανοιξει το παρακατω τοπικ-το οποιο κατα καποιο τροπο -συνδεεται με ετουτο.

Το τοπικ ειναι ετουτο :
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=3427

Καλο σας απογευμα-βραδυ

Υ.Γ.Μια συγνωμη για οσους διαβαζουν ,και περισσοτερο για τον Αβαταρ και τον Αλζαρο για το υφος του ποστ μου.
Δεν ειναι η προθεση μου να εχω καποια αντιπαραθεση μαζι τους απλα ποτε δεν τα πηγαινα καλα με την εκθεση-να το πω ετσι- ωστε να γραφω πιο καλλιεργημενες εκθεσεις(μιας και το ανωθεν ποστ μονο για εκθεση μπορει να θεωρηθει...)

Edited by - Το ξωτικό on 09/03/2004 17:41:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2004, 09:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΞΩΤΙΚΟ ΕΑΝ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.
(ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ)

ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ "ΓΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΔΩΡ" ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΠΡΟΟΔΟ Η ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΟΔΟ.

ΑΥΤΗ Η "ΓΗ ΚΑΙ ΤΟ ΥΔΩΡ" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΓΕΝΕΩΝ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΞΩΤΙΚΟ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ.
ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΟΝΙΜΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ andreas aigio,ΤΣΑΝΑΚΑΛΟ,ΜΑΝΟ,allzzaro, Darkangel_78.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lostris_a
Νέο Μέλος

Greece
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2004, 13:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lostris_a  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΌ ΕΜΕΝΑ
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΈΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΌΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΤΥΧΕΣ
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΌΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ
ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΘΛΙΒΕΡΗ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ
ΕΙΜΑΙ 34 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΑΥΤΉ ΤΗ ΓΕΝΙΑ
ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΑΝΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΥΦΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ
ΠΕΡΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ ΕΦΤΑΠΕΤΡΟ ΜΠΑΛΑ (ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ)
ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ.
ΚΆΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
Α!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝΕ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΟΥΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝΕ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ
ΑΡΓΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΗΝ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΜΑΣ
ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΌΧΙ ΓΙΑ ΤΙ
ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΕΥΣΥΝΕΙΔΗΤΟΙ ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ(ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΗΡΧΑΝ)
ΤΩΡΑ ΟΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΈΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ
ΌΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΑΝΕΣ (ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ) ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΕΝΑΣ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΕΡΥΣΙ
ΤΟΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΊΝΑΙ ΠΑΡΟΔΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΜΟΝΟΝ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΓΛΙΤΩΣΑ, ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΈΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΟΣΟΥΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΡΝΕΙΑ (ΌΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΟΛΎ ΧΑΜΗΛΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ(ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΕΝΏ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ/ΙΑ ΕΊΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟΣ
ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΌΤΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΙΣ 6 - 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΒΙΝΤΕΟ (ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΚΑΣΕΤΕΣ)ΌΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΑΥΡΙΑΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.
ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΧΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΌΛΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΝΤΑΡΑ ( ΑΝΤΡΟΓΥΝΟ - ΓΟΝΕΙΣ - ΠΑΙΔΙΑ - ΦΙΛΟΙ )
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΗ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ …………………………………………………………………………….

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ.

ΤΙ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΓΗΣ……
ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΙΡΗ.

Edited by - lostris_a on 11/03/2004 13:18:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2

Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy