ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΙΗΓΗΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 15:15:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΥΠΝΟΣΗ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝΑ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.
ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΟΡΘΙΑ ΦΟΒΗΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΡΘΑΝΙΧΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ "ΦΥΓΕ" "ΜΑΜΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ" "ΟΧΙ" ΚΤΛ.
ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕ.
ΤΗΣ ΛΕΩ "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ" ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΥΠΝΟΒΑΤΟΥΣΕ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΞΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΥΠΝΟΒΑΤΗ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΕ ΕΦΙΑΛΤΗ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΕΞΗΓΗΤΕ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ?
ΠΑΡΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?
ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΟ, ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ...
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΝΟΒΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,
ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ...ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ...
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α



Φιλη E.μ.Α το ξερεις οτι οι γυναικες βλεπουν πολυ περισσοτερο εφιαλτες απο τους ανδρες.Αυτο πως εξηγειται αραγε,αναρωτιεμαι;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 15:35:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΕΣ???
ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΜΗΠΩΣ??
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 15:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 15:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α




Γεια σου και παλι φιλη E.μ.Α.Δεν ειναι δικο μου συμπερασμα.Συμφωνα με ψυχιατρους οι γυναικες ειναι πιο επιρρεπεις σε εφιαλτες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 16:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ?
ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ...
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2004, 16:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΑΥΤΗΝ...
ΛΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΝΟΙΣΕΙ
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΒΑΤΕ ΤΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΟ
Α ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΩΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΧΑΡΤΙΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΩΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΕ
Η ΤΗΣ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΕΙΑ Η ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙ ΜΟΡΦΗ
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy