ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 15:16:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ!!ΒΛΕΠΕΙ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΤΗΣ( ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ)ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ-ΞΩΤΙΚΑ ΚΤΛ..!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ......!!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ!!
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΒΡΕ...ΕΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ...!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 21:59:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάλι που τα θυμάμαι who knows δεν ξέρω αν βγαίνουν ή οχι αφου δεν ξέρω να τα ερμηνεύω.Άμα δω κανενα όνειρο που μου εντυπωθεί να στο πώ να το πείς στη γιαγιά σου να μου πεί τι σημαίνει ;

Υ.Γ. Βρε θα αφήσουμε τους Ολυμπιακούς ;

Υ.Γ.2 Vimpire , ρώτησες τη γιαγιά σου ;

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2004, 15:46:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HI WHO KNOWS KAI ΕΣΥ CHAOS ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΗ ΧΩΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΑΠΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!
ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΓΟΝΙΔΙΩΝ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!?!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 02:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ , Cybermaster ! Αν βρείς εισιτήριο κάνε μου και μένα ένα δώρο..!! Τώρα για το άν ειναι κληρονομική η διαίσθηση , θα μας πούν περισσότερα η Who Knows και η Vimpire που έχουν το χάρισμα

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 04:44:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hi!!ΛΟΙΠΟΝ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ...ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ''ΑΝΟΙΧΤΗ'' ΣΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ..!!
chaos Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΝ....ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΤΙ ΔΕΙΣ Κ ΘΕΣ ΓΝΩΜΗ ΑΠΛΑ ΖΗΤΑ ΜΟΥ!
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...Ε,ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 01:15:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά βρήκα κάτι κάρτες από ένα περιοδικό , που πρέπει να μαντέψεις τι χρώμα ειναι απο πίσω . Έκανα το τεστ στη μητέρα μου και βρήκε 5/5 τις τρείς πρώτες φορές , την τέτατη και την πεμπτη 3/5 . Αυτό που παρατήρησα είναι οτι τις τρείς πρώτες φορές εγώ ειχα δει τισ κάρτες πριν τις δει η μητέρα μου και ήξερα την απάντηση, τις 2 τελευταίες δεν τις ειδα ούτε εγώ και έπεσε η απόδωση. Μήπως λοιπόν για τη διαίσθηση εκτός από το δέκτη πρέπει να υπάρχει και ένας πομπός ?

όσο για το trip who knows τον Ιούλιο έχω μαθήματα και δεν μπορώ. Τι λες να σε πάω ένα φοβερό ταξίδι στον εξοτικό εθνικό μας κήπο να ταϊσουμε τις πάπιες ;; Δεν το λεω για το κόστος βρε , απλά θα ειναι επιμορφωτικό...

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 02:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos...ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ...ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΚΛΜ ΜΑΚΡΥΑ...ΧΙΧΙ!!
ΠΟΜΠΟΣ-ΔΕΚΤΗΣ...ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΤΗΝ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΠΧ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ''ΚΑΤΙ'' ΓΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ...!!ΣΥΜΦΩΝΩ...ΧΜ,ΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΜΠΟΣ?

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 14:59:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ WhoKnows !!!!!! Τι φίλη σου !!! Δυο μέτρα παλικάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα μου κρεμάσουνε κουδούνια!!!! Αντε Αντε να σε συγχωρέσω ......

Άντε για να επανέλθω στο θέμα , πομπός μπορεί να είναι ο ίδιος ο άνθρωπος που θέλει να κάνει κατι κακο....Μια υπόθεση ...

Όσο για το ταξίδι άντε να πάμε στην Καλαμπάκα ,πήγε εκεί πενθήμερη ένας φίλος μου και μου είπε οτι ειναι ωραία . Πάπιες εκεί έχουν ;;

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 15:42:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia se olous!!!!!

Telika chaos eisai poli tixeros.teleios kata txi i mana mou eprepe na mas afisei emena kai ti mikri mou aderfi stin giagia gia ena epaggelmatiko thema.Pigenoume pou les dti giagia kai egw arxizw kai tin rwtaw perierga pragmata.Etsi arxisa na tin rwtaw prwta gia to soi.Arxise mou elege olo to soi.Otan ftasame stin treli stamatise.Mou eipe pws itan psixika diataragmeni kai elege oti vlepei fantasmata kai pws ithele na tin fwnazoun me allo onoma(to opoio den mou to eipe)
Vasika ta masouse kai den ithele na pei polla.Otan arxisa na tin rwtaw parapanw mou ekopse tin sizitisi kai mou eipe pws eimai poli mikri gia na mou ta pei ola.........
Oso gia ta oneira simfwnw me tin who knows pou eipe oti o kathenas prepei na metafrazei monos tou ta oneira tou giati gia ton kathena einai diaforetika.Px vlepw ston ipno mia mauri gata.Gia mena mporei na simenei eutixia kai gia sena mporei na simenei oti tha pareis lefta.
Auta gia simera............bye

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 03:13:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos Ω!ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ..ΣΟΡΡΥ ΜΙΣΤΕΡ!!!ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΙΔΕΑ,ΠΑΜΕ ΕΔΕΣΣΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ!Ε?ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ 2 ΜΕΤΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ..ΧΙΧΙ!
ΣΩΣΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΜΠΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΜΠΟΥΣ!ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ..!!!
vampire ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ...ΕΓΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΩΣ ΚΑΛΟ ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ..

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 12:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ki egw merikes fores vlepw ti skini prin ginei gia deuterolepta.Kserw ti tha pw egw kserw ti tha pei o allos kserw pou tha kataliksei ......eidika twra teleutaia me tis eksetaseis kai me auta diaisthanomai to ti tha pesei kai kserw an tha grapsw kala i oxi.................

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 14:33:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μου έχει τύχει να δω κάτι πρίν γίνει , αλλα μου έχει τυχει οταν ειμαι μεταξύ ύπνου και οχι , να βλέπω ότι θέλω με λεπτομέρειες. Με τέτοια διαίσθηση δε γράφετε κανένα τζόκερ , άμα δε θέλετε τα χρήματα , εγω είμαι εδώ να μην σας βαραίνουν ...!!

Όσο για το ταξίδι WhoKnows , έχει πάπιες η Εδεσσα;; Και δεκτή η απολογία..

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 02:10:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos ΟΥΤΕ Η ΚΑΓΙΑ ΝΑ ΗΣΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ!!!!ΤΖΟΚΕΡ?ΕΠΑΙΞΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΠΟ ΕΠΙΑΣΑ ΕΝΤΕΚΑΡΙ(ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΓΑ ΟΜΑΔΕΣ..ΕΒΑΖΑ ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ)ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΩ!ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΕΣΥ..-2 ΜΕΤΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ- ΠΕΣ ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 14:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hi,
re pedia sas exw mia lisi!Giati den pate stin drama pou exei kai papies kai kataraktes(kati mikous mesa se ena magazi alla mesa apo auto to magazi vgeneis se ena parko pou exei papies kai poio mprosta kataraktes)i giati den erxeste kavala?(an kai den exei kataraktes kai papies einai omws grafikotati).Pote den exw peksei tzoker i tipota tetoio alla sinithws stous diagwnismous sinithws kerdiza(mia fora thimamai otan imoun stin ekti taksi eixame paei se ena theatro kai me to eisitirio,pou to dialeges,empenes kai se krirwsi gia mia tileorasi.Mono ena pedi tha kerdize.Auto imoun egw.pote omws den eixa fantastei oti tha kerdisw apo tixero pexnidi.Tha dokimasw.

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FALIRO
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 20:16:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FALIRO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου γιά σας.

Πιστεύω ότι είμαι διαισθητικό άτομο και θα ήθελα να σας διηγηθώ
κάποια περιστατικά.

Είχα δει στον 'υπνο μου ένα 4ψήφιο νούμερο, χωρίς να δώσω όμως σημασία.
Οταν το είπα στο γραφείο, μια κοπέλα μου είπε να το πάρω λαχείο.
Μου λέει, να δείς που θα κερδίσει.
Τηλεφώνησα σε μερικά πρακτορεία, αλλά δεν ήταν εύκολο να βρω το
συγκεκριμένο νούμερο. Ετσι, το απόγευμα αγόρασα ένα λαχείο 4ψήφιο από ένα πλανόδιο λαχειοπώλη που έληγε σε μηδεν.
Την άλλη μέρα το πρωί, είδαμε στη ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ότι το νούμερο που είχα δει στον ύπνο μου είχε κερδίσει 40.000 δρχ. Φυσικά σας μιλάω για
το 1983. Εγώ βέβαια κέρδισα δυστυχώς μόνο το λήγοντα.

Θα σας πω και άλλο ένα παρόμοιο , όπου όμως εκεί στάθηκα πιο τυχερή.
Ηταν άνοιξη του 1984 και ξαφνικά μέπιασε μια μανία να παίζω προπό.
Φυσικά ήμουνα ψιλοανίδεη, δεν παρακολουθούσα μέχρι τότε τα τεκταινόμενα στο χώρο του ποδοσφαίρου και έπιανα πότε 7 πότε 8.
Ενα φίλος μου με κορόιδευε, και κάποια φορά τσαντίστηκα και γύρισα και του είπα Κορόιδευε, όσο θέλεις. Ξέρω ότι τώρα δεν πρόκειται να
κερδίσω, αλλά μου αρέσει να παίζω. Θα δεις όμως ότι κοντά στα Χριστούγεννα θα κερδίσω. ΧΑ ΧΑ γέλασε όπως καταλαβαίνετε.

15 Δεκεμβρίου 1985 έπιασα το πρώτο μου 13άρι. 340.000 δρχ.

Με το φίλο μου είχαμε χαθεί, το έμαθε όμως και μου τηλεφώνησε για
να με συγχαρεί και ταυτόχρονα να μου πει ότι έγινε όπως το είπα
... κοντά στα Χριστούγεννα. Εγώ το είχα ξεχάσει αυτό το γεγονός τότε.

5 Οκτωβρίου του 1986, 6 μήνες μετά, κέρδισα το δεύτερο 13άρι.
1.240.000 δρχ. Στο γραφείο οι άντρες όπως καταλαβαίνετε δεν μπορούσαν
να το χωνέψουν με τίποτα. Να σας πω, ότι μου είχε γίνει ΠΑΘΟΣ.
Από τη Δευτέρα μέχρι την Κυριακή διάβαζα αθλητικές μανιωδώς και
έφτιαχνα συστήματα. Εγραφα.. έσβηνα όλη μέρα.
Κυριακή μεσημέρι ήμουνα με το ράδιο αγκαλιά για να ακούσω αναμετάδοση.
Εκείνες τις ώρες δεν ήθελα να με ενοχλεί τίποτα και κανείς.

Και άλλα πολλά... διαισθητικά και άσχημα δυστυχώς και καλά όμως.

Στο λαχείο πιστεύω ότι δεν κέρδισα γιατί δεν πιστεύω στην ΤΥΧΗ.
Αντίθετα πιστεύω πολύ στο ΣΥΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΑ ΚΙΝΕΙ.

Σας ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 22:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά!!!
Καλώς ήρθες Faliro στο topic! ! Βρήκα ιδιαίτερα ενδιαφέροντα αυτά που μας περιέγραψες . Θα μου άρεσε αν μπορουσες να μας πείσ αν εκτός από αριθμούς σου έχει τύχει να δεις κάτι άλλο , όπως κάτι κακό ή καλό που θα μπορούσε να γίνει.

WhoKnows , λοιπόν λέω να μου κερδίσεις 3,000,000 Ε να πάμε το ταξιδάκι που λέγαμε.....άντε πάμε στο Μπαλί για μπάνιο..

the vimpire ,ποιά Δράμα τώρα με αυτά που θα κερδίσει η whoknows θα παμε όλοι μαζί ..

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 22:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hi,
Faliro kalwsirthes.
Tha peksw ki egw na pexnidaki gia na eimaste pio sigouroi!loipon pou tha pame me ta lefta pou tha paroume???i drama pantws itan kali lisi gia arxi.Den nomizeis?

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WhitefoX
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 22:43:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WhitefoX  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το κακό με τα forums είναι οτι δεν προλαβαινεις να απαντήσεις σε όλα τα θέματα που θίγοντα, διότι με το διάβασμα τα ξεχνάς!

Τέλως πάντων, ΟΛΟΙ έχουν διαίσθηση, απλά δεν την καταλαβαίνουν, διότι είναι αυτή η μικρή φωνή που εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι να ακούσω. Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς έχετε διαβάσει την "Τριλογία του Κόσμου"(His Dark Materials στα αγγλικά... ακου μετάφραση...έλεος...), αλλά μου θυμίζει την φάση με τα δαιμόνια(demons), που συνήθως όταν συμβούλευαν τους ανθρώπους αυτοί έκαναν τα δικά τους. Ειλικρινά μου έχει τύχει παρα πολλές φορές να ξέρω οτι αυτό είναι το σωστό, αλλά για κάποιον λόγο να μην το κάνω. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα: Μετά απο μια πρόβα θεατρικής παράστασης του σχολείου μου, μου ήρθε στο εντελώς ασχετο να πάω στα Goody's(γιατί πολλές φορές τέτοιες διηγήσεις φαίνονται γελοίες ενώ στην αρχή τις είχες για πολύ σοβαρές;). Τελικά αποφάσισα να μην πάω, οπότε φτάνω σπίτι και τηλ σε μια φίλη μου που ήθελα να δω εκείνη την ημέρα. Απάντηση: Είναι στα Goody's!(και συγκεκριμένα αυτά που ήθελα να πάω)...

Όσο για την μαγεία σαν ψυχική ικανότητα δεν συμφωνώ. Πιστεύω οτι πιο πολύ κολλάει η θεωρία με το "ζωντανό" νερό, δηλαδή η θεωρία που λέει οτι ο άνθρωπος με τις πράξεις - λόγια επηρεάζει οποιαδήποτε αποθέματα νερού υπάρχουν δίπλα του, και άν αυτά είναι "συνδεδεμένα" με άλλα(με την έννοια του αν μιλάμε για μια λιμνούλα δίπλα, αν κάποιος έχει ένα μπουκάλι με νερό απο αυτή) κι αυτά, έτσι ώστε αλλάζει η σύστασή του(οχι ακριβώς σύσταση, δεν βρίσκω απλά λέξεις) ώστε να είναι σε μια πιο καθαρή μορφή αν οι πράξεις λόγια είναι "καλά" και το αντίθετο όταν έιναι αρνητικά. Έτσι, μπορούμε με ορισμένες μεθόδους να προκαλέσουμε αρνητικά αποτελέσματα σε μια πηγή μέσω μέρους του νερού της. Το σώμα του ανθρώπου περειέχει 70%(νομίζω) νερό. Αυτό όλο συνεπάγεται με το οτι ένας άνθρωπος μπορεί να προκαλέσει κακό σε έναν άλλο, είται όταν είναι κοντά του, ξεστομίζοντας ορισμένες φράσεις(η όχι αναγκαστικά ειδικές φράσεις, το "θελω να πεθάνεις" είναι αρκετο, αν και δεν θα δράσει τόσο άμεσα και έντονα), ή παίρνοντας αίμα απο αυτόν και ακολουθώντας μια διαδικασία με αυτό. Κάπως έτσι λειτουργεί η μαγεία πιστεύω, αν και σαφώς υπάρχουν και άλλες θεωρίες, και αν κάποιος θεωρεί κάποια καλή θα του είμαι υπόχρεος άν μου την γράψει ή δωσει σχετικό link. Ούφ! Αν τα καταφέρατε να το διαβάσετε, συγχαρητήρια! Sorry για το πρήξιμο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 22:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά και πάλι ,
WhitefoX αυτά που είπες με τα δαιμόνια με καλύπτουν πλήρως , πραγματικά και γώ πολλές φορές νιώθω ότι ξέρω το σωστό αλλά κάτι άλλο με επηρεάζει και επιλέγω το λάθος . Όσο για τη μαγεία , είχα διαβάσει ότι έχει να κάνει με την ανταλαγή θετικής και αρνητικής ενέργειας μέσω του εγκεφάλου .Ξέχασα να σου πώ πως καλως όρισες στο topic.

The Vampire, ας κερδίσουμε πρώτα και πάμε και στα ψαρά..!!

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 23:03:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
whitefox kalws orises.Ki egw simfwnw me ton chaos.Nomizw pws to eixa diavasei se ena site alla den ime sigouri.
tha ertw aurio me perissoteres plirofories.Ta leme!!!!!!Bye!!!!

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 23:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον…οπως συνηθως ηρθα αργοποριμενος και επρεπε να διαβασω ολες την προηγουμενες απαντησεις….ειναι και αυτη η αστικη χρεωση που με τσουζει(1.5 ευρω την ωρα)…τεσπα…
Ας αρχισουμε με τον συνδεσμο μητερας παιδιου:
Ολοι θα εχετε ακουσει "Αχ! Αισθανομαι πως κατι κακο συμβαινει στο παιδι μου" η κατι παρομοιο..και στο τελως η μαμα βγηκε σωστη…λοιπον αυτο γινεται γιατι ο εγκεφαλος της μητερας και ο εγκεφαλος τους παιδιου ειναι "συντονισμενοι" στην ιδια συχνοτητα. Αλλωστε αυτο γινεται και στα πειραματα τηλεπαθειας: ο δεκτης προσπαθει να συντονιστει με τον πομπο.
..και τωρα παμε στην κλασσικη διαισθηση…ξερετε..τυπου κατι δεν παει καλα και ετσι.
Εχει αποδειχτει οτι ο εγκεφαλος καθε 3 δευτερολεπτα(δεν θυμαμαι ακριβως μπορει και σε λιγοτερο χρονο) μπενει στην κατασταση Α και ετσι ελεγχει το τι συμβαινει γυρω..δηλαδη λειτουργει σαν..ρανταρ! Ολοι εχουμε αυτην την ικανοτητα απλα στους ποιο πολλους ο εγκεφαλος δεν ξερει πως να μας το "πει". Στην αναπτηξη της διαισθησης βοηθαει ο διαλογισμος.


Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FALIRO
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 23:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FALIRO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ αρχάς ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

chaos και όσοι άλλοι θέλετε θα σας διηγηθώ το πιο όμορφο ίσως όνειρο
της ζωής μου με πολλή μεγάλη χαρά.

Ηθελα παιδί, αλλά... δεν μπορούσα να μείνω έγκυος. Εκανα εξωσωματικές
αλλά τίποτα. Μόνο απογοήτευση, ταλαιπωρία, αγωνία ..

Κάποια κοπέλα που γνώρισα στο κέντρο εξωσωματικής μου είπε ότι είχε ίδιο πρόβλημα με μένα και έπρεπε να κάνω εγχείρηση πρώτα όπως εκείνη.
Το είπα στο γιατρό ... και μου είπε ότι δεν χρειάζεται και αλλοίμονο αν βάζαμε μαχαίρι σε όλες τις γυναίκες.

Εγώ όμως δεν ησύχαζα. Η διαίσθησή μου μου έλεγε ότι δεν θα τα κατάφερνα αν δεν γινόταν η εγχείρηση. Ετσι αποφάσισα να αλλάξω γιατρό.

Στον καινούργιο γιατρό αποφασίσαμε αμέσως ότι πρώτα θα έκανα την εγχείρηση και μετά την εξωσωματική. Μου τόνισε βέβαια ότι καλό θα ήταν
να μην ελπίζω ότι θα μείνω με την πρώτη για να μην απογοητευτώ.

Ηταν Νοέμβριος του 1998. Το επόμενο κιόλας βράδυ ονειρεύτηκα ότι
περπάταγα με τον άντρα μου σε ένα οικόπεδο. Ψηλά στον ουρανό είδα ξαφνικά ένα πελαργό. Κράταγε στο ράμφος του ένα κίτρινο πουλάκι μικρό.

Ξαφνικά άφησε το πουλάκι και αυτό άρχισε να πέφτει. Εμένα μέπιασε
ανησυχία. Στον ύπνο μου σκεφτόμουν ότι έπρεπε να το πιάσουμε το πολάκι πάση θυσία πριν πέσει κάτω.

Δεν είχα όμως εμπιστοσύνη στον εαυτό μου και άρχισα να λέω στον άντρα
μου, πιάστο Γιώργο, πιάστο. Εκείνος έκανε κάποιες προσπάθειες όμως έβλεπα ότι δεν τα κατάφερνε.
Και τότε κατάλαβα ότι ήταν η τελευταία μου ευκαιρία. Επρεπε να προσπαθήσω εγώ.

Σηκώθηκα μαλακά στις μύτες των ποδιών μου και το πανέμορφο στην κυριολεξία πουλάκι κούρνιασε στην χούφτα μου. Δεν κουνήθηκε καθόλου.
Ηταν 5 η ώρα το πρωί όταν άρχισα να φωνάζω δυνατά πια, τόπιασα Γιώργο
τόπιασα. Ο άντρας μου πετάχτηκε αγουροξυπνημένος και μου είπε
καλέ τι έπιασες, τρελλάθηκες νυχτιάτικα και φωνάζεις έτσι?

Θα μείνω έγκυος, ήταν η απάντησή μου.

Το Φεβρουάριο του 1999, ο γιατρός μου φώναζε στο τηλέφωνο
Είσαι έγκυος, είσαι έγκυος, είσαι έγκυος.
7 φορές μου το είπε απανωτά. Ούτε και ο ίδιος δεν το πίστευε.

Το Νοέμβριο του 1999, ακριβώς ένα χρόνο μετά, κρατούσα στην αγκαλιά
μου ένα υπέροχο αγοράκι.

Το ότι το πουλάκι δεν προσπάσθησε να φύγει καθόλου από το χέρι μου,
μου έδωσε να καταλάβω ότι θα είχα μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και δεν
διαψεύσθηκα.


Αργότερα, ή αύριο θα σας γράψω και ένα δυσάρεστο.

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 22:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να πώ καλώς όρισες και σε σένα Ypokinitis !! Καλύτερα αργά παράποτέ δε λένε . Παιδια δεν ξέρς τι εγινε σήμερα , παντως μετά απο τόσο καιρο πρώτη φορά απαντούν τόσοι σε μια με δυο ώρες .Δεν έχω λόγο να διαφωνήσω μαζί σου και μάλιστα η θεωρία που μας λες με καλύπτει σε αρκετά σημεία .

FALIRO ,το όνειρό σου μου θύμισε κάτι που είχε δεί η μητέρα μου .
Λοιπόν :Πριν αρκετά χρόνια , όταν η μητέρα μου ήταν έγκυος σε μένα , γύρω στον τρίτο μήνα όλα τα συμπτώματα που έχει μια έγκυος σταμάτησαν και ο γιατρός της της είπε ότι με είχε χάσει και ότι επρεπε να πάει στο νοσοκομείο να με βγάλουν. (θα σας τα πώ λίγο γρήγορα ) Στον ύπνο της λοιπόν εκείνο το βράδυ είδε μια μαυροφορεμένη γυναίκα που της είπε ότι το παιδί της ζει . Το άλλο πρωί λοιπόν πήγε στο νοσοκομείο για να με βγάλουν . Ο αν/λόγος έτυχε να πάθει ατύχημα και να αργήσει . Τη μητέρα μου την ξαναπήρε ο ύπνος και είδε παλι το ίδιο όνειρο . Έτσι μόλις ξύπνησε επέμενε να κανει υπέρηχο και έκανε, εκ θαύματος ο υπερηχογράφος εδειξε ότι ζω. Έτσι λοιπόν εζησα και γω . Κατι παρόμοιο έγινε ξανά όταν αρρώστησα βαριά . Δεν ξέρω αν θα το έλεγα διαίσθηση ή θαύμα , για αυτο και δεν το ανέφερα ως τωρα.

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!


Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 04:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑΑΑΑΑ ΣΑΣ!!!
chaos ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ....ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ...!!!
....ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 13:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Chaos ευχαριστω για το καλωσορισμα.
Λοιπον..αυτο που μας λες εσυ και η Faliro το παρατιρισε πρωτος ο Βασιλι Κασατκιν. Εκανε ερευνες γυρω απο τα ονειρα το 1942 στον πολεμο του Λενινγκραντ. Πιο συγκεκριμενα αμα δεν με απαταει η μνημη μου ηταν γιατρος. Πιο συγκεκριμενα ελεγε στους ασθενεις του να του λενε τα ονειρα τους και αυτος εκανε τις αντιστιχες ερευνες του. Την περιοδο εκεινη πεθεναν παρα πολλοι πολιτες απο πεινα και ειχε δει οτι ολοι τους ονειρευοντουσαν πως τρωνε. Για να δωσω ενα παραδειγμα ενας εργατης ειχε δει στο ονειρο του πως ετρωγε με μανια…ετρωγε ετρωγε αλλα οπως ηταν φυσικο δεν χορταγε. Σε μια στιγμη πηγε να σηκωθει απο το τραπεζι και ενιωθε αδυναμος και τα ποδια του πολυ βαρια. Την επομενη μερα πεθανε. Τετοιες αναφορες ειχε χιλιαδες γιατι στο νοσοκομιο που δουλευε οι ανθρωποι πεθεναν σαν τις μυγες(συγνωμη για την ωμοτητα αλλα δεν ειχα πως αλλιως να το πω). Για να δωσω ενα αλλο παραδειγμα με πιο καλο τελος θα πω για το ονειρο μια γυναικας. Ονειρευοταν συνεχια πως ηταν ξαπλωμενη γυμνη στο χωμα και ξαφνικα η γη αρχισε να υποχωρει σχηματιζοντας ενα μεγαλο ανοιγμα. Υστερα η γη αρχιζε να ερχεται παλι στην θεση της πανω απο το σωμα της πιεζοντας τα πλευρα της τοσο που δυσκολευοταν να αναπνευσει. Οταν το ειπε στον γιατρο της της εκανε καποιες εξετασεις και διεγνωσε φιματιοση. Δηλαδη ο εγκεφαλος της την προηδοποιουσε οτι οι πνευμονες της καταστρεφοντουσαν!
..και εγω εχω μια τετοια εμπιρια αλλα πιο "γελια"…για την ορθογραφια στα αγγλικα μου. Λοιπον πριν ξαπλωσω αρχισα να αναρωτιεμαι εντονα τι ειχαμε για ορθογραφια την επομενη μερα στα αγγλικα(ειμουν περιπου 10 χρονων) μια και δεν το ειχα σημειωσει. Οταν με πηρε ο υπνος ονειρευτηκα πως πανω στην κολλα που επρεπε να γραψω ορθογραφια υπηρχε ενα κρουασαν "7days"…και τελικα γραφαμε τις 7 μερες τις εβδομαδας!!
Ειναι αυτο που εγραψα πιο πανω…ο εγκεφαλος τα αντιλαμβανεται ολα απλα δεν εχει τον τροπο να μας το πει και η πιο καλη διεξοδος ειναι τα ονειρα…ισως και γιαυτο να υπαρχουν…


Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2004, 23:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ypokinitis πραγματικά πολλές απο τις θεωρίες που υπάρχουν βρήσκουν εφαρμογή ....δεν ξέρουμε τι να πιστεψουμε πια...

Who Knows εμεινες με τη βαλίτσα στο χέρι που λεμε...... Βρε κερδισε πρώτα και μετα παμε..! Για να μην σε αποσπάσω το κάνω...

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MaryJane
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2004, 01:26:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MaryJane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα!

Δεν ξέρω αν έχετε παρατηρήσει κάτι σε περιπτώσεις όπου η διαίσθηση "runs in the family".. οτι τείνει να εμφανίζεται γενιά παρά γενιά. Δηλαδή από την γιαγιά στην εγγονή και παει λέγοντας. Αναρωτιέμαι γιατί...

Ο καθένας μας αν ψάξει το γενεαλογικό του δέντρο θα βρει κάποιον συγγενή "αλαφροϊσκιωτο". Απλά παλιότερα τους χαρακτήριζαν με μεγαλύτερη ευκολία τρελούς. Όχι πως και τώρα δεν συμβαίνει αυτό δηλαδή... αν πας σε κάποιον ειδικό και πεις μοναχά τη φράση "διαισθάνομαι τι θα μου συμβεί", 99% θα σου γράψει φάρμακα ή θα σε παραπέμψει για ψυχοθεραπεία...

Αν και ανήκω (ή τουλάχιστον θα ανήκω όταν με το καλό γίνω πτυχιούχος) σε αυτή την κατηγορία των "ειδικών", προσπαθώ να μην βάζω τη σκέψη μου σε καλούπια, άλλωστε έχω δει κι έχω βιώσει πολλά για να μην πιστεύω σε κάποια πράγματα όπως η διαίσθηση. It runs in my family as well. Καταστάσεις όπως αυτές που αναφέρατε, κυρίως όσον αφορά τα όνειρα, μας έχουν συμβεί πολλές φορές και δεν τα βρίσκει κανείς μας παράξενα πια. Ίσως λοιπόν, το να είμαστε δεκτικοί απέναντι σε τέτοιες εμπειρίες, βοηθάει την έκφρασή τους??


~Lost In A Riddle~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2004, 01:28:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos Ω,ΤΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟ (2 ΜΕΤΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ) ΕΙΣΑΙ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΑΝΟΙΓΕ Η ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΕΙΚΟΝΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ (ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ) ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ!!!ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ...!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ...ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ...!!!ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ..ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΛΕΟΝ..

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2004, 01:50:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MaryJane καλώς ήρθες !!
είχα μια γιαγιά με μαλακυνση κανει ;; (δεν κρατιόμουν αυτο μου ήρθε
) Πάντως πολλα απο αυτά ειναι αλήθεια...

who knows ,είμαι ευγενικός τις πιο πολλές φορές ,αλλα τα διαβολάκια...
Λοιπόν λέω να κάνουμε ένα τεστ . Πως φαντάζεται ο ένας τον άλλο .π.χ.Εγω τη whoknows τη φαντάζομαι με μαύρα μαλλιά , σγουρά , γύρω στο 1,65 . Λέμε τωρα.... Πόσο κοντά επεσα ? ελπίζω οχι ξανθιά , 1,90 με καρφάκια...

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MaryJane
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2004, 02:14:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MaryJane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω.. αν αισθάνεσαι οτι στο έχει μεταδώσει τότε η θεωρία στέκει!!!!!
(no offence, right?)
Πάντως αν ισχύει μπορείς πάντα να γίνεις το πειραματόζ... ε συγνώμη το αντικείμενο της πτυχιακής μου ήθελα να πω!!

~Lost In A Riddle~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy