ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 "1η Ανοιxτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" ! 3/7/04
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2004, 15:05:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θεωρώ ότι λίγη σημασία έχει ποιος είναι ποιος.
Μεγαλύτερη σημασία έχει να γίνει μια διάλεξη και κουβέντα πάνω στο θέμα παρά να κάνουμε γνωριμίες και δημόσιες σχέσεις.

Εκτός και αν είναι μια συγκέντρωση μεταξύ τύρου και αχλαδιού, ε τότε να την κάνουμε και στο DESTIJL να έχει και γκλάμουρ.

Αν κάποιος θέλει να γνωρίσει κάποιον ή κάποιους τότε στέλνει mailακια και κανονίζει καφεδάκι και γνωριμιούλα.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2004, 15:38:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon:
"Ανταποκριτές από τα Βόρεια θα έχουμε ή πάλι θα σνομπάρουν?"

Μα, Avallon, πώς θα μπορούσε οποιοσδήποτε άνθρωπος να μας "σνομπάρει" και "πάλι";;
... εφόσον είναι η πρώτη φορά που διοργανώνουμε κάτι τέτοιο!


Παρακαλούνται όσοι ενδιαφερόμενοι είναι ακόμη αναποφάσιστοι για τη συμμετοχή τους, να επισπεύσουν την απόφασή τους, καθώς πλησιάζει η Λήξη της Προθεσμίας υποβολής "Δηλώσεων/Προθέσεων Συμμετοχής"!(θα γίνονται δεκτές έως και αυτήν την Τετάρτη)


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2004, 23:42:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη επιτυχία σε αυτήν την πρώτη προσπάθεια.


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 00:31:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μα, Avallon, πώς θα μπορούσε οποιοσδήποτε άνθρωπος να μας "σνομπάρει" και "πάλι";;
... εφόσον είναι η πρώτη φορά που διοργανώνουμε κάτι τέτοιο!

Κάτι τέτοιο ναι όντως είναι η πρώτη φορά... Ομως θυμάμαι και μια άλλη καλοκαιρινή σύναξη...
Ελπίζω τουλάχιστον να υπάρξει αρκετή συμμετοχή αυτή τη φορά...
Ισως έτσι μας δοθεί και η ευκαιρία να λύσουμε κάποιες παρεξηγήσεις...(αν όντως υπάρχουν)

Η προθεσμία λήγει αλλά δε μας είπατε ποιός τελικά θα μιλήσει ούτε και που θα γίνει...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 03:04:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η προθεσμία Δηλώσεων "Πρόθεσης Συμμετοχής" έχει λάβει παράταση έως το τέλος της εβδομάδας αυτής!

Διαβάστε αυτό που έχει γραφτεί σχετικά σε όλα τα Forums "Ειδικής Θεματολογίας" καθώς και στον χώρο των Γενικών Ανακοινώσεων των Forums:

***************************

Μετά από τις ευγενείς υποδείξεις κάποιων από τα Μέλη των Forums του ESOTERICA για το ότι δεν είχαν μπορέσει να αντιληφθούν τη συγκεκριμένη ανακοίνωση εάν δεν τους είχαν ειδοποιήσει κάποιοι φίλοι τους και αν δεν συνέβαινε - κατά τύχη - να εισέλθουν στο Forum Απόψεις, Προτάσεις κ.ά. όπου την είχαμε αρχικά - και ατυχώς γι'αυτούς και όπως φαίνεται - μοναδικά καταχωρήσει, θα θέλαμε να ζητήσουμε καταρχάς συγνώμη από όσους φίλους/ες δεν έχουν ενημερωθεί ακόμη!!

Ως εκ τούτου, και καθώς είναι απόλυτα φυσιολογικό τελικά σε έναν τόσο μεγάλο χώρο Συζητήσεων κάποιοι άνθρωποι να έχουν διαμορφώσει τις προτιμήσεις τους και να μην ενημερώνονται με μεγάλη συχνότητα για τα γενικώς "τεκταινόμενα" και για ότι άλλο σημαντικό κινείται στους υπόλοιπους χώρους, καταχωρούμε την ανακοίνωση γι'αυτή τη Σημαντική και πρώτη επίσημη Συνάντηση του ESOTERICA σε όλα τα Forums "Ειδικής Θεματολογίας"(καθώς και στον χώρο Γενικών Ανακοινώσεων) και παρατείνουμε την προθεσμία δήλωσης "Πρόθεσης Συμμετοχής" έως το τέλος αυτής της Εβδομάδας!

***************************

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 03:06:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
... Ομως θυμάμαι και μια άλλη καλοκαιρινή σύναξη...


"Τάδε έφη Avallon"


Ίσως να μην θυμάσαι όμως φίλτατη Avallon, πως η συνάντηση στην οποία αναφέρεσαι ήταν ΙΔΙΩΤΙΚΗ .

Είχε δε ξεκαθαριστεί από τις διοργανώτριες και από τους έχοντες την ευθύνη του esoterica.gr πως σε καμία περίπτωση ΔΕΝ είναι επίσημη εκδήλωση του site.

Από τότε υπήρξε και topic με ανάλογο θέμα και απ όσο ξέρω έγιναν συναντήσεις μελών, όμως και σ’ αυτή την περίπτωση δεν ήταν καμία χαρακτηρισμένη ως επίσημη συνάντηση ή εκδήλωση του esoterica.gr.

Το είπα και παραπάνω και το ξαναλέω.

Αν είναι να γίνει η όποια εκδήλωση για να γνωριστούμε, για να δούμε τις φάτσες των υπολοίπων μελών και μετά να κριτικάρουμε, για να χαριεντιστούμε, τότε καλύτερα να το πούμε για να ξέρουμε και τι θα κάνουμε.

Όμως δε νομίζω να είναι αυτή η πρόθεση του Admin και όσων διοργανώνουν αυτή την εκδήλωση.


Ο κακός λύκος


Edited by - Ramoglou on 23/06/2004 03:08:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 03:17:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou:
"Όμως δε νομίζω να είναι αυτή η πρόθεση του Admin και όσων διοργανώνουν αυτή την εκδήλωση."

Αυτό, αναμφίβολα είναι απόλυτα σωστό!!

Πρόκειται, όπως έχουμε δηλώσει και από την αρχή, για την "Πρώτη Επίσημη Συνάντηση του ESOTERICA", ενός χώρου που είναι αφιερωμένος στην Μεταφυσική Αναζήτηση και στην Εσωτερική Πορεία!

... χωρίς οποιονδήποτε περιορισμό!
Και χωρίς οποιεσδήποτε παραχωρήσεις που μπορούν να αποστερήσουν από την ουσία της Προσπάθειας αυτής.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 03:32:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 09:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ίσως να μην θυμάσαι όμως φίλτατη Avallon, πως η συνάντηση στην οποία αναφέρεσαι ήταν ΙΔΙΩΤΙΚΗ .

Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν το έχω ξεχάσει...

quote:
Αν είναι να γίνει η όποια εκδήλωση για να γνωριστούμε, για να δούμε τις φάτσες των υπολοίπων μελών και μετά να κριτικάρουμε, για να χαριεντιστούμε, τότε καλύτερα να το πούμε για να ξέρουμε και τι θα κάνουμε

Ούτε η δική μου εντύπωση είναι αυτή... γιατί μου το "χτυπάς"?
Εγώ μάλιστα έχω δηλώσει σε μέλη που μου στείλανε μηνύματα αν θα συμμετάσχω ότι δεν πρόκειται να συστηθώ με το nickname μου...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 10:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΟΡΑ!!
ΜΕΣΑ ΣΤΗ "ΣΥΜΜΟΡΙΑ" ΑΥΤΗ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!

ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Η ΣΥΝΑΞΙΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΟΡΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ!!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΜΟΛΟΤΩΦ ΑΛΑ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ, ΣΗΜΑΙΕΣ ΦΛΑΜΠΕ, ΣΙΔΕΡΟΓΡΟΘΙΕΣ ΜΕΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 10:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Πλάτων θα είναι μαζί σας….

Ο Πλάτωνας.... δεν ξέρω αν προλάβει το Αεροπλάνο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 11:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

1 Vril

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 15:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΜΑΙ ΤΣΟΝΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΦΛΕΓΟΝ ΝΕΥΡΑΛΓΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΜΑΖΩΞΗΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΕΣΩ - ΤΕΡΑΚΙΔΩΝ !!!

Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ ...( ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΘ ΥΛΗΝ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ - ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΙΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ - )

ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ Η ΝΑ ΠΩΛΗΘΟΥΝ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ( ΠΧ 5 ΕΥΡΩ ΕΚΑΣΤΟ ) ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ ESOTERICA ΝΑ ΦΙΓΟΥΡΑΡΕΙ ΕΜΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΨΥΡΟΕΙΔΟΣ ( ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ )ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΕΙ ΕΦΙΚΤΗ Η ΑΝΑΓΝΩΡΗΣΗ ΤΥΧΟΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ SITE ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ )ΣΤΙΣ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΙΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΠΕΡΕΤΑΙΡΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ - ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΟΙ

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΩ ΔΕ ( ΠΩΣ ΜΕ ΕΙΔΑΤΕ ?)

ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΧΡΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΥΝΔΙΑΣΜΩΝ
ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 2+3 ΤΕΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ -ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΛΠ ( ΧΑΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΛΗΓΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Η ΝΑ ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ( ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ) ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΣΑΝ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΜΕΛΛΩΝ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ )

ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΠΙΟ ΕΥΧΡΗΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟΦΟΡΕΤΑ

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΟ...

Υ.Γ.
ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΕΣ
ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ....( ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΚΙΝΕΖΟΥΣ )
ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΕΓΚΑΙΡΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ )

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ !!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 15:25:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
NAI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ

Μα αυτό είναι και το ωραίο...
Να μιλάμε μεταξύ μας και να προσπαθούμε να ανακαλύψουμε who is who...
Είμαι σίγουρη ότι έτσι θα επικοινωνήσουμε πιο αμερόληπτα μια και η γνώση του nickname "χρωματίζεται" από προκατάληψη!

Εγώ λέω να βιντεοσκοπήσουμε όχι μόνο την ομιλία/διάλεξη που θα δοθεί αλλά και μέρος της "συνάθροισης" έτσι για ενθύμιο και για να ξέρουν πως ήταν αυτοί που λείψανε...

Ανταποκριτές από τα Βόρεια θα έχουμε ή πάλι θα σνομπάρουν?


"Τάδε έφη Avallon"


Α ΟΧΙ ΟΧΙ
ΔΙΑΦΩΝΟ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗ ΕΙΣΟΔΟ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΕΥΚΡΙΝΩΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΓΡΙΦΟΙ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ ΝΙΚ

ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΕ ΤΩΝ ΤΑΜΠΕΛΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ PASSWORD ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ

ΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ZEZMPERG ΥΨΙΣΤΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ( ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ? ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ ? )

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 15:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ , ΝΑ ΜΕ ΛΟΥΣΕΙ ΤΟ «ΘΕΙΟ» ΦΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ Σ’ ΕΚΕΙΝΟΝ…

Edited by - kapodistria on 19/06/2004 19:26:08


ΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΤΩΡΑ Ν ΑΡΩΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ !!!

ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΧΤΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....

ΠΡΟΤΙΜΩ ΔΑΓΚΩΤΑ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΡΤΕΣ !!!!!

ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ( ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΟΜΩΣ - ΟΧΙ ΣΤΟ ΘΕΙΟ - ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΙ ΟΛΑΣ )

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 21:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ( ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΟΜΩΣ - ΟΧΙ ΣΤΟ ΘΕΙΟ - ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΙ ΟΛΑΣ )

Έτσι θα παραδοθείς ;;;;;

Έτσι ακριβώς ;;;;;;

χμμμμμ......

Vril με ορέξεις !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geraki10
Νέο Μέλος

Italy
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 22:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geraki10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


ΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ZEZMPERG ΥΨΙΣΤΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ( ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ? ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ ? )




εχεις μεγαλη εκτιμηση στη zezmperg φαινεται, μαλιστα ακομα δεν ειμουν μελος του εσωτερικα.τζαρ και σας διαβαζα απλα τοτε:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
την πρωτη σου συγγραφη μαλιστα την εκανες με κλεμμενο post απο την zezmperg :-)
Τι πραμα εισαι εσυ που τωρα της λες για υψιζτη απωλεια ειρωνικα, χτιστρια:-).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 02:05:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι για εμάς που δεν μπορούμε να παραβρεθούμε να μην παραλείψετε
να μας ενημερώσετε για το τι θα γίνει εκεί.
Δεν θα σας είναι δύσκολο να το κάνετε...

ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 08:36:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και μακριά Δωρίδα το έχεις πιάσει το νόημα...

Δεδομένου ότι κάποιοι θα έρθουν προκατελλειμένοι και με μόνο σκοπό τα κακοπροαίρετα σχόλια ένα θεματάκι που θα ανοίξουν για όλα αυτά τα "υπέροχα" της συγκέντρωσης τεκταινόμενα θα είναι ιδιαίτερα ενημερωτικό...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 10:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεδομένου ότι κάποιοι θα έρθουν προκατελλειμένοι και με μόνο σκοπό τα κακοπροαίρετα σχόλια ένα θεματάκι που θα ανοίξουν για όλα αυτά τα "υπέροχα" της συγκέντρωσης τεκταινόμενα θα είναι ιδιαίτερα ενημερωτικό...

1) Από πού είναι δεδομένο ;

2) Ποίοι είναι αυτοί ;

3) Γιατί να έρθει κάποιος με διάθεση τέτοια και όχι με διάθεση να ακούσει ;

4) Ποία θα είναι τα «υπέροχα» για τα οποία θα πρέπει να ενημερωθούν μετέπειτα όλοι ; Και ποιος θα κρίνει ποιος έκανε κάτι «υπέροχο» ή όχι ;

5) Μήπως τελικά είχα δίκιο στα ποιο πάνω post μου ;

6) Μήπως εσύ θες να πάς στη συγκέντρωση με κάποια διάθεση εκ των προτέρων «δεδομένη» ;

7) Μήπως τελικά να κανονιζόταν ένας καφές πριν τη συγκέντρωση για να γίνουν όσα «δεδομένα» υπάρχουν και έτσι να μπορέσει να έχει επιτυχία η κανονική συγκέντρωση ;

Μη μου πεις πως «στη λέω» πάλι, απλά κοίταξε τι γράφεις και προσπάθησε να δεις τι νόημα βγαίνει.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 13:33:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φαντάζομαι ότι τα ερωτήματά σου κακέ μου λύκε είναι ρητορικά...
Γι'αυτό και δε θα τα απαντήσω...
Αλλωστε έχεις δείξει πολλές φορές οξύνεια πνεύματος και ευστροφία οπότε και θεωρώ ότι ξέρεις ήδη τις απαντήσεις...

Μην ανησυχείς (για μένα τουλάχιστον)...
Ελα στη συγκέντρωση και θα δεις τι διάθεση έχω...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 15:06:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eγώ θα πάω

Πώς ομως θα μπορέσω να τους πείσω οτι είμαι ο allzzaro...

Πώς είπατε????

Να πάει ο Labolas Glasya και να συστηθεί allzzaro

Μα γίνονται αυτά τα πράγματα..???


Αλήθεια πως θα μπορέσετε να μας ξεχωρίσετε????

Edited by - allzzaro on 24/06/2004 15:30:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 15:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλήθεια πως θα μπορέσετε να μας ξεχωρίσετε????

Θα κάθεται σ' ένα τραπεζάκι ο Admin. Στο τραπεζάκι θα υπάρχει ένας υπολογιστής συνδεδεμένος στο ιντερνετ. Θα μπούνε όλοι στη σειρά και ο καθένας θα κάνει log in με το nick του. Υστερα θα καταγράφει τα στοιχεία του ο Admin και θα πατησει log out για να μπει ο επόμενος, και πάει λέγοντας...


Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 15:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα κάθεται σ' ένα τραπεζάκι ο Admin. Στο τραπεζάκι θα υπάρχει ένας υπολογιστής συνδεδεμένος στο ιντερνετ. Θα μπούνε όλοι στη σειρά και ο καθένας θα κάνει log in με το nick του. Υστερα θα καταγράφει τα στοιχεία του ο Admin και θα πατησει log out για να μπει ο επόμενος, και πάει λέγοντας...

Καλό... 1900 πολύ καλό...

Εγώ έλεγα να φορέσω ενα μπλουζάκι που θα γράφει επάνω allzzaro αλλά θα με κράξουν...
Οπότε θα φορέσω το κοστούμι μου και θα γράψω επάνω allzzaro


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 17:13:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας,

Κάποιες σημαντικές Πληροφορίες σχετικά με την Δραστηριότητα:

- Θα λάβει χώρα το Σάββατο 3 Ιουλίου και ώρα 8:30 μ.μ.
- Θα μας φιλοξενήσει ο Χώρος "Studio IDEA",
Ιπποκράτους 156 & Βελισσαρίου, Αθήνα

- Θα κάνουν εισηγήσεις(πάνω σε ζητήματα γενικής και ειδικότερης Εσωτερικής Θεματολογίας) στη Συνάντηση αυτή οι κύριοι:

Δημήτρης Τσιγγάνης, από την "Ελληνική Εταιρεία Εσωτέρας Θεραπευτικής" (Ανοιχτή Συζήτηση Συνέντευξης του ESOTERICA από την Ε.Ε.Ε.Θ. >> Συνέντευξη "Ε.Ε. Εσωτέρας Θεραπευτικής" - ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Στάυρος Κάππας, από την "Θεατρική Ομάδα ΡΟΔΑ"

Μιχάλης Βίνος, από το ESOTERICA

Θα υπάρξει Ανοιχτή Συντονιζόμενη Συζήτηση με Ερωτήσεις(πάνω στις εισηγήσεις) αλλά και γενικότερες απόψεις, ιδέες, απορίες κ.ο.κ.

Η Συνάντηση θα πλαισιωθεί και με κάποια άλλα επικουρικά δρώμενα.

Η Είσοδος θα είναι Δωρεάν.

(περισσότερες πληροφορίες, όπως θέματα των Εισηγήσεων καθώς και άλλα στοιχεία, πιθανότατα θα ανακοινωθούν σε αυτόν τον χώρο, μέσα στις επόμενες ημέρες)

----------------------

Οι Συνεργάτες του ESOTERICA θεωρούμε αυτονόητη και αναμενόμενη την καλή και πάνω απ'όλα δημιουργική διάθεση όλων των συμμετεχόντων! Οποιεσδήποτε εικασίες για κάτι διαφορετικό πραγματικά δεν μας ανησυχούν καθόλου. Η Εμπιστοσύνη μας στην δική μας Πρόθεση αλλά και στην Προαίρεση όσων ανθρώπων γνωρίζουμε έως τώρα ότι θα παρευρεθούν είναι Δεδομένη! Και μάλιστα σε τέτοιον βαθμό που θεωρούμε ότι ακόμη και "κοσμικού τύπου" ενέργειες() μπορούν να οδηγηθούν προς τη θετική τους όψη από αυτήν ακριβώς την "Καλή Ανθρώπινη, με Βούληση και Νου, Διάθεση"! (για να διευκρινήσω το παραπάνω έχουμε λάβει αξιόπιστες πληροφορίες/προειδοποιήσεις από φίλους μας σχετικά με ισχυρές, αρνητικής προδιάθεσης, επιδράσεις αυτήν την περίοδο και για τη συγκεκριμένη ημερομηνία...). Οι κύκλοι των ενεργειακών εκπορεύσεων από τα ουράνια σώματα, πολλές φορές βάζουν σε δοκιμασία τον ανθρώπινο ψυχισμό(κάτι που αντιλαμβάνονται, για παράδειγμα, όσοι και όσες επηρεάζονται από την πανσέληνο...)! Εάν επιπλέον βάζουμε κι εμείς τους δικούς μας τεχνητούς περιορισμούς, συναισθηματικούς και νοητικούς, νομίζω πως είναι πλέον ευθύνη καθαρά δική μας, και φυσικά και η ίδια αλλά και οι συνέπειές της βαραίνουν ξεκάθαρα οποιονδήποτε το κάνει...

Κατά τ'άλλα, ίσως αυτό το "καφεδάκι" που προτείνει ο Ramoglou, να δώσει την ευκαιρία σε όσους και όσες το χρειάζονται να στοχαστούν(και "από κοινού") εκτενέστερα πάνω σε αυτά που τους/τις προβληματίζουν...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 17:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

"ΘΑ ΣOY ΒΑΛΩ ΤΣΙΠΑΚΙ...."

KATI HΞΕΡΕ Ο ΜΕΦΙΣΤΟΦΕΛΗΣ..ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΕ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΑ...


DIGITIZER ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ.

ΒΑΛΤΕ ΤΣΙΠΑΚΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΕΙΝΕΤΕ ΤΟ ΕΡΓΟ..


ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ...ΥΠΟΘΕΤΕΙ.

ΑΓΑΠΗΤΗ ΔΩΡΙΔΑ...
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ//ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ.... Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΕΙ ΓΝΩΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.


Η ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ....
SO...
ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ "ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ....ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΣΑΣ"!OΣO KI ΕΣΕΙΣ//
ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ//ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ.

"ΕΓΩ" ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ +ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΝ.
ΠΟΣΩΣ ΜΕ ΑΦΟΡΑ Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ--ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΘΙΣΤΟΥΝ ΦΑΝΕΡΑ-- + ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ ΤΗΣ "ΨΥΧΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ" ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....
ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ .
ΟΤΑΝ Η ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.
+ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΝΕΡΗ Η ΣΤΙΓΜΗ+ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.
(ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΣΩ-ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΗ//ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΔΗΛΑΔΗ)
ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΟ ΓΕΟΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΕΛΗ ΤΟΤΕ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΝΕΡΩΘΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ.
ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ.//ΟΥΤΕ ΑΝ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΠΑΡΑΦΕΡΝΑΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΠΡΟΚΑΤΗΛΗΜΕΜΕΝΩΝ ΠΟΝΗΡΩΝ/ΔΗΛΩΣΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΣΩ ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΤΗΣ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗΣ.
ΑΛΛΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΛΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.
ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ "ΦΑΝΤΑΣΤΩ" ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΙΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ!

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ "ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ"
ΑΠ'ΟΣΑ ΔΙΑΔΙΔΟΥΝ ΟΙ ΗΔΗ "ΠΡΟΚΑΤΗΛΗΜΕΝΟΙ".


φως+αγαπη
Ατμα

ΥΓ.ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΙΣΣΑ Silverwolf!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΨΥΧΟΥΛΑ;.. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ "ΣΕ ΔΩ"...:))


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 18:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΟΤΙΜΩ ΔΑΓΚΩΤΑ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΡΤΕΣ !!!!!


ΜΙΑ ΨΗΦΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΕΝΑΝΤΙ ΠΟΛΛΩΝ ΣΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ...
ΕΙΜΑΙ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ,ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!
"Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ"...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 19:20:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραια η αστροσκονη κυβερνήτα μου αλλα το γιαουρτακι ειναι καλυτερο. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 19:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Η Συνάντηση θα πλαισιωθεί και με κάποια άλλα επικουρικά δρώμενα."

Οπως??? *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 19:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο γιαουρτοπολεμος θεορειται "επικουρικο δρωμενο"? *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy