ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ###Πως θα είναι the: "LIFE after LIFE"?###
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2004, 19:16:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μιλάμε για την life after life...και δεν έχουμε αναρωτηθεί ακόμη...αν εκεί θα έίναι μία άλλη πραγματικότητα που κάποτε θα την αφήσουμε πεθαίνοντας και εκεί...και πηγαίονοντας κάπου αλλού. Υπάρχει τέτοια πιθανότητα;

Φιλικά, Νότης Σκορπιός!

Όταν θελήσεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν θα συνωμοτίσει μαζί σου για να το πετύχεις...(το είπε και η Τατιάνα)!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spin
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2004, 18:59:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
tipota den eksigeitai mono me tin logiki

Διαφωνώ και πάλι. Εκατομμύρια πράγματα εξηγούνται μόνο με τη λογική και τίποτα άλλο.
quote:
alla kale mou min pianesai apo kati tetoio. kai min exeis tetoio epithetiko yfos. i yperopsia kai sigouria polles fores gyrnaei se emas arnitika. opote i evgeneia einai polli xrisimoteri apo ton tropo sou.


Ούτε επιθετικό ύφος, ούτε αγένεια, ούτε υπεροψία υπάρχει σε ό,τι έχω γράψει. Σιγουριά ναι! Ό,τι σου είπα θα τα έλεγα στον καθένα που θα μου έλεγε πως η λογική δεν εξηγεί τίποτα. Βέβαια εσύ λες πως το έγραψες έτσι λογω βιασύνης.Εγώ όμως δεν μπορούσα να το ξέρω αυτό. Εγώ ξέρω ότι διάβασα μια άποψη εντελώς λανθασμένη και το να απαντήσω εκφράζοντας μια διαφορετική γνώμη δεν πρέπει να θεωρείται επίθεση!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2004, 01:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

δεν υπαρχει λογος να ανησυχουμε φιλε μου


αν δεν υπαρχει τιποτα, δεν υπαρχει και λογος φοβου

αν υπαρχει μετενσαρκωση, δεν εχουμε κανει κατι το κακο ωστε να φοβομαστε μια κακη επαναγεννηση

αν υπαρχει κολαση και παραδεισος, παλι δεν φοβομαστε - στον παραδεισο θα παμε

στην κολαση θα ειναι ο Μπους και οι ομοιοι του

οποτε κουλαρε - ο,τι και να γινει εμεις δεν ανησυχουμε


χαχαχα


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spin
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2004, 20:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Johnniebegood μ'αρέσει έτσι όπως το θέτεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy