ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ADMIN ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 08:06:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου Telxinas,
Πραγματικά πιστεύεις ότι με μία συγνώμη το θέμα θα λυθεί;
Πιστεύω ότι αν πραγματικά ο Admin το πίστευε θα το είχε κάνει, γιατί όπως έγραψα και προηγουμένως θα πρέπει να διασφαλίζεται ένα κλίμα σεβασμού μεταξύ του συνόλου των μελών του forum.
Σε σχέση πάντως με το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι (Παρατήρηση περί κλειδωμάτων) δόθηκαν απαντήσεις οι οποίες προφανώς δεν σε κάλυψαν!! Μάλιστα, χρησιμοποιώντας λέξεις σου θα σχολίαζα... μάλλιασε η καταημένη!!!

Καλή σου μέρα
--Je^3--Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 16:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι βρε συ, γιατί να ζητάς συγνώμη;;; Άλλωστε ο λόγος της υπάρξεως μερικών εδώ είναι για να μας διασκεδάζουν και να ευθυμούμε.
Να κοίτα σύμπτωση. Ούτε και εγώ δεν μπόρεσα να κρατηθώ


Αν υποψιαστώ Telxinas, ότι εννοείς εμένα με το παραπάνω(πλάγιο βέβαια, δύσκολο να το πιάσει κανείς με την πρώτη!) υπονοούμενο...

Θα πεθάνω!!!

Καλή σου μέρα

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

La_bolas Glasya
Νέο Μέλος

Ethiopia
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2005, 15:22:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους La_bolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το αρχικο ερωτημα παραμενει. Και μαλιστα ενισχυμενο.

Ειμαι αναγκασμενος να πλιροφορησω ολα τα μελη του εσοτερικα.τζιαρ οτι εχω ζητησει να γινει ενεργοποιιση του λογαριασμου μου με το νικνειμ Labolas Glasya.

Ο @-ντ-μιν συνεχιζει το κρυφτο της υποκρισιας μαζι μου φοροντας την πιο κακογουστη μασκα

Οι αποκριες περασαν αλλα το καρναβαλι συνεχιζετε. Στο τελος τον καρναβαλο τον καινε *

ΤΟΝ ΠΥΡΙΝΟ ΣΟΥ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕ ΛΥΓΑ ΠΟΤΕΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2005, 18:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Labolas Glasya
Labolas Glasya the original
La_bolas Glasya
Glasya Labolas
La BALL as Glasya
LaBALLas Glasya

Έχω χάσει το λογαριασμό βρε φίλε!! Υπάρχει και κανένας άλλος ή μου διαφεύγει; Ο άνθρωπος με τα πολλά πρόσωπα;

--Je^3--

Listening to ~Yakety Sax~

Edited by - Jejeje on 19/03/2005 18:53:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2005, 19:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχω χάσει το λογαριασμό βρε φίλε!! Υπάρχει και κανένας άλλος ή μου διαφεύγει; Ο άνθρωπος με τα πολλά πρόσωπα;

O φίλος και συνάδελφος μου ο ΒαβύληςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:22:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Labolas Glasya
Labolas Glasya the original
La_bolas Glasya
Glasya Labolas
La BALL as Glasya
LaBALLas Glasya

Δεν θα απαλλαγειται εύκολα από μενα, όσο δεν ενεργοποιήτε ο παλιος μου λογαριασμός. Αντερστεντ? *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 11:52:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

μπηκα απο περιεργεια στο τοπικ, και ομολογω πως δεν γνωριζω το τι εχει προηγηθει.


επεσα ομως πανω σε κατι που εχω παρατηρησει και ο ιδιος να συμβαινει στο φορουμ:


quote:

Και ανάμεσα στις διάφορες κατηγορίες τέτοιων φαινομένων είναι και αυτή των "Λερναίων Υδρών" ή ίσως καλύτερα "Σουπιών με πολλά πλοκάμια". Εκπληκτικό είναι το γεγονός ότι μερικές από αυτές τις "Ύδρες" ή "Σουπιές" έχουν μέχρι και 21 κεφάλια ή πλοκάμια!! Προφανώς η Προπαγάνδα του Πάθους και του Μίσους ή η Προβοκάτσια απαιτούν την ύπαρξη πολλών "μελών" ή "προεκτάσεων".

Εντυπωσιακό, οπωσδήποτε δυσνόητο και βεβαιότατα ένα αντικείμενο πιθανής μελέτης!


και δεν εννοω τα νικ που αναφερονται εδω, αλλα αλλους κλωνους και κλαδια που πετανε φυλωμα καθε τοσο.


απαντω στα περι κλωνων τσιταροντας την αγαπητη Γκρετελ:


quote:

Εκτός από το IP το μέλος που αισθάνεται "πολλοί" και δημιουργεί αλλεπάληλες ταυτότητες για να υποστηρίξει τον εαυτό του και να δημιουργήσει πρόβλημα πρέπει να ξέρει ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η IP ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ.

ΕΤΣΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΗΣ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΛΕΞΕΙΣ, ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ, Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ

Δεν αναφέρομαι σε κανεναν προσωπικά, απλά μέσα από τη μικρή μου εμπειρία στο Εσωτέρικα -ένα χρονο- είναι αρκετά ευκολο να καταλάβεις αν ο "νέος" είναι "νέος" ή είναι παλίος και φέρεται ως "παλιός".



και επαναλαμβανω "ηλιθιοι δεν ειμαστε"!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mighty President and Earl
Νέο Μέλος

Australia
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 04:07:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mighty President and Earl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εισαι ΤΟΣΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ρε ΑΡΧΙΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ @-ντ-μιν ΠΟΥ ΔΙΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟΝ pETER gORE που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΙΛΗΘΙΟ ΣΑΙΤ ΣΟΥ.

ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΩ

ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ

ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΕΓΡΑΨΕΣ

ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΑΣΜΑ

ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 10:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λαμπολας,

Λυπάμαι για το τι γράφεις, και για το πώς φέρεσαι,
όχι μόνο στους υπεύθυνους του χώρου,
μα και προς τα μέλη του Φόρουμ.

Πλατωνας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 14:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΡΕΜΕΙΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΑ.
ΛΑΤΡΕΥΤΕΣ ΜΟΥ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ!
ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;


ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 15:19:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:
ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;

ΣΑΝ ΚΟΡΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΟΧΘΗΡΗ ΜΠΑΛΑ;

ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ.

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 15:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΣΤΕΙΕΥΣΑΙ, ΤΟ ΞΕΡΩ.
ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΠΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΦΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝ ΜΕΡΕΙ;
ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΕΣ ΔΙΑΚΥΜΑΝΣΕΙΣ.
ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy